MENÜ
Arşiv

Doğan Grubu

Doğan Grubu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Doğan Grubu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.148 Doğan Grubu haberi bulunmuştur.

Doğan Grubu Haberleri

Kanal D Ana Haber Ahmet Hakana emanet

Kanal D Ana Haber Ahmet Hakan'a emanet

Ahmet Hakan'la Kanal D Ana Haber yolculuğuna başlıyor. Yıllar boyunca Doğan Grubu bünyesindeki görevini başarıyla idame ettiren Ahmet Hakan, 16 Ocak Pazartesi günü itibariyle Kanal D Ana Haber'in sunuculuk koltuğuna oturacak. Haberleri kendisine has yorumuyla ele alacak olan usta gazeteci ve sunucu Ahmet Hakan, Kanak D Ana Haber'in yeni yüzü olacak

16.1.2017Televizyon
Doğan Holding’den belgeli yalanlama

Doğan Holding’den belgeli yalanlama 

DOĞAN Holding, bugün Sabah ve Takvim gazetelerinde yayınlanan tutuklu avukat Hasan Günaydın’ın ‘Doğan Holding bir gayrimenkul satışında FETÖ’ye kıyak yaptı’ iddiasını belgesiyle yalanladı. 

12.1.2017Gündem
Doğan Holding: “FETÖ ile ilişkilendirilmemiz akla, vicdana sığmaz”

Doğan Holding: “FETÖ ile ilişkilendirilmemiz akla, vicdana sığmaz”

Doğan Holding Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu gözaltına alınan holding yöneticileri Erem Yücel ve Yahya Üzdiyen konusunda “Arkadaşlarımızın hukuka, yasalara aykırı hiçbir eyleminin olmadığına inanıyoruz. Adaletin bir an önce tecelli etmesini bekliyoruz. Doğan Grubu’nu FETÖ ile ilişkilendirmek akla, vicdana sığmaz” dedi.

10.1.2017Gündem
Doğan Grubu’na suçlama asılsız

Doğan Grubu’na suçlama asılsız

Doğan Holding’in 2009 yılında kesilen vergi cezalarını sildirmek amacıyla FETÖ ile işbirliğine gittiği yolunda yapılan bazı yayınların gerisinde gerçeklerle bağdaşmayan vahim maddi hataların bulunduğu ortaya çıktı. Grubun bu vergi cezalarının çözümü için 2012 yılında Gülen cemaatine yakın avukatlarla işbirliğine gittiğinin iddia edilmesine karşılık, gerçekler Doğan Holding’in bu vergi cezalarını bundan bir yıl önce, 2011 yılında Maliye Bakanlığı ile uzlaşı yoluyla çözüme kavuşturduğunu apaçık kanıtlıyor.

7.1.2017Gündem
Güzel vatana sahip çıkalım

Güzel vatana sahip çıkalım

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplantısı İstanbul Hilton Oteli’nde gerçekleştirilirken, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, konuşmasında medyaya çağrıda bulundu. “Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok. Milletçe kenetlenip ülkemize, insanımıza, demokrasimize ve hukukun üstünlüğüne sahip çıkacağız” diyen Aydın Doğan, şunları söyledi:

5.1.2017Gündem
Doğan Holdingin iki yöneticisine gözaltı

Doğan Holding'in iki yöneticisine gözaltı

DOĞAN Şirketler Grubu Holding Hukuk Baş Müşaviri Erem Turgut Yücel ile eski İcra Kurulu Başkanı Yahya Üzdiyen, dün sabaha karşı evlerinde gözaltına alındı.

5.1.2017Gündem
Aydın Doğandan medyaya çağrı

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan: "Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok."

5.1.2017Gündem
Aydın Doğandan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

5.1.2017İstanbul
Sabahın iftirasına suç duyurusu

Sabah'ın iftirasına suç duyurusu

Doğan Grubu, “FETÖ ve diğer terör örgütlerinin planları doğrultusunda ülkeyi kaosa sürükleyecekler” şeklinde hayal ürünü bir ‘haber’le kendisini hedef alan Sabah gazetesi hakkında suç duyurusunda bulundu. Haberin linklerine erişim engeli istendi.

4.1.2017Gündem
Kanal D Ana Haber bültenini artık Ahmet Hakan sunacak Peki, ne zaman

Kanal D Ana Haber bültenini artık Ahmet Hakan sunacak? Peki, ne zaman?

Uzun yıllardır Doğan Grubu bünyesinde başarıyla görev yapan Ahmet Hakan Kanal D Haber Dairesi Başkanı oldu. CNN Türk’teki “Tarafsız Bölge” programını sürdürmeye devam edecek olan Ahmet Hakan, aynı zamanda anal D Ana Haber bültenini de sunmaya başlayacak. Peki, ne zaman? İşte,tüm detaylar!

4.1.2017Televizyon
Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik oldu

Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik oldu

Yİrmİ yılı aşkın süredir Doğan Grubu bünyesinde bir dizi görevde bulunan Hakan Çelik, Doğan TV Ankara temsilcisi oldu.

2.1.2017Gündem
Reklamın etkili ve ucuz yolu

Reklamın etkili ve ucuz yolu

RESTORAN, bar, otel, beach, casino, mağaza gibi yeni ‘mekân’ açacak ya da oralarda etkinlik düzenleyecek işletmeciler ve onların PR şirketleri, işin kolayını buldu. Gazetelere reklam vermek yerine gazeteci davet edip, reklamdan daha etkili ve daha ucuz yolla tanıtım yapıyorlar.

1.1.2017OkurTemsilcisi
İstanbul Barosu Başkanı Barbaros Muratoğluna tutuklamayı değerlendirdi: ‘Aziz Nesin’lik bir karar’

İstanbul Barosu Başkanı Barbaros Muratoğlu'na tutuklamayı değerlendirdi: ‘Aziz Nesin’lik bir karar’

Doğan Holding Ankara İdari Temsilcisi Barbaros Muratoğlu’nun ‘FETÖ’ye yardım’ suçlamasıyla tutuklanmasını değerlendiren İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu, kararı ‘Aziz Nesin’lik’ diye niteledi. Sulh ceza hâkimliklerinin tutuklama merciine dönüştüğünü belirten Durakoğlu, tutuklama kararını şöyle değerlendirdi:

19.12.2016Gündem
O müfettişler ByLock’çu çıktı

O müfettişler ByLock’çu çıktı

Ankara Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ’nün Maliye Bakanlığı’ndaki yapılanmasına yönelik soruşturmada, 119 şüphelinin örgütün haberleşme sistemi ByLock’u kullandığı tespit edildi. ByLock’çular arasında Doğan Grubu’na 2009’da toplam 6.8 milyar lira tutarında vergi cezasını kesen iki Maliye Bakanlığı personeli de var.

15.12.2016Gündem
FETÖ’den Doğan Grubu’na 4.5 milyar dolarlık vergi kumpası

FETÖ’den Doğan Grubu’na 4.5 milyar dolarlık vergi kumpası

DOĞAN Grubu’na 2009 yılında astronomik düzeyde toplam 6.8 milyar lira tutarında vergi cezası kesen vergi müfettişlerinin FETÖ mensubu olduğu ortaya çıktı. Bu tasarrufları yapan vergi müfettişlerinin görevde olanlarının tümü 15 Temmuz darbe girişiminden sonra “FETÖ örgütü üyeliği, mensubiyeti, iltisakı ya da irtibatı olduğu” gerekçesiyle kanun hükmünde kararnamelerle devlet memuriyetinden çıkarıldı. Bu müfettişler arasında gözaltına alınan ve firari durumda olanlar da var. 2009 yılında ortalama dolar kurunun 1.55 TL olduğu hatırlandığında, o tarihte Doğan Grubu’na kesilen cezanın toplamı 4.5 milyar dolara ulaşmaktaydı. Bir süredir Doğan Grubu’na  Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile işbirliği içinde olduğu yolunda yöneltilen bütün dayanaksız suçlamalara karşılık,  gün ışığına çıkan yeni olgular yaşanan gerçekliğin bunun tam tersi yönde olduğunu, FETÖ’nün vergi denetim mekanizmasını istismar ederek  Doğan Grubu’nu çok ağır bir maddi zarara soktuğunu gözler önüne seriyor.

5.12.2016Ekonomi
Doğan Grubundan açıklama: FETÖnün mağduruyuz

Doğan Grubu'ndan açıklama: FETÖ'nün mağduruyuz

DOĞAN Grubu’na operasyon yapıldığı yönündeki iddialar üzerine Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu imzasıyla bir açıklama yapıldı. Doğan Grubu adına yapılan açıklama şöyle:

1.12.2016Gündem
Köşe yazısından gözaltına

Köşe yazısından gözaltına

DOĞAN Holding Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü bir soruşturma kapsamında dün sabah gözaltına alındı.

1.12.2016Gündem
Doğan Grubu’ndan açıklama

Doğan Grubu’ndan açıklama

Doğan Grubu’na operasyon yapıldığı şeklinde yalan haberler üzerine Doğan Grubu bir açıklama yayınladı. Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu imzasıyla Doğan Grubu adına yapılan açıklama şöyle:

1.12.2016Gündem
Yalanlamalar da yalanlanır

Yalanlamalar da yalanlanır

RESMİ makamlardan gelen yalanlamalar, araştırma haberlerinin ve perde arkası haberciliğinin belalısıdır.

27.11.2016OkurTemsilcisi
Suriyeli gençlerle birlikte başaracağız

Suriyeli gençlerle birlikte başaracağız

15’inci Young Guru Academy (YGA) Zirvesi Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. YGA Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman, “Görme engelliler, eşit fırsatlara sahip olmayan çocuklar ve Suriyeli mültecilerle ilgili projeleri hayata geçiriyoruz. Her şeyden önemlisi birlikte başarmak” dedi.

19.11.2016Ekonomi
Begümhan Doğan Faralyalıdan gençlere: Bizi biz yapan değerlerin farkına varalım

Begümhan Doğan Faralyalı'dan gençlere: "Bizi biz yapan değerlerin farkına varalım"

Begümhan Doğan Faralyalı'dan gençlere: "Bizi biz yapan değerlerin farkına varalım"

19.11.2016İstanbul
Petrol Ofisine 3 teklif

Petrol Ofisi'ne 3 teklif

OMV'nin satışa çıkardığı Petrol Ofisi'ne ikinci tur teklif verenler arasında Saudi Aramco, SOCAR ve OPET bulunuyor. Saudi Aramco dünyanın en büyük petrol ihracatçısı konumunda yer alıyor.

10.11.2016Ekonomi
‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’

‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’

Doğan Grubu’nun bir yıl önce başlattığı ‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’ projesinde farklı kesimlere yönelttiğimiz “Sahi nedir bizim müştereklerimiz” sorusuna verilen yanıtları yayımlamaya devam ediyoruz. Proje, ortak değerlerimizin, müştereklerimizin yeniden konuşulmaya başlanmasını, geliştirilmesini amaçlıyor. İsteyen okurlarımız, görüşlerini proje için açılan sosyal medya hesaplarına gönderebilir.

30.10.2016Gündem
Geleceğe birlikte yürüyelim

Geleceğe birlikte yürüyelim

Doğan Grubu’nun bir yıl üzerinde çalıştığı, Hürriyet’in 12 ve 13 Eylül’de kamuoyuna duyurduğu ‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim” projesi önemli bir diyalog zemini başlattı. Ortak değerlerimizin, müştereklerimizin yeniden konuşulmaya başlanması, hatırlanması, önemsenmesi ve geliştirilmesini amaçlayan proje kapsamında, Türkiye’nin kanaat önderleri, sanatçıları, sporcuları, akademisyenleri, gazetecileri, yazarları, hukukçularına “Sahi nedir bizim müştereklerimiz” sorusunu sormaya devam ettik. Aldığımız yanıtların ve projeye katkı veren okurlarımızın mesajlarının bir bölümünü bugün yayımlıyoruz. Diğer bölüm ise yarın.

29.10.2016Gündem
Bekir Bozdağ ABDde Kuran-ı Kerim sergisini ziyaret etti

Bekir Bozdağ ABD'de Kuran-ı Kerim sergisini ziyaret etti

 Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'nin başkenti Washington'da açılan "Kur’an-ı Kerim Sanatı: Türk ve İslam Eserleri Müzesi'nin Hazineleri" sergisine ziyarette bulundu.

28.10.2016Dünya
FETÖ ile ByLock ilişkisinin kanıtı

FETÖ ile ByLock ilişkisinin kanıtı

HÜRRİYET Daily News Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Yetkin, Hürriyet’in Facebook hesabında okuyuculardan Emre Kızılkaya’ya gelen soruları yanıtladı.

27.10.2016Gündem
Bu hazineler diyaloğa hizmet edecek

Bu hazineler diyaloğa hizmet edecek

Amerikan başkanlık seçimlerine sadece birkaç hafta kaldı. İslamofobi, eş zamanlı olarak özellikle ABD’de kampanyaların baş tartışma konusu olmayı sürdüredursun, başkent Washington’da kıymetli bir sergiyle buna karşılık verildi.

22.10.2016Keyif
İslam hoşgürü dini

İslam hoşgürü dini

KOÇ Holding ile 1846 yılında kurulmuş olan dünyanın en büyük müze ve araştırma enstitüsü Smithsonian Vakfı arasında 2005 yılında imzalanan ve Türk kültürünü dünyaya tanıtmak için işbirliğini içeren anlaşma kapsamında ‘Kuran-ı Kerim Sanatı: Türk ve İslam Eserleri Müzesi’nden Hazineler’ adıyla düzenlenen serginin açılış galası, önceki akşam Washington’daki Smithsonian Castle’da gerçekleşti.

20.10.2016Gündem
ABDde tarihi panel

ABD'de tarihi panel

Vuslat Doğan Sabancı: İslamofobi ile uluslararası mücadeledekararlıyız Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğan VakfıYönetim Kurulu Başkan Vekili Vuslat Doğan Sabancı, Doğan Grubu’nun ABD’dedüzenlediği iki önemli etkinlik konusunda Cüneyt Özdemir’in sorularınıyanıtladı. Washington’ın ünlü müzesi Smithsonian’da Türkiye’den getirilentarihi Kuran-ı Kerimlerin görülebildiği “Kur’an-ı Kerim’in Sanatı: Türk veİslam Eserleri Müzesi'nin Hazineleri” sergisinin galası dün akşam yapılmıştı.Doğan Sabancı, bugün de ABD'nin en etkin düşünce kuruluşlarından AtlanticCouncil’da, konunun dünya çapında tanınan uzmanlarının konuştuğu veWashington’ın etkin isimlerinin dinlediği İslamofobi paneline katılmıştı. DoğanSabancı, panelin ardından değerlendirmelerde bulundu.

20.10.2016Haber

Yazar Sonuçları

Bir vekil, bir vekili ısırıyor, ne diye

Bir vekil, bir vekili ısırıyor, ne diye?

HEPİNİZ vekilsiniz, bu öfke ne diye/Kemik sesleri geliyor Meclis’ten/Bu kavga ne diye?

12.1.2017Haber Yazıları
Yalan, iftira, çarpıtma olur da bu kadar mı olur

Yalan, iftira, çarpıtma olur da bu kadar mı olur?

DOĞAN Holding’in iki yöneticisinin gözaltına alınmasının ardından bazı gazeteler ve gazeteciler...

7.1.2017Haber Yazıları
Dokuz maddede Doğan Grubu’na FETÖ’cü demek

Dokuz maddede Doğan Grubu’na FETÖ’cü demek

- Saçmalıktır, bir.

6.1.2017Haber Yazıları
Sabah gazetesi üst akılın hizmetinde

Sabah gazetesi 'üst akıl'ın hizmetinde

Sabah gazetesinde saçma sapan, abuk sabuk bir yazı yayınlandı geçen gün.

3.1.2017Haber Yazıları
Reklamın etkili ve ucuz yolu

Reklamın etkili ve ucuz yolu

RESTORAN, bar, otel, beach, casino, mağaza gibi yeni ‘mekân’ açacak ya da oralarda etkinlik düzenleyecek işletmeciler ve onların PR şirketleri, işin kolayını buldu.

1.1.2017Haber Yazıları
Cumhurbaşkanının görev süresi

Cumhurbaşkanı'nın görev süresi

BAŞBAKAN Binali Yıldırım’ın açıklamasına göre “Türk usulü başkanlık sistemine” geçirecek Anayasa değişikliği 12 maddelik bir paket ile çok sayıda geçici ve geçiş maddelerinden oluşuyor.

8.12.2016Haber Yazıları
Doğan Grubu’na vergi cezası kesen 11 maliyeci bugün nerede

Doğan Grubu’na vergi cezası kesen 11 maliyeci bugün nerede

1- METİN ÖLÇEK: FETÖ’den işten atıldı.

7.12.2016Haber Yazıları
Maliyede uykudan uyandırılan FETÖ hücresinin hikâyesi

Maliye'de uykudan uyandırılan FETÖ hücresinin hikâyesi

KAMPANYAYA ben de katılıyor ve Türk Lirası’na dönüyorum...

6.12.2016Haber Yazıları
Bu fotoğrafta Gül’ün elindeki dergiye dikkat

Bu fotoğrafta Gül’ün elindeki dergiye dikkat

BUNDAN 6 yıl önceydi...

5.12.2016Haber Yazıları
Erdoğan’a yeni kumpas mı

Erdoğan’a yeni kumpas mı?

HER okuduğumda derinden etkilendiğim bir kıssadır, “Çocuğun Gerçek Annesi”...

4.12.2016Haber Yazıları
Doğan Grubu FETÖ’cü mü dediniz, pardon bir dakika

Doğan Grubu FETÖ’cü mü dediniz, pardon bir dakika!

BU yaygaraları gözüm bir yerden ısırıyor.

3.12.2016Haber Yazıları
At izi it izine karışmamalı

At izi it izine karışmamalı

TÜRKİYE Cumhuriyeti, tarihinin en büyük tehlikesini 15 Temmuz’da yaşadı.

2.12.2016Haber Yazıları
Dağ 2’nin başarısı

Dağ 2’nin başarısı

“Dağ 2” filmi, sezonun en büyük başarısına imza attı.

28.11.2016Kelebek Yazıları
Yalanlamalar da yalanlanır

Yalanlamalar da yalanlanır

RESMİ makamlardan gelen yalanlamalar, araştırma haberlerinin ve perde arkası haberciliğinin belalısıdır.

27.11.2016Haber Yazıları
Darbenin röntgeni

Darbenin röntgeni

HANDE Fırat, yeni çıkan “24 Saat, 15 Temmuz’un Kamera Arkası” adlı kitabında, gerçekten 15 Temmuz’un bilinmeyen yönlerine ışık tutuyor.

8.11.2016Haber Yazıları
Meğer ByLock’u kimler kullanıyormuş

Meğer ByLock’u kimler kullanıyormuş

ARKADAŞIMIZ İsmail Saymaz’ın, Fetullahçı çetenin kendi arasında haberleşmek için kullandığı ByLock’un sahibi David Keynes ile konuşarak yaptığı haber, yandaş basında “FETÖ propagandası” denilerek trollenmişti, hatırlarsınız.

2.11.2016Haber Yazıları
Genelkurmay Başkanı Meclis’e gidecek mi

Genelkurmay Başkanı Meclis’e gidecek mi?

CUMHURBAŞKANLIĞI Külliyesi’ndeki 29 Ekim resepsiyonunu tek bir cümlede özetle deseniz, son dönemlerin en anlamlı resepsiyonlarından biri derdim. 15 Temmuz duruşu yansımıştı.

30.10.2016Haber Yazıları
Dünyanın bu korkusunu ancak biz aşabiliriz

Dünyanın bu korkusunu ancak biz aşabiliriz

DÜNYA Musul’da insanlık katili DAEŞ’a karşı savaşırken...

24.10.2016Haber Yazıları
İslamofobinin politik sorumluluğu

İslamofobinin politik sorumluluğu

İSLAMOFOBİ, 20. yüzyılın başlarında Batı literatürüne girmiş olmakla birlikte özellikle New York’ta İkiz Kuleler’e 11 Eylül 2001’de yapılan saldırıdan sonra yaygın olarak kullanılan bir kavram haline geldi.

21.10.2016Haber Yazıları
Obama FETÖ imamı mı Barlas şaka mı yapıyor Başsavcılık ne diyor

Obama FETÖ imamı mı? Barlas şaka mı yapıyor? Başsavcılık ne diyor?

MEHMET Barlas, yazısına şu başlığı atmış:

20.10.2016Haber Yazıları