MENÜ

Deniz Bayramoğlu

Deniz Bayramoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Deniz Bayramoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 390 Deniz Bayramoğlu haberi bulunmuştur.

Deniz Bayramoğlu Haberleri

KANAL D HABER ekibinden büyüklere bayram sürprizi

KANAL D HABER ekibinden büyüklere bayram sürprizi

Salgın dolayısıyla bu bayram herkes için buruk ve sevdiklerinden uzakta geçti. Özellikle de evlerinden uzun süredir çıkamayan yaşlılar için daha da zor oldu. Kanal D Haber ekibi ise bayram ruhunu yaşatmak için büyüklere bayram sürprizi yaptı ve kapı kapı dolaşarak sosyal mesafe kuralları dahilinde vatandaşlarla bayramlaştı.

26.05.2020Magazin
KANAL D HABER ekibinden büyüklere bayram sürprizi

KANAL D HABER ekibinden büyüklere bayram sürprizi!

Salgın dolayısıyla bu bayram herkes için buruk ve sevdiklerinden uzakta geçti. Özellikle de evlerinden uzun süredir çıkamayan yaşlılar için daha da zor oldu.

26.05.2020Televizyon
Deniz Bayramoğlu: Kanal D Ana Haberi sunmak gençlik hayalimdi

Deniz Bayramoğlu: "Kanal D Ana Haber'i sunmak gençlik hayalimdi"

Hakan Gence, yeni görevine başlayan Bayramoğlu'yla mesleğini, eşi Ece Üner'le giriştiği reyting rekabetini ve habercilik vizyonunu konuştu. Bayramoğlu, "Gerçek haber için doğru adresin Kanal D Ana Haber olduğunu herkes görecek" diyor. Hakan Gence'nin Deniz Bayramoğlu röportajı bugün Hürriyet Pazar'da, söyleşinin videosuysa sosyal medya hesaplarımızda...

17.05.2020Magazin
Yeni görevine başlayan Deniz Bayramoğlu anlattı: Muhabirim, aktif şekilde haberin içinde olacağım yoksa kendime ihanet etmiş olurum

Yeni görevine başlayan Deniz Bayramoğlu anlattı: Muhabirim, aktif şekilde haberin içinde olacağım yoksa kendime ihanet etmiş olurum

Deneyimli haberci Deniz Bayramoğlu, Kanal D Ana Haber’in yeni spikeri oldu. Mesleğini, eşi Ece Üner’le giriştiği reyting mücadelesini, benimseyeceği yayın politikasını sorduğumuz Bayramoğlu “Gerçek haber için doğru adresin Kanal D Ana Haber olduğunu görecekler” diyor.

17.05.2020Hürriyet Pazar
Kanal D Ana Haberin yeni anchormani Deniz Bayramoğlu: Kanal D Ana Haberi sunmak gençlik hayalimdi

Kanal D Ana Haber'in yeni anchorman'i Deniz Bayramoğlu: "Kanal D Ana Haber'i sunmak gençlik hayalimdi"

Hakan Gence, yeni görevine başlayan Bayramoğlu'yla mesleğini, eşi Ece Üner'le giriştiği reyting rekabetini ve habercilik vizyonunu konuştu. Bayramoğlu, "Gerçek haber için doğru adresin Kanal D Ana Haber olduğunu herkes görecek" diyor.

16.05.2020Televizyon
Deniz Bayramoğlu, Hakan Gencenin konuğu

Deniz Bayramoğlu, Hakan Gence'nin konuğu

Kanal D Ana Haber'in yeni anchorman'i Deniz Bayramoğlu: "Kanal D Ana Haber'i sunmak gençlik hayalimdi"Hakan Gence, yeni görevine başlayan Bayramoğlu'yla mesleğini, eşi Ece Üner'le giriştiği reyting rekabetini ve habercilik vizyonunu konuştu. Bayramoğlu, "Gerçek haber için doğru adresin Kanal D Ana Haber olduğunu herkes görecek" diyor.Hakan Gence'nin Deniz Bayramoğlu röportajı yarın Hürriyet Pazar'da

16.05.2020Magazin
Deniz Bayramoğlu: Büyük geleneğin sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum

Deniz Bayramoğlu: Büyük geleneğin sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum

Tecrübeli haberci Deniz Bayramoğlu, Kanal D Ana Haber’i sunmaya başladı. Hafta içi her akşam günün özetini ve son dakika gelişmelerini Kanal D ekranından aktaracak olan Bayramoğlu, yeni göreviyle ilgili konuştu.

12.05.2020Televizyon
Deniz Bayramoğlu kimdir Kanal D Ana Haber sunucusu Deniz Bayramoğlunun biyografisi

Deniz Bayramoğlu kimdir? Kanal D Ana Haber sunucusu Deniz Bayramoğlu'nun biyografisi

Tecrübeli haberci Deniz Bayramoğlu, 11 Mayıs 2020 itibariyle Kanal D Ana Haber'in yeni sunucusu oldu. Gündemin nabzının tutulduğu ve son dakika gelişmelerinin ekrana aktarıldığı Kanal D Ana Haber, artık Deniz Bayramoğlu’nun sunumuyla hafta içi her akşam ekrana gelecek. Peki, Kanal D Ana Haber sunucusu Deniz Bayramoğlu kimdir?

11.05.2020Gündem
Kanal D Ana Haber bu akşamdan itibaren Deniz Bayramoğlu’nun sunumuyla ekranda

Kanal D Ana Haber bu akşamdan itibaren Deniz Bayramoğlu’nun sunumuyla ekranda

Tecrübeli haberci Deniz Bayramoğlu, bu akşam (11 Mayıs Pazartesi) saaat 19.00’da Kanal D Ana Haber’de izleyici ile buluşacak. Gündemin nabzının tutulduğu ve son dakika gelişmelerinin ekrana aktarıldığı Kanal D Ana Haber, artık Deniz Bayramoğlu’nun sunumuyla hafta içi her akşam ekrana gelecek. Günün özeti ve özel haberleriyle Kanal D Ana Haber, hafta içi her akşam saat 19.00’da Kanal D’de

11.05.2020Magazin
Kanal D Ana Haber bu akşamdan itibaren Deniz Bayramoğlu’nun sunumuyla ekranda

Kanal D Ana Haber bu akşamdan itibaren Deniz Bayramoğlu’nun sunumuyla ekranda!

Tecrübeli haberci Deniz Bayramoğlu, bu akşam (11 Mayıs Pazartesi) saaat 19.00’da Kanal D Ana Haber’de izleyici ile buluşacak.

11.05.2020Televizyon
Kanal D Ana Haber ekranı Deniz Bayramoğlu’na emanet

Kanal D Ana Haber ekranı Deniz Bayramoğlu’na emanet!

Tecrübeli haber spikeri Deniz Bayramoğlu, 11 Mayıs Pazartesi günü itibariyle Kanal D Ana Haber’de izleyici ile buluşacak.

9.05.2020Gündem
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğandan İdlib açıklaması: Bunun sonuçları olacaktır

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İdlib açıklaması: Bunun sonuçları olacaktır

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib'de 8 şehidin olduğu hain saldırı ile ilgili olarak, ''Bu, İdlib mutabakatının açık bir ihlalidir. Rejim için tabii ki bunun sonuçları da olacaktır." dedi.

4.02.2020Gündem
Ortak deprem hattı nedir Ortak deprem hattı nasıl indirilir

Ortak deprem hattı nedir? Ortak deprem hattı nasıl indirilir?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da meydana gelen deprem sonrası ortak deprem hattının hayata geçirileceğini duyurdu. CNN Türk'ün yayınında Deniz Bayramoğlu'na konuşan Soylu, ortak hattın tüm GSM operatörlerinin bir araya gelerek kurulacağını vurguladı. Peki, ortak deprem hattı nedir? Ortak deprem hattı nasıl indirilir ve ne işe yarar? İşte, ortak deprem hattı ile ilgili merak edilen detaylar.

26.01.2020Gündem
Senaryosunu Bakan Selçukun yazdığı kamu spotunda ünlü isimler kadına şiddete dur  dedi

Senaryosunu Bakan Selçuk'un yazdığı kamu spotunda ünlü isimler kadına şiddete 'dur ' dedi

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü dolayısıyla kamu spotu senaryosu yazdı. Kamu spotunda sanat, spor, sendika ve iş dünyasının önemli isimleri kadına yönelik şiddete tepki göstererek çeşitli mesajlar verdi.

25.11.2019Gündem
Deniz Bayramoğlu yazdı: Sınırda kameralar kapandığında...

Deniz Bayramoğlu yazdı: Sınırda kameralar kapandığında...

9 gündür Şanlıurfa'da sınır hattında ekran mesaisinde olan CNN Türk'ün deneyimli haber spikeri Deniz Bayramoğlu Akçakale'de kamera önünde ve arkasında yaşadıklarını kaleme aldı.

17.10.2019Gündem
Son dakika... Suriye Milli Ordusu Fıratın doğusuna girdi

Son dakika... Suriye Milli Ordusu Fırat'ın doğusuna girdi!

Muhalif savaşçılardan oluşan Suriye Milli Ordusu, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla Fırat nehrinin doğusundaki topraklara girdi.

10.10.2019Gündem
Ödül gecesi

Ödül gecesi

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi 1453 Ödülleri törenle sahiplerine verildi. Ödül töreni, Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda yapıldı.

18.04.2019Televizyon
Eskişehir’in ilk kitap fuarı başlıyor

Eskişehir’in ilk kitap fuarı başlıyor

Türkiye’nin en büyük kitap fuarlarını hayata geçiren TÜYAP, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır gibi kentlerin ardından Eskişehir’de de kitap fuarı düzenliyor.

11.12.2018Kitap Sanat
Eskişehir Kitap Fuarı 11 Aralık’ta kapılarını açıyor

Eskişehir Kitap Fuarı 11 Aralık’ta kapılarını açıyor

TÜYAP tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle düzenlenen Eskişehir Kitap Fuarı, 11 Aralık’ta kapılarını açacak

5.12.2018Kitap Sanat
SAP NOW İstanbul’da iş dünyası ile buluştu

SAP NOW İstanbul’da iş dünyası ile buluştu

Türkiye’nin en önemli teknoloji etkinliklerinden SAP NOW İstanbul’un 23’üncüsü 25 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi. SAP Türkiye’nin bu yıl “Şimdi Tam Zamanı!” temasıyla Türkiye’nin öncü şirketlerini ve iş dünyasından 5000’e yakın profesyoneli buluşturdu.

26.10.2018Teknoloji
Hem Bandırmaya hem kitaba yolculuk

Hem Bandırma'ya hem kitaba yolculuk

Bandırma Belediyesi’nce bu yıl ikincisi düzenlenen Bandırma Kitap Fuarı, Yenikapı’dan feribotla gerçekleşen kitaba yolculuk etkinliğiyle başladı. Televizyon programcısı Deniz Bayramoğlu, gezgin-yazar Wilco van Herpen, romancı Ahmet Ümit ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza İstanbul’dan Bandırma’ya seyahat eden feribot yolcularına hediye ettikleri kitapları imzaladılar.

2.10.2018Kitap Sanat
Haberde yeni sezon

Haberde yeni sezon

CNN TÜRK’ün yeni yayın dönemi bu akşam başlıyor. Haber kanalı yeni sezonda da gündemin nabzını tutmaya devam edecek.

9.09.2018Televizyon
Haftanın gündemi onlardan sorulacak

Haftanın gündemi onlardan sorulacak

10 Eylül’den itibaren ekrana gelecek tartışma programlarıyla yeni yayın dönemine girmeye hazır CNN TÜRK’ün moderatörleriyle buluştuk.

CNN Türk ve Kanal D ekranlarında seçim heyecanı sürüyor

CNN Türk ve Kanal D ekranlarında seçim heyecanı sürüyor

CNN Türk ve Kanal D ekranlarında seçim heyecanı canlı yayınlarla devam ediyor.. Sandıklar açılmaya devam ederken şuan için yüzde 47 oranında sandık açıldı. İşte yayın detayları ve canlı yayın izleme linkleri

24.06.2018Gündem
Türkiye 24 Haziran seçimlerini CNN TÜRK ve Kanal D’den izleyecek

Türkiye 24 Haziran seçimlerini CNN TÜRK ve Kanal D’den izleyecek

CNN TÜRK, 24 Haziran Pazar günü saat 16:00’dan itibaren "Seçim 2018" yayınını ekrana getirecek.

22.06.2018Gündem
Ve final

Ve final!

‘Survivor’ en acayip sezonlarından birini bitiriyor. “Kıbrıs’taki finalde kim şampiyon olacak” sorusunun cevabı ise bu sene kolay görünüyor.

Gelişim Üniversitesi öğrencilerinden Hürriyete ödül

Gelişim Üniversitesi öğrencilerinden Hürriyet'e ödül

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen “Medya Ödülleri” sahiplerini buldu. Ödüller medya, spor ve sanat dünyasından İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencilerinin seçtikleri isimlere verildi. Ödül töreni, üniversitenin yeni kampüsü Gelişim Tower’da düzenlendi. Törende Hürriyet Gazetesi de 'Yılın en aktif gazetesi' ödülünü kazandı.

15.03.2018Gündem
29. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

29. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 29. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.

1.03.2018Gündem
1.200 eğitimciyle ‘Eğitimde Gelecek Konferansı’

1.200 eğitimciyle ‘Eğitimde Gelecek Konferansı’

Üç üniversitenin eğitim fakülteleri tarafından düzenlenen ve alanın önde gelen isimlerin yer alacağı ‘Eğitimde Gelecek Konferansı’ 11-12 Kasım’da gerçekleşecek. Dünyaca ünlü eğitimcilerin katılacağı konferansta, ‘Eğitimde Gelecek’ konuşulacak. Etkinliğe Türkiye’nin farklı yerlerinden 1.200’e yakın eğitimci katılacak.

8.11.2017Eğitim
Çanakkale için korkutan deprem uyarısı 15-20 gün içinde daha büyük...

Çanakkale için korkutan deprem uyarısı! '15-20 gün içinde daha büyük...'

Deniz Bayramoğlu'nun moderatörlüğünde yayınlanan Gündem Özel programında Çanakkale'de yaşanan depremler konuşuldu. İTÜ Maden Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Övgün Ercan, son bir haftadır bir deprem fırtınası yaşayan Çanakkale için çok kritik bir uyarıda bulundu.

13.02.2017Gündem
Despina’nın evi; Kelebekler Vadisi

Despina’nın evi; Kelebekler Vadisi

Doğanın kucağına kendinizi atmak istiyorsanız hiç düşünmeden tek adres Kelebekler Vadisi derim. Fethiye Ölüdeniz’den yarım saatlik bir tekne yolculuğu ile kendinizi engin mavinin yeşil ile buluştuğu derin bir vadide bulursunuz. Yerleşimin olmadığı doğa ile iç içe çadır ya da bungalov tipi konaklama sevenler, lükse düşkün olmayanlar için eşsizdir kelebekler vadisi, diğer adıyla 100 yıllık efsane Rum nine Despina’nın evi…

7.10.2016Seyahat

Yazar Sonuçları

Hey dekan bey! Ne yapıyorsunuz?

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Orhan Acar, öğrencilerle videokonferans yaptığı sırada kameranın açık olduğunu unutuyor ve şöyle diyor:

14.05.2020

Tezkerede fire oldu mu?

MECLİS’te Libya tezkeresi görüşülürken, önce iktidar ve muhalefet kulislerinin nabzını tuttum.

3.01.2020

Kitapseverlere yol göründü

Bu ay İzmir’de, Denizli’de, Kocaeli’nde özenle organize edilmiş fuarlar var. Yolunuzu buralara düşüremezseniz yurdun dört yanına yayılmış kitap kulüplerini de deneyebilirsiniz. Siz yeter ki satırların peşine takılmaya karar verin.

6.04.2019

İzmir baharı kitap fuarıyla karşılayacak

24. İZMİR KİTAP FUARI, yarın Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda (Kültürpark) açılacak ve 24 Nisan akşamına kadar sürecek.

5.04.2019

‘Fabrika ayarlarımıza dönmeliyiz!’

Akademisyen, yazar Prof. Dr. Uğur Batı, her şeyin karmaşıklaştığı hız dünyasında insanın giderek özünden uzaklaştığına dikkat çekerek, “Önce kendimizi tanımaya ihtiyacımız var. Fabrika ayarlarını bilen insanlar, hayatı daha doğru ve anlamlı yaşayabilirler” dedi.

30.03.2019

Eskişehir’de kitap fuarı

Kitap fuarlarının alanı gittikçe genişliyor. Büyükşehirlerin dışında da kitap fuarları açılmaya başladı.

13.12.2018

Rutin haberde fark yaratmak

BİRLEŞİK Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Prens Abdullah bin Zayed geçen hafta, Birinci Dünya Savaşı döneminde Medine’yi ve kutsal emanetleri korumak için hayatını tehlikeye atan Osmanlı Paşası Fahreddin Türkkan’la ilgili çirkin bir tweet’i takipçileriyle paylaştı.

24.12.2017

Büyük Zafer

BUGÜN Türkiye Cumhuriyeti adıyla 780 bin kilometrekare genişliğinde ve 80 milyon nüfuslu bağımsız bir ülke varsa, bu, 30 Ağustos 1922 günü kazanılan “Büyük Zafer” sayesindedir.

29.08.2017

O fotoğrafa dudak bükülmesinin sebebi...

BİRKAÇ gün önce çok tatlı bir fotoğraf dikkatimi çekti.

11.04.2017

Kötü davranışlar neden bazı insanlar için iyidir?

Bir seminerde bir katılımcı ile aramızda şöyle bir diyalog geçti.

23.11.2016