EKSTRA
MENÜ

Asena Erkin Caner Erkin

Asena Erkin Caner Erkin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Asena Erkin Caner Erkin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 313 Asena Erkin Caner Erkin haberi bulunmuştur.

Asena Erkin Caner Erkin Haberleri

Yeşil sahaların en güzel 11i

Yeşil sahaların en güzel 11'i

Asena Erkin, Caner Erkin’den boşanıp Asena Atalay olunca hepimizi aldı bir telaş. Şimdi hangi futbolcu eşinin kıyafetlerini çekiştirip, kullandığı arabanın fiyatını dilimize dolayacağız? Neyse ki telaşımız uzun sürmedi, hafta içi Lamborghini ile eğlenmeye çıkan Yağmur Sarıoğlu ile Hatice Gönül ‘Vınn Yengeler’ olarak hayatımıza girdi. Bir Asena değiller belki ama maç devam ediyor. İşte önümüzdeki günlerin en konuşulacak 11 yengesi.

5.03.2016Hayat
Asena Atalayın yeni evi

Asena Atalay'ın yeni evi

FB'li futbolcu Caner Erkin'den geçen ay boşanan Asena Atalay, Zincirlikuyu'ya taşındı. Atalay, 600 çift ayakkabısını yeni evine sığdırmakta zorlandı.

18.02.2016Magazin
Caner Erkinin yeni hayatı

Caner Erkin'in yeni hayatı

İki hafta önce Asena Atalay’la boşanan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, öğrendiğime göre kendisine Emirgan’dan ev aldı.

14.02.2016Magazin
Caner Erkin, Asena Erkin boşandı

Caner Erkin, Asena Erkin boşandı

Fenerbahçeli milli futbolcu Caner Erkin’le Asena Erkin 5 dakikada güle oynaya boşandılar. Boşanmadan önce mahkeme hakimiyle maç sohbeti yapan Caner Erkin, hakimin “Sizin durumunuz iyi” sözlerine, “Evet iyi. Böyle söylediğinize göre siz Galatasaraylısınız galiba” diye cevap verdi. Hakim, Caner Erkin’in sözlerine güldü. Asena Erkin de duruşma çıkışı, “Bir şey yok. Yan yanayız. Mutluyuz, sıkıntı yok” dedi.

29.01.2016Magazin
Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu

Asena Erkin ayrılığın ardından ilk kez konuştu

FB’li futbolcu Caner Erkin’den boşanma kararı alan Asena Erkin: “Ucunda ölüm yok. İkimiz de bu durumla dalga geçiyoruz. Caner’i arıyorum, ‘Kiminle konuşuyorsun, hesap ver’ diye espri yapıyorum. Gülerek ‘Sen kafayı yemişsin’ diyor.”

15.01.2016Magazin
Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkinden boşanıyor

Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkin'den boşanıyor

Fenerbahçeli Caner Erkin ile altı yıllık eşi Asena boşanıyor. Ünlü futbolcu, dün avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı.

14.01.2016Magazin
Caner Erkinin oğlundan şaşırtan sözler:  Babam olmazsam Messi olurum

Caner Erkin'in oğlundan şaşırtan sözler: Babam olmazsam Messi olurum

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin, önceki akşam oğlu Çınar’la alışverişe çıktı.

26.11.2015Magazin
Asena Erkin Caner Erkin ayrı ayrı tatile çıktı

Asena Erkin Caner Erkin ayrı ayrı tatile çıktı

Asena-Caner Erkin çiftinin Çeşme tatiline ayrı ayrı çıkması kafaları karıştırdı.

1.09.2015Magazin
Lamborghini aldı ne var bunda

Lamborghini aldı ne var bunda

Eşi Caner Erkin’in kendisine hediye ettiği Lamborghini’nin haber olması, Asena Erkin’i şaşırttı:

6.11.2014Magazin
Aleyna Tilkinin sevgilisi Kadir Güneş kimdir

Aleyna Tilki'nin sevgilisi Kadir Güneş kimdir?

Aleyna Tilki ile aşk yaşayan Kadir Güneş, magazin dünyasında yeniden gündeme geldi. Bir süredir aşk yaşadığı Aleyna Tilki'den ayrıldığı iddia edilen Kadir Güneş, internet üzerinden araştırılmaya başlandı. Peki, Kadir Güneş kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

13.04.2020Hayat
Aleyna Tilkinin sevgilisi Kadir Güneş kimdir

Aleyna Tilki'nin sevgilisi Kadir Güneş kimdir?

Aleyna Tilki ve Kadir Güneş birlikteliği son günlerin en çok konuşulan konusu oldu. Moda tasarımcısı Gülnur Güneş, işadamı Yiğit Doğan Çelik’in düğününde Aleyna Tilki ile dans eden Kadir Güneş'in hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Aleyna Tilki'nin sevgilisi Kadir Güneş kimdir?

25.10.2019Magazin
3 bin TL nafakanın nedeni ortaya çıktı

3 bin TL nafakanın nedeni ortaya çıktı

Asena Atalay’ın eski eşi Caner Erkin’e açtığı aylık 50 bin lira iştirak nafakası davası geçen hafta karara bağlandı.

30.06.2019Magazin
Caner Erkinin nafaka davasında karar; 50 bin TL istedi, 3 bin TL aldı

Caner Erkin'in nafaka davasında karar; 50 bin TL istedi, 3 bin TL aldı

FUTBOLCU Caner Erkin'e, eski eşi Asena Atalay'ın aylık 50 bin TL nafaka talebiyle açtığı davada 3 yıl sonra karar çıktı. Mahkeme, Caner Erkin'in oğlu Çınar'a aylık 3 bin TL nafaka ödemesine karar verdi.

27.06.2019Magazin
Kendini eve kapattı

Kendini eve kapattı

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay, kendini eve kapattı. Bir süredir kendisine iş teklifi gelmemesi ve eski popülaritesinin kalmadığını düşünerek psikolojisi bozulan Atalay’ın evden çıkmadığı öğrenildi.

14.04.2019Magazin
Asena Atalay ofsayta düştü

Asena Atalay ofsayta düştü!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in, 7 yaşındaki oğulları Çınar'ı kullanarak kendisinden para koparmakla suçladığı eski eşi Asena Atalay'dan sürpriz hamle geldi.

26.03.2019Futbol
Caner Erkinden Asena Atalaya: Her şeyi bana borçlu olduklarını çok iyi bilmesine rağmen...

Caner Erkin'den Asena Atalay'a: Her şeyi bana borçlu olduklarını çok iyi bilmesine rağmen...

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, Instagram hesabından eski eşi sunucu Asena Atalay ve oğlu Çınar ile ilgili açıklama yaptı. "Çınar'ın iyiliği için hep sustum." diyen Erkin, Atalay için "Bugün sahip oldukları maddi manevi her şeyi bana borçlu olduklarını çok iyi bilmesine rağmen tarafıma dava açarak Çınar için 50.000 TL nafaka isteyen tarafça daha fazla manipüle edilmek istemiyorum." ifadelerini kullandı. Ünlü futbolcunun "Genç ve sağlıklı bir insan olarak çalışıp üreterek para kazanmasını kendisine tavsiye ediyorum ve beni artık rahat bırakmasını umut ediyorum. Hiç kimse oğlumu kullanarak benden haksız menfaat elde etmeye çalışmasın." ifadeleri ise dikkat çekti.

4.03.2019Magazin
Nafaka davasında önemli gelişme Asenanın avukatı: Kabul etmiyorum

Nafaka davasında önemli gelişme! Asena'nın avukatı: Kabul etmiyorum!

Caner Erkin, oğlu Çınar’ın velayetini almak için eski eşi Asena Atalay’a açtığı davayı kaybetti. Atalay’ın velayet davasına karşılık açtığı 50 bin liralık nafaka davasında da Erkin’in aleyhine bir gelişme yaşandı.

2.03.2019Magazin
Caner Erkinin velayet davası reddedildi Asena Atalayın ilk tepkisi...

Caner Erkin'in velayet davası reddedildi! Asena Atalay'ın ilk tepkisi...

Beşiktaşlı Futbolcu Caner Erkin, Asena Atalay'dan oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasını mahkeme reddetti. Kanal D'deki '2. Sayfa' programının haberine göre Asena Atalay, ''Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü ve ben gerçek sevgilime kavuştum'' dedi.

14.02.2019Futbol
Çocuğumun nafakasını ailesi için harcıyor

'Çocuğumun nafakasını ailesi için harcıyor'

Caner Erkin, çocukları için ödediği nafakayı kendisine harcamakla suçladığı eski eşi Asena Atalay’a dava açıyor… Futbolcunun gerekçesi ise eski eşinin, nafakayı borcu yüzünden kapanan Maslak Sahne’yi yeniden açan babası Oktay Bey’e aktardığı iddiası…

Fotoğraflar: Hürriyet arşiv

17.10.2018Magazin
Nihat Doğana ayrılan sürenin sonuna gelindi

Nihat Doğan'a ayrılan sürenin sonuna gelindi

Nihat Doğan’ın 11 ve 16 yaşında iki kızı evine aldığı iddiaları sonrasında yaptığı açıklamalar inandırıcı mı? Beyaz TV’nin soruşturma sonucunu beklemeden Doğan’ın işine son vermesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

16.09.2018Magazin
Mahkeme çocuğa kayyum atanmasını istedi

Mahkeme çocuğa kayyum atanmasını istedi

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in çocuğunun velayetini almak için boşandığı eşi Asena Atalay’a açtığı davada mahkeme çocuğun menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’nden kayyum atanmasını istedi.

14.09.2018Magazin
Asena Atalay: Evlilik bana çok uzak

Asena Atalay: Evlilik bana çok uzak

İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri önceki gün Ulus 29’da düzenlenen brunch davetinde bir araya geldi. Davette Nomadic Republic markasının yeni koleksiyon tanıtımı yapıldı.

8.06.2018Magazin
Nafaka hariç her ay 10 bin TL ödüyorum Çok konuşulacak iddialar

'Nafaka hariç her ay 10 bin TL ödüyorum' Çok konuşulacak iddialar!

Caner Erkin eski eşi Asena Atalay’ın isteklerine isyan etti. Ünlü futbolcu Caner Erkin ile 2 yıl önce boşandığı Asena Atalay arasındaki hukuk savaşı hız kesmeden sürüyor.

4.06.2018Magazin
Caner Erkine bilirkişi raporu şoku

Caner Erkin'e bilirkişi raporu şoku

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in çocuğunun velayetini almak için boşandığı eşi Asena Atalay’a açtığı davada mahkemeye ulaşan bilirkişi raporunda, “Şu aşamada velayet değişikliğini gerektirir bir durum söz konusu değildir. Davacı baba ile çocuk arasındaki şahsi ilişkinin yeniden düzenlenmesi gerekmektedir” denildi.

30.05.2018Gündem
Asena’nın direk dansı boşanma davasına konu oldu

Asena’nın direk dansı boşanma davasına konu oldu

Futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay arasında yaşanan boşanma davası sırasında gündeme gelen direk dansı İstanbul'da bir boşanma davasına daha konu oldu

9.05.2018Gündem
Şükran Ovalı kızının ismini açıkladı

Şükran Ovalı kızının ismini açıkladı

5 aylık hamile olan Şükran Ovalı daha önce kızının adını rüyasında gördüğünü ve açıklamak istemediğini söylemişti.

26.04.2018Magazin
Mahkeme kararını açıkladı: Asena haklı

Mahkeme kararını açıkladı: Asena haklı

Asena Atalay, boşandığı eşi Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’e sosyal medyadan yaptığı “akıl sağlığından yoksun, annelik vasfından eksik..” şeklindeki açıklaması nedeniyle kişilik haklarının ihlal edildiği iddiasıyla açtığı tazminat davasını kazandı. Davayı kısmen kabul eden mahkeme, Caner Erkin’in Asena Atalay’a 10 bin lira tazminat ödemesine karar verdi.

20.04.2018Gündem
Caner Erkinden Asena Atalaya gol

Caner Erkin'den Asena Atalay'a gol!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'le eski eşi Asena Atalay arasındaki sular durulmuyor.

15.04.2018Spor Arena
Caner Erkinden zehir zemberek açıklama

Caner Erkin'den zehir zemberek açıklama

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, dün akşam Twitter hesabından avukatları tarafından kaleme alınan bir açıklama yayınlayarak eski eşi Asena Atalay'la ilgili iddialara yanıt verdi. 'Asena Atalay tarafından kazanılan hiçbir dava bulunmamaktadır' denilen açıklamada ''Aksine hayali iddialarla açtığı hukuk davaları, yaptığı suç duyurularının tümü Asena Atalay'ın aleyhine sonuçlanmıştır'' ifadelerine yer verildi. Asena Atalay, oğulları Çınar'ın babasının evinde bir odası daha bulunmadığını iddia etmişti.

14.04.2018Gündem
Asena Atalaydan mahkemede şok sözler Oğlumun odası bile yok

Asena Atalay'dan mahkemede şok sözler! 'Oğlumun odası bile yok'

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in açtığı velayet davasında oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi. Asena Atalay mahkemeden çıkarken “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Ben nafakadan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. 'Sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem' diyor. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok” dedi.

10.04.2018Magazin
Asena Atalaydan eski eşi Caner Erkine ağır suçlama

Asena Atalay'dan eski eşi Caner Erkin'e ağır suçlama

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in velayetini almak için dava açtığı oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi. Asena Atalay mahkemeden çıkarken  “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Ben nafakadan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. Sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem diyor. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok” dedi.

10.04.2018Magazin
Caner Erkin ile Şükran Ovalının çifte mutluluğu

Caner Erkin ile Şükran Ovalı'nın çifte mutluluğu!

3,5 aylık hamile olan Ovalı'nın ikiz bebeği olacağı iddia edildi!

18.03.2018Magazin
Asena’nın aklı hâlâ Caner’de

Asena’nın aklı hâlâ Caner’de

Caner Erkin’in geçirdiği trafik kazası, eşi Şükran Ovalı’nın hamileliğini ortaya çıkardı. Bunun üzerine eski eşi Asena Atalay, sosyal medyada ilginç bir paylaşım yaptı. Ne diyorsunuz Atalay’ın paylaştığı görsele? Magazin Konseyi haftanın önemli olaylarını masaya yatırdı.

11.03.2018Magazin
Asena’nın Şükran’a yaptığı akıl alır gibi değil -Cengizin Kulisi

Asena’nın Şükran’a yaptığı akıl alır gibi değil -Cengiz'in Kulisi

Şükran Ovalı ve Caner Erkin bir trafik kazası geçirdi. Kaza sonrasında Ovalı’nın 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. “Taksicinin hakkını yediniz” diye Ovalı’ya sosyal medya üzerinden doğmamış bebeği hakkında mesnetsiz ve ahlaksız bir linç kampanyası başlatıldı. Eski eş Asena Atalay da sosyal medyada Ovalı’ya “Sen hamile değilsin, şişmanlamışsın” göndermesinde bulundu. Cengiz Semercioğlu, sosyal medya linci ve eski eş Atalay’ın davranışını değerlendirdi.

8.03.2018Magazin
Davada gerginlik Hâkim isyan etti: Gestapo gibi yargılamayı yakıştıramıyorum

Davada gerginlik! Hâkim isyan etti: Gestapo gibi yargılamayı yakıştıramıyorum

Caner Erkin’in, oğlu Çınar’ın velayetinin değiştirilmesi için eski eşi Asena Atalay’a açtığı davada tartışma çıktı. Asena Atalay, “O zaman gelip çocuğuna sahip çıksın” demesi üzerine hâkim, duruşmaya 10 dakika ara vererek salondan çıktı. Aradan sonra gelen hâkim, “Gestapo gibi yargılamayı yakıştıramıyorum. Sataşmayın birbirinize” diyerek tarafları tekrar uyardı.

13.02.2018Magazin
Mahkeme kararı verdi Caner Erkin’e son aldığı transfer ücreti sorulacak

Mahkeme kararı verdi! Caner Erkin’e son aldığı transfer ücreti sorulacak

Asena Atalay’ın oğlu için açtığı 50 bin liralık nafaka davasında, Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin’in sosyal durumunun araştırılması için Beşiktaş Spor Kulübü’ne yazı yazan mahkeme, bu defa futbolcunun aldığı en son transfer ücreti, futbolcunun yıllık garanti bedeli, bonus bedeli ve yapılan tüm ödemelerin ne olduğunun tespiti için TFF’ye yazı yazılmasına karar verdi. Atalay’ın avukatı konuşurken sürekli müdahale ettiği gerekçesiyle Caner Ergin’in avukatını uyaran hâkim, müdahale tekrarlanınca duruşmaya ara verdi.

1.02.2018Magazin
Caner Erkinden soyadı ambargosu

Caner Erkin'den soyadı ambargosu

Ünlü futbolcu Caner Erkin’den, Asena Atalay’a soyadı ambargosu! İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Caner Erkin, boşandığı eşi Asena Atalay’ın soyadının Erkin olarak yer aldığı haberlerin yayınlanmasını yasaklattı

17.01.2018Gündem
Asena geçmişini de sildi

Asena geçmişini de sildi

Asena Atalay, Caner Erkin’den kalan son yadigarı sildirdi.

6.01.2018Futbol
Beşiktaş, Caner Erkinin aylık kazancını bildirmedi

Beşiktaş, Caner Erkin'in aylık kazancını bildirmedi

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’ın oğlu için açtığı 50 Bin TL’lik nafaka davasında Beşiktaş Spor Kulübü mahkemeye Erkin’in aylık kazancını bildirmedi.

23.11.2017Gündem
Bizi de unut Google

Bizi de unut Google

İnternette, hakkınızda görmek istemediğiniz sürüyle bilgi dolaşıyor ve bundan kurtulmak mı istiyorsunuz? Birçok insanın hayatını kâbusa çeviren internetteki yalan, yanlış, kötü hatıralar için tek çare AB’de yasalaşan ‘Unutulma Hakkı...’

3.11.2017Gündem
Direk dansı iddiası çıldırttı

'Direk dansı' iddiası çıldırttı

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’a açtığı velayet davasının son duruşmasında tanık olarak dinlenen Hepsi Grubu üyesi Cemre Kemer’in “Asena direk dansı için ders alacaktı. Bunu Caner de denedi. O tarihte evliydiler. Caner de Asena ile derse gidip direk dansı öğreneceklerdi. Bunu denediler” ifadeleri nedeniyle hakkında ‘yalan tanıklık’ ve ‘hakaret’ suçlarından savcılığa giderek şikayetçi oldu.

27.10.2017Magazin
Caner Erkinden bir dava daha o kadın yalancı tanık

Caner Erkin'den bir dava daha 'o kadın yalancı tanık'

Futbolcu Caner Erkin, kendisi hakkında 'Caner, direk dansı kursuna, o dönemki eşi Asena ile birlikte gitti' diye ifade veren şarkıcı Cemre Kemer’i savcılığa şikayet etti.

27.10.2017Magazin
Asena’dan Caner’e bir dava daha...  Beni kötü kadın gibi gösterdi

Asena’dan Caner’e bir dava daha... 'Beni kötü kadın gibi gösterdi'

Sunucu Asena Atalay, boşandığı milli futbolcu Caner Erkin’e sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklama nedeniyle kendisine hakaret ederek kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Atalay’ın aynı açıklamalar açın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğu ancak dosyaya takipsizlik kararı verildiği öğrenildi.

25.10.2017Magazin
Asena yine mahkeme kapısında: Canerle olan tüm fotoğraflarım silinsin

Asena yine mahkeme kapısında: Caner'le olan tüm fotoğraflarım silinsin

Asena Atalay, boşandığı eşi Caner Erkin’le olan tüm fotoğraflarının silinmesi talebiyle mahkemeye başvurdu: Çıkan haberlerde kullanılan fotoğraflar beni üzüyor, yıpratıyor

23.10.2017Magazin
Nuhun gemisinde kimler var - Ters Köşe

Nuh'un gemisinde kimler var? - Ters Köşe

Sebastian Carlos ve Cansu Şimşek, gündemin en hararetli konularını ters köşeye yatırıyor. Meseleleri kendi üsluplarıyla en eğlenceli halleriyle ele alıyor, tabir-i caizse geyiğin dibine vuruyor! Ters Köşe'nin ilk bölümünde Nuh'un gemisine binenler arasında Melih Gökçek, Murat Başoğlu, Asena Atalay, Caner Erkin, Elif Şafak, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Mustafa Talha Gönüllü ve Adnan Oktar var...

19.10.2017Eğlence
Bu işte bir gariplik var Murat Başoğlunun eski eşi Hande Bermekin açıklamaları tartışma konusu oldu

Bu işte bir gariplik var! Murat Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek'in açıklamaları tartışma konusu oldu

Yeğeniyle yaşadığı ilişkiyle haftalardır tartışılan Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek’in “Murat’ı sevdim, seviyorum, seveceğim” demesi, teknedeki fotoğraflara inanmaması gündeme bomba gibi düştü. Magazin Konseyi de Hande Bermek’in sözlerine şaşkınlıkla yaklaştı.

15.10.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Yak bütün fotoğrafları

İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’ne başvuruyorsunuz...

26.10.2017