Mhp


 • Vatan çiğnendimhp -

  Vatan çiğnendi31.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhuriyetimizin 91’inci yılında Habur’dan girip sevinç gösterileriyle geçen peşmergeler 91 yıllık mirasa gölge düşürdü.
 • Emine Ülker Tarhan istifa ettimhp -

  Emine Ülker Tarhan istifa etti31.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan partisinden istifa etti.Tarhan, istifa dilekçesinde "Büyük umutlarla geldiğim CHP' den istifa ediyorum" ifadelerini kullandı.
 • Muammer ELVEREN

  Prof.Ekmeleddin İhsanoğlu ne düşünüyor?mhp -

  Prof.Ekmeleddin İhsanoğlu ne düşünüyor?31.10.2014

  YAZARLAR

  Hakkında binlerce makale ve yazı yazılan Profesör Ekmeleddin İhsanoğlu’nu CHP ve MHP Cumhurbaşkanlığı adayı olarak öne çıkardı.Ben İhsanoğlu ile Paris’e ‘Uluslararası Bilim Tarihi Akademisi’ ödülü almaya geldiğinde özel bir röportaj yapmıştım.Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen sorduğum sorular ve verdiği cevaplar bugünde güncelliğini aynen korurken İhsanoğlu’nun çeşitli konularda neler düşündüğünü belgelemesi açısından son derece önemli.
 • Bahçeli'nin eski danışmanı Davutoğlu'na başdanışman oldumhp -

  Bahçeli'nin eski danışmanı Davutoğlu'na başdanışman oldu31.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin eski başdanışmanı ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr.Vedat Bilgin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı oldu.
 • 124 şikayet var bir duyan yokmhp -

  124 şikayet var bir duyan yok31.10.2014

  EKONOMİ

  MADEN faciasıyla adını duyuran Uyar Ailesi’nin madencilik geçmişi işçilerin şikayetleriyle dolu.Çalışma Bakanlığı’na ailenin Darkale Maden İşletmesi için 124 işçiden değişik tarihlerde şikayet gitmiş, ancak şirket hiçbir belge ve bilgiyi vermeyince bir sonuç alınamamış.
 • Taşınabilir bilgisayar 7 yılda 7 kat arttımhp -

  Taşınabilir bilgisayar 7 yılda 7 kat arttı31.10.2014

  TEKNOLOJİ

  Hanelerde 2007'de yüzde 5.6 olan taşınabilir bilgisayar oranı bu yıl yüzde 40'a ulaştı - 2007'de her 100 evden 24'ünde masaüstü bilgisayar varken, bu oran 2014'te yüzde 28'e yaklaştı.
 • 91 yılın rezaletimhp -

  91 yılın rezaleti30.10.2014

  GÜNDEM

  MHP yönetimi, peşmergenin Habur’dan geçişine tepki gösterdi.“Cumhuriyetimizin kurulduğu 29 Ekim’de Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan, Ankara’da resmi törenleri izlerken, uluslararası hukukta hiçbir karşılığı olmayan peşmergeler de Türkiye topraklarında resmi geçit yapıyorlardı.Cumhuriyet tarihimizde böyle bir rezalet görülmemiştir” diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, şunları söyledi:
 • O madenin yakınları devlete 120 milyon TL borçlu çıktımhp -

  O madenin yakınları devlete 120 milyon TL borçlu çıktı30.10.2014

  EKONOMİ

  Karaman Ermenek’te yaşanan maden faciasının yankıları sürüyor.Ermenek ve Manisa Soma’da faaliyet gösteren ve yakın akrabalardan oluşan Uyar’ların faaliyetleri ile ilgili bakanlık çarpıcı bilgiler verdi.Buna göre Uyar Ailesi’nden kişilerin sahibi olduğu 5 şirketin devlete 120 milyon TL’ye yakın borcu bulunuyor.Borçlu isimlerden biri de Şükrü Uyar… Şükrü Uyar, Ermenek'teki faciadan hemen sonra televizyonlara yaptığı “Başımız sağolsun” sözleri ile gündeme geldi.Ortağı olduğu şirketin devlete 2.7 milyon TL borcu bulunan Uyar’ın 12 gayrimenkulüne haciz konulduğu ortaya çıktı.
 • 199 asker YAŞ’la gittimhp -

  199 asker YAŞ’la gitti30.10.2014

  GÜNDEM

  MİLLİ Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 2003-2014 yılları arasında 199 askeri personelin Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nden (TSK) ilişiğinin kesildiğini bildirdi.MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık’ın soru önergesini yanıtlayan Yılmaz, 1984-2003 yılları arasında bin 342, 2003-2014 yılları arasında 199 personelin YAŞ kararları ile TSK’dan ilişiğinin kesildiğini açıkladı.
 • Uyar Madencilik yüzlerce işçinin parasını ödemedi; 2 yıl sonraya senet verdimhp -

  Uyar Madencilik yüzlerce işçinin parasını ödemedi; 2 yıl sonraya senet verdi30.10.2014

  EKONOMİ

  Karaman Ermenek’te facianın yaşandığı maden ocağının sahibi Saffet Uyar ile, çok sayıda ölümlü iş kazası ile gündeme gelen Soma’daki Uyar Madencilik’in sahiplerinin yakın akraba oldukları öğrenildi.Soma’daki ocaklarını geçtiğimiz yıl sonu kapatan Uyar Madencilik 800 kadar işçinin parasını ödemedi.İşçilere 2016-17 ödeme tarihli senet veren şirket geçtiğimiz aylarda da iflas erteleme istedi.Bazı işçilere verilen çekleri de karşılıksız çıkan şirketin SGK prim borcu ise 30 milyon TL’yi aşıyor.
 • Yalçın BAYER

  ‘29 Ekim’in başına gelenlermhp -

  ‘29 Ekim’in başına gelenler29.10.2014

  YAZARLAR

 • Başkent'te ilk tören Anıtkabir'demhp -

  Başkent'te ilk tören Anıtkabir'de29.10.2014

  GÜNDEM

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor.Başkent'teki ilk tören Anıtkabir'de düzenlendi.Cumhrubaşkanı Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı yazıda halkın seçtiği ilk cumhurbaşkanı olmasına dikkat çekti.
 • ‘Fistanlı maskeli teröristler’mhp -

  ‘Fistanlı maskeli teröristler’29.10.2014

  GÜNDEM

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karaman ve Diyarbakır'da yaşanan son olaylar ile ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu.
 • CHP lideri Kılıçdaroğlu: Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacağızmhp -

  CHP lideri Kılıçdaroğlu: Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacağız29.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kadıköy Belediyesi'nin düzenlediği "Büyük Cumhuriyet Yürüyüşü'ne katıldı.Kılıçdaroğlu, yürüyüşün sonunda otobüsün üzerinden vatandaşlara seslenerek, "Duysun bütün dünya, duysun bütün Türkiye: Biz Mustafa Kemal'in askerleri olarak, Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacağız.Bunun sözünü veriyoruz.Duymayan kulaklar duysun" dedi.Kılıçdaroğlu, birlik-beraberlik mesajı da vererek, "Biz beraberiz, biriz.Ayrılmayacağız.İnadına beraber olacağız.Ayrılmayacağız, bölünmeyeceğiz, bölünmeye izin vermeyeceğiz" diye konuştu.
 • 91'inci yılda hüzün ve gururmhp -

  91'inci yılda hüzün ve gurur29.10.2014

  Ege

  EGE Bölgesi’ndeki illerde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karaman’daki maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.Çoğu kentte kutlamalara katılımın yoğun olduğu gözlenirken; konser, eğlence ve resepsiyonlar maden kazası nedeniyle iptal edildi.
 • Cumhuriyet Bayramı eğlenceleri iptalmhp -

  Cumhuriyet Bayramı eğlenceleri iptal29.10.2014

  GÜNDEM

  Beşir Atalay, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla ilgili yapılacak eğlencelerin 18 işçinin mahsur kaldığı Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden kazası nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.Atalay'ın yanı sıra CHP ve MHP'li vekiller de yaptıkları açıklamayla kutlamaları iptal ettiklerini duyurdu.
 • Rıza Özel

  Politik portreler ustasımhp -

  Politik portreler ustası28.10.2014

  YAZARLAR

  Türk siyasetinin kalbinin attığı kent olan Ankara’da, pek çok siyasetçinin fotoğraf için kapısını çaldığı isim Tarık Er.
 • Meme ve kolon kanserine dikkatmhp -

  Meme ve kolon kanserine dikkat28.10.2014

  Ege

  MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde, Turgutlu ve Denizli Rotary Kulübü tarafından meme ve kolon kanserine dikkat çekmek için stant ve dev balon maketi kuruldu.
 • CHP etkinlikleri iptal ettimhp -

  CHP etkinlikleri iptal etti28.10.2014

  GÜNDEM

  Ermenek’te meydana gelen maden kazasında göçük altında kalan işçilerin durumu CHP’nin gündeminde CHP göçük altında kalan işçiler arasında hayatını kaybedenler olması halinde 29 Ekim’de yapılacak tüm müzikli etkinlikleri iptal etme kararı aldı.MHP'li İsmet Büyükataman da yarın kutlama yapılmayacağını, il ve ilçe yöneticilerinin sadece resmi programlara katılacağını söyledi.
 • Şehit cenazesinde protokol gerginliğimhp -

  Şehit cenazesinde protokol gerginliği28.10.2014

  GÜNDEM

  HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nde geçen cumartesi günü şehit edilen 3 askerden Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle’nin cenazesi, memleketi Konya’nın Çeltik İlçesi’nde binlerce kişinin katıldığı törenin ardından toprağa verildi.Protokol üyelerinin öğle namazı için camide bulunduğu sırada askerler, dini ve askeri törenin yapılacağı alanda bulunanlardan, protokol üyelerinin geleceği için biraz geri gitmelerini istedi.Kalabalıktakilerin, "Protokol arkada dursun.Şehitler bizim şehidimiz.Aileye yer verilmeli.Onların şehitleri gelmiyor’ diye tepki göstermesi üzerine kısa süre gerginlik yaşandı.Gerginliğin ardından vatandaşlar biraz geri çekilerek protokol üyelerinin cenaze namazı kılması için yer açtı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Şimdi Laik Müslüman Baharı başlıyormhp -

  Şimdi Laik Müslüman Baharı başlıyor27.10.2014

  YAZARLAR

  “Arap Baharı” demiştik.
 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyızmhp -

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız27.10.2014

  YAZARLAR

  91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Okul gezisi 9’uncu canı aldımhp -

  Okul gezisi 9’uncu canı aldı27.10.2014

  GÜNDEM

  ISPARTA Süleyman Demirel Üniversitesi, Yalvaç Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin okul gezisindeki kazada ölenlerin sayısı 9’a yükseldi.
 • Seçimler hazirandamhp -

  Seçimler haziranda27.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 2015 seçimlerinin planlandığı gibi haziranda yapılacağını söyledi.Davutoğlu, Hürriyet’in geçen hafta yayınladığı ‘Alevi Zirvesi’ haberini de doğruladı, gelecek hafta Aleviler için önemli bir günde ve önemli bir mekanda bir toplantı yapacaklarını açıkladı.Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ismi üzerinden kamuoyunda yaygın halde dile getirilen “Alevi biri Başbakan olamaz” yorumuna şiddetle tepki göstererek, “Buna ilk ben karşı çıkarım” dedi.Etyen Mahçupyan’ı etnik kökeninden dolayı danışman yapmadığını belirten Davutoğlu, devletin son 100 yılda gönülleri kırılan Süryanilerle, Ermenilerle, Ortadoks Rumlarla, Alevilerle barışması gerektiğini ifade etti.
 • Ağlamayınmhp -

  Ağlamayın27.10.2014

  GÜNDEM

  Sivil ve silahsızken Yüksekova’da kalleşçe şehit edilen Ramazan Gülle Konya Çeltik’te, Ramazan Köse ise Artvin Borçka’da binlerce kişinin katılımıyla toprağa verildi.Ramazan Gülle’nin babası Duran Gülle, cenazede ağlayan yakınlarına, “Ağlamayın, teröristleri güldürmeyin” dedi.Ramazan Köse’nin babası Begcan Köse ise ağlayan kardeşinin gözyaşlarını sildi.
 • Daylak develer ilk kez güreştimhp -

  Daylak develer ilk kez güreşti27.10.2014

  Ege

  AYDIN'ın İncirliova İlçesi'nde, Kasım ayında başlayacak olan deve güreşleri öncesi daylak develeri güreşti.İlk defa güreşen daylak develer zorluk çekerken, hafif yağan yağmura rağmen deve güreşleri büyük ilgi gördü.
 • Kahramanlı yeniden başkanmhp -

  Kahramanlı yeniden başkan27.10.2014

  Futbol

  Mersin İdmanyurdu'nun olağanüstü genel kurulunda Başkan Ali Kahramanlı'nın hazırladığı listesi yeniden göreve seçildi.
 • Şehit babaya son bakışmhp -

  Şehit babaya son bakış27.10.2014

  GÜNDEM

  HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nde geçen cumartesi günü cşehit edilen 3 askerden Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle’nin cenazesi, memleketi Konya’nın Çeltik İlçesi’nde binlerce kişinin katıldığı törenin ardından toprağa verildi.Şehit Gülle’nin oğlu Furkan Duran Gülle, tabutun önünde duran fotoğrafa bakarak ağlaması yürekleri dağladı.
 • Oktay Vural: 'Eşimin eve döneceği günü bekliyoruz'mhp -

  Oktay Vural: 'Eşimin eve döneceği günü bekliyoruz'27.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın eşi Prof.Dr.Tuba Vural kanserle yaşam mücadelesi veriyor.Oktay Vural yaşadığı zorlu süreci ilk kez anlattı.
 • Taha AKYOL

  Demirel müzesimhp -

  Demirel müzesi26.10.2014

  YAZARLAR

  SÜLEYMAN Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, son elli yıllık tarihimizin bir aynası.İki yıl önce gezmiştim.Dün açılış törenini izledim.
 • Erdoğan’ın vatana ihanet suçu sübut bulmaktamhp -

  Erdoğan’ın vatana ihanet suçu sübut bulmakta26.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hükümetin sınırda yaşananlarla ilgili izlediği politikalara sert tepki göstererek, “Erdoğan ne derse desin, PYD ve PKK’yla yolları kesişmiş, aynı ihanet havuzuna çoktan girmişlerdir.Cumhurbaşkanı Erdoğan bilmelidir ki, vatana ihanet suçu sübut bulmaktadır (ispatlanmaktadır)” dedi.Dün parti teşkilatına genelge gönderen Bahçeli, şu mesajları verdi:
 • Altan Tan’ın örneği talihsiz oldumhp -

  Altan Tan’ın örneği talihsiz oldu26.10.2014

  GÜNDEM

  Türkiye’deki 68 kuşağının önde gelen isimlerinden Ertuğrul Kürkçü, 2011’de milletvekili seçildiğinden beri BDP içindeki sosyalist bloğun öne çıkan yüzü oldu.
 • Cumhuriyet’in canlı örneğiyimmhp -

  Cumhuriyet’in canlı örneğiyim26.10.2014

  GÜNDEM

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi’nin açılış töreninde konuşan 9.Cumhurbaşkanı Demirel “Türkiye Cumhuriyeti herkese fırsat tanır.İşte Demirel’e tanımış.Bir köylü çocuğu.‘Herkese fırsat tanınıyor, bu fırsatları kullanın’ diyoruz.Çocuklarınız ülkeniz hizmetinde rol alsınlar.Önleri açıktır, misali benim” dedi.
 • Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldımhp -

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı26.10.2014

  GÜNDEM

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 50 yıllık siyasi yolculuğunun, memleketi İslamköy’den Çankaya’ya olan serüveninin bilgi ve belgeleriyle yer aldığı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.Demirel açılışta yaptığı konuşmada, bugünün ve geleceğin idarecilerine "Yola devam" diye seslendi, "Demokrasi sayesinde yapacaksınız.Demokrasi seyisinde eksik kalan hizmetler tamamlanır, yenileri yapılır.Bütün bu hizmetler yapılırken dikkat ettiğimiz şey demokrasi ve Türkiye’nin birliği ve beraberliğinin zedelenmemesidir" dedi.Demirel konuşmasında Atatürk'ü anarak "O bizim her şeyimizdir.Onu unuttuğumuzda her şeyi kaybederiz" dedi.
 • Bahçeli: Hani silahlar susuyordumhp -

  Bahçeli: Hani silahlar susuyordu26.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde 3 askerin şehit edildiği saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Hani silahlar susuyordu, hani güzel şeyler olacaktı, hani kan duracak, şehadet haberleri alınmayacaktı?" dedi.
 • 17-25 Aralık’ı kimse ortadan kaldıramazmhp -

  17-25 Aralık’ı kimse ortadan kaldıramaz25.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda çalışma yürüten 4 eski bakanla ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu’nda, şüphelilerin ifade vermemesini eleştirerek “Cumhuriyet tarihinin en büyük hırsızlığının öncüsü olmuş kişiler, ayaklarına gelen milletvekillerine mazeret belirterek ifade vermediler.Millet iradesini hiçe saydılar” dedi.
 • Müze bugün açılıyormhp -

  Müze bugün açılıyor25.10.2014

  GÜNDEM

  Türkiye’nin 55 yıllık siyasi geçmişine damgasını vuran 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in yaşamının anlatıldığı ‘Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi’ bugün saat 12.00’de düzenlenecek törenle açılacak.
 • Kuşlar bayrak oldumhp -

  Kuşlar bayrak oldu25.10.2014

  GÜNDEM

  Kültür Bakanlığı tarafından Mersin’de 1994’te yaptırılan seramik Özgürlük Anıtı’nda yer alan kuş figürleri geçen ay sökülerek boyayla Türk bayrağına dönüştürüldü.
 • PKK saldırdı: Üç asker şehitmhp -

  PKK saldırdı: Üç asker şehit25.10.2014

  GÜNDEM

  Maskeli kişiler Hakkâri Yüksekova’nın en merkezi yeri Cengiz Topel Caddesi’nde sivil kıyafetli askerlere arkadan ateş açtı.Silahlı saldırıya uğrayan Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle (Konya) ve jandarma erler Yunus Yılmaz (Bingöl) ile Ramazan Köse (Artvin) şehit oldu.Hain pusunun ardından Genelkurmay Başkanlığı ve İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın açıklamalarındaki fark dikkat çekti.Genelkurmay Başkanlığı, 'Bölücü Terör Örgütü mensubu silahlı üç terörist tarafından' açıklarken, İçişleri Bakanı Efkan Ala, 'yüzü maskeli 2 kişi' olduklarını söyledi.
 • 'Saraya değil Anıtkabir'e gideceğiz'mhp -

  'Saraya değil Anıtkabir'e gideceğiz'25.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı’nda İstanbul Milletvekili Ali Torlak ve İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ile saat 13.00’de basın toplantısı düzenledi.
 • Bahçeli: Peşmerge'ye Kobani izni tarihi hatamhp -

  Bahçeli: Peşmerge'ye Kobani izni tarihi hata25.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11.Dönem Açılış Töreni'ne öncesi açıklamalarda bulundu.
 • Bahçeli: Bu tarihi bir hatadırmhp -

  Bahçeli: Bu tarihi bir hatadır25.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11.Dönem Açılış Töreni'ne öncesi açıklamalarda bulundu.Bahçeli, Peşmergenin Türkiye üzerinden Kobani'ye gitmesi tarihi bir hatadır" dedi.
 • Durdurulacakmhp -

  Durdurulacak24.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünkü Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında, yeni ‘İç Güvenlik Reformu’ paketini anlatırken, “Şimdiden uyarıyorum.Kimse eline molotof almaya kalkmasın.Molotofkokteyli ile bir yere yaklaşırlarsa elinde silahla yaklaşıyor muamelesi görecek ve durdurulacak” uyarısında bulundu.Davutoğlu, konuşması sırasında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, şunları söyledi: "Karşımızda bizimle tartışacak kalibrede bir anamuhalefet partisi lideri arıyoruz ama yok.Bizim çakma Gandi, Gandi nerede yaşadı deseniz onu da bilmez" dedi.
 • Yonca Şık’ı eşi için dinlemedikmhp -

  Yonca Şık’ı eşi için dinlemedik24.10.2014

  GÜNDEM

  Şüpheli polislerden Terörle Mücadeleden Sorumlu eski Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Lokman Kırcılı Gazeteci Ahmet Şık’ın eşi Yonca Şık’ın dinlenmesiyle ilgili “Bu kişinin Alman vakıflarında yönetici olduğunu, terör örgütleriyle bağlantısı olduğunu dinleme talebinde gördüm.Kendisi de örgüt üyeleriyle görüştüğünü söylemiştir.Alman vakıflarıyla ilgili dinleme sonuçları da Başbakan’a arz edilmiştir.Ahmet Şık’ın eşi olduğu için ya da delil üretmek için dinleme yapmadık” dedi.
 • Davutoğlu Hayalet Caspermhp -

  Davutoğlu Hayalet Casper24.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, ülkede birçok önemli gelişme olurken Başbakan Davutoğlu’nun ‘kayıp’ olduğunu savunarak, “Terörist başına sekretarya oluşturulacağı yazılıyor ama Başbakan sırra kadem bastı.Hayalet Casper.Kayıp ilanı mı versek?” dedi.
 • Rauf TAMER

  Rakama dikkatmhp -

  Rakama dikkat24.10.2014

  YAZARLAR

  Polimark’ın 5 bin 71 kişiyle yüzyüze yaptığı araştırmada.
 • Bahçeli: Türkiye’nin içini oymakla uğraşıyorlarmhp -

  Bahçeli: Türkiye’nin içini oymakla uğraşıyorlar24.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bölücü terörün kuyruğuna giren, hain emelleri omuzunda gezdiren sağından soluna kadar geniş bir kuşak Türkiye’nin içini oymakla uğraşıyor” dedi.
 • Ahmet HAKAN

  ‘Darbe olabilir’ diyenle mücadele etme rehberimhp -

  ‘Darbe olabilir’ diyenle mücadele etme rehberi23.10.2014

  YAZARLAR

  MANZARA-İ umumiye tam olarak şöyle:
 • Resmen ihanetmhp -

  Resmen ihanet23.10.2014

  GÜNDEM

  MHP’liler, Erdoğan ve hükümetin peşmergeye destek verileceği açıklamalarına sert tepki gösterdi.Açıklamaları ‘ihanet’ olarak nitelendiren MHP’liler şunları söyledi:
 • Bülent Arınç'tan önemli açıklamalarmhp -

  Bülent Arınç'tan önemli açıklamalar23.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Yasal bir engel olmadığına göre, herhalde en kısa ve bizim açımızdan en güvenli olabilecek yoldan belli sayıda peşmergenin Türkiye üzerinden Kobani'ye geçişi mümkün olabilecek” dedi.
içinde

Mhp


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz