"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Niobe Aslı Temel

İkili ilişkilerde zorlanabiliriz

13 Haziran 2017

Tüm bu olumsuzluklara rağmen gün itibarıyla fikir alışverişleri, bilgi edinme, sözleşmeler, görüşmeler, kendimizi şanslı şekilde ifade edebilme olanakları anlamında fırsatlara açığız.
Öğle saatlerinde, ilişkilerde kısmen zorlanabiliriz veya estetik ya da yaratıcılık isteyen konulara bağlı zorlanmalarımız olabilir, ama akşamın ilerleyen saatlerinde ruhen rahatlıyor, manevi anlamda zenginleştiren veya mistik konulara ilgi duymaya başlıyoruz.

KOÇ
Ani veya duygusal kararlardan ya da tepkilerden kaçınmalısınız. Detaylı düşünmeniz ve plan dahilinde hareket etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, imajınıza veya kariyerinize zarar verebilirsiniz.

BOĞA
İşini ciddiye alan, hazırlık yapan ve öngörülü yapınız insanların sizi desteklemesini sağlayabilir. Bazı kişilerin katkıları ve istediğinizi yapmaları sayesinde işlerinizi pratik şekilde ele alabilir veya farklı alanlarda mutlu hissedebilirsiniz.

İkizler

Yazının devamı...

Özgürlük arzusu

12 Haziran 2017

İstenmeyen gelişmeler, planların bozulması, kriz denebilecek olaylar da yüzünü gösterebilir. Engellenmişlik hissi, bazı olaylar hayatın her anlamda üzerimize geldiğini düşünmemize neden olabilir.
Günlük rutinimiz yıpratıcı bir hal alabilir. Ancak olumlu sürprizler, keşif nitelinde fikirler, teknoloji, bilişim, elektrik-elektronik veya uzayla bağlantılı konularda yeni buluşlar vb. başlıklar ön plana çıkabilir.
Özgürlük arzumuz artabilir, oldukça farklı kişilerle arkadaşlıklar kurabilir, yeni yöntemler deneyebiliriz. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Seyahatler, hukuk, eğitim, bilişim, medya, felsefe alanlarında her şeyi doğru hesaplayamadığınızı düşündürebilecek gelişmeler yaşanabilir. Bu alanlarda stresli olabilirsiniz.

BOĞA
Önümüzdeki 12 günlük süreçte maddi başlıklı konularda farklı fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, yanıltıcı kişilere dikkat etmelisiniz ve zorlayıcı durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Venüs, Boğa burcuna geçiyor

6 Haziran 2017

Boğa burcuna geçecek olan Venüs, önümüzdeki haftalarda, ayağı yere basan ilişkiler kurma, ilişkilerde ya da maddi konularda güvence arama ihtiyacımızı artırıyor. Toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. Doğaya merakımız artabilir.

BURÇ YORUMLARI

KOÇ
Arka planda devam eden işler, ilişki veya işbirliklerinin tazelenmesi gereğine işaret ediyor olabilir. Renginizi belli etmeden önce olayları detaylı görmeye çalışmalı ya da incelemelisiniz.

BOĞA
Kişisel gelişiminize ve fiziksel görünümünüze önem vermeniz gerekiyor. Duygusal konuları ihmal etmemek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bu sayede, diğerleriyle daha iyi ilişkiler kurabilir ve bol bol sosyalleşebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Daha pratik olabiliriz

15 Ocak 2017


Verimli çalışmalar yapabilir, üzerinde yoğunlaştığımız işlerde daha pratik olabiliriz. Öğle öncesi saatlerde, yazılı veya sözlü olarak kendimizi daha iyi ifade edebilir, iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanabilir, fikir alışverişlerinde bulunabiliriz. Hızlı ve çekiciyiz.

KOÇ
Geleceğiniz konusunda kafanız karışıksa, geride kalıp bir kere daha düşünmelisiniz. Hazır değilseniz baskı altında hissetmeniz gerekmiyor. Kişisel değişikliklere odaklanın ve doğru kararlar almanızı sağlayacak bilgiler edinin.

BOĞA
Günlük ziyaretler veya arkadaş ya da akrabalarla yapılacak toplantılar, önemli kararlar almanızda etkin olabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz size iyi gelebilir. Duygularınızı açıkça göstermelisiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Rutini kırmak isteyebiliriz

14 Ocak 2017

Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir.

Ancak bu hafta sonu bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir.
Saat 18.30 sonrasında belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir.

KOÇ
Kişisel farkındalığınızı artıracak, bilgi kazanmanızı sağlayacak ama bu esnada bütçenize çok fazla zarar vermeyecek şeyler planlamalısınız.

BOĞA
Başarınızı kutlayabilirsiniz. Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız, zaman ve gayret harcamalısınız.

İKİZLER

Yazının devamı...

Romantizm ön planda

13 Ocak 2017

Dolunayın haftabaşında dile getirdiğimiz etkileri sürse de, olumlu ya da keyif alacağımız şeylerle ilgilenmek istiyoruz. Daha net ve özgüvenli olabiliriz. Yardımlaşma, fedakarlık yapma ve karşılıklı anlayış temaları gündemde. Duygusal alışverişler ve empati artabilir. Paranormal olaylar, spritüel çalışmalar, yüksek yaratıcılık ve romantizm de öne çıkan başlıklar arasında.


KOÇ
İşte ve evde olanları bir kenara bırakıp, duygularınıza hakim olmalısınız. Eve ait daha gerçekçi planlar yapabilir, sevdiğiniz kişilerle işbirliklerinizi ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

BOĞA
Duygusal anlamda manipülasyonlar söz konusu olabilir. Sizinle aynı amaçlara sahip kişilerle çalışabilirsiniz. İletişim ağlarından faydalanmanız, gelecek vaat eden ortak kaynak kullanımı gerektiren işlere odaklanmanız gerek.

İKİZLER

Yazının devamı...

Yengeç Dolunayı

12 Ocak 2017

Kafamızdaki şüpheler yersiz olmayabilir ve şüphelerimize cevaplar bulmak için olayları zorlamamız gerekebilir.
Fedakarlık veya yardımlaşma gerektiren ya da yaralayıcı olaylar ön plana çıkabilir.
Eski korkular ve endişeler kendini hatırlatabilir.
Paranormal olaylara açık, psişik yeteneklerin ortaya çıktığı günlerdeyiz aynı zamanda.

KOÇ
Doğru kalarak ve doğru şekilde davranarak sorumluluklarınızı yerine getirme şansınız olmadığını görebilirsiniz. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren başlıklarda vereceğiniz tepkiler zorlu durumları aşmanızda etkili olabilir.

BOĞA

Yazının devamı...

Hassas ve duygusal günler

11 Ocak 2017

Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz.
Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.

KOÇ
Yaşadığınız yerde bazı değişiklikler yapmadan önce, kurallara uygun davranmaya dikkat etmelisiniz. Stresinizi azaltacak ve sevdiğiniz insanlarla daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak bir yaşam tarzına geçiş yapabilirsiniz.

BOĞA
Maddi başlıklı konularda akıllı hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Kurallara uymalı ve sizin için en iyisini yapmalısınız. Bazı işleri yoluna koyabilme yeteneğinizi hafife almayın. Size verilen sözlerin yerine getirilmesini bekleyebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...