MENÜ

Mehmet Erdoğan

Mehmet Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 32.710 Mehmet Erdoğan haberi bulunmuştur.

Mehmet Erdoğan Haberleri

‘Avrupalı Ülkücüler’ kararlarını açıkladı

‘Avrupalı Ülkücüler’ kararlarını açıkladı

Almanya’nın Duisburg şehrinde pazar günü bir araya gelen ve kendilerini Avrupa Ülkücüleri Dayanışma Komitesi olarak tanıtan bir grup ülkücü, yeni anayasa için referandumda ‘hayır’ deme kararı aldıklarını açıkladı.

24.01.2017Dünya
Liste 316 imza 319

Liste 316 imza 319

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 316 kişilik AK Parti Grubu’nun Anayasa Değişiklik Teklifi’ni 319 imzayla verdiğini söyledi. İnce, teklif metninde Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın ikişer kez imzasının bulunduğunu belirtti.

15.01.2017Gündem
Çaresizliğin adı kedi miyavlaması sendromu

Çaresizliğin adı 'kedi miyavlaması sendromu'

Eskişehir'de, 'kedi miyavlaması sendromu' ile dünyaya gelen 5 aylık Zeynep bebeğin ailesi, tedavisi bilinmeyen hastalık karşısında çaresizce çocuklarını büyütüyor. Anne Erdoğan, "Şu an beslenmesi için harcadıklarımız bile bizi zorlarken büyüdükçe daha fazla sıkıntı yaşayacağız. Devletimizden istediğimiz tek şey tıpkı Down sendromu gibi bu hastalığı da tanıması ve bu yönde rapor vermesi" dedi.

12.01.2017Gündem
Marmarisin adı değişiyor... İşte yeni isim önerisi...

Marmaris'in adı değişiyor... İşte yeni isim önerisi...

TBMM FETÖ'nün Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu üyeleri, Muğla'nın Marmaris ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından saldırı düzenlenen otelde incelemelerde bulundu. Komisyon Sözcüsü Satır, Marmaris'in tarihte ve darbe girişimi gecesinde çok önemli bir yeri olduğunu ifade ederek, Marmaris'e de "Gazi" ünvanının verilebileceğini söyledi.

21.12.2016Gündem
Kılıçdaroğlu milli güvenlik sorunu haline geldi

'Kılıçdaroğlu milli güvenlik sorunu haline geldi'

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ülkede milli güvenlik sorunu haline geldiğini iddia etti.

26.11.2016Gündem
Eyvah... Eyvah... Buraya kadar mı sızdılar

"Eyvah... Eyvah... Buraya kadar mı sızdılar?"

Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’nda görevlendirilen uzman Ali Temizer’in FETÖ soruşturması kapsamında ihraç edildiği ortaya çıktı. Komisyon üyeleri şaşkınlıklarını “Eyvah eyvah! Buraya kadar mı sızdılar?” sözleriyle dile getirdi. Komisyon Başkanlığı, komisyonda görevli uzmanları MİT ve Emniyet’i devreye sokarak bir kez daha güvenlik soruşturmasına aldı.

24.11.2016Gündem
Darbe Komisyonunda görevli MASAK uzmanı son KHK ile ihraç edilmiş

Darbe Komisyonu'nda görevli MASAK uzmanı son KHK ile ihraç edilmiş

TBMM 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'nda Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından görevlendirilen Ali Temizer adlı uzmanın son çıkarılan KHK ile ihraç edildiği ortaya çıktı.

24.11.2016Gündem
FETÖ çatı davası başladı

FETÖ çatı davası başladı

FETÖ lideri Gülen'in de aralarında bulunduğu 73 kişi hakkında "Anayasayı ihlale teşebbüs etmek, silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek, hükümeti yıkmaya teşebbüs etmek" suçlarından açılan davanın görülmesine başlandı

22.11.2016Gündem
FETÖ üst yönetimi revize etti iddiası

FETÖ üst yönetimi revize etti iddiası

AA'nın haberine göre FETÖ üst yönetimi ve yurtdışı yapılanması deşifre olunca, örgüt bu isimleri revize ederek 14 kişiden oluşan yönetimi 11 kişiye indirdi. Yeni yönetime, Naci Tosun, Reşit Haylamaz, Mustafa Yeşil, Sadık Kesmeci, İrfan Yılmaz gibi isimler eklendiği öne sürülüyor.

20.11.2016Gündem
Komisyonda partiler ittifakı: Gelsin

Komisyonda partiler ittifakı: Gelsin

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Necdet Özel’in Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’nun davetine karşılık mektup yazması AK Parti, CHP, HDP ve MHP’li üyelerden tepki çekti. CHP’li Aytun Çıray “Belki de yargılanacak bir isim” derken, AK Partili Hüseyin Kocabıyık “Siyaseten aklanması için gelmesi lazım” dedi.

31.10.2016Gündem
Adil Öksüz kırmızı listede

Adil Öksüz kırmızı listede

İçişleri Bakanlığı, ‘terörden arananlar’ listesine FETÖ firarisi 37 kişinin ismini de ekledi. Darbe girişiminin kilit ismi olan Adil Öksüz ile Fetullah Gülen’den sonra örgütün başına geçeceği ileri sürülen Mehmet Ali Şengül ‘kırmızı’ kategoride yer aldı. Başlarına 4’er milyon lira ödül konuldu. Bakanlık listesinde FETÖ elebaşı Gülen de kırmızı kategoride bulunuyor.

25.10.2016Gündem
Firari Adil Öksüz için 4 milyon TL ödül

Firari Adil Öksüz için 4 milyon TL ödül

İçişleri Bakanlığı, "terörden arananlar" listesine FETÖ'den aranan 37 kişinin de eklendiğini, bunlardan 8'inin, 4 milyon liraya kadar ödül verilen "kırmızı" kategoride yer aldığını bildirdi. Adil Öksüz'ün de arananlar listesinde "kırmızı" kategoride bulunduğu açıklandı. Öksüz'ü ihbar edene 4 milyon TL ödül verilecek.

25.10.2016Gündem
Beyaz çay yurt dışına yok satıyor

Beyaz çay yurt dışına "yok" satıyor

Türkiye'de üretimine 2014 yılında başlanan ve bu yıl yaş çay sezonunda yaklaşık 600 kilogram üretilebilen beyaz çayda üretim az, talep fazla olunca yurt dışına ihracat yapılamıyor.

24.10.2016Ekonomi
Kilosu 4 bin 500 TL Yok satıyor...

Kilosu 4 bin 500 TL! Yok satıyor...

Türkiye'de üretimine 2014 yılında başlanan ve bu yıl yaş çay sezonunda yaklaşık 600 kilogram üretilebilen beyaz çayda üretim az, talep fazla olunca yurt dışına ihracat yapılamıyor.

23.10.2016Gündem
Gaziantep şehitleri memleketlerine uğurlandı

Gaziantep şehitleri memleketlerine uğurlandı

GAZİANTEP'te, polisin hücre evine düzenlediği operasyonda DEAŞ'lı 'canlı bomba' teröristin üzerindeki patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu şehit olan Özel Harekat polisler İlhan Güleç (49), Hüseyin Cengiz (49) ve Yaşar Polat'ın (24) cenazeleri, düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı

17.10.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Bir borç olarak 15 Temmuz gerçeği

TÜRKİYE 15 Temmuz’da büyük bir badire atlatırken, 248 şehit verdi, 2 bin 193 vatandaşımız da gazi oldu.

19.12.2016