EKSTRA
MENÜ

Asena Erkin Boşandı

Asena Erkin Boşandı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Asena Erkin Boşandı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 23 Asena Erkin Boşandı haberi bulunmuştur.

Asena Erkin Boşandı Haberleri

Asena Atalaydan derbi yorumu

Asena Atalay'dan derbi yorumu

Futbolcu Caner Erkin ile evliliğini kısa bir süre önce noktalayan Asena Atalay, yarın akşam oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için tahminde bulundu.

19.11.2016Televizyon
Caner Erkin ile Asena Atalay oğulları Çınar için buluştu

Caner Erkin ile Asena Atalay oğulları Çınar için buluştu

Geçtiğimiz aylarda boşanan Caner Erkin ve Asena Atalay, 6 yaşındaki oğulları Çınar’ın doğum gününde buluştu.

24.04.2016Magazin
Beşiktaşlı olduğun için mi bana yüz vermiyorsun

Beşiktaşlı olduğun için mi bana yüz vermiyorsun

Eşi Asena’dan boşanması, yaşadıkları çalkantılı evlilik derken Caner Erkin magazin basının en gözde futbolcusu oluverdi bir anda...

21.04.2016Magazin
Asena Atalayın 36 bin liralık kira geliri

Asena Atalay'ın 36 bin liralık kira geliri

Kısa bir süre önce boşanan Asena Atalay ile Caner Erkin, boşanmalarına rağmen gündemden düşmüyor.

26.03.2016Magazin
Asena Atalayın yeni evi

Asena Atalay'ın yeni evi

FB'li futbolcu Caner Erkin'den geçen ay boşanan Asena Atalay, Zincirlikuyu'ya taşındı. Atalay, 600 çift ayakkabısını yeni evine sığdırmakta zorlandı.

18.02.2016Magazin
Caner Erkinin yeni hayatı

Caner Erkin'in yeni hayatı

İki hafta önce Asena Atalay’la boşanan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, öğrendiğime göre kendisine Emirgan’dan ev aldı.

14.02.2016Magazin
Asena Atalay o fotoğrafa yanıt verdi: Kasıt değil dalgınlık

Asena Atalay o fotoğrafa yanıt verdi: 'Kasıt değil dalgınlık'

Caner Erkin’le evliliği tek celsede sona eren Asena Atalay, önceki gece Nişantaşı’ndaki bir kulüp çıkışında objektife takıldı.

8.02.2016Magazin
Asena Erkin gecelerde

Asena Erkin gecelerde

Asena, önceki akşam Cihangir’de ilk kez cipini kullanırken görüntülendi, gazetecilerin aracın camını indirip röportaj yapma isteğini reddetti.

31.01.2016Magazin
Asena  Erkin artık kızlık soyadı Atalayı kullanacak

Asena Erkin artık kızlık soyadı 'Atalay'ı kullanacak

Fenerbahçeli Caner Erkin'in 3 gün önce boşandığı, 5 yaşındaki oğlunun annesi Asena Erkin soyadını değiştirdi.

31.01.2016Magazin
Caner Erkin, Asena erkin boşandı

Caner Erkin, Asena erkin boşandı

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, eşi Asena Erkin'denboşandı. Adliyeden beraber ayrılan çift gazetecilere, "Kahvaltıyagidiyoruz. Gelecek misiniz?" dedi. Uzun zamandır magazin dünyasını meşgul eden Fenerbahçelifutbolcu Caner Erkin ile eşi Asena Erkin, İstanbul 2. Aile Mahkemesi'ndegörülen duruşma sonrası boşandı. Adliyeye beraber gelen çiftin boşanma davasıbeş dakika sürdü. Adliyeden beraber ayrılan Caner Erkin ile Asena Erkin, basınmensuplarının sorusu üzerine, "Kahvaltıya gidiyoruz. Gelecek misiniz"diye sordu.  Bu sırada Asena Erkin, gazetecilere ilginç mimikler yaptı.Asena Erkin'in neşeli hali dikkat çekerken, çift daha sonra adliyeden ayrıldı.    

29.01.2016Ne Oluyor
Caner Erkin, Asena Erkin boşandı

Caner Erkin, Asena Erkin boşandı

Fenerbahçeli milli futbolcu Caner Erkin’le Asena Erkin 5 dakikada güle oynaya boşandılar. Boşanmadan önce mahkeme hakimiyle maç sohbeti yapan Caner Erkin, hakimin “Sizin durumunuz iyi” sözlerine, “Evet iyi. Böyle söylediğinize göre siz Galatasaraylısınız galiba” diye cevap verdi. Hakim, Caner Erkin’in sözlerine güldü. Asena Erkin de duruşma çıkışı, “Bir şey yok. Yan yanayız. Mutluyuz, sıkıntı yok” dedi.

29.01.2016Magazin
Asena’dan Caner’e bir dava daha...  Beni kötü kadın gibi gösterdi

Asena’dan Caner’e bir dava daha... 'Beni kötü kadın gibi gösterdi'

Sunucu Asena Atalay, boşandığı milli futbolcu Caner Erkin’e sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklama nedeniyle kendisine hakaret ederek kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Atalay’ın aynı açıklamalar açın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğu ancak dosyaya takipsizlik kararı verildiği öğrenildi.

25.10.2017Magazin
Asena Atalaydan Canere bir şok daha Asena Atalay kimdir

Asena Atalay'dan Caner'e bir şok daha! Asena Atalay kimdir?

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden Asena Atalay ve Caner Erkin arasında sular durulmak bilmiyor. Daha önce Caner Erkin'den yüklü miktarda tazminat isteyen ve oğlu Çınar için astronomik harcamalardan oluşan bir liste çıkaran Asena Atalay, bu kez ünlü futbolcunun servetinin yarısını talep ediyor.

16.02.2017Magazin
Caner Erkin nafakayı faiziyle ödedi

Caner Erkin nafakayı faiziyle ödedi

Milli futbolcu Caner Erkin, yoksulluk nafakasını ödemediği için icra takibi başlatan eski eşi, modacı Asena Atalay’a yıllık nafaka tutarı olan 120 bin lirayı faiziyle 132 bin 500 lira olarak ödedi.

6.02.2017Magazin
Caner Erkin icra takibini durdurdu

Caner Erkin icra takibini durdurdu

Futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay, geçen yıl boşandı. Mahkeme, Erkin'in oğlu Çınar'ın eğitim, barınma, sağlık gibi masraflarını ödemesine karar verdi. Caner Erkin'in oğlunun bu giderleri ödemediğini ileri süren Asena Atalay dava açıp, 2016- 2017 arası masrafların ödenmesi için 450 bin liralık icra takibi başlattı. Caner Erkin'in avukatı Emrah Pamuk ise icra takibinin karara aykırı düzenlenmiş olduğu gerekçesiyle ödeme emrinin iptali için İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu.

4.02.2017Magazin
Asenadan Canere evlilik hediyesi şoku

Asena'dan Caner'e evlilik hediyesi şoku!

Oyuncu Şükran Ovalı ile dünyaevine giren Beşiktaş ve milli takımın yıldız futbolcusu Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay’ın başlattığı 120 bin TL’lik icra takibiyle şoke oldu

18.01.2017Kelebek
Asena Atalay’ın ilginç videosu olay yarattı - izle

Asena Atalay’ın ilginç videosu olay yarattı! - izle

Caner Erkin ile tek celsede boşanan Asena Atalay’ın Instagram’da paylaştığı bir video olay yarattı. Hayranları Atalay’a “Sen uçmuşsun durumun parlak değil.” ve “Depresyon belirtileri” gibi yorumlarda bulundular. Asena Atalay'ın Instagram'da paylaştığı video haberimizde...

22.02.2016Kelebek
Asena Atalay magazin programı sunucusu oluyor

Asena Atalay magazin programı sunucusu oluyor!

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’li ünlü futbolcu Caner Erkin ile olan 6 yıllık evliliğini noktalayan Asena Atalay, yakında bir kanalda yayınlanan magazin programı sunmaya hazırlanıyor. Asena Atalay böylelikle magazinciler ile meslektaş olduğunu söyleyerek onlardan torpil istedi.

9.02.2016Kelebek
Caner Erkinin eski eşi Asena Atalay işini batırdı

Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay işini batırdı!

Caner Erkin ile geçtiğimiz günlerde evliliklerini noktalayan Asena Atalay, işkadını olmuştu. Ancak işkadınlığı çok da uzun sürmedi. Erkin’in boşandıktan sonra maddi sıkıntı yaşadığı, yaklaşık olarak 4 milyon lira zarara uğradığı iddia ediliyor. İşte detaylar...

4.02.2016Kelebek
Caner Erkin Tek Celsede Boşandı

Caner Erkin Tek Celsede Boşandı!

Altı aydır evli olan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin ve Asena Erkin tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Ünlü futbolcu beklenen ayrılığın ardından Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Detaylar haberimizde…

29.01.2016Kelebek
Y KUŞAĞI ADALET İSTİYOR

Y KUŞAĞI ADALET İSTİYOR

Eskilerin deyimiyle“Babıali’nin Son Mohikan’ı” Arda Uskan. 1972 yılından bu yana hemen hemen her konuda kalem oynatmış. Sinema, müzik, politika arasında harmanlanan yaşamının en parlak dönemini ise 9 yıl yayın yönetmenliğini yaptığı Nokta dergisinde yaşamış... Mohikan abimiz ile Sezen Aksu’lu, Barış Manço’lu, Müjde Ar’lı ünlüler dünyasından Gezi Parkı olaylarına kadar uzanan uçuk bir söyleşi yaptık. Bu arada Arda Abi’nin işlerinin yoğunluğundan fotoğraf çektirmeye vakit bulamayınca arşivdeki fotoğrafları kullanma kararı aldık. Eee ne demişler, o kadar kusur...

16.06.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Son Mohikan'ın ardından

Arda Uskan’ı, eskilerin deyimiyle ‘Bab-ı Ali’nin Son Mohikanı’nı ebedi yolculuğuna uğurladık. Son yolculuk diyorum çünkü ölümün bir boyut değişimi olduğuna inananlardanım. İnsan ruhu bazen alıp başını gitmek ister… Arda Abi aslında aramızdan ayrılmamak için çok direndi ama ruhu bedenine galip geldi, ilk safhaya kaynağına gitti. Sevginin en saf, yaratıcılığın sınırsız olduğu o mükemmel yere… Burada bizi aydınlatan Uskan’ın orada da yolu ışık olsun…

29.08.2014