MENÜ

Uzman Çavuş Alımı

Uzman Çavuş Alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uzman Çavuş Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 74 Uzman Çavuş Alımı haberi bulunmuştur.

Uzman Çavuş Alımı Haberleri

MSB Deniz KK uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır

MSB Deniz KK uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine uzman çavuş alımı yapmaya hazırlanıyor. E-Devlet üzerinden kolayca gerçekleştirilebilen Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman çavuş alımı başvurusu, 3 yılını tamamlayan sözleşmeli erler için de geçerli olacak. MSB uzman çavuş alımı başvurusu için Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda hala sözleşmeli er olarak görev yapanların başvurusu kabul edilmeyecek.

12.07.2019Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvuruları ne zaman bitiyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvuruları ne zaman bitiyor?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) bünyesinde alımı gerçekleştirilecek olan uzman erbaş alımı müracatları 5 Şubat tarihinde başlamıştı. Başvurular, E-Devlet üzerinden gerçekleşebilecek. Başvurularını gerçekleştiremeyen adaylar ise uzman erbaş başvurularının hangi tarihte son bulacağını merak edip araştırıyor. Peki, Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvuruları ne zaman bitiyor? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

16.05.2019Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler Son başvuru tarihi ne zaman

Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? Son başvuru tarihi ne zaman?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) TSK kapsamında, uzman onbaşı ve uzman çavuş alımı yapılacağını açıkladı. Bununla beraber, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na girmek isteyen adaylar da başvuru tarihleri ve son başvuru tarihleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, geçtiğimiz aylarda kabul edilmeye başlanan başvurular ne zaman son bulacak?

14.05.2019Gündem
MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığına uzman çavuş alımı yapıyor Uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman bitecek

MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na uzman çavuş alımı yapıyor! Uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman bitecek?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) uzman onbaşı ve uzman çavuş alımı için başvurular devam ediyor. Geçtiğimiz şubat ayında başlayan başvuru sürecinin ne zaman biteceği ve uzman çavuş alımı için başvuru şartlarının neler olduğu araştırılıyor. Peki, MSB uzman çavuş alımı başvuruları ne zaman bitecek?

23.03.2019Gündem
Uzman erbaş başvuru şartları neler MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman çavuş alımı başvuruları devam ediyor

Uzman erbaş başvuru şartları neler? MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman çavuş alımı başvuruları devam ediyor

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) uzman erbaş kadrolarına ihtiyaçlar doğrultsunda alım yapılacak. İstihdamda uzman onbaşı adayları için ilköğretim/ortaokul mezunu olma şartı aranırken, uzman çavuş adayları için en az lise ve dengi okul mezunu olma şartı aranıyor. Peki, uzman erbaş başvuru şartları neler? Uzman çavuş alımı başvuruları ne zaman bitecek?

6.03.2019Gündem
Uzman çavuş alımı başvuru şartları neler MSÜ 2019 uzman erbaş alımı

Uzman çavuş alımı başvuru şartları neler? MSÜ 2019 uzman erbaş alımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) bünyesinde görevlendirmek üzere uzman erbaş yani uzman çavuş ve uzman onbaşı alımı yapıyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2019 yılı birinci dönem ‘uzman erbaş’ alımına ilişkin başvurular geçtiğimiz günlerde başladı, gözler şimdi söz konusu uzman çavuş alımına dair başvuruların biteceği tarihte. Peki, MSB uzman çavuş alımı başvuruları ne zaman bitecek? Uzman erbaş alımı başvuru şartları neler?

19.02.2019Gündem
2019 uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır MSB uzman erbaş alımı

2019 uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır? MSB uzman erbaş alımı

2019 uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından sorgulanmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) uzman onbaşı ve uzman çavuş alımı için başlayan başvuruların ardından, adaylar başvurular için son günün ne zaman olduğunu merak ediyor. Peki, 2019 uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?

14.02.2019Gündem
2019 MSB uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları nelerdir

2019 MSB uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) uzman onbaşı ve uzman çavuş alımı için başvurular başladı. Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılacak alımlar için başvurular MSB'nin PERTEM sistemi üzerinden tamamlanıyor. Söz konusu uzman erbaş alımına başvuru yapabilmek için askerlik hizmetini yapmış olmak gerekiyor. Peki, MSB uzman çavuş alımı başvuru şartları neler? Uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman bitecek?

11.02.2019Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş başvuru nasıl yapılır MSB uzman erbaş alımı başvuru şartları nelerdir

Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş başvuru nasıl yapılır? MSB uzman erbaş alımı başvuru şartları nelerdir?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na piyade, tank, topçu, muhabere, istihkâm, ulaştırma, ikmal, bakım, sıhhiye, veteriner ve hava savunma gibi branşlarda uzman çavuş ve uzman onbaşı alınacak. Söz konusu alımlar için askerlik hizmetini yapmamış adayların başvuruları kabul edilmeyecek. Öte yandan Hava ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda halen sözleşmeli er olarak görev yapanların başvuruları da dikkate alınmayacak. İşte, MSB KKK uzman erbaş alımına dair tüm detaylar...

6.02.2019Gündem
Sahil güvenlik komutanlığı uzman çavuş alımı için başvuru işlemi nasıl yapılır

Sahil güvenlik komutanlığı uzman çavuş alımı için başvuru işlemi nasıl yapılır?

Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın yayımladığı uzman erbaş alımı ile bünyesine birçok branştan alımı yapmaya hazırlanıyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı kurbağa adam, serdümen, şoför, telsizci, aşçı, elektrikçi branşında yapacağı alımla ilgili detayları ilan üzerinden paylaştı. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı başvuru işlemi nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.01.2019Gündem
Sahil Güvenlik uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları nelerdir

Sahil Güvenlik uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Uzman çavuş alımı ile bünyesinde kurbağa adam, serdümen, şoför, telsizci, aşçı, elektrikçi istihdamı sağlayacak olan Sahil Güvenlik Komutanlığı, 7 Ocak tarihinde başvuruları almaya başladı. En az lise mezunlarının başvuruda bulunabileceği uzman çavuş alımı süreci, 17 Ocak tarihine kadar devam edecek. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı başvuru şartları nelerdir? İşte, birçok gencin araştırdığı o detaylar

7.01.2019Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı başvuru şartları neler

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı başvuru şartları neler?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı başvuru detayları binlerce vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı yapacak olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı için başvuru şartları merak ediliyor. Peki, Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı başvuru şartları neler?

25.12.2018Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı yapıyor | Başvuru şartları neler

Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı yapıyor | Başvuru şartları neler

Milli Savunma Bakanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli er ve uzman çavuş alımı yapıyor. MSB'nin yayınladığı sözleşmeli er ve uzman çavuş ilanına başvurmak isteyen gençler, başvuru şartları hakkındaki detayları sorguluyor. Peki, KKK için açılan ilanlara kimler başvuru yapabilir?

20.12.2018Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Sonuç tarihi belli oldu mu

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuç tarihi belli oldu mu?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Jandarma Genel Komutanlığına, tamamı erkek olmak üzere lojistik branşında 1.457 sözleşmeli uzman erbaş istihdamı yapılacak. Söz konusu alımlar için başvurular 29 Kasım'da tamamlandı. Gözler şimdi JGK'dan gelecek başvuru sonuçları haberinde. Peki, jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

5.12.2018Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı başvuru şartları nelerdir 2018/2 lojistik uzman çavuş başvuru sayfası

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru şartları nelerdir? 2018/2 lojistik uzman çavuş başvuru sayfası

Jandarma Genel Komutanlığına, tamamı erkek olmak üzere 1.457 sözleşmeli uzman erbaş alımı için süreç başladı. Lojistik branşında yapılacak alımlara başvuru yapabilmek için, kurumun belirlediği bir takım şartları taşımak gerekiyor. Peki, JGK uzman çavuş alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

27.11.2018Gündem
Jandarma Genel Komutanlığı lojistik uzman erbaş alımı yapıyor | 2018/2 Jandarma uzman çavuş başvuru şartları neler

Jandarma Genel Komutanlığı lojistik uzman erbaş alımı yapıyor | 2018/2 Jandarma uzman çavuş başvuru şartları neler?

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'ne sözleşmeli olarak 1457 uzman erbaş erbaş yani uzman çavuş alımı yapılacak. Lojistik branşında yapılacak istihdam için başvurular yakın zaman önce başladı. Söz konusu uzman erbaş ilanına başvuru yapabilmek için belli şartları taşımak gerekiyor. Peki, Jandarma Genel Komutanlığı uzman çavuş alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

20.11.2018Gündem
Jandarma uzman çavuş alımı başvuruları için son gün ne zaman Başvurular nasıl yapılır

Jandarma uzman çavuş alımı başvuruları için son gün ne zaman? Başvurular nasıl yapılır?

Jandarma Genel Komutanlığı, uzman çavuş alımı ile bünyesindeki personel sayısını arttırmayı hedefliyor. Aşçı, berber, oto tamircisi ve birçok alanda yapılacak olan Jandarma uzman çavuş alımı için bazı bölümlerden mezun olma şartı aranacak. Peki, Jandarma uzman çavuş alımı başvuru işlemleri nasıl yapılır? İşte, en az ilköğretim mezunlarının başvurabileceği o detaylar

14.11.2018Gündem
Uzman çavuş alımı başvuruları başladı | 2018/2 Jandarma lojistik uzman erbaş alımı

Uzman çavuş alımı başvuruları başladı | 2018/2 Jandarma lojistik uzman erbaş alımı

Jandarma Genel Komutanlığına Lojistik branşında 1.457 Sözleşmeli Uzman Erbaş (erkek) temin edilecek. Kurumun yayınladığı ilana göre ön başvurular 8-29 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacak. Peki, Jandarma Genel Komutanlığı uzman çavuş alımı başvuru şartları neler?

12.11.2018Gündem
Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır?

Jandarma uzman çavuş başvurusu için süreç devam ediyor. Toplamda 1457 uzman erbaş istihdam edeceğini açıklayan Jandarma Genel Komutanlığı, branşlar hakkında açıklama yaptı. Peki, Jandarma uzman çavuş alımı için başvuru süreci nasıl devam edecek? İşte, birçok kişinin merakla araştırdığı konuyla ilgili bazı bilgiler

8.11.2018Gündem
MSB uzman çavuş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

MSB uzman çavuş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kara, Deniz ve Havva kuvvet komutanlıklarına yapılacak uzman çavuş alımı için, 25 Eylül'de MSB tarafından başlatılan başvuru süreci 26 Ekim'de tamamlandı. En az lise mezunu olma şartının arandığı ilana başvuru için belli şartları taşımak gerekiyordu. Peki, uzman çavuş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

4.11.2018Gündem
Uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır İşte başvuru şartları

Uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları

Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) Kara, Deniz ve Hava kuvvet komutanlıkları için yapacağı uzman erbaş yani bir diğer ifadeyle uzman çavuş alımı için süreç tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz eylül ayında başlayan başvuruların ne zaman biteceği henüz başvuru yapmayan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Öte yandan söz konusu ilan için nasıl başvuru yapılacağı ve başvuru şartları da merak konusu oldu. Peki, Uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır?

19.10.2018Gündem
MSB uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları nelerdir

MSB uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Milli Savunma Bakanlığı tarafından başvuruları alınan uzman çavuş alımı için süreç devam ediyor. Başvuruları eylül ayından bu yana sürmeye devam eden uzman çavuş alımı için başvuru şartları ve başvuruların nasıl yapılacağı merak ediliyor. Peki, MSB uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

15.10.2018Gündem
MSB uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları nelerdir

MSB uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

MSB uzman erbaş alımı başvuruları eylül ayının son haftasından bu yana devam ediyor. E-Devlet üzerinden başvurusu alınan uzman erbaş alımı için genel şartlar paylaşılmıştı. Peki, MSB uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

10.10.2018Gündem
MSB uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır Milli Savunma Bakanlığından uzman çavuş alımı

MSB uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır? Milli Savunma Bakanlığı'ndan uzman çavuş alımı

Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıklarına yapılacak olan uzman erbaş alımı için süreç devam ediyor. Henüz başvuru yapmayan çok sayıda vatandaş, ilanın detaylarını ve başvuru koşullarını öğrenmek istiyor. En az lise mezunu olma şartının arandığı ilanda, askerlik hizmetini yapmış olan adaylar için terhis tarihinin üzerinden 5 yıldan fazla süre geçmemiş olma şartı da aranıyor. Peki, MSB uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?

7.10.2018Gündem
10 bin polis 12 bin asker alınacak

10 bin polis 12 bin asker alınacak

Ekim sonuna kadar hem Polis Akademisi hem de Türk Silahlı Kuvvetleri 22 binin üzerinde elaman alımı yapacak. Polis Akademisi Başkanlığı, 9 bini erkek, bini de kadın olmak üzere toplam 10 bin polis alımı için duyuruya çıkarken, TSK da uzman erbaş ve sözleşmeli er alımı yapacağını açıkladı.

MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları neler

MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?

Milli Savunma Bakanlığı tarafından başlayan uzman çavuş alımı için başvurular yapılmaya başlandı. 25 Eylül tarihinde başlayan MSB uzman çavuş başvurularının nasıl yapılacağını merak eden adaylar detayları araştırmayı sürdürmeye devam ediyor. Peki, MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?

3.10.2018Gündem
TSK uzman çavuş alımı ile Kara Deniz ve Hava Kuvvetleri kadrolarını güçlendiriyor

TSK uzman çavuş alımı ile Kara Deniz ve Hava Kuvvetleri kadrolarını güçlendiriyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) TSK bünyesine Uzman çavuş alımı ile kadrosunu güçlendirmeye hazırlanıyor. Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine yapılacak olan uzman çavuş alımı için ilan yayımlayan MSB, adayların başvurularını E-Devlet üzerinden yapabileceğini duyurdu. Her üç kuvvet komutanlığı için de gerçekleştirilebilecek başvurularda, adaylar branşlar için üçer tercihte bulunabilecek. İşte, uzman çavuş alımı hakkında bazı bilgiler

28.09.2018Gündem
Sahil güvenlik uzman çavuş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Sahil güvenlik uzman çavuş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sahil güvenlik uzman çavuş alımı başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, başvurularını tamamlayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Sahil güvenlik ekibinde çalışmak için başvurularını tamamlayan adaylar, sonuçların açıklanacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, sahil güvenlik uzman çavuş alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.09.2018Gündem
MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır Uzman çavuş başvuru şartları nelerdir

MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır? Uzman çavuş başvuru şartları nelerdir?

Milli Savunma Bakanlığı, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda istihdam etmek üzere uzman çavuş alım ilanını yayımladı. 25 Eylül tarihinde başlayan başvurular, 26 Ekim tarihine kadar devam edecek. KPSS puanlarının ön koşullar arasında yer alacağı uzman erbaş başvuru sürecinde, üç komutanlığa da başvurabilecek olan uzman çavuş adayları üçer branş tercih hakkı olacak. Bu kuvvetlerden birisinde başarısız olanların adaylık süreci, diğer kuvvetlerde devam edecek. Peki, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, o detaylar

26.09.2018Gündem
Sahil Güvenlik uzman çavuş başvuruları nasıl yapılacak Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik uzman çavuş başvuruları nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı, bünyesine yüzme bilen ve su üzerinde belirli süre kalabilen, belirli branşlarda uzman çavuş alımı yapmaya hazırlanıyor. Motorcu, topçu, telsizci ve kurbağa adam pozisyonlarında başvurularını gerçekleştirecek olan adaylar, belirlenen kriterlere uymaları halinde sonraki aşamaya geçebilecek. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı başvurusu nereden ve ne zaman yapılacak? İşte, o süreç hakkında bazı bilgiler

21.09.2018Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı gerçekleştiriyor Başvuru nasıl yapılır

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı gerçekleştiriyor! Başvuru nasıl yapılır?

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine yapılacak olan uzman erbaş alımı için başvuru sürecin başladı. Branş alanında yapılacak olan uzman çavuş alımları, motorcu, topçu, telsizci ve kurbağa adam pozisyonları için gerçekleştirilecek. Su üzerinde azami bir dakika kalma şartı bulunan bazı branşlarda, su altına dalarak 20 metre ilerleyebilme gibi şartlar da aranacak. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

18.09.2018Gündem
Jandarma uzman çavuş başvurusu için son gün bugün

Jandarma uzman çavuş başvurusu için son gün bugün!

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine yapılacak olan uzman çavuş alımı için başvuru süreci bugün tamamlanıyor. 2018 yılı yaz dönemi itibariyle bünyesine artık er alımı yapmayacağını duyuran Jandarma Genel Komutanlığı, uzman erbaş alımı ile kadrosunu güçlendirmeye hazırlanıyor. Lojistik, dalış amiri ve bot serdümeni olmak üzere toplam 2 bin 375 kişilik alım, 30 Temmuz Pazartesi günü yapılacak olan son müracaat ile tamamlanacak. Peki, Jandarma uzman çavuş başvuru şartları neler olacak? İşte, detaylar

30.07.2018Gündem
Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır Son günler

Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır? Son günler

Jandarma uzman çavuş alımı için süreç devam ediyor. 30 Temmuz Pazartesi günü sona erecek olan Jandarma uzman çavuş alımı için müracaatlar E-Devlet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Peki, Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı Jandarma uzman çavuş başvuru süreci ve alım şartları hakkında detaylı bilgiler

27.07.2018Gündem
Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılıyor 2 bin 375 personel alınacak

Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılıyor? 2 bin 375 personel alınacak

Jandarma Genel Komutanlığı, bünyesinde görevlendirmek üzere toplam 2 bin 375 uzman çavuş alımı gerçekleştirecek. 20 ile 27 yaş arası gençlerin başvuruda bulunabileceği Jandarma Genel Komutanlığı uzman çavuş alımı başvurusu, 30 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Peki, Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı başvuru süreci hakkında bazı bilgiler

24.07.2018Gündem
KKK Uzman Erbaş alımı başvuru koşulları nelerdir 2018 Uzman çavuş alımı

KKK Uzman Erbaş alımı başvuru koşulları nelerdir? 2018 Uzman çavuş alımı

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvurusu için süreç devam ediyor. Şanlı orduda görev almak isteyen gençlerin merakla araştırdığı KKK uzman erbaş başvurusu, yurt genelinde birçok gencin sorguladığı konu oldu. Peki, KKK uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, uzman erbaş olmak isteyen gençlerin merakla araştırdığı ilanla ilgili detaylı bilgiler

23.02.2018Gündem
Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır

Jandarma uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır?

Jandarma uzman çavuş başvurusu için geri sayım devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri ve İçişleri Bakanlığı bünyesinde yer alan Jandarma Gelen Komutanlığı'na yapılacak olan uzman çavuş başvurusu, 24 Nisan tarihinde başladı. Askerliğini yapan gençler arasından alınacak olan uzman erbaşlar, bazı kriterlere tabi tutulacak. Peki, Jandarma uzman çavuş başvurusu nasıl yapılacak? İşte, 28 Mayıs tarihine kadar devam edecek başvurunun detayları

27.04.2017Gündem
Jandarma komando başvurusu nasıl yapılır JÖH alımı 2017

Jandarma komando başvurusu nasıl yapılır? JÖH alımı 2017

Jandarma Komando ve Asayiş birimlerinde istihdam edilmek üzere alım başvuruları yapılmaya devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri ve İçişleri Bakanlığı ortak güdümünde devam eden Jandarma Genel Komutanlığı, Jandarma Komando ve Asayiş birimine sözleşmeli uzman erbaş alımı yapıyor. İşte, milyonlarca gencin yakından takip ettiği Jandarma uzman erbaş alımı hakkında detaylı bilgiler

6.04.2017Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı için başvuru nasıl yapılır

Jandarma uzman erbaş alımı için başvuru nasıl yapılır?

Jandarma uzman erbaş alımı başvurusunda bulunmak isteyen gençler, Jandarma Genel Komutanlığı İnternet sitesi üzerinden başvurunun nasıl gerçekleştirilebileceğini araştırmaya başladı. Jandarma uzman çavuş alımı ile Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde yer almak isteyen on binlerce genç,başvuru şartlarını sorgulamaya başladı. İşte, Jandarma uzman erbaş alımı başvuru koşullar ve nasıl yapılacağına dair bazı bilgiler

30.01.2017Gündem
Uzman çavuş alımı için kimler başvuru yapabiliyor Başvurular nasıl yapılıyor

Uzman çavuş alımı için kimler başvuru yapabiliyor? Başvurular nasıl yapılıyor?

Uzman çavuş alımı başvuruları devam ediyor. Yeni KHK ilkokul mezunlarına da personel olma yolu açıldı. TSK bünyesinde çalışmak isteyen ancak tahsilini ilkokula kadar yapabilen adaylar, uzman çavuş alımı için başvuru yapabilecek. Peki, uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılacak?

15.01.2017Gündem
TSK, İlkokul mezunu uzman çavuş ve onbaşı alımı yapacak

TSK, İlkokul mezunu uzman çavuş ve onbaşı alımı yapacak

İlkokul mezunu uzman çavuş ve onbaşı alımı için çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname, Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev almak isteyen vatandaşları memnun etti. 2017 yılının ilk personel alımı ilanında bu gelişmeye yer vermesi beklenen TSK'nın, ilkokul mezunu uzman onbaşı ve çavuş alımının detaylarını açıklaması bekleniyor. İşte binlerce vatandaşın sorguladığı ilkokul mezunları uzman çavuş olabilir mi konusunun detayları ve başvuru şartları

7.01.2017Gündem
KKK uzman erbaş alımı başvuru şartları neler KKK son başvuru tarihi ne zaman

KKK uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? KKK son başvuru tarihi ne zaman?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nda (KKK) istihdam edilmek üzere uzman erbaş alımı için başvurular 5 Şubat tarihinde başladı. KKK uzman erbaş başvurusunda bulunan adaylar, son başvuru tarihini ve başvuru şartlarını merak ederek araştırmaya devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı, E-Devlet üzerinden başvuru şartlarını açıkladı. Peki, KKK uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? KKK uzman erbaş alımı için son başvuru tarihi ne zaman?

29.05.2019Gündem
KKK uzman erbaş başvuru şartları neler KKK başvurusu nasıl yapılır

KKK uzman erbaş başvuru şartları neler? KKK başvurusu nasıl yapılır?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) bünyesinde uzman erbaş alımı gerçekleştirilecek. Kariyerlerini Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın uzman erbaş kadrolarında sürdürmek isteyen gençler, başvuru şartları ve detaylarını internet üzerinden sorguluyor. Peki, KKK uzman erbaş başvuru şartları neler? KKK başvurusu nasıl yapılır? İşte, merak edilen o konu hakkında bazı bilgiler.

22.05.2019Gündem
MSB Uzman erbaş başvuru sonuçları ve mülakat aşaması için önemli bilgiler

MSB Uzman erbaş başvuru sonuçları ve mülakat aşaması için önemli bilgiler

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), uzman erbaş alımı başvuru süreci için açıklama yaptı. Kara Kuvvetleri bünyesine yapılacak olan uzman erbaş alımı başvurusu için mülakat sürecini duyuran MSB, bu sürecin aynı gün içerisinde tamamlanacağını, yani 1 gün süreceğini açıkladı. İşte, Milli Savunma Bakanlığının Kara Kuvvetleri Komutanlığı için yapacağı uzman erbaş başvuru süreci hakkında bazı bilgiler

11.03.2019Gündem
Sahil Güvenlik uzman erbaş alımı yapıyor İşte başvuru şartları ve detaylar

Sahil Güvenlik uzman erbaş alımı yapıyor! İşte başvuru şartları ve detaylar

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden uzman erbaş alımı ilanı yayımladı. Söz konusu ilanla ilgili başvurular yakın zaman önce başladı. Henüz ilana başvuru yapmayan vatandaşlar, başvuru şartlarını ve diğer detayları sorguluyor. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitiyor?

9.01.2019Gündem
Sahil Güvenlik Uzman Erbaş alımı başvurusu nasıl yapılacak Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Uzman Erbaş alımı başvurusu nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı, topçu, motorcu, telsizci ve kurbağa adam sınıflarında görevlendirmek üzere bünyesine personel alımı yapmaya hazırlanıyor. 25 metre yüzebilme, asgari 1 dakika boyunca su üzerinde kalabilme gibi şartlar talep eden Sahil Güvenlik Komutanlığı, uzman erbaş alımı için 27 yaşını bitirmeyenler arasından seçim yapacak. Peki Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

16.09.2018Gündem
Devlet iş kapısı olmaya devam ediyor

Devlet iş kapısı olmaya devam ediyor

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu 2 bin 264 sürekli işçi, 406 engelli işçi ve 330 eski hükümlü işçi, Savunma Sanayii Müsteşarlığı 23 proje mühendisi, 28 proje asistanı ve 9 yönetici asistanı olmak üzere toplam 60 sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı.

21.08.2018Ekonomi
MSB uzman erbaş alımı sınavları ne zaman yapılacak Başvuru sonuçları açıklandı

MSB uzman erbaş alımı sınavları ne zaman yapılacak? Başvuru sonuçları açıklandı

MSB uzman erbaş alımı sınavlarının ne zaman yapılacağı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine katılacak olan adaylar tarafından büyük bir merakla araştırılıp sorgulanmaya devam ediyor. MSB uzman erbaş alımı için başvuru sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı ve adaylar seçim aşamalarını merak etmeye başlamışlardı. Peki, MSB uzman erbaş alımı sınavları ne zaman yapılacak?

3.04.2018Gündem
MSB uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı Mülakatlar ne zaman yapılacak

MSB uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı! Mülakatlar ne zaman yapılacak?

MSB uzman erbaş alımı başvuru sonuçları ve sınav yerleri, bakanlık tarafından açıklandı. Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine yapılacak olan MSB uzman erbaş alımı başvuru sonuçları, kurumun internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Peki, MSB uzman erbaş alımı başvuru sonuçları nereden öğrenilebilecek? İşte, sonuçların ardından adayların dikkat etmesi gereken bazı detaylar

30.03.2018Gündem
2018 uzman erbaş alımı | MSB KKK uzman erbaş alım şartları

2018 uzman erbaş alımı | MSB KKK uzman erbaş alım şartları

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın (KKK) bünyesindeki personel eksiğini kapatmak ve daha da güçlendirmek için 2018 yılında uzman erbaş alımı yapacak. Uzman erbaş yani, uzman çavuş ve uzman onbaşı olmak isteyen adaylar ise, MSB'nin söz konusu ilanı için nasıl başvuru yapılacağını ve başvuru şartlarının ne olduğunu araştırıyor. Peki Milli Savunma Bakanlığı uzman erbaş alımı için başvuru şartları ne? KKK'da istihdam edilecek personeller için açılan ilana kimler başvuru yapabilir?

12.03.2018Gündem