GeriTelevizyon Kadın 31. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Yeni bölümde Enver Baba ölecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadın 31. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Yeni bölümde Enver Baba ölecek mi?

Kadın 31. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Yeni bölümde Enver Baba ölecek mi?
Abone Olgoogle-news

Kadın dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı izleyicilerle buluştu. Arka arkaya yayınlanan her iki fragmanda da dikkat çeken detaylar yer alıyor. Kadın 31. bölüm ilk fragmanında Enver Baba'nın öldüğü düşündüren görüntüler kafalarda soru işareti bıraktı. İkinci tanıtımda ise Pırıl ve Şirin'in karşı karşıya geldiği anlar merak uyandırdı. Peki yeni bölümde neler olacak? Enver Baba ölecek mi? İşte Kadın 31. bölüm fragmanları!

Kadın yeni bölüm fragmanı kısa sürede paylaşıldı. Dram yüklü sahneleri ve sırlarla örülü senaryosuyla dikkat çeken Kadın dizisi dün akşam 31. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver Baba, Bahar ile konuşmak için harekete geçti.  Enver’in gerçekleri anlatıp anlatmayacağını merak eden izleyiciler, Kadın yeni bölüm fragmanıyla ise büyük bir şok yaşadı.

Gerçeklerin ortaya çıkmasına engel olmak isteyen Suat, Enver Baba’yı hedef alıyor. Hatice, Şirin ve Bahar gelen haberle kahroluyor. Peki Enver ölecek mi? İşte yeni bölümden ilk görüntüler!

 SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver ne yapacağını bilemez. Tüm yaşananlardan sonra Bahar’dan hiçbir şey saklamamak için kendine bir söz veren Enver, Sarp ile görüşmek için elinden geleni yapar. Sarp ile tek bağlantısı olan Levent, Şirin’in Sarp’a olan tavrından rahatsız olur ve artık ona yardım etmek istemediğine karar verir. Nisan ve Doruk ise çok sevdikleri Arif abilerinin duygularını fark etmeye başlar. Pırıl’ı sürekli tehdit eden Jülide, elinde güçlü bir koz olması için Bahar’ın yanına gider. Bundan şüphelenen Bahar’ın aklında ise bir soru işareti oluşur. Sarp hayatta mı?

False