MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Melike Karakartal237Ahmet HAKAN229Cengiz SEMERCİOĞLU228Ömür GEDİK187Onur BAŞTÜRK182Özgür BOLAT176Adnan KAYA162Ayşe ARMAN149Ayşe ARAL118Ayça AKIN106Ertuğrul ÖZKÖK104Erdem SEVGİ90Hikmet Demirkol85Yalçın BAYER83Aylin Anne79Akif BEKİ79Kanat ATKAYA78Mehmet Y. YILMAZ74Sabanur Kıraç63Melis ALPHAN59Ertan ACAR59Tolga TANIŞ57Erdal KAPLANSEREN56Gökhan KİMSESİZCAN55Yonca TOKBAŞ52AnlatanAdam51Deniz SİPAHİ50Cengiz ÇANDAR50İsmet BERKAN46Hüseyin YAYMAN46Yonca TOKBAŞ - Kelebek42Banu TUNA41Taha AKYOL38İzzet ÇAPA37Ayşe ARAL - Kelebek35Selçuk ŞİRİN35Fatih ÇEKİRGE32Bahar AKINCI32Pucca Günlük32Alışveriş Cadısı32Gülse BİRSEL32Tuna KİREMİTÇİ26Yalçın DOĞAN25Gila BENMAYOR24Murat Yetkin23Faruk BİLDİRİCİ22Emre KIZILKAYA22Nil KARAİBRAHİMGİL21Reşat KUTUCULAR21Doğan HIZLAN19Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ18Mehmet Ali BİRAND17Yaşar SÖKMENSÜER17Yılmaz ÖZDİL17Güzin Abla16Eray GÖRGÜLÜ16Selim ÖZTÜRK16Deniz Gürel15Sedat ERGİN15Ayçe DİKMEN14Nur Hande Başpınar14Kenan BAŞARAN13Patrick Özdemiroğlu13Vahap MUNYAR11Selim Türsen11Ceren Şehirlioğlu11Bilgin GÖKBERK10Savaş ÖZBEY10Erdal İPEKEŞEN9Uğur VARDAN9İrem Köker9Buse Özel9Deniz GÖK9Erdal SAĞLAM8M. Rauf Ateş8Erdinç Çelikkan8Ahmet Mümtaz TAYLAN8Ajda PEKKAN8Verda ÖZER8Uğur CEBECİ7Ayşegül EKİNCİ7Muammer ELVEREN7Şenay DÜDEK7Nuran ÇAKMAKÇI7İpek DURKAL7Nihat DEMİRKOL7Aynur TARTAN7Ece SÜKAN7Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU6Ahmet Arsan6İskender BAYDAR6Rıza Özel6Fatih Tekeci6Oral Çalışlar6Özcan Çıkmaz6Ferai TINÇ5Zeynep GÖĞÜŞ5Ebru ÇAPA5Ateş Yalazan5Ezgi Başaran5

Twitter

Twitter ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Twitter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 33.340 Twitter haberi bulunmuştur.

 

TWİTTER
Twitter Jack Dorsey tarafından kurulan bir sosyal paylaşım sitesidir. 

Twitter, bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Kullanıcılarına tweet (Türkçe cıvıldama) adı verilen en fazla 140 karakterlik metinler yazma imkânı veren Twitter, çeşitli araçlarla daha etkin kullanılabilen bir yeni nesil iletişim aracıdır. Kullanıcılar tarafından atılan tweetler herkes tarafından görülebilir. Ancak kullanıcılar attıkları tweetleri sadece kendi takipçilerinin görebileceği şekilde sınırlandırabilir. Kullanıcılar diğer kullanıcıların tweetlerine üye olabilirler. Üye oldukları kişi veya kurumların takipçi sayısını ve bunların kimleri takip ettikleri görebilirler. Tüm kullanıcılar Twitter'ın websitesi aracılığıyla tweetlerini gönderebilir ve alabilirler. Kullanıcılar Twitter'ın websitesine uyumlu harici uygulamalar (akıllı telefonlar gibi) veya belirli ülkelerde erişilebilen kısa mesaj servisi tarafından giriş yapabilirler.

2008'deki ABD seçimlerinde özellikle Barack Obama tarafından sıklıkla kullanılan Twitter'dan Türkiye'deki son yerel seçimlerde de yararlanılmıştır. Ayrıca Twitter, sosyal medyanın en popüler araçlarından biri olarak gösterilmektedir.

Takipçi sayısı aralığına göre platformların reklam gelirlerini kıyaslayan araştırmaya göre, Twitter'da 7 milyondan fazla takipçiye sahip bir kişi  60 bin dolar kazanıyorken , YouTube'da 300 bin, Facebook'ta 187 bin 500, Instagram'da ise 150 bin dolar kazanabilmektedir.

Twitter Haberleri

Diyarbakır surlarına inen meleklerin sırrı çözüldü

Diyarbakır surlarına inen meleklerin sırrı çözüldü!

Facebook ve Twitter'da birkaç gündür herkesin tartıştığı ve çeşitli yorumlara neden olan 'Diyarbakır surlarına inen melekler' görüntüsünün bir ilahi grubunun klip çekimi olduğu iddia edildi. Tartışmaya neden olan videoda, Diyarbakır surlarına uzak bir mesadefe 5 tane beyaz elbiseli kadın görüntülenmişti.

27.4.2017Haber
Diyarbakır surlarına inen meleklerin sırrı çözüldü

Diyarbakır surlarına inen meleklerin sırrı çözüldü!

Sosyal medyada bir kaç gündür paylaşım rekoru kıran surlardaki meleklerin videosunun sır perdesi aralandı.

27.4.2017Gündem
Büşra Ün ve sporun gücü..

Büşra Ün ve sporun gücü!..

Geçtiğimiz günlerde ülke gündeminde, Paralimpik sporcumuz, milli tenisçi Büşra Ün’ün bir paylaşımı ile ortaya çıkan skandal vardı. 

27.4.2017Diğer
Lise öğrencisi internetten çorap satarak 1 milyon dolar kazandı

Lise öğrencisi internetten çorap satarak 1 milyon dolar kazandı

ABD'nin Oregon eyaletinde yaşayan 17 yaşındaki genç, okuldan arta kalan zamanlarında kurduğu internetten özel tasarım çorap firmasından 1 milyon dolarlık satış elde etti.

27.4.2017Teknoloji
Twitterde kesintisiz canlı yayın dönemi

Twitter'de kesintisiz canlı yayın dönemi

Twitter, birinci çeyrek gelirlerini konuştuğu şirket içi toplantıda yeni planlarını ortaya çıkardı. Sosyal devin BuzzFeed News'a yaptığı açıklamaya göre firma, kendi platformu üzerinden kesintisiz canlı yayın yapmayı planlıyor.

27.4.2017Teknoloji
AKPMye misilleme: Türkiye ‘bütçe’yi kesebilir

AKPM'ye misilleme: Türkiye ‘bütçe’yi kesebilir

AVRUPA Konseyi Parlamenterler Meclisi’nin (AKPM) Türkiye’yi yeniden izleme sürecine almasına sert tepkiler gösteren Ankara’nın, bu karara karşı ne gibi misillemede bulunacağına ilişkin seçenekler tartışılıyor.

26.4.2017Gündem
İşte Twitter’ın kullanıcı sayısı

İşte Twitter’ın kullanıcı sayısı

Twitter Inc. TWTR.N kullanıcı sayısında beklentilerin üzerinde bir artış açıkladı.

26.4.2017Ekonomi
Siyasette Abdullah Gül hareketliliği... Açıklamalar art arda geldi

Siyasette Abdullah Gül hareketliliği... Açıklamalar art arda geldi

Referandum sürecinde 'evet' kampanyalarına katılmadığı için AK Parti'de bazı kesimlerce eleştirilen 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e,  Saadet Partisi'nden 'kapımız açık' mesajı gönderildi. Gül'ün ofisinden yapılan açıklamada ise "Deniz Baykal ile gizli görüşme" iddiası yalanlandı.

26.4.2017Gündem
ABD Başkanının DEAŞ Özel Temsilcisi: Türkiyenin hava saldırılarının raporlarını inceliyoruz

ABD Başkanı'nın DEAŞ Özel Temsilcisi: Türkiye'nin hava saldırılarının raporlarını inceliyoruz

ABD Başkanı'nın DEAŞ Özel Temsilcisi: Türkiye'nin hava saldırılarının raporlarını inceliyoruz

26.4.2017Diyarbakır
Bakan Bozdağ: AKPM, terör örgütlerinin sözcüsü gibi davranmaktan vazgeçmeli

Bakan Bozdağ: AKPM, terör örgütlerinin sözcüsü gibi davranmaktan vazgeçmeli

Bakan Bozdağ: AKPM, terör örgütlerinin sözcüsü gibi davranmaktan vazgeçmeli

26.4.2017Ankara
Beziers Belediye Başkanına 2 bin euro ‘nefret’ cezası

Beziers Belediye Başkanına 2 bin euro ‘nefret’ cezası

Fransa’nın Beziers kenti belediye başkanı Robert Ménard, Müslüman çocuklara hakaret ettiği gerekçesiyle para cezasına çarptırıldı.

26.4.2017Dünya
Samsungtan çerçeve TV geliyor

Samsung'tan çerçeve TV geliyor!

Samsung, yakında Avrupa'da satışa sunmayı planladığı Frame TV'leri (ayni çerçeve ekran) ile bir hayli iddialı!

26.4.2017Teknoloji
Gazete ilanıyla Bakan Çavuşoğludan özür diledi

Gazete ilanıyla Bakan Çavuşoğlu'dan özür diledi

Gazete ilanıyla Bakan Çavuşoğlu'dan özür diledi

25.4.2017Antalya

Türkiye'yi kızdıran kararda iki HDP'li vekil Türkiye aleyhinde oy kullandı

AKPM'de Türkiye'nin yeniden denetim sürecine alınmasının kabul edildiği tasarı, 45'e karşı 113 oyla kabul edildi. Oylamada, 12 üye de çekimser oy verdi. AKPM Türk heyetinde bulunan AK Parti, CHP ve MHP milletvekilleri ret oyu verirken, HDPli Ertuğrul Kürkçü ve Filiz Kerestecioğlu Demir kabul oyu kullandı. Akşam saatlerinde açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'AKPM kararı, Türkiye düşmanı çevrelerin siyasi operasyonudur. Hakikatle ve hakkaniyetle ilgisi olmayan bu maksatlı kararı kınıyoruz.' dedi. Kararla ilgili HDP'den de açıklama geldi.

25.4.2017Gündem
Üniversiteler ortak çalışmalı

Üniversiteler ortak çalışmalı

Hürriyet Ankara’nın, kent ile üniversiteyi buluşturan “Ankademi: Şehir ve üniversite” yazı dizisinin 8’inci oturumu TED Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Üniversiteler arasındaki işbirliği zayıflığına dikkat çeken Rektör Murat Tarımcılar, “Ankara’da, üniversiteler arası ortak çalışmaların daha çok olmasını beklerdim. Herkes kendi içine çekiliyor” dedi.

25.4.2017Ankara
Sert altyazı kavgası

Sert altyazı kavgası

TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuşmalarına ilişkin ekrana gelen altyazılara yönelik sosyal medyadaki yorumlara çok sert tepki gösterdi. Koç, "Televizyonculuğun en basit işlemlerinden bir anlık fotoğraf karesiyle algı yaratmaya çalışan haysiyetsizler. Kıçında gümüş kaşıkla doğmuş; hayatı boyunca bir gün çalışmamış haysiyetsiz" ifadelerini kullandı.

25.4.2017Gündem
Kahvehanedeki o konuşmaya tahliye

Kahvehanedeki o konuşmaya tahliye

Ortaköy Reina'daki terör saldırısının ardından Okmeydanı'nda bir kahvehanede yaptıkları konuşma nedeniyle 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme' suçundan tutuklanan Halkevleri üyeleri Hamit Dışkaya ve Ayşegül Başar ilk duruşmada tahliye edildi.

25.4.2017Gündem
Kahvehanede yapılan o konuşmaya tahliye

Kahvehanede yapılan o konuşmaya tahliye

Kahvehanede yapılan o konuşmaya tahliye

25.4.2017İstanbul
La Ligada ilginç karar Barcelona...

La Liga'da ilginç karar! Barcelona...

İspanya La Liga’da bitime 5 hafta kala oldukça ilginç bir olayla karşılaşıldı.

25.4.2017Futbol
Samsungtan OLED ekran hamlesi

Samsung'tan OLED ekran hamlesi

Samsung, OLED ekranlar konusunda bir dev adım daha atıyor; OLED ekranların yeni nesli için düğmeye basıyor!

25.4.2017Teknoloji
Churchill için böyle dedi: Burnu sürtüldü

Churchill için böyle dedi: Burnu sürtüldü

Çanakkale Kara Savaşları’nın 102. yıldönümü kapsamında dün Şehitler Abidesi’nde tören düzenlendi. Törene katılan İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, genç bir diplomatken, 1990’daki törene Birleşik Krallık Kraliyet Lejyonu’ndan gazilere eşlik ettiğini belirterek, şunları söyledi:

24.4.2017Gündem
Meslektaşından Sharapova için olay sözler: Hilekar

Meslektaşından Sharapova için olay sözler: 'Hilekar!'

Kanadalı Eugenie Bouchard, 1-7 Mayıs arasında Garanti Koza Arena’daki TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta 5 numaralı seribaşı olarak mücadele edecek. Koza WOS’un yüzü olan 23 yaşındaki güzel sporcunun, kariyeri ve tenis dünyası hakkındaki görüşlerini aldık.

24.4.2017Spor Arena
Barcelonadan Rajtoral için başsağlığı mesajı

Barcelona'dan Rajtoral için başsağlığı mesajı

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) lideri Barcelona, evinde ölü bulunan Gaziantepspor'un Çek futbolcusu Frantisek Rajtoral için başsağlığı mesajı yayımladı.

24.4.2017Futbol
Samsungun Türk yöneticisi isyan etti, Twitter hesabını kapattı

Samsung'un Türk yöneticisi isyan etti, Twitter hesabını kapattı!

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Twitter hesabını kapatmaya karar verdi. Attığı son tweet'inde bir yöneticinin Twitter ortamında aktif olarak bulunmasının zorluğundan yakınan Yeğen, hesabını kapatacak noktaya gelmesinin nedenlerini bakın nasıl açıkladı?

24.4.2017Teknoloji
Rehber köpeğe akreditasyona büyükelçiden tweetli teşekkür

Rehber köpeğe akreditasyona büyükelçiden "tweet"li teşekkür

İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, Çanakkale Kara Savaşları'nın 102. yılı törenleri için görme engelli eşi Maggie Moore'un rehber köpeği "Star Morre"a akreditasyon kartı çıkartan Kültür ve Turizm Bakanlığına twitter hesabından teşekkür etti.

24.4.2017Gündem
Gamze Özçelikin tesettüre girme nedeni...

Gamze Özçelik'in tesettüre girme nedeni...

Gamze Özçelik, kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı salladı. Son günlerde zamanının büyük bir kısmını Afrika'da geçiren ve kendisini yardıma muhtaç çocuklara adayan Gamze Özçelik'in tesettürlü fotoğrafına binlerce yorum yapıldı.

24.4.2017Kelebek
İtalyan gazeteci serbest bırakıldı

İtalyan gazeteci serbest bırakıldı

İtalyan gazeteci Gabriele Del Grande Türkiye'den sınır dışı edildi. İtalya Dışişleri Bakanı Alfano, "Türk meslektaşım Çavuşoğlu, (Del Grande’nin sınır dışı edilmesi) kararını bu gece bana söyledi. Kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

24.4.2017Dünya
Java Day Istanbul 2017 kapılarını açıyor

Java Day Istanbul 2017 kapılarını açıyor!

Java Day Istanbul 2017 yazılım konferansı 1 keynote, 36 konuşmacı, 5 paralel oturum ile 22 gönüllü Istanbul Java User Grup üyesi ve sponsorların desteği ile 6 Mayıs 2017 tarihinde Dedeman Bostancı Otel'de gerçekleşecek.

24.4.2017Teknoloji
Melih Gökçekten, Deniz Baykala twitterdan eleştiri

Melih Gökçek'ten, Deniz Baykal'a twitter'dan eleştiri

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter hesabından Deniz Baykal'ın referandumun ardından söylediği sözlere tepki geldi. Baykal'ın maç bitmesi mesajına karşılık Gökçek, 'maç bitti tribünler dağıldı, siz hala staddamsınız?' diyerek cevap verdi

24.4.2017Gündem
Arınçtan dikkat çeken çıkış

Arınç'tan dikkat çeken çıkış

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kendisine yönelik AK Parti içinden gelen eleştiri ve açıklamaların ardından dikkat çeken bir çıkış yaptı.

24.4.2017Gündem
Macron ile Le Pen ikinci turda

Macron ile Le Pen ikinci turda

Fransa’da dün yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminin sandık çıkış anketlerine göre liberal aday Emmanuel Macron ile aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi’nin lideri Marine Le Pen, ikinci tura kalmayı başardı. Sonucun ardından birçok Fransız siyasetçi, Le Pen’in 7 Mayıs’ta cumhurbaşkanı seçilmemesi için Macron’a destek açıklamaları yaptı. Le Pen ise “Tarihi bir sonuç. Ben halkın adayıyım” dedi. 60 yıllık süreçte Fransa’nın merkez sağ ve sol partileri ilk kez ikinci tura aday çıkaramadı.

23.4.2017Dünya
Fransız siyaset bilimciden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a skandal sözler

Fransız siyaset bilimciden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a skandal sözler

FRANSIZ siyaset bilimci Philippe Moreau Defarges, ekonomi kanalı BFM Business’de katıldığı bir programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki çirkin sözleri nedeniyle büyük tepki topladı.

23.4.2017Dünya
Bilim için yürüdüler

Bilim için yürüdüler

1970’ten beri düzenlenen 22 Nisan Dünya Günü’ne bu yıl ABD’de geçen yıllara oranla büyük katılım oldu.

23.4.2017Dünya
Melo bombaladı: Formanın hakkını vermek lazım

Melo bombaladı: Formanın hakkını vermek lazım

Palmeiras forması giyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo, Fenerbahçe'nin 1-0 kazandığı derbinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden mesaj yolladı.

23.4.2017Futbol
Fransız televizyonunda skandal sözler

Fransız televizyonunda skandal sözler

BFM Business kanalında bir programa katılan siyaset bilimi uzmanı Defarges'in, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki ifadeleri büyük tepki çekti. Defarges, tepkilerin ardından sosyal medya hesabından özür açıklaması yaptı.

23.4.2017Dünya
Fransada ilk sonuçlar geldi: Paris karıştı

Fransa'da ilk sonuçlar geldi: Paris karıştı

Fransa'da cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turu sonuçlandı. Siyasi merkezdeki Yürüyüş Hareketi'nin lideri Emmanuel Macron ile aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi'nin lideri Marine Le Pen ikinci tura kaldı. Fransa'nın başkenti Paris'te Bastille Meydanı'nda, aşırı sağcı Marine Le Pen'in ikinci tura kalması protesto edildi.

23.4.2017Dünya
Trabzonspor Başkanı Usta, galibiyet sonrası teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti

Trabzonspor Başkanı Usta, galibiyet sonrası teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti

Trabzonspor Başkanı Usta, galibiyet sonrası teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti

22.4.2017Trabzon
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Diktatör diyorlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Diktatör diyorlar...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlara (zalimler) karşı sesimizi yükselttiğimiz için birileri ne diyor? 'Diktatör' diyor. Varsın desinler, biz sesimizi yükseltmeye bunlara karşı devam edeceğiz. Çünkü bizim Peygamberimiz 'Zulme rıza zulümdür' diyor. Zulme rızanın zulüm olduğu bir dünyada biz kalkıp da bunlara 'İyi yapıyorsunuz. Devam edin.' diyebilir miyiz?" dedi.

22.4.2017Gündem
Danıştay reddeder

'Danıştay reddeder'

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP’nin referandumun kesin sonuçlarının ilan edilmemesi için Danıştay’da dava açmasına tepki gösterdi. Bozdağ, “YSK’nın verdiği kararlar aleyhine Danıştay ve Anayasa Mahkemesi dahil hiçbir mahkemeye başvurulamaz” görüşünü savundu. Bozdağ, dün Twitter’dan özetle şunları kaydetti:

22.4.2017Gündem
Asker üniformasıyla kışlaya saldırdılar

Asker üniformasıyla kışlaya saldırdılar

Afganistan’ın kuzeyindeki Mezar-ı Şerif kentindeki bir askeri kışlayı basan Taliban militanları katliam yaptı. Can kaybının 140’ı bulduğu iddia ediliyor. Afganistan’da bir askeri üsse düzenlenmiş en ölümcül saldırı olabileceği söyleniyor. Saldırı sırasında Afgan askerinin bir kısmı cuma namazındaydı, bir kısmı da yemek yiyordu.

22.4.2017Dünya
Bin Ladin tarifesi

Bin Ladin tarifesi

Suriye’nin Mayadin kentinde öldürüldüğü açıklanan İstanbul’daki Reina saldırısının planlayıcılarından Özbek asıllı DEAŞ militanı Abdurrahman Özbeki’ye yönelik operasyonu ABD Ortak Özel Operasyon Komutanlığı’ndan komandoların düzenlediği ortaya çıktı. ABD’nin gizli ordusu olarak nitelenen JSOC timleri, El Kaide lideri Usame bin Ladin’in öldürüldüğü operasyonu da gerçekleştirmişti.

22.4.2017Gündem
Ekvadorun eski Enerji Bakanı rüşvet iddiasıyla gözaltında

Ekvador'un eski Enerji Bakanı rüşvet iddiasıyla gözaltında

Ekvador Cumhuriyet Başsavcısı, eski Enerji Bakanı Mosquera'nın, Brezilyalı inşaat firması Odebrecht ile ilgili yürütülen rüşvet soruşturması kapsamında gözaltına alındığını duyurdu.

22.4.2017Dünya
Son dakika... Pariste saldırı paniği

Son dakika... Paris'te saldırı paniği

Fransa'nın başkenti Paris'teki Kuzey Garı'nda bıçaklı saldırı paniği yaşandı.

22.4.2017Dünya
Bakan Bozdağ: Anayasa Mahkemesi ve Danıştayın ret kararı dışında karar verme seçeneği yok

Bakan Bozdağ: Anayasa Mahkemesi ve Danıştay'ın 'ret' kararı dışında karar verme seçeneği yok

Bakan Bozdağ: Anayasa Mahkemesi ve Danıştay'ın 'ret' kararı dışında karar verme seçeneği yok

22.4.2017Ankara

Yazar Sonuçları

Çağımızın hastalığı: Dikkat dağınıklığı

Çağımızın hastalığı: Dikkat dağınıklığı

 Neden her işi, kitap okumayı, hatta güzel bir sohbeti ya da güzel bir deneyimi dahi erteliyoruz? Dikkatimizi neden toplayamıyor, bize keyif veren konular üzerinde dahi yoğunlaşamıyoruz?

25.4.2017Melike Karakartal
Madem sınıflandıracaksın beni

Madem sınıflandıracaksın beni

Evet mi diyeceksin, hayır mı cenderesi bitti.

25.4.2017AnlatanAdam
Kadri Gürsel’in 10 yaşındaki oğlu, annesine soruyor: Anne, yoksa babamı hiç bırakmayacaklar mı

Kadri Gürsel’in 10 yaşındaki oğlu, annesine soruyor: Anne, yoksa babamı hiç bırakmayacaklar mı?

EN son yılbaşında konuşmuşum Kadri Gürsel’in dirayetli eşi Nazire Gürsel’le.

24.4.2017Ayşe ARMAN
TUZ SERPME MARKA OLDU

TUZ SERPME MARKA OLDU

Nusret Gökçe, tüm dünyada fenomen haline gelen tuz serpme hareketini Nusr-Et Steakhouse’un yeni logosu yaptı. Gökçe’nin sosyal medyada “#saltbae” etiketiyle paylaşılan fotoğrafları, Fransa’da da siyaset malzemesi oldu.

24.4.2017Gökhan KİMSESİZCAN
Bundan sonra 23 Nisan çocuklarına aman dikkat

Bundan sonra 23 Nisan çocuklarına aman dikkat!

2019’dan sonra başkan koltuğuna oturacak çocukları çok iyi seçmek lazım. Hem sistem değişti, yetkileri çoğaldı, hem de şimdiki çocuklar feci uyanık. Öyle eskisi gibi çıkıp “Çocuklara daha çok park” filan diye gev gev yalandan basına poz vermezler, vallahi iki saatte ülkeyi tepetaklak ederler!

22.4.2017Gülse BİRSEL
Yıl 2017 olmuş

Yıl 2017 olmuş

“Vallahi bu sene herhangi bir konsoloslukta oy kullanabilme olanağı geldiği için Vancouver Kanada’ya Cuma trafiğinde 5 saat direksiyon sallayıp gittik (normalde 3 saat) ve oy kullanabildik.   Yoksa bağlı olduğun konsolosluğa gitmen gerekiyor. 

22.4.2017Reşat KUTUCULAR