MENÜ

Mehmet Erdoğan

Mehmet Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 32.696 Mehmet Erdoğan haberi bulunmuştur.

Mehmet Erdoğan Haberleri

Okul müdürlerine yapılan sözlü sınav TBMM’ye taşındı

Okul müdürlerine yapılan sözlü sınav TBMM’ye taşındı

MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yapılan sözlü sınavla müdür seçmelerinde adaletsizlik yaşandığını ileri sürerek Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı’na soru önergesi verdi.

4.11.2014Eğitim
6-7 Ekim’in acı bilançosu 50 ölü

6-7 Ekim’in acı bilançosu 50 ölü

6-7 Ekim tarihlerinde başlayan olayların üstünden tam 1 ay geçti. Diyarbakır’da patlak veren ve Türkiye’nin pek çok iline yayılan toplumsal olaylarda ölenlerin sayısı 50 olarak hesaplanıyor. ‘6-7 Ekim olayları’ sırasında ne oldu? Bu kadar insan neden öldü? Tetiği çekenler kimdi? Ölenler arasında Kürt siyasi hareketine mensup vatandaşlar, PKK mensupları da var; İslamcı çizgideki Hüda-Par hareketinin takipçileri, Kürt göstericilere tepki için sokağa çıkan aşırı milliyetçi kesimler ve güvenlik görevlileri de…

6.11.2014Gündem
Bafa gölü çalıştayı başladı

Bafa gölü çalıştayı başladı

MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde Bafa Gölü'ndeki kirliliğin giderilmesi için çözüm önerileri oluşturmak amacıyla düzenlenen çalıştaya çevreciler, akademisyenler, belediye başkanı, CHP ve MHP'li milletvekilleri katıldı.

7.12.2014Ege
Türkiye’nin bir ucundan diğerine gitmek 6 ayda 144 lira ucuzladı

Türkiye’nin bir ucundan diğerine gitmek 6 ayda 144 lira ucuzladı

Petrolde haziran ayında 115 dolar seviyelerine kadar yükselen varil fiyatı, dün 59 doların altına geriledi. Fiyatlardaki bu düşüş pompaya da yansıdı. Yüksek vergi oranları ve dolar kuru nedeniyle petroldeki düşüş oranı bire bir yakıt fiyatlarına yansımasa da, Türkiye’nin batısından doğusuna gitmek 6 ayda 144 lira ucuzladı.

16.12.2014Ekonomi
Pınar Selek, dördüncü kez beraat sevinci yaşadı

Pınar Selek, dördüncü kez beraat sevinci yaşadı

Mısır Çarşısı'nda 7 kişinin öldüğü patlama ile ilgili hakkında müebbet hapis cezası istenen Pınar Selek, dördüncü kez beraat sevinci yaşadı.

19.12.2014Gündem
Gaziantepin kurtuluşu törenlerle kutlandı

Gaziantep'in kurtuluşu törenlerle kutlandı

GAZİANTEP’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93’üncü yıldönümü törenlerle kutlandı.

26.12.2014Gündem
İlk Türk beyaz çayı kilosu 1250 dolardan satıldı

İlk Türk beyaz çayı kilosu 1250 dolardan satıldı

TÜRKİYE’de bu yıl ilk kez üretilen beyaz çayın ilk parti satışı gerçekleşti. İki özel sektör firmasının ürettiği 70 kilo beyaz çay kilosu 1100 ile 1250 dolar arasında değişen fiyattan satıldı.

6.01.2015Ekonomi
Ala’dan sapan savunması:Demir bilye kurşun etkisi yapıyor

Ala’dan sapan savunması:Demir bilye kurşun etkisi yapıyor

İÇİŞLERİ Bakanı Efkan Ala, gösterilerde güvenlik güçlerine karşı demir bilye ve sapan kullanılmasını suç sayan düzenlemeyi, “Demir bilye kurşun etkisi yapıyor, onun için tasarıya konuldu” sözleriyle savundu. CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner ise bu düzenlemenin Berkin Elvan tartışmalarını anımsattığını belirterek, “Bu kindar bir madde” dedi.MHP vekil de "Sapanı silah olarak sayıyorsanız sapan taşıma ve bulundurma ruhsatları için başvurular söz konusu olabilir." dedi.

9.01.2015Gündem
Akaryakıttaki indirim biletlere yansımayacak

Akaryakıttaki indirim biletlere yansımayacak

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, "Benzinde yapılan indirimlerin toplamı yüzde 15 civarında, ancak biletler zaten 4-5 yıl öncesindeki fiyatlarla satılıyor, dolayısıyla akaryakıttaki indirimler şehirlerarası otobüslerin bilet fiyatlarına yansımayacak" dedi.

10.01.2015Ekonomi
Büyük Altay 101 yaşında

Büyük Altay 101 yaşında!

İZMİR’in asırlık çınarı Altay’ın 101’inci kuruluş yıldönümü büyük coşkuyla kutlandı.

17.01.2015Ege
O zaman hakem değişir

O zaman hakem değişir

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın ardından Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den de Merkez Bankası’na eleştiri geldi. “Merkez Bankası’nın faizleri indirmesi gerekiyor” diyen Zeybekci, “Eğer, ‘Ben aslında faiz indirecektim ama üstüme çok geliniyor. Aha da indirmiyorum’ gibi bir tutum varsa, o zaman ‘hakem’ değişir” dedi.

18.01.2015Ekonomi
Sadece kayıtdışılığı azaltır

Sadece kayıtdışılığı azaltır

PİRİNCE uygulanan yüzde 8’lik KDV’nin yüzde 1’e indirilmesinin sadece kayıtdışılığı azaltacağını ifade eden Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı İbrahim Yetkin, pirinçte çok rekabet olmadaığı için firmaların bu indirimi fiyatlara yansıtmayacağını iddia etti. Sektör temsilcileri ise “Hemen olmasa da indirimler olacaktır” diyor.

20.01.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

O zaman hakem değişir

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın ardından Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den de Merkez Bankası’na eleştiri geldi.

17.01.2015