EKSTRA
MENÜ

Bizim Hikaye Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 375 haberi bulunmuştur.

Bizim Hikaye Yeni Bölüm Haberleri

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Filizden şaşırtan hamle

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Filiz'den şaşırtan hamle

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Yeni sezonu sürprizlerle dolu gelişmeleriyle açan Bizim Hikaye, dün akşam 39. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde aylardır kayıp olan sevgilisi Barış'ı eşi ve çocuğuyla gören Filiz adeta yıkıldı. Yeni bölüm fragmanında ise Filiz, Barış'ı şaşırtan bir hamlede bulunuyor. İşte, Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ve detaylar.

21.09.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde hapse girmesiyle kardeşlerinden ayrılan Filiz’in tek avuntusu dışarıda her şeyin yolunda olduğunu bilmekti. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.09.2018Televizyon
Bizim Hikaye 2. sezon fragmanı yayınlandı… Yeni sezon tarihi belli oldu

Bizim Hikaye 2. sezon fragmanı yayınlandı… Yeni sezon tarihi belli oldu

Bizim Hikaye dizisinin 2. sezon fragmanı izleyicilerle buluştu. Filiz’in hapishane görüntüleriyle başlayan Bizim Hikaye 2. sezon fragmanı ardından tarih sorgulamaları hız kazandı. Öte yandan Barış’ın görüntülerde yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Bizim Hikaye yeni sezonu ne zaman?

3.09.2018Televizyon
Bizim Hikaye son bölümde Filiz tutuklandı – Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye son bölümde Filiz tutuklandı – Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 36. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her hafta farklı bir maceranın yaşandığı Bizim Hikaye son bölümüne Filiz’in tutuklanması damga vurdu. Elibolların evinden çıkan madde nedeniyle Filiz’in ellerine kelepçe takıldı. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.06.2018Televizyon
Bizim Hikaye son bölümde Cemil öldü mü Gözler yeni bölüm fragmanında

Bizim Hikaye son bölümde Cemil öldü mü? Gözler yeni bölüm fragmanında

Perşembe dizisi Bizim Hikaye dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Şükran’ın yasının sürdüğü Bizim Hikaye son bölüm finalinde Cemal’in kalbi durdu, değerli altınların peşine düşen Ömer ise Filiz’i silah doğrulttu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Bizim Hikaye 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.05.2018Televizyon
Bizim Hikayeye ani ölüm damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye'ye ani ölüm damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen ardından başladı. Her hafta başka bir maceranın yaşandığı Bizim Hikaye’nin son bölümüne Şükran’ın ölümü damga vurdu. Çocuklarının annesini kaybeden Fikri’nin gözyaşları ekran başındakileri de derinden etkiledi. Peki Bizim Hikaye 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.05.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında duygulandıran haber

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında duygulandıran haber

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadroya sonradan dahil olan Ayşen Gruda’nın sahnelerinin dikkat çektiği Bizim Hikaye 33. bölüm fragmanında duygusal anlar yaşanıyor. Yeni bölümde velayet sorunu çözülmesi rahat bir nefes alan Elibollar, Şükran’la ilgili şoke edici haberler alıyorlar. İşte Bizim Hikaye 33. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair kısa bir özet!

10.05.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine soluksuz takip edilen dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Fikri evi kurtarmıştı ancak parayı nereden bulduğu meçhuldü. Çok geçmeden paranın sahibinin Yedi Bela Aysel olduğu anlaşıldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.05.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Fikri şaşırttı

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Fikri şaşırttı

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen ardından başladı. Filiz ve Barış’ın yeniden bir araya geldiği Bizim Hikaye son bölüm finalinde ekran başındakileri şok eden bir gelişme oldu. Ailesinin düştüğü durumu görmezden geliyormuş gibi görünen Fikri, Servet’in karşısına çıktı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Bizim Hikaye 32. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.04.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim

"Bizim Hikaye" dizisine sürpriz isim

Küçük yaşta başarılı performansı ve yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Beren Gökyıldız, Bizim Hikaye dizisine katılıyor.

10.04.2018Televizyon
Bizim Hikaye 28. bölüm fragmanında Ömerin asıl amacı belli oluyor

Bizim Hikaye 28. bölüm fragmanında Ömer'in asıl amacı belli oluyor

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 29 Mart tarihli son bölümü finalinde Zeynep’i kaçıran adamların peşine düşen Barış, tam amacına ulaştığı anda kötü bir sürpriz yaşadı. Kısa bir süre içerisinde yayınlanan Bizim Hikaye 28. bölüm fragmanına ise Ömer’in kimliğiyle ilgili detaylar damga vurdu. İşte son gelişmelerin kısa bir özeti ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı!

30.03.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Cemal Toktaş göründü

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Cemal Toktaş göründü

Bizim Hikaye dizisinin 26. bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Perşembe günleri izleyici karşısına çıkan Bizim Hikaye’nin yeni bölüm fragmanında kadroya dahil olan isim ilk kez göründü. Cemal Toktaş’ın ilk kez görüldüğü Bizim Hikaye 26. bölüm fragmanı ve son gelişmelere dair kısa bir özet!

16.03.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle hareketli anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle hareketli anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Esra ve Hikmet’in başına gelenler herkesi çok korkuttu. Filiz artık Hikmet’le aralarındaki ilişkinin son bulacağını Esra’ya kesin bir dille söyledi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.03.2018Televizyon
Bizim Hikaye 25. bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Bizim Hikaye 25. bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Altı çocuklu bir ailenin yaşadıklarını trajikomik bir şekilde aktaran Bizim Hikaye’nin son bölümünde yangın krizi çıktı. Esra’nın kocası Hikmet’in de içerisinde bulunduğu evi yaktı. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde! İşte Bizim Hikaye 25. Bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

9.03.2018Televizyon
Bizim Hikaye 24. bölüm ne zaman Yeni bölüm hangi gün

Bizim Hikaye 24. bölüm ne zaman? Yeni bölüm hangi gün?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, ancak dizinin yayın akışından çıkartılması kafalarda soru işareti bıraktı. Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Bizim Hikaye 24. bölümü yerine tekrarı yayınlandı. Peki aile dizisi Bizim Hikaye 24. bölüm ne zaman? Yeni bölüm hangi gün?

2.03.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Fikri öldü mü

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fikri öldü mü?

Bizim Hikaye dizisinin 22 Şubat tarihli bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Fikri’nin yaşam mücadelesinin ön plana çıktığı Bizim Hikaye son bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşandı. Peki Fikri öldü mü? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Fikri öldü mü

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Fikri öldü mü?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardından başladı. Böbreği çalınan Fikri'nin yaşam mücadelesi verdiği Bizim Hikaye, 22 Şubat tarihli bölüm finalinde sürpriz gelişmeler arka arkaya yaşandı. Peki son bölümde Fikri öldü mü? Filiz ve Barış cephesinde neler oldu? İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanının akıbeti!

22.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

Bizim Hikaye 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. 15 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelen Bizim Hikaye 22. bölümünde davada yaşananlar Barış’ı alt üst etti. Barış artık Filiz’le olan geçmişini silmek için büyük adımlar attı ve Tıp fakültesine geri döndü. Finalde Barış ile karşılaşan Filiz, büyük bir yıkım yaşadı. Peki Bizim Hikaye 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

16.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Fox Tv ekranlarında yayınlanan aile dizisi Bizim Hikaye'nin 8 Şubat tarihli 21. bölümünde Cemal'den boşanmaya hazırlanan Filiz, mahkeme günü büyük bir şok yaşadı. Olaylı final sahnesi ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanında yeni oyuncu göründü

Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanında yeni oyuncu göründü

Bizim Hikaye'nin yeni bölüm tarihine kısa bir süre kala fragman yayınlandı. Trajikomik aile dizisi Bizim Hikaye'nin 1 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde Fikri'ye konulan teşhis büyük bir sırrın ortaya çıkmasını sağladı. Bir ablası olduğunu öğrenen Filiz, büyük bir şok yaşadı. Yeni tanıtım fragmanında ise yeni oyuncu ilk kez göründü. İşte Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

6.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Fikri ve Şükran’ın sağlık sorunları yaşadığı Bizim Hikaye 20. bölüm finalinde Barış’ın da aslında büyük bir dram yaşadığı ortaya çıktı. Finalde Filiz, bir ablası olduğunu öğrendi. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta perşembe akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde Şükran’ın başına gelenler tüm aileyi derinden sarstı. Bu olay aynı zamanda Şükran’ın hayatı boyunca sergilediği dengesiz davranışlarının sebebini de öğrenmelerine vesile oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanında Filiz’in ablası ortaya çıkıyor

Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanında Filiz’in ablası ortaya çıkıyor

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hem Şükran’ın hem de Fikrin’in hastaneye yatırıldığı bilgisiyle meraklanan dizi takipçileri asıl sürprizle Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanının son saniyelerinde karşılaştı. Peki yeni bölümde neler olacak? Filiz’in üvey bir ablası mı var? İşte Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

29.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Barış ve Filiz’in geçici mutlulukları Cemil’in gelişiyle yerle bir oldu. Filiz istemeyerek de olsa Cemil’le birlikte mahalleye dönmek zorunda kaldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanında Filizden şaşırtan karar

Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanında Filiz'den şaşırtan karar

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Bizim Hikaye 19. bölüm fragmanına Barış’ın sözleri damga vurdu. Filiz’e olan aşkının ne kadar büyük olduğunu anlatmaya çalışan Barış, duydukları karşısında yıkılıyor. İşte Bizim Hikaye 19. Bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

23.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Filizin seçimi...

Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Filiz'in seçimi...

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Şükran’ın geri döndüğü, Filiz ve Barış arasında duygusal anların yaşandığı Bizim Hikaye son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Bir seçim yapmak zorunda bırakılan Filiz, ne karar verecek? Bu sorunun yanıtı önümüzdeki hafta belli olacak. Peki Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Barış’ın Filiz’i düğünden kaçırması herkese şok etkisi yarattı. Barış’ı düğüne çağıran Fikret ve Kiraz ise şimdilik sırlarını gizlemekteydi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

Bizim Hikaye 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Sürprizlerle dolu Bizim Hikaye son bölüm finaline Filiz ve Cemil'in nikah masasına oturduğu anlar damga vurdu. Filiz ve Barış aşkının bittiğini düşünen izleyiciler asıl sürprizi son sahnede yaşadı. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Barış büyük sırrını sonunda itiraf etti. Bu durum Filiz ile birlikte herkesi derinden sarstı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Bizim Hikaye dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yayın günü gelen Bizim Hikaye dizisinin akıbeti merak konusu oldu. Bu hafta yılbaşı sonrası pek çok kanal yayın akışında değişikliğe gitti ve dizilerin yeni bölümleri ertelendi. Bizim Hikaye takipçileri de merakta. Peki başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye 17. bölümü bugün yayınlanmayacak mı? Yeni bölüm ne zaman?

3.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Filiz evlenecek mi

Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Filiz evlenecek mi?

Bizim Hikaye dizisinin son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Elibol ailesinin başına gelen olayları trajikomik bir şekilde ele alan Bizim Hikaye’nin son bölümünde Barış, mahalleye döndü ancak Filiz’in tepkisi sert oldu. Finale ise mahkeme günü damga vurdu. Yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler şimdi fragmanı sorguluyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.12.2017Televizyon
Bizim Hikaye 16.  bölüm yeni fragmanı: Barış geri dönüyor

Bizim Hikaye 16. bölüm yeni fragmanı: Barış geri dönüyor

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı . Son bölüm finaliyle şok etkisi yaratan Bizim Hikaye’nin yeni bölüm fragmanlarına Barış’ın geri dönüş görüntüleri damga vurdu. Çocukların alındığını son anda öğrenen Barış mahalleye dönüyor ve Filiz’e yardım etmek istiyor. Peki ikili barışacak mı? Filiz, Cemil ile nikah masasına oturacak mı? İşte Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanları ve özeti!

27.12.2017Televizyon
Bizim Hikayede şok Filiz Cemil ile evlenecek mi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye'de şok Filiz Cemil ile evlenecek mi? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Amerika’nın ünlü aile dizisi Shameless’ten Türkiye’ye uyarlanan Bizim Hikaye son bölümüyle şok etkisi yarattı. Kardeşlerinin yetimhaneye götürülmesi ardından büyük bir üzüntü duyan Filiz, son bölüm finalinde Cemil'e evlenme teklifi etti. Bu gelişmenin ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler, Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanını sorguluyor. Peki Filiz Cemil ile evlenecek mi? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.12.2017Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm 2. fragmanında Filiz yalnız kalıyor

Bizim Hikaye yeni bölüm 2. fragmanında Filiz yalnız kalıyor

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanlarına yuva görüntüleri damga vurdu. Genç isimlerinden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Bizim Hikaye'nin bu akşam yayınlanacak olan 15. bölümünde Elibolların evlerine gelen Çocuk Hizmetleri görevlisi evin ve çocukların halini görünce çocukların devlet yurduna yerleştirilmesi gerektiğini söylüyor. Peki Filiz ve kardeşleri ayrılacak mı? İşte Bizim Hikaye yeni bölüm detayları!

20.12.2017Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmenin ardından başladı. Altı çocuklu bir ailenin yaşadığı zorlukları traji komik bir şekilde aktaran Bizim Hikaye’nin dün akşam yayınlanan son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen denetmenle karşılaşan Filiz, büyük bir şok yaşadı. Peki olaylı son bölüm ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.12.2017Televizyon
Bizim Hikaye 14. bölüm 2. fragmanında Filize şok

Bizim Hikaye 14. bölüm 2. fragmanında Filiz'e şok

Aile temalı Amerikan televizyon dizisi Shameless’ın Türkiye uyarlaması Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanlarıyla çarpıcı gelişmelerin ipucunu verdi. Barış'ın zor bir seçim yapmak zorunda kalacağı Bizim Hikaye’nin 14. bölümünde Filiz'i kötü bir sürpriz bekliyor. Peki Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan gelen denetmenle karşılan Filiz ne yapacak. İşte Bizim Hikaye 14. bölümünden detaylar!

13.12.2017Televizyon
Bizim Hikaye 13. yeni bölüm 2. fragmanında Hikmet ve Rahmet’in başı belada

Bizim Hikaye 13. yeni bölüm 2. fragmanında Hikmet ve Rahmet’in başı belada

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm tarihine kısa bir süre kala 2. fragman geldi. Her hafta bir maceranın yaşandığı Bizim Hikaye’nin yarın akşam yayınlanacak olan 13. bölümünde Barış, Filiz’in yanında işe başlıyor. Hikmet ve Rahmet’i de farkında olmadan tehlikeli bir durum içerisine düşüyor. İşte Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanları ve özeti!

6.12.2017Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüme evlilik teklifi damga vurdu

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüme evlilik teklifi damga vurdu

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 12. bölümüyle kaldığı yerden devam etti. Şaşırtıcı gelişmelerin yaşandığı Bizim Hikaye son bölüm finali ise kafalarda soru işareti bıraktı. Filiz'e kendisini affetirmek için elinden geleni yapan Barış, evlilik teklifinde bulundu. Filiz'in vereceği yanıtı merak eden izleyiciler merakla yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Barış’ın adından sonra bir de ailesi hakkında kendisine yalan söylediğini anlayan Filiz, Kiraz’dan öğrendiği gerçeklerle yıkıldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından gündeme geldi. Sürprizlerin arka arkaya geldiği Bizim Hikaye'nin son bölüm finalinde Barış ile ilgili tüm gerçeklerin peşine düşen Filiz, Cenk’in karşısına çıkmaya karar verdi. Filiz ve Barış arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde annesi Şükran’ın gelişiyle dünyası alt üst olan Filiz evi terk etti ve Barış’ın aldığı evde kalmaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye son bölüme Şükran damga vurdu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye son bölüme Şükran damga vurdu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Amerikan aile dizisi Shameless'in Türkiye uyarlaması olan dizinin son bölümüne Şükran yıllar sonra eve geri dönmesi damga vurdu. Filiz, büyük bir mücadeleye girişmek zorunda kaldı. Şimdi ise gözler Bizim Hikaye 9. bölüm fragmanında! Peki son bölüm ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.11.2017Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kiraz, Barış’ın ablasını aldattığından şüphelenmişti. Gerçeği öğrenmek için kapsamlı bir araştırma yaptı. Fikret de Kiraz’a destek oldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.10.2017Televizyon
Bizim Hikaye son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi dün akşam 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Amerika’nın sevilen dizilerinden Shameless’in Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye’nin son bölüm ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Özellikle Filiz ve Barış ilişkisinin nereye varacağı merak ediliyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.10.2017Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı: Öldürün beni

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı: Öldürün beni

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Bir ailenin başına gelen trajikomik olayları ele alan Bizim Hikaye'nin dün akşam yayınlanan son bölümünde Barış’ın valelik yapmadığını öğrenen Filiz, duygularını geri plana attı. Final sahnesi ardından gözler 7. bölüme çevrildi. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

13.10.2017Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Fikriyi kahreden tahlil

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Fikri'yi kahreden tahlil

Bizim Hikaye 5. bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Bizim Hikaye son bölümünde şaşırtıcı sahnelere tanık olan izleyiciler yeni fragmanla birlikte ipuçları edindi. Para için kan bağışı yapan Fikri’nin hali şimdiden dizi takipçilerinin yüzünü güldürdü. İşte Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

7.10.2017Televizyon
Bizim Hikaye 4. bölüm 2. fragmanında heyecanlandıran yakınlaşma

Bizim Hikaye 4. bölüm 2. fragmanında heyecanlandıran yakınlaşma

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanları izleyicileriyle buluştu. Perşembe akşamları ekrana gelen Bizim Hikaye'nin bu akşam yayınlanacak olan 4. bölümünde duygularına daha fazla gem vuramayan Filiz, Barış ile yakınlaşıyor. Peki ikili sevgili mi olacak? Yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Bizim Hikaye 4. bölüm fragmanları ve özeti!

5.10.2017Televizyon
Bizim Hikaye 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bizim Hikaye 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 21 Eylül Perşembe günü yayınlanacak olan Bizim Hikaye’nin 2. bölümünde Barış ve Filiz Yunanistan’a doğru yola çıkıyor. İkilinin arasında romantik anlar yaşanıyor. İşte Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı ve ilk bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

18.09.2017Televizyon
Bayar Gold: Sosyal medyada altın bulduk

Bayar Gold: Sosyal medyada altın bulduk

Son yılların en hızlı büyüyen kuyumculuk/takı markası Bayar Gold'un kurucusu M. Emin Bayar markasının hikayesini ve yeni nesil kuyumculuğu bizler için anlattı.

30.03.2021Hayat