Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER449Ahmet HAKAN402Şükrü KÜÇÜKŞAHİN208Yalçın DOĞAN167Mehmet Y. YILMAZ157Deniz SİPAHİ133Sedat ERGİN72Rauf TAMER55Cengiz ÇANDAR54Fatih ÇEKİRGE46İsmet BERKAN46Deniz Gürel45Vahap MUNYAR40Yılmaz ÖZDİL39Ertuğrul ÖZKÖK36Oktay EKŞİ33Cengiz SEMERCİOĞLU32Cüneyt ÜLSEVER28Tufan TÜRENÇ28Taha AKYOL25Kanat ATKAYA23Akif BEKİ22Erdal SAĞLAM21Yaşar SÖKMENSÜER18Mehmet Ali BİRAND16Ayşe ARMAN15Eyüp CAN15Gila BENMAYOR14Özdemir İNCE14Nedim BUBİK13Emin ÇÖLAŞAN11Rahmi TURAN11Sıtkı ŞÜKÜRER11Şükrü KIZILOT11Banu ŞEN10Hadi ULUENGİN9Tuna KİREMİTÇİ9Banu TUNA8Ertan ACAR8Soner YALÇIN8Tolga TANIŞ8Enis BERBEROĞLU7Onur BAŞTÜRK7Erdinç Çelikkan6Oral Çalışlar6Yusuf Kanlı6İzzet ÇAPA6Fatih ALTAYLI5Melis ALPHAN5Ayçe DİKMEN4Ege CANSEN4Emre KIZILKAYA4Erman TOROĞLU4Ferai TINÇ4Nihat DEMİRKOL4Cüneyt Ülsever - English3Erdal İPEKEŞEN3Hüseyin YAYMAN3Selahattin DUMAN3Selim Türsen3Tolga Tanış3Uğur GÜRSES3Adnan KAYA2Ahmet Arsan2Ayşe ARAL2Doğan HIZLAN2Eyüp Can - Referans2Gila Benmayor - English2Gökhan KİMSESİZCAN2Mehmet Ali Birand - English2Niobe2Ömür GEDİK2Özgür BOLAT2Ünsal TURAN2İbrahim IRMAK2İsmail ER2İsmet SOLAK2Abdülkadir SELVİ1Adam Adam1Ateş Yalazan1Bekir COŞKUN1Burak Bekdil1Ebru Güzel1Ebru ÇAPA1Erdem SEVGİ1Erol Aksoy1Ezgi Başaran1Fatih ÇEKİRGE - English1Fikret Bila1Göksel Bozkurt1Kubilay KESKİN1Muammer ELVEREN1Murat Yetkin1Noyan Doğan1Razi CANİKLİGİL1Reha ERUS1Savaş ÖZBEY1Semih İdiz1Serhan ASKER1Uğur VARDAN1

Kemal Kılıçdaroğlu

Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kemal Kılıçdaroğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13.330 Kemal Kılıçdaroğlu haberi bulunmuştur.

Tapu memuru Kamer Bey ile ev hanımı Yemuş Hanım'ın yedi çocuğundan dördüncüsü olarak 17 Aralık 1948′de Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde dünyaya geldi. Kendisinden on dakika önce Adil adlı bir ikizi doğdu. Ailenin daha önce sahip olduğu ‘Karabulut’ soyadı, yaşadıkları köyde herkesin aynı soyadını taşıması nedeniyle, babası tarafından 1950’lerde ‘Kılıçdaroğlu’ olarak değiştirildi. Kemal Kılıçdaroğlu ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu’nun çeşitli yerlerinde yaptı.

Elazığ Ticaret Lisesi′ni 1967′de birincilikle bitirdi. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden) 1971 yılında mezun oldu.

Devamı...

 

Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na dokunulmazlık çağrısı

Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na dokunulmazlık çağrısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Meclis grup toplantısında Başbakan Davutoğlu'na dokunulmazlıkların kaldırılması çağrısında bulundu. ''Eski bakanların dokunulmazlığı kalkmıyor'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Davutoğlu’na sesleniyorum namuslu bir adamsan, yolsuzluktan şikayet ediyorsan, gel bunların dokunulmazlığını kaldıralım'' dedi.

3.5.2016Gündem
'Her makamı elimin tersiyle iterim ama hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam'

'Her makamı elimin tersiyle iterim ama hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam'

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti grup toplantısında konuştu. Başbakan Davutoğlu, "Biz başka partiler gibi değiliz, biz siyasi menfaat peşinde koşanlardan değiliz. Bizim derdimiz Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmaktır. Biz bunun için bu yüce çatının altındayız. İnandığımız doğrulardan lekesiz, temiz siyasetten geri durmayacağız.Umudunu AK Parti'ye bağlayan milyonlar merak etmesin. Nefsimi ayaklar altına alırım, bir faninin terk etmeyeceği düşünülen her makamı elimin tersiyle iterim ama asla bu kutlu hareketteki hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam" diye konuştu.

3.5.2016Gündem
CHP Duisburg şubesi açıldı

CHP Duisburg şubesi açıldı

Almanya’nın Duisburg kentinde CHP Kuzey Ren Vestfalya (NRW) Birliği Duisburg Şubesi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Duisburg Belediye Başkanı Erkan Koçalar, CHP PM Üyesi Emre Çam ve partililerin katılımıyla açıldı.

2.5.2016Avrupa
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV'de gündeme dair soruları yanıtladı.

28.4.2016Gündem
CHP'liler sürpriz bir kentte toplanıyor

CHP'liler sürpriz bir kentte toplanıyor

CHP, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısını Mayıs ayında sürpriz bir ilde yapmaya karar verdi. CHP, Mayıs ayında 81 il başkanını Van’da toplayarak iki günlük kampa girecek

28.4.2016Gündem
Meclis'te kritik toplantı başlıyor

Meclis'te kritik toplantı başlıyor

Milletvekillerinin dokunulmazlık dosyalarının doğrudan yargıya gönderilmesini sağlayacak anayasa değişikliği konusunda Meclis süreci bugün başlıyor. Anayasa Komisyonu'nda saat 11.00'de başlayacak toplantıda AK Parti'nin sunduğu değişiklik teklifi görüşülecek. Ancak hem AK Parti'de hem de CHP'de fire bekleniyor.

28.4.2016Gündem
Erdoğan'dan anayasa çıkışı: İslam vurgusuna ihtiyaç yok

Erdoğan'dan anayasa çıkışı: İslam vurgusuna ihtiyaç yok

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın, “Yeni anayasada laiklik olmasın” sözlerine ilişkin, “AK Parti’yi kurarken laiklikle ilgili düşüncemizi programa koymuştuk. İsmail Bey de parti mensubu olarak o programı kabul etmiştir. Ancak, anayasa çalışmaları gündemde iken şahsi görüşünü ortaya koymuştur. Laikliği ladinilik, din karşıtlığı gibi sunar ve uygularsanız elbette itirazlarla karşılaşırsınız” dedi. Erdoğan “Yeni anayasada İslami vurgu olmalı” görüşleri için de “Bunlar boş şeyler. Ben bir Müslüman olarak inancımı yaşayabiliyorsam mesele bitmiştir” yorumu yaptı. Hırvatistan ziyaretinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan özetle şu mesajları verdi:

28.4.2016Gündem
Kahraman’ın laiklik sözlerine tepki yağıyor: Koltuğu bırak

Kahraman’ın laiklik sözlerine tepki yağıyor: Koltuğu bırak

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Anadolu Ajansı’nın önceki günkü haberine göre “Yeni anayasada laiklik tarifi olmamalıdır, dindar anayasa yapmalıyız” demişti. Kahraman tepkiler üzerine dün yaptığı açıklamada ise “İÜ’deki ‘Yeni Anayasa, Yeni Türkiye’ sempozyumunda şahsi düşüncelerimi ifade ettim. Konuşmamın bütününde 1937 yılında anayasaya kelime olarak dercedilen laikliğin tanımının yapılması gerektiğine vurgu yaptım.  Net bir biçimde tarif edilmeli, istismar edilmesinin önüne geçilmelidir” ifadesini kullandı. 

27.4.2016Gündem
Meclis Başkanı Kahraman'dan yeni 'laiklik' açıklaması

Meclis Başkanı Kahraman'dan yeni 'laiklik' açıklaması

Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın dün söylediği 'Laiklik yeni anayasada olmamalı' sözleri büyük tartışma yarattı. MHP ve CHP'den sert tepki geldi. Kahraman akşam saatlerinde yeni bir açıklama yaptı, "Şahsi düşüncelerimi ifade ettim" dedi. Kahraman'ın açıklamasında "Laikliğin farklı inanç gruplarına sağladığı hürriyetlerin mevzuatta yer bulması, devlet ve milleti karşı karşıya getirmeyen bir laikliğin tarifi ve tatbikatı yeni anayasada olmalıdır" ifadeleri yer aldı.

26.4.2016Gündem
Liderlerin dokunulmazlık dosyaları TBMM'de

Liderlerin dokunulmazlık dosyaları TBMM'de

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanları Demirtaş ve Yüksekdağ ile MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin de aralarında olduğu bazı milletvekillerine ait 25 dokunulmazlık dosyası TBMM Başkanlığına sunuldu - Meclis'e gelen dokunulmazlık dosyalarının sayısı 600'e ulaştı    

26.4.2016Gündem
20 fezleke Başbakanlık'ta

20 fezleke Başbakanlık'ta

Adalet Bakanlığı tarafından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın da aralarında bulunduğu 13 milletvekili hakkında "dokunulmazlıklarının kaldırılması" istemiyle hazırlanan 20 fezleke, TBMM Başkanlığına sunulmak üzere Başbakanlığa gönderildi.

26.4.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan Kahraman'a sert sözler

Kılıçdaroğlu'ndan Kahraman'a sert sözler

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Yeni Anayasa'da laiklik olmayacak' diyen TBMM Başkanı İsmail Kaharaman'a sert tepki verdi: ayın Başkan sakın unutma CHP parlamentoda olduğu sürece başkanlık sistemi Türkiye’ye asla gelemez. Ortadoğu’da kan gövdeyi götürüyor hala mı ders almadın sen. Meclis Başkanı'na söylemek isterim. Ya bu devlete cumhuriyete, basın özgürlüğüne, kadın erkek eşitliğine laik devlete inan ya da o koltuğu terk et

26.4.2016Gündem
Davutoğlu'ndan Kilis garantisi: Saldırı olmadan önleyeceğiz

Davutoğlu'ndan Kilis garantisi: Saldırı olmadan önleyeceğiz

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kilis için yapılan güvenlik toplantısından çıkan sonucu açıkladı: İlave İHA'larla sınırın gözetlenmesini ve Kilis'e dönük saldırıların önceden haber alınarak önlenmesini sağlayacağız

26.4.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'na hakaret iddiasına takipsizlik

Kılıçdaroğlu'na hakaret iddiasına takipsizlik

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, evinin balkonuna astığı "Sayın Kılıçdaroğlu, olsa olsa diktatör bozuntusu siz olursunuz" ibaresi bulunan pankartla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma yürütülen vatandaş için "takipsizlik" kararı verdi.

26.4.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan Meclis Başkanı'na 'laiklik' tepkisi

Kılıçdaroğlu'ndan Meclis Başkanı'na 'laiklik' tepkisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın 'Laiklik bir kere yeni Anayasa'da olmamalıdır' sözlerini eleştirerek, "Toplumsal barışımıza çoktandır kastedenlerin bu ilkeyi yok saymasına şaşırmamalıyız. Laiklik, herkes dinini özgürce yaşasın diye var İsmail Kahraman" dedi.

26.4.2016Gündem
Bahçeli'den Kahraman'a 'laiklik' tepkisi

Bahçeli'den Kahraman'a 'laiklik' tepkisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anayasa'ya göre seçilmiş TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın, Anayasa'nın ilk dört maddesini tartışmaya açmasının doğru bulmadığını belirtti.

26.4.2016Gündem
TBMM Başkanı İsmail Kahraman: Laiklik yeni anayasada olmamalı

TBMM Başkanı İsmail Kahraman: Laiklik yeni anayasada olmamalı

Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman, “Yeni anayasada laiklik tarifi olmamalıdır” dedi. Kahraman'ın bu açıklamasına CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Sınırdan roket yağıyor ama tek derdiniz laiklik” diyerek tepki gösterdi.

26.4.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan 'AYM töreninde Erdoğan ile tokalaşmama' yorumu

Kılıçdaroğlu'ndan 'AYM töreninde Erdoğan ile tokalaşmama' yorumu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesi'ndeki törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tokalaşmaması konusunda, "Ellerim de temiz, gönlüm de temiz, kalbim de temiz. Kin, başkaları yüreğinde besliyorsa onu herhalde insan yerine koymamak lazım" dedi.

25.4.2016Gündem
Törende Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında soğuk anlar

Törende Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında soğuk anlar 

ANAYASA Mahkemesi'nin kuruluşunun 54. yıldönümü için düzenlenen törende soğuk rüzgar esti.  

25.4.2016Gündem
Kazım Koyuncu'nun babası son yolculuğuna uğurlandı

Kazım Koyuncu'nun babası son yolculuğuna uğurlandı

Kansere kurban verdiğimiz Karadenizli sanatçı Kazım Koyuncu’nun ardından, Artvin’in Hopa ilçesinde yaşayan babası Cavit Koyuncu da, akciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Ailenin büyük oğlu Hüseyin Koyuncu’nun da kanser hastalığı ile mücadele ettiği belirtiliyor. Baba Cavit Koyuncu, daha önce verdiği bir röportajda, "Benim kanser hastalığım hiç önemli değil. Ben yaşımı almış bir insanım. Ama oğlumu 33 yaşında toprağa verdim. Çernobil Faciası sonrası bacak bacak üstüne atıp çay içenlere şimdi soruyorum; suçlu kim? Siz değil misiniz? Bunun ceremesini kim çekecek" diye sormuştu.

24.4.2016Gündem
Anıtkabir'de dikkat çeken ayrıntı

Anıtkabir'de dikkat çeken ayrıntı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 96. açılış yıldönümü kutlamaları devlet erkanının Anıtkabir'i ziyareti ile başladı. Ziyarette dikkat çeken bir ayrıntı vardı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu yan yana görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde Karaman'daki cinsel istismar olayının ortaya çıkmasının ardından CHP lideri Kılıçdaroğlu, Bakan Ramazaonoğlu'nun söylediği sözleri eleştirmiş ve ''birilerinin önüne yatmış'' suçlamasında bulunmuştu. Kılıçdaroğlu'nun sözleri büyük tepki çekmişti.

23.4.2016Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Ergenekon kararı yorumu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Ergenekon kararı yorumu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Yargıtay'ın Ergenekon kararı hakkında konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu kararla ilgili olarak, "Karar geçmişte yaptığımız eleştirilerin ne kadar haklı olduğunu gösteriyor" ifadelerini kullandı.

21.4.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Her CHP'li hapse girmeye hazır olmalı

Kılıçdaroğlu: Her CHP'li hapse girmeye hazır olmalı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti olarak dokunulmazlıkların kaldırılmasını vadettiklerini hatırlattı, "Bu ülkede akademisyenler, askerler, gazeteciler, genelkurmay başkanı hapse giriyorsa, demokrasi mücadelesi veren her CHP’li hapse girmeye hazır olmalı" dedi.

19.4.2016Gündem
Anayasa değişikliği, 129 milletvekilini etkileyecek

Anayasa değişikliği, 129 milletvekilini etkileyecek

Karma Komisyonda, 129 milletvekiline ait 567 dokunulmazlık dosyası bulunuyor. 129 milletvekilinin 25'i AK Parti'li, 51'i CHP'li, 45'i HDP'li, 7'si MHP'li, biri ise bağımsız.

17.4.2016Gündem
Fire toto

Fire toto

Dokunulmazlık dosyalarının Meclis’te görüşülmeden savcılara gönderilmesine ilişkin anayasa değişikliği, önümüzdeki hafta TBMM Anayasa Komisyonu’nda görüşülecek. Kulislerde, oylamada AK Parti dahil tüm partilerden ‘hayır’ oyu çıkabileceği konuşulurken, ‘fire toto’ oynanmaya başlandı bile. Anayasa değişikliği için gerekli olan 367 oya ulaşılsa da oylama, siyasi parti liderlerinin ‘fireler’ üzerinden gücünü ispat edeceği bir sınava dönüşecek.

17.4.2016Gündem
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için ağır konuştu: Son zamanlarda iyice gemi azıya aldı ve seviyesini iyice aşağıların aşağısına çekti

15.4.2016Gündem
CHP'liler 'yatarak' eylem yaptı

CHP'liler 'yatarak' eylem yaptı

CHP Konak İlçe Örgütü, çocuklara yönelik cinsel istismar olaylarına dikkat çekmek için ilginç bir eyleme imza attı ve hep birlikte halkın önüne yattı.

15.4.2016Gündem
CHP'de dokunulmazlık isyanı çıktı

CHP'de dokunulmazlık isyanı çıktı

Sezgin Tanrıkulu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Ak Parti'nin teklifine destek vereceğiz' sözlerine Twitter üzerinden karşı çıktı: Ne pahasına olursa olsun yaptırmayacağız

15.4.2016Gündem
CHP heyetinden Hani'de yaralanan askerlere ziyaret

CHP heyetinden Hani'de yaralanan askerlere ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığındaki CHP heyeti, askeri casusluk davasında yargılandıktan sonra beraat eden ve Diyarbakır’ın Hani İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin bomba yüklü tankerle yaptıkları saldırıda yaralanan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ersel Ezen’i Diyarbakır Asker Hastanesi’nde ziyaret etti.

15.4.2016Ekonomi
MHP 'Evet' dedi... Üç parti dokunulmazlık için anlaştı

MHP 'Evet' dedi... Üç parti dokunulmazlık için anlaştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural da Ak Parti'nin TBMM'ye getirdiği milletvekilliği dokunulmazlığını düzenleyen teklife 'evet' oyu vereceklerini açıkladı

14.4.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Dokunmaya oyumuz evet

Kılıçdaroğlu: Dokunmaya oyumuz evet

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, AK Parti’den gelecek dokunulmazlık kaldırmada ‘bakanları dışarıda tutalım’ teklifine evet diyeceklerini açıkladı. Kılıçdaroğlu gerekçelerini, “Yolsuzluğu parlamentoda milletvekili yapmaz. Bakan yapar. Biz buna ‘evet’ diyeceğiz. AK Partililerin yüzlerini ortaya çıkarmak için” diye açıkladı.

14.4.2016Gündem
HDP'li Tan: PKK acilen silahları sustursun

HDP'li Tan: PKK acilen silahları sustursun

HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, "PKK'nın acilen silahları susturması lazım. Devletin de acilen demokratikleşme, hak ve özgürlükleri genişletmesi, sorunun çözümüyle ilgili her türlü kesimle müzakereye başlaması lazım" dedi.

13.4.2016Gündem
CHP heyeti Yüksekova'ya alınmadı

CHP heyeti Yüksekova'ya alınmadı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak başkanlığındaki heyet, güvenlik gerekçesiyle Yüksekova’ya alınmadı.

13.4.2016Gündem
Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

Başbakan Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti 5. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda konuştu.

13.4.2016Gündem
Erdoğan dava açtı, Kılıçdaroğlu davayla yanıt verdi

Erdoğan dava açtı, Kılıçdaroğlu davayla yanıt verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Tabipler Birliğini (TTB) ziyaretindeki ifadeleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına "Cumhurbaşkanına hakaret"ten suç duyurusunda bulundu. Erdoğan, ayrıca 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Kılıçdaroğlu da suç duyurusu ve davaya Twitter'dan yanıt verdikten sonra Erdoğan hakkında dava açtı. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 6 Nisan'da muhtarlarla bir araya geldiği toplantıdaki konuşmasında kendisine hakaret ettiği iddiasıyla 100 bin lira manevi tazminat istedi.

13.4.2016Gündem
İzmir’de afiş gerginliği

İzmir’de afiş gerginliği

İZMİR’de CHP Genel Başkanı, İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik hazırlanan üzerinde "Ağzından çıkanı kulağı duymuyor. Küfür etme İzmir istemiyor" yazılı afişler çeşitli caddelerdeki duvarlara asıldı. CHP’li gençler ve yöneticiler, bir kamyon dolusu afiş toplarken, İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, İzmir Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü hakkında görevlerini yapmadıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

12.4.2016Gündem
İzmir'de gergin gece

İzmir'de gergin gece

İzmir'de CHP Genel Başkanı, İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik hazırlanan üzerinde "Ağzından çıkanı kulağı duymuyor. Küfür etme İzmir istemiyor" yazılı afişler çeşitli caddelerdeki duvarlara asıldı.

12.4.2016Ege
Kılıçdaroğlu'ndan olay sözler

Kılıçdaroğlu'ndan olay sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu " Hırsızları korudular mı korumadılar mı? Hırsızların altına yattılar mı yatmadılar mı? Yine kıyameti koparacaklar? Kim hırsızın önüne yatarsa karşısında beni bulur... Benim vicdanım rahat" dedi.

12.4.2016Gündem
Erdoğan: Hayalim gerçekleşiyor

Erdoğan: Hayalim gerçekleşiyor

İstanbul Ümraniye’de hastane açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi hayalim gerçekleşiyor. Şehir hastaneleri bir bir hayata geçiyor” dedi.

10.4.2016Gündem
O tartışma İzmir'e sıçradı

O tartışma İzmir'e sıçradı

SİYASETTE "Önüne yatmak" sözünün tartışması sürüyor.

10.4.2016Ege
Yeni bir siyah beyaz sayfa

Yeni bir siyah beyaz sayfa

Beşiktaş için bugün, yeni bir sayfanın açılacağı tarihi bir gün... Yapımı 3 yıl süren Vodafone Arena, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından saat 16.30’da resmen açılıyor. İlk maç ise, yarın Bursaspor ile oynanacak.

10.4.2016Futbol
Erdoğan: Kılıçdaroğlu yok hükmünde

Erdoğan: Kılıçdaroğlu yok hükmünde

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ‘önüne yatma’ polemiğinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ‘yok hükmünde’ ilan etti. 'Vatandaş Erdoğan olarak konuşuyorum' diyen Cumhurbaşkanı, hükümeti kastederek tüm arkadaşlarından da bu kararına uymasını beklediğini söyledi.

9.4.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Belli ki bir sorun var ama

Belli ki bir sorun var ama

CUMHURBAŞKANI ile Başbakan arasında bir “kara kedi” mi var?

28.4.2016Haber Yazıları
Sıra laikliğe mi geldi?

Sıra laikliğe mi geldi?

Meclis Başkanı İsmail Kahraman da 68 kuşağından, biliyor muydunuz?

26.4.2016Haber Yazıları
Dokunulmazlıkta referandum riski

Dokunulmazlıkta referandum riski

DOKUNULMAZLIKLARLA ilgili ilk sınav Anayasa Komisyonu’nda verilecek.

19.4.2016Haber Yazıları
Cemaat’i ancak Erdoğan bitirebilirdi

Cemaat’i ancak Erdoğan bitirebilirdi

TÜRK Silahlı Kuvvetleri bitirmeye kalkışsaydı.

17.4.2016Haber Yazıları
Biz Müslüman değil miyiz Sayın Cumhurbaşkanı

Biz Müslüman değil miyiz Sayın Cumhurbaşkanı

‘SAYIN Cumhurbaşkanı, Mısır’a niye teşekkür ettiniz’ diyenlerden olmayacağım.

15.4.2016Haber Yazıları
Şimdi yüzünüz kızardı mı?

Şimdi yüzünüz kızardı mı?

SEN genç insan...

14.4.2016Haber Yazıları
Mülayim Kemal Bey'den, aşırı sert Kemal Bey'e

Mülayim Kemal Bey'den, aşırı sert Kemal Bey'e

KEMAL Bey’in son katıldığı Tarafsız Bölge ile ilgili söyleyeceğim şey şudur:

14.4.2016Haber Yazıları
Teflon tava gibi parti

Teflon tava gibi parti

İKTİDAR partisi, teflon kaplı bir tavaya benziyor. Hiçbir şey üzerine yapışmıyor.

11.4.2016Haber Yazıları