EKSTRA
MENÜ

Cuma Namazi Saati

Cuma Namazi Saati haberleri sayfasında güncel ve son dakika Cuma Namazi Saati hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 444 Cuma Namazi Saati haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Cuma Namazi Saati Haberleri

Cuma namazı nasıl, kaç rekat kılınır Abdest nasıl alınır Cuma namazı kılınışı ve rekat bilgisi...

Cuma namazı nasıl, kaç rekat kılınır? Abdest nasıl alınır? Cuma namazı kılınışı ve rekat bilgisi...

Cuma namazı nasıl, kaç rekat kılınır? Abdest nasıl alınır? Cuma namazı kılınışı ve rekat bilgisi her hafta olduğu gibi bu hafta da cuma namazı saati öncesi en çok araştırılan konulardan biri oldu. Özellikle ilk kez cemaatle birlikte namaza duracak olan gençler, rekat ve abdest sorularına yanıt arıyor. İşte cuma namazı kılınışı ve rekat bilgisi...

24.09.2021Gündem
A101, BİM, ŞOK ne zaman açılıyor, kaçta kapanıyor A101, BİM, ŞOK çalışma saatleri 2021

A101, BİM, ŞOK ne zaman açılıyor, kaçta kapanıyor? A101, BİM, ŞOK çalışma saatleri 2021

Normalleşme süreci devam ederken ev ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar, A101, BİM, ŞOK zincir marketlerin açılış ve kapanış saatlerini merak ediyorlar. Her hafta indirimli ürünlerle alışveriş severlerin takip ettiği A101, BİM, ŞOK ne zaman açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte alışveriş severler tarafından araştırılan A101, BİM, ŞOK çalışma saatleri 2021.

22.09.2021Gündem
Cuma namazı saati 17 Eylül: İstanbul, Ankara, İzmirde cuma namazı saat kaçta İşte il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati 17 Eylül: İstanbul, Ankara, İzmir'de cuma namazı saat kaçta? İşte il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati İstanbul, Ankara, İzmir ve 81 il için açıklandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan 17 Eylül cuma namazı vakitleri ile Müslümanlar abdestlerini alarak ibadetlerine yön verecekler. Cuma günü bulundukları illerde cuma namazını kılacak olan vatandaşlar "Cuma namazı kaçta kılınacak?" sorusunun yanıtını 17 Eylül Diyanet namaz saatleri takviminden alacaklar. Cuma Hutbesi'nin okunmasının ardından cuma namazı öğle ezanına takiben tüm illerde kılınacak. İşte, 17 Eylül İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri.

16.09.2021Gündem
Cuma namazı saati: 10 Eylül cuma namazı saat kaçta İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati: 10 Eylül cuma namazı saat kaçta? İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm iller için belli oldu. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından paylaşılan 10 Eylül cuma namazı vakitlerine göre vatandaşlar abdestlerini alarak camilerin yolunu tutacaklar. Müslümanların haftalık ibadetlerini idrak ettiği bu mübarek günde camilerde cuma namazını kılacak olanlar, "Cuma namazı saat kaçta kılınacak?" sorusunun yanıtını Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenebilecekler. Farzdan önce dört rekât, farzdan sonra dört rekât olmak üzere sekiz rekât sünnet ve iki rekat farz olacak kılınacak olan cuma namazı tüm illerde dakika olarak farklılık gösterecek. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 10 Eylül 2021 cuma namazı saatleri bilgisi.

9.09.2021Gündem
Cuma namazı saati 3 Eylül: Cuma namazı saat kaçta (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin cuma namazı vakitleri)

Cuma namazı saati 3 Eylül: Cuma namazı saat kaçta? (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin cuma namazı vakitleri)

Cuma namazı saati, bu mübarek günde namaz kılmak isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor. Cuma namazı saatleri ile ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan açıklamalar her hafta yakından takip ediliyor. Toplanma, bir araya gelme anlamına gelen cuma gününde cemaat ile beraber cuma namazı kılınıyor.  Farzı iki rekât, farzdan önce dört rekât, farzdan sonra dört rekât olmak üzere sekiz rekât da sünnet olarak kılınan cuma namazı saatleri belli oldu. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde cuma namazı saat kaçta kılınacak?

3.09.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta İşte il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta? İşte il il cuma namazı vakitleri

20 Ağustos tarihli cuma namazı vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlandı. Öğle ezanına takiben cuma namazının saati illere göre farklılık gösteriyor. Bulundukları ilin cuma namazı vaktini öğrenmek isteyen Müslümanlar, "cuma namazı saat kaçta kılınacak?" sorusuna yanıtı Diyanet'in namaz vakitleri ekranından alabilecekler. Peki, bugün cuma namazı saat kaçta? İşte il il cuma namazı vakitleri

20.08.2021Gündem
Cuma namazı vakitleri: Bugün cuma namazı saat kaçta (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm iller)

Cuma namazı vakitleri: Bugün cuma namazı saat kaçta? (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm iller)

Cuma namazı vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından paylaşıldı. Müslümanların haftalık ibadetlerini idrak edecekleri cuma günü, cuma namazı saatleri İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde bir kaç dakika değişiklik gösterecek. Cuma namazını cemaatle birlikte kılacak olan vatandaşlar, saat araştırmalarına erken saatlerden itibaren başladı. Peki, bugün cuma namazı saat kaçta? İşte il il cuma namazı saatleri...

13.08.2021Gündem
Cuma namazı saatleri: 6 Ağustos cuma namazı saat kaçta İstanbul-Ankara-İzmir ve il il cuma namazı vakitleri bilgisi

Cuma namazı saatleri: 6 Ağustos cuma namazı saat kaçta? İstanbul-Ankara-İzmir ve il il cuma namazı vakitleri bilgisi

Cuma namazı saatleri 6 Ağustos tarihi öncesinde açıklandı. Diyanet İşleri Başkanlığınca yayınlanan cuma namazı vakitleri ile İstanbul, Ankara, İzmir ve 81 ilde Müslümanlar cuma namazını idrak edecekler. Müslümanların haftalık ibadetlerini idrak ettiği cuma gününde 6 Ağustos cuma namazı saati bir kaç dakika ilden ilde değişecek. Yaşadıkları ilin cuma namazı vaktine riayet edecek olanlar cuma namazı saat kaçta? sorusunun yanıtını Diyanet namaz saatleri takviminden alacaklar. İşte, Diyanet bilgisi ile tüm illerin cuma namazı saatleri.

6.08.2021Gündem
Cuma namazı saati: Bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde Cuma namazı kaçta ve ne zaman 30 Temmuz 2021 cuma namazı saati

Cuma namazı saati: Bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde Cuma namazı kaçta ve ne zaman? 30 Temmuz 2021 cuma namazı saati

Cuma namazı saati ve vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 30 Temmuz Cuma gününe özel olarak paylaşıldı. Öğle ezanına takiben İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde kılınacak olan cuma namazının saati, 30 Temmuz namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenilecek. Cuma namazı namazı saati ile birlikte camilere doğru harekete geçecek olan pek çok Müslüman, yaşadıkları ilin namaz vakitlerine riayet edecek. 30 Temmuz 2021 tarihinde cuma namazı saati, ilden ilde bir kaç dakika değişiklik gösterecek. Peki, cuma namazı kaçta kılınacak? İşte, tüm illerin cuma namazı saatleri bilgisi.

30.07.2021Gündem
Cuma namazı saati 2021: Cuma namazı kaçta kılınacak 9 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati 2021: Cuma namazı kaçta kılınacak? 9 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma saat kaçta sorusu, sabah saatleri itibariyle binlerce Müslümanın gündeminde yer alıyor. Cuma namazı saati, İstanbul, Ankara, İzmir ve 81 il için açıklandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan cuma namazı vakitleri tüm illerde farklı saatlerde idrak edilecek. Müslümanların haftalık ibadetlerini idrak ettiği bu mübarek günde, camilerde cuma namazını kılacak olanlar, "Cuma namazı saat kaçta kılınacak?" sorusunun yanıtını Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenebilecekler. Cuma namazı, farzdan önce dört rekât, farzdan sonra dört rekât olmak üzere sekiz rekât sünnet ve iki rekat farz olacak kılınacak. İşte, 9 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri bilgisi.

9.07.2021Gündem
25 Haziran cuma namazı saatleri: Cuma namazı saat kaçta kılınacak İl il cuma namazı vakitleri

25 Haziran cuma namazı saatleri: Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İl il cuma namazı vakitleri

25 Haziran cuma namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından paylaşıldı. Bulundukları ilin 25 Haziran cuma namazı saatine göre abdestlerini alarak camilere gidecekler. Peki, cuma namazı saat kaçta kılınacak? 25 Haziran İstanbul Ankara İzmir ve il il cuma namazı vakitleri...

25.06.2021Gündem
Cuma namazı hangi ilde saat kaçta kılınacak İşte 18 Haziran İstanbul Ankara İzmir cuma namazı saatleri

Cuma namazı hangi ilde saat kaçta kılınacak? İşte 18 Haziran İstanbul Ankara İzmir cuma namazı saatleri

Diyanet'in açıkladığı bilgilere göre cuma namazı saati yoğun şekilde sorgulanıyor. 18 Haziran öğle saatinin yaklaşmasıyla birlikte, cuma namazı saatine yönelik hazırlıklar ve saat araştırmaları da hız kazandı. Bugün cuma namazını saat kaçta kılacaklarını merak eden pek çok vatandaş, internet üzerinden yaptığı araştırmayla Diyanet'in açıkladığı cuma namazı saatlerini sorguluyor. Peki, cuma namazı saat kaçta kılınacak?

18.06.2021Gündem
Cuma namazı saati: 18 Haziran cuma namazı saat kaçta kılınacak İstanbul Ankara İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati: 18 Haziran cuma namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul Ankara İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 81 il için açıklandı. Bu mübarek günde cemaat ile beraber namazlarını kılacak olan Müslümanlar, Diyanet 18 Haziran cuma namazı saatine göre abdestlerini alarak hazırlıklarına yön verecek. Hz. Peygamber (s.a.s.) döneminden günümüze kadar kılınagelmiş ve farz olduğu dini kaynaklarda yer alan cuma namazı tüm illerde öğle ezanına takiben kılınacak. Cuma namazı saatleri Diyanet 18 Haziran namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenilecek. Peki, bu hafta cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, 18 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri ve vakitleri bilgisi.

18.06.2021Gündem
İl il cuma namazı saati: 11 Haziran tüm iller ve İstanbul, Ankara, İzmirde cuma namazı saat kaçta kılınacak

İl il cuma namazı saati: 11 Haziran tüm iller ve İstanbul, Ankara, İzmir'de cuma namazı saat kaçta kılınacak?

Cuma namazı saatleri İstanbul, Ankara, İzmir ve 81 ilde cuma namazını kılacak Müslümanların ibadetlerine yön verecek. Cuma gününün feyzini yaşayarak ibadetlerini yerine getirecek olan pek çok vatandaş, cuma namazı saatlerini Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenebilecekler. 11 Haziran cuma namazı saati ilden ile değişiklik gösterecek. Farz oluşu Kur’an-ı Kerim, sünnet ve icma ile sabit olan cuma namazı iki rekat farz, sekiz rekatta sünnet olarak kılınacak. Peki, cuma namazı saat kaçta? İşte, 11 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir'de cuma namazı saatleri.

10.06.2021Gündem
Cuma namazı saatleri: Cuma namazı saat kaçta İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il  cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri: Cuma namazı saat kaçta? İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından paylaşıldı. Diyanet'in namaz saatleri takvimi ile cuma namazı hazırlıklarına yön verecek olan Müslümanlar yaşadıkları ilin cuma namazı saatine riayet edecekler. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde cuma namazı saatleri Diyanet 4 Haziran cuma namazı vakitleri ile öğrenilecek. Peki, cuma namazı saat kaçta? İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

4.06.2021Gündem
Cuma namazı saati:  28 Mayıs cuma namazı saat kaçta kılınacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati: 28 Mayıs cuma namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığınca açıklandı. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 81 ilde cuma namazı saati, namaz ibadetlerini idrak edecek olanların gündemine geldi. Haftalık ibadetlerini yerine getirmenin feyzini yaşayacak olan Müslümanlar, yaşadıkları ilin cuma namazı vakitlerine göre, abdestlerini alarak camilere gidecekler. Cuma namazı farzdan önce dört rekât, farzdan sonra dört rekât olmak üzere sekiz rekât sünnet ve iki rekât farz olarak kılınacak. Peki, cuma namazı saat kaçta? İşte, 28 Mayıs 2021 İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri ile ilgili ayrıntılar.

28.05.2021Gündem
BİM çalışma saatleri 2021 - BİM saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor Hafta içi ve hafta sonu BİM açılış kapanış saatleri

BİM çalışma saatleri 2021 - BİM saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Hafta içi ve hafta sonu BİM açılış kapanış saatleri

BİM çalışma saatleri, pandemi sürecinde merak edilen konulardan biri. Koronavirüs tedbirleri kapsamında pek çok mağaza ve marketlerin çalışma saatleri de hafta sonu ve hafta içi belirlenen kurallara göre değişiklik gösterebiliyor. Peki, BİM açılış kapanış saatleri nedir? BİM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri nasıldır? Cumartesi ve Pazar günleri açık mı? İşte BİM çalışma saatleri 2021...

21.05.2021Ekonomi
İl il cuma namazı saati: 21 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmirde cuma namazı saat kaçta kılınacak..

İl il cuma namazı saati: 21 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir'de cuma namazı saat kaçta kılınacak?..

Cuma namazı saati 81 il için belli oldu. Müslümanların haftalık ibadetlerini ifa ettiği cuma gününde İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlandı. Abdestlerini alarak bu mübarek günde camilere gidecek olanlar tüm illerin cuma namazı saatini Diyanet namaz saatleri takviminden görüntüleyecekler. Cuma namazı farzdan önce dört rekât, farzdan sonra dört rekât olmak üzere sekiz rekât sünnet ve iki rekât farz olarak kılınacak. Peki, cuma namazı saat kaçta? İşte, 21 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri ile ilgili ayrıntılar.

21.05.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak 14 Mayıs Cuma namazı serbest mi

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 14 Mayıs Cuma namazı serbest mi?

Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusu Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından cevaplandı. Cuma namazı saati, İstanbul, Ankara, Bursa, Adana başta olmak üzere pek çok ilde merakla araştırılan konular arasında yer alıyor. Ramazan Bayramı'nın da feyzini yaşayarak ibadetlerini yerine getirecek olan pek çok vatandaş, Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusuna yanıt arıyor. İşte, İzmir, Ankara ve İstanbul cuma namazı saati bilgileri ile birlikte tüm illerin Cuma namazı saati hakkında merak edilen bazı detaylar

14.05.2021Gündem
7 Mayıs cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta kılınacak Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

7 Mayıs cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıkladı. İstanbul, Ankara, İzmir ve 81 ilde cuma namazını idrak edecek olanlar il il cuma namazı saatlerine odaklandı. Farzı iki rekat, farzdan önce dört rekât, farzdan sonra dört rekât olmak üzere sekiz rekât da sünneti olan cuma namazı vakti tüm illerde farklı saatlerde gerçekleşecek. Abdestlerini alarak camilere gidecek olan milyonlarca Müslüman cuma namazı saat kaçta kılınacak? sorusunun yanıtını, Diyanet 7 Mayıs cuma namazı saatleri takvimi üzerinden alacaklar. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri bilgisi.

6.05.2021Gündem
Cuma namazı saati: İstanbul, Ankara, İzmirde cuma namazı saat kaçta 30 Nisan 2021 il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati: İstanbul, Ankara, İzmir'de cuma namazı saat kaçta? 30 Nisan 2021 il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri, mübarek cuma namazı öncesi gündeme geldi. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 81 ilde cuma namazı ibadetlerini idrak edecek olanlar, Diyanet'in namaz saatleri takvimine odaklandı. İslâmiyet’te büyük değer verilen haftalık toplu ibadetin yapıldığı cuma gününde, yaşadıkları ilin cuma namazı saatlerine göre namaz ibadetlerini idrak edecek olanlar, cuma namazı saat kaçta? sorusuna yanıt arıyor. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş tam kapanma sürecinde camilerin açık olacağını belirtti. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 30 Nisan cuma namazı saatleri ve vakitleri.

29.04.2021Gündem
23 Nisan cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta kılınacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

23 Nisan cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati ile ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan açıklama araştırılıyor. 23 Nisan cuma namazı saatleri, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından paylaşıldı. 'Üzerine güneş doğan en hayırlı gün' olan cuma gününde il il cuma namazı saatlerine göre namaz ibadetlerini ifa edecek olanlar yaşadıkları ilin cuma namazı vaktine riayet edecekler. Peki, bugün cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

23.04.2021Gündem
Cuma namazı saatleri: 16 Nisan cuma namazı saat kaçta Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri: 16 Nisan cuma namazı saat kaçta? Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 81 ilde cuma namazı hazırlıklarına yön verenlerin gündemine geldi. Mübarek Ramazan-ı Şerif'in ilk cuma gününde namaz ibadetlerini idrak edecek olan milyonlarca Müslüman, 16 Nisan cuma namazı saatlerine göre saf tutacak. Abdestlerini alarak camilerin yolunu tutacak olanlar, cuma namazı saat kaçta? sorusunun yanıtını Diyanet'in 16 Nisan cuma namazı saatleri takvimi üzerinden alacak. Tüm illerde cuma namazı saatleri bir kaç dakika değişecek. Gözler şimdi il il cuma namazı vakitlerinde. İşte, Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 16 Nisan 2021 cuma namazı saati hakkında merak edilenler.

15.04.2021Gündem
Diyanet cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta kılınacak İşte 9 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Diyanet cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte 9 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 81 ilde cuma namazı ibadetlerini camilerde ifa edecek olan Müslümanların odaklandığı konulardan oldu. İslâmiyet’te büyük değer verilen haftalık toplu ibadetin yapıldığı cuma gününde, yaşadıkları ilin cuma namazı saatlerine göre namaz ibadetlerini idrak edecek olanlar, cuma namazı saat kaçta? sorusunun yanıtını Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden alacaklar. Cuma Hutbesinin okunmasının ardından 9 Nisan cuma namazı saatine göre 81 ilde saf tutulacak. İşte, Diyanet bilgisine göre İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 9 Nisan cuma namazı saatleri ve vakitleri.

8.04.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta 2 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta? 2 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri öğlene vaktine kısa bir süre kala gündeme geldi. Camilerde cuma namazını ifa etmeye hazırlanan binlerce vatandaş, yaşadıkları ilin 2 Nisan 2021 cuma namazı saatlerine göre abdestlerini alarak ibadetlerine yön verecek. Cuma namazı saatleri her hafta illere göre farklılık gösteriyor Peki, Cuma namazı saat kaçta? 2 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri...

2.04.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak Diyanet 12 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri yayınlandı

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet 12 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri yayınlandı

Cuma namazı saati, cuma gününün gelmesi ile Müslümanların odaklandığı konulardan oldu. Rahmet, mağfiret, kardeşlik ve ülfet vesilesi olan cuma gününde camilerde namaz ibadetlerini ifa edecek olanlar, cuma namazı saat kaçta? sorusunun yanıtını Diyanet 12 Mart namaz saatleri takvimi üzerinden alacaklar. İstanbul, Ankara, İzmir ve 81 ilde, üzerine güneş doğan en hayırlı gün olan cuma gününün feyiz ve bereketinden istifade edecek olan Müslümanlar, yaşadıkları ilin cuma namazı saatlerine göre abdestlerini alarak camilere gidecekler. Farz oluşu Kur’an-ı Kerim, Sünnet ve İcma ile sabit olan cuma namazı tüm camilerde kılınacak. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 12 Mart cuma namazı saatleri bilgisi

11.03.2021Gündem
Cuma namazı saati Cuma namazı saat kaçta Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 5 Mart cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati! Cuma namazı saat kaçta? Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 5 Mart cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati ile 81 ilde namaz ibadeti idrak edilecek. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin tüm illerinde cuma namazı saatleri gündeme geldi. Diyanet 5 Mart cuma namazı saatlerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Müslümanların haftalık ibadetlerini ifa ettiği önemli günde camilerde cuma namazını kılacak olanlar, "cuma namazı saat kaçta? sorusunun yanıtını Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenecekler. Namaz ibadetlerini idrak edecek olanlar cuma namazı saatlerine göre hazırlıklarına yön verecek. İşte, Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 5 Mart cuma namazı saatleri bilgisi.

4.03.2021Gündem
Cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta 26 Şubat Ankara, İzmir, İstanbul ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta? 26 Şubat Ankara, İzmir, İstanbul ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati, her hafta bu mübarek günün gelmesi ile beraber araştırılıyor. Müslümanlar bu mübarek günde cemaat ile beraber namazlarını kılıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından il il cuma namazı vakitleri yayımlanıyor. İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere tüm illerde cemaat ile beraber namaz kılınıyor. İşte 26 Şubat il il cuma namazı saatleri hakkında bilgiler

26.02.2021Gündem
Cuma namazı saati: 19 Şubat cuma namazı saat kaçta İşte Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati: 19 Şubat cuma namazı saat kaçta? İşte Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati ile ilgili araştırmalar hızlandı. Mübarek Cuma günü her hafta büyük bir heyecanla karşılanıyor. Müslümanlar bu gün içerisinde cemaat ile beraber cuma namazını kılıyorlar. 19 Şubat cuma namazı saatlerine göre vatandaşlar camilerde saf tutacak. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından namaz vakitleri ile ilgili açıklama yapıldı. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 19 Şubat 2021 cuma namazı vakitleri bilgisi.

19.02.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak İşte Diyanet 12 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte Diyanet 12 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlandı. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde, sosyal mesafe kurallarına riayet ederek camilerde cuma namazını kılacak olanlar, cuma namazı saat kaçta, sorusunun yanıtını Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden alacaklar. Müslümanların haftalık ibadetlerini idrak ettikleri önemli bir gün olan cuma gününde, cuma hutbesinin okunmasının ardından cuma namazı kılınacak. Vatandaşlar yaşadıkları ilin 12 Şubat cuma namazı saatine uyacak. İşte, Türkiye geneli il il cuma namazı vakitleri.

11.02.2021Gündem
Cuma namazı saati: Cuma namazı kaçta kılınacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati: Cuma namazı kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati, her hafta bu namazı kılmak isteyenler tarafından öğreniliyor. Cuma namazı vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanıyor. Müslümanlar bu vakitlerde ibadetlerini yerine getiriyorlar. Cuma namazı saatleri her ilde farklı şekilde gerçekleşecek. Pandemiden dolayı vatandaşlar sosyal mesafe kurallarına uyarak cuma namazını kılacaklar. İşte, 29 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

29.01.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 22 Ocak cuma namazı saatlerini yayımladı

Cuma namazı saat kaçta? Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 22 Ocak cuma namazı saatlerini yayımladı

Cuma namazı saati, İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye'nin tüm illerinde gündeme geldi. Cuma namazı öncesi, Diyanet 22 Ocak cuma namazı saatlerini internet sitesi üzerinden duyurdu. Sosyal mesafe kurallarına riayet ederek camilerde cuma namazını kılacak olanlar, yaşadıkları illerin cuma namazı saatine göre ibadetlerini gerçekleştirecekler. Müslümanlar, ikamet ettikleri ilin cuma namazı saatini, Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenebilecekler. 81 ilde kılınacak olan cuma namazında hijyene dikkat edilecek. İşte, 22 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri bilgisi.

21.01.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak Diyanet 15 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatlerini yayımladı

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet 15 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatlerini yayımladı

Cuma namazı saati 81 ilde cuma namazını kılacak olan vatandaşların gündemine geldi. Camilere gidecek olan Müslümanlar İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde 15 Ocak cuma namazı saatine göre saf tutacak. Peygamberimiz (s.a.s) tarafından "Cuma namazına gitmek, ergenlik çağına ulaşmış her Müslüman’a farzdır.” şeklinde beyan edilen cuma gününde, cuma namazı saatleri Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden görüntülenecek. İşte, Diyanet bilgisine göre 15 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri bilgisi.

14.01.2021Gündem
BİM kaçta açılıyor ve kapanıyor 2021 BİM açılış kapanış saatleri

BİM kaçta açılıyor ve kapanıyor? 2021 BİM açılış kapanış saatleri

BİM kaçta açılıyor sorusu, alışveriş için harekete geçmek isteyen pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Haftanın belirli günlerinde sunduğu indirimli aktüel ürünler dolayısıyla açılış kapanış saatleri merak edilen BİM, pandemi dolayısıyla farklı bir çalışma saati ile hizmet verecek. Peki, 2021 BİM saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

13.01.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak 8 Ocak Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri belli oldu

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 8 Ocak Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri belli oldu

Cuma namazı saati, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 81 il için mübarek cuma günü öncesi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. Geçtiğimiz hafta uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı Diyanet, evlere yakın ikametlerde camilere gidilebileceğini bildirmişti. Sosyal mesafe kullarına riayet etmek kaydı ile 81 ilde cuma namazı idrak edilecek. Müslümanların haftalık bayramı olan cuma gününde Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden il il cuma namazı saatleri öğrenilecek. İşte, 8 Ocak Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri ve vakitleri bilgisi.

8.01.2021Gündem
Cuma namazı saatleri: 1 Ocak cuma namazı saat kaçta kılınacak Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saatleri: 1 Ocak cuma namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati ile 81 ilde namaz ibadeti idrak edilecek. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin tüm illerinde 1 Ocak 2021 cuma namazı saatleri gündeme geldi. Sokağa çıkma yasağının koronavirüs nedeniyle uygulanacağı bu mübarek günde İçişleri Bakanlığı vatandaşların araç kullanmamak şartıyla ikametlerine en yakın camiye gidip gelebileceğini belirtti. Müslümanlar, yaşadıkları ilin cuma namazı saatini, Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenebilecekler. İşte, 1 Ocak 2021 Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri.

31.12.2020Gündem
Cuma namazı saati | 25 Aralık cuma namazı saat kaçta Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri yayınlandı

Cuma namazı saati | 25 Aralık cuma namazı saat kaçta? Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri yayınlandı

Cuma namazı saati, İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye'nin tüm illerinde cuma günü öncesi gündeme geldi. Diyanet İşleri Başkanlığı 25 Aralık cuma namazı saatlerini internet sitesi üzerinden yayınladı. Haftalık ibadetlerini camilerde ifa edecek olan Müslümanlar, yaşadıkları ilin cuma namazı saatini, Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenebilecekler. 81 ilde kılınacak olan cuma namazında, pandeminden dolayı vatandaşlar sosyal mesafe kurallarına uyarak ibadetlerini gerçekleştirecek. İşte, 25 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri bilgisi.

25.12.2020Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak İşte 18 Aralık il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İşte 18 Aralık il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saatleri için araştırmalar erken saatlerden itibaren başladı. Cuma namazını cemaatle birlikte kılmak isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Bakanlığının her hafta güncellediği dünya namaz saatleri sayfasını ziyaret ediyor. Cuma namazı saatleri her hafta birkaç dakika farklılık gösteriyor. Peki, cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İşte 18 Aralık il il cuma namazı saatleri...

18.12.2020Gündem
Cuma namazı saat kaçta Diyanetten İzmir, Ankara, İstanbul ve tüm illerin Cuma namazı saati bilgisi

Cuma namazı saat kaçta? Diyanet'ten İzmir, Ankara, İstanbul ve tüm illerin Cuma namazı saati bilgisi

Cuma namazı saati, İzmir, Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirler başta olmak üzere pek çok ilde sabah saatlerinde araştırılan konu olmaya devam ediyor. Hazırlıklarını yaparak camilere doğru hareket edecek olan pek çok kişi, Diyanet'in Cuma namazı saati bilgisine riayet edecek. Peki, ibadetlerin öğlen saatlerinde Koronavirüs tedbirlerine göre vuku bulacağı Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, Cuma namazı saati ve tüm illerde Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusuna Diyanet'ten alınan resmi cevaplar

11.12.2020Gündem
Cuma namazı saati | Cuma namazı saat kaçta İşte 4 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati | Cuma namazı saat kaçta? İşte 4 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati her hafta bu namazı kılmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Cuma namazı, Müslümanlar tarafından cemaat ile beraber kılınıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından cuma namazı saatleri yayımlanıyor. Vatandaşlar hangi ilde yaşıyorlarsa o ilin namaz saatinde bu ibadeti yerine getiriyorlar. Peygamberimiz (s.a.s) "Cuma namazına gitmek, ergenlik çağına ulaşmış her Müslüman’a farzdır.” demiştir. Peki 4 Aralık'ta Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il cuma namazı vakitleri

4.12.2020Gündem
Cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta 27 Kasım İstanbul Ankara İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta? 27 Kasım İstanbul Ankara İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati, her hafta bu mübarek günün gelmesi ile beraber yoğun ilgi görüyor. Müslümanlar her hafta cemaat ile beraber cuma namazını kılıyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından il il namaz vakitleri resmi internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. Bu vakitlere göre Müslümanlar namaz ibadetini yerine getiriyorlar. Peki, cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, 27 Kasım İstanbul, Ankara İzmir ve il il cuma namazı saatleri hakkında merak edilenler.

27.11.2020Gündem
Cuma namazı saatleri: 13 Kasım cuma namazı saat kaçta İşte Diyanet İstanbul Ankara İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri: 13 Kasım cuma namazı saat kaçta? İşte Diyanet İstanbul Ankara İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati ile 81 ilde cuma namazı ibadeti idrak edilecek. Diyanet tarafından yayınlanan il il cuma namazı saatleri İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde camilere gidip namaz ibadetlerini idrak etmeye hazırlananların gündeminde yer alıyor. 13 Kasım cuma namazı saatleri Diyanet'in namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenilecek. Peygamberimiz (s.a.s) tarafından, 'Cuma namazına gitmek, ergenlik çağına ulaşmış her Müslüman’a farzdır' diye beyan edilen cuma gününde vatandaşlar yaşadıkları illerin cuma namazı saatine riayet edecek. Peki, cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, il il 13 Kasım cuma namazı saat ve vakitleri bilgisi.

12.11.2020Gündem
Cuma namazı saati: 6 Kasım cuma namazı saat kaçta Diyanet İstanbul Ankara İzmir il il Cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati: 6 Kasım cuma namazı saat kaçta? Diyanet İstanbul Ankara İzmir il il Cuma namazı vakitleri

Cuma saati, 81 ilde kılınacak namaz dolayısıyla büyük önem arz ediyor. Cuma namazı ile 81 ilde cemaat ile ibadetler yerine getirilecek. Müslümanların haftalık ibadeti olan Cuma gününde, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak tüm illerde cuma namazı saatlerine göre vatandaşlar saf tutacak. Peygamberimiz (s.a.s.) tarafından fazileti 'Üzerine güneşin doğduğu en hayırlı gün' olarak beyan edilen cuma gününde 6 Kasım cuma namazı saatleri Diyanet tarafından açıklandı. Camilere gidecek olan Müslümanlar Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden tüm illerin cuma namazı saatini öğrenecekler. Peki, cuma namazı saat kaçta? İşte, il il cuma namazı saat ve vakitleri bilgisi.

6.11.2020Gündem
30 Ekim cuma namazı saati: İstanbul, Ankara, İzmirde cuma namazı saat kaçta Diyanet il il cuma namazı saatleri 2020

30 Ekim cuma namazı saati: İstanbul, Ankara, İzmir'de cuma namazı saat kaçta? Diyanet il il cuma namazı saatleri 2020

Cuma namazı saatleri 81 il için açıklandı. İstanbul Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde 30 Ekim cuma namazı saatine göre Müslümanlar cuma namazı ibadeti için camilerde saf tutacak. Cuma namazını kılacak olanlar yaşadıkları ilin 30 Ekim cuma namazı saatini Diyanet namaz saatleri takvimi üzerinden öğrenecekler. Cemaatle eda edilmek üzere kılınan cuma namazı farzı iki rekat olup, her Müslümana farzdır. Peki, cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, Diyanet takvimi ile İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 30 Ekim cuma namazı saat bilgisi.

30.10.2020Gündem
Cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta 16 Ekim Ankara, İstanbul ve tüm illerin cuma namazı vakti

Cuma namazı saati: Cuma namazı saat kaçta? 16 Ekim Ankara, İstanbul ve tüm illerin cuma namazı vakti

Cuma namazı saatinin kaçta olduğu ile ilgili araştırmalar hızlandı. Toplamak, bir araya getirmek anlamına gelen cuma günü her hafta büyük bir heyecanla bekleniyor. Müslümanlar her hafta bu mübarek günde cemaat ile beraber cuma namazını kılıyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her hafta il il cuma namazı vakitleri duyuruluyor. Bu vakitte namaz ibadeti yerine getiriliyor. İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saati ile ilgili bilgiler

16.10.2020Gündem
Cuma namazı saati kaçta 2 Ekim cuma namazı saati açıklandı İşte Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati kaçta? 2 Ekim cuma namazı saati açıklandı! İşte Diyanet İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saatleri araştırılan konular arasında yer alıyor. Her hafta cemaat ile kılınan cuma namazı büyük bir heyecanla bekleniliyor. Toplanma, bir araya gelme anlamına gelen mübarek cuma günü bu namaz kılınıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 81 ilin namaz saatleri resmi internet sitesi üzerinden yayımlıyor. Müslümanlar bu saatlere göre namazlarını kılıyorlar. Peki, Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, 2 Ekim 2020 İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

2.10.2020Gündem
Cuma namazı saati: Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak İşte il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati: Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İşte il il cuma namazı saatleri

Cuma namazının saat kaçta kılınacağı ile ilgili araştırmalar hızlandı. Her hafta mübarek cuma günü cemaat ile beraber cuma namazı kılınıyor. Müslümanlar bu önemli günün gelmesi ile beraber cuma namazı saatlerini merak etmeye başladılar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her vakit namazının saati ile ilgili açıklama yapıyor ve bu saatlerde ibadetler yerine getiriliyor. İşte İstanbul, Ankara İzmir ve tüm illerin namazı saatleri...

25.09.2020Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il 11 Eylül cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta? İl il 11 Eylül cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati, pek çok ilde olduğu gibi İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde de günün ilk saatleri itibariyle araştırılan konular arasında yer alıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından paylaşılan Cuma saati bilgileri çerçevesinde camilere doğru yola çıkacak olan pek çok kişi, internet üzerinden Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusuna cevap arıyor. Peki, Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, 11 Eylül il il cuma namazı saatleri

11.09.2020Gündem
Cuma namazı saati: 11 Eylül İstanbul, Ankara, İzmirde cuma namazı saat kaçta Tüm illerin cuma namazı saatleri

Cuma namazı saati: 11 Eylül İstanbul, Ankara, İzmir'de cuma namazı saat kaçta? Tüm illerin cuma namazı saatleri

Cuma namazı saatleri bu mübarek günün gelmesi ile beraber araştırılıyor.  İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerde cuma namazı ibadetlerini idrak edecek olan vatandaşlar cuma namazı saatlerini öğrenmek istiyorlar. Müslümanlar her hafta bu önemli günde cemaat ile beraber cuma namazını kılıyorlar. Cuma hutbesinin okunmasının ardından tüm camilerde sosyal mesafe kurallarına uyularak cuma namazı için saf tutulacak. Diyanet İşleri Başkanlığı namaz saatlerini yayımlıyor. İşte, Diyanet bilgisine göre 11 Eylül İstanbul, Ankara, İzmir ve il il cuma namazı saatleri

11.09.2020Gündem
Cuma namazı kaçta İstanbul Ankara İzmir ve tüm iller 4 Eylül Cuma namazı saati

Cuma namazı kaçta? İstanbul Ankara İzmir ve tüm iller 4 Eylül Cuma namazı saati

Cuma saati ile hazırlıklarını tamamlayarak harekete geçmek isteyen pek çok Müslüman, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı Cuma namazı saati için araştırmalarını sürdürüyor. İstanbul Ankara İzmir haricinde tüm illerin Cuma namazı saati bilgisini paylaşan Diyanet İşleri Başkanlığı, 4 Eylül tarihi özelinde 81 il için özel namaz vakitlerini yayımladı. Peki, 4 Eylül Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, camilerde ibadetlerin gerçekleşeceği Cuma saati hakkında detaylı bilgiler

4.09.2020Gündem