Bir süre arkadaşız

Rıza Kocaoğlu’yla 1 haftalık ayrılığın ardından Cihangir’de sokak ortasında barıştığı haberleriyle gündeme gelen Lal Denizli, “İlişkimize bir süre arkadaş olarak devam etme kararı aldık” dedi.

Haberin Devamı

Ayrıldıkları iddia edilen Rıza Kocaoğlu ve Lal Denizli, geçtiğimiz hafta Cihangir’de karşılaşmıştı. Karşılıklı iki mekânda saatlerce oturduktan sonra sokak ortasında bir araya gelip birbirlerine sarılan ikilinin fotoğrafları, “Barıştılar” başlıklarıyla haber olmuştu. Lal Denizli, ilişkisindeki son durumu önceki gece Asmalımescit’te fotoğraflarını çeken muhabir arkadaşım Sayit Durmaz’a anlattı: “Biz Rıza’yla hiç ayrılmadık. Sadece ilişkimize bir süre arkadaş olarak devam etme kararı aldık. Şimdi de onun yanından geliyorum. Sizden
tek ricam, yanlış haberler yapılmaması. Çünkü annem ve babam çok üzülüyor. Tabii bu durum bana ve ilişkime de yansıyor.” Lal Denizli, Rıza Kocaoğlu’yla geçtiğimiz yaz flört etmeye başlamıştı. Baba Mustafa Denizli’nin aralarında 15 yaş fark olduğu için çiftin ilişkisine onay vermediği iddia edilmişti.

Haberin Devamı

Sepet tasarladılar
İş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerinin Tohum Otizm Vakfı için tasarladığı alışveriş sepetleri, Four Seasons Otel’de tanıtıldı. Alara Koçibey, Mine Kalpakçıoğlu ve Nil Bentürk Uyguner’in de aralarında olduğu isimler, 26 Kasım’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşecek Tohum Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde 750 TL’den satışa sunulacak yılbaşı sepetleriyle poz verdi.

Ayakkabı imzaladı
Dünyaca ünlü ayakkabı tasarımcısı Brian Atwood, 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonu Kanyon’daki Harvey Nichols’ta tanıttı. Demet Sabancı Çetindoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtımda Brian Atwood, günün hatırası olarak kendi tasarımı olan ayakkabıların altına imza attı.

Brian Atwood, Demet Sabancı Çetindoğan’ın ayakkabısının altına imza atarken objektife böyle poz verdi.

Dostlar alışverişte görsün
Dünyaca ünlü modacıların koleksiyonlarına ev sahipliği yapan Akaretler’deki Polar Moda, Amerikalı ünlü tasarımcı Gilles Mendel’in markası J.Mendel’in sonbahar-kış koleksiyonunu da trunk show ile tanıttı. Sevim Uyar’ın ev sahipliği yaptığı tanıtımda mankenlerin sergilediği kıyafetler beğeni topladı. Davette J. Mendel Genel Müdürü Rosanna Miniaci de yeni trendler hakkında ipuçları verdi.

Haberin Devamı

Eğlencenin yeni üyesi
Gökhan Çarmıklı’nın sahibi olduğu Çeşme 7800 Otel’deki 7800 Beach’de düzenledikleri akşamüstü partileriyle yaz eğlencelerine damga vuran DJ Doğuş Çabakçor ve Hikmet Salman, kış sezonuna da iddialı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz kış hizmete giren Kuruçeşme’deki Members Club’ı yıkıp baştan aşağı yenileyen ikili, mekânın yeni haliyle İstanbul gecelerine önceki gün “merhaba” dedi. Duvarlarda ışık oyunları ve tavanda soğuk buhar üfleyen cihazlar ile teknoloji ve eğlenceyi buluşturan Members Club’ın yanı sıra Boğaz manzarası eşliğinde dünya mutfağından lezzetler sunan Members Lounge, iki katta iki farklı eğlence yaşattı. İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, DJ Doğuş Çabakçor’ın müzikleri eşliğinde sabaha kadar dans edip eğlendi.

Haberin Devamı

İki usta iki piyano
“Kanyon’un Caz Hali” konserlerinin ikincisi, yarın gerçekleşiyor. “İki Usta, İki Piyano” konseptiyle düzenlenen etkinlikte bu kez Yeni Zelandalı sanatçı Alan Broadbent sahneye çıkacak. Grammy ödüllü şarkıcı, Kerem Görsev, Ferit Odman ve Kağan Yıldız’dan kurulu Kerem Görsev Trio’yla birlikte performans sergileyecek.

Yazarın Tüm Yazıları