MENÜ

Gerede Tüneli

Gerede Tüneli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gerede Tüneli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 127 Gerede Tüneli haberi bulunmuştur.

Gerede Tüneli Haberleri

Türkiyenin en uzun içme suyu tüneli Gerede tamamlandı

Türkiye'nin en uzun içme suyu tüneli "Gerede" tamamlandı

DSİ tarafından inşa edilen ve Türkiye'nin en uzun içme suyu tüneli olan "Gerede Tüneli"nde sona gelindi. Tünel ile Ankara, 2050 yılına kadar içme suyu problemi yaşamayacak.

8.06.2019Haber
Türkiyenin en uzunu tamamlandı Dev projeyle içme suyu sıkıntısı yaşanmayacak

Türkiye'nin en uzunu tamamlandı! Dev projeyle içme suyu sıkıntısı yaşanmayacak

DSİ tarafından inşa edilen ve Türkiye'nin en uzun içme suyu tüneli olan "Gerede Tüneli"nde sona gelindi. Tünel ile Ankara, 2050 yılına kadar içme suyu problemi yaşamayacak.

8.06.2019Ekonomi
DSİden 16 yılda 156,5 milyar liralık yatırım

DSİ'den 16 yılda 156,5 milyar liralık yatırım

Devlet Su İşleri Genel Müdürü Mevlüt Aydın: "2003-2018 döneminde toplam 156,48 milyar lira yatırım yaptık. Bu dönemde 563 baraj, 547 HES, 303 gölet, bin 332 sulama tesisi, 207 toplulaştırma, 236 içme suyu tesisi, 17 atık su tesisi, 4 bin 782 taşkın koruma tesisi, 44 hayvan içme suyu göleti olmak üzere toplam 8 bin 31 tesisi milletimizin hizmete sunduk." açıklamalarında bulundu.

15.01.2019Ekonomi
Su kaynaklarına 125.8 milyar liralık yatırım

Su kaynaklarına 125.8 milyar liralık yatırım

TÜRKİYE’DE 15 yılda su kaynaklarına ilişkin 125,8 milyar liralık yatırım yapıldı.

21.03.2018Ekonomi
2071’e kadar su sıkıntısı yok

2071’e kadar su sıkıntısı yok

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul’da su sorunu hiç yaşanmasın diye başlatılan Melen Projesi’nde sona yaklaşıldığını belirterek “İstanbul’da 2018’de sıkıntı yok, Melen sonrası 2071’e kadar su sıkıntısı yaşanmayacak” diye konuştu.

11.02.2018Ekonomi
Trafiğe çıkacaklar dikkat Boluda trafik durma noktasına geldi

Trafiğe çıkacaklar dikkat! Bolu'da trafik durma noktasına geldi

Kurban Bayramı tatili için yola çıkan tatilciler Anadolu Otoyolu, D-100 kara yolu ve Gerede-Karadeniz bağlantı noktasında yoğunluk oluşturdu.

10.08.2019Gündem
Yoğunluk başladı... Araç kuyrukları oluştu

Yoğunluk başladı... Araç kuyrukları oluştu

Otoyolun Bolu kesimi Ankara yönü Köroğlu Park mevkisinde kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

10.08.2019Ekonomi
Bayram tatili başladı, trafik yoğunluğu arttı

Bayram tatili başladı, trafik yoğunluğu arttı

Kurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirmek isteyen vatandaşlar yola çıktı. TEM Otoyolu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Mahmutbey gişelerinde trafik durma noktasına geldi. Tatil için yola çıkanlar, pek çok ilin geçiş noktasında bulunan Kırıkkale’de de uzun araç kuyrukları oluşturdu. Gece saatlerinde de Anadolu Otoyolu'nun Bolu ve Düzce kesimlerinde zaman zaman trafik yoğunluğu yaşandı.

9.08.2019Gündem
Silvan Tüneli verimli toprakları suyla buluşturacak

Silvan Tüneli verimli toprakları suyla buluşturacak

Atatürk Barajı'ndan sonra ikinci büyük sulama yatırımı olan Silvan Barajı'nda birikecek suyu bereketli ovalara ulaştıracak Silvan Tüneli'nin yapımına başlandı.

10.06.2019Ekonomi
Yapımı tamamlandı İşte Türkiyenin ilk ‘rüzgar tüneli’

Yapımı tamamlandı! İşte Türkiye'nin ilk ‘rüzgar tüneli’

Savunma, uçak ve otomotiv sanayisi gibi önemli alanlara ilişkin yüksek aerodinamik testlerin yapılmasına olanak sağlayacak Türkiye'nin ilk rüzgar tünelinin yapımı tamamlandı. OSİAD Başkanı Süleyman Ekinci "Bölgemizdeki bir firmamız tarafından yüzde 95 yerlilik oranı ile hayata geçirilen yatırım için 25 milyon lira harcandı" dedi.

8.06.2019Ekonomi
Ve dönüyorlar Yoğunluk başladı

Ve dönüyorlar! Yoğunluk başladı

Ramazan Bayramı için gittikleri memleketlerinden ve tatilden dönenler, Anadolu Otoyolu'nun Bolu ve Kocaeli kesimlerinde yoğunluk oluşturuyor.

6.06.2019Gündem
Anadolu Otoyolunda bayram trafiği... Trafik durma noktasında...

Anadolu Otoyolu'nda bayram trafiği... Trafik durma noktasında...

Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla yola çıkan sürücüler, Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde yoğunluk oluşturuyor. Bölgede trafik akışı zaman zaman durma noktasına geliyor.

2.06.2019Gündem
Son dakika: Yoğunluk artıyor 10 kmlik kuyruk oluştu, trafik durma noktasına geldi...

Son dakika: Yoğunluk artıyor! 10 km'lik kuyruk oluştu, trafik durma noktasına geldi...

Bayram tatilinin başlamasıyla birlikte Anadolu Otoyolu, Bolu Dağı Geçidi ve D-100 Karayolu olmak üzere birçok noktada trafik yoğunluğu arttı. D-100 kara yolunun Gerede Karadeniz bağlantı yolunda trafik zaman zaman durma noktasına geldi, 10 kilometrelik araç kuyrukları oluştu. Trafik yoğunluğunun bu sabahtan itibaren artarak devam etmesi bekleniyor...

1.06.2019Gündem
Tatilcilerin dönüş çilesi başladı... Bu güzergahlara dikkat

Tatilcilerin dönüş çilesi başladı... Bu güzergahlara dikkat

Tatilcilerin dönüş çilesi başladı. En popüler tatil rotalarından veya memleketlerinden ikamet ettikleri bölgeye dönmeye çalışan vatandaşları sabır gerektiren bir süreç bekliyor. Kurban Bayramı'nın bitimine bir gün kala tatilciler yollarda yoğunluk oluşturmaya başladı.

3.09.2017Gündem
Tatilcilere çok önemli uyarı Sakın son güne bırakmayın...

Tatilcilere çok önemli uyarı! Sakın son güne bırakmayın...

Kurban Bayramı tatili için memleketlerine giden tatilcilere, yoğunluk yaşamadan güvenli yolculuk geçirmeleri için dönüşlerini son güne bırakmamaları tavsiye ediliyor.

2.09.2017Ekonomi
TEMde yoğun trafik...

TEM'de yoğun trafik...

Ramazan Bayramı tatili için yola çıkan vatandaşlar, TEM otoyolunun Bolu kesiminde araç kuyruğuna neden oldu. Ramazan Bayramı tatilinde uçakla seyahat etmek isteyenler ise, Atatürk Havalimanı'nda yolcu yoğunluğu oluşturdu.

24.06.2017Gündem
Trafikte son durum ne

Trafikte son durum ne?

Kurban Bayramını şehir dışında geçiren vatandaşların geri dönmeye başlamasıyla TEM otoyolu İstanbul girişinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Saatler gece yarısını geçtiğinde TEM otoyolu İstanbul istikametindeki yoğunluk Sapanca'ya kadar ulaştı.

15.09.2016Gündem
1 Mayısta İstanbulda trafiğe kapalı olan yollar

1 Mayıs'ta İstanbul'da trafiğe kapalı olan yollar

1 Mayıs'ta kapalı olan yollar günün en çok merak edilen konularından biri oldu. Hükümet ve sendikaların anlaştığı İstanbul'da 1 Mayıs Bakırköy Halk Pazarı'nda kutlanacak ancak yine Taksim'e çıkan tüm yollar kapanacak. İşte İstanbul'da trafiğe kapalı olacak yollar.

1.05.2016Gündem
Bolu Dağında hafta sonuna kadar kar var

Bolu Dağı'nda hafta sonuna kadar kar var

TEM otoyolu ve D-100 karayolunun Bolu Dağı kesiminde kar aralıklarla devam ediyor.

3.12.2015Gündem
Bolu Dağında hafta sonuna kadar kar var

Bolu Dağı'nda hafta sonuna kadar kar var

TEM otoyolu ve D-100 karayolunun Bolu Dağı kesiminde kar aralıklarla devam ediyor. Dün sabah saatlerinden itibaren başlayan ve devam eden kar, D-100 karayolunun Bolu Dağı güzergahında bulunan Seymenler, Karanlıkdere ve Bakacak mevkilerinde etkili oluyor.

3.12.2015Gündem
Bolu Dağında TEM Ankara istikameti saatlerce kapalı kaldı

Bolu Dağı'nda TEM Ankara istikameti saatlerce kapalı kaldı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Batı Karadeniz'de fırtına ve yoğun kar yağışı uyarısı yapmasının ardından İstanbul ve Ankara için kar yağışı uyarısı yaptı. İstanbul'da ise yüksek kesimlerde sıcaklığın düşmesiyle birlikte 10 Aralık'ta kar yağışının görülebileceği açıklandı. Öte yandan TEM Otoyolu ve D-100 Karayolunun Bolu kesiminde kar yağışı etkili oluyor. TEM Ankara istikametinde trafiğe kapandı. Saatlerce kapalı kalan yolda kilometrelerce kuyruk oluştu. Yoğun çalışma sonrasında yol tek şeritten ulaşıma açıldı.

2.12.2015Gündem
İstanbullular dikkat: Bugün bu yollar kapalı

İstanbullular dikkat: Bugün bu yollar kapalı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gezi Parkı olaylarının yıldönümü nedeniyle bugün saat 09.00'dan itibaren Taksim'e çıkan çok sayıda cadde, sokak ve kritik noktanın trafiğe kapatılacağını açıkladı.

31.05.2015Gündem
Davutoğlundan önemli açıklamalar

Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran'da 12 yıllık birikimin üzerine yeniden güçlü ve büyük Türkiye demenin eşiğinde olduklarını belirterek, "Biz büyük Türkiye yolunu yürürken birileri de tuzak kurmakla meşgul, birileri terörle, birileri kumpaslarla, birileri hile ve desiseyle, bazıları da yalanla meşgul ama biz hizmetle meşgulüz, biz millet aşkıyla meşgulüz" dedi.

23.05.2015Gündem
1 Mayısta bu yollar kapalı

1 Mayıs'ta bu yollar kapalı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs nedeniyle bazı yolların kapalı olacağını duyurdu.

30.04.2015Gündem
Bu yollara dikkat

Bu yollara dikkat

Balkanlar ve Karadeniz üzerinden gelen dondurucu havanın etkisi altına giren Türkiye'de yollar adeta cama döndü. Yoğun kar yağışı nedeniyle bir çok karayolu ulaşıma kapandı. Karayollarında kontröllü geçişe izin veren trafik ekipleri, kış lastiği olmasına rağmen zincir takmayan araçlara ise müsade etmedi. Son olarak Kaçkar Dağları’nın güney kesiminde Çoruh Vadisi’nde yer alan İspir İlçesi’nden Erzurum’a gitmek için yola çıkan 10 araçtaki 50 yolcu, tipi nedeniyle Gölyurt geçidinde mahsur kaldı.

6.01.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Yunanistan bunu niye yapıyor

Kaş’ta hapşırsanız, Yunanistan’ın Meis Adası’ndan “Çok yaşa” sesi gelir.

9.06.2019

5 soruda kent gündemi

Hürriyet Ankara’nın başarılı editörü Fatih Tekeci’yle yaptığımız ‘kent sohbeti’ sırasında, konu konuyu açtı.Tam da ‘kent içi ulaşım/toplu taşıma’ meselelerini konuşurken, “Ankaray’da, metroda, EGO otobüslerinde, midibüslerde geçerli olan Ankarakart bir tek özel halk otobüslerinde geçmiyor. Ankaralılar da haklı olarak bu durumdan şikâyetçi” dedi.Fatih Tekeci, gazetemizde kaleme aldığı Burada Okur Yazar köşesine en çok gelen şikâyetlerden birinin bu konu olduğunu söyledi.

24.12.2017

15 Temmuz ve hava savaşları (11): Başbakan Yıldırım Hava Kuvvetleri’ne neden tepkili?

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, 15 Temmuz’dan tam 7 gün sonra 23 Temmuz 2016’da yaptığı darbeyle ilgili ilk kapsamlı açıklamasında Hava Kuvvetleri’ne duyduğu kızgınlığı saklamadı.

31.08.2017

IŞİD barbarlarına karşı Diyanet şunları yapmalı

- Bu cuma tüm camilerde “IŞİD adı verilen barbarlar sürüsü” konulu hutbe okutmalı.

25.12.2016