EKSTRA
MENÜ

Merkür Retrosu

Merkür Retrosu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Merkür Retrosu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 36 Merkür Retrosu haberi bulunmuştur.

Merkür Retrosu Haberleri

Merkür Retrosu ne zaman bitiyor İşte tarih bilgisi

Merkür Retrosu ne zaman bitiyor? İşte tarih bilgisi

Yakın zaman önce başlayan Merkür Retrosu hakkındaki araştırmalar hız kazandı. İletişimi ve teknolojiyi temsil eden Merkür’ün geri hareketi karar mekanizmasını zorlarken, pek çok kişinin hayatındaki dengeleri değiştirecek. Merkür retrosunun var olan planları inceleme ve gözden geçirme, sorunları derinlemesine analiz etme gibi eylemler için ise en uygun zamanlar olduğu düşünülmektedir. Peki, Merkür Retrosu ne zaman bitecek?

15.10.2020Hayat
Merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek

Merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek?

14 Ekim’de Akrep burcunda başlayacak olan Merkür retrosunun etkilerini yoğun bir şekilde hayatımızda hissedebiliriz. Astrolog Meriç Süzer Özgür, Merkür retrosunun burçları nasıl etkileyeceğini anlatıyor.

12.10.2020Astroloji
12 Temmuz Merkür Retrosuna Dikkat Burçları Nasıl Etkileyecek

12 Temmuz Merkür Retrosu'na Dikkat! Burçları Nasıl Etkileyecek?

Astrolog Aygül Aydın, 12 Temmuz Merkür Retrosu'nda burçları nelerin beklediğini açıkladı.

11.07.2020Astro Gündem
Merkür retrosu nedir Merkür retrosu ne zaman bitecek

Merkür retrosu nedir? Merkür retrosu ne zaman bitecek?

Yılın ilk Merkür retrosu şubat ayında başladı. İletişimi ve teknolojiyi temsil eden Merkür’ün geri hareketi karar mekanizmasını zorlarken, pek çok kişinin hayatındaki dengeleri değiştirecek. Merkür retrosunun var olan planları inceleme ve gözden geçirme, sorunları derinlemesine analiz etme gibi eylemler için ise en uygun zamanlar olduğu düşünülmektedir. Peki, Merkür retrosu nedir? Merkür retrosu ne zaman bitecek?

24.02.2020Astro Gündem
Merkür Retrosu ne zaman bitecek

Merkür Retrosu ne zaman bitecek?

2019'un son Merkür Retrosu, etkilerini hissettirmeye devam ediyor. İletişim gezegeni Merkür’ün gerilemesiyle birlikte dengeleri değiştiren Merkür Retrosu'nun ne zaman son bulacağı, astrolojiyi yakından takip edenler tarafından merak ediliyor. Peki, Merkür Retrosu ne zaman bitecek?

19.11.2019Astroloji
2032 yılına kadar olmayacak Merkür tutulması nedir Tutulmaz nasıl izlenir

2032 yılına kadar olmayacak! Merkür tutulması nedir? Tutulmaz nasıl izlenir?

Astrolojiyle ilgilenenlerin heyecanla takip ettiği Merkür tutulması, bugün gerçekleşiyor. Merkür retrosunun bir parçası olan tutulma, TÜBİTAK Gözlem Evi hesabından canlı olarak takip edilebiliyor. Tutulmaya dair bilgi sahip olmak isteyen vatandaşlar internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Merkür tutulması nedir, tutulma nasıl izlenecek? İşte, Merkür tutulması hakkında bazı bilgiler ve canlı yayın bilgileri...

11.11.2019Gündem
Merkür retrosu nedir 2019 Merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek

Merkür retrosu nedir? 2019 Merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek?

Astrolojiye ilgisi olmayanların bile en çok korktuğu dönem geldi çattı! 2019'un son 'Merkür Retrosu' yaşanıyor İletişim gezegeni Merkür’ün gerilemesiyle birlikte dengeler değişecek. Peki, Merkür retrosu nedir? 2019 Merkür retrosu ne zamana kadar devam edecek? 2019 Merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek?

1.11.2019Astroloji
15 Nisan haftalık burç yorumları

15 Nisan haftalık burç yorumları

Merkür retrosu burcunuzu nasıl etkileyecek? Jüpiter gerilemesi ilişkinize nasıl yön verecek? Gökyüzü olayları iş hayatınızı etkileyecek mi? Astrolog Aygül Aydın, 15 Nisan - 21 Nisan tarihleri arasında burçları nelerin beklediğini anlatıyor. Siz de haftalık burç yorumlarınızı, burcunuzun özelliklerini, 15 Nisan-21 Nisan haftalık burç yorumları videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.

12.04.2019Astroloji
Model de dağıldı dostlar

Model de dağıldı dostlar!

Model grubunun vokali Fatma Turgut, dün gece sosyal medya hesabından esprili bir dille grubun dağıldığını duyurdu. Takipçileri de durur mu, yapıştırdılar cevapları! İşte en eğlenceli yorumlar!

27.12.2016Kampüs
2017 burç yorumları.. İşte tüm burçların 2017 yorumları

2017 burç yorumları.. İşte tüm burçların 2017 yorumları

2017 yılı burçlara neler getirecek? 2017 yılında Oğlak burcunda devam eden Merkür retrosu ile başlıyoruz. Daha nostaljik ve geçmişe özlem duyacağımız bir yılbaşı olabilir. Bu sene ani kararlar alarak evlenen çok kişi olabilir. Ayrıca ani boşanmalar da bir o kadar yaygın olabilir. 11 Şubat’ta Aslan burcunda yaşanacak Ay tutulması ile 7 Ağustos’ta yaşanacak Kova burcundaki Ay tutulması hayatımızdaki önemli değişimleri de tetikleyebilir. Kimileri iş değiştirebilir.

27.12.2016Kelebek
Merkür retrosunda neler yapmalı Neleri yapmaktan kaçınmalı

Merkür retrosunda neler yapmalı? Neleri yapmaktan kaçınmalı?

Son yıllarda herkeste bir 'Merkür' korkusu oluştu. Merkür retrosu dendi mi akan sular duruyor? Oysa gökyüzündeki her döngünün bir sebebi vardır! İşte Merkür retro hareketindeyken yapabileceğimiz ve yapmaktan kaçınmamız gerekenler

20.12.2016Astroloji
Astroloji Festivali Geliyor

Astroloji Festivali Geliyor!

Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Astroloji Festivali “ASTROFUN FEST” 25-26-27 Kasım tarihlerinde Uniq İstanbul’da Gerçekleştiriliyor.

14.11.2016Astro Gündem
Astrolojiye dair her şey bu festivalde

Astrolojiye dair her şey bu festivalde!

Astrofun Fest, 25-26-27 Kasım tarihlerinde Uniq İstanbul’da...

11.11.2016Etkinlikler
Her burç insanının terkedilirken verdiği şahsına münhasır 12 tepki

Her burç insanının terkedilirken verdiği şahsına münhasır 12 tepki

Çoğunlukla ilgilenmediğimiz ama ortamlarda “ya bu burç mevzuları bence çok şey… ama bazıları tutuyor, evet” diyerek konuya dahil olduğumuz astroloji kültürü, öyle ya da böyle hayatımızın bir parçası. Peki ya burçlar ayrılırken nasıl tepkiler veriyor?

29.12.2015Magazin
17 Eylül Merkür Gerilemesi’nin burçlara olan etkileri | Astroloji 2015

17 Eylül Merkür Gerilemesi’nin burçlara olan etkileri | Astroloji 2015

Eylül ayında oldukça yoğun olan gökyüzü gündemine bir yenisi daha ekleniyor: Merkür Gerilemesi! 17 Eylül tarihinde Terazi burcunda Retro hareketine başlayacak Merkür, geri hareketini 10 Ekim tarihine kadar sürdürecek. Peki , Merkür Retrosunun burçlara etkileri neler olacak? İşte Retro dönemle ilgili astrolojik öngörüler…

17.09.2015Kelebek
Merkür 19 Mayıs’ta İkizler burcunda geri gidiyor | Merkür retrosu 2015

Merkür 19 Mayıs’ta İkizler burcunda geri gidiyor | Merkür retrosu 2015

Astroloji’de iletişimi ve iletişim araçlarını yöneten gezegen Merkür, bugün geri gidecek. Bu Merkür retrosu kendi yönetici burcunda gerçekleşeceğinden iletişim, yazışma ve eğitim konularında aksaklıklara neden olacak.

19.05.2015Kelebek
2015 astrolojisine göre diyete başlayın

2015 astrolojisine göre diyete başlayın!

Astrolojiyi kullanarak diyet yaptığınızda, diyetinizde alacağınız sonuçların çok daha etkili ve kalıcı olacağını biliyor muydunuz? Zayıflamak ve diyete başlamak için Ay ve ayın evrelerini takip etmek gerekiyor. “Diyete ne zaman başlamalıyım?” diye düşünüyorsanız okumaya devam edin…

26.02.2015Keyif
YAY BURCU

YAY BURCU

Yay Burcu yeni yılda yeniliklere açık, değişimlere gebe.

25.08.2011Astroloji
ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

2011 yılı Aslanlar için daha çok kişilik ve duygusal davranışlara yönelik bir yıl olacak.

25.08.2011Astroloji
Yay burcunu 2011de neler bekliyor

Yay burcunu 2011'de neler bekliyor

Yay Burcu yeni yılda yeniliklere açık, değişimlere gebe. Özellikle de evliliklerinde ya da ikili duygusal ilişkilerinde sorunlu olanlar 2011 içinde yeni beraberliklere veya ilişkilere yönelebilecekler. Gezgensel ağırlıklar çok fazla değil, Yıl içindeki yani Kasım ayı sonundaki Merkür retrosu biraz sizi durgunlaştırabilir ama olayları daha çok Uranüs etkileyecek işte sözünü ettiğim değişimlerin kaynağı bu olacak. Yaylar yeni yılda sanata çok yönelebilirler çünkü olumlu destek astro konumlar çok yoğun. Bir diğer etki Güneş Tutulumu olarak akla gelebilir ama tutulumlar bireysel olmadıkları için üzerinde durmak geremiyor.

28.12.2010Astroloji
Aslan burcunu 2011de neler bekliyor

Aslan burcunu 2011'de neler bekliyor

2011 yılı Aslanlar için daha çok kişilik ve duygusal davranışlara yönelik bir yıl olacak. Yani gerek bireysel, gerekse de toplumsal olaylarda nasıl davrandığınız yanısıra da nelerin değişmesi gerektiği gündeme gelecek. Yıl içinde dikkat çekici en önemli olay elbette ki Merkür retrosu ama o da diğer burçların ötesinde farklı bir etki getirmeyecek. Mars ise Eylül/Kasım döneminde düşündürücü etkiler getiriyor. 9. Astro evdeki yoğunluk hukuk ve eğitim alanlarına yönelik ve ağırlıklı olarak biraz da mahkemelele ilgili görünüyor. Tüm bunlara karşın yeni yıl, Aslanlar için geçen yıla oranla daha bir düzenli ve istikrarlı görünüyor.

28.12.2010Astroloji
BURCUNUZUN 2010 TRAFİĞİ

BURCUNUZUN 2010 TRAFİĞİ

Bu çalışma kritik ve özel süreleri kapsamaktadır. Genel yorumları burçlarınızdan okuyabilirsiniz. Ata Nirun yazıyor...

6.01.2010Astroloji
TÜRKİYE VE 2010A GENEL BİR BAKIŞ

TÜRKİYE VE 2010'A GENEL BİR BAKIŞ

Nisan başı ve Temmuz ayı çok önemli görünüyor, biraz da Ocak ortası. Çok vurucu ve çarpıcı değişimlerin yapılması kaçınılmaz gibi. Bunlar yapılır mı, bilemiyorum hatta sanmıyorum, bizim işimiz uyarmak...

21.12.2009Astroloji
Bu yıl Türkiyede neler olacak

Bu yıl Türkiye'de neler olacak

Ülkenin Yükselen Burcu, Cumhuriyet'in kuruluşunda Yengeç Burcu'ydu, şimdi de öyle.

30.01.2009Astroloji

Yazar Sonuçları

Gökyüzünde aksiyon bitmiyor

2020’nin bir özeti yapılsa, sanırım 5 ciltlik seri çıkar. ‘Neredeyse’ başımıza gelmeyen kalmadı zira. Birçok astroloğa göre bunun nedeni Merkür retrosu, Mars geri hareketi, mavi ay, Jüpiter-Satürn kavuşumu gibi 100 yılda bir görülen gökyüzü hareketleri. Daha dün sabah akrep burcunda bir yeni ay meydana geldi. Bu ne anlama geliyor? 2020’den sağ çıkabilecek miyiz? Alanında hayli deneyimli astrologlar yorumladı.

16.11.2020

Dijitalleşme çağında kişiye özel alışveriş

Bu kış yine bizi kısıtlanmış bir hayat bekliyor. Bu sefer daha hazırlıklı olacağımızı düşünüyorum. Bütün yaz markalar, moda evleri ve PR ajansları bu olası senaryoya göre birçok farklı strateji üretti. Mesela Covid-19’un kontrolsüz bir şekilde artışı nedeniyle AVM’lere girişlerin azalmasından kaynaklı mağazalar satışlarını Zoom üzerinden gerçekleştirecek.

7.11.2020

Merkür retrosunda bizi ne bekliyor

“Astroloji bir bilim midir, değil midir?” tartışmaları sürse de kaçınılmaz bir gerçek ki ‘Mars, Merkür, retro’ gibi kelimeler çoğumuzun hayatına girmiş durumda. Öyle ki en astrolojiye inanmayanın bile ağzında, hele de son 10 gündür, “Bu hafta Merkür retrosu varmış” lafı var. Nedir bu Merkür retrosu? Merkür’e ne olacak da hem şahsi hem de ülkeler genelinde dengeler değişecek? Uzmanına sordum.

13.10.2020

Dünyanın sonu mu geldi?

Avustralya’da yangınlar, dünyayı etkisini altına alan koronavirüs, ABD-İran gerilimi, Elazığ depremi, basketbol devi Kobe’nin feci ölümü ile sarsılan yüreklerimiz, Van’daki felaketle çığ altında kaldı. Tam bitti derken uçak pistten çıktı. Şubat, ocak ayını bile aratacak gibi! Sosyal medyada ise ‘felaket’ tellallığı başladı! 2020’de kıyamet mi kopacak yoksa ‘insanoğlu ektiğini mi biçiyor?’ İşte senaryolar!

7.02.2020

Müziği izleme zamanı

Bu konu, fizy İstanbul Müzik Haftası’ndaki panellerde de konuşulan başlıklardan biriydi. Özellikle de video stream sitesi YouTube’un dijital dinleme platformları ligine ortak olması, tıklanma rekorlarından sıklıkla bahsedilmesi, gözleri yeniden videolara çevirdi.

3.10.2018

Erdoğan’ın birleştiriciliği

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, Başakşehir Galatasaray maçından önce...

16.04.2018

Kim bu Güler Özince?

Son dönemde hepiniz adını sıkça duyuyorsunuz bu kızın.

31.05.2017

Tam bir püsküllü bela olan kanlı ay tutulması bizi savaşa sürükleyebilir

“Merkür geri gidiyor, elektronik aletlerde sorunlar çıkabilir.” “Aman sakın o imzayı atma, çünkü ay boşlukta.” “Bir işe başlayacaksan yeni ayda başla.” Bu cümleler artık neredeyse günlük hayatımızın bir parçası haline geldi.

27.09.2015
13 Haziran’da gerçekleşecek Dolunay ve etkileri

13 Haziran’da gerçekleşecek Dolunay ve etkileri

13 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile inancınız güçlenecek.

9.06.2014

Mars geri gidiyor ve neler olacak..?

15 Kasım 2007'de Mars, Yengeç Burcu'nda Retrograde yani ters veya geri dönüş hareketine başladı.

18.12.2007