MENÜ

Anneler Gunu

Anneler Gunu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Anneler Gunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Anneler Gunu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.745 Anneler Gunu haberi bulunmuştur.

Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel gündür.

TARİHÇE

Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür. Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır. Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.

Anneler günü geleneği, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa'nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.

ABD'de Anna Jarvis'in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişledi. Anneler Günü dünyada farklı günlerde kutlanır. En geniş şekilde Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanır.

Anneler Gunu Haberleri

Biz böyle acı çekerken katillerimiz dışarıda geziyor

Biz böyle acı çekerken katillerimiz dışarıda geziyor

Okuyacağınız bu yazı 17 Ağustos 1999 depreminde yaşanan dramatik hikâyelerden yalnızca biri. Gölcük’ün merkezinde, bitişik apartmanlarda yaşayan, birinin apartmanı diğerinin üzerine devrilen komşu iki ailenin hikâyesi... 20’nci yıldönümünde, Marmara depremini bizzat yaşamış kişilerle hayatın o günden bugüne nasıl geçtiğini konuşmak için Gölcük’teyiz.

18.08.2019Hürriyet Pazar
Küçük ev aletleri sektörünün büyüklüğü 1,4 milyar liraya ulaştı

Küçük ev aletleri sektörünün büyüklüğü 1,4 milyar liraya ulaştı

Küçük ev aletleri sektörünün büyüklüğü bu yılın ilk çeyreğinde geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 16 artarak 1,4 milyar liraya çıktı.

13.07.2019Ekonomi
Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmamoğlu, ortak yayında soruları yanıtladı. Hürriyet ve Milliyet yazarları programı değerlendirdi.

16.06.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ihracatçılara müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ihracatçılara müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Olağan Genel Kurulu’na katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ihracatçılardan döviz alımlarında binde 1'lik kambiyo vergisi alınmayacağını söyledi.

16.06.2019 Ekonomi
Google Babalar Gününü unutmadı | Babalar Gününün önemi nedir

Google Babalar Günü'nü unutmadı | Babalar Günü'nün önemi nedir?

Dünyaca ünlü arama motoru Google, özel günler için hazırladığı doodla bir yenisini ekledi ve Babalar Günü'nü kutladı. Kullanıcılarına renkli tasarımı ile sürpriz yapan Google, çok sayıda kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Babalar Günü, 19 Haziran 1910 yılında ilk defa Washington'un Spokane şehrinde kutlandı. Peki, Babalar Günü nasıl ortaya çıktı? İşte, Babalar Günü'nün önemi.

15.06.2019Gündem
Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi

Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi!

Bir minnettarlık göstergesi olan Babalar Günü, bu yıl da araştırılan konular arasında yer alıyor. Hediyelerin verileceği ve beraberce etkinliklerin yapılacağı Babalar Günü, bu yıl da duygusal dakikalara şahit edecek. Peki, Babalar Günü ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

15.06.2019Gündem
Appledan Babalar Günü için öneri

Apple'dan Babalar Günü için öneri

Babalar Günü için sayılı günler kala Apple, Anneler Günü'nde olduğu gibi bu kez Babalar Günü kapsamında kullanıcılarına tavsiyelerde bulundu, öne çıkan ürünlerini paylaştı.

12.06.2019Teknoloji
Babalar Günü hangi ne zaman, hangi tarihte kutlanıyor Babalar Günü bugün mü

Babalar Günü hangi ne zaman, hangi tarihte kutlanıyor? Babalar Günü bugün mü?

Pazar günüyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün tarihini öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü bugün mü? Babalar Günü hangi ne zaman?

9.06.2019Gündem
Babalar Günü haziranın kaçında Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü haziranın kaçında? Babalar Günü ne zaman?

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü için hazırlıklar başladı. Her sene haziran ayı içerisinde kutlanan Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel günün tarihi ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Babalarına sürpriz hazırlamak isteyenler, internet üzerinden, 'Babalar Günü haziranın kaçında?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

8.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü ayın kaçında?

Geleneksel olarak uzun yıllardır kutlanan Babalar Günü için artık son günler. Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde haziran ayında kutlanan bu özel gününün tarihi, haziran ayının gelmesiyle birlikte yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

7.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü haziranın kaçında

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü haziranın kaçında?

Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde haziran ayı içerisinde kutlanan Babalar Günü'nün yaklaşması ile, bu özel güne dair hazırlıklar şimdiden başladı. Babalar Günü'nde sürpriz hediye alacak ve çeşitli etkinlikler hazırlayacak olanlar, 2019 Babalar Günü tarihini internet üzerinden araştırıyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü haziranın kaçında? İşte, Babalar Günü tarihi ile ilgili bilgiler.

5.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Haziran ayının gelmesiyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün bu yıl hangi tarihte kutlanacağını ve bu özel güne kaç gün kaldığını öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

4.06.2019Gündem
2019 Babalar Günü mesajları: Babalar Günü mesajları erken saatlerden itibaren paylaşılıyor...

2019 Babalar Günü mesajları: Babalar Günü mesajları erken saatlerden itibaren paylaşılıyor...

Her sene olduğu gibi bu sene de Babalar Günü mesajlarla hatırlatılıyor, en güzel sözler babalar için yazılıyor. Babalar Günü, en popüler sosyal medya uygulaması Twitter'ın da gündeminde. Kullanıcılar, Babalar Günü'nün anlam ve önemini kişisel hesapları üzerinden dile getiriyor. İşte, Babalar Günü mesajları ve bu özel günün tarihçesi...

3.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü ayın kaçında?

Maddi ve manevi fedakarlıklarla evlatlarını yetiştirmek için her türlü çabayı gösteren babalar için değerli olan Babalar Günü, haziran ayının yaklaşması ile gündeme gelmeye başladı. Babalar Günü'nde babalarına hediye almak isteyenler, Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağını merak edip araştırmaya başladı. Peki, Babalar Günü haziran ayının kaçında kutlanacak? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

31.05.2019Gündem
Babalar Günü ayın kaçında Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayının yaklaşması ile beraber, Babalar Günü gündemdeki yerini aldı. Babalarına duydukları minneti ve sevgiyi küçük sürprizlerle göstermek isteyenler, Babalar Günü hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu önemli gün, her sene dünyada olduğu gibi ülkemizde de Haziran ayı içinde kutlanacak. Peki, Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

28.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak?

Mayıs ayının sonlarının gelmesi ve haziran ayına girmemize kısa bir zaman kala, Babalar Günü heyecanı da tüm yurtta başladı. Babalarına sürpriz yapacak olan vatandaşlar internet üzerinden babalar günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

27.05.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayına kısa bir süre kala Babalar Günü de gündeme gelmeye başladı. Evlatları için fedakarlıklar yapan babalarını sevindirmek isteyenler, onlar için yapacakları sürprizleri şimdiden tamamlamaya başladı. Bu özel gün için hazırlık yapanlar, Babalar Günü tarihini merak ediyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler.

23.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak 2019 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? 2019 Babalar Günü tarihi

Yaklaşan Babalar Günü için, bazı vatandaşlar hazırlıklarını ve sürprizlerini tamamlamaya başladı. Babalarına hediye alacak olan kişiler, internet üzerinden bu sene Babalar Günün'nün ne zaman kutlanacağını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, 2019 Babalar Günü tarihi ile ilgili bilgiler.

21.05.2019Gündem
Korkunç detaylar ortaya çıktı...

Korkunç detaylar ortaya çıktı...

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde tartıştığı kocası tarafından defalarca bıçaklanan kadın hayatını kaybetti. Saatler sonra polise teslim olan eli kanlı kocanın sosyal medya paylaşımı dikkat çekti.

18.05.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar günü ne zaman

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar günü ne zaman?

Hediye alışverişi ve etkinlik planlarını şimdiden tamamlamak isteyenler, her yıl haziran ayı içinde kutlanan Babalar Günü'nün, 2019 yılı içerisinde hangi tarihe denk geleceği merak edip araştırıyorlar. Büyük fedakarlıklarla evlatlarını yetiştiren babalar için, Babalar Günü büyük önem taşıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

17.05.2019Gündem
Tüyler ürperten ifade ortaya çıktı: Siyanürü 1, 2, 3 fondip diyerek içirmiş

Tüyler ürperten ifade ortaya çıktı: Siyanürü '1, 2, 3 fondip' diyerek içirmiş

İzmir'in Bayraklı ilçesinde, 'şerbet' diye içirdiği siyanürlü sıvıyla anne ve babasını öldüren üniversite öğrencisi Mahmut Can Kalkan ile şüphelinin aynı karışımı zorla içirmeye çalıştığı kardeşi Emir Can Kalkan'ın yaşanan olayla ilgili ifadeleri ortaya çıktı.

17.05.2019Gündem
Kılıçdaroğlu: Demokrasiyi her ortamda savunmalıyız

Kılıçdaroğlu: Demokrasiyi her ortamda savunmalıyız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu, gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

14.05.2019Gündem
Anneler Gününde çiçek satışları 10 kat arttı

Anneler Günü'nde çiçek satışları 10 kat arttı

Türkiye Çiçekçiler Birliği Başkanı İsmail Başaran, "Anneler Günü haftasında çiçek satışları diğer haftalara göre 10 kat arttı. Çiçekçiler, zaman zaman siparişlere yetişmekte güçlük çekti. Anneler için pek çok farklı türde milyonlarca adet çiçek alındı. Bu alanda başı karışık buketler çekerken, onu gül, orkide, menekşe, ortanca ve saksı çiçekleri takip etti. Çiçekler için ortalama 80 TL ödenirken rakam bölge ve çiçeğe göre değişti ancak genelde annelere alınan çiçek için 40 lira ila 200 lira arasında bütçe ayrıldı" açıklamasında bulundu.

14.05.2019Ekonomi
Dijital neslin mimarı mobil oyuncu anneler

Dijital neslin mimarı mobil oyuncu anneler

Mobil oyunlar her geçen gün popülerliğini arttırırken, dijital neslin geleceğinin annelerin elinden geçtiğini de hatırlamak gerekiyor. Tahmin edilenin aksine, mobil oyunlar sadece çocuklar ve gençlerin değil, 20’lerden 50’lere her jenerasyondan annelerin de ilgi alanı. Mobil iletişimin öncüsü AdColony ve araştırma dünyasının lideri Nielsen’in iş birliğinde ikinci kez gerçekleşen “Mobil Oyuncular” araştırması sonuçlarına göre, mobil neslin oyun trendlerini belirleyen dijital anneler, ister 20 yaşında olsun, ister 50 yaşında her gün mobil oyun oynuyorlar.

13.05.2019eSpor
Googleda en çok neleri aradık

Google'da en çok neleri aradık?

Dünya devi Google, Türkiye genelinde 6-13 Mayıs tarihleri arasında yapılan yoğun aramaları paylaştı. Bakın Türkiye'de en çok ne aradık?

13.05.2019Teknoloji
“Çocukça Bir Festival” sona erdi

“Çocukça Bir Festival” sona erdi

Bu yıl ilk kez 11-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Çocukça Bir Festival, her yaştan çocuğun yoğun katılımıyla Kemer Country Club’da gerçekleşti.

13.05.2019Gündem
Her zaman kalbimizdesiniz

Her zaman kalbimizdesiniz

Dün yine anneler günüydü. Her anneler günü olduğu gibi, yıllar önce genç yaşta kaybettiğim, ancak her zaman kalbimden de aklımdan da hiçbir zaman çıkmayan canım annem için dün de yine kırmızı bir gül alıp vazoya koydum.

13.05.2019Avrupa
Anneye özel şarkı

Anneye özel şarkı

Aylin Şengün Taşçı, annesi Nazmiye Şengün’ün “Anneler Günü”nü ona yazdığı özel şarkıyla kutladı.

13.05.2019Keyif
Sen gittin, ben büyümek zorunda kaldım...

'Sen gittin, ben büyümek zorunda kaldım...'

Oyuncu Elif Ceren Balıkçı'nın annesi Gülay Balıkçı, ocak ayında hayatını kaybetmişti. Genç oyuncu, annesine olan özlemini Instagram sayfasında paylaştığı 'Anneler Günü' yazısında kaleme aldı.

13.05.2019Magazin
Anneler Günü kutlaması

Anneler Günü kutlaması

Moda dünyasında yeni bir çığır açan ünlü model özel günü annesiyle birlikte böyle kutladı.

13.05.2019Magazin
Yıldırım çifti Çamlıca Camisi’nde

Yıldırım çifti Çamlıca Camisi’nde

Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım’la birlikte dün sabah namazını kılmak için Büyük Çamlıca Camisi’ndeydi. Namaza gelenler Binali Yıldırım’ı görünce fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

13.05.2019Gündem
Kadın golfçüler yarıştı

Kadın golfçüler yarıştı

Kadınları golf sporuna teşvik etmek amacıyla düzenlenen Kemer Country Club-Ladies Go 4 turnuvası önceki gün yapıldı. Turnuvada 18 takım yarıştı.

13.05.2019Magazin
Abdullah Avcı: Gelen hakemler kulübelere de umarım hakim olurlar

Abdullah Avcı: "Gelen hakemler kulübelere de umarım hakim olurlar"

Spor Toto Süper Lig'in 32. hafta mücadelesinde sahasında MKE Ankaragücü'nü 2-1 mağlup eden Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Abdullah Avcı, kazanarak moral bulduklarını ve gelecek hafta Galatasaray ile ligin final maçını oynayamaya hazır olacaklarını söyledi.

12.05.2019Futbol
Binali Yıldırımdan şehit ailesine ziyaret

Binali Yıldırım'dan şehit ailesine ziyaret

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Iğdır'da 1992'de şehit düşen Mustafa Bayar'ın Beyoğlu ilçesinde bulunan baba ocağını ziyaret etti.

12.05.2019Gündem
Bahçeli, ülkücü anneleriyle iftarda buluştu

Bahçeli, ülkücü anneleriyle iftarda buluştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anneler Günü'nde, 1980 döneminde hayatlarını kaybeden ülkücülerin anneleriyle iftarda bir araya geldi.

12.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü kutlamalarının tamamlanmasının ardından gözler bu kez, Babalar Günü'nün bu yıl kutlanacağı tarihe çevrildi. Her yıl haziran ayı içinde kutlanan Babalar Günü'nün, 2019 yılında hangi tarihte kutlanacağı merak konusu oldu. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

12.05.2019Gündem
Binali Yıldırım: 23 Haziranda arızayı gidereceğiz

Binali Yıldırım: 23 Haziran'da arızayı gidereceğiz

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "31 Mart'ta seçimler yapıldı. İstanbul seçimlerinde ilçeler tamamlandı. Büyükşehirde küçük bir arıza çıktı. 23 Haziran'da bu arızayı gidereceğiz ve İstanbul'un aydınlık yarınları için hep beraber ve birlikte çalışmaya gayret edeceğiz." dedi.

12.05.2019Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli mesajlar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taksim Meydanı'nda düzenlenen Geleneksel Beyoğlu İftarı'nda konuştu. Erdoğan, "Sinema dünyası ile ilgili olarak bize kadar, kimse bir yasal düzenleme yapmadığı halde, bu yasal düzenlemeyi yapıp, ondan sonra bir taraftan bize teşekküre geleceksin, arkadan da bunlarla beraber şakşakçılık yapacaksınız. Bunu ne ile ifade edeceğiz, ne ile izah edeceğiz" ifadelerini kullandı.

12.05.2019Gündem
Otomobille sulama kanalına uçtular

Otomobille sulama kanalına uçtular

ADANA'da Anneler Günü etkinliğinden dönenlerin içinde bulunduğu otomobil, sulama kanalına uçtu. Otomobil sürücüsü Gökhan Kaplan, suya atlayan esnaf ile birlikte, annesi ve 2 yeğenini kurtardı.

12.05.2019Haber
Anneler Günü etkinliğinden dönerken otomobille sulama kanalına uçtular

Anneler Günü etkinliğinden dönerken otomobille sulama kanalına uçtular

ADANA'da Anneler Günü etkinliğinden dönenlerin içinde bulunduğu otomobil, sulama kanalına uçtu. Otomobil sürücüsü Gökhan Kaplan, suya atlayan esnaf ile birlikte, annesi ve 2 yeğenini kurtardı.

12.05.2019Gündem
Adanada dehşet anları Son anda kurtarıldılar...

Adana'da dehşet anları! Son anda kurtarıldılar...

ADANA'da Anneler Günü etkinliğinden dönenlerin içinde bulunduğu otomobil, sulama kanalına uçtu. Otomobil sürücüsü Gökhan Kaplan, suya atlayan esnaf ile birlikte, annesi ve 2 yeğenini kurtardı.

12.05.2019Gündem
Sakar Geçidinde çekici uçuruma yuvarlandı

Sakar Geçidi'nde çekici uçuruma yuvarlandı

2017 yılında Anneler Günü etkinliği için İzmir’den Marmaris’e giderken 24 kişinin ölümüyle sonuçlanan kazanın yıldönümünde kazanın yaşandığı Sakartepe rampasındaki bu defa iki kişi öldü, bir kişi ağır yaralandı.

12.05.2019Haber
Sakar Geçidinde çekici uçuruma yuvarlandı: 2 ölü 1 yaralı

Sakar Geçidi'nde çekici uçuruma yuvarlandı: 2 ölü 1 yaralı

2017 yılında Anneler Günü etkinliği için İzmir’den Marmaris’e giderken 24 kişinin ölümüyle sonuçlanan kazanın yıldönümünde kazanın yaşandığı Sakartepe rampasındaki bu defa iki kişi öldü, bir kişi ağır yaralandı.

12.05.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Ege’nin iyilik hareketi

Bu hafta Ege’nin deniziyle, güneşiyle değil, iki önemli iyilik hareketi ‘Hobbit House Barbaros’ ve ‘Koruncukköy Urla’ ile karşınızdayım. İşte ilham alınacak hayatlar ve katkıda bulunabileceğimiz projeler...

17.08.2019

Babalar Günü Kapıda!

Anneler Günü malum büyük bir heyecanla haftalar öncesinden her yerde gümbür gümbür duyuruluyor. Neredeyse bütün markalar Anneler Günü için özel reklamlar, çeşitli kampanyalar, büyük indirimler ve değişik tekliflerde bulunuyorlar.

10.06.2019

Yılın Tiyatro Ödülü Ürkmezli kadınların

Tunç Soyer önderliğinde kurulan Ürkmez Kadın Tiyatrosu, kadınların sorunlarına sahneden ses vererek çok başarılı oyunlar sahneliyor.

27.05.2019

Bağışlanan kök hücrelerin doku çalışması gecikti mi?

LÖSEMİNİN ender görülen bir türüyle savaşan 4 yaşındaki Öykü Arin, kısa sürede herkesin sevgilisi oldu.

18.05.2019

Gül Erçetingöz ile 5 soru 5 cevap

Hiçbir doktorun tedavisi, ‘Seni öpeyim de geçsin’ sözün kadar işe yaramıyor anne... İlk önce annemin ve bütün annelerin, kendini anne hissedenlerin, anne adayların Anneler Günü kutlu olsun...

13.05.2019