MENÜ

Myk

Myk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Myk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.199 Myk haberi bulunmuştur.

Myk Haberleri

CHPde listeye son dakika ayarı

CHP'de listeye son dakika ayarı

CHP, 24 Haziran’daki çifte seçimde yarışa girecek milletvekili aday listesini saat 16.15’te YSK’ya teslim etti. Parti Meclisi (PM) toplantısında açıklanan aday listesine gelen tepkiler nedeniyle listeye ilişkin pazarlıklar son dakikaya kadar sürdü. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve aday olmayan 7 isimle birlikte 58 milletvekili listelerde yer alamadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti yönetimine muhalif milletvekillerinin isimlerinin çizilmesi dikkat çekti.

22.5.2018Gündem
İşte CHPde listeye giremeyen isimler

İşte CHP'de listeye giremeyen isimler

CHP’nin 19. Olağanüstü Tüzük Kurultayı’nda parti yönetimine muhalefet eden isimler büyük ölçüde çizik yedi. Listede İlhan Cihaner, Ali Şeker, Eren Erdem ve Barış Yarkadaş gibi isimlere yer verilmezken, Selin Sayek Böke İzmir’den aday gösterildi. Kurultay’da Kılıçdaroğlu’nun karşısında aday olmak için imza toplayan Mustafa Balbay da listede kendisine yer bulamadı.

20.5.2018Gündem
CHPde liste pazar günü netleşecek... Kılıçdaroğlu tüm programlarını iptal etti

CHP'de liste pazar günü netleşecek... Kılıçdaroğlu tüm programlarını iptal etti

CHP'nin 24 Haziran seçimlerinde aday olarak göstereceği milletvekili listesi 20 Mayıs Pazar günü toplanacak Parti Meclisi'nde (PM) oylanarak netleşecek. Mevcut milletvekillerinden 50'ye yakınının aday gösterilmeyeceği belirtilirken, listelere yoğunlaşan Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun tüm programlarını iptal ettiği bildirildi. Kılıçdaroğlu'nun yine İzmir'den milletvekili adayı olacağı, Deniz Baykal'ın ise Antalya 1. sıradan aday gösterileceği kaydedildi. Grup kurabilmesi için Saadet Partisi'nden 5-6 ismin de CHP'nin listelerinden aday olması beklenirken, ayrıca Abdüllatif Şener, Kani Beko, İbrahim Kaboğlu gibi isimlerin listeye gireceği ifade ediliyor. Seçim bildirgesini 24 Mayıs Perşembe günü yapacak ana muhalefet partisi, milletvekili adaylarını da kamuoyuna tanıtacak.

17.5.2018Gündem
UNHCR, OIC join efforts in addressing a Comprehensive Refugee Response Framework

UNHCR, OIC join efforts in addressing a Comprehensive Refugee Response Framework

UNHCR, OIC join efforts in addressing a Comprehensive Refugee Response Framework

4.5.2018Merkez
Tekstil kursiyeri sığınmacılar, sertifikalarını aldı

Tekstil kursiyeri sığınmacılar, sertifikalarını aldı

Tekstil kursiyeri sığınmacılar, sertifikalarını aldı

2.5.2018İzmir
Deniz Baykal aday olacak mı İki farklı görüş var

Deniz Baykal aday olacak mı? İki farklı görüş var

24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olmak isteyenlerin başvuru işlemleri devam ederken, ana muhalefet partisinin aday listesinde yer alıp almayacağı merak edilen en önemli isimlerden biri de CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal. Baykal’ın halen Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmesi adaylık süreciyle ilgili birçok senaryoyu gündeme taşırken, bu senaryolardan en dikkat çekici olanı öğretim üyesi olarak görev yapan kızı Aslı Baykal’ın kendisi yerine aday gösterileceğine ilişkindi.

29.4.2018Gündem
Başbakan Binali Yıldırımdan Abdullah Gül açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım'dan Abdullah Gül açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, Abdullah Gül'ün adaylığıyla ilgili "Abdullah Gül’ün adaylığından bize ne? Aday olacaksa olur, olmayacaksa olmaz." açıklamasında bulundu.

27.4.2018Gündem
AK Parti’de 3 dönem esnetme yetkisi

AK Parti’de 3 dönem esnetme yetkisi

AK Parti’de 4’ü bakan 22 milletvekili ile 100’ü aşkın belediye başkanının adaylığı önünde engel oluşturan 3 dönem kuralının esnetilmesi gündeme geldi. Bu kurala takılanlar arasında Mehmet Şimşek, Veysel Eroğlu, Fikri Işık, Lütfi Elvan, Ahmet Aydın, Ayşe Nur Bahçekapılı gibi isimler de bulunuyor. AK Parti MKYK’da bedelli askerlik konusu da gündeme geldi. Erdoğan karşı çıkanların çoğunlukta olduğu oylamanın ardından da “Seçim ortamında böyle bir gündemi doğru bulmam” diyerek tartışmaya son verdi.

25.4.2018Gündem
AK Parti Manisa İl Başkanından mide bulandırıcı çıkışı

AK Parti Manisa İl Başkanı'ndan 'mide bulandırıcı' çıkışı

AK Parti Manisa İl Başkanı'ndan 'mide bulandırıcı' çıkışı

25.4.2018Manisa
HDPnin Cumhurbaşkanı adayı Demirtaş oldu

HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı Demirtaş oldu

HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı Demirtaş oldu

25.4.2018Merkez
HDPnin adayı belli oldu

HDP'nin adayı belli oldu

Halkların Demokratik Partisi (HDP), 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Edirne Cezavi'nde bulunan eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın aday yapılmasını kararlaştırdı. HDP Parti Meclisi, seçim ile ilgili çalışmalar için de Parti MYK'sına yetki verdi.

25.4.2018Gündem
AK Partiden sert açıklama: Edepsizlik, terbiyesizlik

AK Parti'den sert açıklama: Edepsizlik, terbiyesizlik

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, 23 Nisan'da TBMM'de yaşanan gergin oturumla ilgili açıklamalarda bulundu. Ünal, "Şunun bilinmesini isteriz ki grup başkanvekilliği soytarılık yapma yeri değildir. Seçilmiş Cumhurbaşkanı'na parmak sallama yeri değildir. Bu devletin başkanı olarak anayasanın nitelendirdiği Cumhurbaşkanımıza parmak sallayanlar şunu çok iyi bilsinler ki, biz iktidar sorumluluğumuz olduğu için aman Meclis çalışsın, diye susuyorsak birileri bunu zayıflık zannetmesinler. Böyle bir terbiyesizlik edepsizlik olamaz" dedi. Ünal, AK Parti'den milletvekili olmak isteyenler için başvuruların başladığını belirterek gerekli şartları da açıkladı.

24.4.2018Gündem
Meral Akşener ortak aday mı CHPden flaş açıklama

Meral Akşener ortak aday mı? CHP'den flaş açıklama

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 'Akşener, CHP'nin ortak adayı mı olacak?' sorusuna ''Meral Akşener ortak aday mı, yok öyle bir şey. Meral Akşener'in engellenmesinin önünü kaldırdık. CHP kendi adayını çıkaracak'' yanıtını verdi.

23.4.2018Gündem
HDPde taban Demirtaş diyor, merkez 30 Nisanı bekliyor

HDP'de taban 'Demirtaş' diyor, merkez 30 Nisan'ı bekliyor

HDP'de taban 'Demirtaş' diyor, merkez 30 Nisan'ı bekliyor

23.4.2018Merkez
Bahçeliden İYİ Parti çıkışı: Seçime girsin, ne olacak

Bahçeli'den İYİ Parti çıkışı: Seçime girsin, ne olacak

Bahçeli'den İYİ Parti çıkışı: Seçime girsin, ne olacak

21.4.2018Kızılcahamam
AK Parti Sözcüsü Erdoğanın anketlerdeki oy oranını açıkladı

AK Parti Sözcüsü Erdoğan'ın anketlerdeki oy oranını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, “Seçime girmek için yasalarla belirlenmiş koşulları taşıyan tüm aday ve partilerin 24 Haziran’da sandıkta seçmenin karşısına çıkmasından yanayız. Birileri kendi hazırlıksızlıklarını bize fatura etmeye kalkışmasın" dedi. 28 Nisan’da İzmir, 6 Mayıs’ta da İstanbul kongrelerini gerçekleştireceklerini, mayısın 15’i gibi kampanya sürecinin başlayabileceğini, Cumhurbaşkanı’nın ve Başbakan’ın katılacağı büyük mitinglerin olacağını söyleyen Ünal, en son yaptıkları anketin sonucunu açıkladı: "Son ankette Cumhurbaşkanımızın oyu yüzde 55.6 gözüküyordu."

19.4.2018Gündem
İşte CHPnin yaptırdığı anketlerde çıkan isim

İşte CHP'nin yaptırdığı anketlerde çıkan isim

CHP'de gözler cumhurbaşkanı adayının kim olacağına çevrildi. CHP'de cumhurbaşkanı adaylığı için de kamuoyu yoklamaları ve anketler yaptırılıyor. Bu anketlerde ise ağırlıklı olarak Kemal Kılıçdaroğlu isminin öne çıktığı öğrenildi. CHP Sözcüsü Bülent Tezcan da bugün bir televizyon programında bu soruya, "Bana göre CHP içinde en büyük aday Kemal Kılıçdaroğlu'dur" yanıtını verdi.

19.4.2018Gündem
CHP’den hodri meydan

CHP’den hodri meydan

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 24 Haziran tarihinin açıklanmasının ardından “Yangından mal kaçırır gibi ama ters tepecek. Biz seçime hazırız, bu yıl demokrasi yılı olacak” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan da “Yönetemiyorsunuz, seçim çağrısı yaptınız, hodri meydan” diye konuştu.

18.4.2018Gündem
Kılıçdaroğlundan erken seçim ile ilgili ilk açıklama

Kılıçdaroğlu'ndan erken seçim ile ilgili ilk açıklama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın erken seçimin 24 Haziran 2018'de yapılacağını açıklamasının ardından ilk açıklama geldi. Kılıçdaroğlu, "2018 demokrasi yılı olacak. Hazırız, kazanacağız" dedi. CHP Sözcüsü Bülent Tezcan da, "Milleti OHAL şartları altında adaletsiz bir seçime sürükleme hakkınız yok. Bugün TBMM OHAL tezkeresini reddetmek durumundadır" dedi. Tezcan, cumhurbaşkanı adayı ile ilgili soru üzerine, "Geç kaldığımızı düşünmüyoruz. Bugüne kadar yarın seçim olacak gibi hazır olduğumuzu söylüyorduk. Önümüzdeki günlerde aday ve stratejiyle ilgili önemli kararlar alınacaktır" diye konuştu.

18.4.2018Gündem
İstanbul Caz Festivali ne zaman, kimler sahne alacak İşte 2018 programı

İstanbul Caz Festivali ne zaman, kimler sahne alacak? İşte 2018 programı

25. İstanbul Caz Festivali için geri sayım başladı. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından gerçekleştirile festivalde 250´yi aşkın yerli ve yabancı sanatçıyı İstanbul´un 27 farklı mekânında ağırlayacak. Peki 2018 İstanbul Caz Festivali ne zaman, kimler sahne alacak?

11.4.2018Keyif
Ankara kulislerini sallayan iddia... Mehmet Şimşek istifa mı etti

Ankara kulislerini sallayan iddia... Mehmet Şimşek istifa mı etti?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kamuoyuna açık olarak yaptığı ilk değerlendirmelerin ardından, Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in istifasını Başbakan'a ilettiği iddiaları kulislerde konuşulmaya başlandı.

5.4.2018Ekonomi
Arkamdan iş çeviriyorlar

Arkamdan iş çeviriyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomi yönetimine yönelik eleştirilerini AK Parti’nin son MYK toplantısında da sürdürdü. Erdoğan, “Yurtdışına gitmeden önce faizlerle ilgili bir toplantı yaptık. Düşürülmesinden bahsettik. Sonra ben yurtdışındayken, Merkez Bankası faiz artırdı. Bir de tek adamlık derler, bu nasıl tek adamlıksa, karar alıyoruz uygulamıyorlar. Benim arkamdan iş çevirdiler” dedi.

4.4.2018Ekonomi
CHPde yoğun nisan

CHP'de yoğun nisan

CHP MYK’nın bugün yapacağı toplantı sonrasında CHP’lileri nisan ayı boyunca yoğun bir mesai bekliyor.

1.4.2018Gündem
AK Partide İstanbul mesaisi

AK Parti'de İstanbul mesaisi

İSTANBUL yönetimi ve belediye başkan adaylarına özel önem veren AK Parti’de il ve ilçe yönetimlerine ilişkin çalışma, tamamlanma aşamasına geldi.

31.3.2018Gündem
CHP NRW’de meşruluk tartışması alevlendi

CHP NRW’de meşruluk tartışması alevlendi

Almanya’da 2013 yılında kurulan CHP NRW Birliği’nin geçen yıl yapılan genel kurulla birlikte değiştirilen tüzüğünün bir yıldan beri Düsseldorf Dernekler Masası tarafından onaylanmamasıyla başlayan meşruluk tartışması alevlendi.

30.3.2018Avrupa
Teşkilat talimatı: Yapıcı ama sert muhalefet

Teşkilat talimatı: Yapıcı ama sert muhalefet

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçim güvenliğine ilişkin düzenlemeye AK Parti tabanından tepki olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu, seçim ittifakıyla ilgili düzenlemede uzlaşma arayışına AK Parti ve MHP’nin olumsuz yaklaştığını belirterek, “Bundan sonra siz de diğer işlerde yapıcı ama sert muhalefet yapın” talimatı verdi.

26.3.2018Gündem
2019 ekibi hazır

2019 ekibi hazır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yenilenmiş Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ile dün ilk defa bir araya geldi.

24.3.2018Gündem
İşgal tepkisi

'İşgal' tepkisi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun AB üyesi ülkelerin büyükelçileriyle bir araya geldiği kahvaltıda, Almanya Büyükelçisi Martin Erdmann, Afrin harekâtını ‘işgal’ olarak nitelendirdi. CHP’liler Erdmann’a tepki göstererek “ABD, Rusya orada ama onlara ilişkin Almanya’dan herhangi bir ses duymadık” dedi.

22.3.2018Gündem
Hâkim-savcı tepkisi... ‘113’ünün yolu AK Parti’den geçmiş’

Hâkim-savcı tepkisi... ‘113’ünün yolu AK Parti’den geçmiş’

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, “1236 hâkim ve savcı atandı. Tespit edebildiğimiz 113’ü AK Parti ile doğrudan temas halinde. Ya ilçe başkanı ya il başkanı ya kadın kollarında, gençlik kollarında” dedi. MYK’nın ardından açıklama yapan Tezcan özetle şunları söyledi:

21.3.2018Gündem

2019 öncesi kurmaylarını yeniliyor

Dokuzuncu kez MHP Genel Başkanlığı koltuğuna oturan Devlet Bahçeli’nin, 15 kişilik Başkanlık Divanı’nın yarısına yakınını yenilemesi bekleniyor.

19.3.2018Gündem
12. Kurultay mesajı: İttifakın zedelenmesine izin vermeyiz

12. Kurultay mesajı: İttifakın zedelenmesine izin vermeyiz

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partinin kurucu genel başkanı Alparslan Türkeş’in vefatının ardından katıldığı dokuzuncu kurultayda 1167 geçerli oyun tamamını alarak yeniden genel başkan seçildi. Bahçeli, “Cumhur ittifakının siyasi kaygı ve polemiklerle zedelenmesine müsaade etmeyeceğiz” dedi ve özetle şunları kaydetti:

18.3.2018Gündem
MHPde kurultay günü Bahçeli tek aday

MHP'de kurultay günü! Bahçeli tek aday

MHP'nin 12. Olağan Büyük Kurultayı, Ankara Spor Salonu'nda başladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, divan başkanlığına seçildi. Bahçeli, açılışta yaptığı konuşmada, "12'nci Olağan Büyük Kurultayımıza gelinceye kadar ne kadar kepazelik skandal travma varsa maruz kaldık. Hamd olsun hepsinden alnımızın aklıyla çıktık. Oyunları tümden bozduk" dedi. Bahçeli, "Cumhurbaşkanı seçiminde adayımız aksi ve arızi gelişme olmadıktan sonra Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Cumhur ittifakı Türkiye Cumhuriyeti'ni kuruluş felsefesine müzahir biçimde geleceğe taşıyacaktır. Hiçbir odak, hiçbir mahfil, hiçbir güruh, hiçbir siyasi düşük, Cumhur İttifakını çatlatamayacaktır" diye konuştu.

18.3.2018Gündem
Afrinde karargâh olarak kullanılan hapishane ele geçirildi

Afrin'de karargâh olarak kullanılan hapishane ele geçirildi

Zeytin Dalı harekatında Afrin'in batısındaki Merkez Hapishanesi, teröristlerden temizlendi.

17.3.2018Gündem
Afrinde teröristlerin karargâh olarak kullandığı hapishane ele geçirildi

Afrin'de teröristlerin karargâh olarak kullandığı hapishane ele geçirildi

Afrin'de teröristlerin karargâh olarak kullandığı hapishane ele geçirildi

17.3.2018Kilis
Kurultaya AK Partiden büyük katılım

Kurultaya AK Parti'den büyük katılım

MHP’de yarın düzenlenecek olan 12’nci Olağan Büyük Kurultay’da hazırlıklar son aşamaya geldi.

16.3.2018Gündem
Seçim stratejisi hazır

Seçim stratejisi hazır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısında 2019 seçimleri için hazırlıkların tamamlanması talimatı verdi.

16.3.2018Gündem
MHP kurultayında salon kırmızı beyaz olacak

MHP kurultayında salon kırmızı beyaz olacak

MHP'nin 18 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek 12. Olağan Kurultayı için siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, yabancı misyon şeflerinin de aralarında bulunduğu 3 bin 200 kişi ve kuruma davetiye gönderildi. Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla sadeleştirilen kurultay programının açılışında "2023 Marşı" ile "Lider Devlet Bahçeli" ve "Milli Duruş" adlı parti müzikleri çalacak.

16.3.2018Gündem
FETÖ hariç ihraçlar yargıya taşınıyor

FETÖ hariç ihraçlar yargıya taşınıyor

CHP, başta barış bildirisine imza atan akademisyenler olmak üzere, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından KHK ile ihraç edilen ancak FETÖ’cü olmayan kamu görevlileri için yargıya gidiyor.

15.3.2018Gündem
Mülteci kadınlardan dijital hikâyeler

Mülteci kadınlardan dijital hikâyeler

Hacettepe Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) işbirliği ile ‘Barışı Uman Kadınların Gücü Mülteci Kadınlardan Dijital Hikâyeler’ başlığıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında dijital hikâye gösterimi yapıldı.

12.3.2018Ankara
Selin Sayek Böke: Koltuk sevdalısı değiliz

Selin Sayek Böke: Koltuk sevdalısı değiliz

CHP’li 48 milletvekili, hafta sonu yapılan Tüzük Kurultayı öncesinde alternatif bir tüzük ortaya koydu. Bu 48 milletvekilinden biri olan CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ile kurultayın hemen sonrasında buluştuk. Hem Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘sert konuşması’nı hem de CHP’nin geleceği ve tüzük üzerindeki tartışmaları konuştuk.

11.3.2018Gündem
Kılıçdaroğlundan yeni tüzüğe itiraz rötuşu

Kılıçdaroğlu'ndan yeni tüzüğe itiraz rötuşu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve il başkanları toplantılarında tüzük ön taslağına gelen itirazlar üzerine değişiklik yapılması talimatı verdi.

6.3.2018Gündem
CHPden Güneş gazetesine satılan daire için ilk açıklama

CHP'den Güneş gazetesine satılan daire için ilk açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun her şeyi şeffaf, çocuklarının her şeyi şeffaf, kendisinin ailesinin, oğlunun her şeyi şeffaf" dedi.

1.3.2018Gündem
CHP İşsizlik ve Yoksulluk Bülteni raporu: TÜİK, Başbakanı yalanlıyor

"CHP İşsizlik ve Yoksulluk Bülteni" raporu: TÜİK, Başbakan'ı yalanlıyor

"CHP İşsizlik ve Yoksulluk Bülteni" raporu: TÜİK, Başbakan'ı yalanlıyor

1.3.2018Ankara
Önce ilkeleri konuşacağız

"Önce ilkeleri konuşacağız"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, partisinin seçim ittifakına yaklaşımını anlatırken “Partileri konuşuyor olmak ilkeleri ikinci plana atar, önce ilkeleri konuşacağız” dedi.

28.2.2018Gündem
Adaylığını açıkladı

Adaylığını açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 12. Olağan Büyük Kurultayı’nda genel başkan adayı olacağını ilk olarak parti Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerine açıkladı.

26.2.2018Gündem

Yazar Sonuçları

24 Haziran’ı başkanlar değerlendirdi

Türkiye artık 24 Haziran’a kilitlendi. Kısa bir süre içerisinde ittifaklar netleşecek, adaylar belirlenecek ve ülke tarihinin en önemli seçimine gideceğiz.

26.4.2018

Erken seçim lobisi ve Putin ziyareti

Rusya Devlet Başkanı Putin’in uçağının Ankara’ya inmesinin beklendiği saatlerdi, Başbakan Binali Yıldırım MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

3.4.2018

Erdoğan hangi lidere telefonum 24 saat açık dedi

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, MHP ile yaptıkları ittifakta BBP ile birlikte Saadet Partisi’nin de yer almasını arzu ediyordu.

6.3.2018

Cumhuriyet'in diktiği ağaçlar bir bir sökülüyor... İşte Türk şekeri

14 şeker fabrikası satılıyor da önü ve arkasını biliyor muyuz?

27.2.2018

Anketler konuşuyor

AK Parti düzenli olarak anket yaptıran bir parti.

21.2.2018