EKSTRA
MENÜ

Yüksek Sosyete İzle

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 33 haberi bulunmuştur.

Yüksek Sosyete İzle Haberleri

Yüksek Sosyete 14. bölümde şok eden ayrılık

Yüksek Sosyete 14. bölümde şok eden ayrılık

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 14. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümünde Cansu ve Kerem ayrılıyor. Ece ve Mert'in ilişkisi ise çıkmazda. İşte Yüksek Sosyete 14. bölüm fragmanları..

29.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 13. bölüm 2. fragmanında sürpriz karar

Yüksek Sosyete 13. bölüm 2. fragmanında sürpriz karar!

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Yüksek Sosyete 13. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Yüksek Sosyete dizisinde Cansu, her şeyi bırakıp Kerem'le birlikte bir hayat kuracak mı? Ece ve Mert için dönüm noktası. Yüksek Sosyete 13. bölüm fragmanları ve merak edilenler haberimizde.

19.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 2. bölüm 2. fragmanında heyecan dorukta

Yüksek Sosyete 2. bölüm 2. fragmanında heyecan dorukta!

STAR TV'nin yeni dizisi Yüksek Sosyete 2. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Perşembe akşamı ilk bölümü ile tüm dikkatleri üzerine çeken Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Cansu ve Kerem arasında neler yaşanacak? Yüksek Sosyete 2. bölüm fragmanları ve dizi ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde.

21.06.2016Kelebek
Yüksek Sosyete dizisi 2. bölüm 2. fragmanında nefesler tutuldu

Yüksek Sosyete dizisi 2. bölüm 2. fragmanında nefesler tutuldu!

Yüksek Sosyete 2. bölüm fragmanlarını yayınladı ve herkes ekran başındaki yerini aldı. İlk bölümüyle herkesi heyecanlandıran dizi yeni bölümüyle perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde birbirinden ilginç gelişmeler yaşanacak. Cansu, Kerem'e züppe diyor ve ortalık karışıyor. Kerem bu durumu fazlasıyla içerliyor. İşte, Yüksek Sosyete 2. bölüm detayları...

21.06.2016Kelebek
Yüksek Sosyete dizisinin ilk bölümüne Kerem damgasını vurdu

Yüksek Sosyete dizisinin ilk bölümüne Kerem damgasını vurdu!

Yüksek sosyete dün akşam 1. bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'nin yapımcısı olduğu dizinin senaryosu herkes tarafından çok beğenildi. Yaza damgasını vuracak yeni dizi Yüksek Sosyete'de dün akşam neler yaşandı? Dizi ile tüm merak ettikleriniz haberimizde...

17.06.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 13. son bölümünde şok eden gerçek

Yüksek Sosyete 13. son bölümünde şok eden gerçek!

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yüksek Sosyete 13. bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin son bölümünde Kerem, Cansu'nun gerçek kimliğini öğrenmenin peşindedir. Peki Cansu yaşadığı acıları atlatabilecek mi? Yüksek Sosyete 13. son bölüm ve dahası haberimizde.

23.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 13. bölüm fragmanı yayınlandı

Yüksek Sosyete 13. bölüm fragmanı yayınlandı!

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yüksek Sosyete 13. bölüm fragmanını yayınladı. Gelecek hafta kaldığı yerden devam edecek olan Yüksek Sosyete dizisinin 13. bölümünde Cansu, Kerem'e gerçekleri itiraf edecek mi? Mert, Ece'ye aşkını itiraf ediyor. İşte Yüksek Sosyete 13. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detaylar..

13.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 12. son bölümde beklenmedik ölüm

Yüksek Sosyete 12. son bölümde beklenmedik ölüm!

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 12. bölümü ile Perşembe akşamı seyirci karşına çıktı. Fenomen olma yolunda ilerleyen Yüksek Sosyete dizisinin son bölümünde Mert, Cansu ile ilgili gerçekleri öğreniyor. Peki Kerem bu durumdan nasıl etkilenecek? İşte Yüksek Sosyete son bölümde yaşananlar..

10.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 12. son bölümde yer yerinden oynadı

Yüksek Sosyete 12. son bölümde yer yerinden oynadı

STAR TV'nin sürprizlerle dolu dizisi Yüksek Sosyete 12. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yüksek Sosyete dizisinin son bölümünde Cansu'nun gizlediği hayatı ortaya çıktı. Peki Kerem bu durumu öğrendi mi? Yüksek Sosyete 12. son bölüm ve dahası haberimizde.

9.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete dizisi 12. bölüm fragmanında şok eden gerçek

Yüksek Sosyete dizisi 12. bölüm fragmanında şok eden gerçek!

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 12. bölüm fragmanı ile herkesi şaşırttı. Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Cansu'nun hayatıyla ilgili ortaya çıkan sırlar herkese büyük şok yaşatıyor. Peki Cansu şimdi ne yapacak? Yüksek Sosyete 12. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

6.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 11. son bölümde Cansuyu bekleyen kötü sürpriz neydi

Yüksek Sosyete 11. son bölümde Cansu'yu bekleyen kötü sürpriz neydi?

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete dün akşam 11. son bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizide Cansu'yu bekleyen kötü sürpriz herkesi şaşırttı. Yüksek Sosyete son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

2.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 11. son bölümde beklenmedik olay

Yüksek Sosyete 11. son bölümde beklenmedik olay!

STAR TV'nin heyecanla takip edilen dizisi Yüksek Sosyete dün akşam 11. son bölümü ile ekrana geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yüksek Sosyete dizisinin son bölümünde Cansu beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor. Yüksek Sosyete 11. bölümde yaşananlar haberimizde.

2.09.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 11. bölüm yeni fragmanında şok eden sahne

Yüksek Sosyete 11. bölüm yeni fragmanında şok eden sahne!

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Yüksek Sosyete 11. bölüm yeni fragmanı da yayınladı. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Yüksek Sosyete dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Yüksek Sosyete 11. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

31.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 10. son bölümde Cansuya bir şok daha

Yüksek Sosyete 10. son bölümde Cansu'ya bir şok daha!

Yüksek Sosyete 10. son bölümü ile ekrana geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Yüksek Sosyete dizisinin son bölümünde Kerem'in Cansu'ya gerçekleri itiraf etmesi ortalığı karıştırıyor. Cansu, Kerem'in yalan söylediğini öğrenince büyük yıkıma uğruyor. Peki Ece ve Mert arasında neler oldu? İşte Yüksek Sosyete 10. bölümde yaşananlar..

26.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 10. son bölümde Cansu için kritik karar

Yüksek Sosyete 10. son bölümde Cansu için kritik karar!

STAR TV'nin heyecanla izlenen dizisi Yüksek Sosyete dün akşam 10. bölümü ile ekrana geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin son bölümünde Kerem ve Cansu büyük bir sınavdan geçiyor. Kerem'in gerçekleri itiraf etmesinin ardından Cansu ne yapacağını bilemiyor. İşte Yüksek Sosyete 10. son bölümde yaşananlar..

26.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete dizisi 10. bölüm yeni fragmanında ayrılık

Yüksek Sosyete dizisi 10. bölüm yeni fragmanında ayrılık!

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yükse Sosyete 10. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Yüksek Sosyete dizisinde Kerem'in gerçekleri itiraf etmesi Cansu'ya büyük şok yaşatır. Peki Cansu, Kerem'i affedecek mi? Yüksek Sosyete 10. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

24.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 10. bölüm fragmanında gerçekler ortaya çıkıyor

Yüksek Sosyete 10. bölüm fragmanında gerçekler ortaya çıkıyor!

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yüksek Sosyete 10. bölüm fragmanını yayınladı. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Yüksek Sosyete 10. bölümde Kerem'in itirafı sonrası Cansu büyük bir yıkıma uğrar. Kandırıldığını düşünen Cansu, Kerem'e bir şans daha verecek mi? Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

22.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 9. son bölümde gerçekler ortaya çıkıyor

Yüksek Sosyete 9. son bölümde gerçekler ortaya çıkıyor!

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 9. bölümü ile ekrana geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yüksek Sosyete 9. bölümde Kerem ve Cansu arasındaki sırlar açığa çıkıyor. Peki Kerem'in itirafından sonra Cansu nasıl bir tepki verecek? Yüksek Sosyete 9. son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

19.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete yayınlanan 9. bölümde Kerem vicdan azabı çekiyor

Yüksek Sosyete yayınlanan 9. bölümde Kerem vicdan azabı çekiyor!

Yüksek Sosyete bu akşam 9. bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlandı. Fenomen dizinin yeni bölümünde nefes kesen olaylar yaşandı. Cansu'ya her şeyi anlatmak isteyen Kerem'i, Mert engellemeye çalışırken kaza geçirir ve hastaneye kaldırılır. Kerem vicdan azabı çekmektedir. Yeni bölüm hakkında tüm detaylar haberimizde...

17.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 9. bölüm fragmanında yaşam mücadelesi..

Yüksek Sosyete 9. bölüm fragmanında yaşam mücadelesi..

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 9. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Yüksek Sosyete dizisinde Mert'in kaza geçirmesi herkesi alt üst ediyor. Mert yaşam mücadelesi verirken Kerem suçluluk duygusu yaşıyor. Yüksek Sosyete 9. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

14.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 8. son bölümde olay yaratan sahne

Yüksek Sosyete 8. son bölümde olay yaratan sahne!

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 8. son bölüm ile Perşembe akşamı ekrana geldi. Cansu ve Kerem arasında yaşanan yakınlaşma izleyenleri ekran başına kilitledi. İkili yeni bir hayat için ilk adımları atarken; Mert ve Ece cephesinde ise hareketli dakikalar yaşandı. Yüksek Sosyete son bölümde yaşananları sizler için derledik.

13.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyetenin 8.bölüm fragmanına damga vuran itiraf

Yüksek Sosyete'nin 8.bölüm fragmanına damga vuran itiraf!

Yüksek Sosyete bu hafta bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Yüksek Sosyete'nin 8.bölümüne Ece'nin itirafa damgasını vuracak. Cansu ve Kerem arasında yaşananlar ise izleyenleri adeta ekran başına kilitleyecek. İşte Yüksek Sosyete 8.bölüm fragmanı...

7.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 7. son bölümde aile sırrı ortaya çıktı

Yüksek Sosyete 7. son bölümde aile sırrı ortaya çıktı!

STAR TV ekranının yeni dizisi Yüksek Sosyete hız kesmeden devam ediyor. Perşembe akşamları ekrana gelen Yüksek Sosyete dün akşam son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Yüksek Sosyete 7. son bölümde yaşananlar ve kaçırdığınız detaylar haberimizde.

5.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 7. bölüm yeni fragmanında şok eden konuşma

Yüksek Sosyete 7. bölüm yeni fragmanında şok eden konuşma!

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yüksek Sosyete 7. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Perşembe akşamı yeni bölüm ile ekrana gelecek olan Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümünde Cansu ve Kerem arasında aşk başlayacak mı? Mert, Ece'yi yanız bırakmıyor. İşte Yüksek Sosyete 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

2.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 7. yeni bölümde Cansuya bir şok daha..

Yüksek Sosyete 7. yeni bölümde Cansu'ya bir şok daha..

STAR TV ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Yüksek Sosyete 7. bölüm fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Yüksek Sosyete dizinin yeni bölümünde Cansu, annesiyle beklemediği bir konuşma yapıyor. Kerem ise Cansu'nun yanından ayrılmamaya kararlı. Yüksek Sosyete 7. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

1.08.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 6. son bölüm ile izleyenleri ekran başına kilitledi

Yüksek Sosyete 6. son bölüm ile izleyenleri ekran başına kilitledi!

STAR TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 6. son bölümü ile çok konuşuluyor. Perşembe akşamı ekrana gelen Yüksek Sosyete 6. bölümde Cansu ve Ece'nin arası açılırken, Cansu, Kerem'e büyük bir itirafta bulundu. İşte Yüksek Sosyete 6. son bölümde yaşananlar..

29.07.2016Kelebek
Yüksek Sosyete dizisinin 4. son bölümünde evlilik şoku

Yüksek Sosyete dizisinin 4. son bölümünde evlilik şoku!

STAR TV'nin heyecanla takip edilen dizisi Yüksek Sosyete 4. son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Perşembe akşamları yayınlanan dizinin son bölümünde Cansu, Kerem'in evleneceği haberiyle yıkılıyor. Peki Kerem evlendi mi? Yüksek Sosyete 4. son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

15.07.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 4. son bölümde nefes kesen sahne

Yüksek Sosyete 4. son bölümde nefes kesen sahne!

STAR TV'nin teni fenomeni Yüksek Sosyete 4. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Yüksek Sosyete 4. bölümde Cansu ve Kerem arasında sürpriz dakikalar yaşandı. Kerem'in evleneceğini haberini alan Cansu ne yaptı? İşte Yüksek Sosyete son bölümde yaşananlar..

15.07.2016Kelebek
Yüksek Sosyete dizisinin 4. bölüm fragmanı merakla bekleniyor

Yüksek Sosyete dizisinin 4. bölüm fragmanı merakla bekleniyor!

STAR TV'nin yeni dizisi Yüksek Sosyete hızlı bir giriş yaptı. Son olarak 3. bölümü ile ekrana gelen Yüksek Sosyete dizisinin 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yüksek Sosyete 4. bölüm için heyecan dorukta. İşte Yüksek Sosyete son bölümde yaşananlar..

4.07.2016Kelebek
Yüksek Sosyete 3. yeni bölüm fragmanında Kerem başarabilecek midir - İzle

Yüksek Sosyete 3. yeni bölüm fragmanında Kerem başarabilecek midir? - İzle

Yüksek Sosyete 3. yeni bölümüyle bu akşam star TV ekranlarında olacak. Dizinin yayınlanan olan yeni bölümünde bu akşam ilginç gelişmeler yaşanacak. Herkesi ekranın başına kilitleyecek olan yeni bölümde, Cansu bir müşteriyle tartışması sonucu Oliva'ya yani hayallerine veda eder ve işten atılır. Fakat pes etmeye niyeti yoktur. Cansu Oliva'ya geri dönmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. İşte, Yüksek Sosyete 3. yeni bölüm fragmanı...

30.06.2016Kelebek
Yeni dizi Yüksek Sosyete 1. bölüm fragmanıyla yaza damgasını vuracak - İzle

Yeni dizi Yüksek Sosyete 1. bölüm fragmanıyla yaza damgasını vuracak! - İzle

Yüksek Sosyete dizisi 1. bölüm öncesi yayınladığı fragmanla herkesi heyecanlandırdı. Yaza bomba gibi giren Star TV ekibi, yeni dizileriyle çok konuşulacağa benziyor. Yüksek Sosyete bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yayınlanacak olan bölümünde nasıl bir aşk konusu izleneceği merak konusu oldu. İşte, Yüksek Sosyete 1. bölüm fragmanı...

16.06.2016Kelebek
Yüksek Sosyete için geri sayım başladı (Yüksek Sosyete 1. bölüm fragmanı izle)

Yüksek Sosyete için geri sayım başladı! (Yüksek Sosyete 1. bölüm fragmanı izle)

Star Tv yepyeni bir diziyi izleyicilerle buluşturuyor. Yüksek Sosyete güçlü kadrosu ve senaryosuyla bomba gibi geliyor. Yarın Star Tv ekranlarında başlayacak Yüksek Sosyete'de emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu ‘Kerem’,ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’nun hikayesi anlatılacak. İşte Yüksek Sosyete'nin yeni bölüm fragmanları..

15.06.2016Kelebek
Yüksek Sosyete ne zaman başlayacak Tanıtım fragmanı izle

Yüksek Sosyete ne zaman başlayacak? Tanıtım fragmanı izle

Star Tv Yüksek Sosyete adlı yepyeni bir diziyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Bi Yapım tarafında yapılan Yüksek Sosyete merakla bekleniyor. Dizilerin sezon finaline girmeye başladığı ekranlarda yaz dizileri reyting mücadelesine başlıyor. Adından çok söz ettirecek Yüksek Sosyete hakkında tüm detaylar haberimizde..

9.06.2016Kelebek