MENÜ

Millet Parkı

Millet Parkı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Millet Parkı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.749 Millet Parkı haberi bulunmuştur.

Millet Parkı Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyunları bozulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyunları bozulacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe’de gençlerle bir araya geldi. "Son seçim öncesinde dikkat ederseniz batı ülkemize kur faiz enflasyon üzerinden çok ciddi baskılar uygulamaya kalktı. Tabii enflasyonda bir tırmanış söz konusu oldu. Ondan sonra faizle bu devam etti." diyen Erdoğan, "Faizde biz iyi değiliz. Ama enflasyon yavaş yavaş inişe geçmiş vaziyette. Kur şu anda sendeliyor, beklentileri çok daha yüksekti. Seçimleri atlattıktan sonra bunların oyunları bozulacak." dedi. Erdoğan, "S-400 konusunda geri adım atmak gibi bir şeyimiz kesinlikle söz konusu değil. O iş bitti." ifadelerini kullandı.

18.05.2019Gündem
Gözaltında evlenme teklifi

"Gözaltında" evlenme teklifi

İskenderun ilçesinde bir genç, ricada bulunarak planına dahil ettiği yunus ekiplerince gözaltına alındığı sırada, kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

27.03.2019Gündem
Bakan Kurumdan Büyükçekmeceye Millet Parkı müjdesi

Bakan Kurum'dan Büyükçekmece'ye Millet Parkı müjdesi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Büyükçekmece’ye Millet Parkı ve sosyal konut geliyor" dedi.

25.03.2019Haber
Bakan Kurumdan Büyükçekmeceye sosyal konut ve Millet Parkı müjdesi

Bakan Kurum'dan Büyükçekmece'ye sosyal konut ve Millet Parkı müjdesi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Büyükçekmece’ye Millet Parkı ve sosyal konut geliyor" dedi.

25.03.2019Ekonomi
Albatros’u millet parkı yapacağız

Albatros’u millet parkı yapacağız

AK Parti İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları için dün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece belediye başkan adayı Mevlüt Uysal’la birlikte Büyükçekmece’deydi. Binali Yıldırım ilk olarak AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

5.03.2019Gündem
Binali Yıldırım: Albatrosu millet bahçesi yapacağız

Binali Yıldırım: Albatros'u millet bahçesi yapacağız

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Büyükçekmece halkının meşhur bir Albatros sorunu olduğunu hatırlatarak, "Orayı yedirmeyiz. Hiç heveslenmesinler. Burası millet bahçesi olacak. Hayırlı uğurlu olsun. Öyle yüksek rantla yüksek emsalle binalar falan yok. Buradan söylüyoruz. Sonra bir yanlış olmasın." dedi.

4.03.2019Gündem
‘Adana’nın 100 yılını planladık’

‘Adana’nın 100 yılını planladık’

‘Cumhur ittifakı’nın adayı olarak 31 Mart seçimlerine giren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, en az yüzde 60 oy oranıyla sandıktan zaferle çıkacağını söyledi. Belediye başkanı olarak 20 yılı geride bırakan Sözlü, 5 yıllık hizmet döneminde Adana’nın 100 yıllık geleceğini planladıklarını vurguladı.

18.01.2019Gündem
Bakan Soyludan HDPye eleştiri

Bakan Soylu'dan HDP'ye eleştiri

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, HDP’yi eleştirerek, "Lütfen kazandıklarımızı geri verdirmeyin, ne olursunuz; filmi başa sarmayalım. Bölgede güzel bir havayı paylaşıyoruz. Sokaklarımızda huzur var, evlatlarımız güzel işler yapıyorlar. Bu şehirlerde sizler yaşıyorsunuz. Huzuru bir kenara koyup onların istediği noktaya dönmeyelim" dedi.

2.12.2018Gündem
Ömer Onan: Anadolunun her yerinde salonlar yapacağız

Ömer Onan: 'Anadolu'nun her yerinde salonlar yapacağız'

A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın 2019 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Grubu maçı için Kayseri'de bulunan Ömer Onan, özel bir okulu ziyaret ederek spor tesislerini gezdi.

21.11.2018Basketbol
Çalışmalar sona erdi... Cumhurbaşkanı Erdoğan açacak

Çalışmalar sona erdi... Cumhurbaşkanı Erdoğan açacak

Üsküdar Nakkaştepe’deki 50 dönümlük askeri arazi Millet Bahçesi olarak düzenlendi. Eşsiz boğaz manzaralı, ahşap uçan yolları, macera adası, kamp ve okçuluk alanları, gölet ve piknik alanları ile İstanbul’un yeni gözdesi Nakkaştepe Millet Parkı’nın açılışı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak.

5.11.2018Gündem
Nakkaştepe terası millet bahçesi olacak

Nakkaştepe terası millet bahçesi olacak

İSTANBUL’da Üsküdar Nakkaştepe’deki 50 dönümlük askeri arazi ‘Millet Bahçesi’ olarak düzenlendi. Eşsiz boğaz manzaralı, ahşap uçan yolları, macera adası, kamp ve okçuluk alanları, gölet ve piknik alanları ile İstanbul’un yeni gözdesi olmaya aday Nakkaştepe Millet Parkı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından açılacak.

4.11.2018Gündem
İBB Başkanı açıkladı Tarih belli oldu

İBB Başkanı açıkladı! Tarih belli oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Ataköy'de Baruthane arazisinde yapımı süren "Millet Parkı"nın 8 Kasım'da açılacağını söyledi.

19.10.2018Gündem
Son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan söyledi... Ataköy’deki Baruthane arazisinin kaderi belli oldu

Son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan söyledi... Ataköy’deki Baruthane arazisinin kaderi belli oldu

Mülkiyeti Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na (TOKİ) ait olan ve halen imar planında inşaat yapılması mümkün olan Ataköy’de 564 ada 160 parselde yer alan Baruthane arazisi, günübirlik turizm ve rekreasyon alanı olarak kiralanabilir yeşil alana çevrildi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda, TOKİ ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokolle Millet Parkı olarak yapılması kararlaştırılan araziye ilişkin çalışmalar başladı.

5.10.2018Gündem
Bakan Kurumdan yeni yönetmelikle ilgili açıklama

Bakan Kurum'dan yeni yönetmelikle ilgili açıklama

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, otopark yönetmeliğinin 15 Eylül’de yürürlüğe gireceğini hatırlatarak, "Bundan sonra her daireye bir otopark yapacağız. Otoparkları sokak üzerinde değil, binaların altında her daireye bir otopark düşecek şekilde yapacağız. Bu yönetmelik park ve meydanların altına da otopark yapabilme imkanı getiriyor" dedi.

8.09.2018Ekonomi
Bakan Kurum: Bu ekonomik savaş da boşa çıkacak

Bakan Kurum: Bu ekonomik savaş da boşa çıkacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Ekonomik savaşın içerisinde olanlara Samsun’dan sesleniyorum. Bu milletin tarihine bir baksınlar. Bu ekonomik savaş da boşa çıkacaktır" açıklamasında bulundu.

11.08.2018Ekonomi
Havalı evler

Havalı evler

THY ve Emlak Konut GYO, İstanbul Arnavutköy’de yeni havalimanı personeli için ortak konut projesi geliştiriyor. 10-15 bin konutluk projede temel atma töreni 3. havalimanının açılış tarihi olan 29 Ekim’de gerçekleşecek. İlk etabı 16 ayda tamamlanacak projeye şimdiden 12 bin talep geldi.

29.05.2018Ekonomi
Talep yağıyor... Dev projeye komşu olacak

Talep yağıyor... Dev projeye komşu olacak!

THY ve Emlak Konut GYO, İstanbul Arnavutköy’de yeni havalimanı personeli için ortak konut projesi geliştiriyor. 10-15 bin konutluk projede temel atma tören 3. havalimanının açılış tarihi olan 29 Ekim’de gerçekleşecek. İlk etabı 16 ayda tamamlanacak projeye şimdiden 12 bin talep geldi.

29.05.2018Ekonomi
Fatihin çınarları korumada

Fatih'in çınarları korumada

ZONGULDAK'a bağlı Ereğli Belediyesi tarafından İstanbul'un fethinin ardından Fatih Sultan Mehmet'in talimatı ile dikilen fetih çınarlarının korunması için çalışma başlatıldı.

21.11.2017Gündem
Vapurlar ve metrobüs çalışıyor mu

Vapurlar ve metrobüs çalışıyor mu?

Metrobüs ve vapurlar çalışıyor mu sorusu megakent sakini milyonlarca kişi tarafından sorgulanan konular arasında yer aldı. Metrobüs ve vapurlar çalışıyor mu sorusuna alacakları cevaplarla birlikte harekete geçecek olan vatandaşlar, dışarı çıkmadan önce internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiriyor. Peki, Metrobüs ve vapurlar çalışıyor mu? İşte, resmi açıklamalar

15.07.2017Gündem
15 Temmuz resmi tatil mi 15 Temmuzda hangi yollar kapalı

15 Temmuz resmi tatil mi? 15 Temmuz'da hangi yollar kapalı?

15 Temmuz'da hangi yollar kapalı sorusunu yönelten vatandaşlar, bugünün resmi tatil olup olmadığını araştırmaya başladı. Bu gün çalışmak zorunda olan vatandaşlar tarafından sorgulanan 15 Temmuz resmi tatil mi sorusu, TBMM tarafından yanıtlandı. İşte, 15 Temmuz'da (bugün) hangi yollar kapalı olacak ve 15 Temmuz resmi tatil mi sorusunun cevabı niteliğindeki bilgiler

15.07.2017Gündem
İstanbulda metro cumartesi ve pazar günleri 24 saat çalışacak

İstanbul'da metro cumartesi ve pazar günleri 24 saat çalışacak

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yapılması planlanan etkinlikler kapsamında köprünün bu gece 02.00'da kapatılacağı açıklanmıştı. Ancak köprünün kapatılma saatiyle ilgili değişikliğe gidildi. Köprünün yarın saat 12.00'da çift yönlü olarak kapatılacağı belirtilirken, köprünün kapalı olması nedeniyle Metrobüs seferlerine yeni düzenleme getirildi. İstanbul da metrosu cumartesi ve Pazar günleri 24 saat hizmet verecek.

14.07.2017Gündem
15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğe kapatılacak

15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafiğe kapatılacak

15 Temmuz etkinlikleri kapsamında kapanacak yollar açıklandı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, 15 Temmuz saat 02.00 den itibaren iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak. Köprü etkinlikler sona erene kadar kapalı kalacak. 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında kapanacak yollar ve alternatif güzergahlar şu şekilde açıklandı : - O-1 Güney Otoyolu Esentepe otobüs duraklarından kapatılarak trafik akışı Büyükdere Caddesi'ne ve Beşiktaş ayrımlarına yönlendirilmek suretiyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne trafik akışı verilmeyecek.Alternatif: Avrupa yakasından Anadolu yakası istikametine gitmek isteyen araç sürücüleri, Sarıyer-Levent ayrımından Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü ve Beşiktaş ayrımlarından sahil yolunu takip ederek Avrasya Tüneli'ni kullanabilecek.- Kuzey transit yoldan gelen trafik akışı, TEM Çamlıca bağlantı yolu Ataşehir yanyola verilecek, yanyola verilen trafik akışı Ataşehir ayrımlarına yönlendirilerek 15 Temmuz Şehitler Köprüsü istikametine trafik akışı verilmeyecek.Alternatif: Anadolu yakasından Avrupa yakasına gitmek isteyen araç sürücüleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü - Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Avrasya Tüneli'ni kullanabilecek.- D-100 Kuzey Karayolu ile Kadıköy Uzunçayır istikametinden gelen trafik akışı güney Çamlıca TEM bağlantı yolu (Sabiha Gökçen Havalimanı Ayrımları)'na yönlendirilerek 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne trafik akışı verilmeyecek.Alternatif: Anadolu yakasından Avrupa yakasına gitmek isteyen araç sürücüleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Avrasya Tüneli'ni kullanabilecek.- Kısıklı Caddesi'nden (Altunizade Köprüsü üzerinden) D-100 kuzey ve güneye katılım kapatılacak.Alternatif: Kısıklı Caddesi - Nuhkuyusu Caddesi - D100- Mahir İz Caddesi - Altunizade Köprüsü Girişi - Kısıklı istikameti kapatılacak.Alternatif: D-100 güney yolu- Tophanelioğlu Caddesi ile Fahrettin Kerim Gökay Caddesi kavşağından tünel istikameti D-100 kuzey katılımı kapatılacak.Alternatif: D-100 güney yol- Şile yolu Libadiye Kavşağı'ndan Vecdi diker Tüneli istikameti kapatılacak.Alternatif: Libadiye Kavşağı- Üsküdar Oymacı Sokak ile Kuşbakışı Caddesi kavşağından Gümüşyolu ve Kuşbakışı Caddesi istikametine kapatılacak.Alternatif: Oymacı Sokak - Kısıklı Caddesi- Üsküdar Gümüşyolu Caddesi ile Kuşbakışı Caddesi kavşağından Gümüşyolu ve Kuşbakışı Caddesi istikametine kapatılacak.Alternatif: İcadiye Bağlarbaşı Caddesi - Kısıklı Caddesi- Beylerbeyi'nden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü kuzey katılımı kapatılacak.Alternatif: Üsküdar sahilyolu - Fatih Sultan Mehmet Köprüsü- Batı Ataşehir Botanik Bahçesi'nden Rıdvan Dedeoğlu Viyadüğü istikametine katılım kapatılacak.Alternatif: Çevreyolu güney yol - TEM Otoyolu- D-100 kuzey yol Altunizade Köprüsü'ne katılım Millet Parkı istikameti kapatılacak.Alternatif: Kısıklı Caddesi- Alemdağ Caddesi ile Ferah Caddesi kavşağı Kısıklı istikameti kapatılacak.Alternatif: Alemdağ Caddesi - Bosna Bulvarı - Sütçü İmam

14.07.2017Haber
15 Temmuz Şehitler Köprüsü bu gece 02.00den itibaren trafiğe kapatılacak

15 Temmuz Şehitler Köprüsü bu gece 02.00'den itibaren trafiğe kapatılacak

15 Temmuz etkinlikleri kapsamında kapanacak yollar açıklandı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, bu gece saat 02.00'den itibaren iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak. Köprü etkinlikler sona erene kadar kapalı kalacak.

14.07.2017Gündem
Tahran’da olan Tahran’da kalır

Tahran’da olan Tahran’da kalır!

Bu yazıyı The New York Times’ta okuyamazsınız! Tahran’a uzun bir hafta sonu ayırın, bize teşekkür edeceksiniz. Vakit kaybetmemeniz için size ayrıntılı bir program hazırladık. İşte Tahran’ı Tahranlılar gibi yaşama rehberi...

11.01.2017Seyahat
İşçilerden Başbakana: Padişahım çok yaşa

İşçilerden Başbakan'a: Padişahım çok yaşa

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın, Düzce mitingine katılmak için İstanbul’dan helikopterle ayrıldığı sırada ilginç anlar yaşandı.

26.03.2014Gündem
İstanbul’da bu yollara dikkat

İstanbul’da bu yollara dikkat

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre kentte bugün yapılacak 4 etkinlik için bazı yollar trafiğe kapatılacak.

6.05.2012Gündem
İstanbullular bugün mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayın çünkü...

İstanbullular bugün mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayın çünkü...

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre kentte bugün yapılacak 4 etkinlik için bazı yollar trafiğe kapatılacak. Boğaziçi Köprüsü, Haliç Köprüsü yürüyüş nedeniyle kapalı. Zeytinburnu ve Kadıköy'de miting nedeniyle bazı yollar kapanırken, ayrıca GS-BJK maçı Türk Telekom Arena'da oynanacak. Anadolu yakasından maça gidecek taraftarlar için yol çileye dönebilir. Bütün bunlarla beraber bugün tüm Marmara'da sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklıklar 2-4 derece azalacak.

5.05.2012Gündem

Yazar Sonuçları

Kibariye: Ben bu evlilikte zor dururum artık

Kibariye günlerdir eşi Ali Küçükbalçık’ın 10 milyon liraya yaklaştığı söylenen borçları ve onun tarafından ihanete uğradığı haberleriyle gündemde...

24.05.2018

Yaşar Kemal'in kaleminden Eski Diyarbakır

"İnsan birden irkiliveriyor. Atom bombası bu şehre düşmüş sanki. Yer yer taş yığınları, harabeler.

8.03.2015

Anadolu Ajansı durumdan vazife çıkarmış!

BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, geçenlerde Anadolu Ajansı’nın kurduğu Haber Akademisi’nde açılışı yaptı ve “ilk dersi” verdi.

22.02.2012