"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Genç kadınlar için haydi TOG Bazar’a

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), bu yıl TOG Bazar’ın dokuzuncusunu düzenliyor. Giriş ücretlerinden elde edilecek gelir, TOG Genç Kadın Fonu’na aktarılacak.

2002 yılından beri 17-25 yaş arası gençlerin güçlendirilmesi için çalışmalar sürdüren Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), TOG Bazar etkinliğini düzenlemeye devam ediyor.
TOG Bazar’ın dokuzuncusu, 25 Mayıs Pazartesi günü Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşecek. Yapı Kredi Crystal kart ana sponsorluğunda düzenlenecek etkinliğe yine ünlü firmalar katılacak. TOG Bazar bu yıl ilk kez İstanbul’un ardından bir başka şehirde daha düzenlenecek. Etkinlik, 2 Haziran Salı günü Gönlüferah Otel’in mekân sponsorluğunda Bursa’da da kapılarını açacak.
BİNLERCE GENÇ
YARARLANDI

TOG Bazar, 2005 yılından bugüne kadar 2 milyon 736 bin TL bağış elde etti. TOG, bu bağışla 28 bin 306 gencin sosyal sorumluluk eğitimi almasına ve Toplum Gönüllüsü gençlerin topluma faydalı sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmesine destek oldu.
HAYATIN HER ALANINDA
EŞİTLİK VE ÖZGÜRLÜK

Geçtiğimiz yıl 1859 ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen ve 581 bin 975 TL bağış elde eden TOG Bazar, bu yıl toplumun oldukça önemli bir sorununa dikkat çekecek.
Genç kadınların toplumsal hayatın her alanına eşit ve özgür bireyler olarak katılmalarının önemini vurgulayan TOG Bazar’da, giriş ücretlerinden elde edilecek gelir TOG Genç Kadın Fonu’na aktarılacak.

ÜNLÜLERDEN DESTEK

TOG Genç Kadın Fonu’na ünlü isimlerden de destek geldi. Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ali Sunal, Barış Kılıç, Engin Altan Düzyatan, Demet Akbağ, Elif-Kerem Gönlüm, Melis Alphan, Pınar Altuğ, Ümit Boyner, Yasemin Allen, Yonca Tokbaş ve Zerrin Tekindor, TOG Genç Kadın Fonu’na dikkat çekmek için Zeynep Eray’ın tasarladığı tişörtleri giyip, Toplum Gönüllüsü gençlerle birlikte objektif karşısına geçti. Fotoğrafları Tamer Yılmaz çekti.

127 FİRMA KATILACAK

Bu yıl 127 firmanın katılımıyla gerçekleşecek olan TOG Bazar’da Misela, By Pınar Altuğ, Hathi, Gouroux by Hande Can Yüce, Lisa Carti, Bellazure, Ülseven, Pretty Ballerinas, Batya Kebudi, Raya Organik, BNG, Serenk, Karmen, Chez-Bo, Lisya Beauty gibi ünlü markalar TOG destekçileriyle buluşacak.


X