EKSTRA
MENÜ

Ece Üner Kimdir

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7 haberi bulunmuştur.

Özge Ece Üner, 1981, İstanbul doğumlu Türk sunucu ve haberci. Uzun bir süre CNN Türk'te çalıştıktan sonra Habertürk'e geçmiştir. Günümüzde Habertürk'te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

 

Ece Üner Kimdir Haberleri

Ece Üner kimdir, nereli, kaç yaşında Yeni programı Ece Üner ile Susma dikkat çekiyor

Ece Üner kimdir, nereli, kaç yaşında? Yeni programı Ece Üner ile Susma dikkat çekiyor

Ece Üner, Kanal D ekranlarında 9 Ağustos tarihinde başlayan Ece Üner ile Susma programı ile dikkat çekiyor. Kariyerine haber sunuculuğu ile başlayan Ece Üner, uzun süre akşam haberlerinin sunuculuğunu üstlenmişti. Peki, Ece Üner kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o detaylar

5.08.2021Hayat
Ece Üner ile Susma programı ne zaman başlıyor Genel fragman yayınlandı

Ece Üner ile Susma programı ne zaman başlıyor? Genel fragman yayınlandı

Ece Üner ile Susma programı Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Gündüz kuşağına yeni bir soluk getirecek olan Ece Üner ile Susma programının genel fragmanı ile beraber yayın tarihi netlik kazandı. Ekranların güvenilir yüzü Üner, insanların yaşamında içinden çıkamadığı, çaresiz kaldığı olaylara çözüm arayacak. Peki, Ece Üner ile Susma ne zaman yayınlanacak? İşte, programın yayın tarihi ve fragmanı.

31.07.2021Televizyon
Ece Üner: ‘Şu an çocuğumun ineğiyim’

Ece Üner: ‘Şu an çocuğumun ineğiyim’

Haber spikeri Ece Üner, Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Hadi Be’ programına konuk oldu. Üner, samimi ve iddialı açıklamalarıyla dikkat çekti.

16.10.2018Televizyon
Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner kimdir Kaç yaşındadır

Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner kimdir? Kaç yaşındadır?

Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner kimdir sorusu birçok izleyici tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Anlatımı ve sunuculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Ece Üner kimdir? Kaç yaşındadır?

10.01.2018Gündem
Ece Üner kimdir kaç yaşında

Ece Üner kimdir kaç yaşında?

Türk sunucu ve haberci Ece Üner’in yaşı, eğitimi ve kariyeri merak konusu oldu. Sunuculuk kariyerine Habertürk kanalında devam eden Ece Üner, kariyerine Avrupa Birliği muhabiri olarak başlamıştı. Peki Ece Üner kimdir, kaç yaşında?

3.01.2018Gündem
Demet Akalın, Pırlanta Albümüyle Altın Plak Ödülü Aldı

Demet Akalın, Pırlanta Albümüyle Altın Plak Ödülü Aldı

Ünlü Sanatçı Demet Akalın çıkardığı son albümü ''Pırlanta'' ile Altın Plak ödülü aldı. Sanatçının sekizinci albümü olan Pırlanta’ya Doğan Music Company DMC tarafından 2015 yılının en çok satan olması sebebiyle ''Altın Plak'' ödülü verildi.

4.01.2016Kelebek
İşte Nedim Şenerin sorgusunun tam metni

İşte Nedim Şener'in sorgusunun tam metni

İşte tutuklanan gazeteci Nedim Şener'in savcılıktaki sorgusunun tam metni:

8.03.2011Gündem