MENÜ

Mhp Lideri Devlet Bahçeli

Mhp Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mhp Lideri Devlet Bahçeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mhp Lideri Devlet Bahçeli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.303 Mhp Lideri Devlet Bahçeli haberi bulunmuştur.

Mhp Lideri Devlet Bahçeli Haberleri

Bahçeliden Ülkücü Şehitler Anıtına ziyaret

Bahçeli'den Ülkücü Şehitler Anıtı'na ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'da bulunan Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti.

13.04.2019Gündem
Bahçeli’den ‘yeni seçim’ çıkışı

Bahçeli’den ‘yeni seçim’ çıkışı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, İstanbul’daki seçim süreciyle ilgili, “Sonuçlar toplum vicdanında huzur bulmayacak bir anlayış içinde sonuçlanmışsa o vicdanı huzurlu kılabilecek yeni seçim de düşünülebilinir” dedi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u ziyaret eden Bahçeli, gazetecilerin sorularına özetle şu yanıtları verdi:

10.04.2019Gündem
Bahçeli: Milliyetçi Ülkücü Hareket, dimdik ve inançla ayaktadır

Bahçeli: Milliyetçi Ülkücü Hareket, dimdik ve inançla ayaktadır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurucu Genel Başkanları Alpaslan Türkeş'e çok şey borçlu olduklarını vurgulayarak, "Onun hatırasına her daim sahip çıkacağız, bizlere bıraktığı güzide eserlerini de engeller ne kadar fazla olursa olsun, tuzaklar ne denli vahşi kurulursa kurulsun yaşatacağız ve geleceğe taşıyacağız. Milliyetçi Ülkücü Hareket, dimdik ve inançla ayaktadır" dedi.

4.04.2019Gündem
‘Kilit rolünü perçinledik’

‘Kilit rolünü perçinledik’

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yerel seçimlerde aldıkları yüzde 3 oranındaki oyla kilit parti haline geldiklerini söyledi.

4.04.2019Gündem
‘Yerelde başkanlık sistemi’ önerisi

‘Yerelde başkanlık sistemi’ önerisi

MHP Lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimlere yönelik “Öyle bir sistem inşa edilsin ki, sadece büyükşehir belediye başkanını seçelim, o da üstlendiği görev ve yetkiye dayanarak ilçe belediye başkanlarını belirlesin” dedi.

3.04.2019Gündem
MHP lideri Devlet Bahçeli oyunu kullandı

MHP lideri Devlet Bahçeli oyunu kullandı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Anıttepe Ortaokulu’nda oyunu kullandı.

31.03.2019Haber
MHP lideri Bahçelinin Taşköprü hatırası

MHP lideri Bahçeli'nin Taşköprü hatırası

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana'da Seyhan Nehri üzerinde bulunan tarihi Taşköprü'de vatandaşlarla sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

28.03.2019Gündem
Hesaplaşma değil geleceğimizi tayin yeri

Hesaplaşma değil geleceğimizi tayin yeri

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün cumhur ittifakının Ankara’daki ortak mitinginde, millet ittifakının Ankara büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Yavaş’ı eleştirerek, “Ya bu adam Ankara’nın başına gelirse ne tür sahte senetler düzenleyeceğini hatırlayın. 31 Mart sandıklarda hesaplaşma değil, geleceğimizi tayin etme yeri haline dönüşecektir” dedi. Erdoğan, özetle şunları söyledi:

24.03.2019Gündem
MHP lideri Devlet Bahçeliden önemli açıklamalar

MHP lideri Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, katıldığı televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Habertürk TV, Show TV ve Bloomberg HT ortak yayınında soruları yanıtladı, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

23.03.2019Gündem
‘Bekamız yoksa vatanımız yoktur’

‘Bekamız yoksa vatanımız yoktur’

MHP Lideri Devlet Bahçeli, “Milli beka, şaka değildir. Bekamız yoksa vatanımız yoktur” dedi. Bahçeli, Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı konuşmada özetle şunları kaydetti:

22.03.2019Gündem
Cumhur İttifakı’nın ilk ortak mitingi İzmir’de yapıldı

Cumhur İttifakı’nın ilk ortak mitingi İzmir’de yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, İzmir'de Cumhur İttifakı'nın ortak mitingini gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli miting öncesi bir süre sohbet etti.

17.03.2019Gündem
MHP lideri Bahçeli Manisada konuştu

MHP lideri Bahçeli Manisa'da konuştu

MHP lideri Devlet Bahçeli, Manisa mitinginde gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

16.03.2019Gündem
Bahçeli: Kılıçdaroğlu bize milliyetçilik anlatmasın

Bahçeli: Kılıçdaroğlu bize milliyetçilik anlatmasın

MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP’den gelen milliyetçilik eleştirilerine karşı “Bize milliyetçilik anlatmasın, buna hiç teşebbüs ve tevessül etmesin. Bu cüreti nereden alıyor, bu cesareti kimler aşılıyor” dedi.

15.03.2019Gündem
Son dakika: MHP lideri Bahçeliden önemli açıklamalar

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP lideri Devlet Bahçeli, Aksaray mitinginde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

14.03.2019Gündem
Devlet Bahçeli: Beka ne zamandır anketlerle ölçülüyor

Devlet Bahçeli: Beka ne zamandır anketlerle ölçülüyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çankırı'da vatandaşlara hitap etti. Devlet Bahçeli Çankırı’daki konuşmasında "Bekayı inkar ediyorlar. Bekanın millet nezdinde tutmadığını söylüyorlar. Beka ne zamandır anketlerle ölçülüyor. Türk Milleti bekasıyla vardır, var olacaktır. Yeni hükümet sisteminin güçlenip iyice kökleşmesi hepimizin öncelikli gündemidir. Bu nedenle 31 Mart'ta zillet ittifakına hiçbir şans tanınmamalı, destek verilmemelidir" diye konuştu.

13.03.2019Gündem
Bahçeli: Sonuçlar ne olursa olsun, Cumhur İttifakı yaşayacak

Bahçeli: Sonuçlar ne olursa olsun, Cumhur İttifakı yaşayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "31 Mart'tan sonra, sonuçlar ne olursa olsun, siyasi tablo neyi gösterirse göstersin, Cumhur İttifakı yaşayacak, yaşatılacaktır. Kararımız budur" dedi.

13.03.2019Gündem
İnce’den Bahçeli’ye yanıt

İnce’den Bahçeli’ye yanıt

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim öncesi Edirne Cezaevi’nde HDP’nin adayı Selahattin Demirtaş’ı ziyaret ettiği için kendisini eleştiren MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yanıt verdi.

13.03.2019Gündem
Bahçelinin taktığı kalpağın hikayesi

Bahçeli'nin taktığı kalpağın hikayesi

Uluslararası Kafkas Derneği Genel Başkanı Oğuz Berk, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğrafında başında bulunan kalpağı kendisinin hediye ettiğini söyledi.

9.03.2019Gündem
Bahçeliden dikkat çeken paylaşım: Fıtrat değişir sanma

Bahçeli'den dikkat çeken paylaşım: Fıtrat değişir sanma

MHP lideri Devlet Bahçeli Twitter hesabından açıklama yaptı. Bahçeli'nin paylaştığı fotoğraf ise dikkat çekti. Bahçeli'nin Kuvayi Milliye'yi temsil eden kalpağı giymesi, Kılıçdaroğlu'nun kendisine ve partisine yönelik yaptığı eleştirilere bir cevap olarak yorumlandı.

8.03.2019Gündem
Bahçeli tepki gösterdi Ne büyük bir şuursuzluk

Bahçeli tepki gösterdi! "Ne büyük bir şuursuzluk?"

MHP lideri Devlet Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Ne büyük bir şuursuzluk? Bekaya inanmıyorlar, bekayı inkâr ve ihmal ediyorlar. Hâlbuki beka olduğu için bugün varlar, beka kadar meşru ve mevcutlar. Beka olmasaydı siyaset ve siyasetçiden bahsetmek mümkün müydü? Beka olmasaydı vatan ve milli varlıktan söz edilir miydi?" ifadelerini kullandı.

7.03.2019Gündem
Bahçeli: Hedefe doğru koşuyoruz

Bahçeli: Hedefe doğru koşuyoruz

MHP Lideri Devlet Bahçeli, “31 Mart’ta milletimizin tercihi hangi istikamette tezahür ederse etsin, ‘Cumhur İttifakı’nın 2023 hedefleri asla tavsamayacaktır. Yekdil olacağız, yekvücut olacağız, yeknesak şekilde hareket edeceğiz. Hep birlikte tarihe not düşeceğiz. Biz ‘Cumhur İttifakı’ ile buluştuk, hedefe doğru koşuyoruz” dedi.

4.03.2019Gündem
Son dakika: İşte Cumhur İttifakı’nın ortak miting yapacağı şehirler ve tarihleri…

Son dakika: İşte Cumhur İttifakı’nın ortak miting yapacağı şehirler ve tarihleri…

Cumhur ittifakı kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli, Ankara, İstanbul ve İzmir'de birlikte miting yapacak.

25.02.2019Gündem
Cumhur ittifakı 336 oyla seçti: 29. Başkan Şentop

Cumhur ittifakı 336 oyla seçti: 29. Başkan Şentop

AK Parti İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım’dan boşalan Meclis Başkanlığı makamına 336 oyla seçilen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, 29. Meclis Başkanı oldu. Genel Kurulu’daki oylamada Meclis Başkanvekilli Mustafa Şentop’un yanı sıra CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, HDP İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü ve İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz yarıştı.

25.02.2019Gündem
MHP lideri Devlet Bahçeli: MHP Şentop’u eksiksiz destekleyecek

MHP lideri Devlet Bahçeli: MHP Şentop’u eksiksiz destekleyecek

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli "Bugün aldığımız patlıcan, biber, patates mesela bir kilogram az, iki kilogram çok olabilir. İşimiz yoksa yarın olur, yoksulsak gün gelir varlığa kavuşuruz." dedi. "Yani konu az yedim, çok yedim konusu değildir. Bunların hepsi aşılır, ama beka giderse dünyamız gider, hayatımız söner." ifadelerini kullanan Bahçeli, "Sayın Deniz Baykal’ın uzun bir aradan sonra gerçekleştirdiği Milletvekili Yemin Töreni’ne damga vuran beraberlik ruhu keşke hayatın her alanına yansımış olsaydı." dedi. Bahçeli, TBMM Başkanı seçimine partisinin tam kadro halinde katılıp AK Parti adayı Mustafa Şentop’u eksiksiz destekleyeceğini bildirdi.

23.02.2019Gündem
Bahçeliden derbi yorumu

Bahçeli'den derbi yorumu!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Süper Lig'de Pazartesi akşamı oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili kendisine yöneltilen soruyu yanıtladı...

20.02.2019Spor Videoları
MHP Lideri Devlet Bahçeliden Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi yorumu

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi yorumu

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili kendisine yöneltilen soruyu yanıtladı...

20.02.2019Futbol
CHP-HDP-İP-ÖDP saydı ve bu sözlerle yüklendi: PKK-FETÖ bu ittifakın tam ağırlık merkezinde

"CHP-HDP-İP-ÖDP" saydı ve bu sözlerle yüklendi: PKK-FETÖ bu ittifakın tam ağırlık merkezinde

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "CHP-HDP-İP-ÖDP ittifakı bütün hatlarıyla, bütün muhtevasıyla karşımızdadır. PKK-FETÖ bu ittifakın tam ağırlık merkezindedir. Türk milleti bir yanda Zillet İttifakı’nı görüyor, diğer yanda Cumhur İttifakı’nı izliyor, biliyor, gönülden destekliyor." dedi.

13.02.2019Gündem
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçından dikkat çeken açıklama

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan dikkat çeken açıklama

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Bugüne kadar yaptığımız uzlaşmayı, bu hafta iki parti lideri tekrar görüşecek. Şer ittifakının ön plana çıktığı her ili, her noktayı tekrar değerlendireceğiz.ÿ Mesela Iğdır örneğini verebiliriz. Bu gibi yerler tekrar gözden geçirilecektir" dedi.

11.02.2019Gündem
Erdoğan’dan Türkeş Üniversitesi jesti

Erdoğan’dan Türkeş Üniversitesi jesti

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partinin 50. yıldönümünde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kendisini aradığını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanı şahsımı telefonla arayarak Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak değiştirmeyi düşündüklerini ifade etmiştir. Böylesi heyecan verici düşünce MHP’li arkadaşlarımızı ziyadesiyle memnun etmiştir. 50. kuruluş yılı için müstesna armağan olmuştur. Cumhurbaşkanımıza ayakta takdir, tebrik ve teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

10.02.2019Gündem
Son dakika MHP lideri Bahçeli: Kılıçdaroğluna gerçekten acıyorum

Son dakika! MHP lideri Bahçeli: Kılıçdaroğlu'na gerçekten acıyorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı şahsımı telefonla arayarak Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak değiştirmeyi düşündüklerini ifade etmiştir." dedi. Bahçeli konuşmasında "Bize 'saray bekçisi' diyen Kılıçdaroğlu'na gerçekten acıyorum, perişanlığına üzülüyorum. O da biliyor ki Türkiye'nin bekası için bekçi olmaya hazırız." diye konuştu

9.02.2019Gündem
Siyasette 50 yıl

Siyasette 50 yıl

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) 50 yılı geride bırakmanın heyecanını yaşıyor. 1969 yılının 8-9 Şubat’ında Adana'da yapılan büyük kurultayla Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi (CMKP) olan adını Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olarak değiştiren parti, amblemini ‘üç hilal’ olarak seçti.

9.02.2019Gündem
Erdoğan-Bahçeli görüşmesinin perde arkası

Erdoğan-Bahçeli görüşmesinin perde arkası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli görüşmesinin ayrıntıları ortaya çıkıyor. Cumhur İttifakı'nda 49 il bir kez daha gözden geçirilecek. Yerelde ittifakın genişlemesi yönünde görüş birliğine varıldı.

7.02.2019Haber
Son dakika... Erdoğan-Bahçeli görüşmesinin perde arkası

Son dakika... Erdoğan-Bahçeli görüşmesinin perde arkası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli görüşmesinin ayrıntıları ortaya çıkıyor. Cumhur İttifakı'nda 49 il bir kez daha gözden geçirilecek. Yerelde ittifakın genişlemesi yönünde görüş birliğine varıldı.

7.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesi bitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesi bitti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi kabulü sona erdi. Görüşme yaklaşık 50 dakika sürdü.

6.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bahçeli ile yarın görüşeceğim

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bahçeli ile yarın görüşeceğim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, yatay mimariyle örnek yerleşim alanları kurulacağını belirterek "50-60 kat binalarda yaşayanların birbirinden haberi var mı? Yan dairedeki ölüyor haberleri yok" eleştirisini yaptı. Türkiye'nin IMF defterini kapattığını ve bir daha açmayacağını söyleyen Erdoğan, İş Bankası ile ilgili olarak "Gazi Mustafa Kemal’in İş Bankası’nı CHP’ye değil Hazine’ye tahsisi vardır. İş Bankası Hazine’nin malı olacaktır. Bu parlamento bu tarihi kararı da alacaktır." dedi. Gıda fiyatlarıyla ilgili de uyarı yapan Erdoğan, "Bu fiyatlara gerekirse ayar çekme kararını aldık, adımlarımızı atacağız." mesajını verdi. Son olarak Münbiç konusuna da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu ana kadar önümüze konulan somut bir plan yok. Birkaç hafta içinde teröristler Münbiç’ten çıkarılmazsa bekleme süremiz sona erer" diye konuştu. Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ile yarın görüşeceğini açıkladı.

5.02.2019Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bahçeli ile yarın görüşeceğim

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bahçeli ile yarın görüşeceğim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, yatay mimariyle örnek yerleşim alanları kurulacağını belirterek "50-60 kat binalarda yaşayanların birbirinden haberi var mı? Yan dairedeki ölüyor haberleri yok" eleştirisini yaptı. Türkiye'nin IMF defterini kapattığını ve bir daha açmayacağını söyleyen Erdoğan, İş Bankası ile ilgili olarak "Gazi Mustafa Kemal’in İş Bankası’nı CHP’ye değil Hazine’ye tahsisi vardır. İş Bankası Hazine’nin malı olacaktır. Bu parlamento bu tarihi kararı da alacaktır." dedi. Gıda fiyatlarıyla ilgili de uyarı yapan Erdoğan, "Bu fiyatlara gerekirse ayar çekme kararını aldık, adımlarımızı atacağız." mesajını verdi. Son olarak Münbiç konusuna da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu ana kadar önümüze konulan somut bir plan yok. Birkaç hafta içinde teröristler Münbiç’ten çıkarılmazsa bekleme süremiz sona erer" diye konuştu. Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ile yarın görüşeceğini açıkladı.

5.02.2019Gündem
Görkemli 50. yıl talimatı

Görkemli 50. yıl talimatı

MHP, kuruluşunun 50. yılını kutlamaya hazırlanıyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli ‘görkemli ve şölen havasında’ kutlamalar yapılması talimatını verdi.

4.02.2019Gündem
CHP’den Bahçeli’ye tepki: Siyasi terbiyeye yakışmıyor

CHP’den Bahçeli’ye tepki: Siyasi terbiyeye yakışmıyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sosyal medya aracılığı ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı açıklamalara CHP’den tepki geldi.

4.02.2019Gündem
‘Faziletli, erdemli bir davranıştır’

‘Faziletli, erdemli bir davranıştır’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Cumhur İttifakı’nın Ankara büyükşehir belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki’yi dün ziyaret etti. Özhaseki’nin Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki seçim bürosunda gerçekleşen ve basına kapalı olan ziyaret yaklaşık 50 dakika sürdü.

31.01.2019Gündem
Devlet Bahçeli: AK Parti adayını destekleyeceğiz

Devlet Bahçeli: AK Parti adayını destekleyeceğiz

MHP lideri Devlet Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Bahçeli ve Özhaseki ortak açıklama yaptı. Bahçeli konuşmasında Binali Yıldırım'ın istifa kararıyla ilgili "Çok sağlıklı bir görüş ortaya koymuştur" dedi. Binali Yıldırım'dan boşalacak Meclis Başkanlığı seçiminde aday göstermeyeceklerini belirten Bahçeli, "Adalet ve Kalkınma Partisi kimi Meclis Başkanı olarak takdim ederse MHP o adaya destek verecektir. Bu işin A'sı B'si kişisi yok." diye konuştu.

30.01.2019Haber
Son dakika: Bahçeliden flaş açıklama: AK Parti adayını destekleyeceğiz

Son dakika: Bahçeli'den flaş açıklama: AK Parti adayını destekleyeceğiz

MHP lideri Devlet Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Bahçeli ve Özhaseki ortak açıklama yaptı. Bahçeli konuşmasında Binali Yıldırım'ın istifa kararıyla ilgili "Çok sağlıklı bir görüş ortaya koymuştur" dedi. Binali Yıldırım'dan boşalacak Meclis Başkanlığı seçiminde aday göstermeyeceklerini belirten Bahçeli, "Adalet ve Kalkınma Partisi kimi Meclis Başkanı olarak takdim ederse MHP o adaya destek verecektir. Bu işin A'sı B'si kişisi yok." diye konuştu.

30.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

İstanbul seçimleri iptal edilecek mi?

AK Parti A planı olan İstanbul’da oyların tamamının sayılmasında başarılı olamayınca B planını devreye soktu. AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimlerinin yenilenmesini isteyeceklerini açıkladı. Cumhur ittifakının ortağı olarak MHP Lideri Devlet Bahçeli de bu talebe güçlü bir şekilde destek verdi. “Vicdani bir huzur için yeni bir seçim düşünülebilir” dedi.

10.04.2019

Ne çetin bir imtihandır başındaki, ey YSK

YÜKSEK Seçim Kurulu’nun başındaki o çetin imtihanın...

9.04.2019

Siyasete nefes aldırmak lazım

GÜNDOĞDU Meydanı Türk siyasi hayatının önemli adreslerinden biri... Burada çok sayıda miting izledim. Önceleri bu kalabalıklar Cumhuriyet Meydanı’nda toplanırdı. Şimdi Kordon İzmirlilere ev sahipliği yapıyor.

19.03.2019

Erdoğan ile Bahçeli’nin ilk ortak mitinginden izlenimler

CUMHURBAŞKANI Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhur ittifakının ilk ortak mitingini CHP’nin kalesi olarak bilinen İzmir’de yaptılar. Birçok önemli mitinge ev sahipliği yapan Gündoğdu Meydanı bu kez Erdoğan ile Bahçeli’yi aynı kürsüde ağırladı.

18.03.2019

Vay Süleyman Soylu’nun emeklerine

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu...

14.03.2019

CHP’de Canan Kaftancıoğlu krizi nereye gidiyor?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 29 Ocak tarihli MYK toplantısında Teşkilat Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’ya dönüp “Sen istifasını al, sen almazsan ben alırım” dediği söyleniyor.

31.01.2019

Suriyeli mültecilerin sayısındaki artış sürüyor

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın son dönemde sıkça tekrarladığı konulardan birini Türkiye’de yaşayan Suriyeli mültecilerin sınırın Suriye tarafında kurulacak güvenli bölgeye yerleştirilmesi teması oluşturuyor.

30.01.2019