Ses Dalgaları, Güzelliğinize Katkı Sağlıyor

Sıcakların son demine girdiği bu günlerde bizler yavaş yavaş havuzları ve denizleri terk etmeye başladık. Yaza girerken yapılan diyetler, detokslar ve bazen bıçak altına yatmalar hep “güzel görünmek için” değil midir?

Haberin Devamı

Sıcakların son demine girdiği bu günlerde bizler yavaş yavaş havuzları ve denizleri terk etmeye başladık. Yaza girerken yapılan diyetler, detokslar ve bazen bıçak altına yatmalar hep “güzel görünmek için” değil midir?

Aslında güzel olmak kadar hatta daha önemlisi sağlıklı olmak için yapılacaklar listesinde yer alan spor ve dengeli beslenmeyi, yapamadığımızda yardımımıza başka yöntemler de yetişiyor.

Bir düşünelim, aylardan Nisan ve yaz aylarının başlamasına çok kısa bir zaman kalmış. Ama kendinizi mutsuz hissediyorsunuz, yüzünüzde gülümseme yok, sürekli 3-5 kilo fazlalıklarınızı düşünüyorsunuz. Nereden başlarsanız başlayın çok geç, bu yaza yetişmeyecek...

Daha geçen haftalarda aldığınız mayonuz gözünüzün önüne geliyor. Mağazadan onu alırken kendinize söz vermiştiniz içine girecek, sahilde göğsünüzü gere gere gezecektiniz.

Haberin Devamı

Böyle durumlarda en zararsız olan tedbirleri almak belki sizi kendinize getirecektir. Haziran ayına kadar istediğiniz kiloya gelebilirsiniz. Yine spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye devam ederek “Ultrashape” desteğiyle hayallerinize ulaşabilirsiniz. Hem de bıçak altına yatmadan, acı duymadan ve sağlıklı bir şekilde...

Ses Dalgaları Vücudunuzdaki Yağlara Çare Oluyor

Ultrashape tekniği dünya genelinde, LSS ( Liposound System) olarak da bilinmektedir. Bu yeni tekniğin mantığı aslında çok basit. Ses dalgaları ile vücudunuzda bölgesel incelme sağlayan bir yağ azaltma şeklidir.

Bu sistem ile özellikle tekrar vurgulamak istiyorum, spor ve sağlıklı beslenme ile verilemeyen yağlara müdahale edilmektedir. Ameliyatsız ve iğnesiz olması en büyük tercih nedenlerindendir. Bu uygulama gerçekleştirilmeden önce bazı hazırlıkların yapılması gerekiyor. Özellikle uzun seanslı incelme programlarından sıkılan ve iş yaşamı nedeniyle vakit bulamayan kesimi mutlu edecek bir uygulamadır.

İlk adım; vücudun beslenme sisteminin gözden geçirilmesi ve uygulama ile birlikte yürütülecek diyet sisteminin belirlenmesidir.

İkinci adım; herhangi bir ultraviyole ışını olmadan ses dalgasıyla çalışan sistem ile vücutta biriken yağ hücreleri parçalanıyor.

Haberin Devamı

Üçüncü adım; uygulama sonrası dokularda sıkılaşma sağlanıyor ve dolaşım hızlandırılarak parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılması kolaylaşıyor. LSS bir cerrahi operasyon değildir bu yüzden iyileşme süreci çok hızlı gerçekleşiyor.

Nasıl Uygulanır, Etkileri Nelerdir?

Son gelişmelerden olan LSS ile sizler hayallerinize artık daha yakınsınız. Unutulmaması gereken en önemli şey bu uygulamanın tek başına bir yarar sağlamayacağıdır. Çünkü diyet uygulanmadığı ve spor yapılmadığı sürece kaybedilen her yağ artısıyla tekrar vücudunuza dönecektir.

Bu sistemin çalışma şekli, tamamen deri yüzeyinden gönderilen ses dalgalarının deri altı yağ hücrelerini hedef alarak, kan damarı ve sinirler gibi dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini parçalaması üzerine kuruludur. Parçalanan yağ hücreleri sıvılaşır ve vücudun doğal yapısı sayesinde lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır.

Haberin Devamı

Yağ hücrelerini parçalamak üzerine yapılan bu sistemi aslında biz yıllardır böbrek taşı kırarken de kullanmaktaydık. Aşağı yukarı çalışma mantığı birbirine yakın olan bu tedavi sitemlerinde böbrek taşlarına uygulanan ses dalgalarından farklı olarak daha ayrıntılı ve vücudun işleyişine zarar vermeyecek şekilde yenilikler eklenmiştir. LSS tedavisi vücutta daha yoğun olarak karın, bel, basen ve üst -uyluk bölgelerinde uygulanır.

Liposound System (LSS) uygulama merkezine yürüyerek gelip yine uygulama sonrası yürüyerek çıkabileceğiniz acısız, ağrısız ve güvenli bir uygulamadır.

Doktorunuzla koyduğunuz hedeflere yaklaştıkça başta söylediğim mutluluk ve kendine güven tekrar gelecektir. Yaz ayları geldiğinde endişe size uzak duracak siz uyguladığınız diyet ve spor ile aşamaları tek tek gerçekleştireceksiniz.

Haberin Devamı

Size birileri ses dalgalarının güzelliğinize katkısı olacak deseydi ne düşünürdünüz?

Aklınızdan geçenler şimdi gerçekleşecek, harekete geçme zamanı geldi de geçiyor bile...

Yazarın Tüm Yazıları