MENÜ

Nazli İlicak

Nazli İlicak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Nazli İlicak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Nazli İlicak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.883 Nazli İlicak haberi bulunmuştur.

Nazli İlicak Haberleri

Sizin seviye noksanlığınızı...

'Sizin seviye noksanlığınızı...'

CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Abdulkadir Selvi ve Nazlı Ilıcak arasında gerginlik programa damga vurdu. Selvi'nin, Ilıcak için sarf ettiği 'Geçenlerde gazetelerde bir haber gördüm, Nazlı Ilıcak'ın evine bir hırsız girdiğini ziynet eşyalarının çalındığı söylendi.Bence sadece ziynet eşyaları değil Ilıcak'ın vicdanı da çalınmıştır' sözleri gerilime neden oldu.Ilıcak bu sözler üzerine 'Bende sizin seviye noksanlığınızı size ifade ediyorum'dedi.

15.04.2014Haber
Rol gereği öpüştüm pişmanım

Rol gereği öpüştüm pişmanım

Kanal D’nin sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın yaptığı sohbet programı “Pazar Gezmesi”nin bu haftaki konuğu, başarılı oyuncu Erkan Petekkaya.

11.04.2014Gündem
Senin gibi İşkembe-i kübradan atıyorum...

Senin gibi 'İşkembe-i kübradan' atıyorum...

CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf'programında yine gergin anlar yaşandı. Altan Öymen, Nazlı Ilıcak, Kadri Gürsel ve Nagehan Alçı'nın gündemi MİT yasası ve Dış işleri Bakanlığı'ndaki toplantının İnternete sızdırılmasıydı.Nagehan Alçı, 'Başbakan'ın bütün çevresini dinleyenler olduğunu biliyoruz, Dış İşlerinde'de bu dinlemeleri kimler yapıyorsa kozmik toplantıyıda onlar dinlemiş ve servis etmiştir diyorum'dedi,Alçı,Nazlı Ilıcak'a yönelik olarak 'Siz neye dayanarak Hakan Fidan diyorsunuz ben bilmiyorum ve sizin gibi isim filan vermiyorum soruştuma devam ediyor'dedi.Ilıcak, Alçı'ya cevaben 'Ben senin gibi havadan atıyorum, senin gibi İşkembe-i kübradan atıyorum' dedi.

11.04.2014Haber
Sana aşıktım dedim, kızdı

Sana aşıktım dedim, kızdı

Nilgün Belgün, Metin Akpınar’a olan aşkını Nazlı Ilıcak’ın programında itiraf etti: “Metin’e ‘Sana deli gibi aşıktım’ dedim, ‘Bu şimdi mi söylenir’ diye bağırdı.”

4.04.2014Kelebek
Oradaydık, şimdi buradayız

Oradaydık, şimdi buradayız

Agresif çıkışlarının sonuncusu olarak program partnerlerinden Nazlı Ilıcak, Altan Öymen ve Kadri Gürsel’i vatan haini ilan eden Nagehan Alçı, önceden Ilıcak’a çok saygılıydı. Bunu kısa bir twitter taramasıyla öğrenmek mümkün...

29.03.2014Gündem
Sabancı’dan irmik helvası

Sabancı’dan irmik helvası

KANAL D’de yayınlanan, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın yaptığı “Pazar Gezmesi” programına bu hafta Ali Sabancı konuk oldu.

28.03.2014Kelebek
Ben bu programda vatan hainleriyle birlikte..

'Ben bu programda vatan hainleriyle birlikte..'

CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Kadri Gürsel'in yayın yasağı getirilen ses kayıdı hakkındaki açıklamalarına oldukça sinirlenen Nagehan Alçı, adeta çileden çıktı. İnternete düşen ses kaydıyla ilgili Kadri Gürsel, Cumhuriyet gazetesinin RTÜK yasağı hakkındaki açıklamasını okudu. Nazlı Ilıcak, bu açıklamayı alkışladı. Gürsel'in açıklamayı canlı yayında okumasına sinirlenen Alçı 'Ben bu programda vatan hainleri ile birlikte olmaktan çok büyük bir esef duyuyorum. Siyaset yapın ama artık güvenliğimiz üzerinden bu kadar çirkin şeylerin aleti olmanız kabul edilemez, ne derseniz deyin. Devlet bugün büyük bir tehdit altındadır. Utanmazsanız! O çok beğendiğiniz batıda ki uygulamalara bakın' dedi.

27.03.2014Haber
Selvinin sözleri Ilıcakı kızdırdı

Selvi'nin sözleri Ilıcak'ı kızdırdı

CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programında Abdülkadir Selvi'nin sözleri Nazlı Ilıcak'ı çılgına çevirdi.

26.03.2014Haber
Orhan Gencebay Çaldı, Nazlı Ilıcak Oynadı

Orhan Gencebay Çaldı, Nazlı Ilıcak Oynadı

Orhan Gencebay Kanal D'de yayınlanan Pazar Gezmesi programına konuk oldu. Programın sunucusu Nazlı Ilıcak, Orhan Gencebay'ın sazına dansıyla eşlik etti.

24.03.2014Ne Oluyor
ORHAN GENCEBAY ÇALDI ILICAK OYNADI

ORHAN GENCEBAY ÇALDI ILICAK OYNADI

Kanal D'de yayınlanan Pazar Gezmesi programının konuğu Orhan Gencebay'dı. Programda Orhan Gencebay saz çaldı sunucu Nazlı Ilıcak da oynadı.

24.03.2014Ne Oluyor
Orhan Abi kuzuymuş

Orhan Abi kuzuymuş

Kanal D’nin yeni sohbet programı “Pazar Gezmesi”nin bu haftaki konuğu Orhan Gencebay oldu. Sanatçı, Nazlı Ilıcak’a özel hayatından kariyerine pek çok ilginç açıklamada bulundu.

21.03.2014Kelebek
Gülen: Duama amin diyebilmelerini beklerdim

Gülen: Duama amin diyebilmelerini beklerdim

Fethullah Gülen, çok tartışılan 'beddua'sıyla ilgili olarak '' Doğrudan hiçbir kişinin, hiçbir partinin, hiçbir topluluğun adını vermedim. Bazı sıfatlar ve fiiller sıraladım. Her kim şunu şunu şunu yapıyorsa dedim... O sıfatı taşımıyorlarsa, o fiilleri işlememişlerse neden bu kadar rahatsız oluyorlar, üzerlerine alıyorlar?'' diye sordu. ''Komplolara vehimlere dayalı bu iftiraları seslendirenlerin, gazetelerine sayfa sayfa taşıyanların bu duama “amin” diyebilmelerini beklerdim'' diyen Gülen, yine aynı noktada olduğunu belirtti ve ekledi: ''Eğer biz çeteysek örgütsek Allah bizim belamızı versin, eğer ‘paralel’ devletsek bizim belamızı versin, değilse bunları bu masum cemaate isnad edenlerin belasını versin!''

18.03.2014Gündem
Evlat edinemedim

Evlat edinemedim

EMEL Sayın, evinin kapılarını Kanal D’de yayınlanan “Pazar Gezmesi” programı için Nazlı Ilıcak’a açtı.

14.03.2014Kelebek
Sıfır siyaset

Sıfır siyaset

Yıllardır siyasi gündemle ilgili programlar yapıp yazılar yazan Nazlı Ilıcak, son projesiyle takipçilerini şaşırttı. Kanal D için “Pazar Gezmesi” adlı bir program hazırlamaya başlayan Ilıcak, magazin sayesinde nefes aldığını söylüyor: “Bu programda siyaset sıfır. Zaten ben de bezmişim. O yüzden ‘Pazar Gezmesi’ nefes aldığım bir alan oldu.”

9.03.2014Kelebek
Süper Star’dan bomba itiraflar

Süper Star’dan bomba itiraflar

Nazlı Ilıcak’ın hazırladığı “Pazar Gezmesi” yarın Kanal D’de başlıyor.

1.03.2014Gündem
Pazar Gezmesi Kanal D’de başlıyor

Pazar Gezmesi Kanal D’de başlıyor

Kanal D’nin, Nazlı Ilıcak’ın ünlülerin evlerine konuk olacağı yeni programı “Pazar Gezmesi”, 2 Mart Pazar günü başlıyor.

25.02.2014Kelebek
NEZAKET SINIRINI ÇOKTAN AŞTINIZ

'NEZAKET SINIRINI ÇOKTAN AŞTINIZ'

CNN TURK'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında tartışmalarıyla son günlerde gündeme gelen gazeteci Nagehan Alçı ve Nazlı Ilıcak arasında dün akşam yine çok sert bir tartışma yaşandı. Paralel yapının konuşulduğu bölümde Ilıcak, Alçı'ya yönelik olarak "Sen benim konuşmamı istemiyorsun galiba" sorusu üzerine "İstediğiniz gibi konuşun. Türkiye manipülasyona çok alışık, buyrun konuşun" dedi.Bu cevap üzerine oldukça sinirlenen Ilıcak "Nezaketini takın, manipülasyona alışık diye beni işaret edemezsin" diye çıkışınca, Alçı "Herkes şahit ki uzun zamandır siz bu programda nezaket sınırını çoktan aştınız.Açıkça da manipülasyon yapıyorsunuz.Bana öğrende gel, nezaketsiz,aç kulaklarını dinle diyemezsiniz, siz bu programa kirli iftiralar, yalan yanlış bilgiler, birilerinin maşası olarak gelemezsiniz" diyerek yanıt verdi.

23.01.2014Haber
ILICAK VE SELVİ ARASINDA ÇOK SERT TARTIŞMA YAŞANDI

ILICAK VE SELVİ ARASINDA ÇOK SERT TARTIŞMA YAŞANDI

CNN TÜRK'te yayınalanan 'Dört Bir Taraf' programında Nazlı Ilıcak ve Abdulkadir Selvi arasında çok sert tartışma yaşandı.Kadri Gürsel'in, Selvi'ye yönelik 'Daha önceki bütün soruşturmalarda polise gelen gözaltına alma talimatları öncesinde kontrolmu ediyordu.Bakalım o mu yaptı diye' sorusu üzerine, Selvi 'Polisleri, Nazlı hanıma sorun' cevabı bir anda programın gerilmesine neden oldu. Ilıcak, Selvi'ye yönelik olarak 'Sen polisleri niçin bu kadar küçümsüyorsun, polislerden bir acınız mı var? Bana ikide bir laf atıyorsunuz, yeter artık, yeter, dağdan gelmişsin bağdakini kovuyorsun, yeter'dedi.

16.01.2014Haber
ILICAK VE ALÇI ARASINDA GERGİN ANLAR

ILICAK VE ALÇI ARASINDA GERGİN ANLAR

CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta Milliyet Gazetesi yazarı Nagehan Alçı ile Gazeteci Yazar Nazlı Ilıcak arasında yaşanan polemik, programda öne çıkan anlardan biri oldu.

14.01.2014Haber
Erdoğan: Günümüzdeki dost moderndir

Erdoğan: Günümüzdeki dost moderndir

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Malezya’da Uzakdoğu seyahatine eşlik eden gazete yazarlarına açıklamalarda bulundu.

11.01.2014Gündem
NAZLI ILICAK CANLI YAYINDA BEDDUA ETTİ

NAZLI ILICAK CANLI YAYINDA BEDDUA ETTİ

CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programında hem cemaate hem de AKP hükümetine, hükümetin tabiriyle, beddua cemaatin bakış açısıyla "mübahale" yani karşılıklı ahid etti.

10.01.2014Haber
NAGEHAN BENİ BAZI ŞEYLERE ZORLAMA

'NAGEHAN BENİ BAZI ŞEYLERE ZORLAMA'

CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Nagehan Alçı ve Nazlı Ilıcak arasında yine gergin anlar yaşandı. Nazlı Ilıcak, Alçı'nın Başbakan Erdoğan'ı sert bir dille eleştirdiği 2009 tarihli yazıyı hatırlatınca Alçı canlı yayında adeta çileden çıktı. Nagehan Alçı'nın Nazlı Ilıcak'ı dezenformasyon yapmakla suçlaması Ilıcak'ı kızdırdı. Bunun üzerine Nazlı Ilıcak, "Bak Nagehan beni bazı şeylere zorlama... Senin de 2009'da çıkan bir yazında Başbakan Erdoğan'ı çok ağır bir şekilde eleştirdin. Ben Başbakan'ı kesinlikle sanık sandalyesine oturmasını istemem" dedi.

2.01.2014Haber
Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş ile görüştü

Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş ile görüştü

Öğle saatlerinde sürpriz bir şekilde ABD Büyükelçisi Ricciardone ile görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, öğleden sonra da parti genel merkezinde Mansur Yavaş ile görüştü. Yavaş'ın CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olduğu öğrenildi.

19.12.2013Gündem
Nazlı Ilıcaka büyük şok

Nazlı Ilıcak'a büyük şok

Sabah Gazetesi, ünlü gazeteci-yazar Nazlı Ilıcak ile yollarını ayırdı.

18.12.2013Gündem
NAZLI ILICAK-NAGEHAN ALÇI ARASINDA GERGİN ANLAR

NAZLI ILICAK-NAGEHAN ALÇI ARASINDA GERGİN ANLAR

CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programının iki yorumcusu Ilıcak ve Alçı arasında programın son bölümünde sert bir tartışma yaşandı. Nagehan Alçı'nın Ilıcak'a yönelik olarak 'Bakın satır arasında çok çirkin şeyler söylüyorsunuz' sözüne Ilıcak'ın 'Rahatsız oluyorsunuz, o zaman Ahmet Hakan tutuklanacak diye yaymasaydınız kardeşim' sözleri bir anda programın tansiyonu yükseltti.

17.12.2013Haber
AK Partili isimlerden öğrenci evi tartışmasına tepki

AK Partili isimlerden öğrenci evi tartışmasına tepki

AK Parti’nin kurucularından, Muş Alparslan Üniversitesi öğretim görevlisi Fatma Bostan Ünsal, Başbakan Erdoğan’ın kızlı erkekli öğrenci evlerine yönelik sözlerini, “Çok tehlikeli bir durum” diye niteledi.

8.11.2013Gündem
Terör örgütü kız erkek ilişkilerini kullanıyor

'Terör örgütü kız erkek ilişkilerini kullanıyor'

İçişleri Bakanı Muammer Güler, şu ana kadar öğrencilerin kaldıkları evler, daireler, apart daireler veya pansiyonlarla ilgili gelen değişik müracaatlar olduğunu, bunların değerlendirildiğini belirterek "Olaya, terörle mücadele boyutuyla öncelikle baktık. Özellikle üniversite öğrencilerinin kaldığı evler, yurtlar ve pansiyonlar, terör örgütlerinin ve çeşitli illegal oluşumların, hem taban kazanma hem de eleman temini açısından önemli bir kaynak olarak gördükleri yerlerdir" dedi.

7.11.2013Gündem
Adana Valisi: Gereği yapılacak

Adana Valisi: Gereği yapılacak

29 Ekim törenlerinde Adana Belediye Başkan vekiliyle yaptığı tartışmayla gündeme gelen Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Başbakan Erdoğan'ın kız ve erkek öğrencilerin aynı evde kalmasıyla ilgili açıklamasının kendileri için talimat olduğunu ve gereğinin yapılacağını belirtti.

7.11.2013Gündem
Bakanlık bütçe görüşmelerinde sert tartışma

Bakanlık bütçe görüşmelerinde sert tartışma

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın 2014 yılı bütçesinin görüşmelerinde, iktidar ve muhalefet milletvekilleri arasındaki öğrenci evleri tartışması devam etti. Tartışmalar sırasında AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel "Genç kızlarımızı fuhuşa sürükleyenler var. Kadınlarımızın, kızlarımızın kolayca harcanmasına göz yumamayız" dedi.

7.11.2013Gündem
Utanıyorum

Utanıyorum

Cnn Türk’te önceki akşam yayınlanan Dört Bir Taraf programında öğrenci evlerinin denetlenmesi tartışıldı.Gazeteci Nazlı Ilıcak, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın sözleriyle ilgili “Bu işlemin hukuk dışı olduğunu söylüyorum. Eğer bundan oy gelecekse hiç gelmesin. Ben hakikaten utanıyorum” dedi.

6.11.2013Gündem
Valiler gereğini yapıyor

Valiler gereğini yapıyor

Başbakan Tayyip Erdoğan, öğrenci evlerine müdahaleye ilgili dün “Evlerde kalma noktasında sıkıntılar yaşanıyor. Çünkü buralarda nelerin olduğu belli değil. Karmakarışık, her tür şeyler olabiliyor. Devletin burada olduğunu anlatmak için bu adımlar atılmaktadır ve atılacaktır” dedi. Erdoğan, Finlandiya ziyareti öncesi havalimanında yaptığı açıklamada da gerekirse yasal düzenleme yapacaklarını söyledi. Bir gazetecinin sorusu üzerine de ''Yarın anne olduğunuzda veya anne iseniz kızınıza, çocuğunuza böyle bir şeyi uygun buluyorsanız hayırlı olsun'' yorumunda bulundu.

5.11.2013Gündem
NAZLI ILICAKTAN FLAŞ SÖZLER

NAZLI ILICAK'TAN FLAŞ SÖZLER

Gazeteci Nazlı Ilıcak, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Dört Bir Taraf programında öğrenci evlerinin denetlenmesi konusunda flaş sözler söyledi. Ilıcak, "Bu işlem hukuk dışı olduğunu söylüyorum. Buradan oy gelecekse hiç gelmesin. Ben utanıyorum" dedi.

5.11.2013Haber
LOKUMLU OSCAR ÇANTASI

LOKUMLU OSCAR ÇANTASI

23 yıldır film çekiyor ama belki de pek çoğumuz onu Gladyatör olarak tanıdık. Oscar’ı kaptı, film üstüne film yaptı, sonra da ‘Akıl Oyunları’nın John Nash’i olarak kazındı hafızalarımıza.

27.10.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Bu akşam n’apsak? Bütçen ne kadar?

En ‘gastronomik’inden en ‘kendi halinde’sine, üç gıcır kent mekânı ve onları beğenmeyenler için ‘pek yakında’lı alternatifleri... İlkinden 300, ikinciden 200, üçüncüden 50 liraya çıkabilirsiniz.

12.04.2014

Dört Bir Taraf fenomeni

CNN Türk’ün ateşli tartışma programı, ülkenin son durumuyla birlikte Survivor adasından daha heyecan verici bir hal aldı.

5.04.2014

Beni Meryem Uzerli oynasın Yılmaz’ı Kenan İmirzalıoğlu

Fatoş Güney’le Kelebek Pazar için yaptığım dünkü röportajı okurken sizin de aklınızdan aynı soru geçmedi mi?

19.01.2014

Ben Başbakan’a günaydın diyorum!

“Türkiye’de neler oluyor?”u...

13.01.2014

Erdoğan’sız bir Türkiye planlıyorlar

MUSTAFA Balbay’ı dinledik, ardından Nazlı Ilıcak’ı, bugün de sıra hükümet kanadında...

9.01.2014

Nazlı Ilıcak: Paralel devlete inanmıyorum

DAHA geçen hafta, “Yetti bu siyaset!” dedim, “Böğğğğ! ” dedim. Ama...

8.01.2014

İğrendim

NASIL bir ülke olduk...

21.12.2013

Büyük baş ağrısı: Altın

İRAN’dan alınan doğalgaz bir ara altınla ödeniyor. Bu altınlar “ihracat” olarak gösteriliyor.

19.12.2013

Polis ve adalet

SAVCININ emriyle soruşturma yapan polisi, istediği zaman hükümet görevden alıyorsa, yargı bağımsızlığından nasıl bahsedeceğiz?

19.12.2013

Zinciri çok sallama bir yanın incir

FERHAT Kentel adlı akademisyenin kulağına fısıldamışlar.

15.12.2013

AKP nereye?

BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç’ın sözleri fevkalade önemli bir toplumsal basıncın dışavurumudur.

9.11.2013

Başbakan bunu niye yapıyor?

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın zihninin gerisinde nasıl bir Türkiye fikrini beslemeye devam ettiğini hepimize gösteren bir örnek daha yaşadık.

8.11.2013

‘Fahrenheit 451’

İrlanda’da bir parkta, yani halkın gözü önünde bir genç eşcinsel olduğunu vurguluyor. Davranışları o yönde.

6.11.2013