Dinçer Güner

Enerjimiz değişiyor... İyimser, neşeli ve daha canlıyız

19 Kasım 2023
Mars bir süredir Akrep burcundaydı ve bu hafta Yay burcuna geçiyor. Hareket etme şeklimiz, enerjimiz, kendimizi savunma biçimimiz ve bakış açımız değişmeye başlıyor. Gizlilik içinde hareket ederken şimdi hepimiz için oldukça dışadönük bir süreç başlıyor.

Eğlenceye ve maceraya açık olacağımız, seyahat edip farklı kültürler tanımak isteyeceğimiz hareketli bir döneme giriyoruz. Bu hafta Mars’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte yaşamımızı yeni hedeflerle zenginleştirmek isteyeceğiz. Koçların hayatına hareket gelebilir, Boğaların cinsel isteği ve tutkusu artabilir, Başaklar evini yenileyebilir.

Empatimiz sıfır

Bugün Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek. Yeniliklere açık olacağımız zamanlardayız. İçinden çıkamadığımız durumlar varsa ters köşe yollar deneyebiliriz. Kalabalık gruplarla takılmak ve arkadaşlarla organizasyonlar yapmak için ideal. Duygusal bir gün olmayacak, aksine mantıklı düşüneceğiz. Özgürlük ihtiyacımız tavan yapacak, kısıtlanmak istemeyeceğiz. Bugün başkalarının ne hissettiğine önem vermeyebiliriz. Empatimiz sıfır olabilir ve ilişkilerde zorlanabiliriz. Entelektüel konulara ilgimiz artabilir.

Harekete geçeceğiz

Yarın Ay 13.48 ile 17.29 arası Kova burcunda boşlukta olacak. Ardından Balık burcuna geçecek. Güneş ile Plüton arasında sekstil açı oluşacak (etki süresi +/-2 gün). Başarılı olmak için kararlıyız, çekici bir imaj sergileyebiliriz. Başkalarına yardım etmek ve faydalı olmak çok daha kolay olacak. Gizemli konuları araştırabilir, derinlik isteyen alanlara sabır gösterebiliriz. Kişisel anlamda sevmediğimiz özelliklerimizin farkına varıp bunları değiştirebiliriz. İş hayatımızda yapmak istediğimiz değişiklikler için de harekete geçebiliriz.

Başarıya kavuşabiliriz

Salı günü Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek. Mars ile Plüton arasında sekstil açı olacak (etki süresi +/-4 gün). Bu dönemde kısa vadeli çözümler işe yaramayacak. Planlarımızı kökten bir değişim için yapmalıyız. Plüton başkalarının gerçek niyetini görmemizde bize yardımcı olabilir. Hayatımızda mutlu olmak için gerçekten ne yapmamız gerektiğini gösterir. Kolay olmasa bile bizi değişim yapabilecek noktaya getirebilir. Gücümüzü ve motivasyonumuzu kullanarak başarıya kavuşabiliriz. Bu günlerde güç savaşlarından uzak durmak gerekir.

Yepyeni hevesler

Yazının Devamını Oku

En sert, en zorlu haftalardan biri

12 Kasım 2023
Zor bir döneme giriyoruz. Stresli günler yaşayabilir, krizlerin ortasında kalabiliriz. Ayrıca finansal açıdan da zorlanabilir, hesapta olmayan harcamalar yapmamız gerekebilir. Genel olarak isyankâr hissedeceğimiz bu hafta sakin olmaya çalışmakta fayda var.


Bu hafta yılın en sert ve zorlu haftalarından birini yaşayacağız. Önerim; sakin kalın, trafikte aracınızı dikkatli sürün, sabredin, risk almayın, teknolojik verileri yedekleyin, esnek olun. Bir de Akrep burcundaki yeniayla birleşecek bu etkileşim. Kriz yaratmayın ve yönetin. Bakalım bu hafta nasıl geçecek… Bu hafta yılın en sert ve zorlu haftalarından birini yaşayacağız. Önerim; sakin kalın, trafikte aracınızı dikkatli sürün, sabredin, risk almayın, teknolojik verileri yedekleyin, esnek olun. Bir de Akrep burcundaki yeniayla birleşecek bu etkileşim. Kriz yaratmayın ve yönetin. Bakalım bu hafta nasıl geçecek…

Ani tepkiler verebiliriz

Bugün Ay Akrep burcunda seyahat edecek. Bizi kısıtlayan koşullar her neyse kurtulmak için fırsatlarımız olacak bu 10 gün içinde. Bu birkaç gün hızlı davranacağız, hızlı çözümler üreteceğiz ve oldukça tezcanlı davranacağız. Ani kazalar gelişebilir, hayatımızı riske atacak aktivitelerden uzak durmakta fayda var. Patlamalar, silahlı olaylar meydana gelebilir. Maceraya atılmak için oldukça hevesli olabiliriz, denemediğimiz şeyleri deneme fikri hoşumuza gidebilir. Koşullara çok çabuk isyan edebilir, ani tepkiler verebiliriz. Grevler, isyanlar, iş bırakmalar olabilir. Fazlaca iddialı davranışlarda bulunabilir veya böyle davranışlarla karşılaşabiliriz. Devrimler yaratmak, kendimizi özgürleştirmek için rahatça harekete geçebileceğiz.
Borçlar zorlayabilir

Yarın 12 derece Akrep burcunda Uranüsyen yeniay meydana gelecek. Bu tehlikeli bir yeniay. Sabırsızlık, tahammülsüzlük ve öfke barındırıyor. Bu yüzden tepkilerimize dikkat etmeliyiz. Hayatımızı riske atacak davranışlardan uzak durmakta fayda var. Özellikle krediler, borçlar, vergiler gibi konularda sınırlarımızı zorlayacak gelişmeler söz konusu olabilir. Beklenmedik masraflar çıkabilir. İşin içinde Uranüs olduğu için otorite figürleriyle anlaşamayabiliriz. Aslında yüklerimizden kurtulmak, kendimize alan açmak için harekete geçebiliriz. Huzursuz, panik, sabırsız davranmaya eğilimli olabiliriz. Bazılarımız aniden istifa edebilir, ilişkilerini sonlandırabilir. Özellikle finansal istikrarı yakalamak pek kolay olmayabilir. 

Alışverişe uygun gün

Salı günü Ay 2.02 ile 5.22 arası Akrep burcunda boşlukta olacak, akabinde Yay burcuna geçecek. Barış konuşmaları yapmak, iltifat etmek, sevdiklerimize hediye almak, güzel haberler beklemek, sanat veya yaratıcılıkla ilgili eğitimlere başlamak, yapıcı konuşmalar yapmak, ilanı aşk etmek için çok uygun günler. Alışverişe çıkmak ya da seyahatler organize etmek, romantik ortamlar oluşturmak için de harika bir zaman.

Yazının Devamını Oku

‘Ya hep ya hiç’ dediğimiz bir hafta

11 Kasım 2023
Hayatımızda belirsiz olan hangi konular varsa bunları netleştirmek için ideal bir döneme giriyoruz. 13 Kasım’da, Akrep burcunun 20’nci derecesinde, Uranüs ve Mars’ın karşı karşıya olduğu, zorlayıcı bir yeniay meydana gelecek. Özgürleşmek isteyebiliriz, libidomuz yükselebilir, sezgilerimiz de güçlenebilir.

Akrep burcunun yeniay dönemleri hayatımızda derinlik aradığımız, önemli araştırmalar yaptığımız bir süreci temsil eder. Bu günlerde sezgilerimiz çok güçlü çalışabilir. Akrep net olmakla ilgilidir. ‘Ya hep ya hiç’ der. Hayatımızın gidişatında belirsiz gibi görünen konular varsa bunları netleştirmek ve açıklığa kavuşturmak için en ideal zamandır.

Bu günlerde libidomuz yükselebilir, cinselliğe ve fantezilere daha açık olabiliriz. İlişkilerimizde bağlılık ve samimiyet arayabiliriz. Çünkü Akrep burcunun yönetici gezegeni Mars da Akrep burcunda. Akrep aynı zamanda dönüşümün ve yeniden doğuşun sembolüdür. Bu yeniayda geçmişteki hataları, kötü alışkanlıkları ve negatif düşünce kalıplarını geride bırakma fırsatımız olabilir. Kendimizi daha güçlü ve bilge hissetmek için içsel dönüşüm sürecine girebiliriz. Hayatımızın hangi alanında daha fazla kontrol ve güç sahibi olmak istediğimizi değerlendirebiliriz. Bu da hedeflerimize ulaşmak için yeni stratejiler geliştirmemize yardımcı olabilir. Akrep burcu finansal konuları da temsil eder.

Bu dönemde kazançlarımızı gözden geçirebiliriz. Beklenmedik sürpriz harcamalar, elektronik aletlerin bozulması, planların son dakika değişmesi gibi durumlara karşı hazırlıklı olmamızda fayda var. Daha etkili bir bütçe oluşturma ve yatırım yapma fırsatlarına odaklanabiliriz. Krizlere de açık olacağız ama özellikle Mars’ın Akrep burcundaki konumu nedeniyle bunları başarıyla yönetebiliriz. Hatta büyük bir gizlilik içinde ve derin stratejiler kurarak bu krizleri fırsata çevirebiliriz.

 

SABRIMIZ SINANABİLİR

Mars ve Uranüs’ün karşı karşıya olması sebebiyle kuralları yok sayıp asi davranabiliriz. Özgürce hareket etmek isteyeceğiz. Huzursuz, panik, sabırsız davranmaya eğilimli olabiliriz. Aniden istifa edebilir, ilişkilerimizi sonlandırabiliriz. Sabrımızın adeta sınandığı bir yeniay süreci bizi bekliyor. Ani öfke patlamaları yaşayabiliriz. Mars ve Uranüs’ün hızlı enerjileri, dikkatsizliğe yol açabilir ve bu kazaların artmasına neden olabilir. Sağlık açısından genital bölge, üreme organları ve yumurtalıklar hassaslaşabilir. 

Yazının Devamını Oku

Venüs ilişkileri ve ortaklıkları destekliyor

5 Kasım 2023
İkili ilişkiler konusunda rahat nefes alacağımız bir hafta başlıyor. Zira Venüs, Terazi burcuna geçiyor. Bu harika bir haber! İşbirlikleri, ortaklıklar konusunda da verimli bir dönem yaşanacak. Yalnız hafta sonuna doğru kazalara ve tartışmalara açığız, dikkatli olunmalı.

Derin bir nefes alalım; Venüs, Terazi burcuna geçiyor ve burada seyahat edecek. Bu harika bir haber! Ancak yine bu hafta Mars ile Uranüs de karşı karşıya olacak ve bu da işte ya da aşkta öfke patlamaları yaşatacak... 

 

ANA TEMA: FARK EDİLMEK

Bugün Ay, tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. Neşelenmek, arkadaşlarla eğlenmek, eğlence mekânlarını bir bir gezmek, flört etmek ve eğlenmek için önümüzde harika birkaç gün var. Çocuklarımızla eğlenebilir, çocuksu yönlerimizi ortaya koyabiliriz. Ay Aslan’dayken dikkat çekici takılar, canlı renkler, pırıltılı giysilerle çekiciliğimizi arttırabiliriz. Yaratıcı ve artistik çalışmaların desteklendiği bir gündeyiz. Günün ana teması ‘fark edilmek’ olacak...

 

DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM

Pazartesi Ay 10.24 ile 22.39 arası Aslan burcunda boşlukta olacak, akabinde Başak burcuna geçecek. Venüs ile Plüton arasında üçgen açı oluşacak. Etki süresi +/- 3 gün. Bugün özel hayatımızda bir şeyleri takıntı haline getirebiliriz. Güçlü ve söz sahibi kişilerle bir araya gelebiliriz. Gücümüzü ve irademizi nasıl yönlendireceğimizi, isteklerimizi gerçekleştirmek için nasıl bir yola başvuracağımızı düşünebiliriz. Bir ilişkimiz bizi zorlayabilir ve bu kişi, üzerimizde baskı yaratan durumlara neden olabilir. İrademizi kullanarak değişmek ve dönüştürmek istediğimiz yönlerimize odaklanabiliriz.

 

Yazının Devamını Oku

Sabrımız sınanıyor

4 Kasım 2023
Gökyüzü hayli gergin... Tabii bize de yansıyacak. Ancak diğer insanların da aynı durumda olduğunu unutmamalı ve empati kurmaya, anlayışlı olmaya ve kendimizi sakinleştirmenin yollarını bulmaya çalışmalıyız. Dünyadaysa hem çatışmalar hem afetler tetiklenebilir.

Oldukça gerilimli bir hafta bizleri bekliyor. Gökyüzünde Mars ve Uranüs arasında karşıt açı dediğimiz oldukça stresli bir açı tetiklenecek. Mars halihazırda Akrep burcunda seyahat ediyor, Uranüs ise Boğa burcunda. Bakalım bizlere ve dünyaya ne gibi etkileri olacak bu ikilinin...

Özgürlük için savaşma zamanı... Bizi kısıtlayan koşullardan kurtulmak için fırsatlarımız olacak önümüzdeki 10 gün boyunca. Ancak istediğimiz kadar plan yapalım, son dakika golleri de olacaktır mutlaka. Mars ve Uranüs’ün hızlı enerjileri dikkatsizliğe yol açabilir, bu yüzden kazalara dikkat! Maceraya atılma hevesinde olabiliriz. Riskli aktivitelerden uzak durmakta fayda var. Hayatımızda yapamadığımızı yapmak, kendimizi özgürleştirmek için rahatça harekete geçebileceğiz.

Haksızlıklara karşı tahammülümüz yok. Çabuk isyan edebiliriz.  Kendimizden emin olmadıkça kimseyle iddialaşmayalım. Ani öfke patlamaları yaşayabiliriz. O yüzden bu dönem sakin kalmak önemli. İlişkilerde gerilim yaşanabilir, özellikle kişisel özgürlüğü kısıtlayan faktörler varsa... Radikal değişiklikler yapma eğiliminde olabilir; kariyer, ilişki, yaşam tarzı konularında ani kararlar verebiliriz ama hepsi sağlıklı olmayabilir.

Dışarıdan saldırılara açık zamanlardayız. Baktık ortam çok gerildi, hemen uzaklaşmakta fayda var. Çünkü bizden veya karşı taraftan gelen saldırgan davranışlar rutinimizi bozabilir. Provokasyona gelmemeye dikkat edelim.

Açının özellikle Boğa-Akrep aksında olması; finansal konulardaki gerilimi arttırabilir. Beklenmedik harcamalar, dijital konularda stresler, elektronik aletlerin bozulması, planların son dakika değişmesi gibi durumlara karşı hazırlıklı olmakta fayda var.

Peki, bu gergin süreçte ne yaparsak bize iyi gelir? Derin ve bilinçli nefes alıştırmaları sakinleşmemize yardımcı olabilir. Doğada vakit geçirmek, egzersiz yapmak, koşu, yoga veya meditasyon gibi aktiviteler biriken enerjiyi, stresimizi atmamızı ve rahatlamamızı sağlayabilir. Duygusal gerilimi ifade etmek de önemlidir. Bir arkadaşımızla veya terapistle konuşmak iyi gelebilir. Olaylara karşı daha olumlu bir bakış açısı geliştirmeyi denemeli, her durumda bir öğrenme fırsatı bulmalıyız. Diğer insanların da bu dönemde gergin olabileceğini unutmayalım. Empati kuralım ve anlayışlı olmaya çalışalım. Mümkünse, kendimize kısa molalar vererek, zihnimizin sakinleşmesine müsaade edelim.

 

Yazının Devamını Oku

Sorumluluklarımızı hatırlama zamanı

27 Ekim 2023
Tutulmaları yavaş yavaş geride bırakırken bu dönemde hayatınızın hangi alanları daha çok öne çıktı? İlişkiler, aile, maddi konular, kariyer ya da sağlık mı? Tutulmalar her zaman hayatımızdaki bazı konuları aydınlatır, bize bu alanlarda sorumluluk almamız gerektiğini hatırlatır. Kısacası bu hafta üzerimize düşen görevlere odaklanacağız.

Haftaya abartılı tepkiler ve aşırı iyimser bir ruh haliyle başlıyoruz. Karşımıza iyi fırsatların çıkabileceği, ilişkilerimizde özgürlük ihtiyacımızın artacağı, yerimizde duramayacağımız günlere giriyoruz. Tüm görevlerimiz bizi beklerken biz tembellik yapmak isteyebiliriz. Koçlar iş konusunda yaratıcı olabilir, Boğalar sürpriz bir aşk yaşayabilir, Aslanlar kazancını arttırabilir, Başaklarsa kendiyle daha fazla ilgilenebilir.     

Pireyi deve yapabiliriz

Bugün Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Merkür ile Jüpiter karşı karşıya olacak (etki süresi +/-3 gün). Bugün pireyi deve yapabiliriz. Tepkilerimizi abartmamaya özen göstermeliyiz. Bu açının etkisiyle fazlaca iyimser davranışa eğilimli de oluruz. Unutkanlığımız artabilir. Evden çıkmadan önce telefonumuzu, cüzdanımızı iyi kontrol etmeliyiz. Düşünce ayrılıkları yaşama ihtimalimiz yüksek. Yapılması gereken işler beklerken canımız dinlenmek ve hayallere dalmak isteyebilir. Büyük laflar edip tutamayacağımız sözler vermekten kaçınmalıyız. Ama aklımıza gerçekten güzel fikirler gelebilir. Jüpiter şans ve fırsatlarla ilgilidir, bu yüzden karşımıza iyi fırsatlar da çıkabilir.

Kavgalara dikkat!

Yarın Ay 14.34 ile 18.07 arasında Boğa burcunda boşlukta olacak. Ardından İkizler burcuna geçecek. Merkür ve Mars birlikte hareket edecek (etki süresi +/-3 gün). Bugünlerde iletişim sorunları baş gösterebilir. Daha agresif olabiliriz. Özellikle kardeşlerimizle tartışabilir, gergin durumlar yaşayabiliriz. Bugün için en anlamlı söz: ‘İki kere düşün, bir kere konuş’ olacak. Patavatsızlıklarla karşılaşabiliriz. Önemsiz gibi görünen minik bir laf yüzünden bile kavga çıkabilir. Sözlerimizin nereye vardığına dikkat etmeliyiz. Önemli bir işle veya yasal konularla ilgili gündemimiz varsa profesyonel destek almayı düşünebiliriz. Hız yapmak için hiç uygun bir zaman değil, trafikte ekstra dikkatli olmalıyız. Değerli eşyamıza da dikkat etmeliyiz çünkü hırsızlıklar artabilir.

Sınırlarımızı aşabiliriz

Salı günü Ay tüm gün İkizler burcunda seyahat edecek. Venüs ile Uranüs arasında üçgen açı oluşacak (etki süresi +/-3 gün). Eğer yalnızsak sıradışı, enteresan ilişkilere çekilebiliriz. Partnerimiz varsa da daha önce yapmadığımız, denemediğimiz değişik aktiviteler yapabiliriz. İlişkilerimizdeki özgürlük ihtiyacımız artar. Bu dönem partnerimizi kısıtlamamaya, ona kurallar koymamaya özen göstermeliyiz. Çapkınlık oranı da artabilir. Kısa süreli buluşmalar heyecan verici olacaktır. İlişkiler çok ani başlayıp aynı hızla sona erebilir. Sınırlarımızı ve kurallarımızı aşabiliriz. Arkadaş çevremizde değişik insanlarla karşılaşabiliriz.

Yazının Devamını Oku

Yılın son tutulması

22 Ekim 2023
Takıntılarımız ortaya çıkacak bugün, saplantılarımız ilerlememizi önleyecek. Salı günü istikrar ve başarı olasılığı yüksek. Perşembeyse sakin kalmak zor olacak...

Bu hafta Boğa burcundaki Ay tutulmasının etkileri hâkim olacak hayatımıza. Ay tutulmaları özellikle duygusal meseleler, sağlık, aile ve ev yaşantımız üzerinde birinci derece rol oynar. Bakalım bu tutulma burçları nasıl etkileyecek? Ama önce günlük tüyolar.

Sınırlar zorlanacak

Bugün Ay 8.59 ile 9.06 arası Oğlak burcunda boşlukta olacak. Akabinde Kova burcuna geçecek. Gün itibariyle Merkür de Akrep burcuna geçecek ve 10 Kasım’a kadar burada seyahat edecek. Bu dönem, aklımızın sınırlarını zorlayacağımızı, bunu yaparken sezgilerimizden de destek alacağımızı gösterir. Adeta dedektif gibi bir ipucundan yola çıkarak büyük bilgiye, gerçeğe ulaşmak için çaba sarf edeceğiz. İkili tartışmalar da karşımızdaki kişinin zayıf taraflarını hızlı bir şekilde tespit edip o taraflara oynayacağız. İnsanların hem düşüncelerini değiştirmeye çalışacağız hem de onları manipüle ederek yönetmeye...
Bu süreçte takıntılarımız ortaya çıkabilir, bir fikre saplanıp kalabiliriz. Bunlar ilerlememize engel olabilir. Öte yandan bize gizli, saklı, üstü örtülü her türlü konuyu açığa çıkarma yeteneği de katabilir.

Dönüşüm süreci

Yarın Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek, 22.03 itibariyle boşlukta olacak. Güneş bugün itibariyle Akrep burcuna geçecek ve bir ay burada seyahat edecek. Akrep burcu dönüşümün ve yeniden doğuşun sembolüdür. Bu dönemde kendimizi daha derinlemesine inceleme ve kendimizde olumlu değişiklikler yapma isteği artabilir. Daha derin konulara, gizli bilgilere ve içsel dünyamıza odaklanma eğiliminde olabiliriz. Sadece yüzeyde değil, derinlerde olanı anlamak için çaba sarf edebiliriz. Duygusal ve tutkusal anlamda derinleşmeyi, kendimizi ifade etmeyi ve isteklerimizi belirgin şekilde göstermeyi teşvik edebilir. Metafizik, psikoloji, ezoterizm gibi alanlara yönelik keşifler yapabilir ve bu konular hakkında daha fazla öğrenme arzusu duyabiliriz. Finansal planlama ve yatırımlarla ilgili konulara daha fazla odaklanma olabilir. Bu dönemde cinsellik ve romantizm ön plandadır. İlişkilerde  anlamlı bağlar kurma isteği artabilir.

Plan yapabiliriz

Yazının Devamını Oku

Hem harika hem zorlayıcı bir hafta

15 Ekim 2023
Gökyüzü bizden yana gibi görünüyor. Yalnız olanların kapısını aşk çalıyor. İş ve kariyerle ilgili şanslar açılıyor. Ama bir yandan da kıskançlıklar, güç savaşları yüzünden sıkıntılar yaşama ihtimalimiz var.

Bu hafta harika ve zorlayıcı etkiler bir arada. Bir taraftan Güneş ve Plüton etkileşimiyle kimliğimizin baskın tarafları ortaya çıkarken diğer yandan Venüs ve Jüpiter etkileşimi aşk konusunda harika etkiler yaratacak. Bakalım tüm bu etkiler haftanın astro-reçetesine ve burçlara nasıl yansıyacak.

İyileşme başlayabilir

Bugün Ay 9.59 ile 14.04 arası Terazi burcunda boşlukta olacak. Akabinde Akrep burcuna geçecek. Merkür ile Şiron karşı karşıya olacak. Bizi travmatize eden konuların bilgisinin açığa çıkabileceği bir zaman. Bu ortaya çıkışlarla iyileşme sürecimiz başlayabilir. Terapi almak, ruhsal açıdan iyi gelecek bilgileri araştırmak, bize acı veren eski düşünceleri değiştirip dönüştürmek için uygun bir zamandır. Yeni fikirlerle tanışabilir, yeni bakış açıları elde edebiliriz. Kardeşlerle ilişkilerde yaralayıcı olmamaya gayret göstermeli.
Cinsel enerji yüksek

Yarın Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Ay Akrep günlerinde psişik radarımız açık olur, çevremizdekilerin duygu ve ruh hallerini algılayabiliriz. Akrep paylaşmakla alakalıdır. Sevgiyi, aşkı, tutkuyu, parayı ve elbette kalpten sevdiklerimizin acılarını... Tutkulu, yekvücut olmayı temsil eden Akrep’le tensel zevklere dalabiliriz. Cinsel enerjisi yüksek bir gün olacak. Diğer yandan, dedektiflik, casusluk yapmak eğlenceli gelir, hayalet ve korku hikâyelerinden keyif alabiliriz. Sırlarımızı paylaşmak, sırları açığa çıkarmak, gizemlerle ilgilenmek, bu tür kitaplar okumak, film seyretmek için uygun bir gün. Konuşmalar derinlere iner, karşımızdakinin kalbini açabilmesi için uzun sohbetler yapabiliriz.

Sezgiler güçlü

Salı Ay 18.42 ile 22.36 arası Akrep burcunda boşlukta olacak. Akabinde Yay burcuna geçecek. Derinlik isteyen konuları araştırmada başarılı olabiliriz. Gerçek nedir öğrenmek isteriz. Cinsel konulara yönelimimiz artabilir. Sezgilerin çok güçlü olabileceği bir gündeyiz. Bugün içimize bir şey sinmiyorsa yapmamak en iyisi! Kıskançlık yüzünden sıkıntılar oluşabilir. İşin aslını öğrenmeden arıza çıkarmamak gerek! Rüyalar çok daha etkili olur. Ruhsal anlamda huzursuzluk günüdür, uykuya dalma sorunları ortaya çıkabilir. Sağlık olarak genital bölgelere, üreme organlarına dikkat etmekte yarar var. Özellikle cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklara karşı dikkat! Genital siğiller, akıntılar, yanmalar oluşabilir, düşüklere karşı da dikkat. Regl dönemi daha sancılı ve şiddetli geçebilir, ağrı kesicilerinizi yanınıza almayı ihmal etmeyin. Jinekoloğunuza kontrole gitmek, mamografi çektirmek, spermiyogram testi yaptırmak için ideal gündür. Libidoda artışlar meydana gelir. Bugün başlayan ilişkiler daha seks temelli ve tutkulu olabilir. Derin duygulara dalabileceğimiz, ruhumuza, sezgilerimize, bilinçaltımıza dikkat edebileceğimiz bir gün.

Hoşgörü zamanı

Yazının Devamını Oku