EKSTRA
MENÜ

Nusret Gökçe Kimdir

Nusret Gökçe Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nusret Gökçe Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 Nusret Gökçe Kimdir haberi bulunmuştur.

Nusret Gökçe Kimdir Haberleri

Nusret Gökçe 850 bin TL’ye müdür arıyor İşte şartları

Nusret Gökçe 850 bin TL’ye müdür arıyor! İşte şartları!

Nusret Gökçe, Londra’da dükkan açıyor. Mekanı için müdür aramaya başlayan işletmecinin, çalışanına vereceği maaş ise dudak uçuklattı.

15.12.2020Magazin
Nusret Gökçe kimdir ve kaç yaşındadır Nusret nasıl ünlendi

Nusret Gökçe kimdir ve kaç yaşındadır? Nusret nasıl ünlendi?

Tuzlama hareketi ve yatırımları ile dünya çapında ün kazanan Nusret Gökçe, sosyal medya ve internette de adından söz ettirmeye devam ediyor. Et restoranlar zinciri bulunan Nusret Gökçe, zaman zaman vatandaşlar tarafından merak konusu oluyor. Peki, dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan Nusret Gökçe kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Nusret Gökçe'nin hayatı ile ilgili bazı bilgiler.

14.05.2019Televizyon
Kolaysa bu hareketleri metrobüste yap

Kolaysa bu hareketleri metrobüste yap!

Nusret Gökçe'nin bir takipçisiyle girdiği ilginç diyalog.

8.05.2019Magazin
Nusret o davayı kaybetti

Nusret o davayı kaybetti!

Ünlü etçi Nusret Gökçe, eski çalışanı Ali İhsan Kandil'in kendisine açtığı 'hakaret' davasını kaybetti. Mahkeme Nusret’in 8 bin 700 TL adli para cezası ödemesine karar verdi. Nusret’in ayrıca Kandil’e 35 bin TL tazminat ödemesine de hükmedilmişti.

29.04.2019Magazin
Nusret Gökçe kimdir Tuz atma tekniği nasıl ortaya çıktı

Nusret Gökçe kimdir? Tuz atma tekniği nasıl ortaya çıktı?

Önce Türkiye’nin, daha sonra da tüm dünyanın konuştuğu bir isim haline gelen Nusret Gökçe, hem kariyeri hem de sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. 'Tuzlama hareketi’ ile efsane olan Nusret Gökçe, bu hareketin ortaya çıkışıyla ilgili de açıklamada bulunmuştu. Peki, Nusret Gökçe kimdir? Tuz atma tekniği nasıl ortaya çıktı?

26.03.2019Magazin
İmzayı attı, oteli aldı Nusretin ilk işi bu oldu...

İmzayı attı, oteli aldı! Nusret'in ilk işi bu oldu...

Saltbae hareketiyle adını dünyaya duyuran Nusret Gökçe, otel aldı.

Fotoğraflar: Instagram

24.03.2019Magazin
Nusr-ete eleştiri: Bu kadarcık ete bu kadar çok para

Nusr-et'e eleştiri: Bu kadarcık ete bu kadar çok para!

Sadece İstanbul'daki restoranında değil internette ete tuz serpiştirdiği videosuyla olay haline gelen Nusr-et'in sahibi Nusret Gökçe, ABD'de olay oldu.

25.01.2018Magazin
Senin attığın etlerle bir aile doyar

"Senin attığın etlerle bir aile doyar"

Ete tuz atma hareketiyle fenomen olan Nusret son paylaşımıyla takipçilerini kızdırdı. Videoda eti kesip sağa sola fırlatan Nusret'e "Millet et bulamıyor." tepkileri yağdı.

21.11.2017Magazin
Nusretin son videosunda dikkat çeken ayrıntı

Nusret'in son videosunda dikkat çeken ayrıntı

Dünya çapındaki şöhretimiz Nusret'in sosyal medya hesabından paylaştığı son videodaki ayrıntı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

26.04.2017Magazin
İşte Nusret Gökçe’nin sevgilisi

İşte Nusret Gökçe’nin sevgilisi

Son dönemin en popüler işletmecilerinden biri olan Nusret Gökçe'nin sevgilisi ortaya çıktı. Sosyal medyanın da gündeminde olan fenomen, aşkı Dubai'de buldu. İddialara göre Nusret Gökçe, Dubai'deki bir medya şirketinde çalışan Candy Denat ile bir yıldır birlikte...

15.02.2017Magazin
Nusretten Leonardo DiCaprio paylaşımı

Nusret'ten Leonardo DiCaprio paylaşımı

Tuzlama hareketiyle dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, Oscar ödüllü oyuncu Leonardo Di Caprio'ya yemek servis yaptı.

2.02.2017Magazin
Nusret Gökçe kimdir Nerelidir

Nusret Gökçe kimdir? Nerelidir?

Yayımladığı videolarla sosyal medyada birden bire ün kazanan Nusret Gökçe, ününü Türkiye dışına da taşımayı başardı. Şu anki konumuna kasap çıraklığından başlayarak gelen Nusret Gökçe, kendi ismiyle açmış olduğu restoranını Dünyaca ünlü restoranlar zincirine taşımayı başardı. Peki, Nusret Gökçe kimdir?

23.01.2017Kelebek
Serdar Gökhan kimdir nereli kaç yaşında Serdar Gökhan hangi filmlerde oynadı

Serdar Gökhan kimdir nereli kaç yaşında? Serdar Gökhan hangi filmlerde oynadı?

Serdar Gökhan, ekran başındaki pek çok izleyicinin biyografisini araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Yeşilçam'da pek çok filmde boy gösteren Serdar Gökhan, son olarak Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi için kamera karşısına geçti. Yeşilçam'da 70'den fazla filmde rol alan Serdar Gökhan, oyunculuk performansı nedeniyle dönemin popüler isimleri arasında yer aldı.Peki, Serdar Gökhan kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Serdar Gökhan hakkında bazı bilgiler

5.09.2020Hayat
Tony Montana kimdir

Tony Montana kimdir?

Nusret Gökçe'nin ABD'deki restoranının eski çalışanları Gökçe'nin kendisini Tony Montana zannettiğini söyledi. Nusret'in Scarface (Yaralı Yüz) filmine karşı bir takıntısı olduğunu belirten eski çalışanlar, kendisine Tony Montana (Al Pacino) imajı yarattığını ifade etti. Peki, Tony Montana kimdir?

11.11.2019Hayat

Yazar Sonuçları