EKSTRA
MENÜ

Öpüşmenin Faydaları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7 haberi bulunmuştur.

Öpüşmenin Faydaları Haberleri

Öpüşmek İçin Bir Neden Daha: Zayıflatıyor

Öpüşmek İçin Bir Neden Daha: Zayıflatıyor!

Harika bir öpücüğün zayıflatmak başta olmak üzere sağlığa pek çok faydası olduğunu biliyor musunuz?

8.06.2020Cinsellik
Öpüşmenin sağlığa faydaları saymakla bitmiyor

Öpüşmenin sağlığa faydaları saymakla bitmiyor

Siz de çocukların yemeği, ödevi, ütüsü, bulaşıklar, ev temizliği derken cinselliği ertelemeye başladınız mı? Evli ve çocuklu aileler genellikle cinselliğin ikinci plana atılmasından şikayet ederler ama gün içerisinde flörtleşmek ya da öpüşmek o kadar zor olmasa gerek. Küçücük bir öpücük bile gününüzün güzel geçmesine ve enerjinizin yükselmesine yardımcı oluyor. Peki, bilimsel olarak öpüşmenin faydalarını biliyor musunuz?

1.03.2019Sağlık
Öpüşürken Neden Gözlerimizi Kapatırız

Öpüşürken Neden Gözlerimizi Kapatırız?

Öpüşürken gözler farkında olmadan, kendiliğinden kapanır. Peki bunun bir nedeni var mı? Öpüşürken neden gözlerimizi kapatırız?

30.01.2019Aşk
Öpüşmenin sağlığımıza 6 yararı

Öpüşmenin sağlığımıza 6 yararı

Öpüşmenin sağlığımıza 6 yararı

25.12.2017Saglik
Öpüşmenin sağlığımıza 6 yararı

Öpüşmenin sağlığımıza 6 yararı

Öpüşmek, çiftler arasındaki en özel paylaşımlardan biri. Ve bu özel an, sadece ruhumuza değil sağlığımıza da çok iyi geliyor. Üstelik bunu biz söylemiyoruz, bilim söylüyor. Hala birçok toplumda tabu olarak görülse de, sağlık açısından faydalarını öğrendikten sonra, gerçekten çok şaşıracağınızın garantisini verebiliriz. Bilim insanları, yaptıkları araştırmalarda açık bir şekilde, öpüşen çiftlerin diğerlerine göre daha avantajlı olduğunu ortaya koyuyor. Neden mi? İşte sağlığımıza olan bu yararları yüzünden.

31.07.2017Sağlık

Yazar Sonuçları

Öpüşme ile bulaşan hastalıklar

Öpüşme ile bulaşan hastalıklar

Araştırmalar öpüşmenin stresi ve kaygıyı azalttığını ve mutluluğu arttırdığını ortaya koyuyor ancak gelin görün ki öpüşme her zaman o kadar masum olmayabilir.

16.02.2018