MENÜ

Sağlık Bakanı Recep Akdağ

Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sağlık Bakanı Recep Akdağ haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sağlık Bakanı Recep Akdağ haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.163 Sağlık Bakanı Recep Akdağ haberi bulunmuştur.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Haberleri

Bağımlı olarak doğdu hayata tutundu... Rüzgar bebek için karar verildi

Bağımlı olarak doğdu hayata tutundu... Rüzgar bebek için karar verildi

ANTALYA'da annesinin hamile olduğu dönemde de uyuşturucu kullanması nedeniyle bağımlı olarak dünyaya gelen ve şu an 2 yaşında olan Rüzgar bebeğin velayetini almak isteyen anneanne G.T., hukuk mücadelesini kaybetti.

26.02.2019Gündem
DSÖ Genel Direktörü, Türkiyeden övgüyle bahsetti

DSÖ Genel Direktörü, Türkiye'den övgüyle bahsetti

DSÖ Genel Direktörü Adhanom, "Türkiye'nin son 13-14 yılda sağlık sistemini değiştirmesi çok önemli. Türkiye sağlıkta büyük ilerleme kaydetti. Bunu ben kendim çok iyi biliyorum." dedi.

4.12.2018Dünya
Hünkâr Çayırında Kayı düğünü

Hünkâr Çayırı'nda Kayı düğünü

AK Parti Erzurum Milletvekili, eski Başbakan Yardımcısı ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ, oğlu Muhammed Akdağ’ı evlendirdi.

8.09.2018Gündem
Eski bakan Recep Akdağın oğlu Kayı Düğünü ile evlendi

Eski bakan Recep Akdağ'ın oğlu 'Kayı Düğünü' ile evlendi

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın oğlu Muhammed Akdağ, Gebze'de Fatih Sultan Mehmed'in hayatını kaybettiği alanda düzenlenen 'Kayı Düğünü' ile evlendi. Video: AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı

8.09.2018Haber
Eski bakan Recep Akdağın oğlu Kayı Düğünü ile evlendi

Eski bakan Recep Akdağ'ın oğlu 'Kayı Düğünü' ile evlendi

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın oğlu Muhammed Akdağ, Gebze'de Fatih Sultan Mehmed'in hayatını kaybettiği alanda düzenlenen 'Kayı Düğünü' ile evlendi.

8.09.2018Gündem
Maliye Bakanı Naci Ağbal açıkladı... Taşeron işçilere kadro geliyor mu İşte son durum

Maliye Bakanı Naci Ağbal açıkladı... Taşeron işçilere kadro geliyor mu? İşte son durum

Taşeron işçileri çok yakından ilgilendiren kadro hakkında Maliye Bakanı Naci Ağbal'dan açıklamalar geldi. Taşeron işçilere kadro gelecek mi sorusu taşeron firmalarda çalışmak isteyen vatandaşlar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. Ağbal, 'Taşeronlarla ilgili çalışmalar öteden beri yaptığımız çalıştığımız konu, çalışma bakanlığımız da bir çalışma yaptı. Ekonomi Koordinasyon Kurulu ve Bakanlar Kurulu'nda bir araya getirmek için kapsamlı bir çözüm paketi hayata geçirmeyi hedefliyoruz.' dedi. İşte o açıklamalar.

16.10.2017Ekonomi
Taşerona kadro düzenlemesi ne zaman yapılacak Taşerona kadroda son durum

Taşerona kadro düzenlemesi ne zaman yapılacak? Taşerona kadroda son durum

Kadro bekleyen binlerce taşeron için son açıklama Maliye Bakanı Naci Ağbal’dan geldi. 2018 bütçesine maliyetinin 13 milyar lira olduğunu söyleyen ve Çalışma Bakanlığı'nın çalışmalarından bahseden Ağbal, taşerona kadro konusuna da değindi. Peki Taşerona kadro düzenlemesi ne zaman yapılacak?

24.08.2017Gündem
Son dakika... İşte yeni Bakanlar Kurulunun detayları...

Son dakika... İşte yeni Bakanlar Kurulu'nun detayları...

Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan 65. Hükümet'te beş Başbakan Yardımcısından dördü değişirken, altı yeni isim de kabineye girdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu da Başbakan Yardımcılığına getirildi.

19.07.2017Gündem
Son dakika... İşte yeni Bakanlar Kurulu

Son dakika... İşte yeni Bakanlar Kurulu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere saat 12.00'de Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne giden Başbakan Binali Yıldırım, görüşmenin ardından kabine değişikliğini açıklamak üzere kameraların karşısına geçti. Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı yeni kabinede 5 bakanın görevi değişti, 6 yeni isim de kabineye girdi. 5 Başbakan Yardımcısından 4'ü değişti.

19.07.2017Gündem
Sanal hastaneler Meclis gündeminde

Sanal hastaneler Meclis gündeminde!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, sıradan muayenehanelerin, hastaları yönlendirme amacıyla kurulmuş internet sitelerinde “Tecrübeli kurumsal hastane” gibi sunulduğunu belirterek TBMM'ye önerge verdi.

16.07.2017Gündem
Özel hastanenin acili SGK’lıdan para alır mı

Özel hastanenin acili SGK’lıdan para alır mı?

SGK’lı hastaların acil durumda özel hastanelere başvurmaları halinde herhangi bir ücret alınmaması gerekiyor. Bu konuda şikayet hatları bile oluşturulmuş durumda. Ancak düşme sonucu kafasında kanaması olan, beyin kanaması geçirdiğinden şüphelenilen hastalar bile ‘acil’ değil gerekçesiyle binlerce liralık fatura ile karşılaşıyor.

14.07.2017Ekonomi
Ressam Koçanın Ayağımdaki Diken sergisi açıldı

Ressam Koçan'ın "Ayağımdaki Diken" sergisi açıldı

Akademisyen ve ressam Hüsamettin Koçan'ın, hayatından izler taşıyan ve göçü konu alan "Ayağımdaki Diken" adlı 44. kişisel sergisi, "Avrupa Konseyi Müze Ödülü"ne sahip Bayburt'un Bayraktar köyündeki Baksı Müzesi'nde açıldı.

12.07.2017Gündem
Bakanlıktan uyarı: Suya dikkat

Bakanlıktan uyarı: Suya dikkat

Sağlık Bakanlığı, belediyeleri şebeke suları konusunda uyardı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın imzasıyla gönderilen genelgede, artan hava sıcaklığına bağlı muhtemel su kaynaklı hastalıklara karşı gerekli önlemlerin alınması istendi. Ambalajlı sulara da artı denetimi öngören genelgede özetle şunlar kaydedildi:

6.07.2017Gündem
Sağlık Bakanlığından Manisa açıklaması

Sağlık Bakanlığı'ndan Manisa açıklaması

Sağlık Bakanlığı, Manisa'daki asker zehirlenmelerine ilişkin yeni bir araştırma raporunun açıklandığı iddiasını yalanladı. 22 Haziran'da tamamlanan ilk raporun ise bugün Manisa Valiliği'ne ulaştığı öğrenildi.

3.07.2017Gündem
Kurtulmuş: Açılan ateş misliyle karşılık bulacaktır

Kurtulmuş: Açılan ateş misliyle karşılık bulacaktır

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Türkiye’nin PYD/YPG konusundaki hassasiyetlerinin dikkate alınması gerektiğini bir kez daha çok net şekilde ifade ediyorum. Kaldı ki bu bu örgütün Afrin bölgesinden Türkiye’ye doğru açtığı her türlü taciz ateşi misliyle, angajman kuralları çerçevesinde karşılık bulacaktır." dedi.

29.06.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Okurların gözünden 2017’nin 'En'leri

Hürriyet Ankara’nın “Kalem sizin, söz sizin” diyerek, okurla dirsek teması kurduğu Burada Okur Yazar’da... Bir yılı daha geride bıraktık.Ve...Yıl artık 2018.

31.12.2017

Engelliye 'RAM'pa yokuşu

Bu fotoğraflar...Doğuştan spastik engelli Oğuz Mucurluoğlu’ndan geldi.

21.09.2017

Ekonominin tepesinde çift başlılıktan vazgeçiliyor

UZUN zamandır beklenen kabine değişikliği dün nihayet gerçekleşti.

19.07.2017

Başkentray Elmadağ’a uzatılsın

Sincan-Kayaş arasında ‘metro standartında hizmet vermesi’ amacıyla çalışmaları devam eden Başkentray projesiyle ilgili okurumuz Arif Aydos’un talebi/önerisi var.

16.07.2017

Özel hastanenin acili SGK’lıdan para alır mı?

SGK’lı hastaların acil durumda özel hastanelere başvurmaları halinde herhangi bir ücret alınmaması gerekiyor. Bu konuda şikayet hatları bile oluşturulmuş durumda. Ancak düşme sonucu kafasında kanaması olan, beyin kanaması geçirdiğinden şüphelenilen hastalar bile ‘acil’ değil gerekçesiyle binlerce liralık fatura ile karşılaşıyor.

15.07.2017