Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER455Ahmet HAKAN412Şükrü KÜÇÜKŞAHİN208Yalçın DOĞAN167Mehmet Y. YILMAZ161Deniz SİPAHİ133Sedat ERGİN72Rauf TAMER55Cengiz ÇANDAR54Fatih ÇEKİRGE47İsmet BERKAN47Deniz Gürel45Vahap MUNYAR40Yılmaz ÖZDİL39Ertuğrul ÖZKÖK37Oktay EKŞİ33Cengiz SEMERCİOĞLU32Cüneyt ÜLSEVER28Tufan TÜRENÇ28Taha AKYOL25Kanat ATKAYA23Akif BEKİ22Erdal SAĞLAM21Yaşar SÖKMENSÜER18Mehmet Ali BİRAND16Ayşe ARMAN15Eyüp CAN15Gila BENMAYOR14Özdemir İNCE14Nedim BUBİK13Emin ÇÖLAŞAN11Rahmi TURAN11Sıtkı ŞÜKÜRER11Şükrü KIZILOT11Banu ŞEN10Hadi ULUENGİN9Tuna KİREMİTÇİ9Banu TUNA8Ertan ACAR8Soner YALÇIN8Tolga TANIŞ8Enis BERBEROĞLU7Onur BAŞTÜRK7Erdinç Çelikkan6Oral Çalışlar6Yusuf Kanlı6İzzet ÇAPA6Fatih ALTAYLI5Melis ALPHAN5Ayçe DİKMEN4Ege CANSEN4Emre KIZILKAYA4Erman TOROĞLU4Ferai TINÇ4Murat Yetkin4Nihat DEMİRKOL4Cüneyt Ülsever - English3Erdal İPEKEŞEN3Hüseyin YAYMAN3Selahattin DUMAN3Selim Türsen3Tolga Tanış3Uğur GÜRSES3Adnan KAYA2Ahmet Arsan2Ayşe ARAL2Doğan HIZLAN2Eyüp Can - Referans2Gila Benmayor - English2Gökhan KİMSESİZCAN2Mehmet Ali Birand - English2Niobe2Ömür GEDİK2Özgür BOLAT2Ünsal TURAN2İbrahim IRMAK2İsmail ER2İsmet SOLAK2Abdülkadir SELVİ1Adam Adam1Ateş Yalazan1Bekir COŞKUN1Burak Bekdil1Ebru Güzel1Ebru ÇAPA1Erdem SEVGİ1Erol Aksoy1Ezgi Başaran1Fatih ÇEKİRGE - English1Fikret Bila1Göksel Bozkurt1Kubilay KESKİN1Muammer ELVEREN1Noyan Doğan1Razi CANİKLİGİL1Reha ERUS1Savaş ÖZBEY1Semih İdiz1Serhan ASKER1Uğur VARDAN1

Kemal Kılıçdaroğlu

Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kemal Kılıçdaroğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13.498 Kemal Kılıçdaroğlu haberi bulunmuştur.

Tapu memuru Kamer Bey ile ev hanımı Yemuş Hanım'ın yedi çocuğundan dördüncüsü olarak 17 Aralık 1948′de Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde dünyaya geldi. Kendisinden on dakika önce Adil adlı bir ikizi doğdu. Ailenin daha önce sahip olduğu ‘Karabulut’ soyadı, yaşadıkları köyde herkesin aynı soyadını taşıması nedeniyle, babası tarafından 1950’lerde ‘Kılıçdaroğlu’ olarak değiştirildi. Kemal Kılıçdaroğlu ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu’nun çeşitli yerlerinde yaptı.

Elazığ Ticaret Lisesi′ni 1967′de birincilikle bitirdi. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden) 1971 yılında mezun oldu.

Devamı...

 

Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

Hurafeyi değil İslam'ı öğretti

Hurafeyi değil İslam'ı öğretti

İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, Türkiye’nin dört bir yanından binlerce seveninin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı. Sevenleri, cenaze töreninde gözyaşlarına hâkim olamadı. Antalya’dan 6 yaşındaki oğlu ve eşiyle birlikte törene katılan Hesna Köse “Türkiye’de insanların Kuran’la tanışmasına vesile oldu” diye konuştu.

24.6.2016Gündem
Yıldırım'dan referandum açıklaması

Yıldırım'dan referandum açıklaması

İngiltere'deki referandum sonuçlarını değerlendiren Başbakan Binali Yıldırım, "Kampanya esnasında sayın Cameron, Türkiye üzerinden bazı acayip, garaip laflar etmesine rağmen İngiliz seçmeni bu sözlere itibar etmemiş, Türkiye hakkındaki düşüncelerinin doğru olmadığını da bu kampanyayla sayın Cameron'a bildirmiştir" dedi.

24.6.2016Gündem
Oktay Vural'dan o iddiaya çok sert yanıt

Oktay Vural'dan o iddiaya çok sert yanıt

MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, "MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir. MHP siyasi tarihinde Güneş Motel sicili olmamış ve olmayacaktır" dedi.

24.6.2016Gündem
Yaşar Nuri Öztürk son yolculuğuna uğurlandı

Yaşar Nuri Öztürk son yolculuğuna uğurlandı

Uzun süredir kanser hastalığı ile mücadele eden ve önceki gün hayatını kaybeden ilahiyatçı yazar Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk son yolculuğuna uğurlandı. Öztürk, cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kanlıca’daki aile kabristanlığına defnedildi.

24.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Ciddiye almıyorum

Kılıçdaroğlu: Ciddiye almıyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türkiye'nin Avrupa Birliği'ni referanduma götürmesine ilişkin soruya, "Ciddiye almıyorum" dedi.

23.6.2016Gündem
CHP'li Böke: Anayasa Mahkemesine hızla gedeceğiz

CHP'li Böke: Anayasa Mahkemesine hızla gedeceğiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, yüksek yargıda yapılacak yeni düzenlemeye ilgili, "Yargıya dair ortaya çıkan düzenlemelere ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne hızla gedeceğiz" dedi.

22.6.2016Gündem
HDP milletvekilleri ifadeye çağrıldı

HDP milletvekilleri ifadeye çağrıldı

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Muş milletvekilerimiz Ahmet Yıldırım ve Burcu Çelik Özkan ifadeye çağrıldı. Ama tabi arkadaşlarımız ifade vermeye gitmeyecek" dedi.

22.6.2016Gündem
Milletvekilleri dokunulmazlıkta söz artık yargının

Milletvekilleri dokunulmazlıkta söz artık yargının

Adalet Bakanlığı, TBMM tarafından iletilen 139 milletvekili hakkındaki 682 dosyanın tamamını ilgili savcılıklara gönderdi. Çeşitli suçlardan 152 milletvekili hakkında hazırlanan 799 dosya önümüzdeki günlerde açılacak

22.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan gazetecilerin tutuklanmasına tepki

Kılıçdaroğlu'ndan gazetecilerin tutuklanmasına tepki

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Özgür Gündem Gazetesi ile dayanışmak için başlatılan "Nöbetçi Genel Yayın Yönetmenliği" kampanyasına katılarak gazetenin bir günlük yayın yönetmenliği görevini üstlenen ve "Terör örgütü propagandası yapmak"tan tutuklanan Şebnem Korur Fincancı, Ahmet Nesin ve Erol Önderoğlu için konuştu: oturuyor. Bu aydınlar, ellerine bomba alıp eylem yaptılarsa hapse atın, valilere telefon açıp bunlar dokunmayın dedilerse bunları alın içeriye. Siz Türkiye'nin dünyada bozulan imajına katkı yapıyorsunuz.

21.6.2016Gündem
Seri katil tefrikası

Seri katil tefrikası

ÜÇ cinayetin zanlısı olarak aranan Atalay Filiz’i yakalatan dolmuş şoförleri ödül almak için heyecanla bekliyor.

20.6.2016OkurTemsilcisi
Hesabını teker teker sorarız

Hesabını teker teker sorarız

Almanya’nın Köln kentindeki Heumarkt Meydanı’nda toplanan yüzlerce CHP’li, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazelerinde yapılan saldırıları kınadı.

19.6.2016Avrupa
'Türkiye’nin bozulan imajı turist gelmesini engelliyor'

'Türkiye’nin bozulan imajı turist gelmesini engelliyor'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maslak’ta bir otelde düzenlenen "Turizm sektörünün krizi ve belediyelerimiz" konulu toplantıda konuştu.

18.6.2016Ekonomi
Kılıçdaroğlu: Benim anketörlerim sizlersiniz

Kılıçdaroğlu: Benim anketörlerim sizlersiniz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karşıyaka Bostanlı'da taksi durağını ziyaret etti. Kılıçadaroğlu, taksi şoförlerine "Ben anket firmalarına kamuoyu araştırması yaptırmıyorum. Benim anketörlerim sizlersiniz" dedi.

17.6.2016Ege
Provokasyon broşürü

Provokasyon broşürü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan arasında başlayıp CHP ile AK Parti Hükümeti arasında süren “teröristleri ziyaret” tartışması, önceki gece Ankara’nın bazı semtlerinde görülen ve 24 CHP milletvekilini hedef alan ‘kınama’ listesiyle farklı bir boyuta taşındı.

16.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu:Bize kurşun sıkabilirler

Kılıçdaroğlu:Bize kurşun sıkabilirler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de kendisini havalimanında karşılayan partililere yaptığı konuşmada, şehit cenazesinde kendisine atılan kurşunu kastederek, "Bize mermi atabilirler, bize kurşun sıkabilirler, bizim üstümüze gelebilirler ama hiçbir baskıya boyun eğmeyeceğiz. Hiç bir baskıya" dedi. Bu sözler üzerine partililer, "Feriştahı gelse bizi yıldıramaz" sloganı attı. Kılıçdaroğlu da aynı sözü tekrarladı.

16.6.2016Gündem
Fethi Yaşar Saray’a çıktı destek istedi

Fethi Yaşar Saray’a çıktı destek istedi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda görüşme yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ilçeyle ilgili hazırladığı sorunları 2 dosya halinde Erdoğan’a iletti.

16.6.2016Ankara
Kemal Kılıçdaroğlu tazminat kazandı

Kemal Kılıçdaroğlu tazminat kazandı

CHP Tüzel Kişiliği ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Güneş Gazetesinde geçen yıl şubat ayında yayınlanan haberlerin iftira niteliğinde olduğu ve kişilik haklarına saldırıldığı gerekçesiyle açtıkları davaları kazandı. İki ayrı mahkeme söz konusu haberleri yayınlanan gazeteyi tazminat ödemeye mahkum etti.

16.6.2016Gündem
Böke'den Alperen Ocağı'nın açıklamasına yanıt geldi

Böke'den Alperen Ocağı'nın açıklamasına yanıt geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, "Birkaç gün sonra gerçekleşecek olan LGBTİ bireylerinin Onur Yürüyüşü’ne karşı, bir mafya grubu çıkmış, bu yürüyüşe engel olacağını açıkça ifade ediyor. Takipte olduğumuzu da buradan açıkça ifade ediyoruz. Aynı olmayacağız, farklı olacağız, farklılıklarımızla birlikte yaşayacağız" diye konuştu.

15.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'na anlamlı hediye

Kılıçdaroğlu'na anlamlı hediye

İZMİR'in Foça İlçesi'nde CHP örgütü, genel başkanları Kemal kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret etti. Parti yöneticileri, Kılıçdaroğlu'na Foça'da bulunan Atatürk Adası'nın çerçevelenmiş fotoğrafını hediye etti.

15.6.2016Ege
Kılıçdaroğlu ve Demirtaş hakkındaki 11 fezleke Başsavcılık'ta

Kılıçdaroğlu ve Demirtaş hakkındaki 11 fezleke Başsavcılık'ta

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş ve CHP Ankara Milletvekili Gök hakkında, "Cumhurbaşkanına hakaret" ve "Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ve devletin yargı organlarını alenen aşağılamak" suçlarını içeren toplam 11 fezleke Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına ulaştı.

15.6.2016Gündem
Başbakan Binali Yıldırım: Halt etmiş... Saçma... Zırva...

Başbakan Binali Yıldırım: Halt etmiş... Saçma... Zırva...

Başbakan Binali Yıldırım, Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi’ne bağlı Tunçbilek Beldesi’ndeki Garp Linyitleri İşletmeleri’nde (GLİ) yeraltı kömür ocağına inip işçilerle iftar yaptı. Başbakan Yıldırım, TRT’deki programda ’namaz kılmayan hayvandır’ diyen Prof. Dr. Mustafa Aşkar için ise, "Halt etmiş. Kim söylediyse zırva" dedi.

14.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'dan Binali Yıldırım'a iki sorulu cevap

Kılıçdaroğlu'dan Binali Yıldırım'a iki sorulu cevap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım'ın "ABD tipi başkanlık için masaya oturalım" çağrısına yanıt verdi

14.6.2016Gündem
İzmir'de üç gün üç lider

İzmir'de üç gün üç lider

İZMİR, bu hafta perşembe gününden itibaren üç gün üst üste sırasıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım'ı ağırlayacak.

14.6.2016Ege
Başbakan Yıldırım: Varsın orada kalsın vize muafiyeti

Başbakan Yıldırım: Varsın orada kalsın vize muafiyeti

Başbakan Binali Yıldırım'dan Avrupa Birliği'ne sert sözler: Son zamanda önümüze bir şey çıkardılar. Bunların alışkanlığı. Son söyleyeceklerini saklarlar, saklarlar tam işler yoluna gireceği zaman çıkartırlar. Terörle mücadele şartını çıkardılar. Bu dostluğa sığar mı? Bu şartlar altında asla ve asla terörle mücadele kanununda herhangi bir değişiklik söz konusu olmaz. Bunun sonucu vize muafiyeti olsa dahi. Varsın orada kalsın vize muafiyeti.

14.6.2016Gündem
Bahçeli: Bu densizliği hoşgörmek mümkün değil

Bahçeli: Bu densizliği hoşgörmek mümkün değil

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde atılan mermi densizliktir. Bu densizliği hoş görmek mümkün değildir" dedi. Bahçeli ayrıca, "Türkiye'de cami avlularında kavga edilirse, namaz kılmayanlara da hayvan suçlaması getirilirse sorarım size birlikte nasıl yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

14.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu: Terörün iğrenç yüzü...

Kılıçdaroğlu: Terörün iğrenç yüzü...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tunceli'nin Ovacık ilçesindeki terör saldırısına tepki gösterdi.

13.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu şehit aileleriyle iftarda buluşacak

Kılıçdaroğlu şehit aileleriyle iftarda buluşacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu perşembe akşamı  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Havagazı Fabrikası’nda şehit ailelerine vereceği iftar yemeğine katılmak için İzmir’e geliyor. 

13.6.2016Gündem
Akademisyen pastacı son yolculuğuna uğurlandı

Akademisyen pastacı son yolculuğuna uğurlandı

İSTANBUL’da 93 yıldır hizmet veren Kadıköy'ün sembol markalarından Baylan Pastaneleri’nin kurucusu Filip Lenas’ın oğlu duayen pastacı Harry Lenas’ın cenazesi, Taksim Ayia Triada Rum Ortodoks Kilisesi’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından Şişli Rum Mezarlığı’nda toprağa verildi.

13.6.2016Gündem
Şehit cenazesindeki saldırganlık

Şehit cenazesindeki saldırganlık

İSTANBUL’da şehitler için düzenlenen cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırı, görmezden gelmenin sorunları çözmeye yetmediğinin, hatta daha da büyüttüğünün yeni bir örneği.

13.6.2016OkurTemsilcisi
Kılıçdaroğlu: Ne zamandan beri camiler siyasette arena olmaya başladı?

Kılıçdaroğlu: Ne zamandan beri camiler siyasette arena olmaya başladı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi’ne kendisine destek için gelen partililere hitap ederek, "Mübarek bir aydayız. Eğer cenaze namazına gidip namaz kılıyorsanız ve birileri orada size provokasyonlarla hakaret etmeye kalkıyorsa onların hiçbirisi Müslüman değildir. Hiçbirisi Müslümanlığı bilmiyor. Hiçbirisi insan sevgisini bilmiyor. Ne zamandan beri camiler siyasette arena olmaya başladı? Ne zamandan beri camiler bir partinin arka bahçesi haline dönüştürülmeye başlandı? Biz ibadet mekanlarına siyasetin girmesini istemeyiz. Siyaset ayrı ibadet ayrı" dedi.

11.6.2016Gündem
CHP'lilerden Kılıçdaroğlu’na destek

CHP'lilerden Kılıçdaroğlu’na destek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek için 81 ilden gelen partililer Ankara'da genel merkez önünde toplandı.

11.6.2016Gündem
Fezlekeler Adalet Bakanlığı’na gönderildi

Fezlekeler Adalet Bakanlığı’na gönderildi

Meclis'te bulunan dokunulmazlık dosyaları, savcılık ve mahkemelere ulaştırılmak üzere Adalet Bakanlığı'na gönderildi.

10.6.2016Gündem
Cenazede ilginç anlar

Cenazede ilginç anlar

Mardin’in Midyat ilçesindeki terörist saldırıda şehit olan polis memuru Nefise Özsoy bugün Edirne’de son yolculuğuna uğurlanıyor. Şehit polisin gazi eşinin namaz öncesi yerini değiştirmesi dikkat çekti.

10.6.2016Gündem
Adana’dan mermili tehdide tepki

Adana’dan mermili tehdide tepki

ADANA CHP İl Başkan Ayhan Barut, şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı gerçekleştirenlerin kendilerine verilen talimatları yerine getiren piyonlar olduğunu belirterek saldırıyı gerçekleştirenleri ve arkasındaki zihniyeti kınadı.

10.6.2016Çukurova
Kılıçdaroğlu'ndan şehit aileleri derneğine ziyaret

Kılıçdaroğlu'ndan şehit aileleri derneğine ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gazilerimize ve şehitlerimize güzel laflar ediyoruz ama yeri, zamanı gelince haklarını teslim etmiyoruz. Haklarını da teslim etmemiz lazım. Bu, insan olmanın da ötesinde bir vefa duygusudur. Ülkesi için bu kadar büyük fedakarlık yapan insanlara bizim de aynı fedakarlığı kısmen de olsa göstermemiz gerekir” dedi.

10.6.2016Gündem
Edirne'de şehit polis Nefize Özsoy'un cenazesinden sonra arbede!

Edirne'de şehit polis Nefize Özsoy'un cenazesinden sonra arbede!

Mardin’de Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne terör örgütü PKK’nın bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden 32 yaşındaki Nefize Özsoy, memleketi Edirne’de yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkan adaylarından Merak Akşener’in de katıldığı törende imamın şehitler için dua okuduğu sırada Atatürk ve silah arkadaşlarını adını da anması üzerine büyük bir alkış tufanı koptu. Kemal Kılıçdaroğlu’nun makam aracına binip ayrıldığı sırada sözlü sataşma üzerine çıkan arbedeye sinirlenen şehit babası Süleyman Çetin, "Ya bir de beni düşünün, ne demek bu ya" diye isyan edip ağladı.

10.6.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'na havaalanında coşkulu karşılama

Kılıçdaroğlu'na havaalanında coşkulu karşılama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu Atatürk Havalimanı'nda kalabalık bir grup karşıladı.

9.6.2016Gündem
'Kemal Kılıçdaroğlu'na suikast düzenlenecek' iddiası

'Kemal Kılıçdaroğlu'na suikast düzenlenecek' iddiası

CNN TÜRK'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Gece Görüşü programına katılan Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk'ten çok önemli bir iddia gündeme geldi. Öztürk, CHP Genel Merkezi'ne Kılıçdaroğlu'nun öldürüleceği, suikast düzenleneceği yönünde bilgiler geliyor" dedi.

9.6.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Tutuklama için ölmem mi gerek

Kemal Kılıçdaroğlu: Tutuklama için ölmem mi gerek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit cenazesinde kendisine kurşun atan kişinin savcılıktan serbest bırakılmasına tepki göstererek, “Savcının büyük sorumsuzluğu var. Tutuklaman için öldürülmem mi gerekiyordu” dedi.

9.6.2016Gündem
Büyük zafiyet: Başbakanlı cenazede ön safta

Büyük zafiyet: Başbakanlı cenazede ön safta

İstanbul Vezneciler’deki bombalı saldırıda şehit olan polislerin cenaze törenine polis üniformasıyla katılan, adam yaralamak ve uyuşturucudan sabıkalı Tunç Ezer’in, Başbakan Binali Yıldırım’a sarılması, ardından CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na saldırı girişiminde bulunması ve çelengini parçalaması güvenlik zafiyetini bir kez daha gündeme getirdi. Facebook’ta çok sayıda tabancalı fotoğraf paylaşan saldırgan Tunç Ezer’in Başbakanlık korumalarını nasıl aştığı da merak konusu.

9.6.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Broşür dağıtmazsan broşürünü dağıtırlar

Broşür dağıtmazsan broşürünü dağıtırlar

ADAMLAR...

17.6.2016Haber Yazıları
Nükleer santral spor ve kongre

Nükleer santral spor ve kongre

MERSİN Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Burhanettin Kocamaz’ı, Mersin İdmanyurdu’nun küme düşmesi sonrasında yaşanan kriz nedeniyle sinirli gördük.

17.6.2016Haber Yazıları
Ey Müslüman, Allah rızası için kulak ver

Ey Müslüman, Allah rızası için kulak ver

TUNUS Müslüman Kardeşler hareketi Nahda’nın lideri Raşid Gannuşi, “Middle East Eye” adlı internet sitesine verdiği demeçte şunları söylüyor:

16.6.2016Haber Yazıları
‘Liselerde gericiliğe geçit vermeyeceğiz’

‘Liselerde gericiliğe geçit vermeyeceğiz’

TARİHTE on beşliler ne zaman ayağa kalktıysa, devrim gerçekleşmeden oturmadılar.

16.6.2016Haber Yazıları
Kemal Kılıçdaroğlu’na telefonda söylemediklerim

Kemal Kılıçdaroğlu’na telefonda söylemediklerim

DÜN CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu aradı.

16.6.2016Haber Yazıları
Yiğit Bulut kendi üslubuyla Erdoğan’a ‘diktatör’ dedi

Yiğit Bulut kendi üslubuyla Erdoğan’a ‘diktatör’ dedi

ERDOĞAN karşıtları, Erdoğan için “diktatör” diyor.

15.6.2016Haber Yazıları
Ağlanacak hale gülmek

Ağlanacak hale gülmek

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “güvence” verdi ve “Merak etmeyin, sizin güvenliğiniz de teminat altında” dedi.

14.6.2016Haber Yazıları
Binali Bey pası verdi Kemal Bey golü atamadı

Binali Bey pası verdi Kemal Bey golü atamadı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Tarafsız Bölge’de şöyle demişti:

14.6.2016Haber Yazıları
Tarihten yapraklar

Tarihten yapraklar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, son şehit cenazeleri merasiminden ikisinde yapılan saldırı, bize Demokrat Parti’nin (DP) son zamanlarını hatırlattı.

13.6.2016Haber Yazıları
Acaba konuşmayı provoke edenler kimlerdi?

Acaba konuşmayı provoke edenler kimlerdi?

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerinin “provoke edildiğini” söyledi.

13.6.2016Haber Yazıları