"Başak Dizer" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Başak Dizer" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Başak Dizer

Bir taşla iki kuş

Babalar Günü’nün ve bayramın en şıkı olmanız için ideal kombinin şifrelerini açıklıyorum.

Bir taşla iki kuş
Bayram haftası ve Babalar Günü aynı zamana geldi. Yani hediye almak şart! Size şık ve ekonomik bir alternatif sunmak istiyorum. Eşinize veya babanıza Ramsey’in ilkbahar-yaz koleksiyonun en çarpıcı parçalarından olan geniş yakalı ince keten gömleği hediye edebilirsiniz. Ve beyler, bu sezonun yükselen trendlerinden haki yeşil ve tekrar aramıza dönen keten kumaş uyumunu yakalamış casual bir ceket tercih ederek, kilit bir parça edinmiş olursunuz. Haki ve bejin uyumuyla birlikte kanvas bir pantolonla yapacağınız renk geçişli kombininiz Babalar Günü’nde ve bayramda size hem konforlu hem de şık bir görüntü sağlayacaktır.

Farklı bir vizyon (Beş üzerinden dört yıldız)
Bir taşla iki kuş
İşte tam takım, baştan aşağı özenle düşünülmüş ve aksesuarları da atlamadan yapılan çok şık bir erkek kombini. Blogger Niccolo Cesari’nin Floransalı olmasının bu işte büyük katkısı var. Bu ismi takip ettiğinizde moda vizyonunuz değişebilir. Tek eleştirim, Nicco’nun vücut yapısı yüzünden parçaların kendini yeteri kadar göstermemesi.

Benim önerim
Bir taşla iki kuş
Sıcak yaz günlerini ve bayram tatilini ormanda serin yürüyüşler veya göl kenarında balık tutarak değerlendirmek isteyenler için Columbia’dan yeni bir öneri var. Yeni nesil teknolojisi, sıcak havayı geçirmeyerek serin tutuyor. Fiyatı 169.90 TL

SORUN, ANLATAYIM

Her hafta stil ile ilgili sorularınızı yanıtlıyorum. Mail atmanız yeterli!

Soru: Bayram için iki günlük pratik seyahat çantası hazırlamak istesem, içine neler koymalıyım?

Cevap: Eğer iki ya da üç günlük bir tatile gidecekseniz almanız gerekenler listesi şöyle olmalıdır: Tercihiniz deniz kenarıysa mutlaka iki bermuda bir açık renk jean koyun. Kolay terleyeceğiniz için bol bol tişört, akşam için beyaz koton bir gömlek yeterli olacaktır. Yanınıza mutlaka ince bir safari-ceket, kolsuz puf yelek ya da jean ceket alın. Gözlüğünüzü, mayonuzu almayı unutmayın. Bir espadril ayakkabı, bir terlik ve bir de spor ayakkabıyı, bir tanesini yolda üzerinize giyerek, rahatça küçük bir çantaya sığdırabilirsiniz.

Bir taşla iki kuş


X
YAZARIN DİĞER YAZILARI