EKSTRA
MENÜ

Kadın Dizisi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.502 haberi bulunmuştur.

Kadın Dizisi Haberleri

Kadın dizisi neden final yaptı Kadının son bölümünde neler yaşandı

Kadın dizisi neden final yaptı? Kadın'ın son bölümünde neler yaşandı?

Üç sezondur ekranlara gelen Kadın dizisi final bölümü ile salı akşamı ekran macerasını sonlandırdı. Özge Özpirinçci Seray Kaya, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, gibi isimlerin yer aldığı Kadın'ın final bölümünde Bahar’ın mutlu bir hayata yelken açması izleyenleri sevindirdi. Peki, Kadın dizisi neden final yaptı? Kadın'ın son bölümünde neler yaşandı? İşte, Kadın'ın final bölümü ile ilgili merak edilenler.

4.02.2020Televizyon
Kadın dizisi final mi yapıyor İşte, Kadın dizisi son bölüm fragmanı

Kadın dizisi final mi yapıyor? İşte, Kadın dizisi son bölüm fragmanı

Kadın dizisi final mi yapıyor sorusu, dizinin final fragmanı ile izleyici karşısına çıkmasının ardından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Bahar ile Arif'in isteme töreni, rüya gibi bir ortama tanık etti. Peki, Kadın dizisi neden final yapıyor? İşte, Kadın dizisi final mi yapıyor sorusunun cevabı ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

3.02.2020Televizyon
Kadın 80. yeni bölüm fragmanı evlilik teklifi ile duygulandırdı

Kadın 80. yeni bölüm fragmanı evlilik teklifi ile duygulandırdı!

Kadın dizisi son bölümün ardından 80. yeni bölüm fragmanı ile izleyicisinin karşısına çıktı. Son bölümde yaşananların ardından 80. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntüler dikkatleri üzerine çekti. Kadın dizisinin 80. yeni bölüm fragmanında Raif'in yaptığı evlilik teklifi ise dikkatleri üzerine çekti. İşte, Kadın dizisinin 80. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

22.01.2020Televizyon
Kadın dizisi neden bitiyor Kadın dizisi final yapıyor

Kadın dizisi neden bitiyor? Kadın dizisi final yapıyor

Kadın dizisi final mi yapıyor sorusu, dizinin son bölümünü izleyen pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Dizinin tanıtımında büyük final isminin zikredilmesi dolayısıyla Kadın dizisi final mi yapıyor sorularını yönelten izleyicileri, konuyla ilgili araştırmalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Peki, Kadın dizisi final yapacak mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

22.01.2020Televizyon
Kadın hayranlarına kötü haber

'Kadın' hayranlarına kötü haber

Başrolünü Özge Özpirinçci'nin üstlendiği 'Kadın' dizisi final yapıyor.

11.01.2020 Magazin
Kadın dizisi bu akşam neden yok Kadın yeni bölüm ne zaman

Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın yeni bölüm ne zaman?

Salı akşamları seyirci karşısına çıkan ve FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın'ın bu hafta yayın akışında yer almaması izleyenleri meraklandırdı. 7 Ocak'ta yeni bölümü ile yayınlanması beklenen Kadın'ın yayın saatinde sinema kuşağını görenler, Kadın'ın ne zaman ekranlara geleceğini merak etmeye başladı. Peki, Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın yeni bölüm ne zaman? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

7.01.2020Televizyon
Özge Özpirinççi kimdir Özge Özpirinççi kaç yaşında ve nereli

Özge Özpirinççi kimdir? Özge Özpirinççi kaç yaşında ve nereli?

Kadın dizisindeki rolüyle geniş kitleler tarafından tanınan Özge Özpirinççi, ekranların sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. Özge Özpirinççi'nin kim olduğu ve kariyeri, sevilen oyuncuyu yakından takip eden hayranlarınca merakla araştırılıyor. Peki, Özge Özpirinççi kimdir? Özge Özpirinççi kaç yaşında ve nereli?

31.12.2019Televizyon
Kadın 78. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu mu Son bölümde Arif mi Şirin mi ölecek

Kadın 78. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu mu? Son bölümde Arif mi Şirin mi ölecek?

Kadın dizisinin 78. yeni bölüm fragmanında ekrana gelecek olan görüntüler neticesinde son bölümün ardından yeni bölümde Arif ya da Şirin'in son durumu öğrenilebilecek. Peki, Kadın dizisinin 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

25.12.2019Televizyon
Kadın dizisi son bölüm sonrası 75. yeni bölüm fragmanında Şirin şok oldu

Kadın dizisi son bölüm sonrası 75. yeni bölüm fragmanında Şirin şok oldu!

Kadın dizisi 74. son bölümü sonrası 75. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Şirin'in Satılmış hakkında öğrendiği gerçek, bir anlık şok yaşamasına neden olmuştur. Kadın dizisinin son bölüm sonrası yayınlanan 75. yeni bölüm fragmanında Ceyda'nın başındaki bela ise bambaşkadır. İşte, Kadın dizisinin 75. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylar hakkında bazı bilgiler

4.12.2019Televizyon
Kadın dizisi Fazilet Aşçıoğlu kimdir İşte usta oyuncu Hümeyranın hayatı

Kadın dizisi Fazilet Aşçıoğlu kimdir? İşte usta oyuncu Hümeyra'nın hayatı

Kadın dizisinde Fazilet Aşçıoğlu karakteri dizinin hayranları tarafından internette merak konusu oldu. Dizide usta oyuncu Hümeyra'nın hayat verdiği ünlü bir yazar olan Fazilet Aşçıoğlu karakteri, Arif'in kaza yapması ile Kadın ekibine katıldı. Peki, Kadın dizisi Fazilet Aşçıoğlu kimdir? İşte, Kadın dizisi Fazilet Aşçıoğlu karakterini canlandıran Hümeyra'nın hayatı ve biyografisi.

3.12.2019Televizyon
Kadın 74. bölüm fragmanında Ariften sert serzeniş Son bölüm yayınlandı

Kadın 74. bölüm fragmanında Arif'ten sert serzeniş! Son bölüm yayınlandı!

Kadın dizisi son bölüm sonrası 74. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerde merak uyandırdı. Arif ile Bahar'ın karşı karşıya geldiği Kadın dizisinin 74. yeni bölüm fragmanında Arif'in sözleri dikkat çekti. İşte, Kadın dizisinin son bölümünün ardından merakla araştırılan 74. bölüm fragmanında ekrana gelecek olan görüntüler

27.11.2019Televizyon
Kadının son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kadın'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Özge Özpirinçci'nin başrolünde yer aldığı Kadın, salı akşamı ekranlara 73. bölümü ile geldi. Kadın'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümünde Arif'in Bahar'a söyleyeceği sözler damga vuracak. Peki, Kadın'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kadın dizisinin 74. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili ipuçları.

26.11.2019Televizyon
Boşanmaları bitireceğiz

Boşanmaları bitireceğiz!

Ünlü oyuncular Ebru Cündübeyoğlu ile Hakan Yılmaz'ın boşanmalara dikkati çekmek üzere sahneye taşıdıkları "Ölü'n Bizi Ayırana Dek" oyunu üç sezondur izleyicilerden büyük beğeni topluyor.

22.11.2019Keyif
Kadının 72. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın'ın 72. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamı ekranlara gelen Kadın dizisi, bu hafta 72. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kadın'ın son bölümünde Berşan ile Bahar’ın yakın olmalarından rahatsız olan Arif, Bahar’ı uyarması dikkat çekti. Kadın'ın bu haftaki bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Kadın'ın 72. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

18.11.2019Televizyon
Anadolu dünya sineması için bir kaynak

Anadolu dünya sineması için bir kaynak

Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) Başkanı Elif Dağdeviren, Anadolu'nun dünya sineması içinyeni bir nefes olduğunu, Türk dizilerinin sistematik ve stratejik bir iletişim planı içinde dünyaya yayılması gerektiğini söyledi.

12.11.2019Keyif
Kadının 69. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın'ın 69. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Kadın, bu hafta heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Kadın'ın yayınlanan 69. bölümünde, Şirin’in çocuklara Arif’in hapishanede olduğunu söylemesi işleri karıştırdı. Keyifli bir bölüm sonrası dizinin hayranları şimdiden Kadın'ın haftaya yayınlanacak olan bölümünde neler olacağını merak etmeye başladı. Peki, Kadın'ın 69. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.10.2019Kelebek
Kadının yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 68. bölümde neler oldu

Kadın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 68. bölümde neler oldu?

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisi bu hafta 68. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Kadın'ın yeni bölümünde, Hatice’nin yokluğuna hala alışamayan Enver'in sağlık durumu giderek kötüye gitti. Sarp’a üzülen Bahar ise darmadağın oldu. Peki, Kadın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 68. bölümde başka neler oldu?

22.10.2019Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünün ardından 68. bölüm fragmanı yayınlandı

Kadın dizisinin son bölümünün ardından 68. bölüm fragmanı yayınlandı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın, salı akşamı 67. bölümü ile ekranlara geldi. Kadın'ın yayınlanan son bölümünde Hatice'nin ölümü sonrası Şirin’in psikolojisinin bozulması ve Bahar’ın Şirin’in itirafından sonra Sarp’ı affetmesi dikkat çekti. Kadın'ın yayınlanan son bölümünün ardından 68. bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Kadın'ın yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

15.10.2019Televizyon
Kadın dizisinin 67. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kadın dizisinin 67. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın'ın bu hafta yayınlanacak olan 67. bölümünde, Hatice'nin ölümü sonrası Şirin’in psikolojisini giderek kötü bir hal alacak. Peki, Kadın'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin 67. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları.

14.10.2019Televizyon
Kadın dizisinde Sarp öldü mü Caner Cindoruk diziden ayrıldı mı

Kadın dizisinde Sarp öldü mü? Caner Cindoruk diziden ayrıldı mı?

Kadın dizisinde Sarp karakterine can veren Caner Cindoruk'un diziden ayrılıp ayrılmadığı araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Sarp öldü mü sorusu ile konuya cevap arayan birçok izleyici, internet üzerinden detayları sorgulamaya başladı. Peki, Kadın dizisinde Sarp öldü mü? İşte, o konu hakkında merakla araştırılan detaylı bilgiler

9.10.2019Televizyon
Kadın dizisinin 66. yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Kadın dizisinin 66. yeni bölüm fragmanları yayınlandı!

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisinin merakla beklenen 66. bölümü 8 Ekim'de diziseverlerle buluşacak. Dram yüklü dizinin bu haftaki bölümünde, Hatice'nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olacak. İşte, Kadın dizisinin 66. yeni bölüm fragmanları...

7.10.2019Televizyon
Kadın dizisinde Hatice öldü Bennu Yıldırımlar Kadın dizisinden ayrıldı

Kadın dizisinde Hatice öldü! Bennu Yıldırımlar Kadın dizisinden ayrıldı!

Kadın dizisi yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı. Bahar'ın ve Şirin'in annesi rolündeki Hatice karakterine can veren Bennu Yıldırımlar, dizinin yeni sezon ilk bölümünde hayatını kaybetti.

2.10.2019Televizyon
Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni sezon 65. bölümde neler yaşandı

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni sezon 65. bölümde neler yaşandı?

FOX TV ekranlarında salı akşamları yayınlanan Kadın yeni sezon ilk bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Kadın'ın ekranlara gelen 65. bölümünde yaşanan trafik kazası sonrası Bahar'ın yaşayıp yaşamadığı herkesin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yeni bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni sezon 65. bölümde neler yaşandı?

1.10.2019Televizyon
Kadın dizisi 65. bölüm fragmanına Bahar yaşıyor mu sorusu damga vurdu Yeni sezon ne zaman başlayacak

Kadın dizisi 65. bölüm fragmanına Bahar yaşıyor mu? sorusu damga vurdu! Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisi yeni sezon tanıtım fragmanları izleyiciler ile paylaşıldı. Fragmanın yayınlanmasıyla beraber, sezon finalinde yaşanan korkunç kazanın ardından, izleyenler "Bahar yaşıyor mu?" sorusunun cevabını sabırsızlıkla araştırmaya başladı. Peki, Kadın dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? 65. bölümde neler olacak? İşte, dizinin yeni sezon tanıtım fragmanları.

30.09.2019Televizyon
Kadın dizisi ne zaman başlayacak Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı

Kadın dizisi ne zaman başlayacak? Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kadın dizisi yeni sezonuyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçen sezon heyecanlı bir finalle ekranlara kısa süre veda eden Kadın'ın ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Dizinin hayranlarının bekleyişi sürerken Kadın 65. bölüm yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Kadın dizisi ne zaman başlayacak? İşte, dizinin yeni sezon tarihi hakkında bilgiler.

25.09.2019Televizyon
Kadın yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı Kadın ne zaman başlıyor

Kadın yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı! Kadın ne zaman başlıyor?

Kadın dizisinin yeni sezon ilk fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Geçtiğimiz sezonu duygusal bir bölümle sonlandıran Kadın dizisi, yeni sezona başlamak için geri sayıma geçti. Peki, Kadın dizisinin yeni sezon ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, Kadın dizisinin ilk fragmanı ve yeni sezonu hakkında bazı bilgiler

10.09.2019Televizyon
Kadın ne zaman başlıyor Kadın dizisi için yeni oyuncu sürprizi

Kadın ne zaman başlıyor? Kadın dizisi için yeni oyuncu sürprizi!

Ana karakterlerine Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un eşlik ettiği Kadın dizisi, yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkacak. Yeni sezonuna yeni oyuncularla başlayacağının sinyalini veren Kadın dizisi, Hümeyra'nın kadroya dahil olduğunu duyurdu. Peki, Kadın ne zaman başlıyor? İşte, Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi hakkında detaylı bilgiler

5.09.2019Televizyon
Özge Özpirinçci kimdir ve hangi dizilerde oynadı

Özge Özpirinçci kimdir ve hangi dizilerde oynadı?

Özge Özpirinçci magazin gündemini yakından takip eden birçok kişinin araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Kavak Yelleri, Cesaretin Var Mı Aşka, Melekler Korusun gibi projelerde rol alan Özge Özpirinçci, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Peki, Özge Özpirinçci kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

24.07.2019Hayat
Vicdanımı yok etmemeye, hep adil bir Caner olmaya çalıştım

Vicdanımı yok etmemeye, hep adil bir Caner olmaya çalıştım

Onunki zorlu bir hayat mücadelesiydi. Adana’da dünyaya geldi. Ailesini geçindirmek için genç yaşta çalışmaya başladı. Okurken tiyatroya sarıldı. Şimdi ekranda, sahnede ve beyazperdede boy gösteriyor. Caner Cindoruk’la bu hafta vizyona giren ‘İçerdekiler’ için buluştuk. Hayat hikâyesini, filmini ve iki sezondur rol aldığı ‘Kadın’ dizisini konuştuk.

Özge Özpirinçci kimdir kaç yaşında Hangi dizilerde boy gösterdi

Özge Özpirinçci kimdir kaç yaşında? Hangi dizilerde boy gösterdi?

Özge Özpirinçci, gündemde yer alması dolayısıyla kamuoyunun biyografisi ile sorguladığı isim oldu. Ekranların tanınmış yüzü Özge Özpirinçci, Aşk Yeniden, Aramızda Kalsın, Melekler Korusun gibi dizilerde boy göstermiştir. Peki, Özge Özpirinçci kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, oynadığı diziler ve detaylı bilgiler

11.03.2019Magazin
Minik Öykü için umut ışığı doğdu

Minik Öykü için umut ışığı doğdu

Lösemi hastası Öykü Arin'in annesi Eylem Yazıcı, kızı için başlatılan ilik kampanyasının birçok kişinin hayatının kurtulmasına sebep olduğunu belirterek, "İlginç şeyler oluyor. Öykü Arin için kök hücre bağışı yapan birinin kanı 1,5 aylık bir bebeğe uydu. 40-50 yaşlarında birisi kök hücresi bağışı için Kızılay’a gittiğinde lösemi olduğu ortaya çıktı. Yapılan bağışların başka hastalara da uyduğunu duyduk. Bu sayede hayat ve kendi hayatlarını kurtarıyorlar" dedi.

23.01.2019Gündem
2018’in en iyileri Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

2018’in en iyileri! Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

Koskoca bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yaşam koşturmacası içinde bazen zor ve yorucu zamanların üstesinden dizilerle, filmlerle, kitaplarla, sergilerle, şarkılarla ve yeni açılan mekânlarla geldik. Yıl boyu, bu alanlardaki yenilikleri sizlerle paylaşmıştık. 2018’i uğurlamaya hazırlanırken sıra geldi, en iyileri seçmeye...

23.12.2018Hürriyet Pazar
Kadın dizisine Tokyo’dan ödül

'Kadın' dizisine Tokyo’dan ödül!

MEDYAPIM ve MF Yapım’ın ortak projesi olan 'Kadın' dizisi, Tokyo Drama Ödülleri’nde 'En İyi Yabancı Drama' ödülüne layık görüldü.

7.11.2018Televizyon
Kadın 34. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak

Kadın 34. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak?

Kadın dizisi dün akşam yayınlanan 33. bölümüyle yeni sezonun açılışını yaptı. Duygusal sahnelerin yaşandığı Kadın son bölüm finaline ‘Sarp sizi görmeye geldi.’ Sözleri damga vurdu. Şaşırtıcı son bölüm ardından yeni bölümden ilk görüntüler de paylaşıldı. İşte, Kadın yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

3.10.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde babasını gören Doruk olayın şokunu üzerinden atamadı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.10.2018Televizyon
Kadın yeni sezonu ne zaman başlayacak

Kadın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kadın dizisinin yeni sezon ilk bölümü için geri sayım başladı. Haziran ayında ilk sezonun finalini yapan Kadın dizisi 33. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Yeni sezona dair ilk tüyolar yayınlanan fragmanlarla geldi. Peki, Kadın’ın yeni sezon ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm tarihi belli mi?

26.09.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman hangi gün yayınlanacak İşte Kadın dizisinin yeni sezon tarihi

Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte Kadın dizisinin yeni sezon tarihi

Kadın dizisinin yeni sezon tarihi merak konusu oldu. Pek çok dizinin eylül ayında sezonun açılışını yapması Kadın dizisinin takipçilerini de beklentiye soktu. Öldü sandığı eşinin ardından iki çocukla yaşam mücadelesi veren Bahar'ın öyküsünü anlatan dizi, haziran ayında sezona ara vermiş, Doruk ve Sarp'ın karşı karşıya geldiği anlar ekrana kilitlemişti. Kadın dizisinin yeni bölümü bugün yayınlanacak mı? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

25.09.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kadın dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Duygusal ve heyecan dolu dizi Kadın'ın geçtiğimiz günlerde yeni sezon fragmanı yayınlanmıştı. Dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merak edilmeye devam ediyor. İşte detaylar.

17.09.2018Televizyon
Kadın dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman başlayacak

Kadın dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kadın dizisinin 2. sezon ilk bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Haziran ayında ekran macerasına ara veren Kadın’ın yeni bölüm fragmanına mezarlık sahnesi damga vurdu. Yeni sezon tanıtımı ardından tarih sorgulamaları da hız kazandı. Peki, Kadın dizisinin yeni sezon ne zaman başlayacak?

11.09.2018Televizyon
Kadın yeni sezonu ne zaman başlayacak

Kadın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte Kadın dizisinin yeni sezon tarihine yönelik sorgulamalar da hız kazandı. Başrollerinde Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın yer aldığı Kadın 32. bölümüyle ekran macerasına ara vermişti. Peki, Kadın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

30.08.2018Televizyon
Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Kadın dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra iki çocuğuyla birlikte hayat mücadelesi veren Bahar ve onun çevresindekilerin öyküsünün anlatıldığı Kadın dizisi, 5 Haziran 2018'de yayınlanan 32. bölümüyle birlikte sezon finali yapmıştı. Sezon finalinin ardından merakla yeni sezonun başlayacağı tarihi sorgulayan vatandaşlar, Kadın'ın 2. sezonu hakkında bilgi almak istiyor. Peki, Kadın'ın yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kadın 2. sezon yayın tarihi belli oldu mu?

19.07.2018Televizyon
Kadın yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı 2 ölüm birden mi

Kadın yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı! 2 ölüm birden mi?

Kadın dizisi dün akşam ekrana gelen 32. bölümüyle ekran macerasına ara verdi. Sürprizlerle dolu sezon finalinin her anını büyük bir dikkatle takip eden izleyiciler, finalde beklenmedik sahnelere tanık oldu. Kadın son bölüm finalinde Sarp'ın annesinin cansız bedeni ve Enver'in Suat'ın adamı tarafından boğulması soru işareti bıraktı. Asıl büyük sürprizi ise Sarp yaşadı. Hastane girişinde Sarp'ı gören Doruk'un 'baba' diye seslenmesi heyecan dozunu arttırdı. İşte Kadın son bölüm finalinde yaşananlar!

6.06.2018Televizyon
Kadın dizisinin sezon finalinde neler yaşandı İşte dizinin sezon finalinde yaşananlar

Kadın dizisinin sezon finalinde neler yaşandı? İşte dizinin sezon finalinde yaşananlar

Kadın dizisi ekranlara gelen sezon finali bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan sezon finalinde Enver’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir paniğe kapıldı. İşte, Kadın dizisinin sezon finalinde yaşananlar.

5.06.2018Televizyon
Kadın sezon finali yapıyor - İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın sezon finali yapıyor - İşte yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Enver Dede’nin akıbetinin merak konusu olduğu Kadın 31. bölümüne Sarp ve Bahar’ın karşılaşma anı damga vurdu. Yeni bölüm fragmanı da kısa sürede izleyicilerle buluştu. İşte Kadın yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmelerin özeti!

30.05.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sarp ile görüşmek isteyen Enver çok büyük bir tehlikenin içine girdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.05.2018Televizyon
Kadın dizisi sezon finali yapıyor Kadın ne zaman sezon finali yapacak

Kadın dizisi sezon finali yapıyor! Kadın ne zaman sezon finali yapacak?

Salı akşamları ekranlara gelen Kadın dizisinin merakla beklenen sezon finalinin ne zaman yapılacağı belli oldu. Diziseverler merakla, sevilen dizinin hangi tarihte ve kaçıncı bölümüyle sezon finali yapacağını sorguluyor. Peki, Kadın ne zaman sezon finali yapacak?

25.05.2018Televizyon
“Kadın” dizisi, 12 ülkede yayına girmeye hazırlanıyor

“Kadın” dizisi, 12 ülkede yayına girmeye hazırlanıyor

Yapımcılığını MED YAPIM ile MF YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ünoturduğu, senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı ve başrollerini Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı “Kadın” dizisi, 12 ülkede yayına girmeye hazırlanıyor.

23.05.2018Televizyon
Kadın 31. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Yeni bölümde Enver Baba ölecek mi

Kadın 31. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Yeni bölümde Enver Baba ölecek mi?

Kadın dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı izleyicilerle buluştu. Arka arkaya yayınlanan her iki fragmanda da dikkat çeken detaylar yer alıyor. Kadın 31. bölüm ilk fragmanında Enver Baba'nın öldüğü düşündüren görüntüler kafalarda soru işareti bıraktı. İkinci tanıtımda ise Pırıl ve Şirin'in karşı karşıya geldiği anlar merak uyandırdı. Peki yeni bölümde neler olacak? Enver Baba ölecek mi? İşte Kadın 31. bölüm fragmanları!

23.05.2018Televizyon
Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver ne yapacağını bilemedi. Tüm yaşananlardan sonra Bahar’dan hiçbir şey saklamamak için kendine bir söz veren Enver, Sarp ile görüşmek için elinden geleni yaptı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.05.2018Televizyon