MENÜ

Lys Sonuçları

Lys Sonuçları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Lys Sonuçları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 869 Lys Sonuçları haberi bulunmuştur.

Lys Sonuçları Haberleri

2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak

2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak?

2017 LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden on binlerce öğrenci konuyla ilgili detayları araştırmaya devam ediyorlar. Haziran ayında girdikleri LYS sınavlarının ardından merakla sonuçları bekleyen öğrenciler artık rahat bir nefes almak istiyorlar. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen LYS sınavları için sonuç tarihi belirlendi. Peki, 2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak?

28.6.2017Spor Arena
LYS sonuçları için geri sayım başladı ÖSYM tarih verdi

LYS sonuçları için geri sayım başladı! ÖSYM tarih verdi!

LYS sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu üniversite adayları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Uzun çalışma temposunun ardından sonuçların açıklanması için meraklı bekleyişini sürdüren vatandaşlar, ÖSYM'nin yapacağı açıklamaya kilitlendi. Peki, LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, tercihler için büyük önem arz eden 2017 LYS sonuçları ve detaylı bilgiler

28.6.2017Eğitim
2017 LYS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak LYSde kimler tercih yapabilecek

2017 LYS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? LYS'de kimler tercih yapabilecek?

2017 LYS sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı binlerce Üniversite hayali kuran öğrenci tarafından merakla beklenen konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde LYS tüm sınav oturumlarını gerçekleştirmişti ve öğrenciler sınavlarda oldukça ter döktürmüştü. LYS sınavlarının tamamlanmasının ardından öğrenciler şimdi de ÖSYM'nin sınav sonuçlarını açıklamasını bekliyorlar. Peki, 2017 LYS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? LYS'de kimler tercih yapabilecek? İşte detaylar.

23.6.2017Eğitim
Üniversite tercihleri 18-26 Temmuzda

Üniversite tercihleri 18-26 Temmuz'da

ÖSYM, ön bilgi amaçlı 2017-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu dün yayımladı. Adaylar,18-26 Temmuz arası tercih yapacak.

22.6.2017Eğitim
2017 LYS tercih kılavuzu ÖSYM tarafından ön bilgi amacıyla erişime açıldı LYS tercihlerini kimler yapabilecek

2017 LYS tercih kılavuzu ÖSYM tarafından ön bilgi amacıyla erişime açıldı! LYS tercihlerini kimler yapabilecek?

2017 LYS tercih kılavuzu milyonlarca Üniversite hayali kuran aday tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. LYS tercih kılavuzu ÖSYM tarafından ön bilgi amacıyla adayların erişimine açıldı. ÖSYM, ön bilgi amaçlı 2017-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu internet sitesi üzerinden paylaştı. Buna göre tercihler 18-26 Temmuz arasında yapılacak. Adaylar kılavuzda yer alan Tablo 3’teki önlisans ve Tablo 4’teki lisans programları bilgilerine göre tercih işlemlerini yapacak. Peki, LYS tercihlerini kimler yapabilecek?

22.6.2017Eğitim
LYS şampiyonlarına burs verecek

LYS şampiyonlarına burs verecek

Üniversite hayali kuran milyonlarca öğrenci Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçları ve yerleştirme puanlarının açıklanmasını heyecanla beklerken, onlar kadar heyecanlı bir bekleyişte üniversitelerde sürüyor. Adaylar iyi bir üniversiteye yerleşme hayali kurarken, üniversiteler de üstün başarılı öğrencilerin çekim merkezi olabilmek için kıyasıya yarışıyor.

21.6.2017Ekonomi
LYS tercih kılavuzu yayınlandı mı LYS sonuçları ne zaman açıklanacak

LYS tercih kılavuzu yayınlandı mı? LYS sonuçları ne zaman açıklanacak?

LYS tercih kılavuzunu büyük bir merakla bekleyen adaylar ÖSYM'nin resmi sitesini sık sık ziyaret ediyorlar. LYS sınavlarının tüm oturumları geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Adaylar şimdide LYS sonuçlarını ve tercih kılavuzunu beklemeye başladılar. Peki, LYS tercih kılavuzu yayınlandı mı? LYS sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.6.2017Eğitim
2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM LYS sonuçları için o tarihi verdi

2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM LYS sonuçları için o tarihi verdi!

2017 LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı binlerce Üniversite hayali kuran öğrenci tarafından en çok sorgulanan konular arasında yer alıyor. En geniş katılımlı ikinci oturum olan LYS-3’te 832 bin 994 aday Türk Dili ve Edebiyatı’nda 56, Coğrafya-1’de ise 24 soru yanıtladı. LYS oturumlarını tamamlayan adaylar şimdide ÖSYM tarafından açıklanacak olan LYS sonuçlarına kilitlendiler. ÖSYM LYS sonuçlarının açıklanacağı tarihi resmi internet sayfasından adaylara duyurdu. Peki, 2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o tarih.

19.6.2017Gündem
LYS sonuçları ne zaman açıklanacak LYS sonuç tarihi

LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? LYS sonuç tarihi

LYS sonuçları için üniversite adaylarının heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Hayallerindeki üniversiteyi okumak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı 2017 LYS sonuçları, birçok öğrencinin kariyerini belirlemesine imkan tanıyacak. Tercih işlemlerini gerçekleştirerek bölüm için bekleyişe geçecek olan adaylar, LYS sonuçları sonrasında son kararlarını verecek.

19.6.2017Eğitim
2017 LYS soru ve cevapları ÖSYM tarafından erişime açıldı LYS sonuçları ne zaman açıklanacak

2017 LYS soru ve cevapları ÖSYM tarafından erişime açıldı! LYS sonuçları ne zaman açıklanacak?

2017 LYS soru ve cevapları ÖSYM tarafından erişime açıldı ve binlerce aday bunca zamandır hazırlandıkları sınavın soru ve cevaplarını kontrol etmeye başladılar. Lisans Yerleştirme Sınavları'nın (LYS) son oturumu edebiyat-coğrafya sınavı LYS-3 yapıldı. LYS maratonu, bugün yapılan LYS-3 ile sona erdi. LYS'nin bitmesinin hemen ardından ÖSYM flaş bir şekilde LYS soru ve cevaplarını açıkladı. Sınavlarını kontrol etmeye başlayan öğrenciler bir yandan da LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladılar. Peki, LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, LYS soru ve cevapları.

18.6.2017Gündem
ÖSYM LYS sonuçları için tarih verdi

ÖSYM LYS sonuçları için tarih verdi

LYS'nin tüm oturumlarının tamamlanması ardından tüm gözler sonuçlara çevrildi. Toplamda beş oturumdan oluşan 2017 Lisans Yerleştirme Sınavları bugün edebiyat-coğrafya sınavıyla tamamlandı. Sınav stresini geride bırakan adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi araştırmaya başladı. Peki, 2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak?

18.6.2017Eğitim
2017 LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu İşte ÖSYM tarafından belirlenen o tarih

2017 LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu! İşte ÖSYM tarafından belirlenen o tarih

2017 LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı milyonlarca öğrenci tarafından dört gözle beklenen konular arasında yer alıyordu. ÖSYM LYS sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını öğrencilere duyurdu. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen LYS oturumlarının ardından adaylar sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe kilitlenmişlerdi. 1 milyon 72 bin 396 adayın başvurduğu Lisans Yerleştirme Sınavları’nın iki oturumu, LYS-4 (Sosyal Bilimler) ve LYS-1 (Matematik) sona erdi. Peki, 2017 LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu! İşte, ÖSYM tarafından belirlenen o tarih.

12.6.2017Eğitim
Burak Kılanç, Ülke genelinde bilinçli ve doğru tercih yapılmıyor

Burak Kılanç, "Ülke genelinde bilinçli ve doğru tercih yapılmıyor"

Burak Kılanç, "Ülke genelinde bilinçli ve doğru tercih yapılmıyor"

8.6.2017Merkez
“LYS’deki değişiklikler yükseköğrenimin kalitesinin artırmaya yönelik

“LYS’deki değişiklikler yükseköğrenimin kalitesinin artırmaya yönelik

“LYS’deki değişiklikler yükseköğrenimin kalitesinin artırmaya yönelik

5.1.2017İstanbul
Çatakta eğitim masaya yatırıldı

Çatak'ta eğitim masaya yatırıldı

Çatak'ta eğitim masaya yatırıldı

1.11.2016Van
LYS tercih sonuçları açıklandı (ÖSYS 2016 yerleştirme sonuçları)

LYS tercih sonuçları açıklandı (ÖSYS 2016 yerleştirme sonuçları)

Heyecanla beklenen LYS tercih sonuçları dün açıklandı. 2016 ÖSYM sonuç sayfası üzerinden sorgulanan LYS tercih sonuçlarının ardından öğrenciler üniversite kayıtlarının ne zaman yapılacağını merak ediyor. Üniversite kayıtları 15-19 Ağustos tarihleri arasında yapılırken elektronik kayıtlar ise 12-16 Ağustos arasında olacak. İşte LYS sonuçları ve dahası..

11.8.2016Eğitim
Mesleğinizi seçmeden kendinizi tanıyın

Mesleğinizi seçmeden kendinizi tanıyın

Meslek seçimi, insan hayatındaki önemli kararlardan. Uzmanlar, adaylara bu süreçte öncelikle ilgi ve yeteneklerini dikkate almalarını öneriyor. Sonuçlarını doğru değerlendirip, kılavuzu iyi anlamalarını da.

28.7.2016Eğitim
2016 LYS sonuçları: Geçen yıla göre daha çok aday tercih yapacak

2016 LYS sonuçları: Geçen yıla göre daha çok aday tercih yapacak

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği 2016 Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçlarının açıklanmasıyla, adaylar seçecekleri bölüm ve üniversitelerle ilgili tercih hazırlıklarına başladı. 29 Temmuz’da başlayacak tercih maratonu ise 3 Ağusutos’a kadar sürecek. ÖSYM’nin açıkladığı LYS sonuçlarını yorumlayan uzmanlar, ortalamaların yükseldiğini, adayların beklediklerinden daha alt sıralamalarda yer aldıklarını belirtiyor.

25.7.2016Eğitim
Rektörden tercih dönemi çağrısı: ‘’Ülkedeki sıkıntılar nedeniyle gençlerin geleceğini tehlikeye atamayız’’

Rektörden tercih dönemi çağrısı: ‘’Ülkedeki sıkıntılar nedeniyle gençlerin geleceğini tehlikeye atamayız’’

Zor bir dönemden geçen Türkiye yaşadığı kalkışma girişiminin şokunu üzerinden atmaya çalışıyor. Her gün yeni bir gelişmenin yer aldığı gündemde milyonlarca gencin merakla beklediği LYS sonuçları da açıklandı. Bu sıkıntılı dönemde tercihlerini yapacak olan gençlerin ailelerine ve eğitimcilere çağrıda bulunan Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın, ‘’Ülkedeki sıkıntılar nedeniyle gençlerin geleceğini tehlikeye atamayız’’ dedi.

21.7.2016Kampüs
Tercihlerde kararsızsanız bu testi mutlaka uygulayın

Tercihlerde kararsızsanız bu testi mutlaka uygulayın!

LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih dönemi sürecine girildi. Hayatlarının en önemli kararını verecek gençlerin 26 Temmuz-2 Ağustos 2016 tarihleri arasında istedikleri bölüm ve üniversiteyi tercih etmesi gerekiyor. Üsküdar Üniversitesi Altunizade Yerleşkesi’nde devam eden Tercih ve Tanıtım Günleri’nde seçeceği meslek konusunda henüz kararsız olan adaylara eğitim uzmanları kariyer testi imkânı sunuluyor.

21.7.2016Kampüs
LYS açıklandı, tercihlerde acele etmeyin

LYS açıklandı, tercihlerde acele etmeyin!

18 Temmuz Pazartesi günü açıklanan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçları ile birlikte, milyonlarca üniversite adayını tercih dönemi bekliyor.26 Temmuz’da başlayıp 2 Ağustos’ta sona erecek olan tercih döneminde öğrencilerin dikkat etmesi gerekenleri vurgulayan Açı Eğitim Kurumları Rehber Öğretmeni Hülya Yavuz, tercihlerin meslek hayatının başarısını da etkilediğinin altını çiziyor. Üniversite-bölüm araştırmasının detaylı yapılması gerektiğine dikkat çeken Yavuz, her yıl dört adaydan birinin yanlış tercih yaptığını belirtti.

19.7.2016Kampüs
LYS sonuçları açıklandı, Üniversite Tercih Fuarları bugün Ankarada başlıyor

LYS sonuçları açıklandı, Üniversite Tercih Fuarları bugün Ankara'da başlıyor

Üniversite Tercih Fuarları 3 büyük ilde: 19/20 Temmuz'da Ankara'da, 22/23/24 Temmuz'da İstanbul'da ve 26/27 Temmuz'da İzmir’de aday öğrencilerle buluşacak.

19.7.2016Kampüs
LYS sonuçları 2016 açıklandı (ÖSYM LYS sınav sonuçlarını öğren)

LYS sonuçları 2016 açıklandı (ÖSYM LYS sınav sonuçlarını öğren)

LYS sonuçları için dün heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milyonlarca kişinin beklediği LYS sınav sonuçları dün ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden açıklandı. LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından sosyal medyada adeta 'LYS' rüzgarı esti..

19.7.2016Gündem
LYS sonuçları açıklandı

LYS sonuçları açıklandı

LYS sonuçları açıklandı

18.7.2016Ankara
ÖSYM 2016 LYS sonuçları bugün açıklıyor

ÖSYM 2016 LYS sonuçları bugün açıklıyor

LYS sonuçları için heyecan dorukta. ÖSYM 2016 LYS sonuçlarının bugün öğleden sonra açıklanacağını duyurdu. Üniversite adayları büyük bir merakla LYS sınav sonuçlarını bekliyor. LYS sonuçları ÖSYM aday işlemleri sayfası üzerinden yayınlanacak. İşte 2016 LYS sonuçları ve tercihleri ile ilgili merak edilenler..

18.7.2016Kampüs
LYS sonuçları açıklandı

LYS sonuçları açıklandı

Binlerce adayın iyi bir üniversiteye girebilmek için heyecanla beklediği Lisans Yerleştirme Sınavları’nın (LYS), sonuçları açıklandı. Adaylar, sonuçlarını ÖSYM’nin internet sitesinden (https://sonuc.osym.gov.tr) ya da ÖSYM Mobil cihazlarından öğrenebilecek.

18.7.2016Eğitim
LYS sonuçları 2016 bugün açıklanacak

LYS sonuçları 2016 bugün açıklanacak

LYS sonuçları vaktinde açıklanmayacak iddialarına ÖSYM'den açıklama geldi. Darbe girişimi nedeniyle daha sonraki bir tarihte duyurulacağı iddia edilen LYS sonuçları bugün açıklanacak. Adaylar, LYS sınav sonucunu sonuc.osym.gov.tr'den öğrenebilecek.

18.7.2016Eğitim
LYS sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu

LYS sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu

LYS sonuçları için nefesler tutuldu. Haziran ayında yapılan LYS sınavının sonuçları 18 Temmuz'da ÖSYM sonuç açıklama sistemi üzerinden yayınlanacak. Üniversite adayları LYS sonuçlarına göre üniversite tercihinde bulunacaklar. İşte LYS sonuçları ile ilgili merak edilenler..

15.7.2016Kampüs
2016 LYS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

2016 LYS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

LYS sınav sonuçlarının açıklanması için geri sayım başladı. 18-19 ve 25-26 Haziran tarihlerinde yapılan LYS sonuçlarının 18 Temmuz Pazartesi yayınlanması bekleniyor. LYS sonuçları ÖSYM'nin sonuç açıklama sayfası üzerinden yayınlanacak. İşte LYS sonuçları ve tercihleri ile ilgili merak edilenler..

15.7.2016Gündem
LYS sınav sonuçları için nefesler tutuldu İşte LYS sonuçlarının açıklanacağı tarih..

LYS sınav sonuçları için nefesler tutuldu! İşte LYS sonuçlarının açıklanacağı tarih..

LYS sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. ÖSYM 18-26 Haziran tarihleri arasında yapılan LYS sınav sonuçları 18 Temmuz Pazartesi günü açıklanacak. LYS sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler ÖSYM sonuç açıklama sayfasında sorgulama yapabilecekler. İşte 2016 LYS sonuçları ile ilgili ayrıntılar..

14.7.2016Gündem
LYS sınav sonuçları 18 Haziranda açıklanacak mı

LYS sınav sonuçları 18 Haziran'da açıklanacak mı?

LYS sınav sonuçlarının açıklanmasına sayılı günler kala adaylar büyük heyecan yaşıyor. ÖSYM tarafından yapılan açıklamada LYS sınav sonuçlarının 18 Haziran 2016'da açıklanacağı belirtilmişti. LYS sınav sonuçlarını kontrol etmek isteyen adaylar ÖSYM'nin resmi internet sitesinden aday bilgilerini girip öğrenebilecekler.

13.7.2016Gündem
LYS sonuçları ne zaman açıklanacak - 2016

LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? - 2016

18-26 Haziran tarihleri arasında yapılan LYS sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Üniversite adayları YGS ve LYS sonuçlarına göre tercihlerini yapacaklar. Peki 2016 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte LYS sonuçları ve tercih dönemi ile ilgili merak edilenler..

4.7.2016Gündem
Din ve mantık zorladı

Din ve mantık zorladı

İYİ bir üniversiteyi kazanmak için aylardır çalışan öğrenciler, Lisans Yerleştirme Sınavları’nın (LYS) ilk oturumuna dün girdi. Fen Bilimleri Eğitim Kurumları, Fem Yayınları Sosyal Bilimler Zümresi ve Bilfen Liseleri uzmanları, öğrencilerden aldıkları bilgilere göre yorumladıkları LYS-4’teki (Sosyal Bilimler) soruların okuma alışkanlığı olmayanları zorlayacağını söyledi.

19.6.2016Eğitim
Aileler dikkat LYS sonuçları “Başarıyı” belirlememeli

Aileler dikkat! LYS sonuçları “Başarıyı” belirlememeli

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nebi Sümer: “LYS sonuçları gençlerin başarı sınırı olarak görülmemelidir. Aileler bu konuda çok dikkatli olmalılar. Herkesin yüzde 5’lik dilime girmesi imkânsızdır. Tüm gençlerimiz bağımsız birer değerler ve her biri farklı yetenek ve kişiliğe sahip.Çocuklarımızın birbiriyle kıyaslanması olumsuz bir yaklaşımdır. Hayat başarısını bir sınav sonucuna bağlamak, gençlerimizin özgüvenini olumsuz etkiliyor ve kendilerini değersiz hissetmelerine neden oluyor. Onlara sevgimizin koşulsuz olduğunu göstermeliyiz.”

15.6.2016Kampüs
Üniversite tercih dönemi açıklandı

Üniversite tercih dönemi açıklandı

ÖSYM, üniversite tercih dönemini açıkladı. Buna göre adaylar LYS sonuçlarına göre 26 Temmuz - 2 Ağustos arasında tercih yapabilecek.

14.6.2016Eğitim
ÖSYM 2016 YGS sınav sonuçları açıklandı mı Son Haber..

ÖSYM 2016 YGS sınav sonuçları açıklandı mı? Son Haber..

ÖSYM YGS sınav sonuçları için artık heyecanlı saatler. Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği YGS Sınav Sonuçları 2016 yarın açıklanacak. Ayrıca sınav sonuçları açıklanmadan YÖK, Program Atlası’na ‘YÖK Başarı Sırası Sihirbazı’nın eklendiğini duyurdu. YÖK Başarı Sırası Sihirbazı ile adaylar, hedefledikleri programa geçen sene yerleşenlerin 2015-YGS’de ortalama kaçıncı başarı sırasında yer aldıklarını görebilecek ve kendi durumlarını (başarı sıralarını) kıyaslayabilecekler. ÖSYM, YGS sınav sonuçlarını açıklar açıklamaz sonuçlar burada olacak.

24.3.2016Eğitim
YGS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak İşte YGS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih...

YGS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte YGS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih...

Üniversiteye girişin ilk adımı olan YGS 13 Mart Pazar günü gerçekleştirildi. Öğrenciler heyecanla YGS sınav sonuçlarını bekliyor. ÖSYM tarafından açıklanması beklenen YGS sınav sonuçları internet üzerinden yayınlanacak.

22.3.2016Eğitim
YGS ve LYS sonuçları kitap haline getirildi

YGS ve LYS sonuçları kitap haline getirildi

ÖSYM, “Ortaöğretim Kurumlarına Göre 2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi Sonuçları” kitaplaştırdı!

9.2.2016Gündem
YGS başvuruları için son 3 gün YGS 2016’da neler değişti

YGS başvuruları için son 3 gün! YGS 2016’da neler değişti?

Üniversiteye girişte ilk adım olan YGS başvuruları, Çarşamba günü sonra eriyor. YGS başvurularının ardından sınav maratonuna girecek öğrencilerin herhangi önlisans ya da lisans kurumuna girebilmesi için 150 puan barajını geçmesi gerekiyor. YGS başvuruları ne zaman bitiyor? YGS’de neler değişti? İşte detaylar…

18.1.2016Eğitim
YGS 2016’ya girecekler dikkat YGS’de neler değişti

YGS 2016’ya girecekler dikkat! YGS’de neler değişti?

Her yıl iki milyona yakın adayın ter döktüğü Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS), bu yıl, çok önemli değişiklikler oldu. ÖSYM, geçen hafta Çarşamba günü, YGS 2016 için başvuru sürecinin başladığını ve bu yıl yapılan değişiklikleri duyurmuştu. Milyonlarca gencin heyecanla beklediği YGS başvuruları ne zaman bitiyor? YGS’de neler değişti? Başvuru ücreti ne kadar? İşte detaylar…

11.1.2016Eğitim
2016 YGS başvuruları başladı  | YGS başvuru ücretleri ne kadar

2016 YGS başvuruları başladı ! | YGS başvuru ücretleri ne kadar?

2016 YGS (Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı) için geri sayım başladı. 2016 YGS başvurları başladı. 2016 Başvuru ücretleri ne kadar? YGS hangi dersleri kapsar? Başvuru şartları neler?

5.1.2016Eğitim
2016 YGS başvurusu ne zaman | 2016 YGS - LYS sınav tarihleri

2016 YGS başvurusu ne zaman? | 2016 YGS - LYS sınav tarihleri

2016 YGS-LYS yılı sınav tarihlerini açıkladı. 2016 YGS başvuruları için geri sayım başladı. 2016 YGS-LYS sınav takvimi yayımlandı. YGS-LYS başvuruları ne zaman başlıyor? Başvuru ücretleri ne kadar? YGS hangi dersleri kapsar? Başvuru şartları neler?

30.12.2015Eğitim
2016 YGS ve LYS Sınav Takvimi Belli Oldu

2016 YGS ve LYS Sınav Takvimi Belli Oldu

Öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği 2016 YGS-LYS Sınav takvimi belli oldu. 2016 YGS başvuruları ve sınavı ne zaman? 2016 LYS başvuruları ve sınavı ne zaman? YGS-LYS Başvuru koşulları neler? Adaylar YGS-LYS Başvurularını nereden yapacaklar? 2016 YGS-LYS ile ilgili merak edilenler haberimizde!

21.12.2015Eğitim
YGS 2016 Başvuru ve Kayıt Tarihleri Ne Zaman YGS-LYS Başvuru şartları neler

YGS 2016 Başvuru ve Kayıt Tarihleri Ne Zaman? YGS-LYS Başvuru şartları neler?

T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 2016 YGS-LYS Sınav takvimini yayınladı. ÖSYM hem YGS-LYS 2016 yılı sınav tarihlerini açıkladı hem de ilk defa sınav sonuçlarının açıklanacağı takvimi de yayınladı. Peki, YGS 2016 Başvuruları ne zaman başlıyor? YGS-LYS Kayıt Tarihleri Ne Zaman? YGS-LYS Başvuru şartları neler? YGS-LYS kimler girebilir?

19.12.2015Eğitim
2016 YGS - LYS Başvuruları Ne Zaman Başlıyor Başvuru Şartları Nelerdir

2016 YGS - LYS Başvuruları Ne Zaman Başlıyor? Başvuru Şartları Nelerdir?

Ülkemizdeki milyonlarca öğrencinin beklediği 2016 yılı YGS-LYS sınav takvimi açıklandı. YGS-LYS başvuruları ne zaman başlıyor?, Başvuru ücreti kaç lira? Başvuru şartları nelerdir?

17.12.2015Eğitim
Türkiye 2015te Googleda en çok neleri aradı

Türkiye 2015'te Google'da en çok neleri aradı?

2015’te neleri merak ettik, kimleri aradık, hangi diyetleri uyguladık, hangi şarkılarla eğlendik? Hangi ünlüleri en çok aradık? İşte Google'ın 2015 yılında en çok arananları...

16.12.2015Teknoloji
2016 YGS - LYS sınav ve başvuru tarihleri ne zaman

2016 YGS - LYS sınav ve başvuru tarihleri ne zaman?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2016 YGS-LYS yılı sınav tarihlerini açıkladı. 2016 YGS-LYS sınav takvimi yayımlandı. YGS-LYS başvuruları ne zaman başlıyor? Başvuru ücretleri ne kadar? YGS hangi dersleri kapsar? Başvuru şartları neler?

16.12.2015Eğitim
2016 YGS başvuruları ne zaman başlıyor

2016 YGS başvuruları ne zaman başlıyor?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2016 YGS-LYS yılı sınav tarihlerini açıkladı. 2016 YGS-LYS sınav takvimi yayımlandı. YGS-LYS başvuruları ne zaman başlıyor? YGS hangi dersleri kapsar? Başvuru şartları neler?

7.12.2015Bilgi
2016 YGS-LYS başvuruları ne zaman başlıyor

2016 YGS-LYS başvuruları ne zaman başlıyor?

2016 YGS-LYS sınav takvimi yayımlandı. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 2016 YGS-LYS yılı sınav tarihlerini açıkladı. Ayrıca ilk kez sınav sonuçlarının açıklanacağı takvim de yayımladı. YGS-LYS kimler girebilir? Başvurular ne zaman başlıyor? Başvuru şartları neler?

2.12.2015Bilgi
YGS ve LYS başvuruları başladı mı | YGS-LYS sınavları ne zaman

YGS ve LYS başvuruları başladı mı? | YGS-LYS sınavları ne zaman?

YGS-LYS sınav takvimi belli oldu. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2016 YGS-LYS yılı sınav tarihlerini açıkladı. YGS- LYS başvuruları ne zaman başlıyor? Başvuru şartları neler? YGS-LYS kimler girebilir?

30.11.2015Bilgi