EKSTRA
MENÜ

Kenan Bozgeyik

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 114 haberi bulunmuştur.

Kenan Bozgeyik Haberleri

Yeni dönemin ilk azli

Yeni dönemin ilk azli

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Cumhurbaşkanlığı kararıyla görevden alınırken yerine yardımcısı Adil Karaismailoğlu getirildi. Turhan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde azledilen ilk bakan oldu.

29.03.2020Gündem
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Ankarada temaslarda bulundu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Ankara'da temaslarda bulundu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Ankara'da çeşitli temaslarda bulundu

26.12.2019Futbol
Ankara milli pul sergisi açıldı

Ankara milli pul sergisi açıldı

Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 100'üncü yılı dolayısıyla PTT AŞ ile Türkiye Filateli Dernekleri Federasyonu (TFDF) tarafından Ankara Milli Pul Sergisi düzenlendi.

20.12.2019Keyif
PTT personel alımı 2019 ne zaman PTT personel alımına son durum

PTT personel alımı 2019 ne zaman? PTT personel alımına son durum

PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü) personel alımı için geri sayım devam ediyor. PTT bünyesinde istihdam edilmek isteyen vatandaşlar, PTT personel alımına son durumu sık sık araştırıyor. Peki, PTT personel alımı 2019 ne zaman? İşte, PTT personel alımına son durum…

18.11.2019Gündem
Bakan Turhan PTT AŞnin kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı

Bakan Turhan PTT AŞ'nin kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "PTT, e-ticaret ve lojistik alanlarında yürüttüğü çalışmalarla yerli sermayenin dünyaya açılmasına öncülük ediyor" açıklamasında bulundu.

2.11.2019Ekonomi
1 yıl önce başlanmıştı İlk uygulaması yapıldı...

1 yıl önce başlanmıştı! İlk uygulaması yapıldı...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Amaç çiftçimizin yükünü hafifleterek üretime katkı sunmaktı elbette. Bugün burada bir yıl önce atılan müşterek tohumun bugün meyveye durduğunu görüyoruz, tanık oluyoruz. Tohumu atan iki güzide kuruluşumuz PTT ve Tarım Kredi" açıklamasında bulundu.

1.08.2019Ekonomi
Tarım Kart hayata geçirildi

Tarım Kart hayata geçirildi

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ve PTT A.Ş. işbirliği ile başlatılan Tarım Kredi Ortak Kart Projesi’nin ilk uygulaması pilot bölge Trabzon’da yapıldı.

1.08.2019Ekonomi
PTT ile ETİ Maden İşletmeleri iş birliği protokolü

PTT ile ETİ Maden İşletmeleri iş birliği protokolü

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan "İş birliği protokolüyle iki stratejik kuruluşumuz, 14'ün üzerinde iş kaleminde birlikte hareket edecekler. Bunların içinde lojistikten kargo taşımacılığına, sigortacılık çözümlerinden bankacılık hizmetlerine kadar çok önemli hizmet kalemleri yer alıyor" dedi.

31.07.2019Ekonomi
Deniz Postası İstanbulda hizmete başladı

Deniz Postası İstanbul'da hizmete başladı

PTT'nin Deniz Postası hizmeti İstanbul'da sunulmaya başlandı. Mobilize deniz taşıtlarında, karadaki PTT şubelerinde yapılan tüm işlemler yapılabilecek.

5.07.2019Ekonomi
PTT personel alımı ne zaman PTT personel alımı yapacak mı

PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı yapacak mı?

PTT AŞ'nin personel alımına ilişkin detaylar, geride bıraktığımız 2018 yılının son aylarından bu yana gündemde yer alıyor. PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, PTT AŞ'nin bu yıl personel alımı yapacağına ilişkin iddialar hakkında konuştu. Peki, PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı yapacak mı?

4.06.2019Gündem
Arefe günü (Bugün) PTT açık mı Postane (PTT) bayramda çalışıyor mu

Arefe günü (Bugün) PTT açık mı? Postane (PTT) bayramda çalışıyor mu?

Bayramda PTT açık mı sorusu, bu zaman diliminde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen binlerce kişinin gündemindeki konu olmaya başladı. Arefe günü ve bayramda PTT çalışıyor mu sorusuna alacakları cevaba göre hareket edecek olan vatandaşlar, böylece şubelere gidecek ya da teslimat bekleyecek. Peki, birçok kişinin merakla araştırdığı arefe günü PTT açık mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

3.06.2019Gündem
Posta ve kargo sektöründe standartlı dönüşüm

Posta ve kargo sektöründe "standart"lı dönüşüm

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik "PTT AŞ ile Mesleki Yeterlilik Kurumu arasında imzalanan iş birliği protokolüyle posta ve kargo sektörünün meslek standartlarını belirleyeceğiz" dedi.

2.06.2019Ekonomi
PTTnin Milli Mücadelenin 100. yıl dönümü etkinlikleri tanıtıldı

PTT'nin Milli Mücadele'nin 100. yıl dönümü etkinlikleri tanıtıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan "Milli Mücadele destanının yazılmasında her bir ferdin her bir kurumumuz gibi Posta ve Telgraf Teşkilatımız da çok önemli vazifeler ifa etmiştir. Öyle ki Posta ve Telgraf Teşkilatımızın vazifesi, harbin sonucuna doğrudan etki etmiştir" dedi.

16.05.2019Ekonomi
75 milyar $’lık Afrika heyecanı

75 milyar $’lık Afrika heyecanı

Afrika'da e-ticaretin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla bu kapsamda hayata geçirilen Ecom@Africa projesinin Türkiye’nin ihracatına ve lojistiğine de katkı yapması bekleniyor.

15.05.2019Ekonomi
Türkiye ile Tunus arasında e-ticaret iş birliği anlaşması

Türkiye ile Tunus arasında e-ticaret iş birliği anlaşması

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan "PTT'nin e-ticaret sistemine Afrika'da daha kapsayıcı bir şekilde erişim sağlanabilmesi ve Afrika menşeili ürünlerin dünyaya sunulması noktasında önemli roller üstleneceği kanaatindeyim" dedi.

3.05.2019Ekonomi
PTT ile GTO arasında iş birliği protokolü

PTT ile GTO arasında iş birliği protokolü

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, "GTO ile Fırat Kalkanı bölgesindeki yörelerle, Gaziantep ve dışından ticaret yapan iş adamlarımızın para transferlerini gerçekleştirebilmeleri üzerine çalışma yaptık. Hükümetimizin destekleriyle bunu gerçekleştirebilir hale geldik" açıklamasında bulundu.

22.04.2019Ekonomi
Baksı Müzesi posta pulunda

Baksı Müzesi posta pulunda

PTT Genel Müdürlüğü, geleneksel sanatlarla modern sanatları buluşturan Baksı Müzesi için anma pulu ve posta kartı hazırladı.

18.04.2019Kitap Sanat
Posta sektöründe ücret sistemi değişikliği yolda

Posta sektöründe "ücret sistemi" değişikliği yolda

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, "Başkanlığını yürüttüğümüz UPU İdari Konsey Genel Kurulunda, global posta ağı için büyük önem arz eden varış gideri ücretlendirme sistemine ilişkin olağanüstü kongre düzenlenmesi kararlaştırıldı. Olağanüstü kongrenin eylülde yapılması ülkelerin onayına sunulacak. Söz konusu kararın onaylanması halinde alınacak kararla söz konusu ücretlendirme sistemi yeniden belirlenecek. Birliğin ve sektörün geleceğini şekillendirecek çalışmaların, ülkemiz çıkarlarına en uygun şekilde sonuçlandırılması için yoğun çalışma yürütüyoruz" açıklamasında bulundu.

13.04.2019Ekonomi
PTT, esir mektuplarını ailelere ulaştıracak

PTT, esir mektuplarını ailelere ulaştıracak

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik "PTT AŞ ile Türk Kızılay arasında imzalanan protokol kapsamında, 1912'den Kurtuluş Savaşı sonuna kadarki süreçte esir düşenlerin ve ailelerinin yazdıkları 30 bin mektup, PTT tarafından ailelere ulaştırılacak" dedi.

14.03.2019Ekonomi
PTTde görev değişikliği yok

PTT'de görev değişikliği yok

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı’nda son dönemde gündeme gelen üst düzey bürokrat değişiklikleri arasında PTT Genel Müdürü’nün olmadığı öğrenildi.

27.02.2019Gündem
PTT, drone ile kargo dağıtacak

PTT, drone ile kargo dağıtacak

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik "İnşallah drone ile kargo taşımacılığını bu yıl başlatmış olacağız" dedi.

11.02.2019Ekonomi
Türkiye Kart için 2 ilde pilot uygulama

"Türkiye Kart" için 2 ilde pilot uygulama

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, "Türkiye Kart"ı bu yıl önce 2 ilde pilot olarak uygulamaya başlayacaklarını, yıl sonunda 30 şehre yaygınlaştıracaklarını bildirdi.

10.02.2019Teknoloji
Türkiye Kart geliyor 2 ilde pilot uygulama başlıyor

Türkiye Kart geliyor! 2 ilde pilot uygulama başlıyor

PTT AŞ Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, 'Türkiye Kart'ı bu yıl önce 2 ilde pilot olarak uygulamaya başlayacaklarını, yıl sonunda 30 şehre yaygınlaştıracaklarını bildirdi.

10.02.2019Ekonomi
PTT ile HAVELSANdan işbirliği

PTT ile HAVELSAN'dan işbirliği

HAVELSAN’ın e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter gibi e-Dönüşüm uygulamaları PTT tarafından sağlanacak.

27.12.2018Ekonomi
Savunma sanayisi zirvede buluşacak

Savunma sanayisi zirvede buluşacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasını yapacağı Türk Savunma Sanayii Zirvesi, sektörde rol üstlenen sivil ve askeri yetkilileri bir araya getirecek. Zirvede, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da konuşma gerçekleştirecek. TUSAŞ tarafından geliştirilen ve ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştiren T625 Genel Maksat Helikopteri'ni uçuran pilotlar da gençlerle buluşacak.

10.12.2018Ekonomi
ATO ile PTT iş birliği yapacak

ATO ile PTT iş birliği yapacak

Ankara Ticaret Odası (ATO), Ankaralı tüccarları elektronik ticarete yönlendirerek iş geliştirmeleri için PTT ile iş birliği yapacak.

29.10.2018Ekonomi
Teknoloji yatırımıyla dünya markası oluyor

Teknoloji yatırımıyla dünya markası oluyor

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, “Yerli ve milli kuruluşumuz PTT, inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşme temelli atılımlarla büyüyor, güçleniyor, bir dünya markası oluyor” ifadesini kullandı.

22.10.2018Ekonomi
Bozgeyik: PTT dünya markası oluyor

Bozgeyik: "PTT dünya markası oluyor"

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, "Yerli ve milli kuruluşumuz PTT, inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşme temelli atılımlarla büyüyor, güçleniyor, bir dünya markası oluyor." ifadesini kullandı.

22.10.2018Ekonomi
Bakan Turhan: 550 bin kooperatif ortağına Tarım Kart dağıtılacak

Bakan Turhan: 550 bin kooperatif ortağına Tarım Kart dağıtılacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Yaklaşık 550 bin kooperatif ortağına Tarım Kart dağıtılacak. Söz konusu kartlar ile çiftçimize yıllık tahmini 2,5 milyar lira nakdi, 6 milyar lira ayni kredi ödemesi sağlanacak.Kooperatif üyelerinin PTT'ye ait işyeri ve ATM'lerde Pttkart ile yapacakları iş ve işlemlerde de hiçbir komisyon ya da işlem ücreti alınmayacak." ifadelerinde bulundu.

25.09.2018Ekonomi
Drone kargo geliyor İlk uçuş Bostancıdan Adalara

Drone kargo geliyor! İlk uçuş Bostancı'dan Adalar'a

DRONE ile kargo taşımacılığına hazırlanan PTT, Teknofest’te düzenleyeceği gösteri uçuşunun ardından ilk taşıma amaçlı denemesini Bostancı-Adalar arasında yapacak.

15.09.2018Ekonomi
Esnaf Kart’ta imzalar atıldı

Esnaf Kart’ta imzalar atıldı

PTT AŞ ile Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü arasındaki protokolle hayata geçirilen Esnaf Kart’ın tanıtımı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in katılımıyla yapıldı.

14.05.2018Ekonomi
E-ticarette hedef büyük

E-ticarette hedef büyük

Antalya’daki Uluslararası E-Ticaret Zirvesi’nde hızla büyüyen sektörün geleceği konuşuldu.

20.11.2017Ekonomi
Son dakika... İkinci el araçta önemli gelişme

Son dakika... İkinci el araçta önemli gelişme

İkinci el araçların muayene tarihi ve kilometresine ilişkin bilgiler, PTT’nin HGS ve PTTBank mobil uygulamaları aracılığıyla öğrenilebilecek.

18.11.2017Ekonomi
Bakanlık harekete geçti İkinci el otomobilde devrim gibi uygulama

Bakanlık harekete geçti! İkinci el otomobilde devrim gibi uygulama

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ile PTT AŞ arasında imzalanan "Bilgi Paylaşımı Esaslarının Düzenlenmesine Dair Protokol" kapsamında ikinci el araçların muayene tarihi ve kilometrelerine ilişkin bilgiler, PTT'nin HGS ve PTTBank mobil uygulamaları aracılığıyla anında öğrenilebilecek.

18.11.2017Ekonomi
PTT personel alımı başvurusu için son güne girildi 2500 kişi alınacak

PTT personel alımı başvurusu için son güne girildi! 2500 kişi alınacak!

PTT personel alımı başvurusu için adaylara tanınan sürenin sonuna gelindi. Türkiye genelinde toplam 2500 kişiyi istihdam edecek olan PTT, adaylara ön koşul olarak KPSS puanını şart koşacak. Peki, gişe, büro, dağıtıcı pozisyonlarında yapılacak olan alımlar için son gününe girilen PTT personel alımı başvurusu nasıl gerçekleşecek? İşte, detaylı bilgiler

21.08.2017Gündem
PTT 2500 personel alımı başvuruları nasıl yapılacak PTT personel alımı genel şartları nelerdir

PTT 2500 personel alımı başvuruları nasıl yapılacak? PTT personel alımı genel şartları nelerdir?

PTT 2500 personel alımı başvurularının nasıl yapılacağını merak eden yüz binlerce vatandaş konuyla ilgili araştırmaları sürdürmeye ve araştırmaya devam ediyorlar. PTT bünyesinde çalışmak için 2500 personelin alınacağını PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik kısa bir süre önce açıklamıştı. Personel alımı sürecinin aşamalarından bahseden Bozgeyik: "2 bin 500 kişiyi bünyemize kattık, kalan 2 bin 500 ile ilgili de bu ayın 15’i itibariyle başvuruları alacağız." dedi. Peki, PTT 2500 personel alımı başvuruları nasıl yapılacak? PTT personel alımı genel şartları nelerdir?

18.08.2017Gündem
PTT  2500 personel alımı için başvurular devam ediyor... 2017/3 personel alımı başvuru şartları

PTT 2500 personel alımı için başvurular devam ediyor... 2017/3 personel alımı başvuru şartları

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü, PTT 2017/3 personel alımı için ilan yayımladı. Bu yıl içerisinde toplamda 5000 personeli bünyesine katacak olan kurum, ilk 2500'ü temmuz ayı içerisinde atamıştı. PTT tarafından istihdam edilecek 2 bin 500 kişi arasında olmak isteyen memur adaylarının bir takım şartları sahip olması gerekiyor. Peki PTT 2017/3 personel alımı başvuru şartları neler?

17.08.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Belediyeler de ceza kapsamına alınsın

SON zamanlarda hayvanlara yapılan zulüm ve öldürmeler dolayısı ile kamuoyunda yaratılan infiale bir cevap olarak Adalet Bakanlığı verilecek cezalara yönelik yeni bir tasarı metni hazırlamıştır.

18.01.2018