Arşiv

Koç Holding

Koç Holding ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Koç Holding haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.577 Koç Holding haberi bulunmuştur.

Koç Holding, 1926 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan holding Türkiye'nin ilk holdingidir ve en büyük özel kuruluşlarından birisidir. Holding merkez binası Üsküdar Nakkaştepe'dedir.

Koç Holding Haberleri

Rusya planları sekteye uğrattı

Rusya planları sekteye uğrattı

KOÇ Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Rusya ile yaşanan gerginliğin ardından bazı planlarının sekteye uğradığını söyledi. Adana’ya Ford Trucks Yetkili Bayisi’nin açılışına gelen Koç, kendi mühendisleri tarafından geliştirilen Ford Trucks çekici kamyonu, 4 yıl içinde 50 ülkede bayi ağı ile satmayı planladıklarını belirtti.

31.5.2016Ekonomi
Ali Koç: Rusya gerginliği bazı planlarımızı sekteye uğrattı

Ali Koç: Rusya gerginliği bazı planlarımızı sekteye uğrattı

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Rusya ile yaşanan gerginliğin ardından bazı planlarının sekteye uğradığını söyledi. Ali Koç’un, konuşması sırasında devamlı yüzüne konan sinekle ilgili de, "Bu sinekle ilgili bir tasarrufunuz olur mu, yoksa konuşma sonuna kadar bizimle mi?" demesi programa katılanları güldürdü.

30.5.2016Ekonomi
Boğaziçi'nde Girişimcilik Merkezi açıldı

Boğaziçi'nde Girişimcilik Merkezi açıldı

Kuruluş hikâyesiyle başlı başına bir girişimcilik örneği olan, Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından Boğaziçi Üniversitesi girişimcilik alanındaki öncü rolüne bir yenisini daha ekledi. Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi, 26 Mayıs 2016 günü iş dünyası ve girişimcileri bir araya getirdiği etkinlikte faaliyetlerine başladı.

27.5.2016Kampüs
'Hayal kuran gençlik lig atlatır'

'Hayal kuran gençlik lig atlatır'

"Ekonomide Yılın İş İnsanları 2016" ödülleri sahiplerini buldu. Yılın iş insanı ödülüne, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Koç Holding Başkanı Mustafa Koç layık görüldü. Ödülü, Mustafa Koç adına eşi Caroline Koç Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı'nın elinden aldı. Toplantıda konuşan Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, "Hayal kuran bir gençlik, lig atlamak isteyen Türkiye'de olmazsa olmaz" dedi. İstanbul Ritz Carlton Oteli'nde düzenlenen törene iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. 

27.5.2016Ekonomi
2015 yılının ihracat şampiyonu Ford Otomotiv

2015 yılının ihracat şampiyonu Ford Otomotiv

Koç Grubu şirketlerinden Ford Otomotiv, ihracat şampiyonluğunu, yine Koç Holding şirketi olan Tüpraş'tan aldı. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Ford Otomotiv'i 3 milyar 847 milyon dolar ile 2015 yılının ihracat şampiyonu ilan etti.

24.5.2016Ekonomi

'Petrol Ofisi'ne talibiz, satışa Koç Grubu ile birlikte gireriz'

Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Avusturyalı enerji şirketi OMV'nin satışa çıkardığı Petrol Ofisi'ne talip olduklarını belirterek, satışa Koç Grubu ile birlikte girebileceklerini söyledi.

23.5.2016Ekonomi
Tofaş, 16 yıl sonra Egea ile tekrar otomobil üreticisi oluyor

Tofaş, 16 yıl sonra Egea ile tekrar otomobil üreticisi oluyor

Açılımı ‘Türkiye Otomobil Fabrikaları Ananonim Şirketi’ olmasına rağmen ‘Kuş Serisi’nin üretiminin sona ermesinin ardından 16 yıldır ağırlıklı olarak hafif ticari araç üretimi yapan Tofaş, ‘Egea Ailesi’ ile yeniden ismi gibi otomobil üreticisi oluyor. Bursa’da üretimin önce 50’si sonra 60-65 otomobil olacak.

22.5.2016Ekonomi
Unicredit sermaye için varlık satışına gidebilir

Unicredit sermaye için varlık satışına gidebilir

YAPI Kredi’nin İtalyan ortağı Unicredit’in sersermaye yapısını güçlendirmek için varlık satışını değerlendirdiği ve bu varlıkların arasında Yapı Kredi’nin de olduğu belirtildi.

20.5.2016Ekonomi
Koç Holding'den hisse adımı

Koç Holding'den hisse adımı

Koç Holding Koç Finansal Hizmetler’de Arçelik’in sahip olduğu yüzde 3.98 ve Vehbi Koç Vakfı’nın sahip olduğu yüzde 0.69 payı toplam 655.12 milyon lira bedelle satın alacağını duyurdu.

10.5.2016Ekonomi
Ömer Koç'tan laiklik mesajı

Ömer Koç'tan laiklik mesajı

Türk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, gençlere demokrasi ve laiklik mesajı verdi. Vakfın kuruluş yıldönümünde konuşan Koç, “Türkiye’yi daha aydınlık günlere sizler taşıyacaksınız. Umarım laik Cumhuriyet’in kazanımlarını, demokratik ve laik Türkiye içinde yaşamamızı sizler de sağlayacaksınız” dedi.

9.5.2016Gündem
Koç Holding’den 515 milyon TL kâr

Koç Holding’den 515 milyon TL kâr

Koç Holding, 2016 yılının ilk çeyreğinde konsolide bazda toplam 14.1 milyar TL gelir elde ederken, 515 milyon TL ana ortaklık payı net dönem kârı gerçekleştirdi.

6.5.2016Ekonomi
Lisans ve MBA öğrencilerine yeni kaynak kitap

Lisans ve MBA öğrencilerine yeni kaynak kitap

Aylin Kayapalı tarafından Türkçe’ye kazandırılan ‘Kültürler Arası Bağlamda Örgütler ve Yönetim’  başlıklı kitap yayımlandı. 2015 yılında Chartered Management Institute Yılın Yönetim ve Liderlik Kitabı ödülünü alan kitapta; yazarlar, insan kaynakları yönetimi, örgütsel davranış ve kültürler arası yönetimle ilgili temel unsurlar bir araya getiriliyor. Kitabın lisans ve MBA düzeyindeki öğrenciler için temel bir başvuru kaynağı olduğu belirtiliyor.

2.5.2016Eğitim
Türkiye'nin en beğenilen şirketleri açıklandı

Türkiye'nin en beğenilen şirketleri açıklandı

Türkiye'nin en beğenilen şirketi Koç Holding seçilirken, Turkcell ikinci, Arçelik de üçüncü oldu.

29.4.2016Ekonomi
MESS Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen oldu

MESS Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen oldu

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) yeni Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları çalışmalarına başladı. Kudret Önen, Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirdiği ilk toplantıda yapılan görev dağılımı sonucunda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi. Önen, yaptığı açıklamada “Ülkemiz ve sektörümüzün küresel rekabet yarışında ön sıralarda yer alması için üstümüze düşen her görevi yerine getireceğiz” dedi.

28.4.2016Ekonomi
‘Bal Arıları Mühendis Oluyor Projesi’ Kırşehir'de

‘Bal Arıları Mühendis Oluyor Projesi’ Kırşehir'de

Kırşehir'de Ford Otosan ve Uçan Süpürge işbirliğinde yürütülen proje kapsamında Kırşehir Ahi Evran Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerine meslek seçimi ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında farkındalık eğitimi verildi.

28.4.2016Eğitim
Üniversiteden, Mustafa Koç anısına onur ödülü

Üniversiteden, Mustafa Koç anısına onur ödülü

Okan Üniversitesi 2015 Meslek Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. Tuzla'daki kampüste düzenlenen törende, 16 kategori ile 3 özel ödül sahiplerine verildi. Okan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Bekir Okan, Mustafa Koç anısına hazırlanan onur ödülü, Koç Holding Üst Yöneticisi Levent Çakıroğlu'na takdim etti.     

26.4.2016Eğitim
Ali Koç’tan esprili açıklamalar

Ali Koç’tan esprili açıklamalar

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç "Global Teknolojik Dönüşüm İçinde Türkiye'nin Konumu ve Rekabet Kurumunun Rolü" konferansında konuştu. Koç burada Rekabet Kurumu’nun kendisine sunum yapması karşılığında para teklif ettiğini belirtti ve, “Sonra dedim ki 'Olur mu devlet kurumundan para almak?' 'Yok, yapmanız lazım' dediler. Kaç iş adamına Rekabet Kurumundan para almak nasip olabilir? Sonra hesapladım 'Verdiğimiz cezayı kaç konuşmayla çıkartabiliriz' diye. Onu paylaşmayacağım" dedi.

21.4.2016Ekonomi
Türkiye Patent Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Patent Ödülleri sahiplerini buldu

Bugün Türkiye Patent Ödülleri sahiplerini buldu. Koç Holding 8.400’ü aşkın patent ile en çok patente sahip grup olurken Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. Koç Holding bu yıl da en çok uluslararası patent başvurusu yapan şirket oldu.

20.4.2016Ekonomi
Otomotiv gazetecileri ‘Türkiye’de Yılın Otomobili’ni seçti

Otomotiv gazetecileri ‘Türkiye’de Yılın Otomobili’ni seçti

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Türkiye’de Yılın Otomobili’  (TYO) yarışmasının birincisi Skoda Superb oldu. 7 otomobilin yarıştığı finalde Skoda Superb, 64 otomotiv gazetecisinden 3 bin 80 puan alarak birinciliğe ulaştı. Yarışmada Opel Astra 2 bin 850 puanla ikinci Fiat Egea ise 2 bin 650 puanla üçüncü oldu.

20.4.2016Ekonomi
Liselilere toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimi

Liselilere toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimi

Ford Otosan ve Uçan Süpürge işbirliğinde yürütülen "Bal Arıları Mühendis Oluyor Projesi" kapsamında Ankara Fen Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerine meslek seçimi ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında farkındalık eğitimi verilecek.

19.4.2016Eğitim
Koç Spor Fest18 Nisan’da başlıyor

Koç Spor Fest18 Nisan’da başlıyor

Koç Holding’in düzenlediği gençlik ve spor festivali Koç Spor Fest, üniversite spor oyunlarına verdiği destekle büyümeye devam ediyor. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen Üniversite Oyunları’nda finaller Koç Spor Fest kapsamında 18 Nisan’da Yıldız Teknik Üniversitesi’nde başlıyor.

17.4.2016Ekonomi
Ömer Koç’tan önemli yurtdışı açılımı açıklaması

Ömer Koç’tan önemli yurtdışı açılımı açıklaması  

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, önümüzdeki dönemde yurt dışı açılım fırsatlarını titizlikle inceleyeceklerini ve küresel başarılara odaklanacaklarını söyledi.

14.4.2016Ekonomi
En akıllı yatırım

En akıllı yatırım

Tofaş, 1 milyar dolarlık yatırımla geliştirdiği ‘Fiat Egea ailesinin ikinci ürünü olan Hatchback modelinin üretimine başladı. Koç Holding ve Tofaş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, “Aramızdan zamansız ayrılan ağabeyim Mustafa Koç, Egea’ya akıllı proje demişti. Akıllı çünkü Egea hem içeride hem dışarıda gücümüzü arttıracak” dedi.

12.4.2016Ekonomi
Ömer Koç ile üretim başladı, yeni görevinde ilk açıklaması

Ömer Koç ile üretim başladı, yeni görevinde ilk açıklaması

Tofaş, Egea ailesinin ikinci ürünü olan Hatchback modelinin üretimine başladı. Törende konuşan Koç Holding ve Tofaş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, “Tofaş, son yıllarda tarihi yatırımlar gerçekleştirerek en kuvvetli dönemini yaşıyor. Bugün üretimine başladığımız Egea Hathback ile bu başarının daha da ilerilere taşınacağına inanıyorum. 1 milyar dolarlık büyük bir yatırımla hayata geçirilen Egea ailesi kapsamında, 2023 yılına kadar 1.3 milyon adet üretim ve 10 milyar dolar ihracat hedefliyoruz” dedi.

12.4.2016Ekonomi
Tofaş Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ömer Koç atandı

Tofaş Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ömer Koç atandı

Tofaş yönetim kurulu başkanlığı görevine Ömer Koç'un atandığını duyurdu.

6.4.2016Ekonomi
Koç Holding'de Mustafa Koç'un dileği oldu

Koç Holding'de Mustafa Koç'un dileği oldu

Merhum Mustafa Koç’un ardından ilk kez toplanan Koç Holding Olağan Genel Kurul’da yeni Yönetim Kurulu üyeleri belirlendi. Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç ve İpek Kıraç’ın yanısıra BoostHEAT şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Fransız Anne Lauvergeon da bağımsız üye olarak yönetime girdi.

6.4.2016Ekonomi
Koç Holding'de Mustafa Koç'suz ilk genel kurul yapıldı

Koç Holding'de Mustafa Koç'suz ilk genel kurul yapıldı

Koç Holding 52. Olağan Genel Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç'un başkanlığında toplandı. Koç Holding Genel Kurul'u Mustafa V. Koç'un 21 Ocak'ta hayatını kaybetmesinin ardından ilk kez toplandı.     

5.4.2016Ekonomi
Koç: Altay Tankı’na hazırız

Koç: Altay Tankı’na hazırız

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli savunma sanayi şirketi olan ve Altay Milli Ana Muharebe Tankı Projesi’nin ana yüklenicisi konumusundaki Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. tankın seri üretimi konusundaki iddiasını ortaya koydu.

4.4.2016Ekonomi
Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, sürdürülebilir küresel ekonomi için Türkiye'de ve uluslararası düzeyde özel sektör ve paydaşlarla iş birliği yapan Global Compact’in Türkiye Ulusal Ağı’nın Başkanlığına, Unilever Dondurma ve İçecek Kategorileri NAMETRUB Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin seçildi.di.

4.4.2016Ekonomi
Altın bu hafta yatırımcısını üzdü

Altın bu hafta yatırımcısını üzdü

Yatırımcılar bu hafta borsa ve euroyla kazanırken, dolar ve altınla zarar etti. Yatırım araçları arasından en fazla değer kazanan ise yüzde 1,23 ile borsa oldu. Bu hafta Kapalıçarşı'da işlem gören 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı yüzde 1,51 düşüşle 110,80 liraya, Cumhuriyet altınının satış fiyatı ise yüzde 0,93 gerilemeyle 745,00 liraya indi.

2.4.2016Ekonomi
Ali Koç: Ar-Ge yatırımlarımız 1,3 milyar lirayı buldu

Ali Koç: Ar-Ge yatırımlarımız 1,3 milyar lirayı buldu

Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, "Türkiye'nin teknoloji anlamında rekabet gücünü artırarak, global arenada en önemli oyunculardan ve merkezlerden biri olmasını arzuluyoruz." dedi. Koç, Ar-Ge harcamalarının 1,3 milyar lirayı bulduğunu da ifade etti.

30.3.2016Ekonomi
Aziz Kocaoğlu’ndan flaş açıklama

Aziz Kocaoğlu’ndan flaş açıklama

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, zaman zaman sözlerine yapılan yorumlarla gelen 2019’de yeniden aday olup olmayacağı konusunda ilk kez çok net konuştu. Kocaoğlu "Zirvede bırakmak gerekli. Üç yıl sonra 71 yaşında bu görevi 15 yıldır yaptığım gibi layıkıyla yaptığımı gibi 5 sene daha yapacağımı söylemek bana çok gerçekçi gelmiyor" dedi. İzin verilmeyen Yamanlar’daki Katı Atık Bertaraf Tesisi’yle ilgili çalışmaların çöpe gittiğini, Alsancak Limanın ise liman lobilerin kurban edilmemesi için büyütülmesinden yana olduğunu açıkladı.

30.3.2016Ege
Hepimiz Biriz, Eşitiz

Hepimiz Biriz, Eşitiz

Koç Holding’in "Ülkem İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum" projesinin seminerine katılan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, cinsiyet ayrımcılığının ortadan kalkmasının bu tür çalışmalara bağlı olduğuna değinerek, "Özellikle kadına şiddet eğitimle, sosyal çalışmalarla ve kültürel gelişmelerle ortadan kalkabilir. Bu konuya hem kamu, hem özel sektör ilgi gösterirse aşılabilirö dedi.

26.3.2016Ege
TEV’de Ömer Koç’un yerine gelen isim belli oldu

TEV’de Ömer Koç’un yerine gelen isim belli oldu

Türk Eğitim Vakfı’nın (TEV) Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı oldu. Eski Yönetim Kurulu Başkan olan Ömer Koç ise 3 yıl boyunca Mütevelli Heyeti’ne başkanlık edecek.

22.3.2016Eğitim
Dünyada ödül bırakmadık

Dünyada ödül bırakmadık

Türkiye, 2015 yılında 1 milyon adetlik araç satışı rekorunu kırarken, bu rekor uluslararası markaların Türkiye distribütörleri ve temsilcilerine de büyük ödüller getirdi. Birçok markanın en hızlı büyüyen pazarı 2015’te Türkiye olurken, satış sonrası hizmetlerde de dünya birincilikleri geldi. 

20.3.2016Ekonomi

Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne doğru

Bursa'da 25-26 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek zirve, Türkiye ve dünyadan iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerini ağırlayacak. Başbakan Yardımcısı Şimşek ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun açılış konuşmalarıyla başlayacak zirveye, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Symes, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Koç, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ülker de katılacak.

10.3.2016Ekonomi
Borsa İstanbul'da gongu kadın erkek eşitliği için Emine Erdoğan çaldı

Borsa İstanbul'da gongu kadın erkek eşitliği için Emine Erdoğan çaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadın erkek eşitliğinin, cinsiyet adaleti gibi bir değer kriteriyle ele alınmasının önemini vurgulayarak, "Kadınların özel sorumlulukları hesaba katılmadan sağlanan eşitlik, bazı eşitsizlikler doğurabilir" dedi. Emine Erdoğan, aynı zamanda "Türkiye’de bazı etnik ayrımlar konusunda birikmiş sorunlarımız olmuştur. Keza, 60 darbesi, 80 darbesi Türkiye tarihinin enkazlarıdır. Geçtiğimiz hafta, tarihimizin bu tür enkazlarına atıf yapan bir ifadem, çarpıtılarak bambaşka noktalara çekildi. Oysa kazanımlarıyla ve birikmiş sorunlarıyla geçmiş, hepimizin ortak geçmişidir. Cumhuriyet, milletimizin ortak eseridir, yaşadığımız coğrafyanın umut kaynağıdır, hepimiz için bir değerdir" diye devam etti.

8.3.2016Ekonomi
Kadının istihdamı nasıl arttırılır?

Kadının istihdamı nasıl arttırılır?

Son 10 yılda şirketler kadın kotaları koyarak, işe alımlarda ve terfilerde kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak kadın erkek eşitliğinde önemli yol kat ettiler. Esnek çalışmanın artması, doğum yapan kadınlara verilen ekstra izinler, rol model olan kadın liderler şirketlerde kadın istihdamını arttırdı. Bu konuda emek harcayan şirketlerin tepe yöneticileri ile görüştük.

7.3.2016IK
Koç Holding’in Mustafa Koç’a özel hazırladığı dergide kızları babalarını anlattı

Koç Holding’in Mustafa Koç’a özel hazırladığı dergide kızları babalarını anlattı

Koç Holding’in Mustafa Koç için hazırladığı ‘Değerlerinle sonsuzluğa...’ başlıklı özel dergide işadamının çocukluğundan, eğitimine, iş hayatına başlamasından, Koç Holding başkanlığına kadar önemli dönüm noktaları anlatıldı. Mustafa Koç’a ilişkin en güzel tanımlar ise kızları Esra ve Aylin Koç’tan geldi.

4.3.2016Ekonomi
Koç ailesi, bilinmeyen yönleriyle Mustafa Koç'u anlattı

Koç ailesi, bilinmeyen yönleriyle Mustafa Koç'u anlattı

Koç Holding'in 21 Ocak'ta hayatını kaybeden yönetim kurulu başkanı Mustafa Koç'un ölümünün ardından, Koç ailesi holdingin kurumsal dergisinde Mustafa Koç'un bilinmeyen yönlerini anlattı.

3.3.2016Ekonomi
Rahmi Koç, 2 ortağıyla yurtdışında otomotiv yatırımı sinyali verdi

Rahmi Koç, 2 ortağıyla yurtdışında otomotiv yatırımı sinyali verdi

Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Cenevre fuarında otomotivde küresel büyüme müjdesi verdi. Koç, “Türkiye’ye hapsolmayacağız. Biliyorsunuz Ford ve Fiat gibi iki büyük ortağımız var. Onlarla beraber yurt dışına açılacağız. Ama bunun zamanı var” diye konuştu.

2.3.2016Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Koç ailesini kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Koç ailesini kabul etti  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Koç Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç ile Koç Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç'u kabul etti. 

26.2.2016Ekonomi
Ömer Koç'tan çalışanlarına ilk mektup

Ömer Koç'tan çalışanlarına ilk mektup

Geçirdiği kalp krizinin ardından yaşamını yitiren Mustafa Koç’un ardından, Koç Holding’in yönetim kurulu başkanlığına geçen Ömer Koç tüm çalışanlarının elektronik posta hesabına mesaj gönderdi. Ağabeyi Mustafa Koç’un acısının hale tazeliğini koruduğunu hatırlatan Ömer Koç,  Koç Topluluğu olarak özellikle yurt dışı açılım fırsatlarını titizlikle inceleyeceklerini,  küresel arenada yeni başarılar için çalışacaklarını vurguladı.

24.2.2016Ekonomi
‘Görevim bayrağı daha ileri taşımak’

‘Görevim bayrağı daha ileri taşımak’

Mustafa Koç’un ani kaybının ardından Koç Holding yeni başkanını seçti. Koç Holding’den yapılan açıklamada Ömer M. Koç’un Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Y. Koç’un ise Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak atandığı belirtildi. Ekonominin lokomotifi olmayı sürdüreceklerini belirten Ömer Koç, “Görevim Mustafa Koç’un bize emanet ettiği bayrağı daha ileriye taşımak” dedi.

23.2.2016Ekonomi
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç kimdir?

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç kimdir?

Mustafa Koç’un 21 Ocak 2016 tarihinde hayatını kaybetmesinin ardından 1 aylık bir zaman dilimi geçti. Koç Holding'ten gelen açıklamaya göre Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı’nın Ömer M. Koç olduğu açıklandı. Peki, Mustafa koç’un kardeşi Ömer M. Koç kimdir?

22.2.2016Gündem
Koç Holding'in başında artık Ömer Koç olacak!

Koç Holding'in başında artık Ömer Koç olacak!

Koç Holding yönetim kurulu başkanlığına Ömer Koç getirildi. Holding'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, Koç Holding Yönetimine yeni atamalar yapıldı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç olurken, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ise Ali Y. Koç oldu.

22.2.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Dostlarıyla buluştu

Dostlarıyla buluştu

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, önceki akşam yakın dostlarıyla bir araya geldi.

5.5.2016Kelebek Yazıları
Vehbi Koç Vakfı, beynin sırları, sağlıkta eşitlik…

Vehbi Koç Vakfı, beynin sırları, sağlıkta eşitlik…

Merhabalar sevgili okurlar.

21.4.2016Haber Yazıları
Önce Varan şimdi Ulusoy!

Önce Varan şimdi Ulusoy!

Saffet Ulusoy’un vârisleri bu yılın başında 40 yıllık Varan’ı kapattı.

12.3.2016Haber Yazıları
Ömer Koç’un gözbebeği 10 yaşında

Ömer Koç’un gözbebeği 10 yaşında

BEYOĞLU’nun en güzel, “restorasyon ödüllü” binalarından birinin Koç ailesi için önemi büyük.

25.2.2016Haber Yazıları