MENÜ

Uzman Erbaş Alımı

Uzman Erbaş Alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uzman Erbaş Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 228 Uzman Erbaş Alımı haberi bulunmuştur.

Uzman Erbaş Alımı Haberleri

MSB uzman erbaş alımı ne zaman Başvuru şartları neler Uzman erbaş alımı başvuru tarihleri 2020

MSB uzman erbaş alımı ne zaman? Başvuru şartları neler? Uzman erbaş alımı başvuru tarihleri 2020!

Milli Savunma Bakanlığı uzman erbaş alımı başvuru tarihleri gündemde yer almaya devam diyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı 175 uzman erbaş alımı başvurularını kaçırmak istemeyenler, MSB uzman erbaş alımı son başvuruları ne zaman? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor. Başvuru şartları da adayların yoğunlaştığı bir diğer konu arasında yer alıyor. Peki, MSB uzman erbaş alımı ne zaman? Başvuru şartları neler? İşte, uzman erbaş alımı başvuru tarihleri ve başvuru şartlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

8.03.2020Gündem
MSB uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman başlayacak

MSB uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde alımı yapılacak olan uzman erbaş başvurularında süreç başladı. Bu gelişmenin ardından Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı olan Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri Komutanlıkları'nın ne zaman uzman erbaş alımı yapacağı merak konusu oldu. Peki, MSB uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

6.03.2020Gündem
Sahil Güvenlik uzman erbaş alımı başvuru şartları neler Başvurular ne zaman bitecek

Sahil Güvenlik uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde alımı yapılacak olan uzman erbaş başvurularında süreç başladı. Toplam 175 kişinin istihdam sağlayacağı Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı başvuruları e-Devlet sistemi üzerinden gerçekleşecek. Peki, Sahil Güvenlik uzman erbaş alımı başvuru şartları neler?

5.03.2020Gündem
Sahil Güvenlik uzman alımı için başvuru nasıl yapılır Şartlar açıklandı

Sahil Güvenlik uzman alımı için başvuru nasıl yapılır? Şartlar açıklandı!

Farklı branşlarda yapılacak olan Sahil Güvenlik uzman alımı başvurusu için süreç 3 Mart 2020 tarihinde başladı. Toplam 175 personel alımı yapacak olan Sahil Güvenlik Komutanlığı, motorcu, elektrikçi, topçu, serdümen ve kurbağa adam branşlarında değerlendirmesini tamamlayacak. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman alımı başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler

4.03.2020Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı 2020 başvuru ekranı erişime açıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı 2020 başvuru ekranı erişime açıldı!

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine yapılacak olan 175 uzman erbaş alımı için başvuru işlemi 3 Mart Salı günü resmen başladı. Farklı branşlarda gerçekleşecek olan 175 personel alımı için başvuru işlemleri kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı motorcu, elektrikçi, topçu, serdümen ve kurbağa adam branşlarında yapılabilecek. İşte, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru işlemi hakkında bazı bilgiler

3.03.2020Gündem
2020 uzman erbaş alımı ne zaman Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak

2020 uzman erbaş alımı ne zaman? Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak!

2020 uzman erbaş alımı kapsamında Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak. E-Devlet üzerinden yapılacak alımlar için belli başvuru şartları bulunuyor. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı ne zaman?

1.03.2020Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı 175 uzman erbaş alımı yapacak İşte, başvuru şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı 175 uzman erbaş alımı yapacak! İşte, başvuru şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı, başvuru işlemleri 3-13 Mart arasında gerçekleşecek olan süreçte 175 uzman erbaş alımı yapacak. Motorcu, elektrikçi, topçu, serdümen, kurbağa adam pozisyonlarında yapılacak olan alımlar, yüzer birlikler için gerçekleşecek. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı 175 uzman erbaş alımı başvuru şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

27.02.2020Gündem
Uzman erbaş alımı ne zaman MSB uzman erbaş alımı tarihi belli oldu mu

Uzman erbaş alımı ne zaman? MSB uzman erbaş alımı tarihi belli oldu mu?

Uzman erbaş yani uzman çavuş ve uzman onbaşı olma hayali kuran gençler, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı gibi kurumlara uzman erbaş alımının ne zaman yapılacağı merak ediyor. Peki, Uzman erbaş alımı ne zaman? MSB uzman erbaş alımı tarihi belli oldu mu?

24.02.2020Gündem
Uzman erbaş alımı başvuru tarihi belli oldu mu

Uzman erbaş alımı başvuru tarihi belli oldu mu?

MSB'nin yapacağı 2020 uzman erbaş alımıyla ilgili tarih bilgisi adaylar tarafından merak ediliyor. Gözler şimdi Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri Komutanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığı'na yapılacak uzman erbaş alımında. Peki, Uzman erbaş alımı başvuru tarihi belli oldu mu?

18.02.2020Gündem
MSB uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak

MSB uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ile Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda uzman erbaş olarak görev almak isteyen binlerce kişi MSB'nin 2020 uzman erbaş alımına kilitlendi. Söz konusu kurumların 2020 personel alımlarını araştıran vatandaşlar, bu hususta yapılan açıklamaları sorguluyor. Peki, MSB uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak?

12.02.2020Gündem
MSB uzman erbaş alımı ne zaman Uzman çavuş alımı tarihi

MSB uzman erbaş alımı ne zaman? Uzman çavuş alımı tarihi

Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı gibi kurumlara 2020 yılında uzman erbaş yani uzman çavuş ile uzman onbaşı alımının ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Gözler şimdi bu kurumlardan gelecek haberlerde. Peki, uzman erbaş alımı ne zaman başlayacak?

29.01.2020Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı ne zaman

Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı ne zaman?

Yeni yılla birlikte Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımına yönelik beklentiler de tavan yaptı. KKK'nın ne zaman uzman erbaş alımı yapacağını merak eden pek çok genç, konuya dair bilgi bulmak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı ne zaman?

21.01.2020Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman başlayacak

Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

Uzman erbaş alımı hakkında beklentiler son günlerde arttı. Jandarma Genel Komutanlığı ile Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda uzman erbaş olarak görev almak isteyen vatandaşlar, söz konusu kurumların 2020 personel alımı kılavuzlarını yayınlamasını bekliyor. Peki, Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

15.01.2020Gündem
KKK 2020 uzman onbaşı alımı ne zaman

KKK 2020 uzman onbaşı alımı ne zaman?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın (KKK) bünyesindeki personel eksiğini kapatmak ve daha da güçlendirmek için 2020 yılında uzman erbaş alımı yapıp yapmayacağı merak konusu oldu. Uzman erbaş yani, uzman çavuş ve uzman onbaşı olmak isteyen adaylar ise konuya dair bilgi almak için internette araştırma yapıyor. Peki, KKK 2020 uzman onbaşı alımı ne zaman?

8.01.2020Gündem
2020 uzman erbaş alımı başvuru tarihi belli oldu mu

2020 uzman erbaş alımı başvuru tarihi belli oldu mu?

Yeni yılın gelmesiyle birlikte askeri personel istihdamına yönelik araştırmalar da hız kazandı. Özellikle MSB'nin uzman erbaş alımına yönelik beklentileri artan pek çok genç, kuvvet komutanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımına odaklandı. Peki, 2020 uzman erbaş alımı başvuru tarihi belli oldu mu?

5.01.2020Gündem
Uzman çavuş alımı ne zaman Uzman erbaş alım tarihi belli oldu mu

Uzman çavuş alımı ne zaman? Uzman erbaş alım tarihi belli oldu mu?

MSB bünyesindeki kuvvet komutanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığında uzman erbaş yani uzman çavuş olarak istihdam edilmek isteyen pek çok vatandaş, 2020 uzman erbaş alımı hakkındaki haberlere odaklandı. 2020'ye sayılı günler kala araştırmalarına hız veren vatandaşlar MSB ve diğer resmi kanallardan gelecek açıklamaları bekliyor. Peki, uzman çavuş alımı ne zaman? Uzman erbaş alım tarihi belli oldu mu?

29.12.2019Gündem
Uzman erbaş alımında tarih belli oldu mu 2020 uzman erbaş alımı ne zaman

Uzman erbaş alımında tarih belli oldu mu? 2020 uzman erbaş alımı ne zaman?

Uzman erbaş alımına yönelik beklentiler, 2019'un bitimine kısa bir süre kala arttı. MSB'nin yeni yılda uzman erbaş temini hakkındaki takvimini merak eden binlerce genç, kuvvet komutanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığı'nın uzman erbaş alımına odaklandı. Peki, uzman erbaş alımında tarih belli oldu mu? 2020 uzman erbaş alımı ne zaman?

20.12.2019Gündem
Gençler bu soruya yanıt arıyor: Uzman erbaş alımı ne zaman

Gençler bu soruya yanıt arıyor: Uzman erbaş alımı ne zaman?

Yeni yıla kısa bir süre kala, uzman erbaş alımına yönelik beklentiler de tavan yaptı. Kuvvet komutanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığı'nın ne zaman uzman erbaş alımı yapacağını merak eden pek çok genç, konuya dair bilgi bulmak adına internette araştırma yapıyor. Peki, uzman erbaş alımı ne zaman?

16.12.2019Gündem
2020 MSB uzman erbaş alımı tarihi belli oldu mu Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak

2020 MSB uzman erbaş alımı tarihi belli oldu mu? Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak?

2020 yılında alımı yapılacak olan MSB uzman erbaş başvuruları merak konusu konusu oldu. Önümüzdeki yıl uzman erbaş alımları için işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, konuyla ilgili detayları sıklıkla sorguluyor. Peki, 202 MSB uzman erbaş alımı tarihi belli oldu mu? Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? İşte, uzman erbaş alımı hakkında ayrıntılar...

13.12.2019Gündem
Uzman erbaş alımında gelişme var mı Jandarma uzman çavuş alımı ne zaman

Uzman erbaş alımında gelişme var mı? Jandarma uzman çavuş alımı ne zaman?

Yeni yıla sayılı günler kala en çok merak edilen personel alımlarından biri de uzman erbaş istihdamına yönelik olarak dikkat çekiyor. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'nin ne zaman uzman erbaş yani uzman çavuş ve uzman onbaşı alımı yapacağını merak eden binlerce genç konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, uzman erbaş alımında gelişme var mı? Jandarma uzman çavuş alımı ne zaman?

3.12.2019Gündem
JSGA uzman erbaş alımı ne zaman Uzman çavuş alımının detayları belli oldu mu

JSGA uzman erbaş alımı ne zaman? Uzman çavuş alımının detayları belli oldu mu?

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda uzman erbaş olarak atanmak isteyen gençlerin heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Söz konusu kurumlar için ne zaman uzman erbaş alımı yapılacağını merak eden vatandaşlar, yeni yıla kısa bir süre kala araştırmalarına hız verdi. Peki, uzman erbaş alımı ne zaman?

30.11.2019Gündem
20 yıldır küs oldukları üvey ağabey ikiz kardeşlerin başını yaktı

20 yıldır küs oldukları üvey ağabey ikiz kardeşlerin başını yaktı!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi’nin (JSGA) geçen yıl yaptığı uzman erbaş alım sınavını kazanan Afyonlu ikizler Sinan ve Cihan Çakır, güvenlik soruşturmasına takıldı. İki kardeşin kuruma alınmamasının gerisinde, üvey kardeşleri G. Çakır’ın, FETÖ’den kapatılan bir derneğe üyeliği neden oldu. İkizler, kendileri ile ilgili alınan kararın iptali için dava açtı. İki kardeşin davası, iki ayrı mahkemede görüldü. Kardeşlerden Sinan Çakır’ın açtığı davada mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verirken, aynı adliyede bulunan bir diğer mahkeme Cihan Çakır’ın talebini geri çevirdi. Bu arada, ikizlerin güvenlik soruşturmasına takılmasına sebep olan üvey kardeş ise bir üniversite hastanesinde sağlık memuru olarak çalışmaya devam ediyor.

28.11.2019Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı ne zaman Tarih belli oldu mu

Jandarma uzman erbaş alımı ne zaman? Tarih belli oldu mu?

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı gibi kurumlara uzman erbaş alımının ne zaman yapılacağı merak edilirken, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı, personel temin sistemi üzerinden ‘1.Dönem II. Grup Uzman Erbaş Adayları İşlem Durumu’ başlığıyla duyuru yayımladı. İşte, Jandarma uzman erbaş alımı hakkında ayrıntılar...

25.11.2019Gündem
Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak Uzman çavuş alımı ne zaman

Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? Uzman çavuş alımı ne zaman?

Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı gibi kurumlara uzman erbaş alımının ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Uzman erbaş yani uzman çavuş ve uzman onbaşı olma hayali kuran gençler, bu kurumların ne zaman istihdam yapacağını merak ediyor. Peki, uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak?

19.11.2019Gündem
Uzman erbaş alımında son durum: Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrıları ne zaman yapılacak

Uzman erbaş alımında son durum: Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrıları ne zaman yapılacak?

Uzman erbaş alımında son durum adaylar tarafından sık sık araştırılıyor. 1,2, 3. Grup çağrılarının ardından 4. Grup çağrısına odaklanan uzman erbaş adayları, https://vatandas.jandarma.gov.tr/ adresini ziyaret ederek devam eden faaliyetleri inceliyor. Peki, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı yeni bir duyuru yayınladı mı? Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrıları ne zaman yapılacak?

11.11.2019Gündem
Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrıları ne zaman yapılacak

Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrıları ne zaman yapılacak?

Jandarma uzman erbaş alımı 4. grup çağrılarının ne zaman olduğunu merak eden adaylar 3. grup çağrıların ardından 4. grup çağrı sürecinin detaylarını merak ediyorlar. Bu ay yapılması beklenen çağrıların tarihi en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrıları ne zaman yapılacak?

7.11.2019Gündem
Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrısı ne zaman

Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrısı ne zaman?

Jandarma uzman erbaş 3. grup çağrısı ardından gözler 4. Gruba çevrildi. Jandarma uzman erbaş olmak için başvuruda bulunacak olan adaylar, 'https://vatandas.jandarma.gov.tr/' adresi üzerinden duyuruları takip ediyor. Peki, Jandarma uzman erbaş 4. grup çağrısı ne zaman?

4.11.2019Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman bitecek Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde alımı yapılacak olan uzman erbaş başvurularında sona yaklaşıldı. Toplam 240 kişinin istihdam sağlayacağı Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı başvuruları e-Devlet sistemi üzerinden gerçekleşecek. Başvuruları kabul edilen adaylar, genel kültür ve meslek bilgisi konularının yer aldığı yazılı sınava dahil olacak. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru şartları neler?

28.09.2019Gündem
Jandarma Uzman Erbaş alımı 4. grup alımları ne zaman yapılacak

Jandarma Uzman Erbaş alımı 4. grup alımları ne zaman yapılacak?

Milli Savunma Bakanlığı tarafından 2. ve 3. grup alımların ardından şimdi gözler Jandarma Uzman Erbaş 4. grup alımlarına çevrildi. Başvuru yapan adaylar geride kalan iki grup alımlarının ardından 4. grup alımlarının ne zaman yapılacağını merak ediyorlar. Peki Jandarma Uzman Erbaş alımı 4. grup alımları ne zaman yapılacak?

20.09.2019Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi internet sitesi üzerinden uzman erbaş alımı için duyuru yayınladı İlana göre, Karargahı ile bağlısı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere uzman erbaş olarak 90 motorcu, 30 ikmal (aşçı), 80 şoför, 20 kurbağa adam ve 20 dalıcı belgeli kurbağa adam olmak üzere 240 kişi Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde istihdam edilecek. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler, başvurular için son gün ne zaman?

20.09.2019Gündem
Jandarma  4. grup Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak

Jandarma 4. grup Uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak?

Jandarma uzman erbaş personel alımı ile ilgili internette sıklıkla yapılan aramaların ardından vatandaşlar konu hakkındaki detayları merak ediyorlar. 2. ve 3. grup alımların tamamlanmasının ardından şimdi gözler Jandarma Uzman Erbaş alımında 4. grup alımlara çevrildi. Peki 2019 Jandarma uzman erbaş alımında son durum nedir?

18.09.2019Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı yapıyor Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığına farklı branşlarda 240 uzman erbaş alımı yapılacak. Başvurular 19-30 Eylül tarihlerinde yapılabilecek. Başvurular e-Devlet vasıtasıyla alınacak. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler?

17.09.2019Gündem
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş alımı sınav sonuçları açıklandı | MSB sınav sonucu sorgulama

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş alımı sınav sonuçları açıklandı | MSB sınav sonucu sorgulama

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı (DKK) bünyesinde istihdam etmek üzere adayların katılım sağladığı sınav sonuçları açıklandı. Adaylar sınav sonuçlarına Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) internet sitesi üzerinden erişim sağlayacaklar. Peki, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş alımı sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, o konu hakkında bilgiler.

14.09.2019Gündem
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu için boy kilo detayı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu için boy kilo detayı!

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu ile Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çalışmak isteyen gençler, başvuru şartlarını sağlamaları halinde işlemlerini gerçekleştirebilecek. Peki, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları nelerdir? İşte, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu için boy kilo tablosu ve tüm detaylar

6.09.2019Gündem
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı yapıyor İşte, alım şartları

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı yapıyor! İşte, alım şartları

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı ile kadrosunu güçlendirmeye hazırlanıyor. Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) Personel Temin Dairesi (PERTEM) resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bilgilere göre 9-20 Eylül tarihleri arasında mülakatlar gerçekleşecek. Peki, uzman erbaş alımı için başvuru nasıl yapılır? İşte, Deniz Kuvvetleri uzman erbaş başvuru şartları ve alıma dair detaylı bilgiler

5.09.2019Gündem
Uzman onbaşı ve erbaş alımı ne zaman yapılacak

Uzman onbaşı ve erbaş alımı ne zaman yapılacak?

KKK uzman onbaşı alımı başvurusu ne zaman yapılacak sorusu, birçok gencin gündeminde yer almaya devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapmak isteyen gençlerin merakla araştırdığı KKK uzman onbaşı alımı başvurusu, bu günlerde merakla beklenmeye devam ediliyor. Peki, KKK uzman onbaşı alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler...

23.08.2019Gündem
Jandarma 3. grup uzman erbaş çağrısı ne zaman yapılacak

Jandarma 3. grup uzman erbaş çağrısı ne zaman yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından alımı gerçekleştirilecek olan Jandarma 2019/1 3. grup uzman erbaş alımı için bekleyiş devam ediyor. Toplam 40 bin kişiyi değerlendirmeye alan Jandarma Genel Komutanlığı, ilk elemelerin ardından uzman erbaş adaylarına ikinci bir şans daha tanımıştı. Peki, Jandarma uzman erbaş alımı 3. grup çağrısı ne zaman yapılacak? İşte, adayların merakla araştırdığı o konu hakkında bazı bilgiler.

12.08.2019Gündem
Deniz Kuvvetleri uzman erbaş alım başvurusu için son günler

Deniz Kuvvetleri uzman erbaş alım başvurusu için son günler!

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, uzman erbaş kadrosunda değerlendirmek üzere kadrosuna en az lise mezunu personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Peki, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru süreci nasıl işleyecek? İşte, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev almak isteyen binlerce gencin merakla araştırdığı uzman erbaş alımı başvurusu için detaylı bilgiler

31.07.2019Gündem
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı yapıyor Başvuru nasıl yapılır

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı yapıyor! Başvuru nasıl yapılır?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı (DKK) bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Binlerce kişinin merakla araştırdığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru işlemi, kurumun resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Peki, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılabilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.07.2019Gündem
MSB Deniz KK uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır

MSB Deniz KK uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine uzman çavuş alımı yapmaya hazırlanıyor. E-Devlet üzerinden kolayca gerçekleştirilebilen Deniz Kuvvetleri Komutanlığı uzman çavuş alımı başvurusu, 3 yılını tamamlayan sözleşmeli erler için de geçerli olacak. MSB uzman çavuş alımı başvurusu için Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda hala sözleşmeli er olarak görev yapanların başvurusu kabul edilmeyecek.

12.07.2019Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sorgulama süreci devam ediyor

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sorgulama süreci devam ediyor!

Jandarma uzman erbaş alımı için ikinci süreç başlıyor. Mart ayında başlayan ve nisan ayına kadar devam eden başvurusu sürecinde KPSS puanı olan 20 bin, KPSS puanına sahip olmayan 20 bin olmak üzere 40 bin kişiyi mülakata davet edeceklerini açıklayan Jandarma Genel Komutanlığı, buna ek olarak ihtiyaç dahilinde yeni bir alım süreci içerisinde olduklarını aktardı. İşte, Jandarma uzman erbaş alımı süreci hakkında bazı bilgiler

18.06.2019Gündem
Jandarma uzman erbaş alımında ikinci şans Ek sınavlar ne zaman

Jandarma uzman erbaş alımında ikinci şans! Ek sınavlar ne zaman?

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) tarafından geçtiğimiz mart ayında alımı başlatılan uzman erbaş istihdamında, ihtiyaç halinde ek sınav yapılacağı açıklandı. Jandarma Genel Komutanlığı, konuyla ilgili detayları açıkladı. Peki, Jandarma uzman erbaş alımı başvuru süreci nasıl şekillenecek? Ek sınavlar ne zaman? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.06.2019Gündem
KKK uzman erbaş alımı başvuru şartları neler KKK son başvuru tarihi ne zaman

KKK uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? KKK son başvuru tarihi ne zaman?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nda (KKK) istihdam edilmek üzere uzman erbaş alımı için başvurular 5 Şubat tarihinde başladı. KKK uzman erbaş başvurusunda bulunan adaylar, son başvuru tarihini ve başvuru şartlarını merak ederek araştırmaya devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı, E-Devlet üzerinden başvuru şartlarını açıkladı. Peki, KKK uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? KKK uzman erbaş alımı için son başvuru tarihi ne zaman?

29.05.2019Gündem
KKK uzman erbaş başvuru şartları neler KKK başvurusu nasıl yapılır

KKK uzman erbaş başvuru şartları neler? KKK başvurusu nasıl yapılır?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) bünyesinde uzman erbaş alımı gerçekleştirilecek. Kariyerlerini Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın uzman erbaş kadrolarında sürdürmek isteyen gençler, başvuru şartları ve detaylarını internet üzerinden sorguluyor. Peki, KKK uzman erbaş başvuru şartları neler? KKK başvurusu nasıl yapılır? İşte, merak edilen o konu hakkında bazı bilgiler.

22.05.2019Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler Başvurular ne zaman bitecek

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 13 Mayıs tarihinde yaptığı duyuru ile muhafız, şoför, kurbağa adam ve sıhhiye branşlarında uzman erbaş alımı yapacağını duyurdu. Açıklama ile başvuruda bulunacak adaylar, başvuru şartlarını ve son başvuru tarihlerini araştırmaya başladı. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

18.05.2019Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvuruları ne zaman bitiyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvuruları ne zaman bitiyor?

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) bünyesinde alımı gerçekleştirilecek olan uzman erbaş alımı müracatları 5 Şubat tarihinde başlamıştı. Başvurular, E-Devlet üzerinden gerçekleşebilecek. Başvurularını gerçekleştiremeyen adaylar ise uzman erbaş başvurularının hangi tarihte son bulacağını merak edip araştırıyor. Peki, Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvuruları ne zaman bitiyor? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

16.05.2019Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler Son başvuru tarihi ne zaman

Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? Son başvuru tarihi ne zaman?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na (KKK) TSK kapsamında, uzman onbaşı ve uzman çavuş alımı yapılacağını açıkladı. Bununla beraber, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na girmek isteyen adaylar da başvuru tarihleri ve son başvuru tarihleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, geçtiğimiz aylarda kabul edilmeye başlanan başvurular ne zaman son bulacak?

14.05.2019Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığına uzman erbaş alınacak Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Komutanlığı'na uzman erbaş alınacak! Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı'na uzman erbaş alımı için başvurular 13 Mayıs’ta başladı. Söz konusu uzman erbaş istihdamı hakkında aranan başvuru şartları yayımlandı. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler?

13.05.2019Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı sonuçları ve fiziki yeterlilik tabloları

Jandarma uzman erbaş alımı sonuçları ve fiziki yeterlilik tabloları

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçları, personel temin sistemi üzerinden erişime açılmasıyla birlikte birçok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. Peki, Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçları nereden sorgulanabilecek? İşte, Jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçları ve mülakata yönelik götürülmesi gereken evrak detayları

17.04.2019Gündem
Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı Mülakatta bu belgeleri unutmayın

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandı! Mülakatta bu belgeleri unutmayın

Jandarma Genel Komutanlığı'nın (JGK) sözleşmeli uzman erbaş alımına ilişkin başvuru sonuçları açıklandı. Gözler şimdi mülakatların yapılacağı tarihler ve mülakatlara ilişkin diğer detaylarda. Öte yandan adaylar, Jandarma 2019-1 uzman erbaş temini için başvuru sonuçları kurumun resmi internet sitesi üzerinden gerekli bilgilerle sorgulayabilir. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

15.04.2019Gündem