MENÜ

Bugün Hava

Bugün Hava ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bugün Hava haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 34.267 Bugün Hava haberi bulunmuştur.

Bugün Hava Haberleri

Hava durumu İstanbulda nasıl olacak 9 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava durumu İstanbul'da nasıl olacak? 9 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığının düşmesiyle beraber, hava durumu tahminleri özellikle İstanbul'da ikamet eden vatandaşların gündemine geldi. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, bugün Karadeniz Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Rize ile Artvin kıyılarında sağanak yağış etkili olacak. Peki, Hava durumu İstanbul'da nasıl olacak? İşte, 9 Temmuz il il hava durumu tahminleri.

9.07.2020Gündem
Konyaaltı Sahilinde sosyal mesafe kalmadı

Konyaaltı Sahili'nde sosyal mesafe kalmadı

ANTALYA'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denize giren, güneşlenen ve yürüyüş yapanların çoğu, sosyal mesafe ve maske kurallarına uymadı. Duyarlı kişiler ise koronavirüs tedbirlerinin ihlal edilmesine tepki gösterdi.

8.07.2020Haber
Konyaaltı Sahilinde sosyal mesafe unutuldu

Konyaaltı Sahili'nde sosyal mesafe unutuldu

Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denize giren, güneşlenen ve yürüyüş yapanların çoğu, sosyal mesafe ve maske kurallarına uymadı. Duyarlı kişiler ise koronavirüs tedbirlerinin ihlal edilmesine tepki gösterdi.

8.07.2020Seyahat
Konyaaltı Sahilinde sosyal mesafe unutuldu

Konyaaltı Sahili'nde sosyal mesafe unutuldu

ANTALYA'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denize giren, güneşlenen ve yürüyüş yapanların çoğu, sosyal mesafe ve maske kurallarına uymadı. Duyarlı kişiler ise koronavirüs tedbirlerinin ihlal edilmesine tepki gösterdi.

8.07.2020Gündem
Bugün hava durumu nasıl olacak İstanbul için yağış uyarısı: 8 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Bugün hava durumu nasıl olacak? İstanbul için yağış uyarısı: 8 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü Orta ve Doğu Karadeniz bölgesiyle İstanbul'a bugün (8 Temmuz) sağanak yağış uyarısında bulundu. Yapılan açıklamaya göre, İstanbul Anadolu yakasında Şile, Tuzla, Pendik, Sultanbeyli, Çekmeköy ilçelerinde sabah saatlerinden itibaren kuvvetli yağış etkili olacak. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı ise kuzey ve iç kesimlerinde 3 ila 5 derece düşecek. İşte, 8 Temmuz Çarşamba İstanbul, İzmir, Ankara ve il il hava durumu tahminleri.

8.07.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 7 Temmuz 2020 - Bugün hava durumu nasıl olacak

Hava durumu tahminleri 7 Temmuz 2020 - Bugün hava durumu nasıl olacak?

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminlerini paylaştı. Yapılan son değerlendirmelere göre bugün Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Kütahya çevreleri ile Bursa'nın güney ilçelerinde sağanak yağış etkili olacak. İstanbul'da ise salı günü hava sıcaklığı 32 derece civarında seyredecek. Yurt genelinde sıcak havalar etkisini sürdürürken, ilerleyen günlere ait hava durumu tahminleri yakından takip ediliyor. İşte, son değerlendirmelere göre, 7 Temmuz 2020 Türkiye geneli hava durumu raporu.

7.07.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 6 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? 6 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Hafta sonunda yükselen hava sıcaklıkları sonrası, Meteoroloji'den pazartesi günü için Ardahan, Kütahya, Uşak ve Afyonkarahisar çevreleri ve Karadeniz Bölgesi için sağanak yağış uyarısı geldi. Hava sıcaklığının ise mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği ön görülüyor. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, MGM'den gelen son dakika açıklamaya göre, 6 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

5.07.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 2 Temmuz: Perşembe günü hava nasıl olacak

Hava durumu tahminleri 2 Temmuz: Perşembe günü hava nasıl olacak?

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. 2 Temmuz hava durumu verilerine göre, Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde, Ardahan çevreleri ile Hakkari’nin doğu kesimlerinde sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığının ise doğu kesimlerinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor. Yağış alan yerlerde kuvvetli rüzgar bekleniyor. Peki, Perşembe günü (bugün) hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji 2 Temmuz Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

2.07.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 1 Temmuz 2020: Bugün hava nasıl olacak Meteoroloji uyardı

Hava durumu tahminleri 1 Temmuz 2020: Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji uyardı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yapılan son dakika değerlendirmelere göre, Doğu Anadolu'nun doğusu ile Rize ve Artvin çevrelerinde sağanak bekleniyor. Marmara Bölgesi'nde ise sıcaklığın, mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde olacağı, İstanbul'da 32 derece civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 1 Temmuz Çarşamba il il hava durumu tahminleri ve MGM son dakika hava durumu raporu.

1.07.2020Gündem
Turizm kenti Antalya, yüksek neme teslim

Turizm kenti Antalya, yüksek neme teslim

Nem oranının yüzde 76'lara ulaştığı Antalya'da kentin üstüne nem bulutları çöktü. Nemden etkilenenler Konyaaltı Sahilinde yoğunluk oluşturdu.

30.06.2020Seyahat
Bugün hava durumu nasıl olacak Meteoroloji 30 Haziran hava durumu tahminleri

Bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 30 Haziran hava durumu tahminleri

Hava durumu bugün nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminlerini açıkladı. Yapılan son değerlendirmelere göre Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ve Doğu Anadolu’nun kuzeyinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Geçtiğimiz hafta düşen hava sıcaklığının ise mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. İşte, MGM 30 Haziran il il hava durumu tahminleri.

30.06.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 26 Haziran Cuma: Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

Hava durumu tahminleri 26 Haziran Cuma: Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Bugün hava durumu nasıl olacak? 26 Haziran Cuma günü hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın kuzey ve doğusu Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında sağanak yağış etkili olacak. İstanbul'da ise cuma günü il genelinde mevzi sağanak yağış görülecek. İşte, MGM 26 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

25.06.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak, dolu ve yağmur yağacak mı - 25 Haziran hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak, dolu ve yağmur yağacak mı? - 25 Haziran hava durumu tahminleri

Hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu tahminlerini paylaştı. Hafta başından itibaren Marmara Bölgesi'nde etkili olan sağanak yağışın ardından Marmara'nın kuzey ve doğusu, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları için kuvvetli yağış 7 il için de dolu ve hortum uyarısı yapıldı. MGM'den yapılan değerlendirmelere göre hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. İşte, 25 Haziran Perşembe il il hava durumu tahminleri.

25.06.2020Gündem
Bursadaki sel felaketinde kaybolan Derya’yı arama çalışmalarında 3üncü gün

Bursa'daki sel felaketinde kaybolan Derya’yı arama çalışmalarında 3'üncü gün

BURSA'nın Kestel ilçesinde, 4'ü aynı aileden 5 kişinin yaşamını yitirdiği sel felaketinde kaybolan Derya Bilen’i (17) arama çalışmaları, kaybolduğu bahçenin çevresi ile derede yoğunlaştı. Derya için dalgıçlar, şelalerin olduğu bölgede dalış yapacak.

24.06.2020Gündem
İstanbulda bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı Yurt genel hava durumu raporu

İstanbul'da bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Yurt genel hava durumu raporu

Haftanın ikinci gününde İstanbul'un bazı bölgelerinde başlayan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. İstanbul'da dün kuvvetli sağanak yağış, rüzgar, hortum ve yıldırım düşmesinin etkili olması nedeniyle 24 Haziran tarihli hava durumu merak konusu oldu. Peki, bugün hava nasıl olacak? Bugün yağmur yağacak mı? İşte başta İstanbul olmak üzere yurt genel hava durumu…

24.06.2020Gündem
Bursadaki sel felaketinde son durum – Bursa’da bugün hava nasıl olacak

Bursa'daki sel felaketinde son durum – Bursa’da bugün hava nasıl olacak?

Bursa'daki sel felaketinin etkileri devam ediyor. İlçeye bağlı kırsal Dudaklı, Narlıdere, Aksu ve Kayacık mahallelerinde etkili olan kuvvetli sağanak sele yol açmıştı. Bu mahallelerdeki yollar su altında kalmış, çok sayıda araç selde sürüklenmişti. Dudaklı Mahallesi'nde engelli Kader Akbaba'nın cesedine ulaşılmış, Kayacık Mahallesi'nde de sel sularına kapılan 5 kişiden dördünün cansız bedenleri bulunmuştu. Peki, Bursa'daki sel felaketinde son durum ne? Bursa’da bugün hava nasıl olacak?

23.06.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? Meteorolojiden sağanak uyarısı!

Yeni günün hava durumu vatandaşların merak ettiği ve araştırdığı konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Öte yandan hava sıcaklığının iç ve doğu kesimlerde 2-5 derece artması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak?

16.06.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak Meteoroloji 16 Haziran Salı hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? Meteoroloji 16 Haziran Salı hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. 16 Haziran Salı gününe ait hava durumu değerlendirmelerini paylaşan MGM, Marmara Bölgesi'nde İstanbul başta olmak üzere Edirne ve Kırklareli'nde sağanak uyarısında bulundu. Son tahminlere göre, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz'de de yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı ise iç ve doğu kesimlerde 2 ila 5 derece artacak. İşte, 16 Haziran Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

16.06.2020Gündem
15 Haziran Meteoroloji hava durumu raporu: Yağış geliyor Bugün hava nasıl olacak

15 Haziran Meteoroloji hava durumu raporu: Yağış geliyor! Bugün hava nasıl olacak?

 Hava durumu açıklamaları güncel olarka yapılıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara(Çanakkale dışında), Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz’in Toroslar mevkii, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu ile Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Sinop merkez hariç Batı Karadeniz’de kuvvetli olması bekleniyor. İşte, Türkiye geneli hava durumu.

15.06.2020Gündem
11 Haziran hava durumu: İstanbulda bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı

11 Haziran hava durumu: İstanbul'da bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi, (AKOM) İstanbul için gök gürültülü sağanak yağmur uyarısında bulundu. Yağışlı hava dalgası hafta sonu da dahil olmak üzere tüm yurdu etkileyecek. Uyarılar ardından hava durumu ve yağmur için araştırmalar başladı. Peki, İstanbul'da bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı?

11.06.2020Gündem
Antalyada, rekor sıcaklığın ardından termometreler 40 dereceyi gösterdi

Antalya'da, rekor sıcaklığın ardından termometreler 40 dereceyi gösterdi

ANTALYA'da, dün 43 derece ile kırılan mayıs ayı sıcaklık rekorunun ardından bugün hava sıcaklığı 40 derece ölçüldü. Güneşten korunmak isteyenler, şemsiyeyle önlem alırken, perşembeden itibaren sıcaklığın mevsim normallerine dönmesi bekleniyor.

18.05.2020Gündem
Termometrelerin 46 dereceyi gösterdiği Adanada son 91 yılın en sıcak günü yaşanıyor

Termometrelerin 46 dereceyi gösterdiği Adana'da son 91 yılın en sıcak günü yaşanıyor

Adana'da bugün hava sıcaklığı 46 dereceye ulaşarak 1929 yılından bu yana Mayıs ayında ölçülen en yüksek sıcaklık değeri oldu. Adana'da Meteoroloji verilerine göre 1929-2020 arasında Mayıs ayında ölçülen en yüksek sıcaklık bugüne kadar 41.3 derece olarak ölçüldü. Ancak bugün hava sıcaklığının gölgede 4 derece ölçülmesi üzerine 91 yılın sıcaklık rekoru kırıldı. Hava sıcaklığını güneşe direk maruz kalan termometreler ise 46 derece gösterdi.

17.05.2020Haber
Antalyada şaşırtan görüntü Kentin üzerine nem bulutu çöktü

Antalya'da şaşırtan görüntü! Kentin üzerine nem bulutu çöktü

Pazar günü 91 yılın sıcaklık rekorunu kırması beklenen Antalya'da bugün hava sıcaklığı 35, hissedilen hava sıcaklığı ise 41 dereceye ulaştı. Kent merkezinin üstünü ise nem bulutları kapladı.

16.05.2020Gündem
Hava nasıl olacak MGM Hava durumu tahminleri 13 Mayıs: Sıcak havalar geliyor

Hava nasıl olacak? MGM Hava durumu tahminleri 13 Mayıs: Sıcak havalar geliyor!

13 Mayıs Çarşamba hava durumu raporu Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, çarşamba günü öğle saatlerinden sonra Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyinde sağanak yağış bekleniyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi bazı illerde ise hava sıcaklığı artacak. İşte, bugün hava nasıl olacak? sorusunun yanıtına yönelik 13 Mayıs son hava durumu tahminleri.

12.05.2020Gündem
Otoparklar doldu, dakikalarca beklemek zorunda kaldılar Eminönü ve Karaköyden bu fotoğraflar geldi

Otoparklar doldu, dakikalarca beklemek zorunda kaldılar! Eminönü ve Karaköy'den bu fotoğraflar geldi

İstanbul'da iki günlük sokağa kısıtlamasının ardından Eminönü ve Karaköy bölgesindeki trafik yoğunluğu eski günleri aratmadı. Bölgedeki otoparklar araçlarla dolarken, bölgeden otomobilleriyle geçmeye çalışanlar ise dakikalarca beklemek zorunda kaldı. Bölgedeki trafik hareketliliği havadan fotoğraflandı.

11.05.2020Gündem
Bugün hava durumu nasıl olacak 22 Nisan Çarşamba il il hava durumu raporu

Bugün hava durumu nasıl olacak? 22 Nisan Çarşamba il il hava durumu raporu

Hava durumu tahminlerini paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışı uyarısında bulundu. Marmara Bölgesi'nde ise sağanak etkili olacak. Son hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyenler, bugün hava durumu nasıl olacak? sorusunun yanıtını araştırırken, hangi illere kar yağacağını da sorgulamaya başladı. Peki, nerelere kar yağacak? İşte, 22 Nisan Çarşamba Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

22.04.2020Gündem
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğandan, İngiltere Başbakanı Johnsona mektup

Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İngiltere Başbakanı Johnson'a mektup

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye tarafından tıbbi yardım malzemesi ulaştırılan İngiltere'nin Başbakanı Boris Johnson'a mektup gönderdi.

10.04.2020Gündem
Meteorolojiden 5 il için sağanak uyarısı

Meteorolojiden 5 il için sağanak uyarısı

Kayseri, Sivas, Yozgat, Kırşehir ve Nevşehir'de sağanak bekleniyor.

8.04.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğandan İtalya ve İspanyaya mektup

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İtalya ve İspanya'ya mektup

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Türkiye tarafından tıbbi yardım malzemesi ulaştırılan İtalya'nın Başbakanı Giuseppe Conte ve İspanya'nın Başbakanı Pedro Sanchez Perez-Castejon'a mektup gönderdi.

2.04.2020Gündem
Antalyalılar evde kaldı, sahil boşaldı

Antalyalılar 'evde kaldı', sahil boşaldı

Antalya'da koronavirüs önlemleri kapsamında uzmanların 'evde kalın' uyarısına kulak veren kent sakinleri, kışın en soğuk günlerinde dahi hafta sonu boş kalmayan Konyaaltı Sahili'ne gitmedi. Sahilde çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu az sayıda kişi olduğu görüldü.

23.03.2020Seyahat
Antalyalılar evde kal çağrısına uydu Sahil boş kaldı...

Antalyalılar 'evde kal' çağrısına uydu! Sahil boş kaldı...

Antalya'da koronavirüs önlemleri kapsamında uzmanların 'evde kalın' uyarısına kulak veren kent sakinleri, kışın en soğuk günlerinde dahi hafta sonu boş kalmayan Konyaaltı Sahili'ne gitmedi. Sahilde çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu az sayıda kişi olduğu görüldü.

22.03.2020Gündem
Adem Bonadan Pınar Karşıyakaya kötü haber

Adem Bona'dan Pınar Karşıyaka'ya kötü haber!

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın genç oyuncusu Adem Bona'nın ameliyat olduğu ve yaklaşık 6 ay forma giyemeyeceği bildirildi.

13.03.2020Basketbol
Bugün hava nasıl olacak Yurt geneli hava durumu raporu

Bugün hava nasıl olacak? Yurt geneli hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 14 Şubat Cuma günü için hava durumu verilerini paylaştı. Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu için çığ uyarısında bulunan Meteoroloji, Marmara Bölgesi için ise yağış beklediklerini duyurdu. Peki, yurt genelinde bugün hava nasıl olacak? İstanbul, Ankara ve İzmir’de yağış bekleniyor mu? İşte yurt geneli hava durumu raporu

14.02.2020Gündem
Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, çığ bölgesinde incelemelerde bulundu

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, çığ bölgesinde incelemelerde bulundu

VAN Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, 3 gün önce çığ düşmesi sonucu kapanan Van- Çatak karayolundaki Elmacı mevkisinde incelemelerde bulundu. Vali Bilmez, karayolunun gün içinde ulaşıma açılacağını söyledi.

11.02.2020Gündem
Termometreler eksi 27’i gösterdi

Termometreler eksi 27’i gösterdi

Kar yağışının ardından etkili olan soğuk hava Kars’ı olumsuz etkiledi. En soğuk gecenin yaşandığı kentte termometreler eksi 27’i gösterdi. Vatandaşın havaya savurduğu sıcak su yere düşmeden dondu.

10.02.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak İstanbulda ve Ankarada kar yağacak mı

Bugün hava nasıl olacak? İstanbul'da ve Ankara'da kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından 7 Şubat Perşembe günü İstanbul’un bazı bölgelerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yurt geneli hava durumu tahminine göre bazı illerde yoğun kar yağışı 3 gün boyunca aralıklarla etkili olacak. Peki, İstanbul’da bugün hava nasıl olacak? İstanbul'da ve Ankara'da kar yağacak mı?

7.02.2020Gündem
Hatayspor, Fatih Karagümrük deplasmanına hazır

Hatayspor, Fatih Karagümrük deplasmanına hazır!

TFF 1. Lig lideri Hatayspor, yarın deplasmanda karşılaşacağı Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarını tamamladı.

6.02.2020Futbol
Bingöl’de karla mücadele çalışması: 179 köy yolu ulaşıma açıldı

Bingöl’de karla mücadele çalışması: 179 köy yolu ulaşıma açıldı

Bingöl’de son günlerde etkili olan kar nedeniyle kapanan 252 köy yolundan 179’u ulaşıma açıldı.

6.02.2020Gündem
Gençlerbirliği 3 eksikle çalıştı

Gençlerbirliği 3 eksikle çalıştı

Gençlerbirliği, Süper Lig'in 20. haftasında deplasmanda oynayacağı Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarını tamamladı. Başkent kulübünden yapılan açıklamaya göre, kırmızı-siyahlı futbolcular karşılaşma öncesi son idmanda taktik çalıştı.

30.01.2020Futbol
Bugün hava nasıl olacak Yağmur ne zaman duracak

Bugün hava nasıl olacak? Yağmur ne zaman duracak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 28 Aralık tarihli hava durumu tahminini paylaştı. Batı kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. İstanbul’da Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminine göre bugün itibariyle yeni haftada yağışlı hava etkili olacak. Peki, yurt genelinde hava nasıl olacak?

28.01.2020Gündem
Soğukta sokak hayvanlarının altına karton, üstüne battaniye

Soğukta sokak hayvanlarının altına karton, üstüne battaniye

ESKİŞEHİR'de, hava sıcaklığı eksi 5 dereceye düşerken, kentin en işlek caddesinde sokakta kalan köpeklere esnaf sahip çıktı. Bir marketin önünde duran köpeklerin altına karton seren esnaf, hayvanların üstüne de satın aldıkları battaniyeleri örttü. İki Eylül caddesindeki esnaftan Hasan Yılmaz, "Eskişehir’de esnaf ve vatandaşlar sokak hayvanlarına karşı çok duyarlı. Soğuk havada köpekler üşümesin diye altına karton, üstlerine battaniye alarak serdik. Caddeden geçenlerde mutlaka köpekleri görüp ya mama alıyor ya da üstlerine serecek battaniye getiriyor" dedi.

24.01.2020Gündem
İstanbul’a kar ne zaman yağacak Bugün hava nasıl olacak

İstanbul’a kar ne zaman yağacak? Bugün hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmini raporunu paylaştı. Resmi Twitter adresinden ‘Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı, Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.’ Açıklamasında bulunan MGM, vatandaşları kuvvetli rüzgar, buzlanma ve don olayına karşı uyardı.

20.01.2020Gündem
8 göçmeninin öldüğü tekne faciasının şüphelisi böyle yakalandı

8 göçmeninin öldüğü tekne faciasının şüphelisi böyle yakalandı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde lastik botun batması sonucu 8 kaçak göçmenin hayatını kaybettiği olaya ilişkin soruşturmada çetenin lideri olduğu iddia edilen Ömer Y., yurt dışına çıkmak için uçağa binerken yakalandı. O anlara ilişkin güvenlik kamerası ortaya çıktı.

7.01.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 7 Ocak il il Meteoroloji hava durumu raporu

Bugün hava nasıl olacak? 7 Ocak il il Meteoroloji hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünde yer alan bilgilere göre 7 Ocak Salı günü yani bugün Türkiye genelinde hava, yağmur ve sağanak, karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Yağış ve fırtına nedeniyle sel ve su baskınlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor. İşte, 7 Ocak il il Meteoroloji hava durumu raporu...

7.01.2020Gündem
8 kişinin öldüğü facianın sorumlusu çete lideri yakalandı

8 kişinin öldüğü facianın sorumlusu çete lideri yakalandı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde lastik botun batması sonucu 8 kaçak göçmenin hayatını kaybettiği olaya ilişkin soruşturmada çetenin lideri olduğu iddia edilen Ömer Y., yurt dışına çıkmak için uçağa binerken yakalandı.

6.01.2020Gündem
Mersinde yüksek kesimlerde kar, sahillerde ise bahar havası hakim

Mersin'de yüksek kesimlerde kar, sahillerde ise bahar havası hakim

MERSİN’de, yılbaşı tatilini fırsat bilip karla kaplı yüksek kesimlere çıkan vatandaşlar kartopu oynarken, termometrelerin 15 dereceyi gösterdiği kent merkezinde bahardan kalma günler yaşanıyor.

1.01.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 31 Aralık 2019 hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? 31 Aralık 2019 hava durumu tahminleri

2019'un son günü geldi çattı. 2020 öncesi son günün hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle akşam saatleri itibariyle planları olan kişiler, ikamet ettikleri iller için Meteoroloji'nin açıkladığı hava durumu tahminlerini araştırıyor. Peki, bugün hava nasıl olacak?

31.12.2019Gündem
İstanbula ne zaman kar yağacak

İstanbul'a ne zaman kar yağacak?

Elverişsiz hava koşulları nedeniyle bazı illerde eğitime ara verildi. Adıyaman ve Kahramanmaraş'ın bazı ilçelerinin yanı sıra Doğu Anadolu'da da kar etkisini hissettiriyor. Gözler şimdi Megakent İstanbul'a kar yağışının ne zaman olacağında. Peki, İstanbul'a ne zaman kar yağacak?

27.12.2019Gündem
Gençlerbirliği, Beşiktaş hazırlıklarını tamamladı 5 eksik...

Gençlerbirliği, Beşiktaş hazırlıklarını tamamladı! 5 eksik...

Gençlerbirliği, Süper Lig'in 17. haftasında yarın Beşiktaş ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

26.12.2019Futbol
Son dakika haberi... Meteoroloji uyardı Sıcaklık düşecek, Ankaraya kar yağacak

Son dakika haberi... Meteoroloji uyardı! Sıcaklık düşecek, Ankara'ya kar yağacak

Meteoroloji'den gelen son dakika uyarısına göre yarından itibaren yurt genelinde sıcaklıklar 2 ile 4 derece düşüyor. Ankara'da kar yağışı bekleniyor.

24.12.2019Gündem