MENÜ

Cinsel Sorunlar

Cinsel Sorunlar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Cinsel Sorunlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Cinsel Sorunlar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.778 Cinsel Sorunlar haberi bulunmuştur.

Cinsel Sorunlar Haberleri

Sevgililerin Yarısı Aldatıyor

Sevgililerin Yarısı Aldatıyor

İngiltere'de yapılan bin araştırma evli olan çiftlerin yüzde 21'inin eşlerini aldattığını ortaya koydu. Bu oran beraber yaşayan sevgililerde yüzde 51'e çıkıyor.

14.05.2001Aşk
Boşanmalar ikiye katlandı

Boşanmalar ikiye katlandı

Deprem Bölgesi'nde önemli bir sorun deprem sendromu ve psikolojik durum. Hálá 10 katı, asansörü kullanmak yerine yürüyerek çıkmayı tercih edenler, iç çamaşırı ya da mayo ile duş alanlar, üst katlarda oturuyor diye arkadaşlarını ziyarete gidemeyenler var.

15.08.2001Gündem
Ruh sağlığı uzmanları İstanbul’a geliyor

Ruh sağlığı uzmanları İstanbul’a geliyor

Avrupa Davranış ve Bilişsel Terapiler Kongresi, 11-15 Eylül'de İstanbul The Marmara Oteli'nde yapılacak. İstanbul'da ilk kez düzenlenen kongreye, dünya çapında uzmanlar katılıyor.

25.08.2001Gündem
Brezilya dizisi halt etmiş

Brezilya dizisi halt etmiş

Brezilya'nın en büyük kenti Sao Paolo'da milyonları televizyona bağlayan Brezilya dizilerine taş çıkartan bir aile dramı yaşanıyor.

4.09.2001Dünya
Psikiyatr’lar buluşuyor

Psikiyatr’lar buluşuyor

Bu yıl 31'incisi düzenlenen Avrupa Davranış ve Bilişsel Terapiler Kongresi'ne İstanbul ilk kez ev sahipliği yapıyor.

7.09.2001Kelebek
Cinsel sorunlar yaşamı çekilmez kılıyor

Cinsel sorunlar yaşamı çekilmez kılıyor

Cinselliğin, sadece "cinsel birleşme" olarak algılandığı toplumlarda cinsel sorunların sık sık yaşandığı bildiriliyor. Uzmanlara göre, depresyon, anksiyete hatta boşanma gibi ikincil sorunlara yol açabilen cinsel işlev bozuklukları yaşamı çekilmez kılıyor.

Yazar Sonuçları