EKSTRA
MENÜ

Kadın Yeni Bölüm

Kadın Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kadın Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.973 Kadın Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Kadın Yeni Bölüm Haberleri

Kadının yeni bölüm fragmanında Enver Şirinin yaptıklarını öğreniyor Kadın 80. bölüm fragmanı

Kadın'ın yeni bölüm fragmanında Enver Şirin'in yaptıklarını öğreniyor! Kadın 80. bölüm fragmanı

Finale 2 bölüm kala, Kadın'ın heyecan dolu yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kadın'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde; Şirin’in Sarp’ı öldürdüğünü herkesin öğrenmesiyle işler iyice karışacak. Enver ise Şirin'in yaptıklarını öğrenecek. Peki, Kadın'ın 80. bölümünde başka neler olacak? Enver ne yapacak? İşte, Kadın'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ve özeti.

27.01.2020Gündem
Kadının 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bahar ve Arif arasında yakınlaşma

Kadın'ın 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar ve Arif arasında yakınlaşma!

Kadın'ın merakla beklenene yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Salı akşamları sevenleri ile buluşan Kadın'ın bu haftaki yayınlanan fragmanında Bahar'ın Arif'i öpmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer alıyor. Sürpriz ipuçlarının yer aldığı Kadın 79. bölüm fragmanında bir diğer çarpıcı gelişme ise Şirin yaptığı kötülüklerin cezasını çekecek mi? sorusu oldu. Peki, Kadın yeni bölümde neler olacak? İşte, kadın 79. bölüm fragmanı ve özeti.

20.01.2020Televizyon
Kadın 78.bölüm fragmanında Şirin Sarpı öldürdüğünü itiraf edecek mi

Kadın 78.bölüm fragmanında Şirin Sarp'ı öldürdüğünü itiraf edecek mi?

Kadın 78. bölüm fragmanında Şirin, evine giren hırsızı korkutmak için telkinlerde bulunmaktadır. Hırsızın korkmaması üzerine silah çeken Şirin, Kadın 78. bölüm fragmanında ablasının kocasını öldürdüğünü söylemiştir. Şirin'in kapısını açık gören Sarp ise evin içine girdiğinde bu sözleri işitmiştir. Peki, Kadın 78. bölüm fragmanında Şirin Sarp'ı öldürdüğünü itiraf edecek mi ya da Arif duyduklarını Bahar'a söyleyecek mi? İşte, Kadın 78. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

14.01.2020Televizyon
Kadın dizisi bu akşam neden yok Kadın yeni bölüm ne zaman

Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın yeni bölüm ne zaman?

Salı akşamları seyirci karşısına çıkan ve FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın'ın bu hafta yayın akışında yer almaması izleyenleri meraklandırdı. 7 Ocak'ta yeni bölümü ile yayınlanması beklenen Kadın'ın yayın saatinde sinema kuşağını görenler, Kadın'ın ne zaman ekranlara geleceğini merak etmeye başladı. Peki, Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın yeni bölüm ne zaman? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

7.01.2020Televizyon
Kadının son bölümü sonrası 77. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kadın'ın son bölümü sonrası 77. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un baş rolleri paylaştığı, Kadın dizisinin bu hafta 76. bölümü ile ekranlara geldi. Kadın'ın son bölümünde daha önce eline hiç silah almayan Enver’in Arda’yı vermemek için Dursun’u tehdit etmesi herkese büyük bir şok yarattı. Kadın'ın ekranlara gelen son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kadın'ın 77. bölümünde neler olacak?

16.12.2019Televizyon
Kadının son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kadın'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Özge Özpirinçci'nin başrolünde yer aldığı Kadın, salı akşamı ekranlara 73. bölümü ile geldi. Kadın'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümünde Arif'in Bahar'a söyleyeceği sözler damga vuracak. Peki, Kadın'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kadın dizisinin 74. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili ipuçları.

26.11.2019Televizyon
Kadının 71. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kadın'ın 71. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın'ın bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 71. bölümünde, Şirin’in Arif’e olan yakın tavırları Ceyda’yı iyice rahatsız etmeye başlayacak. Olaylardan şüphelenen Ceyda ise Şirin’de bir şeyler olduğunun farkında varacak. Peki, Şirin'in planı ne? Kadın'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, merak edilenler.

11.11.2019Televizyon
Kadının 70. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın'ın 70. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın, bu hafta yayınlanan 70. bölümü ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Kadın dizisinin son bölümünde, Arif’e daha yakın olmaya çalışan Şirin'in kafasında kurduğu plan izleyenleri heyecanlandırdı. Son bölümün ardından, dizinin haftaya yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki, Kadın'ın 70. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.11.2019Televizyon
Kadının 69. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın'ın 69. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Kadın, bu hafta heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Kadın'ın yayınlanan 69. bölümünde, Şirin’in çocuklara Arif’in hapishanede olduğunu söylemesi işleri karıştırdı. Keyifli bir bölüm sonrası dizinin hayranları şimdiden Kadın'ın haftaya yayınlanacak olan bölümünde neler olacağını merak etmeye başladı. Peki, Kadın'ın 69. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.10.2019Kelebek
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı... 69. bölümde Enver’in evi kül oluyor

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı... 69. bölümde Enver’in evi kül oluyor!

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın'ın, bu hafta ekranlara gelecek olan 69. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın'ın yeni bölüm fragmanına, Enver'in dikkatsizliği nedeni ile çıkan yangın damga vurdu. Yaşadığı olayları atlayamayan Şirin ise bu durum karşısında yeni bir sorun ile karşı karşıya kalacak. Peki, Kadın'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kadın'ın yeni bölüm fragmanları.

28.10.2019Televizyon
Kadının 68. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kadın'ın 68. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisinin merakla beklenen 68. bölümü 22 Ekim'de diziseverlerle buluşacak. Dram yüklü dizinin bu haftaki bölümünde, Sarp'ın durumunun kötüye gitmesi Bahar'ı darmadağın edecek. İşte, Kadın dizisinin 68. yeni bölüm fragmanları...

21.10.2019Televizyon
Kadın dizisinin 67. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kadın dizisinin 67. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın'ın bu hafta yayınlanacak olan 67. bölümünde, Hatice'nin ölümü sonrası Şirin’in psikolojisini giderek kötü bir hal alacak. Peki, Kadın'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin 67. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları.

14.10.2019Televizyon
Kadın dizisinin 66. yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Kadın dizisinin 66. yeni bölüm fragmanları yayınlandı!

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisinin merakla beklenen 66. bölümü 8 Ekim'de diziseverlerle buluşacak. Dram yüklü dizinin bu haftaki bölümünde, Hatice'nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olacak. İşte, Kadın dizisinin 66. yeni bölüm fragmanları...

7.10.2019Televizyon
Kadın 34. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak

Kadın 34. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak?

Kadın dizisi dün akşam yayınlanan 33. bölümüyle yeni sezonun açılışını yaptı. Duygusal sahnelerin yaşandığı Kadın son bölüm finaline ‘Sarp sizi görmeye geldi.’ Sözleri damga vurdu. Şaşırtıcı son bölüm ardından yeni bölümden ilk görüntüler de paylaşıldı. İşte, Kadın yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

3.10.2018Televizyon
Kadın yeni sezonu ne zaman başlayacak

Kadın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kadın dizisinin yeni sezon ilk bölümü için geri sayım başladı. Haziran ayında ilk sezonun finalini yapan Kadın dizisi 33. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Yeni sezona dair ilk tüyolar yayınlanan fragmanlarla geldi. Peki, Kadın’ın yeni sezon ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm tarihi belli mi?

26.09.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kadın dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Duygusal ve heyecan dolu dizi Kadın'ın geçtiğimiz günlerde yeni sezon fragmanı yayınlanmıştı. Dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merak edilmeye devam ediyor. İşte detaylar.

17.09.2018Televizyon
Kadın dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman başlayacak

Kadın dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kadın dizisinin 2. sezon ilk bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Haziran ayında ekran macerasına ara veren Kadın’ın yeni bölüm fragmanına mezarlık sahnesi damga vurdu. Yeni sezon tanıtımı ardından tarih sorgulamaları da hız kazandı. Peki, Kadın dizisinin yeni sezon ne zaman başlayacak?

11.09.2018Televizyon
Kadın sezon finali yapıyor - İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın sezon finali yapıyor - İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Enver Dede’nin akıbetinin merak konusu olduğu Kadın 31. bölümüne Sarp ve Bahar’ın karşılaşma anı damga vurdu. Yeni bölüm fragmanı da kısa sürede izleyicilerle buluştu. İşte Kadın yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmelerin özeti!

30.05.2018 Televizyon
Kadın 31. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Yeni bölümde Enver Baba ölecek mi

Kadın 31. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Yeni bölümde Enver Baba ölecek mi?

Kadın dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı izleyicilerle buluştu. Arka arkaya yayınlanan her iki fragmanda da dikkat çeken detaylar yer alıyor. Kadın 31. bölüm ilk fragmanında Enver Baba'nın öldüğü düşündüren görüntüler kafalarda soru işareti bıraktı. İkinci tanıtımda ise Pırıl ve Şirin'in karşı karşıya geldiği anlar merak uyandırdı. Peki yeni bölümde neler olacak? Enver Baba ölecek mi? İşte Kadın 31. bölüm fragmanları!

23.05.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Sarpın annesi ve Bahar karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Sarp'ın annesi ve Bahar karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı.15 Mayıs Salı tarihli Kadın 29. bölümünde tesadüfi bir şekilde Şirin ve Sarp'ın karşılaştığı telefoncuya giden Enver, duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı. Sarp'ın yaşadığını öğrenen Enver'in neler yapacağını merak eden için ilk tüyo yeni fragmanla geldi. İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti!

15.05.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm fragmanı: Hatice ve Sarp karşılaşacak mı

Kadın yeni bölüm fragmanı: Hatice ve Sarp karşılaşacak mı?

Kadın dizisi dün akşam 28. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bahar’ın doğum günü sürprizi yaşadığı Kadın’ın son bölüm finaline doğru Şirin, DNA sonucunu öğrendi. Son sahnede Şirin ve Sarp yeniden karşı karşıya geldi. Kadın 29. bölüm fragmanı da kısa sürede yayınlandı. İşte son gelişmelerin kısa bir özeti ve yeni bölümden ilk görüntüler!

9.05.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm fragmanı: Şirin ve Sarp yeniden karşı karşıya

Kadın yeni bölüm fragmanı: Şirin ve Sarp yeniden karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Yaklaşık 40 saniye süren Kadın 28. bölüm fragmanına Şirin ve Sarp'ın yeniden karşı karşıya geldiği sahne damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Tehdit nedeniyle Sarp'a gerçekleri anlatamayan Şirin, ne yapacak? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölüm gelişmelerini hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

2.05.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde dramatik dakikalar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde dramatik dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Alp’in Levent’e ulaşması sonucunda işler iyice karıştı. Levent nasıl bir olayın içine düştüğüne anlam veremedi ve korkmaya başladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.05.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, ilk ipuçları geldi. 1 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak Kadın 27. bölüm fragmanında Sarp'a gerçekleri anlatmak isteyen Şirin, kabus dolu anlar yaşarken; Levent'in karşısına çıkan Sarp, gerçekleri sorguluyor. Peki annesi ve babası arasında bir seçim yapmaya zorlanan Şirin, kurtulacak mı? Yeni bölümde başka neler olacak? İşte Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detayları!

25.04.2018Televizyon
Kadın yeni bölümde Sarp gerçeği öğreniyor mu

Kadın yeni bölümde Sarp gerçeği öğreniyor mu?

Kadın dizisinin sürprizlerle dolu son bölümü ardından yeni fragman yayınlandı. Duygu ve entrika yüklü sahneleri ağırlıklı olan Kadın’ın son bölümünde kendisinden bir şeyler saklandığından şüphelenen Sarp, annesiyle yüzleşti. Şimdi ise gözler yeni bölümde! İşte Kadın yeni bölümden ilk görüntüler!

18.04.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Pırıl ve Suat’ın gizli gizli konuştuğunu duyan Alp’in duydukları hiç hoşuna gitmedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.04.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm 2. fragmanında Sarp’tan şaşırtan çıkış

Kadın yeni bölüm 2. fragmanında Sarp’tan şaşırtan çıkış

Kadın dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Şirin ve Sarp’ın mezarlıkta sert bir yüzleşme yaşadığı Kadın’ın son bölüm finali kafalarda soru işareti bırakmıştı. Yeni gelişmeleri merak edenler için ilk ipuçları geldi. İşte Kadın yeni bölüm fragmanları ve detayları!

13.04.2018Televizyon
Kadın 25. yeni bölüm fragmanı... Sarp Amerikaya gitmeyecek mi

Kadın 25. yeni bölüm fragmanı... Sarp Amerika'ya gitmeyecek mi?

Kadın dizisi dün akşam 24. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sarp- Şirin yüzleşmesinin damga vurduğu Kadın son bölüm finalinde Bahar’a uyan ilik bulundu. Öte yandan gerçeklerin peşine düşen Sarp, Pırıl’ın konuşmalarına tanık oldu. Kafalarda soru işareti bırakan son gelişmelerin hemen ardından Kadın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

11.04.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Alp’i gören Şirin büyük bir şok içindedir ve ne yapacağını bilemedi. Bahar ise tüm olanlardan habersiz kendine yeni bir sayfa açtı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.04.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm 2. fragmanında Sarptan Şirine zehir zemberek sözler

Kadın yeni bölüm 2. fragmanında Sarp'tan Şirin'e zehir zemberek sözler

Kadın yeni bölüm ilk fragmanından kısa bir süre sonra yeni görüntüler geldi. Mezarlıkta geçen ve 47 saniye süren Kadın 24. bölüm 2. fragmanına Sarp'ın sözleri damga vurdu. Hayatını kabusa çeviren Sarp'ın sözleri ardından büyük bir şok yaşayan Şirin, fragmanın son saniyelerinde ikinci bir sürpriz yaşadı. İşte Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanları!

4.04.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Pırıl duyduğu vicdan azabından sonra Bahar ve çocukları yakından görmek istedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.04.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm fragmanında Şirin ve Sarp karşı karşıya

Kadın yeni bölüm fragmanında Şirin ve Sarp karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle paylaşıldı. Geçmiş ve bugünün iç içe geçtiği Kadın'ın 27 Mart Salı tarihli son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Bahar'ın Şirin'le sert bir yüzleşme yaşadığı, Pırıl'ın zor bir kararın eşiğine geldiği son bölüm ardından olaylı bir fragman yayınlandı. İşte Kadın 23. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detaylar!

28.03.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahar ve Pırıl karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahar ve Pırıl karşı karşıya

Kadın dizisinin olaylı son bölüm gelişmeleri ardından yeni fragman yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Kadın 22. bölümüne dair tüyolar veren fragmana Bahar ve Pırıl’ın karşı karşıya geldiği anlar damga vurdu. İşte Kadın dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmeleri kaçıranlar için kısa bir özet!

21.03.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Baharı şok eden gerçek

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahar'ı şok eden gerçek

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak olan Kadın 20. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmana Bahar'ın öğrendiği gerçek damga vurdu. Bir kez Sarp'ın eski telefonunun peşine düşen Bahar, Şirin gerçeğini öğrendi. Peki yeni bölümde başka neler olacak? Sarp'ın telefonu ve Şirin bağlantısını öğrenen Bahar ne yapacak? İşte Kadın dizisinin yeni bölümünden ilk detaylar!

7.03.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde dramatik dakikalar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde dramatik dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine dram dolu anlar yaşatmaya devam etti. Her hafta salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Kadın dizisinin son bölümünde Şirin’in yalanlarına daha fazla katlanamayan Hatice, Şirin ile ilgilenmemeye başladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.03.2018Televizyon
Kadın 19. bölümünde neler olacak Yeni fragmanda Sarpın ikizleri göründü

Kadın 19. bölümünde neler olacak? Yeni fragmanda Sarp'ın ikizleri göründü

Kadın dizisi yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Dram ve duygu yüklü sahneleri ağırlıklı olan Fox Tv dizisi Kadın'ın en son ekrana gelen bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Şirin'in yaptıklarının birer birer ortaya çıktığı son bölüme Sarp'ın mezarlık sahnesi damga vurdu. Yeni bölüm fragmanı da kısa süre de paylaşıldı. İşte Kadın'ın 19. bölümünden ilk görüntüler!

28.02.2018Televizyon
Kadın 17. yeni bölüm fragmanında şaşırtan karar

Kadın 17. yeni bölüm fragmanında şaşırtan karar

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Sarp ile ilgili sürpriz detayların ortaya çıkmaya devam ettiği Kadın'ın son bölüm finalinde Bahar, hastalığının izlerini annesine gösterdi. Yeni fragman ise kısa sürede paylaşıldı. İşte Kadın dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler!

14.02.2018Televizyon
Sarp yaşıyor mu Kadının yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sarp yaşıyor mu? Kadın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisinin son bölümünde Sarp esrarı had safhaya ulaştı. Ahu Yağtu'nun Pırıl karakteriyle kadroya dahil olduğu, Şirin'in evi terk ettiği Kadın'ın son bölümünde Sarp'ın yaşadığına dair ipuçları çoğaldı. Finalde Sarp'ın başka bir kadınla başka bir yaşamı olduğuna iyiden iyiye ikna olan izleyiciler yeni bölümü bekliyor. Peki Kadın dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.02.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine dramatik anlar yaşatmaya devam etti. Özge Özpirinçci, Caner Cindork ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini paylaştığı Kadın dizisinin son bölümünde Sarp’ın telefonunu Enver’in gönderdiğini öğrenen Bahar gerçekleri öğrenmek için Enver ile yüzleşti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladılar. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.01.2018Televizyon
Kadın 14. yeni bölüm fragmanı: Çocuklarımın babası yaşıyor

Kadın 14. yeni bölüm fragmanı: Çocuklarımın babası yaşıyor

Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. 23 Ocak Salı tarihli Kadın’ın 13. bölümüne eline geçen telefonu Enver’in gönderdiğini öğrenen Bahar’ın hesap sorduğu anlar damga vurdu. Yeni fragmanla birlikte ise bu gelişmelerin ardından neler olacağına dair ipuçları geldi. İşte Kadın’ın 14. bölüm fragmanı ve son bölüm gelişmeleri!

24.01.2018Televizyon
Kadın yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Sarp yaşıyor mu

Kadın yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sarp yaşıyor mu?

Kadın dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kadın'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Yeliz öğrendiği şeylerden sonra ne yapacağını bilemedi ve Şirin ile yüzleşti. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.01.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayında… Sarp yaşıyor mu

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayında… Sarp yaşıyor mu?

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. 16 Ocak Salı akşamı ekrana gelen Kadın’ın son bölümünde Sarp’a ait görüntüler kafalarda soru işareti bıraktı. Finalde Şirin’in büyük sırrını Yeliz de öğrendi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Sarp gerçekten yaşıyor mu? Yeliz öğrendiği şeyi Bahar’a anlatacak mı? İşte Kadın dizisinin 13. bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

17.01.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında o kadının Şirin olduğu ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında o kadının Şirin olduğu ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Duygusal sahneleriyle yürekleri burkan Kadın'ın dün akşam yayınlanan son bölümü finalinde Bahar, annesinin yanında yaşamaya karar verdi. Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanına ise Şirin'in köşeye sıkıştığı anlar damga vurdu. İşte Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların detayları!

10.01.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahardan şaşırtan sözler: Ben ölemem

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahar'dan şaşırtan sözler: Ben ölemem

Kadın dizisi dün akşam sürprizlerle dolu gelişmeleriyle ekrana geldi. Geçmiş ve şimdiyi aynı anda işleyen Kadın dizisinin son bölümünde Sarp ve Şirin'e dair çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Olaylı final sahnesi ardından yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Bahar'ın 'Ben anneyim, ölemem sözleri' kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Kadın dizisinin 10. bölümünde ölecek mi?

18.12.2017Televizyon
Kadın son bölüm finali merak uyandırdı: Bahar ne gördü İşte yeni fragman

Kadın son bölüm finali merak uyandırdı: Bahar ne gördü? İşte yeni fragman

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Dram ve sırlarla ağırlıklı senaryosuyla adından söz ettiren Kadın'ın son bölümünde Sarp'ın ölümüyle ilgili detaylardan bir süre kaçan Bahar, Sarp'ın telefonunu incelediğinde büyük bir şok yaşadı. Peki yeni bölümde neler olacak? Bahar'ın gördüğü şey ortaya çıkacak mı? İşte Kadın dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler!

11.12.2017Televizyon
Kadın son bölümde Doruka ne oldu Yeni fragman merak uyandırdı

Kadın son bölümde Doruk'a ne oldu? Yeni fragman merak uyandırdı

Kadın dizisinin son bölüm finalinin hemen ardından yeni fragman yayınlandı. Duygu yüklü sahnelerin ağırlıklı olduğu Kadın'ın son bölümünde Sarp'ın telefonu Enver ve Hatice arasında yeni bir krize neden oldu. Son bölümde telefon Bahar'ın eline geçti ancak finale Doruk'la ilgili haber damga vurdu. Peki Doruk'a ne oldu? İşte Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı!

5.12.2017Televizyon
Kadın son bölüm finalinde şok Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın son bölüm finalinde şok! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisinin dün akşam yayınlanan olaylı son bölümü ardından yeni fragman geldi. Duygu yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kadın’ın 6. bölüm fragmanına hastane görüntüleri damga vurdu. Sinir krizi geçiren Şirin’in son yaptıklarından sonra neler olacak? Bahar, bir kez daha annesinden uzak durmak zorunda mı kalacak? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

21.11.2017Televizyon
Kadın dizisi son bölüm finali ağlattı... İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi son bölüm finali ağlattı... İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygu yüklü dizinin son bölümünde annesi tarafından bir kez daha hayal kırıklığına uğratılan Bahar’ın hali ekran başındakileri derinden etkiledi. Kadın’ın kısa sürede yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise şaşırtan isim Şirin oldu. Peki Şirin’ne oldu? İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

14.11.2017Televizyon
Star TV yayın akışı - 21 Nisan Cuma yayın akışı

Star TV yayın akışı - 21 Nisan Cuma yayın akışı

Star TV yayın akışında bugün hangi programlar ve dizilerin yer aldığı binlerce izleyici tarafından merak konusu oldu. Star TV'de birbirinden keyifli programlar yer almaya devam ediyor. Peki, bugün Star TV yayın akışında neler var? İşte, 21 Nisan Cuma Star TV yayın akışı.

21.04.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Ne izlesem, okusam, dinlesem

Regına King’in övgülerle karşılanan ilk yönetmenlik denemesi “One Night in Miami”, Amazon Prime’da bugün yayına girdi. Altın Küre ve Oscar adaylarının açıklanmasının beklendiği bugünlerde listelerde adı en çok geçenlerden biri olan film, siyah haklarının ikonik figürleri Muhammed Ali, Malcolm X, Sam Cooke ve Jim Brown’u renklerinden dolayı dışarı çıkamadıkları bir gecede buluşturuyor. Ekranlarda ise bu hafta yeni sezonlar öne çıkıyor: “American Gods”, Tanrılar arasındaki savaşın karanlık ve görkemli hikâyesine, “Disenchantment” da ağzı bozuk prensesin ve tuhaf arkadaşlarının maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Raflarda bu hafta, Can Yayınları’nın dünya edebiyatının önde gelen kadın yazarları ile kadın karakterlerini buluşturan 8 romanlık serisi “Klasik Kadınlar” var.

15.01.2021