Mhp


 • Deniz Yarbay Ali Tatar'a mezarı başında anma töreni - mhp

  Deniz Yarbay Ali Tatar'a mezarı başında anma töreni19.12.2014

  GÜNDEM

  Poyrazköy davasında 'Amirallere suikast' iddialarına ilişkin soruşturma döneminde intihar eden Deniz Yarbay Ali Tatar ölümünün 5.yılında Karşıyaka Mezarlığı'nda törenle anıldı.Ali Tatar'ın ağabeyi Ahmet Tatar, anma törenindeki konuşmasında, "5 yıl önce, bize, koca deryanın kıyısında Kerbela'yı yaşattılar" dedi.Ali Tatar'ın suikast planı yapmakla suçlandığı komutanı dönemin Deniz Kuvvetleri Komutanı Eşref Uğur Yiğit'de törene gönderdiği telgrafta üzüntülerini dile getirdi.
 • Serbest bırakılan Dumanlı'dan önemli açıklamalar - mhp

  Serbest bırakılan Dumanlı'dan önemli açıklamalar19.12.2014

  GÜNDEM

  14 Aralık soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve az önce serbest bırakılan Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı konuştu.Dumanlı "Bana terör örgütü üyesi diyenler aynıyla iade ediyorum.Teröristlere altın yaldızlar dağıtıldığı Türkiye’de Türkiye’nin evlatlarını terörist ilan edenlere söylüyorum, aynıyla size yapıştırıyoruz" dedi.
 • MHP: İndirin - mhp

  MHP: İndirin18.12.2014

  GÜNDEM

  Balıkesir’de ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ yazılı ışıklı tabelanın indirilmesinin ardından başlayan tartışmalar bitmek bilmiyor.
 • Gönderelim mi göndermeyelim mi - mhp

  Gönderelim mi göndermeyelim mi18.12.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki soruşturma dosyasında karar verme aşaması yaklaştıkça, siyasilerin pozisyonu da merakla beklenmeye başladı.
 • Rauf TAMER

  Öbür konu. - mhp

  Öbür konu.18.12.2014

  YAZARLAR

  Kaç gündür 14 Aralık Operasyonu’na daldık, Çözüm Süreci’ni unuttuk.
 • İsmet BERKAN

  Kafası karışıklar için ifade özgürlüğü rehberi. - mhp

  Kafası karışıklar için ifade özgürlüğü rehberi.18.12.2014

  YAZARLAR

  TÜRKİYE’nin de ilk imzacıları arasında yer aldığı Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin 9.maddesi ‘Düşünce, vicdan ve din özgürlüğü’ başlığı taşır.
 • Avrupa yüzünü Antalya’ya çevirdi - mhp

  Avrupa yüzünü Antalya’ya çevirdi18.12.2014

  EKONOMİ

  Uluslar arası yüzlerce firmayı Antalya’da buluşturan bir adres Expo Center.Daha şimdiden 2015 yılı rezervasyonlarını doldurmaya başladı.Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’nden katılımcı, ziyaretçi firmalar sırada.
 • Meclis’te 17 Aralık hareketliliği - mhp

  Meclis’te 17 Aralık hareketliliği17.12.2014

  GÜNDEM

  17 Aralık'ın yıldönümünde TBMM'de MHP’liler kürsüye rozet taktı, CHP’liler Genel Kurul’da pankart kaldırdı.CHP Milletvekili Ali Özgündüz, kürsüye '17-25 Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası olsun' yazan döviz asmak isteyince önce AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz daha sonra partililer müdahale etti.Yaşanan gerilim nedeniyle birleşime ara verildi.Tekrar kürsüye gelen Özgündüz, aynı dövizi asmak isteyince AK Parti Milletvekili Gökçen Enç, dayanamayıp kürsüye yürüdü.
 • 17 Aralık'ın 1.yılı hakkında her şey - mhp

  17 Aralık'ın 1.yılı hakkında her şey17.12.2014

  GÜNDEM

  17 Aralık 2013 tarihinde sabaha karşı başlayan ve Türkiye gündemini bir anda değiştiren yolsuzluk iddialarıyla ilgili operasyonunun dün 1.yıldönümü idi.
 • Dokunulmazlıkları kaldıralım - mhp

  Dokunulmazlıkları kaldıralım17.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, “Cumhurbaşkanı’nı, Başbakan’ı, iktidar partisini, dokunulmazlıkları kaldırmak, kamu yatırımlarında ve ihalelerde şeffaflığı sağlamak için harekete geçmeye çağırıyoruz” dedi.
 • MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane açılıyor - mhp

  MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane açılıyor17.12.2014

  Ankara

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın Genel Kurul’daki bütçe görüşmelerine MHP’li Seyfettin Yılmaz’ın konuşması damga vurdu.AOÇ’deki yapılaşmayı eleştiren Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na “Bu kadar memurun senin dışarıdayken Erdoğan’ın balıkçısına orada balıkhane açıyor musun, açmıyor musun?” diye sordu.
 • Bahçeli: Mevlana barış ve kardeşlik harcı, aşk ve segi kılavuzudur - mhp

  Bahçeli: Mevlana barış ve kardeşlik harcı, aşk ve segi kılavuzudur17.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Hz.Mevlana'nın Vuslatı'nın 741'nci Yılı Münasebetiyle' bir mesaj yayımladı.
 • AÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Meral Gültekin: Hükümet adıyla istifam istendi - mhp

  AÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Meral Gültekin: Hükümet adıyla istifam istendi17.12.2014

  GÜNDEM

  AKDENİZ Üniversitesi’nde (AÜ) daha önce rektör yardımcılığı görevinde bulunan, 8 ay önce gerçekleştirilen eğilim yoklaması sonucu AÜ Tıp Fakültesi’ne Dekan vekili olarak atanan Prof.Dr.Meral Gültekin’in vekâlet yazısı tartışma yaratacak bir şekilde iptal edilerek Yükseköğretim Kurulu’na (YÖK) gönderildi.Kararın hemen ardından ortaya çıkan iddialar ise günde bomba gibi düştü.
 • Demokratik Gelişim Partisi'nden Çağlayan'da çadır ve çelenk eylemi - mhp

  Demokratik Gelişim Partisi'nden Çağlayan'da çadır ve çelenk eylemi17.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti’den istifa eden ve daha sonra Demokratik Gelişim Partisi’ni kuran Kütahya Milletvekili İdris Bal, beraberinde partililerle birlikte İstanbul Adalet Sarayı önündeki meydana çadır kurmak istedi.Polisler buna engel olunca arbede yaşandı.
 • O isimden 17 Aralık soruşturması açıklaması - mhp

  O isimden 17 Aralık soruşturması açıklaması17.12.2014

  GÜNDEM

  Meclis Araştırma Komisyonu’ndaki çalışmalarla ilgili olarak “Yayın Yasağı” başvurusunu bizzat yaptığını açıklayan Komisyon’un Başkanı Ak Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, 17 Aralık soruşturmasının yıl dönümde konuştu.Önemli açıklamalar yaptı.
 • Ahmet HAKAN

  Bana Bel’am dediler asıl Bel’am kendileri - mhp

  Bana Bel’am dediler asıl Bel’am kendileri16.12.2014

  YAZARLAR

  AK Partili milletvekilleri size Meclis’te “Bel’am” dediler.Nedir bu “Bel’am”?
 • İsmet BERKAN

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa. - mhp

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa.16.12.2014

  YAZARLAR

  YAŞANANLAR hakkında siyasi analiz kabilinden pek çok şey söylenebilir; nitekim bu kılıkta pek çok şey de günlerdir söyleniyor.Eğer konuyu biraz daha yakından izliyorsanız, arkada yapılmayı bekleyen daha onlarca operasyon olduğunu da biliyorsunuz demektir; yani Türkiye’de gazeteci ve siyasetçiler daha uzun süre bu konularda çene yarıştıracak.
 • ‘Şarlatan’ çarkı - mhp

  ‘Şarlatan’ çarkı16.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarında kilit isim olduğu öne sürülen işadamı Reza Zarrab, kendisine “şarlatan” dediği için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın aleyhine açtığı manevi tazminat davalarından vazgeçti.
 • Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın - mhp

  Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın16.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Aralık Operasyonu’yla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki göstererek, Fethullah Gülen’e çağrıda bulundu.
 • Bahçeli'den 14 Aralık Operasyonu açıklaması - mhp

  Bahçeli'den 14 Aralık Operasyonu açıklaması16.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Aralık Operasyonu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.Bahçeli açıklamasında, "17-25 Aralık'a misilleme yapmak için 14 Aralık'ı icat edenler, kendi üzerlerinde atılı duran, peşlerini bir gölge gibi takip eden yolsuzluk suçlamalarından kurtulmak için adaletin huzuruna çıkacak haysiyet, cesaret ve namusu gösterebilmelidirler.Zaman alsa da, bedel ödense de, hak kayıplarına ve mağduriyetlere neden olsa da rüşvet ve yolsuzluğa adı karışanlar eninde sonunda adaletin soluğunu enselerinde hissedeceklerdir.Bugünkü meseleyi Hükümet-Cemaat kutuplaşmasına irca edenler, siyasileşmiş, tarafsızlığını ve bağımsızlığını kaybetmiş yargıya umut bağlayanlar yanıldıklarını, yanlış yaptıklarını mutlaka anlayacaklardır.Türk milleti altına itildiği ağır yükü ya kaldıracak ya da ezilecektir" ifadelerine yer verdi.
 • Kemal Kılıçdaroğlu: Hülya Avşar kim? - mhp

  Kemal Kılıçdaroğlu: Hülya Avşar kim?16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı.Yolsuzluk operasyonlarının unutturulmaya çalışıldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, 14 Aralık soruşturmasıyla ilgili 'İntikam alma güdüsüyle yapılan operasyonlar bunlar' dedi.Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin Hülya Avşar'ın açtığı tazminat davasıyla ilgili sorusu üzerine ise 'Hülya Avşar kim, sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır.Yalakadan sanatçı olmaz' diye konuştu.Bu sözler üzerine hurriyet.com.tr'ye konuşan Hülya Avşar ise CHP liderine, "Bir hancı olarak yolcu olan Kılıçdaroğlu'nu görmezlikten geliyorum" cevabını verdi.
 • Anadolu Partisi Muğla teşkilatları bir arada - mhp

  Anadolu Partisi Muğla teşkilatları bir arada15.12.2014

  Ege

  ANADOLU Partisi (ANA Parti) Muğla il ve ilçe teşkilatları Marmaris’te bir araya geldi.
 • "Oyları bölmüyoruz çarpıp topluyoruz" - mhp

  "Oyları bölmüyoruz çarpıp topluyoruz"15.12.2014

  Ege

  ANADOLU Partisi (ANA Parti) Muğla il ve ilçe teşkilatları Marmaris’te bir araya geldi.
 • MHP'de kongre rüzgarı - mhp

  MHP'de kongre rüzgarı15.12.2014

  Ege

  MHP’nin Ege ilçe kongreleri tüm hızıyla sürüyor.İzmir Foça’da 175 delegeden sandığa giden 55’inin oyunun tamamını alan mevcut başkan Turan Çetinarslan tekrar seçildi.Yönetim kurulu Savaş Kılıçkaya, Üstün Çağlan, Bahtiyar Dilsiz, Ahmet Bike, Tefik Doğan, Gökhan Dereci, Süleyman Şahin, Mehmet Sayılır, Sinan Zeybek, İsmail Seylan, Oğuz İnce, Necmettin Erdem, Ömer Sağıroğlu ve Ayhan Erdoğdu’dan oluştu.
 • Vekillik yok siyaset var - mhp

  Vekillik yok siyaset var15.12.2014

  Ege

  İZMİR’de 2000- 2009 yılları arasında MHP İl Başkanlığı yapan Müsavat Dervişoğlu, yerel seçimde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu, seçilemeyince ilk kongrede eski görevine döndü.
 • Alanya'da Noel Pazarı kuruldu - mhp

  Alanya'da Noel Pazarı kuruldu15.12.2014

  GÜNDEM

  ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi’nin geleneksel hale getirdiği Noel Pazarı etkinliğinin 5’incisi, renkli görüntülere sahne oldu.
 • MHP'den 17-25 Aralık arası 9 ilde 9 etkinlik - mhp

  MHP'den 17-25 Aralık arası 9 ilde 9 etkinlik15.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, düzenleyecekleri '17-25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası' etkinlikleri ile ilgili basın toplantısı düzenledi.Yalçın, 17 Aralık'tan 25 Aralık'a kadar 9 ilde 9 ayrı etkinlik ve toplantılar düzenleneyeceklerini söyledi.
 • CHP'den kanun teklifi: 17-25 Aralık yolsuzlukla mücadele haftası olsun - mhp

  CHP'den kanun teklifi: 17-25 Aralık yolsuzlukla mücadele haftası olsun15.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık operasyonlarının birinci yıldönümü yaklaşırken CHP'den TBMM'de bu konuda önemli bir adım geldi.
 • Tüm gelişmeleriyle 14 Aralık operasyonu - mhp

  Tüm gelişmeleriyle 14 Aralık operasyonu15.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye dün pazar sabahına yeni bir operasyon haberiyle uyandı.Polis, çok sayıda çevik kuvvetin desteğiyle Zaman gazetesinin Yenibosna'daki merkezine baskın düzenlerken, bazı dizi yapımcıları da sabahın erken saatlerinde gözaltına alındı.Hakkında gözaltı kararı bulunan kişi sayısının 31 olduğu ifade ediliyor.Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Medya Grup Başkanı Hidayet Karaca hakkında da gözaltı kararı alındı.İşte dün sabah yaşanan 14 Aralık operasyonuyla ilgili tüm gelişmeler.
 • Amaç 17-25’i unutturmak - mhp

  Amaç 17-25’i unutturmak14.12.2014

  GÜNDEM

  Oktay Vural (MHP Grup Başkanvekili) Günlerden beri konuşulan, hatta bazı mahfiller tarafından operasyon yapılacağı haberleri gerçek oldu ve bir medya grubuna, çalışanlarına yönelik bir operasyon gerçekleştirildi.
 • AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması - mhp

  AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması14.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti ve CHP'den 14 Aralık operasyonuna ilişkin açıklamalar yapıldı.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'Bu bir darbe sürecidir' derken, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 'Yapılan işlemin sonucunu göreceğiz' diye konuştu.Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da 'Yanlış yapan bedelini öder' dedi.
 • İstihbaratın başına, örgüt yöneticisi suçlaması - mhp

  İstihbaratın başına, örgüt yöneticisi suçlaması14.12.2014

  GÜNDEM

  USULSÜZ dinlemelere ilişkin sürdürülen soruşturma kapsamında eski İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak’ın da aralarında bulunduğu 18 polis hakkında dava açıldı.
 • Ayşe ARMAN

  Evet, uyuşturucu kullandım - mhp

  Evet, uyuşturucu kullandım13.12.2014

  YAZARLAR

  Önce Lady Gaga’ya, “Burası Müslüman ülke, giyin de gel!” dedi.
 • Fettah Tamince isyan edip sponsor oldu - mhp

  Fettah Tamince isyan edip sponsor oldu13.12.2014

  EKONOMİ

  Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, Fettah Tamince’nin yılbaşı isyanında hedefin kendisi olmadığını belirterek, “Tamince beni aradı ve Cumhuriyet Meydanı, Kalekapısı ve Belediye İş Hanı bölgesinde aydınlatma için sponsor olmak istediğini söyledi.Ben de kabul ettim” dedi.
 • 18 polis 12.Ağır Ceza’da yargılanacak - mhp

  18 polis 12.Ağır Ceza’da yargılanacak13.12.2014

  GÜNDEM

  Ankara 12.Ağır Ceza Mahkemesi, aralarında eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak’ın da bulunduğu üst düzeydeki 18 polis hakkında usulsüz dinleme iddiasıyla hazırlanan iddianameyi kabul etti.
 • Balıkesir'de kaldırılması tartışma konusu olan 'Ne Mutlu Türküm Diyene' tabelası tekrar asıldı - mhp

  Balıkesir'de kaldırılması tartışma konusu olan 'Ne Mutlu Türküm Diyene' tabelası tekrar asıldı13.12.2014

  Ege

  BALIKESİR'de Cumhuriyet Meydanı girişindeki, 'Ne Mutlu Türküm Diyene' tabelası, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından önceki gün kaldırılmıştı.Her kesimden gelen tepkiler üzerine belediye, Zağnos Paşa Caddesi'nde, bulunan Türkiye Haritasının üzerine 'Ne Mutlu Türküm Diyene' yazısı bulunan tabela astı.
 • Saray bütçesi - mhp

  Saray bütçesi12.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, bütçe görüşmelerini eleştirerek “Bu bütçe bir yanıyla da Erdoğan’ın saray bütçesidir” dedi.
 • Yüce Divan uzmanı avukat tuttu - mhp

  Yüce Divan uzmanı avukat tuttu12.12.2014

  GÜNDEM

  Eski Bakan Egemen Bağış’ı yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karşı, Yüce Divan’da yargılanan birçok eski bakanın ve eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren’in de avukatlığını yapan Bülent Hayri Acar savunacak.Avukat Acar, “Kemalistim.Randevu alıp geldiler.Benim için basit dava” dedi.
 • Başkan Çerçioğlu'na adliye yeri için yetki - mhp

  Başkan Çerçioğlu'na adliye yeri için yetki12.12.2014

  Ege

  AYDIN Büyükşehir Belediye Meclisi 2014 yılı son meclis toplantısında; Veysipaşa Mahallesi'nde bulunan adliye binasının Mimar Sinan Mahallesi'ndeki Hüseyin Aksu Spor Tesisleri'nin olduğu alana yapılması konusunda Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu'na yetki verildi.
 • Taşer'den "Desteği çekeriz" uyarısı - mhp

  Taşer'den "Desteği çekeriz" uyarısı12.12.2014

  Ege

  İZMİR’deki MHP'li Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkanı Necat Karataş ve Yardımcısı Murat Taşer, ilçe kongrelerinde tarafsız kalmaları konusunda uyardı.
 • Arızalıydı değiştirdik - mhp

  Arızalıydı değiştirdik12.12.2014

  GÜNDEM

  Balıkesir’de eski Belediye Başkanı MHP'li İsmail Ok döneminde Milli Kuvvetler Caddesi’nin girişine asılan ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ yazılı ışıklı tabela, AK Partili yönetim tarafından indirildi, yerine Türk bayrağının yer aldığı bir tak konuldu.
 • ‘Recep Tayyip’deyince mikrofon kapandı - mhp

  ‘Recep Tayyip’deyince mikrofon kapandı11.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, TBMM, Diyanet ve yüksek yargı organlarının bütçesinin görüşüldüğü Meclis Genel Kurulu’nda Saray tartışmaları gerilime neden oldu.
 • Ahmet HAKAN

  Tamince: Yılbaşında Dubai’yi görmelisiniz - mhp

  Tamince: Yılbaşında Dubai’yi görmelisiniz11.12.2014

  YAZARLAR

  TURİZMCİ işadamı Fettah Tamince Antalya’da yaptığı bir konuşmada şöyle dedi:
 • Klimalı tuvalet - mhp

  Klimalı tuvalet11.12.2014

  Ege

  AYDIN’ın İncirliova Belediyesi’nin MHP’li Belediye Başkanı Gürşat Kale, ihtiyaç üzerine ilçe merkezinde 5 yıldız konforlu bir tuvalet projesi hayata geçirdiklerini söyledi.Temeli atılan tuvalette engelli bölümünün de olacağı ayrıca klimalı hizmet verileceğini söyledi.
 • Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava - mhp

  Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava11.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), muhalefetin 2 lideri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı aleyhinde 100’er bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.
 • Manisa ikiye bölündü - mhp

  Manisa ikiye bölündü10.12.2014

  Ege

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç’ın Manisa programında şehirler ile özellikle Celal Bayar Üniversitesi’nin isimlerinin değişebileceğine yönelik yaptığı açıklama kentte tartışmalara yol açtı.
 • Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz - mhp

  Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz10.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili “Güçleri yetiyorsa yıksınlar” sözünü hatırlatarak, “Sayın Davutoğlu, siz kaçak saray konusunda niçin hiç konuşmuyorsunuz? Başbakanlık binası olarak yapılan binayı hangi gerekçeyle Cumhurbaşkanlığı’na tahsis ettiniz.Size meydan okuyor Sayın Davutoğlu.Yıkılacak olursa onu yıkacak olan sizsiniz” dedi.
 • Davutoğlu 'Sizle de problemimiz var' - mhp

  Davutoğlu 'Sizle de problemimiz var'10.12.2014

  GÜNDEM

  Meclis Genel Kurulu’nda 2015 bütçesinin görüşmelerinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik “darbecisiniz” suçlaması Meclis’i karıştırdı.CHP’lilerin sert tepki gösterdiği bu sözlerle tansiyon yükseldi.Davutoğlu’nun, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la samimiyetlerine ilişkin “İlişkimiz ölümle de bitmez, dünya ahiret kardeşiz, biz söz verdik mi mezara kadardır mezara” sözleri de bütçe görüşmelerine damga vurdu.
 • "Avrupa'da yaşayan Türklerin oy verme davranışları" raporu - mhp

  "Avrupa'da yaşayan Türklerin oy verme davranışları" raporu10.12.2014

  Avrupa

  Boğaziçi Üniversitesi ve Friedrich Ebert Stiftung Derneği tarafından yapılan "Avrupa'da Yaşayan Türklerin Oy Verme Davranışları ve 2014 Türkiye Cumhurbaşkanlığı Seçimi" raporu göre, yurt dışındaki Türklerin yüzde 19'u Cumhurbaşkanlığı seçimine katıldı.
 • MHP'li Akçay'dan Soma için soru önergesi - mhp

  MHP'li Akçay'dan Soma için soru önergesi09.12.2014

  Ege

  MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.tarafından işten çıkarılan madencilerle ilgili olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in cevaplaması istemiyle TBMM'ye soru önergesi verdi.
içinde

Mhp


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz