MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ertuğrul ÖZKÖK164Yalçın BAYER164Vahap MUNYAR163Mehmet Y. YILMAZ80Doğan HIZLAN78Ahmet HAKAN70Fatih ALTAYLI66Sedat ERGİN47Cengiz SEMERCİOĞLU36Ayşe ARMAN35Gila BENMAYOR35Oktay EKŞİ34Gökhan KİMSESİZCAN33Kubilay KESKİN32Tufan TÜRENÇ26Nurten ERK TOSUNER21Yalçın DOĞAN21Erdal İPEKEŞEN21Faruk BİLDİRİCİ21Mehmet Ali BİRAND15Ali Atıf BİR15Oya BERBEROĞLU14Enis BERBEROĞLU13Erdal SAĞLAM13Taha AKYOL13Doğan ULUÇ12Uğur CEBECİ12Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU11Rahmi TURAN11Ayşegül DOMANİÇ YELÇE10Yurtsan ATAKAN9Cengiz ÇANDAR9Cüneyt ÜLSEVER8Nora ROMİ8Eyüp CAN8Akif BEKİ8Emin ÇÖLAŞAN7Erkan ÇELEBİ7Ferai TINÇ7Özdemir İNCE7Ege CANSEN7İsmet BERKAN7Kanat ATKAYA6Deniz BAYRAMOĞLU6Şükrü KÜÇÜKŞAHİN6Eyüp Can - Referans6Ahmet Arsan6Uğur Ergan6Fatih ÇEKİRGE5Soner YALÇIN5M. Rauf Ateş5Yeşim Çobankent5Fikret BİLA5Emre ÖZPEYNİRCİ5Hadi ULUENGİN4Muharrem SARIKAYA4Murat BARDAKÇI4Pakize SUDA4Ebru ÇAPA4Mesude ERŞAN4Melda Narmanlı ÇİMEN4Rauf TAMER4Gülçin TELCİ4Pınar REYHAN4Şenay DÜDEK4Adnan KAYA4Jale Özgentürk4Dr. Gündüz TEZMEN3Serdar TURGUT3Erman TOROĞLU3Pako'nun Sayfası3Osman MÜFTÜOĞLU3Ömür GEDİK3Nilüfer KAS3Yorgo KIRBAKİ3Temuçin Tüzecan3Onur BAŞTÜRK3Altan Tanrıkulu3Deniz SİPAHİ3Bülent KATARCI3Melis ALPHAN3Seçim AYDIN3Orhan CAN3Selim Türsen3Sefer LEVENT3Ayşe BAYKAL3İsmet SOLAK2Kurthan FİŞEK2Mümtaz SOYSAL2Seçkin TÜRESAY2Tuğrul ŞAVKAY2Tolga AKYILDIZ2Güzin Abla2Ufuk SANDIK2Şükrü KIZILOT2Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU2Hülya AVŞAR2Cenker TEZEL2Sevil ATASOY2Cengiz ÖZDEMİR2

Doğan Grubu

Doğan Grubu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Doğan Grubu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.184 Doğan Grubu haberi bulunmuştur.

Doğan Grubu Haberleri

Kanal D sabah haberleri Emin Çapaya emanet

Kanal D sabah haberleri Emin Çapa'ya emanet

Farklı sunum tarzı ile ekonomiyi sevdiren haberci, yorumcu olarak tanınan deneyimli gazeteci Emin Çapa, yakında Kanal D ekranlarında.

14.2.2017Televizyon
Kanal D Ana Haber Ahmet Hakana emanet

Kanal D Ana Haber Ahmet Hakan'a emanet

Ahmet Hakan'la Kanal D Ana Haber yolculuğuna başlıyor. Yıllar boyunca Doğan Grubu bünyesindeki görevini başarıyla idame ettiren Ahmet Hakan, 16 Ocak Pazartesi günü itibariyle Kanal D Ana Haber'in sunuculuk koltuğuna oturacak. Haberleri kendisine has yorumuyla ele alacak olan usta gazeteci ve sunucu Ahmet Hakan, Kanak D Ana Haber'in yeni yüzü olacak

16.1.2017Televizyon
Doğan Holding’den belgeli yalanlama

Doğan Holding’den belgeli yalanlama 

DOĞAN Holding, bugün Sabah ve Takvim gazetelerinde yayınlanan tutuklu avukat Hasan Günaydın’ın ‘Doğan Holding bir gayrimenkul satışında FETÖ’ye kıyak yaptı’ iddiasını belgesiyle yalanladı. 

12.1.2017Gündem
Doğan Holding: “FETÖ ile ilişkilendirilmemiz akla, vicdana sığmaz”

Doğan Holding: “FETÖ ile ilişkilendirilmemiz akla, vicdana sığmaz”

Doğan Holding Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu gözaltına alınan holding yöneticileri Erem Yücel ve Yahya Üzdiyen konusunda “Arkadaşlarımızın hukuka, yasalara aykırı hiçbir eyleminin olmadığına inanıyoruz. Adaletin bir an önce tecelli etmesini bekliyoruz. Doğan Grubu’nu FETÖ ile ilişkilendirmek akla, vicdana sığmaz” dedi.

10.1.2017Gündem
Doğan Grubu’na suçlama asılsız

Doğan Grubu’na suçlama asılsız

Doğan Holding’in 2009 yılında kesilen vergi cezalarını sildirmek amacıyla FETÖ ile işbirliğine gittiği yolunda yapılan bazı yayınların gerisinde gerçeklerle bağdaşmayan vahim maddi hataların bulunduğu ortaya çıktı. Grubun bu vergi cezalarının çözümü için 2012 yılında Gülen cemaatine yakın avukatlarla işbirliğine gittiğinin iddia edilmesine karşılık, gerçekler Doğan Holding’in bu vergi cezalarını bundan bir yıl önce, 2011 yılında Maliye Bakanlığı ile uzlaşı yoluyla çözüme kavuşturduğunu apaçık kanıtlıyor.

7.1.2017Gündem
Güzel vatana sahip çıkalım

Güzel vatana sahip çıkalım

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplantısı İstanbul Hilton Oteli’nde gerçekleştirilirken, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, konuşmasında medyaya çağrıda bulundu. “Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok. Milletçe kenetlenip ülkemize, insanımıza, demokrasimize ve hukukun üstünlüğüne sahip çıkacağız” diyen Aydın Doğan, şunları söyledi:

5.1.2017Gündem

Doğan Holding'in iki yöneticisine gözaltı

DOĞAN Şirketler Grubu Holding Hukuk Baş Müşaviri Erem Turgut Yücel ile eski İcra Kurulu Başkanı Yahya Üzdiyen, dün sabaha karşı evlerinde gözaltına alındı.

5.1.2017Gündem
Aydın Doğandan medyaya çağrı

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan: "Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok."

5.1.2017Gündem
Aydın Doğandan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

5.1.2017İstanbul
Sabahın iftirasına suç duyurusu

Sabah'ın iftirasına suç duyurusu

Doğan Grubu, “FETÖ ve diğer terör örgütlerinin planları doğrultusunda ülkeyi kaosa sürükleyecekler” şeklinde hayal ürünü bir ‘haber’le kendisini hedef alan Sabah gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu. Haberin linklerine erişim engeli istendi.

4.1.2017Gündem
Kanal D Ana Haber bültenini artık Ahmet Hakan sunacak Peki, ne zaman

Kanal D Ana Haber bültenini artık Ahmet Hakan sunacak? Peki, ne zaman?

Uzun yıllardır Doğan Grubu bünyesinde başarıyla görev yapan Ahmet Hakan Kanal D Haber Dairesi Başkanı oldu. CNN Türk’teki “Tarafsız Bölge” programını sürdürmeye devam edecek olan Ahmet Hakan, aynı zamanda anal D Ana Haber bültenini de sunmaya başlayacak. Peki, ne zaman? İşte,tüm detaylar!

4.1.2017Televizyon
Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik oldu

Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik oldu

Yİrmİ yılı aşkın süredir Doğan Grubu bünyesinde bir dizi görevde bulunan Hakan Çelik, Doğan TV Ankara temsilcisi oldu.

2.1.2017Gündem
Reklamın etkili ve ucuz yolu

Reklamın etkili ve ucuz yolu

RESTORAN, bar, otel, beach, casino, mağaza gibi yeni ‘mekân’ açacak ya da oralarda etkinlik düzenleyecek işletmeciler ve onların PR şirketleri, işin kolayını buldu. Gazetelere reklam vermek yerine gazeteci davet edip, reklamdan daha etkili ve daha ucuz yolla tanıtım yapıyorlar.

1.1.2017OkurTemsilcisi
İstanbul Barosu Başkanı Barbaros Muratoğluna tutuklamayı değerlendirdi: ‘Aziz Nesin’lik bir karar’

İstanbul Barosu Başkanı Barbaros Muratoğlu'na tutuklamayı değerlendirdi: ‘Aziz Nesin’lik bir karar’

Doğan Holding Ankara İdari Temsilcisi Barbaros Muratoğlu’nun ‘FETÖ’ye yardım’ suçlamasıyla tutuklanmasını değerlendiren İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu, kararı ‘Aziz Nesin’lik’ diye niteledi. Sulh ceza hâkimliklerinin tutuklama merciine dönüştüğünü belirten Durakoğlu, tutuklama kararını şöyle değerlendirdi:

19.12.2016Gündem
O müfettişler ByLock’çu çıktı

O müfettişler ByLock’çu çıktı

Ankara Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ’nün Maliye Bakanlığı’ndaki yapılanmasına yönelik soruşturmada, 119 şüphelinin örgütün haberleşme sistemi ByLock’u kullandığı tespit edildi. ByLock’çular arasında Doğan Grubu’na 2009’da toplam 6.8 milyar lira tutarında vergi cezasını kesen iki Maliye Bakanlığı personeli de var.

15.12.2016Gündem
FETÖ’den Doğan Grubu’na 4.5 milyar dolarlık vergi kumpası

FETÖ’den Doğan Grubu’na 4.5 milyar dolarlık vergi kumpası

DOĞAN Grubu’na 2009 yılında astronomik düzeyde toplam 6.8 milyar lira tutarında vergi cezası kesen vergi müfettişlerinin FETÖ mensubu olduğu ortaya çıktı. Bu tasarrufları yapan vergi müfettişlerinin görevde olanlarının tümü 15 Temmuz darbe girişiminden sonra “FETÖ örgütü üyeliği, mensubiyeti, iltisakı ya da irtibatı olduğu” gerekçesiyle kanun hükmünde kararnamelerle devlet memuriyetinden çıkarıldı. Bu müfettişler arasında gözaltına alınan ve firari durumda olanlar da var. 2009 yılında ortalama dolar kurunun 1.55 TL olduğu hatırlandığında, o tarihte Doğan Grubu’na kesilen cezanın toplamı 4.5 milyar dolara ulaşmaktaydı. Bir süredir Doğan Grubu’na  Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile işbirliği içinde olduğu yolunda yöneltilen bütün dayanaksız suçlamalara karşılık,  gün ışığına çıkan yeni olgular yaşanan gerçekliğin bunun tam tersi yönde olduğunu, FETÖ’nün vergi denetim mekanizmasını istismar ederek  Doğan Grubu’nu çok ağır bir maddi zarara soktuğunu gözler önüne seriyor.

5.12.2016Ekonomi
Doğan Grubundan açıklama: FETÖnün mağduruyuz

Doğan Grubu'ndan açıklama: FETÖ'nün mağduruyuz

DOĞAN Grubu’na operasyon yapıldığı yönündeki iddialar üzerine Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu imzasıyla bir açıklama yapıldı. Doğan Grubu adına yapılan açıklama şöyle:

1.12.2016Gündem
Köşe yazısından gözaltına

Köşe yazısından gözaltına

DOĞAN Holding Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü bir soruşturma kapsamında dün sabah gözaltına alındı.

1.12.2016Gündem
Doğan Grubu’ndan açıklama

Doğan Grubu’ndan açıklama

Doğan Grubu’na operasyon yapıldığı şeklinde yalan haberler üzerine Doğan Grubu bir açıklama yayınladı. Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu imzasıyla Doğan Grubu adına yapılan açıklama şöyle:

1.12.2016Gündem
Yalanlamalar da yalanlanır

Yalanlamalar da yalanlanır

RESMİ makamlardan gelen yalanlamalar, araştırma haberlerinin ve perde arkası haberciliğinin belalısıdır.

27.11.2016OkurTemsilcisi
Suriyeli gençlerle birlikte başaracağız

Suriyeli gençlerle birlikte başaracağız

15’inci Young Guru Academy (YGA) Zirvesi Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. YGA Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman, “Görme engelliler, eşit fırsatlara sahip olmayan çocuklar ve Suriyeli mültecilerle ilgili projeleri hayata geçiriyoruz. Her şeyden önemlisi birlikte başarmak” dedi.

19.11.2016Ekonomi
Begümhan Doğan Faralyalıdan gençlere: Bizi biz yapan değerlerin farkına varalım

Begümhan Doğan Faralyalı'dan gençlere: "Bizi biz yapan değerlerin farkına varalım"

Begümhan Doğan Faralyalı'dan gençlere: "Bizi biz yapan değerlerin farkına varalım"

19.11.2016İstanbul
Petrol Ofisine 3 teklif

Petrol Ofisi'ne 3 teklif

OMV'nin satışa çıkardığı Petrol Ofisi'ne ikinci tur teklif verenler arasında Saudi Aramco, SOCAR ve OPET bulunuyor. Saudi Aramco dünyanın en büyük petrol ihracatçısı konumunda yer alıyor.

10.11.2016Ekonomi
‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’

‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’

Doğan Grubu’nun bir yıl önce başlattığı ‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’ projesinde farklı kesimlere yönelttiğimiz “Sahi nedir bizim müştereklerimiz” sorusuna verilen yanıtları yayımlamaya devam ediyoruz. Proje, ortak değerlerimizin, müştereklerimizin yeniden konuşulmaya başlanmasını, geliştirilmesini amaçlıyor. İsteyen okurlarımız, görüşlerini proje için açılan sosyal medya hesaplarına gönderebilir.

30.10.2016Gündem
Geleceğe birlikte yürüyelim

Geleceğe birlikte yürüyelim

Doğan Grubu’nun bir yıl üzerinde çalıştığı, Hürriyet’in 12 ve 13 Eylül’de kamuoyuna duyurduğu ‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim” projesi önemli bir diyalog zemini başlattı. Ortak değerlerimizin, müştereklerimizin yeniden konuşulmaya başlanması, hatırlanması, önemsenmesi ve geliştirilmesini amaçlayan proje kapsamında, Türkiye’nin kanaat önderleri, sanatçıları, sporcuları, akademisyenleri, gazetecileri, yazarları, hukukçularına “Sahi nedir bizim müştereklerimiz” sorusunu sormaya devam ettik. Aldığımız yanıtların ve projeye katkı veren okurlarımızın mesajlarının bir bölümünü bugün yayımlıyoruz. Diğer bölüm ise yarın.

29.10.2016Gündem
Bekir Bozdağ ABDde Kuran-ı Kerim sergisini ziyaret etti

Bekir Bozdağ ABD'de Kuran-ı Kerim sergisini ziyaret etti

 Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'nin başkenti Washington'da açılan "Kur’an-ı Kerim Sanatı: Türk ve İslam Eserleri Müzesi'nin Hazineleri" sergisine ziyarette bulundu.

28.10.2016Dünya
FETÖ ile ByLock ilişkisinin kanıtı

FETÖ ile ByLock ilişkisinin kanıtı

HÜRRİYET Daily News Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Yetkin, Hürriyet’in Facebook hesabında okuyuculardan Emre Kızılkaya’ya gelen soruları yanıtladı.

27.10.2016Gündem
Bu hazineler diyaloğa hizmet edecek

Bu hazineler diyaloğa hizmet edecek

Amerikan başkanlık seçimlerine sadece birkaç hafta kaldı. İslamofobi, eş zamanlı olarak özellikle ABD’de kampanyaların baş tartışma konusu olmayı sürdüredursun, başkent Washington’da kıymetli bir sergiyle buna karşılık verildi.

22.10.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Referandumu kim kaybedecek

Referandumu kim kaybedecek

- VATANDAŞI tehdit eden, korkutan, umutsuzluğa sürükleyen kaybedecek.

17.2.2017Haber Yazıları
Doğan da Doğan Doğan da Doğan

Doğan da Doğan Doğan da Doğan

DOĞAN Grubu olmasa...

14.2.2017Haber Yazıları
Bir vekil, bir vekili ısırıyor, ne diye

Bir vekil, bir vekili ısırıyor, ne diye?

HEPİNİZ vekilsiniz, bu öfke ne diye/Kemik sesleri geliyor Meclis’ten/Bu kavga ne diye?

12.1.2017Haber Yazıları
Yalan, iftira, çarpıtma olur da bu kadar mı olur

Yalan, iftira, çarpıtma olur da bu kadar mı olur?

DOĞAN Holding’in iki yöneticisinin gözaltına alınmasının ardından bazı gazeteler ve gazeteciler...

7.1.2017Haber Yazıları
Dokuz maddede Doğan Grubu’na FETÖ’cü demek

Dokuz maddede Doğan Grubu’na FETÖ’cü demek

- Saçmalıktır, bir.

6.1.2017Haber Yazıları
Sabah gazetesi üst akılın hizmetinde

Sabah gazetesi 'üst akıl'ın hizmetinde

Sabah gazetesinde saçma sapan, abuk sabuk bir yazı yayınlandı geçen gün.

3.1.2017Haber Yazıları
Reklamın etkili ve ucuz yolu

Reklamın etkili ve ucuz yolu

RESTORAN, bar, otel, beach, casino, mağaza gibi yeni ‘mekân’ açacak ya da oralarda etkinlik düzenleyecek işletmeciler ve onların PR şirketleri, işin kolayını buldu.

1.1.2017Haber Yazıları
Cumhurbaşkanının görev süresi

Cumhurbaşkanı'nın görev süresi

BAŞBAKAN Binali Yıldırım’ın açıklamasına göre “Türk usulü başkanlık sistemine” geçirecek Anayasa değişikliği 12 maddelik bir paket ile çok sayıda geçici ve geçiş maddelerinden oluşuyor.

8.12.2016Haber Yazıları
Doğan Grubu’na vergi cezası kesen 11 maliyeci bugün nerede

Doğan Grubu’na vergi cezası kesen 11 maliyeci bugün nerede

1- METİN ÖLÇEK: FETÖ’den işten atıldı.

7.12.2016 Haber Yazıları
Maliyede uykudan uyandırılan FETÖ hücresinin hikâyesi

Maliye'de uykudan uyandırılan FETÖ hücresinin hikâyesi

KAMPANYAYA ben de katılıyor ve Türk Lirası’na dönüyorum...

6.12.2016Haber Yazıları
Bu fotoğrafta Gül’ün elindeki dergiye dikkat

Bu fotoğrafta Gül’ün elindeki dergiye dikkat

BUNDAN 6 yıl önceydi...

5.12.2016Haber Yazıları
Erdoğan’a yeni kumpas mı

Erdoğan’a yeni kumpas mı?

HER okuduğumda derinden etkilendiğim bir kıssadır, “Çocuğun Gerçek Annesi”...

4.12.2016Haber Yazıları
Doğan Grubu FETÖ’cü mü dediniz, pardon bir dakika

Doğan Grubu FETÖ’cü mü dediniz, pardon bir dakika!

BU yaygaraları gözüm bir yerden ısırıyor.

3.12.2016Haber Yazıları
At izi it izine karışmamalı

At izi it izine karışmamalı

TÜRKİYE Cumhuriyeti, tarihinin en büyük tehlikesini 15 Temmuz’da yaşadı.

2.12.2016Haber Yazıları
Dağ 2’nin başarısı

Dağ 2’nin başarısı

“Dağ 2” filmi, sezonun en büyük başarısına imza attı.

28.11.2016Kelebek Yazıları
Yalanlamalar da yalanlanır

Yalanlamalar da yalanlanır

RESMİ makamlardan gelen yalanlamalar, araştırma haberlerinin ve perde arkası haberciliğinin belalısıdır.

27.11.2016Haber Yazıları
Darbenin röntgeni

Darbenin röntgeni

HANDE Fırat, yeni çıkan “24 Saat, 15 Temmuz’un Kamera Arkası” adlı kitabında, gerçekten 15 Temmuz’un bilinmeyen yönlerine ışık tutuyor.

8.11.2016Haber Yazıları
Meğer ByLock’u kimler kullanıyormuş

Meğer ByLock’u kimler kullanıyormuş

ARKADAŞIMIZ İsmail Saymaz’ın, Fetullahçı çetenin kendi arasında haberleşmek için kullandığı ByLock’un sahibi David Keynes ile konuşarak yaptığı haber, yandaş basında “FETÖ propagandası” denilerek trollenmişti, hatırlarsınız.

2.11.2016Haber Yazıları
Genelkurmay Başkanı Meclis’e gidecek mi

Genelkurmay Başkanı Meclis’e gidecek mi?

CUMHURBAŞKANLIĞI Külliyesi’ndeki 29 Ekim resepsiyonunu tek bir cümlede özetle deseniz, son dönemlerin en anlamlı resepsiyonlarından biri derdim. 15 Temmuz duruşu yansımıştı.

30.10.2016Haber Yazıları
Dünyanın bu korkusunu ancak biz aşabiliriz

Dünyanın bu korkusunu ancak biz aşabiliriz

DÜNYA Musul’da insanlık katili DAEŞ’a karşı savaşırken...

24.10.2016Haber Yazıları
İslamofobinin politik sorumluluğu

İslamofobinin politik sorumluluğu

İSLAMOFOBİ, 20. yüzyılın başlarında Batı literatürüne girmiş olmakla birlikte özellikle New York’ta İkiz Kuleler’e 11 Eylül 2001’de yapılan saldırıdan sonra yaygın olarak kullanılan bir kavram haline geldi.

21.10.2016Haber Yazıları