Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanında yeni oyuncu göründü

Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanında yeni oyuncu göründü

Bizim Hikaye'nin yeni bölüm tarihine kısa bir süre kala fragman yayınlandı. Trajikomik aile dizisi Bizim Hikaye'nin 1 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde Fikri'ye konulan teşhis büyük bir sırrın ortaya çıkmasını sağladı. Bir ablası olduğunu öğrenen Filiz, büyük bir şok yaşadı. Yeni tanıtım fragmanında ise yeni oyuncu ilk kez göründü. İşte Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

Haberin Devamı

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 8 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Bizim Hikaye 21. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanda yeni oyuncu odak noktası oldu. Peki kadroya dahi olan yeni isim kim? Siroz teşhisi konulan Fikri için tehlike devam edecek mi? İşte Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ve detayları!

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye’nin son bölümünde alkol tüketimi nedeniyle sağlık sorunu yaşayan Fikri, hem Filiz’i hem de ekran başındakileri şok eden bir itirafta bulunarak başka bir kızı daha olduğunu söylemişti. Bu gizemli kızın kim olduğunu ve yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler, ilk tüyoları Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanıyla aldı. 

Haberin Devamı

NİLAY DURU KADRODA

Kızıl Elma dizisinde ‘Hatice’, Asla Vazgeçmem dizisinde ise Elif karakterlerini canlandıran ve 2015 yapımı İnadına Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Nilay Duru, Bizim Hikaye'nin kadrosuna dahil oldu. Üvey abla rolüyle kadroya dahil olan genç oyuncu, Barış'a karşı duyduğu hisler nedeniyle Filiz'in hayatını zorlaştıracak olan bir karaktere hayat verecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şükran’ın başına gelenler tüm aileyi derinden sarsmıştır. Bu olay aynı zamanda Şükran’ın hayatı boyunca sergilediği dengesiz davranışlarının sebebini de öğrenmelerine vesile olacaktır. Öğrendikleri şey aileyi hem derinden sarsar hem de gelecek için umutlandırır. Acaba Şükran iyileşip eve geri dönebilecek midir? Eve daha yeni dönen annelerini tekrar kaybetme korkusunu yaşayan çocuklar; bir yandan da çocuk yuvasına dönmenin korkusunu hissetmektedirler. Fakat Filiz bunun tekrar yaşanmasına izin vermemekte kararlıdır.

Cemil ise hala sevdiği kadını elinde tutamamanın acısını ve öfkesini yaşamaktadır. Bu öfkeyi çevresindekilerden çıkarmaya başlayan Cemil artık her şeyi geride bırakıp başka bir şehre gidecek midir?

Karısının başına gelenlerden çocukları sorumlu tutan Fikri, bu acıyla kendini yeniden içkiye vermiştir. Durumu her geçen gün ciddileşen Fikri hastalığını daha ne kadar gizleyecektir?

Başına bir dizi talihsiz olay gelen Tufan’ın dengesi, davetsiz bir misafirin gelişi ile yeniden al üst olur. Tufan’ın yıllardır görmediği karısı Ferda gelmiştir ve Tufan’a çok iyi davranmaya başlar. Tufan karısının dönüşünü boşanmak için bir fırsat olarak görürken Tülay, Ferda’nın yüzünü görmeye bile tahammül edememektedir.

Haberin Devamı

Hikmet’in platonik aşkı hem kendisinin hem de Esra’nın başına her geçen gün daha çok bela olmaktadır. Esra kendisinden uzaklaşmasını söylese de Hikmet marketten gitmemekte kararlıdır. Hikmet’in bu ısrarı Muzi’yle olan ilişkisini de etkileyecektir.

Barış ile arasındaki buzları eritmeye başlayan Filiz’in aklı tamamen annesindedir. Barış’ın da desteği ve ilgisiyle ailesini bir arada tutmaya çalışır. Barış ise hayatını düzene sokmaya ve kendi ailesiyle Filiz’le ilgili gelecek planlarını paylaşmaya karar vermiştir. Barış’ın ailesi Filiz’i kabullenecek ve oğullarına destek verecek midir?