Arşiv
Yazarlara Göre
Dr. Gündüz TEZMEN407Ayşe ARMAN228Güzin Abla209Dr. Nuri Soysal143Yalçın BAYER126Ayşe ARAL111Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU90Bülent KATARCI86Mesude ERŞAN70Pako'nun Sayfası55Nilüfer PAZVANTOĞLU53Şenol Kalyoncu52Yılmaz ÖZDİL42Kubilay KESKİN40Osman MÜFTÜOĞLU37Şükrü KIZILOT35Cengiz SEMERCİOĞLU34Pakize SUDA34Yener SÜSOY34Ertuğrul ÖZKÖK32Emin ÇÖLAŞAN30Yalçın DOĞAN23Ömür GEDİK21Mehmet Y. YILMAZ18Deniz SİPAHİ17Ege CANSEN17Vahap MUNYAR17Ahmet HAKAN16Yasemin BORAN16Ebru ÇAPA15Mehmet Ali BİRAND15Onur BAŞTÜRK15Doğan ULUÇ14Fatih ALTAYLI14Oğuz ARAL14Prof. Dr. Emre AKKUŞ14Sedat ERGİN14İzzet ÇAPA14Ayşegül DOMANİÇ YELÇE13Erman TOROĞLU13Noyan Doğan13Tufan TÜRENÇ13İsmet BERKAN13Hadi ULUENGİN12Kanat ATKAYA12Nora ROMİ12Taha AKYOL12Yorgo KIRBAKİ12Ayçe DİKMEN11Melike Karakartal11Rahmi TURAN11Özdemir İNCE11Doğan HIZLAN10Murat BARDAKÇI10Cüneyt ÜLSEVER9Fatih ÇEKİRGE9Oktay EKŞİ9Serdar TURGUT9Sevil ATASOY9Şenay DÜDEK9Ali Atıf BİR8Ayşe ÖZEK KARASU8Cenker TEZEL8Gila BENMAYOR8Gökhan KİMSESİZCAN8Melis ALPHAN8Ayşe ARAL - Kelebek7Bahar AKINCI7Banu TUNA7Erdal İPEKEŞEN7Nurten ERK TOSUNER7Yaşar SÖKMENSÜER7Yonca TOKBAŞ7Özgür BOLAT7Oya ARMUTÇU6Tolga TANIŞ6Şükrü KÜÇÜKŞAHİN6Adnan KAYA5Bekir COŞKUN5Figen BATUR5Niobe5Soner YALÇIN5Uğur CEBECİ5Altan Tanrıkulu4Banu ŞEN4Can BARTU4Duygu Sedefoğlu4Enis BERBEROĞLU4Ergun GÜRSOY4Erkan ÇELEBİ4Mehmet Nuri YILMAZ4Pınar REYHAN4Reşit ÇAĞLAYANGİL4Sevgi'nin Diviti4Yurtsan ATAKAN4Zeynep BÖLÜKBAŞI4İsmet SOLAK4Akif BEKİ3Ateş Yalazan3Ezgi Başaran3

Ameliyat

Ameliyat ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ameliyat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19.827 Ameliyat haberi bulunmuştur.

Cerrahi-Ameliyat, tıbbın en eski dallarından biridir. İlaçla ya da başka tedavi yöntemleriyle iyileştirilemeyen hastalıkların, yaralanmaların, vücuttaki yapı bozukluklarının ameliyatla onarılmasına ya da hastalıklı organı kesip çıkararak iyileştirilmesine dayanır. Tıbbın en eski dallarından biridir. Cerrahide bilgi ve becerinin bir arada bulunmasından dolayı hem bilim hem sanat olarak kabul edilir. Genellikle lokal anestezi veya genel anestezi altında uygulanmaktadır.

Cerh, yara; cerrahi, yara ile uğraşan bilim; cerrah ise yara ile uğraşan kişi anlamına gelmektedir.

DEVAMI

Ameliyat Haberleri

Bağışçısıyla buluştu

Bağışçısıyla buluştu

İlik bağışıyla hayatta tutunan 23 ülkeden hastalar, Berlin’de ba- ğışçılarıyla buluştu. Buluşmada duygulu anlar ya- şandı. Bolu’dan Merve Çiçek, kendisine ilik ba- ğışı yapan Camilla Kanaula’ya sarılarak teşekkür etti.

28.5.2016Avrupa
Restoranda çocuğu asitle yakan şüpheli hakim karşısında

Restoranda çocuğu asitle yakan şüpheli hakim karşısında

Ataşehir’deki ünlü bir lokantada 3 yaşındaki çocuğun üzerine asitli madde attığı gerekçesiyle Cihan Araçman hakkında, "Çocuğu ve beden veya ruh bakımından kendini savunamayacak kişiyi tasarlayarak öldürmeye teşebbüs etme" ve "Bilinçli taksirle birden fazla kişinin yaralanmasına sebep olma" suçlarından toplamda 24,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davanın görülmesine başlandı.

26.5.2016Gündem
Çizgi film kahramanına benzemek için 6 kaburgasını birden aldırdı

Çizgi film kahramanına benzemek için 6 kaburgasını birden aldırdı

En sevdiği çizgi film karakteri olan Jessica Rabbit gibi görünebilmek için pek çok estetik ameliyat geçiren genç kadın, görenleri şaşkına çeviriyor.

26.5.2016Hayat
Unutma Beni ne zaman final yapacak?

Unutma Beni ne zaman final yapacak?

Unutma Beni efsanesi artık sona eriyor... Hayatlarındaki insanlara yardım eli uzatmak uğruna, aşklarını bir türlü gönüllerince yaşayamayan aşıkların hikayesini anlatan Unutma Beni dizisi yarın yayınlanacak son bölümü ile ekranlara veda edecek. İşte Unutma Beni'de yaşanacaklar...

26.5.2016Gündem
Oğuz Çetin'den Rıdvan Dilmen açıklaması!

Oğuz Çetin'den Rıdvan Dilmen açıklaması!

İstanbul'da dün ameliyat olan Rıdvan Dilmen'in en yakın arkadaşlarından biri olan efsane futbolcu Oğuz Çetin özel açıklamalarda bulundu. Çetin, 'Rıdvan hastalığı ile ilgili olarak çok ciddi bir araştırma yaptı ve doğru bir kararla ameliyat edildi. Doktorları çok güzel şeyler söyledi. Çok mutluyuz' dedi.

25.5.2016Futbol
İşte Rıdvan Dilmen'in son durumu

İşte Rıdvan Dilmen'in son durumu

İstanbul'da dün ameliyat olan Rıdvan Dilmen'in sağlık durumunun iyi olduğu, ancak tedavinin seyrinin belirlenmesi için patoloji sonuçlarının beklendiği açıklandı.

25.5.2016Futbol
Hastaneden Rıdvan Dilmen açıklaması

Hastaneden Rıdvan Dilmen açıklaması

Bu sabah Rıdvan Dilmen'in ameliyatının gerçekleştiği Liv Hospital, ünlü yorumcunun sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

24.5.2016Spor
Rıdvan Dilmen ameliyat oldu

Rıdvan Dilmen ameliyat oldu

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, bugün ameliyat oldu.

24.5.2016Futbol
İlkay Gündoğan imzalıyor

İlkay Gündoğan imzalıyor

Türk asıllı Alman yıldız İlkay Gündoğan’ın transferi konusunda M. City’nin B. Dortmund ile her konuda anlaştığı ve transferin sadece imzaya kaldığı öne sürüldü.

24.5.2016Spor
Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

ABD’de Singularity Universitesi Tıp Fakültesi’nden doktor, bilim insanı, mucit ve girişimci Dr. Daniel Kraft teknoloji, biyo-tıp alanındaki gelişmelerin hasta-hekim ilişkisini de değiştireceğini söylüyor. Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde konuşma yapmak üzere İstanbul’a gelen Dr. Kraft, kendiyle ilgili verilere daha kolay sahip olan hastanın tedavi ekibinin ortağı veya yardımcı pilotu olacağını söyledi.

23.5.2016Sağlık
Polis kurşunu 17 yaşındaki genci yaraladı

Polis kurşunu 17 yaşındaki genci yaraladı

ANTALYA'da halı saha maçında oynamak için bir yakınının dükkanına ayakkabı almaya giden 17 yaşındaki Ozan T., polisin silahından çıkan kurşunla kolundan yaralandı.

23.5.2016Gündem

"Süre geçti" gerekçesiyle tazminat yok

İZMİRLİ Okan Kılkışlılar, uyuşturucu suçundan hükümlü bulunduğu Afyon E Tipi Cezaevi'nde, koğuş arkadaşları Ç.K. ile R.U. tarafından makrome ipiyle boğularak öldürüldü.

23.5.2016Ege
Doğal burun şekli en güzelidir

Doğal burun şekli en güzelidir

Her yıl burnunun şeklini değiştirmek isteyen binlerce kişi ameliyat olmak için doktorlara başvuruyor. Kimi doğuştan sahip olduğu burun yapısını beğenmiyor, kimi burnuna gelen bir darbe sonucu oluşan eğrilik veya çarpıklıktan şikayetçi ve bu şikayetlere bir de tıkanıklık ve nefes alamama eklenince ameliyat kaçınılmaz oluyor. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Yusuf Can burun ameliyatını anlatıyor.

23.5.2016Sağlık
Geçmeyen karın ağrıları pankreas kanseri çıktı

Geçmeyen karın ağrıları pankreas kanseri çıktı

Sivas’ta yaşayan 37 yaşındaki Burhan Karakoç için hayatının dönüm noktası, ani gelişen mide ağrıları oldu. Defalarca doktora gittikten sonra pek çok tedavi yöntemi uygulanan Karakoç’un şikayetleri geçmiyor aksine artarak devam etti. Pankreas kanseri olduğunu öğrendiğinde umudunu kaybetmedi iyileşeceğim diyerek Memorial Antalya Hastanesi’ne başvurdu. Memorial Antalya Genel Cerrahi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alihan Gürkan ve ekibi tarafından gerçekleştirilen başarılı ameliyatın ardından sağlığına kavuşan Karakoç, benim için hayat şimdi yeniden başladı dedi.

23.5.2016Sağlık
Karnında mala unutulan hastaya 42 bin lira tazminat

Karnında mala unutulan hastaya 42 bin lira tazminat

Nezihe Yılmaz, 8 yıl kadar önce, eski adı Vakıf Gureba olan Bezmialem Hastanesi’nde ameliyat oldu. Bir süre sonra, Yılmaz’ın ameliyatında cerrahi mala unutulduğu ortaya çıktı. Mala yüzünden sağlığı daha da kötüleşen Yılmaz, hastaneye karşı tazminat davası açtı. Hastanenin, Yılmaz’a toplam 42 bin lira tazminat ödemeye mahkûm eden idare mahkemesinin kararını Danıştay da onadı.

23.5.2016Ekonomi
‘Evlatlarım artık sislerin arkasında'

‘Evlatlarım artık sislerin arkasında'

Diyarbakır’da 12 Mayıs'ta patlatılan bir kamyon dolusu bomba sadece 16 cana mal olmadı, pek çok kişi evinden ve sağlığından da oldu. Fatma Özçelik onlardan biri. Patlamada iki gözünü birden kaybetti. Şimdi ancak 20 santim ötesini, o da ancak bulanık görebiliyor. Tek isteği ise yeniden dünya gözüyle çocuklarını görebilmek.

23.5.2016Gündem
'Koltuğa sığmıyorsun nasıl çalışacaksın' dediler 68 kilo verdi

'Koltuğa sığmıyorsun nasıl çalışacaksın' dediler 68 kilo verdi

Denizli’de oturan 28 yaşındaki Ezgi Çetin, iş başvurusu için gittiği kurumda yöneltilen "Koltuğa sığmıyorsun, nasıl çalışacaksın?" sorusu ardından zayıflamaya karar verdi. Genç kız önce tüp mide ameliyatı oldu ardından kendine bir web sitesi kurdu ve yaşadığı değişimi anlattı. Çetin, bir yılda 125 kilodan 57 kiloya düştü.

22.5.2016Sağlık
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şoke eden gelişme!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şoke eden gelişme!

Arka Sokaklar dizisi bu haftada nefesleri kesen bir bölümle ekranlara geldi. Arka Sokaklar'ın son bölümünde Mesut’un Kadir Yelence’nin ölümü konusunda adli tıptan son çıkan raporda suçsuz olduğu kesinleşince ekip sevinçle cezaevi kapısına gider, ama beklemedikleri bir olay ile karşılaşırlar

22.5.2016Paparazzi
Yılın en iyi cerrahı ödülü Prof. Dr. Ahmet Akgül'e

Yılın en iyi cerrahı ödülü Prof. Dr. Ahmet Akgül'e

İnternet medyasında 16. yılını geride bırakan www.magazinci.com, "İnternet Medyası Yılın En İyileri Ödül Töreni" yapıldı.

22.5.2016Sağlık
Schumacher hakkında flaş açıklama!

Schumacher hakkında flaş açıklama!

Michael Schumacher için bu kez Ferrari'nin patronundan açıklama geldi.

21.5.2016Diğer
City vazgeçmiyor

City vazgeçmiyor

Yıldız futbolcu sakatlığına rağmen Manchester City yolcusu Antrenmanda sakatlanan İlkay Gündoğan başarılı bir ameliyat geçirdi. İlkay’ın dört ile altı ay arasında sahalara dönmesi tahmin ediliyor.

21.5.2016Spor
Obezite cerrahisi yöntemleriyle tedavi olmanın faydaları nelerdir?

Obezite cerrahisi yöntemleriyle tedavi olmanın faydaları nelerdir?

Şişmanlığın neden olduğu sağlık sorunları neredeyse tüm vücut sistemini etkilemekte ve ortaya çıkan karmaşık sorunlar yaşam ömrünü kısaltmaktadır. Obezite cerrahisi yöntemleriyle tedavi olmanın kazanımları sadece kilo vermek ve fiziksel olarak estetik görünüme kavuşmakla sınırlı değildir.  

20.5.2016Sağlık
Obezite durdurulamıyor

Obezite durdurulamıyor

Dr. Babek Tabandeh, 21 Mayıs Dünya Obezite Günü dolayısıyla Türkiye’deki obezite tehlikesine değindi. Tabandeh, obezite cerrahisi olan Bariyatrik Tedavi Merkezi sayılarının azlığına dikkat çekti. 

20.5.2016Sağlık
Beyin kanaması geçiren Cansu hastanede öldü

Beyin kanaması geçiren Cansu hastanede öldü

Ordu’da geçen Pazartesi günü, yüksek tansiyon sonucu beyin kanaması geçirerek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen 24 yaşındaki Cansu Yüksel yaşamını yitirdi.

20.5.2016Gündem
Fatih Ürek sahnede düşüp yaralandı

Fatih Ürek sahnede düşüp yaralandı

Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde sahne alan ünlü sanatçı Fatih Ürek, sahnede dengesini kaybederek düştü. Nazara geldiğini ifade eden Ürek'e ilk müdahale sahnede yapıldı.

20.5.2016Paparazzi
Doping testinden şok sonuç!

Doping testinden şok sonuç!

Bundesliga takımlarından Eintracht Frankfurt'un kaptanı Marco Russ'tan, doping testi için alınan numunede tümör tespit edildi. Russ, buna rağmen takımının bugün Nürnberg ile oynayacağı kümede kalma maçında oynamak istediğini açıkladı.

19.5.2016Futbol
Kasık fıtığında uzman isim: Küpeli Saliha Hatun

Kasık fıtığında uzman isim: Küpeli Saliha Hatun

Edirne'deki Sağlık Müzesi'nde, cerrahlığı eşinden öğrenerek 1600'lü yıllarda yeniçeriler dahil birçok kişiyi ameliyat eden Küpeli Saliha Hatun'la ilgili bir bölüm de yer alıyor.

19.5.2016Gündem
Doping testinde tümör çıktı

Doping testinde tümör çıktı

Bundesliga ekiplerinden Frankfurt'un kaptanınına yapılan doping kontrolünde futbolcunun kanında kanser hücrelerine rastlanıldı.

19.5.2016Spor
Necip Uysal ameliyat oldu

Necip Uysal ameliyat oldu

Şampiyon Beşiktaş'ın Spor Toto Süper Lig'de 34. ve son haftada dün Torku Konyaspor ile deplasmanda oynadığı maçta sakatlanan Necip Uysal, menisküs ameliyatı edildi.

19.5.2016Spor
Unutma Beni dizisi yeni bölümde heyecan dorukta!

Unutma Beni dizisi yeni bölümde heyecan dorukta!

Unutma Beni hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Hafta içi yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Yakın bir zamanda final yapması beklenen Unutma Beni dizisi son bölümde yaşananlar haberimizde.

19.5.2016Gündem
Beşiktaş'ta Necip Uysal ameliyat oldu

Beşiktaş'ta Necip Uysal ameliyat oldu

Beşiktaş'ta Torku Konyaspor karşılaşmasının ardından Necip Uysal Artroskopik menisektomi uygulandı.

19.5.2016Futbol
Arka Sokaklar'ın merakla beklenen 402.bölüm fragmanı nefesleri kesti

Arka Sokaklar'ın merakla beklenen 402.bölüm fragmanı nefesleri kesti

Arka Sokaklar'ın nefes kesen son bölümünün ardından 402.bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Arka Sokaklar'ın yarın akşam yayınlanacak son bölümünde Hüsnü Çoban kendisini vuran kişi ile karşı karşıya gelecek. İşte Arka Sokaklar'da 402.bölümde yaşanacaklar.

19.5.2016Gündem
Ünlü patronlar nasıl kilo verdi?

Ünlü patronlar nasıl kilo verdi?

Son dönemde CEO ve patronların en önemli hedefi fazla kilolardan kurtulmak. Cihan Kamer 40, Murat Ülker 35, Avi Alkaş 33, Erol Bilecik 30, Mehmet Nane ise 14 kilo verdi. Hızla zayıflayan ve fit görünüme kavuşan patron ve CEO’ların hedefiyse mevcut kilolarını korumak yönünde. İşe kendilerinin ağzından CEO'ların incelme sırları...

18.5.2016Ekonomi
Bahis kazanmak için meme yaptırdı

Bahis kazanmak için meme yaptırdı

55 yaşındaki Brian Zembic sihirbaz ve aynı zamanda bir bahis tutkunu. Zembick'in 20 yıl önce girdiği bahis ise geçtiğimiz günlerde Amerikan televizyonlarında yayınlanan bir reality şov olan Botched'a konu oldu. Çünkü Zembic, arkadaşıyla girdiği bahis sonucunda göğüslerine silikon taktırdı ve bir kadın memesine sahip oldu. Zembic, "Silikonla kadın memesi yaptırdıktan sonra onları daha iyi anladım" dedi.

18.5.2016Sağlık
Aort damarı yırtılmak üzereyken kurtarıldı

Aort damarı yırtılmak üzereyken kurtarıldı

Muğla'da yaşayan 39 yaşındaki Adem Gümüş, rahatsızlanınca 84 kilometre uzaklıktaki hastaneye gitti. Aort damarının yırtılmak üzere olduğu tespit edilen Gümüş, acil ameliyata alınarak hayatı kurtarıldı

18.5.2016Gündem

Fenerbahçe'de Volkan Demirel şoku!

Fenerbahçe'de, Volkan Demirel'in Galatasaray ile yapılacak Ziraat Türkiye Kupası final maçında oynayıp oynamayacağı netleşti.

17.5.2016Spor
Cezaevi cinayetinde müebbet

Cezaevi cinayetinde müebbet

İZMİRLİ Okan Kılkışlılar'ı, uyuşturucu suçundan tutuklu bulunduğu Afyon E Tipi Cezaevi'nde, dışarıdan yardım gelmesini engellemek için havalandırma kapısını kapatıp makrome ipiyle boğarak öldüren koğuş arkadaşları Ç.K. ile R.U., ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

17.5.2016Ege
Volkan Şen ve Volkan Demirel ameliyat oluyor!

Volkan Şen ve Volkan Demirel ameliyat oluyor!

Volkan Şen ve Volkan Demirel ameliyat oluyor!

17.5.2016Futbol
Oya Aydoğan'ın ölümü onu yıktı, mezarının başından ayrılamadı!

Oya Aydoğan'ın ölümü onu yıktı, mezarının başından ayrılamadı!

Oya Aydoğan dün son yolcuğuna uğurlandı... Sinema sanatçısı Oya Aydoğan, Levent Afet Yolal Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Oya Aydoğan’ın mezarı başında dua okuyan Bülent Ersoy, ısrarlara rağmen mezarlıktan ayrılmak istemedi.

17.5.2016Kelebek
Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanında şok eden haber!

Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanında şok eden haber!

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Hüsnü ve ailesi tekrar bir arada. Ekip heyecanlı bir operasyona çıkıyor. Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

16.5.2016Gündem
Muhabirin gözyaşları

Muhabirin gözyaşları

IRAK Türkmen Cephesi Genel Başkanı ve Kerkük Milletvekili Esat Salihi ve beraberindeki heyet, Polatlı Devlet Hastanesi’nde tedavi gören yaralı Türkmenleri ziyaret etti. Türkmeneli TV’ye röportaj veren Salihi'nin bölgede katledilen masum insanlardan söz ederken duygulanması, muhabir Duygu Yelin’i de ağlattı. Yelin röportaj sırasında gözyaşlarını tutamadı.

16.5.2016Gündem
Volkan Demirel kupada zor!

Volkan Demirel kupada zor!

Fenerbahçe'de, bel fıtığı rahatsızlığı olan Volkan Demirel'in 26 Mayıs'ta Galatasaray ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçında oynaması tehlikeye girdi.

16.5.2016Futbol
Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanında şok!

Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanında şok!

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü, kendisini vuran adamla yüzleşti. Mesut hapisten kurtuluyor mu? Arka Sokaklar 402. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.

16.5.2016Gündem

Meme uçlarını 'sanat için' aldırdı!

18 yaşındaki genç sanatçı Karim Boumjimar, 'sanat için' ilginç bir yöntem seçti: Meme uçlarını ve göbek deliğini aldırmak! Yalnız bununla da kalmadı, meme uçlarını satışa da çıkardı.

16.5.2016Hayat
Trabzon'da üretiliyor 40 ülkeye satılıyor

Trabzon'da üretiliyor 40 ülkeye satılıyor

Trabzon'da bir firma tarafından üretilen ameliyat ipliği ve iğneler, aralarında Almanya, İngiltere, Vietnam ve Avustralya'nın da bulunduğu 40 ülkeye satılıyor.

16.5.2016Ekonomi
Oya Aydoğan son yolculuğuna bugün uğurlanacak

Oya Aydoğan son yolculuğuna bugün uğurlanacak

Aort yırtılması nedeniyle hastaneye kaldırılan ve günlerce yaşam savaşı veren ünlü sanatçı Oya Aydoğan'dan dün acı haber geldi. 12 saat süren ameliyat sonrası tedavisi yoğun bakımda uyutularak devam eden Oya Aydoğan hayatını kaybetti. Sanatçının oğlu Gurur, annesinin cenazesinin, isteği üzerine Ulus Mezarlığı'nda toprağa verileceğini açıkladı.

16.5.2016Paparazzi
Hastaneden ilk açıklama

Hastaneden ilk açıklama

Acı haberi hastane yetkilileri duyurdu...

15.5.2016Paparazzi
Arka Sokaklar 401. bölüm fragmanında şok eden haber!

Arka Sokaklar 401. bölüm fragmanında şok eden haber!

Arka Sokaklar 401 bölümle izleyici karşısına çıktı. Cuma Akşamları izleyicisi ile buluşan Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Mesut şoku yaşandı. Ekip Mesut'u hapisten kurtarabilmek için yeni bir plan peşinde koştu. Araka Sokaklar 401. Bölüm ile ilgili detaylar haberimizde…

14.5.2016Gündem
Adana’da Cono dehşeti: 2 ölü, 1 yaralı

Adana’da Cono dehşeti: 2 ölü, 1 yaralı

Adana'da sokak ortasında içki içenlerle çıkan mahalle kavgasında 17 yaşındaki Adilcan Ortatepe ile 47 yaşındaki Meryem Derinpikap av tüfeği ile öldürüldü, bazı ev ve otomobiller kundaklandı, katil zanlısı 4 kişi yakalandı. Meryem Derinpikap’ın kavgada taraf olmadığı anlaşıldı.

13.5.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Başkanım; Vedalaşma zamanıdır!

Başkanım; Vedalaşma zamanıdır!

İddia ediyorum;

27.5.2016Futbol