Arşiv
Yazarlara Göre
Şükrü KIZILOT391Noyan Doğan322Vahap MUNYAR294Yalçın BAYER249Memet ESER145Erkan ÇELEBİ134Ercan KUMCU90Erdal SAĞLAM86Ege CANSEN49Nurten ERK TOSUNER46Fatih ALTAYLI39Niobe34Oya BERBEROĞLU34Ayşe ARMAN31Enis BERBEROĞLU30Cengiz SEMERCİOĞLU28Uğur CEBECİ27Hadi ULUENGİN25Yalçın DOĞAN25Ali Atıf BİR24Mehmet Y. YILMAZ24Emin ÇÖLAŞAN23Gila BENMAYOR23Ayşe ARAL22Deniz BAYRAMOĞLU22Ertuğrul ÖZKÖK22Kubilay KESKİN19Özdemir İNCE18Mehmet Ali BİRAND16Oktay EKŞİ16Ayşe ÖZEK KARASU15Yener SÜSOY15Doğan ULUÇ13Güzin Abla13Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU13Cüneyt ÜLSEVER12Mümtaz SOYSAL12Nora ROMİ12Sedat ERGİN12Tufan TÜRENÇ11Yılmaz ÖZDİL11Oya ARMUTÇU10İlhan SÖYLER10Doğan HIZLAN9M. Rauf Ateş9Melike Karakartal9Uğur GÜRSES9Şükrü KÜÇÜKŞAHİN9Adnan KAYA8Ebru ÇAPA8Erman TOROĞLU8Melis ALPHAN8Muharrem SARIKAYA8Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU8Yasin Girgin8İsmet BERKAN8Ayşegül DOMANİÇ YELÇE7Ayşen GÜR7Hayri ÇETİNKAYA7Selim Türsen7Ufuk SANDIK7Banu TUNA6Gülçin TELCİ6Kanat ATKAYA6Sefer LEVENT6Serdar TURGUT6Sevil ATASOY6Taha AKYOL6Tuğrul ŞAVKAY6Ayçe DİKMEN5Bekir COŞKUN5Deniz SİPAHİ5Fatih ÇEKİRGE5Mesude ERŞAN5Osman MÜFTÜOĞLU5Yonca TOKBAŞ5Özkan BİLGİLİ5Bilgin GÖKBERK4Cenker TEZEL4Dr. Gündüz TEZMEN4Eyüp Can - Referans4Pakize SUDA4Temuçin Tüzecan4İlter TÜRKMEN4İsmail UĞURAL4Engin KRATZER3Eyüp CAN3Ferai TINÇ3Gökhan KİMSESİZCAN3Gürül Öğüt3Mehmet YAŞİN3Mete Tamer OMUR3Metin GÖRGÜN3Nilüfer KAS3Yasemin BORAN3Yaşar AKSOY3Yaşar SÖKMENSÜER3Yorgo KIRBAKİ3Yurtsan ATAKAN3Zeynep GÖĞÜŞ3

Sigorta

Sigorta ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sigorta haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22.324 Sigorta haberi bulunmuştur.

Sigorta, risklerin gerçekleşmesi sonucu doğabilecek zararları gidermek için kullanılan mali araçtır. Sigorta sözleşmesi, sigorta yapılması için hukuken gerekli sözleşmedir. Sigorta şirketi, sigorta işlerinin yönetilmesi, işletilmesi, satışı ile ilgilenen şirkettir. Sigortacılık, bu işlerle ilgilenen meslektir.

İnsanların tüm varlık ve girişimleri risk (riziko) adı verilen belirsizliklerin tehdidi altındadır. Sigorta, risklerin gerçekleşmesi halinde doğan zararı karşılar, böylece geleceğin maddi açıdan belirli hale gelmesini sağlar. Sigorta kişi ve kurumlara güven sağlar, böylece geleceğin planlanmasını mümkün kılar, girişimciliği teşvik eder.

DEVAMI

Sigorta Haberleri

Adım adım SILA YOLU

Adım adım SILA YOLU

Hürriyet, yaz tatilini Türkiye’de geçirmek isteyenler için ‘Sıla Yolu’nu araştırdı. Tatilcilerin bu yıl canını sıkacak en büyük sorunlardan biri, mülteci krizi nedeniyle sınır kapılarında artırılan sıkı kontroller.

30.5.2016Avrupa
Kırmızı gecenin şampiyonları

Kırmızı gecenin şampiyonları

13. Kırmızı Ödülleri’nde bu yıl büyük ödül Kıpkırmızı’yı Audi için hazırladığı ‘Cehennem’ başlıklı reklamla Tribal Worldwide İstanbul kazandı. Kırmızı Bölge’nin Kıpkırmızı ödülü Antalya merkezli Graphx’e, Kırmızı Dijital’in Kıpkırmızı’sı ise Plasenta Conversation Agency’ye gitti.

27.5.2016Ekonomi
İşte dolardaki son hareket / (Dolarda son durum)

İşte dolardaki son hareket / (Dolarda son durum)

Yeni hükümetin ekonomi yönetimini büyük ölçüde koruyarak göreve başlamasının ardından haftaya sert düşüşle başlayan dolar/TL'de piyasa kapanışının ardından Fed Başkanı Janet Yellen'ın yapacağı konuşma bekleniyor. Dolar 2,93'ün üzerinde işlem görüyor.

27.5.2016Ekonomi
Otelciler kötü haberi verdi

Otelciler kötü haberi verdi

Türkiye Otelciler Birliği (TÜRBO) Başkanı Timur Bayındır; sektörün Mayıs ayı performansının ardından, turizmde bu yıl çift haneli daralma yaşanmasının kesinleştiğini söyledi.

26.5.2016Ekonomi
Araç fiyatının yarısından fazla sigorta bedeli istendi

Araç fiyatının yarısından fazla sigorta bedeli istendi

Satın aldığı arabanın fiyatının yarısından fazla trafik sigorta bedeli istenen vatandaş TBMM Dilekçe Komisyonuna şikayet dilekçesi verdi.

26.5.2016Ekonomi
Dolarda son durum / (Dolar ne kadar oldu?)

Dolarda son durum / (Dolar ne kadar oldu?)

Yeni hükümetin ekonomi yönetimini büyük ölçüde koruyarak göreve başlamasının ardından haftaya sert düşüşle başlayan dolar/TL'de bugün iç siyasi gelişmeler ve dış piyasalar takip edilecek. Güne 2,94 seviyesinde başlayan dolar/TL, öğleden sonraki işlemlerde 2,9257 seviyesine kadar geriledi.

26.5.2016Ekonomi
Bank Asya'nın satış ihalesi 24 Haziran'da

Bank Asya'nın satış ihalesi 24 Haziran'da

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Asya Katılım Bankası A.Ş. hisselerinin satışa çıkarılmasının karara bağlandığını, satış ilanının yayımlanmak üzere Resmi Gazete’ye gönderildiğini duyurdu. Buna göre, Bank Asya'nın satış ihalesi 24 Haziran günü yapılacak.

23.5.2016Ekonomi
Eğitim alanını düzenleyen tasarı

Eğitim alanını düzenleyen tasarı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

23.5.2016Eğitim
Trafik sigortasında 'cüzi' indirimler başladı

Trafik sigortasında 'cüzi' indirimler başladı

Trafik sigortasında yasal düzenleme yapıldıktan sonra gözler astronomik artan primlere çevrilmiş durumda. Sektör yetkililerinin verdiği bilgiye göre yüzde 5 gibi cüzi indirimler yapılmaya başlandı

23.5.2016Ekonomi
Şehirlerarası taşımacılık yapan araçların sigorta limitleri artıyor

Şehirlerarası taşımacılık yapan araçların sigorta limitleri artıyor

Şehirlerarası ve uluslararası taşımacılık yapan araçlar için düzenlenen karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası poliçelerinin teminat limitleri, yönetmelikte yer alan ilgili teminat limitlerinin 2 katı olacak şekilde uygulanacak.

22.5.2016Ekonomi

"Vergisi verilmemiş para kara paradır"

SOSYAL Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret eden SGK İzmir İl Müdürü Ekrem Gülcemal, İzmir'in sigorta primlerini zamanında ödeme konusunda Türkiye'deki diğer belediyelere örnek gösterildiğini söyledi.

18.5.2016Ege
Ümit Önal: Futboldan zarar ediyoruz

Ümit Önal: Futboldan zarar ediyoruz

Türkiye’de futbola olan ilgi hızla azalıyor. Tribünde taraftar sayısı düşerken, sponsorlar da farklı branşlara yöneliyor. Bunun son örneği ise Süper Lig’in yayıncı kuruluşu Digiturk’ten geldi. Digiturk İcra Kurulu Başkanı Ümit Önal, “Yılda 400 milyon dolar veriyoruz ve futboldan zarar ediyoruz” dedi. 

17.5.2016Ekonomi
İşte kiralık işçi modeli

İşte kiralık işçi modeli

Sendikaların, 10 milyon kişinin kiralık işçi olacağı ve çalışanların iş güvencesinin kalkacağı iddiasıyla karşı çıktığı İş Kanunu’nda değişiklik yapan yasa Meclis’ten geçti. Çalışma hayatına önemli değişiklikler getirecek olan yasa ile özel istihdam bürolarının yetki alanı genişlerken, geçici iş ilişkisi kurulmasına da imkan tanınıyor. Yasa, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayından sonra Resmi Gazete'de yayınlanarak hayata geçecek. 

16.5.2016IK
BES'e 'otomatik' katılacaklara 45 yaş sınırı

BES'e 'otomatik' katılacaklara 45 yaş sınırı

45 yaşın altında kalan tüm çalışanların otomatik olarak BES’e dahil edileceği ve 6 ay zorunlu olarak 100 lira kesinti yapılmasının benimsendiği öğrenildi

16.5.2016Ekonomi
Dernek başkanı müteahhide taciz davası

Dernek başkanı müteahhide taciz davası

ANTALYA’da, ofis işlerinde kendisine yardımcı olması için işe aldığı lise öğrencisi 17 yaşındaki R.B.K. adlı kıza elle tacizde bulunduğu iddia edilen inşaat müteahhidi 61 yaşındaki S.A., suçlamaları kabul etmezken, mağdurenin annesinin kendisinden ev ve araba talep ettiğini iddia etti.

15.5.2016Gündem
TEB Arval'dan yeni proje

TEB Arval'dan yeni proje

TEB ve BNP Paribas Grup iştiraki, operasyonel kiralama ve filo yönetimi şirketi TEB Arval, KOBİ'lere özel araç kiralama hizmetlerini içerisinde barındıran TEB Arval KOBİ Çözümleri'ni tanıttı.  

13.5.2016Ekonomi
Zarrab, Arkla Otelcilik’ten gözaltına alınmadan önce yönetimi bıraktı

Zarrab, Arkla Otelcilik’ten gözaltına alınmadan önce yönetimi bıraktı

ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab’ın gözaltına alındığı 19 Mart’tan sadece 5 gün önce otelcilik alanında yatırım yapmak için kurduğu Arkla Otelcilik’in başkanlığından ayrıldığı ortaya çıktı. Zarrab’ın bu şirketi Ak Sigorta’nın genel müdürlük binasını 72 milyon dolara satın almasıyla gündeme gelmişti.

12.5.2016Ekonomi
Wi-Fi kanser yapıyor mu?

Wi-Fi kanser yapıyor mu?

İngiliz sigorta devi Lloyd's, elektromanyetik radyasyonlar sonucunda oluşan sağlık sorunlarını sigorta kapsamından çıkardı. Sigorta devinin bu kararı; 'Wi-Fi ağlarının hayati risk taşıdığının itirafı' olarak nitelendirildi.

12.5.2016Teknoloji
Bank Asya ile ilgili yeni açıklama

Bank Asya ile ilgili yeni açıklama

TMSF Başkanı Şakir Ercan Gül, Bank Asya’nın 29 Mayıs’taki süre sonuna kadar satışını deneyeceklerini, diğer halde tasfiye edeceklerini açıkladı. Herhangi bir teklif olup olmadığına yönelik, "Teklif yok, şu an yok" dedi.

11.5.2016Ekonomi
Sigorta giriş tarihini öğrenince şoke oldu

Sigorta giriş tarihini öğrenince şoke oldu

Hatay’ın İskenderun ilçesinde sigorta giriş tarihinin 2034 yılı olduğunu öğrenen 40 yaşındaki Mehmet Dağlı, neye uğradığını şaşırdı. Dağlı, “bu durumun bir an önce düzeltilmesini istiyorum. Hiçbir yere iş başvurusunda bulunamıyorum” dedi.

10.5.2016Gündem
Yeniden sanayi diyor

Yeniden sanayi diyor

Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul “Orta ve uzun vadede baktığımızda Türkiye’de sanayi daha iyi performans gösterecek. Bizim önceliğimiz de bu yönde. Portföy dağılımında bankanın payını 3-4 puan azaltabiliriz. Bunu da sanayiye kaydırmayı düşünüyoruz. Sanayide büyüyeceğiz” dedi.

10.5.2016Ekonomi
Türk bankacılar 35. kez buluştular

Türk bankacılar 35. kez buluştular

Frankfurt'ta geleneksel Türk Bankacılar Akşamı'nda, Türk bankalarının rekabet gücüne dikkat çekildi.

10.5.2016Avrupa
Bank Asya satışı ile ilgili flaş açıklama

Bank Asya satışı ile ilgili flaş açıklama

BDDK Başkanı Mehmet Akben’den, Bank Asya’nın satış sürecine yönelik önemli açıklama geldi. Akben, “Bank Asya süreci TMSF tarafından yönetiliyor, ay sonuna kadar satış ya da tasfiye olacak” dedi.

10.5.2016Ekonomi
Komşu emekli maaşını yüzde 30 kesiyor

Komşu emekli maaşını yüzde 30 kesiyor

AB ve IMF’nin istediği reform paketi Yunan Meclisi’nde kabul edildi. Asgari ücrette indirim, emekli maaşlarında yüzde 30’a varan kesinti içeren yeni kemer sıkma paketi gelir vergisi oranlarını ise arttırdı.

9.5.2016Ekonomi
Su şirketleri onların peşinde

Su şirketleri onların peşinde

Şişe su firmaları, İstanbul trafiğinden aşina olduğumuz seyyar satıcıların peşine düştü. Özellikle iş çıkışlarında yüzlerce adet satabilme beceresine sahip bu kişiler, piyasaya yeni giren firmalar için reklam ve satış avantajı sağlıyor.

9.5.2016Ekonomi
Kasa çöpçü çıktı

Kasa çöpçü çıktı

‘El Nino’ operasyonuyla yakalanan telefon dolandırıcılarının parayı Afyonkarahisar’da bir çöpçünün adına açtıkları hesapta tuttukları ortaya çıktı.

7.5.2016Gündem
Çamaşır makinesi öldürüyordu

Çamaşır makinesi öldürüyordu

Antalya'da kuru temizleme fabrikasında çalışan 28 yaşındaki Ayşegül Altınbilek, durduğunu sandığı çamaşır makinesi kapağından sarkan masa örtüsünü tuttuğu sırada sağ kolunu dönen mekanizmaya kaptırdı. Sağ dirseği kırılan kadın, hastanede tedaviye alındı.

7.5.2016Gündem
Bakan Tüfenkçi'den yabancı plaka uyarısı: “185 gün yurtdışı ikameti şart“

Bakan Tüfenkçi'den yabancı plaka uyarısı: “185 gün yurtdışı ikameti şart“

Temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın Mannheim kentine gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, yurtdışında yaşayan vatandaşların turistik kolaylıklar kapsamında yurda getirip kullanacakları yabancı plakalı taşıtlar konusunda uyarıda bulundu.

7.5.2016Avrupa
Binlerce kişiyi dolandıran çeteye ‘El Nino’ baskını

Binlerce kişiyi dolandıran çeteye ‘El Nino’ baskını

Cinayete kurban giden bir kişi adına Afyonkarahisar’da çağrı merkezi kurup 0850’li hatlar alarak Türkiye genelinde binlerce banka müşterisini yaklaşık 5 milyon lira dolandıran 15 kişilik çete ‘El Nino’ operasyonuyla çökertildi. 300 bin kişiyi arayıp sigorta ve kredi dosya masraflarının iade edileceğini söyleyerek şifre de dahil kart bilgilerini alarak vurgun yapan çetenin çağrı ofisinde olası polis baskınına karşı basıldığında bilgisayarlardaki bütün verilerin silinmesini sağlayan butonlu önlem aldıkları ancak baskında buna fırsat bulamadıkları ortaya çıktı.

6.5.2016Gündem
Hürdanış

Hürdanış

Hürdanış sorularınızı cevaplıyor.

6.5.2016Avrupa
300 bin kişiye iş

300 bin kişiye iş

Çalışma Bakanı Süleyman Soylu, esnek çalışmayı düzenleyen yeni İş Kanunu’nun köle tasarısı olmadığını belirterek kayıtdışını kayıtaltına alarak özel istihdam bürolarından iş sağlayarak 300 bin kişiye yeni istihdam yaratacaklarını söyledi.

5.5.2016Ekonomi
Zorunlu trafik sigortası şikayeti geldi

Zorunlu trafik sigortası şikayeti geldi

Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, zorunlu trafik sigortası primlerinin bir süredir tüketiciyi mağdur edecek yüksek ücretlerden yaptırıldığını söyledi.

4.5.2016Ekonomi
Günlük burç yorumları | 4 Mayıs Çarşamba

Günlük burç yorumları | 4 Mayıs Çarşamba

Bugün burcunuz sizi nasıl etkileyecek? Yeni Ay'ın etkisi burçları nasıl değiştirecek? Mayıs ayı doğumlu Boğa burçlarını kendi ayında neler bekliyor? 4 Mayıs Çarşamba günü burç yorumlarınızda aşk, iş ve sosyal hayatınızda neler yazıyor? Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel sizin için burçlarınızı yorumluyor.

4.5.2016Kelebek
Hürdanış

Hürdanış

Hürdanış sorularınızı cevaplıyor.

4.5.2016Avrupa
Günlük burç yorumları 3 Mayıs Salı

Günlük burç yorumları 3 Mayıs Salı

3 Mayıs Salı günü burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak? Aşk, iş, sağlık ve sosyal hayatınızda sizi neler bekliyor? 3 Mayıs Salı burç yorumlarınız ve daha fazlası haberimizde..

3.5.2016Kelebek
Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde  21. "Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri", düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

3.5.2016Keyif
Yüksek fiyata yaptırdığınız trafik priminiz iade edilecek mi?

Yüksek fiyata yaptırdığınız trafik priminiz iade edilecek mi?

Torba yasa ile trafik sigortasında değişiklik öngören kanun da çıktı. Açıkça söyleyeyim, öyle bir hava yaratıldı ki, yasa çıkacak, trafik primleri düşecek. Haliyle vatandaş da bu beklenti içinde. Bu kadarla da sınırlı değil. Okuyuculardan gelen yorum ve sorulardan sadece ikisini paylaşayım ki, beklentinin ne boyutta olduğunu anlayın. “1 ay önce yüksek fiyattan trafik sigortası yaptırdım, kanun ile indirim yapılacak mı, para iadesi alacak mıyım?” “Geçen sene 180 lira olan sigortamı 680 liradan yaptırdım, primi geri alma şansım var mı?”

1.5.2016Ekonomi
Bayanlar Voleybol 1’inci Lig’de Şampiyon Vakıfbank

Bayanlar Voleybol 1’inci Lig’de Şampiyon Vakıfbank

Bayanlar Voleybol 1. Ligi Final Etabı'nda, 2. devrenin son maçında Fenerbahçe Grundig'i 3-1 mağlup eden VakıfBank, şampiyon oldu. 

30.4.2016Voleybol
Göç Zamanı 13. bölüm fragmanı yayınlandı

Göç Zamanı 13. bölüm fragmanı yayınlandı

Göç Zamanı 13. bölüm fragmanları yayınlandı. Son bölümüyle ekrana gelen Göç Zamanı'nın merakla yeni bölüm fragmanı bekleniyordu. 13. yeni bölümüyle ekrana gelecek Göç Zamanı'nda neler yaşanacak?

29.4.2016Kelebek
SSK- SGK borç sorgulama nasıl yapılır?

SSK- SGK borç sorgulama nasıl yapılır?

SSK- SGK borç sorgulama nasıl yapılır? günün en çok merak edilen konularuından oldu. Elektronik ortamda SGK borç sorgulama işlemi için iki farklı uygulama bulunmaktadır. Birinci yöntemde sigortalı e-devlet şifresi ile SGK borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilir,ancak bunun için öncelikle bir PTT şubesinden e- şifresi almış olması gerekmektedir. İşte SSK-SGK borç sorgulama yöntemleri...

29.4.2016Ekonomi
Türkiye'nin en beğenilen şirketleri açıklandı

Türkiye'nin en beğenilen şirketleri açıklandı

Türkiye'nin en beğenilen şirketi Koç Holding seçilirken, Turkcell ikinci, Arçelik de üçüncü oldu.

29.4.2016Ekonomi
Sağlam dişleri çeken hekime 8 yıl hapis

Sağlam dişleri çeken hekime 8 yıl hapis

Fransa’da hastaların sağlam dişlerini çektiği ifade edilen Hollandalı diş hekimi, meslekten men edilerek 8 yıl hapse çarptırıldı.

27.4.2016Sağlık
Lise öğrencileri projeleriyle yarışıyor

Lise öğrencileri projeleriyle yarışıyor

1991 yılından bu yana, tüm dünyadaki lise öğrencilerinin bilimsel araştırma geliştirmeye yönelik isteklerini, hayallerini ve heveslerini ara vermeden destekleyen “Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması”, bu yıl 10-13 Mayıs arasında düzenlenecek. 25’incisi gerçekleştirilecek olan yarIşmaya yurtiçinden 476 ve yurtdışından 103 proje olmak üzere toplamda 579 başvuru oldu.

26.4.2016Eğitim
Evcil hayvanlara özel sigorta

Evcil hayvanlara özel sigorta

Aksigorta yeni ürünü Pati Sigortası ile can dostlarımızı güvence altına alırken, sokak hayvanlarını da korumak üzere bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

26.4.2016Ekonomi
Milyonları ilgilendiren değişiklikler yayımlandı

Milyonları ilgilendiren değişiklikler yayımlandı

Gençlerin GSS borçlarının silinmesi ve zorunlu trafik sigortası düzenlemelerini içeren yasa yayımlandı. Yasaya göre, zorunlu trafik sigortasında, hak sahibinin kendi kusuruna denk gelen tazminat talepleri sigorta kapsamı dışında kalacak. 

26.4.2016Ekonomi
Bankacılık sektöründe şube sayısı azaldı

Bankacılık sektöründe şube sayısı azaldı

Mevduat bankaları ile kalkınma ve yatırım bankalarında şube sayısı 2016'nın ilk çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre 51 adet azalarak 11 bin 185 oldu.

25.4.2016Ekonomi
Akıllı LED yol ışıkları ilk kez Kağıthane'de

Akıllı LED yol ışıkları ilk kez Kağıthane'de

Yol ışıkları için devrim gibi proje… Türk bilim adamlarının çalıştığı projeye göre yol ışıkları LED’li olacak. Işık yoğunluğu trafikteki araçların hızı ve yoğunluğuna göre değişecek böylece enerjide tasarruf da üst düzeyde olacak. Proje ilk kez İstanbul Kağıthane Cendere yolunda hayata geçirilecek.

25.4.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Bankamatik uyanığı patronlara dikkat!

Bankamatik uyanığı patronlara dikkat!

MİLYONLARCA çalışan sevinmişti...

10.5.2016Haber Yazıları
Sendikalaşma oranı % 11, en büyük sorun ücret ve kıdem

Sendikalaşma oranı % 11, en büyük sorun ücret ve kıdem

Her 1 Mayıs’ta, hep aynı tartışma; nerede kutlanacak, müzik olacak mı, halay çekilecek mi, afiş asılacak mı, kortej oluşacak mı, yürüyüşte başı kim çekecek, çiçek konacak mı?

1.5.2016Noyan Doğan
Akşam saatlerinden sonra sosyalleşiyoruz

Akşam saatlerinden sonra sosyalleşiyoruz

Akşamüstü saatlerine kadar belli konularda ilerleme sağlamak veya karar vermek zor olabilir. Akşamüstü saatlerinden sonra ise, ikili ilişkilerimiz ve sosyal hayatımız açısından keyifli saatler başlıyor olacak. İkili ilişkilerde uyumu yakalayabilir, özverili yaklaşımlarımızla yardımsever kişiliğimizi ön plana çıkartabilir, spİritüel konulara ağırlık verebilir veya dualar edebiliriz.

1.5.2016Kelebek Yazıları