EKSTRA
MENÜ

Anneler Günü Ne Zaman

Anneler Günü Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Anneler Günü Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.632 Anneler Günü Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Anneler Günü Ne Zaman Haberleri

Anneler Günü tarihi: Bugün Anneler Günü mü İşte Anneler Günü ne zaman sorularının yanıtı

Anneler Günü tarihi: Bugün Anneler Günü mü? İşte Anneler Günü ne zaman? sorularının yanıtı

Anneler Günü tarihi, mayıs ayının ilk haftasından bu yana araştırılıyor. Evrensel bir gün olan Anneler Günü'nün tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü, Covid-19 gölgesinde geçecek. 2021 Anneler Günü tarihi sosyal medyada yapılan paylaşımlar ardından gündemde kalmaya devam ediyor. Peki, Anneler Günü ne zaman (bu pazar mı), yarın Anneler Günü mü? İşte 2021 Anneler Günü tarihi...

8.05.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman Anneler Günü bu pazar mı İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü bu pazar mı? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

'Anneler Günü ne zaman?' sorusu, mayıs ayının ikinci haftasında öne çıkan konulardan oldu. Anneler Günü hazırlıkları her yıl olduğu gibi bu yıl da günler öncesinden başladı. Ülkelere göre kutlama tarihleri değişen bu anlamlı gün, Türkiye’de mayıs ayının ikinci haftasının pazar günü kutlanıyor. Anneler Günü'nde çeşitli etkinlikler, hediyeler ve sürprizler hazırlayacak olan 2021 Anneler Günü tarihine odaklandı. Özellikle pandemi nedeniyle bu yıl annelerinden uzak kalanlar, Anneler Günü tarihine göre hazırlıklarına yön verecekler. Peki, Anneler Günü ne zaman, hangi gün kutlanacak? İşte, Anneler Günü'nün tarihi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

8.05.2021Gündem
Kahraman annelerin duygulandıran hikayeleri... İyi ki varsınız

Kahraman annelerin duygulandıran hikayeleri... İyi ki varsınız!

Anneler Günü bu yıl da geçtiğimiz yıl gibi yine koronavirüs salgınının gölgesinde geçecek... 2013 yılında Reyhanlı ilçesinde 53 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısında kaydedilen görüntüsüyle hafızalara kazanan Zahide Kuday, Anneler Günü öncesinde o gün yaşadıklarını anlattı. İşte annelerin çarpıcı hikayeleri...

8.05.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman, ayın kaçında Anneler Gününe kaç gün kaldı 2021 Anneler Günü için geri sayım devam ediyor

Anneler Günü ne zaman, ayın kaçında? Anneler Günü'ne kaç gün kaldı? 2021 Anneler Günü için geri sayım devam ediyor!

Her yıl büyük bir sevinçle kutlanan Anneler Günü, bu yıl geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine koronavirüs salgınının gölgesinde geçecek. Evlatların, kendileri için hiçbir fedakarlıktan imtina etmeyen annelerine sürprizler yaptığı, hediyeler aldığı, mesajlar yolladığı bu özel gün, bu yıl da kısa bir süre sona kutlanacak. 2021 Anneler Günü'nün ne zaman olduğunu merak eden vatandaşlar da net tarih bilgisini Google'da sorguluyor. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

5.05.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman, yarın Anneler Günü mü 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman, yarın Anneler Günü mü? 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü'nün tarihi mayıs ayının gelmesinin ardından gündemdeki yerini aldı. Dünyada farklı ülkelerde kutlanan Anneler Günü, bu yıl da koronavirüs pandemisinin gölgesinde geçecek. Farklı etkinlikler, sürprizler ve hediyeler ile bu özel günü kutlayacak olanlar Anneler Günü'nün tarihine göre hazırlıklarına yön verecek. Peki, Anneler Günü ne zaman yarın mı? İşte, 2021 Anneler Günü tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

1.05.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Nisan ayının son günlerinde Anneler Günü ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Her yıl mayıs ayının ikinci haftası Anneler Günü olarak kutlanıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

29.04.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü 2021 yılında yoğun ilgi görüyor. Önemli gün ve haftalar arasında yer alan Anneler Günü her sene mayıs ayında kutlanıyor. Vatandaşlar annelerine, eşlerine hediyeler alıyor, mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu sene Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

27.04.2021Gündem
Bu yıl Anneler Günü ne zaman, hangi gün kutlanacak Anneler Gününe kaç gün kaldı İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Bu yıl Anneler Günü ne zaman, hangi gün kutlanacak? Anneler Günü'ne kaç gün kaldı? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Mayıs ayına artık sayılı günler kalmasıyla birlikte, son günlerde vatandaşlar da anneler için özel ve anlamlı gün olan Anneler Günü ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Annelerine küçük sürprizler yaparak onları sevindirmek isteyenler Anneler Günü için hazırlıklarını şimdiden yapıyor. Peki, 2021 Anneler Günü ne zaman?

24.04.2021Gündem
Anneler Günü 2021 ne zaman Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü 2021 ne zaman? Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü heyecanla bekleniliyor. Önemli gün ve haftalardan biri olan Anneler Günü için geri sayım başladı. Her yıl mayıs ayında kutlanan bu önemli günde, vatandaşlar sevdiklerine hediyeler alıyor ve mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu sene Anneler Günü ne zaman, hangi gün? İşte 2021 Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

23.04.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman 2021 Anneler Günü tarihi için geri sayım

Anneler Günü ne zaman? 2021 Anneler Günü tarihi için geri sayım

Anneler Günü 2021 yılında da heyecanla bekleniliyor. Önemli gün ve haftalar arasında Anneler Günü de yer alıyor. Her yıl mayıs ayında bu önemli gün kutlanıyor. Vatandaşlar annelerine, eşlerine hediyeler alıyor ve mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu yıl Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 yılı Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

20.04.2021Gündem
Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak 2021 Anneler Günü için geri sayım

Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak? 2021 Anneler Günü için geri sayım

Anneler Günü, evlatlarını yetiştirirken hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen ve çocuklarına koşulsuz derin sevgi besleyen anneleri sevindirmek ve onurlandırmak bakımından önem taşıyor. Tüm dünyada her sene farklı zamanlarda kutlanan Anneler Günü'ne ilişkin bilgiler, ülkemizde de son zamanlarda sıklıkla araştırılıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman?

11.04.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü, anneleri anmak ve sevindirmek amacıyla bütün dünyada farklı zamanlarda kutlanıyor. Ülkemizde mayıs ayında kutlanan bu değerli günün 2021 yılında hangi tarihe denk geldiği, bu özel günde annesini unutmak istemeyen pek çok evlat tarafından sorgulanıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

6.04.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü için geri sayım başladı. Bahar aylarına girilmesiyle birlikte Anneler Günü için sorgulamalar da başlamış oldu. Annelerine sürpriz yapmak isteyenler, bu yıl Anneler Günü'nün hangi tarihte kutlanacağını merak etmeye başladı. Peki, her ülkede farklı tarihlerde ihya edilen Anneler Günü, mayıs ayının kaçında kutlanacak? İşte, Anneler Günü tarihi hakkında bilgiler..

1.04.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman sorusu, bu yıl da milyonlarca kişinin gündeminde yer alıyor. Evrensel bir gün olan Anneler Günü için hazırlıklar, günler, hatta bazıları için aylar öncesinden başlayabiliyor. Hakkı ödenemeyecek annelerimiz için özel hazırlık yapmak isteyenler, Anneler Günü'nün 2021 tarihini internet üzerinden araştırıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

25.03.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman kutlanacak İşte 2021 Türkiye Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 Türkiye Anneler Günü tarihi

Dünyada olduğunu gibi ülkemizde de anlam yüklü olan bu değerli gün, her yıl mayıs ayında kutlanıyor. Özel ve değerlerle dolu gün olan Anneler Günü'nün 2021 yılında hangi tarihe denk geleceğini merak edenler internette araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

22.03.2021Gündem
Türkiyede Anneler Günü ne zaman İşte 2021 kutlama tarihi

Türkiye'de Anneler Günü ne zaman? İşte 2021 kutlama tarihi

Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün dünyada farklı zamanlarda kutlanıyor. Ülkemizde mayıs ayında kutlanan bu değerli günün 2021 yılında hangi tarihe denk geldiği, bu özel günde annesini unutmak istemeyen pek çok evlat tarafından sorgulanıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

14.03.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman 2021 Anneler Günü için geri sayım

Anneler Günü ne zaman? 2021 Anneler Günü için geri sayım

Dünyada olduğunu gibi ülkemizde de anlam yüklü olan bu değerli gün, her yıl mayıs ayında kutlanıyor. Özel ve değerlerle dolu gün olan Anneler Günü'nün 2021 yılında hangi tarihe denk geleceğini merak edenler internette araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Anneler Günü ne zaman?

25.02.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün dünyada farklı zamanlarda kutlanıyor. Ülkemizde mayıs ayında kutlanan bu değerli günün 2021 yılında hangi tarihe denk geldiği, bu özel günde annesini unutmak istemeyen pek çok evlat tarafından sorgulanıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman?

12.02.2021Gündem
2021 Anneler Günü ne zaman İşte tarih bilgisi

2021 Anneler Günü ne zaman? İşte tarih bilgisi

Anneler Günü'nün 2021'de ne zaman kutlanacağı çok sayıda vatandaş tarafından merak ediliyor. Anneler Günü'nün bu yıl hangi tarihe denk geldiğini merak eden vatandaşlar, mayıs ayının yaklaşmasıyla birlikte konu hakkındaki araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, 2021 Anneler Günü ne zaman?

18.01.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman kutlanacak İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü için geri sayım başladı. Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü'nün 2021'de hangi tarihe denk geldiğini merak eden vatandaşlar, 2021 Anneler Günü hakkında araştırma yapmaya devam ediyor. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

14.01.2021Gündem
Bugün Anneler Günü mü Bu yıl Anneler Günü ne zaman

Bugün Anneler Günü mü? Bu yıl Anneler Günü ne zaman?

Anneler Günü hazırlıkları haftalar öncesinden başladı. Bu yıl Corona virüsü nedeniyle dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanında Anneler Günü sosyal mesafeye dikkat ederek kutlanacak, bu nedenle hediyeler çoğunlukla e ticaret siteleri üzerinden alınıyor. Kimileri erkenden hediyelerini hazırladı, kimileri ise Anneler Günü hediyesi için araştırmalarını sürdürüyor. İşte, Anneler Günü tarihi ile ilgili ayrıntılar...

10.05.2020Gündem
Annenizle gitmek isteyeceğiniz huzurlu adresler Karantina sonrası en güzel hediye...

Annenizle gitmek isteyeceğiniz huzurlu adresler! Karantina sonrası en güzel hediye...

Karantina sürecinde evinizden çıkmadan anneler gününü hediyelerle unutulmaz hale getirmek için planlarınızı yapmışsınızdır. Bu planların içinde annelerinizle birlikte bir-iki günlük doğanın içinde tatil yapmak çok iyi olurdu ama ne yazık ki ‘evdekal’mak zorundayız. Yalnız her şeyin normale döneceği günler yakın. Karantina sonrası annelerinizle birlikte koronadan uzak doğayla iç içe zaman geçireceksinizdir. Şimdiden planlarınıza yardımcı olmak için bir liste hazırladık. İşte karantina biter bitmez annenizle gitmek isteyeceğiniz en huzurlu adresler…

10.05.2020Seyahat
Anneme Ne Alsam Diyenlere: Birbirinden Güzel Hediye Önerileri

Anneme Ne Alsam Diyenlere: Birbirinden Güzel Hediye Önerileri

Bu yıl anneler gününü buruk geçiriyoruz. Birçoğumuz annelerimizi uzun süredir göremiyoruz. Onların sağlığı ve iyiliği için annelerimizden uzak durmak zorunda kalıyoruz. Hatta aynı evde yaşasak bile dilediğimiz gibi sarılamıyor, öpemiyoruz.

6.05.2020Alışveriş
Anneler Günü ne zaman, hangi tarihte 2020, bu pazar mı Anneler Gününde evde neler yapılır

Anneler Günü ne zaman, hangi tarihte 2020, bu pazar mı? Anneler Günü'nde evde neler yapılır?

Anneler Günü ne zaman kutlanacak? sorusu, mayıs ayı devam ederken, yanıtı araştırılan konulardan oldu. Her yıl mayıs ayında dünyanın birçok ülkesinde kutlanan Anneler Günü, Corona virüsü gölgesinde evlerde geçecek. Peki, Anneler Günü ne zaman, hangi tarihte 2020? Anneler Günü bu pazar mı kutlanacak? Anneler Günü'nde evde yapılacak aktiviteler nelerdir, evde neler yapılır? İşte, 2020 Anneler Günü tarihi ve Anneler Günü önemiyle ilgili bazı bilgiler...

5.05.2020Gündem
Anneler Günü ne zaman 2020 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? 2020 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü için geri sayım başladı. Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü'nün 2020'de hangi tarihe denk geldiğini merak eden vatandaşlar, 2020 Anneler Günü hakkında araştırma yapmaya devam ediyor. Peki, Anneler Günü ne zaman? İşte 2020 Anneler Günü tarihi...

3.05.2020Gündem
Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında Anneler Günü bu pazar mı kutlanacak

Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında? Anneler Günü bu pazar mı kutlanacak?

Mayıs ayının başlamasıyla birlikte Anneler Günü için sayılı gün kaldı. Anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün Dünya'da farklı zamanlarda kutlanan Anneler Günü, bu yıl Corona virüsü gölgesinde geçecek olsa da anlamını koruyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinde Anneler Günü’nün farklı tarihlerde kutlanmasına karşın, Danimarka, Finlandiya, İtalya, Türkiye, Avustralya ve Belçika’da aynı güne denk geliyor. Peki, Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında? Anneler Günü bu pazar mı kutlanacak?

1.05.2020Gündem
Anneler Günü ne zaman İşte 2020 yılı Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? İşte 2020 yılı Anneler Günü tarihi

Anneler Günü 2020 yılında da büyük bir heyecanla bekleniliyor. Önemli gün ve haftalar her yıl belirli tarihlerde kutlanıyor. Sevdiklerine mesajlar göndermek, hediyeler almak isteyen vatandaşlar bu önemli günlere yoğun ilgi gösteriyorlar. Mayıs ayına az bir zaman kala Anneler Günü için heyecan arttı. Peki Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

27.04.2020Gündem
Anneler günü ne zaman 2020 Anneler Günü tarihi

Anneler günü ne zaman? 2020 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü'nün 2020 yılında ne zaman kutlanacağını merak eden binlerce kişi konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyor. Mayıs ayının yaklaşmasıyla birlikte aklımıza gelen ilk şey, değerli annelerimizi bu önemli günde unutmamak oluyor. Peki, Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak?

21.04.2020Gündem
Anneler günü ne zaman İşte 2020 Anneler Günü tarihi

Anneler günü ne zaman? İşte 2020 Anneler Günü tarihi

'2020 Anneler Günü ne zaman kutlanacak?' sorusunun yanıtı binlerce kişi tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Bizleri bugünlere kadar büyütüp yetiştiren annelerimiz en özel günü olan Anneler Günü'nün 2020 yılında ne zaman kutlanacağı merak ediliyor. Peki, 2020 Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

27.01.2020Gündem
Anneler Günü ne zaman 2020 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? 2020 Anneler Günü tarihi

"Anneler Günü ne zaman?" sorusu şimdiden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Dünyada olduğunu gibi ülkemizde de anlam yüklü olan bu değerli gün, her yıl mayıs ayında kutlanıyor. Özel ve değerlerle dolu gün olan Anneler Günü'nün 2020 yılında hangi tarihe denk geleceğini merak edenler internette araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Anneler Günü ne zaman? İşte, Anneler Günü'nün 2020 yılındaki tarihi.

18.10.2019Gündem
En iyi 10 Anneler Günü hediyesi... Son dakikacılara öneriler

En iyi 10 Anneler Günü hediyesi... Son dakikacılara öneriler

Kimimiz bu özel güne çok uzun zamandır hazırlanıyor ama bazılarımız yine işi son güne bıraktı.

Anneler Günü ne zaman, bu pazar mı İşte 2019 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman, bu pazar mı? İşte 2019 Anneler Günü tarihi

Evrensel bir gün olan Anneler Günü için hazırlıklar günler, hatta bazıları için aylar öncesinden başladı. Hakkı ödenemeyecek annelerimiz için özel hazırlık yapmak isteyenler, Anneler Günü'nün 2019 tarihini internet üzerinden araştırıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman, bu pazar mı? İşte 2019 Anneler Günü tarihi

10.05.2019Gündem
Anneler Günü hangi gün kutlanacak Anneler Günü mayıs ayının kaçında

Anneler Günü hangi gün kutlanacak? Anneler Günü mayıs ayının kaçında?

Çocuklarını yetiştirirken her türlü fedakarlığı yapan anneler için özel gün olan, Anneler Günü'ne kısa bir süre kaldı. Küçük sürülenlerle annelerini sevindirecek olanlar, Anneler Günü'nün tarihi ile ilgili araştırmalara başladı. Pek, her ülkede farklı tarihlerde kutlanan Anneler Günü, ülkemizde ne zaman kutlanacak? Anneler Günü mayıs ayının kaçına denk geliyor? İşte, o konu hakkında merak edilenler...

9.05.2019Gündem
Anneler Günü ne zaman Bu yıl hangi gün kutlanacak

Anneler Günü ne zaman? Bu yıl hangi gün kutlanacak?

Anneler Günü, son günlerde birçok kişinin araştırdığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Her yıl mayıs ayı içerisinde kutlanan Anneler Günü, bu yıl da güzel sözler ve hediyelerle gündemde olacak. Peki, dünyanın hemen her ülkesinde kutlanan Anneler Günü bu yıl ne zaman olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

7.05.2019Gündem
Anneler Günü mayıs ayının kaçında kutlanacak

Anneler Günü mayıs ayının kaçında kutlanacak?

Mayıs ayının ilk haftası ardından Anneler Günü tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Evrensel bir gün olan ve ülkelere farklı gelenekleri bulunan Anneler Günü, ülkemizde dünyanın birçok yerinde olduğu gibi mayıs ayında kutlanacak. Peki, hem markaların hem de vatandaşların günler öncesinden hazırlık yaptığı Anneler Günü ne zaman, mayıs ayının kaçında kutlanacak?

5.05.2019Gündem
2019 Anneler Günü ne zaman kutlanacak

2019 Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

Mayıs ayı içerisinde kutlanan Anneler Günü için hazırlıklar günler öncesinden başladı. Anneler Günü'nün nereden ortaya çıktığı ile ilgili birçok rivayet bulunmakta ve bu özel gününün tarihi değişiklik göstermektedir. Peki, bu yıl Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

3.05.2019Gündem
Anneler gününe sayılı günler kaldı | Anneler Günü ne zaman kutlanacak

Anneler gününe sayılı günler kaldı | Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü heyecanı için geri sayım başlarken, annesine bu özel günden sürpriz hazırlamak isteyenler de hazırlıklara başladı. Mayıs ayının gelmesi ile beraber, anneler için özel ve anlamlı gün olan Anneler Günü'nün tarihi ile ilgili bilgiler internette sık sık araştırılıyor. Peki, bu sene Anneler Günü hangi ne zaman kutlanacak? Anneler Günü hangi tarihte? İşte, Anneler Günü ile ilgili merak edilen bazı bilgiler.

30.04.2019Gündem
Anneler Günü ne zaman kutlanacak 2019 Anneler Günü hangi tarihe denk geliyor

Anneler Günü ne zaman kutlanacak? 2019 Anneler Günü hangi tarihe denk geliyor?

Nisan ayının sonlarına gelinmesi ile beraber, son zamanlarda vatandaşlar da anneler için özel ve anlamlı gün olan Anneler Günü ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Annelerine küçük sürprizler yaparak onları sevindirmek isteyenler Anneler Günü için hazırlıklarını şimdiden yapıyor. Peki, 2019 Anneler Günü hangi tarihe denk geliyor? Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

24.04.2019Gündem
Anneler Günü ne zaman | İşte Anneler Gününün tarihi

Anneler Günü ne zaman? | İşte Anneler Günü'nün tarihi

Bahar aylarının gelmesiyle beraber Anneler Günü heyecanı da başladı. Evlatları için fedakarlık yapan anneler için önemli olan Annaler Günü'nün bu sene hangi tarihe denk geldiği internette son zamanlarda sıklıkla araştırılıp sorgulanıyor. Peki, Anneler Günü bu yıl hangi tarihte kutlanacak? Anneler Günü ne zaman? İşte, Anneler Günü ile ilgili merak edilenler...

19.04.2019Gündem
Anneler Günü ne zaman Anneler Gününe kaç gün kaldı

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü'ne kaç gün kaldı?

Mayıs ayının yaklaşmasıyla birlikte Anneler Günü telaşı başladı. Tüm dünyada, anneleri anmak ve sevgimizi belli etmek için kutlanan en özel günlerden olan Anneler Günü'nün tarihi, şimdiden merak konusu oldu. Peki, Anneler Günü ne zaman?

10.04.2019Gündem
2019 Anneler Günü ne zaman Anneler Gününün önemi

2019 Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü'nün önemi

Nisan ayının gelmesiyle birlikte anneler günü heyecanı da başladı. Evlatlarına her türlü fedakarlıktan çekinmeyen anneler için özel gün olan anneler gününün bu yıl ne zaman kutlanacağı da birçok vatandaş tarafından sorgulanıyor. Peki, 2019 Anneler Günü ne zaman? İşte merak edilenler...

1.04.2019Gündem
2019 Anneler Günü ne zaman kutlanacak İşte o tarih

2019 Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte o tarih

2019 Anneler Günü ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtı binlerce kişi tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Bizleri bugünlere kadar büyütüp yetiştiren annelerimiz en özel günü olan Anneler Günü'nün 2019 yılında ne zaman kutlanacağı merak ediliyor. Peki, 2019 Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte o tarih.

27.02.2019Gündem
Anneler Günü ne zaman 2019 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? 2019 Anneler Günü tarihi

Evlatları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan annelere özel bir gün olan Anneler Günü'nün 2019'da ne zaman kutlanacağı çok sayıda vatandaş tarafından merak ediliyor. Anneler Günü'nün bu yıl hangi tarihe denk geldiğini merak eden vatandaşlar, mayıs ayının yaklaşmasıyla birlikte konu hakkındaki araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Anneler Günü ne zaman?

15.02.2019Gündem
Anneler Günü için hediye ve şiir zamanı..

Anneler Günü için hediye ve şiir zamanı..

Anneler Günü ne zaman, hangi gün derken büyük gün için hazırlıklar başladı. Şefkat ve özveri ile evlatlarını büyüten annelerin onurlandırılacağı gün olan Anneler Günü, şiirler, şarkılar ve hediyelerle ihya edilecek. Bu güne özel olarak bazı sürprizler yapmak isteyen evlatlar, internet üzerinden güzel sözler ve şiirler için araştırmalarına devam ediyor. İşte, hangi hediye verilirse verilsin karşılığı ödenemeyecek olan anneler için bu özel günde değerlendirebileceğiniz birbirinden güzel Anneler Günü sözleri ve şiirleri derlemesi

10.05.2018Gündem
Anneler Günü ne zaman kutlanacak Anneler Günü neden kutlanır

Anneler Günü ne zaman kutlanacak? Anneler Günü neden kutlanır?

Her yıl kutlanan Anneler Günü'nün bu yıl ne zaman kutlanacağı bir çok vatandaş tarafından merak edilmeye başlandı. Annler Günü'nün bu yıl hangi tarihlere denk geldiğini ve Anneler Günü'nün tarihçesini merak eden vatandaşlar, Anneler Günü hakkındaki aramalarına hız verdi. Peki, Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü neden kutlanır?

8.05.2018Gündem
Güzel sözlerle Anneler Günü ne zaman kutlanacak

Güzel sözlerle Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü, her yıl olduğu gibi bu sene de bir vefa borcu niteliği taşıyacak. Kendilerini yetiştiren ebeveynlerine her ne kadar karşılamıyor olsa da küçük hediyeler alacak olan evlatlar, Anneler Günü kapsamında ebeveynlerini ihya edecek. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte,bu özel gün kapsamında kullanabileceğiniz güzel sözler ve mesajlar derlemesi

7.05.2018Gündem
2018 Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak Anneler Günü hangi güne denk geliyor

2018 Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak? Anneler Günü hangi güne denk geliyor?

Anneler Gününün ne zaman kutlanacağı milyonlarca vatandaş tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Bu özel günün 2018 yılında ne zaman kutlanacağını merak eden vatandaşlar, Her yıl mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü bu yıl hangi güne denk geldiğini araştırıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü hangi güne denk geliyor?

6.05.2018Gündem
2018 Anneler Günü ne zaman hangi gün kutlanacak İşte Anneler Gününün tarihçesi

2018 Anneler Günü ne zaman hangi gün kutlanacak? İşte Anneler Günü'nün tarihçesi

2018 yılı Anneler Gününün ne zaman olacağını merak eden binlerce kişi konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyor. Mayıs ayının gelişiyle birlikte aklımıza gelen ilk şey, değerli annelerimizi bu önemli günde unutmamak oluyor. Anne sevgisini ön plana çıkarmak, annelerin değerini anlamak amacıyla dünya genelinde çeşitli zamanlarda kutlanan Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak?

4.05.2018Gündem
Anneler Gününe kaç gün kaldı İşte 2018 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü'ne kaç gün kaldı? İşte 2018 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü hazırlıkları günler hatta haftalar öncesinden başladı. Dünyanın çeşitli ülkelerinde Anneler Günü’nün farklı tarihlerde kutlanmasına karşın, Danimarka, Finlandiya, İtalya, Türkiye, Avustralya ve Belçika’da Anneler Günü mayıs ayına denk geliyor. Peki Anneler Günü'ne kaç gün kaldı? İşte 2018 Anneler Günü tarihi ve bu özel gününün ortaya çıkışıyla ilgili detaylar!

1.05.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Eşinizin Anneler Gününü Kutlamalı Mısınız?

Eşinizin anneler gününü kutlamalı mısınız yoksa bu işi çocuklarınıza mı bırakmalısınız? Günün sahibi elbette çocuklar!

6.05.2020