MENÜ

Yükseköğretim Kanunu

Yükseköğretim Kanunu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yükseköğretim Kanunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.389 Yükseköğretim Kanunu haberi bulunmuştur.

Yükseköğretim Kanunu Haberleri

Sakarya Üniversitesi 14 öğretim görevlisi alacak Başvuru şartları neler

Sakarya Üniversitesi 14 öğretim görevlisi alacak! Başvuru şartları neler?

Sakarya Üniversitesi öğretim görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, üniversite bünyesinde araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi olmak üzere toplam 14 kişi istihdam sağlayacak. Başvuru formuna ise sakarya.edu.tr internet adresinden erişilebilecek. Peki, Sakarya Üniversitesi öğretim elemanı başvuru şartları neler? Başvurular hangi tarihte? İşte, o konu hakkında detaylar.

25.10.2019Gündem
İlk yargı paketinde neler var Birinci yargı paketi Resmi Gazetede

İlk yargı paketinde neler var? Birinci yargı paketi Resmi Gazete'de!

Bir süredir üzerinde çalışılan yargı reformunun birinci paketi TBMM'de onaylanarak Resmi Gazete'de yayımlandı. Yargı paketinin içerisinde yer alan ve artık yasalaşan yeni düzenlemelere göre temyiz kararlarının kapsamının genişlemesi, soruşturma esnasında tutukluluk süresinin bir yılı geçememesi gibi pek çok yenilik yer alıyor. İşte, birinci yargı paketi hakkında merak edilen bazı bilgiler

17.10.2019Gündem
TUS tercihleri ne zaman başlayacak

TUS tercihleri ne zaman başlayacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından düzenlenen Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2019-TUS 2. Dönem) sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Gözler şimdi TUS tercihlerinin alınmaya başlanacağı tarihlerde. Peki, TUS tercihleri ne zaman başlayacak?

16.10.2019Gündem
Yargı Reformu Strateji Belgesinin ilk paketi komisyondan geçti

Yargı Reformu Strateji Belgesi'nin ilk paketi komisyondan geçti

Yargı Reformu Strateji Belgesi kapsamında belirlenen amaç ve hedefler doğrultusunda düzenlemeler içeren Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi.

8.10.2019 Gündem
Orta Doğu Teknik Üniversitesi 31 öğretim görevlisi alacak Başvuru şartları neler

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 31 öğretim görevlisi alacak! Başvuru şartları neler?

Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Resmi Gazete'de verdiği ilana göre, akademisyen alımı yapılacağını duyurdu. Üniversite bünyesinde toplam 31 öğretim görevlisi istihdam sağlayacak. Başvurular 4 Ekim tarihinde sona erecek. Peki, ODTÜ öğretim görevlisi başvuru şartları neler? Kadro dağılımı nasıl olacak? İşte, Orta Doğu Teknik Üniversitesi 31 öğretim görevlisi alımına yönelik detaylı bilgiler.

23.09.2019Gündem
Son dakika... Yargı paketi taslağı CHP ve İYİ Partiye verildi

Son dakika... Yargı paketi taslağı CHP ve İYİ Parti'ye verildi

AK Parti, 'Yargı Reformu ve Strateji Belgesi' olarak bilinen değişiklik taslak metnini, MHP ve CHP'den sonra İYİ Parti'ye de iletti.

23.09.2019Gündem
3 üniversiteye rektör atandı

3 üniversiteye rektör atandı

Alanya Alaaddin Keykubat, Bandırma Onyedi Eylül ile İskenderun Teknik üniversitelerine rektör atandı. Atama kararları Resmi Gazete’de yer aldı.

18.09.2019Eğitim
Rektör atamaları Resmi Gazetede

Rektör atamaları Resmi Gazete'de

İstanbul Arel Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ali Argun Karacabey, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Yücel Oğurlu atandı.

13.09.2019Eğitim
2019 TUS 2. Dönem sonuçları ne zaman açıklanacak

2019 TUS 2. Dönem sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından düzenlenen Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2019-TUS 2. Dönem) dün tamamlandı. Binlerce adayın katılım sağladığı sınav için gözler şimdi sonuç açıklanma tarihinde. Peki, TUS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.09.2019Gündem
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 48 akademik personel alacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 48 akademik personel alacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Devlet Personel Personel Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden personel alımı ilanı yayımladı. İlana göre, Sağlık Bilimleri Üniversitesi 48 akademik personel alacak. Peki, alımlar hangi branşlarda yapılacak? İşte, Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı ilanı ve branş dağılımı

16.08.2019Gündem
YÖKten reklama değil Ar-Geye harca kararı

YÖK'ten 'reklama değil Ar-Ge'ye harca' kararı

YÖK Genel Kurul toplantısında, vakıf üniversitelerinin toplam öğrenci gelirinin en az yüzde 1'i kadar Ar-Ge bütçesinin olmasına, reklam-tanıtım giderlerinin de öğrenci gelirlerinin yüzde 1'ini aşmamasına karar verildi. Öz kaynaklı Ar-Ge harcamaları, öğrenci gelirinin yüzde 1'inin üzerinde olan, önlisans ve lisans düzeyindeki programların her birinde en az yüzde 20 tam burslu öğrencisi bulunan vakıf üniversiteleri, belirlenen oranların kapsamı dışında kalacak. Alınan kararlar, vakıf üniversitelerinin bütçe planlamalarını yaptıkları göz önünde bulundurularak, 2021-2022 eğitim-öğretim döneminden itibaren geçerli olacak.

10.08.2019Eğitim
Üniversite doktoruna nöbet ücreti

Üniversite doktoruna nöbet ücreti

Anayasa Mahkemesi (AYM), üniversite hastanelerinde YÖK kanununa göre istihdam edilen uzman hekimlere nöbet ücreti ödenmemesinin ayrımcılık olduğuna karar verdi.

3.08.2019Gündem
MEB’den ‘mazerete bağlı yer değiştirme’ duyurusu

MEB’den ‘mazerete bağlı yer değiştirme’ duyurusu

MEB, sosyal medyadan kadrolu öğretmenlerin mazerete bağlı yer değiştirme başvurularıyla ilgili bir duyuru yayınlandı. Buna göre; 2019 yaz tatili kadrolu öğretmenlerin mazerete bağlı yer değiştirme başvuru, atama ve ilişik kesme tarihleri belli oldu. Başvurular 5-9 Ağustos; atamalar ise 29 Ağustos’ta yapılacak.

2.08.2019Eğitim
Anayasa Mahkemesinden doktorlar için önemli mesai ücreti kararı

Anayasa Mahkemesi'nden doktorlar için önemli mesai ücreti kararı

Yüksek Mahkeme, bir üniversite hastanesinde çalışan uzman doktora nöbet ücreti ödenmemesi nedeniyle ayrımcılık yasağının ihlal edildiği sonucuna vardı.

2.08.2019Ekonomi
Prof. Dr. Emin Işık hayatını kaybetti - İlahiyatçı akademisyen Emin Işık kimdir

Prof. Dr. Emin Işık hayatını kaybetti - İlahiyatçı akademisyen Emin Işık kimdir?

İlahiyatçı akademisyen Prof. Dr. Emin Işık, 83 yaşında hayatını kaybetti. Ramazan aylarında TRT'de katıldığı programlarla da kamuoyu tarafından yakından tanınan Emin Işık, yüzden fazla ilmi makalesi ve ansiklopedi maddeleri ile önemli katkılar yapmıştı. İşte, Emin Işık'ın hayatına ilişkin bilgiler

1.08.2019Gündem
11 üniversiteye rektör atandı

11 üniversiteye rektör atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı. Atamalarla ilgili karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

27.07.2019Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 11 üniversiteye rektör atamasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

27.07.2019Gündem
Anayasa Mahkemesi YÖK başkanının o yetkisini iptal etti

Anayasa Mahkemesi YÖK başkanının o yetkisini iptal etti

Anayasa Mahkemesi, YÖK başkanına öğretim elemanları hakkında doğrudan soruşturma açabilme yetkisi veren kuralın iptaline karar verdi. Yüksek Mahkeme, yükseköğretim kurumları personelinin, kamu görevlileriyle herhangi bir ayrım gözetilmeksizin aynı disiplin hükümlerine tabi tutulmasını düzenleyen kanun hükmünü de iptal etti, iptal kararı 9 ay sonra yürürlüğe girecek.

17.07.2019Gündem
Ekonomi alanındaki torba teklif Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul  edildi

Ekonomi alanındaki "torba teklif" Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi

Ekonomi alanında düzenlemeler içeren Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.

11.07.2019Ekonomi
YÖKten yeni atanan rektörlere ‘dekan ataması’ uyarısı

YÖK'ten yeni atanan rektörlere ‘dekan ataması’ uyarısı

Yeni atanan rektörlerin mevcut dekanlara yönelik sergiledikleri bazı uygulamalarla ilgili son dönemlerde YÖK'e çeşitli şikayetler ve duyumlar gelmesi üzerine üniversitelere yazı gönderildi.

4.07.2019Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 11 üniversiteye rektör atamasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

23.05.2019Gündem
ÜAK Yönetim Kurulu 11 üyeden oluşacak

ÜAK Yönetim Kurulu 11 üyeden oluşacak

YÖK Başkanlığı tarafından hazırlanan ve ÜAK Yönetim Kurulu'nun çalışma, usul ve esaslarını belirleyen yönetmelik, Resmi Gazete'nin 23 Mayıs tarihli sayısında yayımlandı.

23.05.2019Eğitim
Torba teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi

Torba teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kaçak geçiş yapanlara kesilen idari para cezalarının tahsilinden vazgeçilmesini, hurda araçlarda uygulanan ÖTV indiriminin 10 bin liradan 15 bin liraya çıkartılmasını öngören torba teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.

22.05.2019Gündem
Gaziosmanpaşa Üniversitesi 31 öğretim üyesi alacak | Başvurular ne zaman bitiyor

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 31 öğretim üyesi alacak | Başvurular ne zaman bitiyor?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı. Profesör, doçent, doktor öğretim üyesi alımı yapacak olan Gaziosmanpaşa Üniversitesi, toplamda 31 öğretim üyesine istihdam sağlayacak. Peki, Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğretim üyasi başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru tarihleri neler? İşte, o konu hakkında detaylar.

10.05.2019Gündem
Gazi Üniversitesi 100 akademik personel alacak | Başvuru şartları neler

Gazi Üniversitesi 100 akademik personel alacak | Başvuru şartları neler?

Gazi Üniversitesi yayımladığı ilanla akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacak olan Gazi Üniversitesi, çeşitli bölüm ve fakültelerde toplamda 100 akademik personel istihdam edecek. Peki, Gazi Üniversitesi akademik personel ilanı için başvuru şartları neler?

9.05.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan 9 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 9 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 9 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.

18.04.2019Gündem
CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen kimdir

CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen kimdir?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için seçimlerde adaylığını koyan Yılmaz Büyükerşen, seçim çevreleri tarafından araştırılan isim oldu. Peki, CHP'den daha önce de Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Yılmaz Büyükerşen, 31 Mart 2019 tarihli yerel seçimlerinde oy pusulasında yer alacak isimler arasında bulunacak. Peki, Yılmaz Büyükerşen kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

28.03.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı atama ve yer değiştirme yönetmeliği değişti

Sağlık Bakanlığı atama ve yer değiştirme yönetmeliği değişti

Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev yapan personellerin atama ve yer değiştirme yönetmeliği değişti. Bazı maddelerin yürürlükten kaldırıldığı, bazı maddelerde ise değişiklik yapıldığı atama ve yer değiştirme yönetmeliği, Resmi Gazete üzerinden yayımlandı. İşte, 9 Şubat tarihinde yayımlanan Sağlık Bakanlığı atama ve yer değiştirme yönetmeliğinde yer alan değişiklikler

11.02.2019Gündem
11 üniversiteye rektör atanacak

11 üniversiteye rektör atanacak

YÖK’ten yapılan açıklamaya göre, aralarında İstanbul ve Galatasaray üniversitelerinin de buldunduğu 11 yükseköğretim kurumuna rektör atanacak. 8 Şubat’ta başlayan başvurular 15 Şubat’ta sona erecek.

8.02.2019Eğitim
Öğretmenlerin yer değişikliği başvuruları başladı

Öğretmenlerin yer değişikliği başvuruları başladı

MEB’e bağlı eğitim kurumlarında görevli kadrolu öğretmenlerin il içi ve iller arasında yer değişiklikleri yapılacak. Değişikliler aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri veya engellilik durumuyla ilgili nedenlere bağlı olarak gerçekleştirilecek.

9.01.2019Eğitim
8 üniversiteye rektör atandı

8 üniversiteye rektör atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sekiz üniversiteye rektör atadı. Atamalarla ilgili karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

27.12.2018Eğitim
CHP Eskişehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen kimdir

CHP Eskişehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen kimdir?

CHP'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen oldu. Eskişehir'de daha önce dört dönem belediye başkanlığı yapan Yılmaz Büyükerşen, CHP'nin 2019 yerel seçimlerinde Eskişehir adayı olarak ilan edilmiştir.

6.12.2018Gündem
Gazi Üniversitesi 50 akademik personel alımı yapacak... Başvuru şartları neler

Gazi Üniversitesi 50 akademik personel alımı yapacak... Başvuru şartları neler?

Gazi Üniversitesi 50 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilan ile 50 akademik personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki, başvuru şartları neler?

23.11.2018Gündem
YÖKte yeni dönem

YÖK'te yeni dönem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yükseköğretim Kurulu (YÖK) üyeliklerine seçme kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

23.11.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 11 üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin karar Resmi Gazete'de yer aldı

23.11.2018Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğandan rektör ataması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan rektör ataması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörlüğü ile ilgili atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

20.11.2018Eğitim
YÖK 37 yaşında

YÖK 37 yaşında

6 Kasım 1981'de kurulan YÖK 37 yaşında. YÖK'ün gündeminde, yükseköğretimde kalite ve ihtisaslaşma, YÖK bursları, hedef odaklı uluslararasılaşma, üniversite-sanayi iş birliğine yönelik düzenlemeler, dijitalleşme çalışmaları ve veri paylaşımı üzerine yürütülen çalışmalar bulunuyor.

6.11.2018Eğitim
Sosyal medyadan Atatürke hakaret etmişti Görevinden uzaklaştırıldı

Sosyal medyadan Atatürk'e hakaret etmişti! Görevinden uzaklaştırıldı

Sosyal medya hesabında Atatürk’e hakaret ettiği iddia edilen ve hakkında soruşturma başlatılan Şırnak Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Emin Korkmaz, görevinden uzaklaştırıldı.

1.11.2018Gündem
3 üniversiteye rektör atandı

3 üniversiteye rektör atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üç üniversiteye rektör ataması yaptı. Atama kararları, Resmi Gazete'de yer aldı.

2.10.2018Eğitim
TUS saat kaçta başlayacak ve kaç dakika sürecek

TUS saat kaçta başlayacak ve kaç dakika sürecek?

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) yarın ÖSYM tarafından yapılacak. TUS'a girecek olan vatandaşlar şimdi sınav saatlerini ve sınavın kaç dakika olacağını merak edip araştırıyor. Sınav öncesinde sınava girecek olan adaylar, sınav saatinde bir yanlışlık olmaması için kontrol amaçlı sınav saatini sorguluyorlar. Peki, TUS saat kaçta başlayacak? TUS kaç dakika sürecek?

11.08.2018Gündem
Selçuk Üniversitesi öğretim üyesi alacağını duyurdu

Selçuk Üniversitesi öğretim üyesi alacağını duyurdu

Selçuk Üniversitesi tarafından yapılan duyuruya göre öğretim üyesi alınacağı açıklandı. Yapılan açıklama aynı zaman Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi tarafından da yayınlandı. İşte başvuru ilanının detayları ve adaylarda aranan şartlar

7.08.2018Gündem
YÖKten üniversitelerdeki ihraçlara hukuki düzenleme

YÖK'ten üniversitelerdeki ihraçlara hukuki düzenleme

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversiteler tarafından gönderilecek kamu görevinden çıkarma teklifleri ile ilgili usul ve esasları belirledi.  YÖK'ün üniversitelere gönderdiği genelgeye göre, hakkında ihraç teklifi verilen kişiye, gerekli açıklamaları yapması ve kendisini savunabilmesi için 7 günden az olmamak kaydıyla makul bir süre verilecek, savunma hakkı tam ve eksiksiz kullandırılacak.

5.08.2018Eğitim
YÖKten üniversitelerdeki ihraçlarla ilgili önemli düzenleme

YÖK'ten üniversitelerdeki ihraçlarla ilgili önemli düzenleme

YÖK, üniversiteler tarafından gönderilecek kamu görevinden çıkarma teklifleri ile ilgili usul ve esasları belirledi. YÖK'ün üniversitelere gönderdiği genelgeye göre, hakkında ihraç teklifi verilen kişiye, gerekli açıklamaları yapması ve kendisini savunabilmesi için 7 günden az olmamak kaydıyla makul bir süre verilecek, savunma hakkı tam ve eksiksiz kullandırılacak.

5.08.2018Gündem
Son dakika... Bedelli askerlik düzenlemesi Resmi Gazetede

Son dakika... Bedelli askerlik düzenlemesi Resmi Gazete'de

Bedelli düzenlemesinin de yer aldığı "Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 663 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname'de (KHK) Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" Resmi Gazete'de yayımlandı.

3.08.2018Gündem
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Akademik personel alacak.. İşte detaylar

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Akademik personel alacak.. İşte detaylar

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Akademik personel alacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı tarafından resmi internet sitesinde yayınlanan ilanın detayları da mevcut. İşte Orta Doğu Teknik Üniversitesi Akademik personel alımı ilanı hakkında tüm detaylar

16.07.2018Gündem
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 257 personel alımı yapacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 257 personel alımı yapacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi adresinden yapılan duyuruda, branş dağılımı ve başvuru sürecinin detayları yer alıyor. İşte Sağlık Bilimleri Üniversitesi 257 akademik personel alımı duyurusu hakkındaki o açıklama!

14.07.2018Gündem
Üniversitelerin bölünmesi Anayasa Mahkemesi gündeminde

Üniversitelerin bölünmesi Anayasa Mahkemesi gündeminde

Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, İstanbul, Gazi, Karadeniz Teknik, İnönü, Selçuk gibi üniversitelerin bölünmesine imkân tanıyan kanunun bazı hükümlerinin iptali ve yürürlüğünün durdurulması isteminin ilk incelemesini tamamladı. Başvuruda bir eksiklik tespit etmeyen Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, iptal istemini daha sonra belirlenecek bir günde esastan görüşerek karara bağlayacak. Yürürlüğün durdurulması talebi de esas inceleme aşamasında karara bağlanacak.

10.07.2018Eğitim
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 70 Akademik Personel Alacak.. İşte başvuru şartları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 70 Akademik Personel Alacak.. İşte başvuru şartları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi adresinden yayınlanan ilanın detayları ve başvuru şartları açıklandı. İşte Sağlık Bilimleri Üniversitesi 70 personel alımı duyurusu hakkındaki o açıklama

7.07.2018Gündem
Selçuk Üniversitesi personel alacağını duyurdu. İşte başvuru şartları

Selçuk Üniversitesi personel alacağını duyurdu. İşte başvuru şartları

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi adresinden verilen ilana göre Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi alımı yapacak. İlanın detaylarının yanı sıra başvuru şartları ve istenilen özellikler de açıklandı. İşte Selçuk Üniversitesi'nin alacağı personellerde aradığı şartlar

28.06.2018Gündem