Cenaze Töreni


 • Amcaya veda - cenaze töreni

  Amcaya veda21.12.2014

  GÜNDEM

  9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefat eden en küçük kardeşi 87 yaşındaki Hacı Ali Demirel, Isparta’nın Atabey ilçesine bağlı İslamköy’de toprağa verildi.
 • Hacı Ali Demirel toprağa verildi - cenaze töreni

  Hacı Ali Demirel toprağa verildi20.12.2014

  GÜNDEM

  DOKUZUNCU Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefat eden en küçük kardeşi 87 yaşındaki Hacı Ali Demirel, Isparta’nın Atabey İlçesi’ne bağlı İslamköy’de toprağa verildi.
 • Hüseyin Avni Mutlu Yunus Emre Demirci'nin cenazesine gitti - cenaze töreni

  Hüseyin Avni Mutlu Yunus Emre Demirci'nin cenazesine gitti19.12.2014

  GÜNDEM

  PERTEVNİYAL Lisesi 11-B sınıfı öğrencisi Yunus Emre Demirci (16), Bakırköy sahil yolunda karşıya geçerken servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti.Emre'yi uğurlamaya gelenler arasında, İstanbul Valisi olduğu dönemde kendisinden ’kar tatili’ isteyen gençlerden biri olduğu için Twitter üzerinden onu tanıyan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da vardı.
 • Levent Ersöz’ün annesi toprağa verildi - cenaze töreni

  Levent Ersöz’ün annesi toprağa verildi19.12.2014

  GÜNDEM

  ERGENEKON davasında tutuklanıp serbest bırakılan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz’ün kalp krizi sonucu yaşamını yitiren annesi 83 yaşındaki Yadigar Ersöz’ün cenazesi Burdur’da toprağa verildi.
 • Kadın kıyafeti giyip öldürdüğü anne-kızın cenazesine katıldı - cenaze töreni

  Kadın kıyafeti giyip öldürdüğü anne-kızın cenazesine katıldı19.12.2014

  GÜNDEM

  KONYA’nın Ilgın İlçesi’nde evlerinde bıçaklanarak öldürülen 40 yaşındaki Fatma Geçitli ile 10 yaşındaki kızı Betül Geçitli’nin cinayet zanlısının, komşuları 32 yaşındaki Aydoğan Ü.olduğu saptandı.Jandarma tarafından gözaltına alınan ve suçunu itiraf ettiği belirtilen Aydoğan Ü.’nün, tanınmamak için kadın kıyafeti giyerek cinayeti işlediği, kurbanlarının cenaze törenine katıldığı ortaya çıktı.Aydoğan Ü.ifadesinde Fatma Geçitli’nin, daha önce 3’ü resmi nikahlı toplam 6 evlilik yaptığı öne sürülen eşi 36 yaşındaki G.Ü.hakkında dedikodu yaptığı için cinayeti işlediğini söyledi.
 • Yalçın BAYER

  Halfeti’ye nasıl kıydınız - cenaze töreni

  Halfeti’ye nasıl kıydınız18.12.2014

  YAZARLAR

  İSTANBUL’dan Mali Müşavir Recep Pehlivanlar, bu fotoğrafı çekmiş ve altına da şunları yazmış:
 • Genç üniversitelinin sır ölümü - cenaze töreni

  Genç üniversitelinin sır ölümü16.12.2014

  Ege

  İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde ailesiyle yaşayan ve Ege Üniversitesi'nde eğitim gören 20 yaşındaki Berkay Özkaral, spor yapmak için evden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi, oğlunu aramak için dışarıya çıkan baba Osman Özkaral, evinin yakınlarındaki bir özel okulun bahçesinde 15 metre yüksekliğindeki istinat duvarının önünde gencin cesedini buldu.Otopsideki ilk bulgulara göre yüksekten düşme sonucu yaşamını yitiren Özkaral'ın yakınları, vücut geliştirme sporuna ilgi duyan ve zararlı olacağını düşündüğü için kolayla cips bile tüketmeyen genç üniversitelinin, intihar edecek bir yapıya sahip olmadığını, sorununun da bulunmadığını aktardı.
 • Genç üniversitelinin sır ölümü - cenaze töreni

  Genç üniversitelinin sır ölümü16.12.2014

  GÜNDEM

  İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde ailesiyle yaşayan ve Ege Üniversitesi'nde eğitim gören 20 yaşındaki Berkay Özkaral, spor yapmak için eşofmanlarını giyip evden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi, oğlunu aramak için dışarıya çıkan baba Osman Özkaral, evinin yakınlarındaki bir özel okulun bahçesinde 15 metre yüksekliğindeki istinat duvarının önünde talihsiz gencin cesedini buldu.
 • Yeni darbe - cenaze töreni

  Yeni darbe14.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında bulunduğu gazetecilerin gözaltına alınmalarıyla ilgili, “Yaşanan süreç bir darbe sürecidir” dedi.Partisinin eski Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil’in annesi Bahar Tamaylıgil’in Üsküdar Şakirin Camisi’ndeki cenaze törenine katılan CHP lideri, Ankara’dan İstanbul’a hareketi öncesi havalimanında ve cenaze töreni öncesi şunları söyledi:
 • AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması - cenaze töreni

  AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması14.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti ve CHP'den 14 Aralık operasyonuna ilişkin açıklamalar yapıldı.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'Bu bir darbe sürecidir' derken, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 'Yapılan işlemin sonucunu göreceğiz' diye konuştu.Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da 'Yanlış yapan bedelini öder' dedi.
 • Uğurladılar - cenaze töreni

  Uğurladılar12.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Gençlik Kolları eski genel başkanlarından Hasan Belovacıklı son yolculuğuna uğurlandı.
 • Vekillere ömür boyu kırmızı pasaport - cenaze töreni

  Vekillere ömür boyu kırmızı pasaport12.12.2014

  GÜNDEM

  Türk Parlamenterler Birliği’nin (TPB) girişimiyle harekete geçen TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis raflarında bekleyen TBMM Üyeliği Kanun Teklifi’nin seçimden önce yasalaştırılması amacıyla partilerin temsilcileriyle görüştü.
 • Tekbirli cenaze turu - cenaze töreni

  Tekbirli cenaze turu12.12.2014

  GÜNDEM

  Suikast sonucu öldürülen Özbek asıllı din adamı Abdullah Buhari’nin cenazesi sokaklarda tekbir sesleri ile gezdirildi.Cinayetle ilgili Çeçen asıllı Rusya vatandaşı Zelimkhan M.tutuklandı.
 • Arınç’tan sürpriz çıkış: Üç gün konuşurlar dördüncü gün biter - cenaze töreni

  Arınç’tan sürpriz çıkış: Üç gün konuşurlar dördüncü gün biter11.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM bütçesinin görüşüldüğü Meclis Genel Kurulu’nda seçimden önce milletvekili maaşlarının arttırılması ve “statü kanunu” olarak bilinen düzenlemelerin yasalaştırılması amacıyla sürpriz girişim ortaya çıktı.Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in devreye girip düzenlemeyi gelecek ayın başında Genel Kurul gündemine getirmesini isteyerek, “Bizden öncekilerin hepsi yazlıklara kavuştu.Villaları var.Ne lafı olacak, üç gün konuşurlar dördüncü gün biter kardeşim.Bu dönemin bir şerefi olsun” dedi.
 • Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı - cenaze töreni

  Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı11.12.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL’da Boğaziçi Köprüsü çıkışında yaptığı motor kazasında şehit olan trafik polisi 26 yaşındaki Samet Keleş, memleketi Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • Halman’a üç tören - cenaze töreni

  Halman’a üç tören08.12.2014

  GÜNDEM

  Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye’nin ilk Kültür Bakanı şair Talat Sait Halman için dün Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda, TBMM’de ve Bilkent Üniversitesi’nde cenaze töreni düzenlendi.
 • İlk Kültür Bakanı Talat Sait Halman için tören - cenaze töreni

  İlk Kültür Bakanı Talat Sait Halman için tören08.12.2014

  GÜNDEM

  TÜRKİYE’nin ilk Kültür Bakanı Talat Sait Halman için TBMM’de ve Bilkent Üniversitesi’nde cenaze töreni düzenlendi.Törende, tiyatrocu kızı Defne Halman, babasının yazdığı ‘Ölüm Yılım’ adlı şiirini okudu.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  #EfsanelerleBoğaziçi - cenaze töreni

  #EfsanelerleBoğaziçi07.12.2014

  YAZARLAR

  Boğaziçi Üniversitesi, kuruluşunun 151.Yılını “Efsanelerle Boğaziçi” adlı baloyla kutladı.
 • 5 madenci toprağa verildi - cenaze töreni

  5 madenci toprağa verildi05.12.2014

  GÜNDEM

  Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde maden ocağında dün cansız bedenlerine ulaşılan 5 işçi için cenaze töreni düzenlendi.5 işçi yan yana yaşamlarını yitirdi.Son yolculuklarına da yan yana uğurlandı.Tören sırasında madencilerden Mehmet Özcan'ın 10 yaşındaki oğlu baygınlık geçirdi.İşçilerden Ali Haznedar'ın tabutunun üzerine baret ve bebeğinin patiği kondu.Karaman müftüsü, işçilerin şehit olduğunu belirtip, iş güvenliği uyarısı yaptı.
 • 'Kahraman Tuğçe'den dersler çıkarmalıyız' - cenaze töreni

  'Kahraman Tuğçe'den dersler çıkarmalıyız'04.12.2014

  Avrupa

  Almanya’da tacize uğrayan 2 kızı koruduğu için şiddete maruz kalıp hayatını kaybeden Tuğçe Albayrak’ın yası sürerken, gazeteler, Türk kızının kısa yaşamından çıkarılması gereken dersler olduğunu yazdı.
 • Uğur Boral’ın baba acısı - cenaze töreni

  Uğur Boral’ın baba acısı02.12.2014

  Futbol

  UĞUR Boral’ın hayatını kaybeden babası Saldıray Boral için dün Gazi Mahallesi Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi.
 • Yangın merdiveninden düşen itfaiye eri hayatını kaybetti - cenaze töreni

  Yangın merdiveninden düşen itfaiye eri hayatını kaybetti27.11.2014

  GÜNDEM

  Hatay'ın Payas ilçesinde bir evde çıkan yangına müdahale ederken yagın merdiveninden düşen ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden itfaiye eri, düzenlenen törenle toprağa verildi.
 • Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesinin cenazesi toprağa verildi - cenaze töreni

  Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesinin cenazesi toprağa verildi24.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Ayranlı köyünde toprağa verildi.
 • Türkiye'nin Belgrad Büyükelçiliği önünde protesto - cenaze töreni

  Türkiye'nin Belgrad Büyükelçiliği önünde protesto23.11.2014

  Futbol

  İstanbul'da öldürülen Kızılyıldız taraftarı Marko Ivkoviç için Belgrat'ta tören düzenlendi.Törenden sonra 1000'e yakın Sırp taraftar, Türkiye'nin Belgrad Büyükelçiliği önünde protestoda gösterisinde bulundu.Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı protesto eyleminde elçiliğe herhangi bir harakette bulunulmadı.
 • Mukaddes Gezmiş son yolculuğuna uğurlandı - cenaze töreni

  Mukaddes Gezmiş son yolculuğuna uğurlandı22.11.2014

  GÜNDEM

  6 Mayıs 1972'de arkadaşları Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan ile birlikte idam edilen 68 Kuşağı’nın öğrenci hareketi liderlerinden Deniz Gezmiş’in annesi Mukaddes Gezmiş son yolculuğuna uğurlandı.Gezmiş için Üsküdar Selimiye Camii'sinde düzenlenen cenaze törenine katılan yüzlerce kişi cami avlusuna sığmadı.Cenaze namazını CHP İstanbul Milletvekili ve Üsküdar eski Müftüsü İhsan Özkes kıldırdı.
 • Türkiye’nin dört yanından telefon yağıyor - cenaze töreni

  Türkiye’nin dört yanından telefon yağıyor21.11.2014

  GÜNDEM

  Önce Ayşe Teyze’nin o sözleri yürekleri dağladı: “Oğlum yüzme de bilmezdi, suyun içinde ne yaptı?"
 • Muhammet Eren son yolculuğuna uğurlandı - cenaze töreni

  Muhammet Eren son yolculuğuna uğurlandı17.11.2014

  Avrupa

  Türkiye'den kalp nakli için Almanya'ya götürülen ancak beyninde hasar oluştuğu öne sürülerek nakil yapılmayan ve 12 Kasım'da beyin ölümü gerçekleştikten sonra hayatını kaybeden 2 yaşındaki Muhammet Eren Dönmez toprağa verildi.
 • İmparator'a iade-i itibar - cenaze töreni

  İmparator'a iade-i itibar16.11.2014

  Futbol

  Ünal Aysal döneminde sezon başında kaldırılan Fatih Terim posterleri yeniden asıldı.Dün Kemal Onar'ın cenaze törenine gidenler TT Arena'da İmparator'un fotoğraflarıyla karşılaştı!
 • 11 saat morga geçirdikten sonra yaşadığı fark edildi - cenaze töreni

  11 saat morga geçirdikten sonra yaşadığı fark edildi14.11.2014

  DÜNYA

  Polonya'da 91 yaşındaki bir kadının, doktor raporuyla öldüğü ilan edildi.Ancak kaldırıldığı morgda 11 saat kaldıktan sonra, yaşadığı fark edildi.Evine geri gönderilen yaşlı kadın ise bunamanın son evresinde olduğu için başına gelenlerin farkında bile varmadı.
 • Canan Öğretmen'in tayini çıktı çocuklar - cenaze töreni

  Canan Öğretmen'in tayini çıktı çocuklar13.11.2014

  GÜNDEM

  AYDIN’da Yörük Ali Efe İlkokulu’nda görevli öğretmen Canan Azazi (44), 11 Kasım’da, Girne Mahallesi Taşlıboğaz mevkisindeki hemzemin geçitten karşıya geçmek isterken makinist E.B.’nin (36) kullandığı İzmir-Aydın seferini yapan yük treninin çarpması sonucu yaşamını yitirdi.
 • Genç öğretmene tren çarptı - cenaze töreni

  Genç öğretmene tren çarptı13.11.2014

  GÜNDEM

  Aydın'ın Efeler ilçesinde raylardan geçerken yük treninin altında kalarak hayatını kaybeden sınıf öğretmeni Canan Azazi'nin görev yaptığı okulda üzüntü ile karşılanırken ölümünden etkilenen öğrencilerine bir haftalık psikolojik destek vereceği bildirildi.Öte yandan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, bir ilke imza atıp, Canan öğretmenin öğrencilerine travma yaşamaması için "Öğretmeninizin başka bir okula tayini çıktı" diyerek, bir hafta izin verip, psikolojik destek için de rehber öğretmenlerden oluşan 5 kişilik ekip kurdu.
 • Atatürk'ün cenaze töreni görüntüleri - cenaze töreni

  Atatürk'ün cenaze töreni görüntüleri10.11.2014

  GÜNDEM

  10 Kasım 1938 perşembe sabahı saatler 9'u 5 geçeyi gösterirken hayata gözlerini kapayan Mustafa Kemal Atatürk, başkent Ankara'ya işte böyle getirildi.Mustafa Kemal Atatürk’ün cenazesinin Dolmabahçe Sarayı’ndan, Etnografya Müzesi’ne oradan da Anıtkabir’e yolculuğuna binlerce kişi iştirak etti.
 • Önce beni gömün - cenaze töreni

  Önce beni gömün09.11.2014

  GÜNDEM

  ERMENEK’teki maden faciasından 10 gün sonra cansız bedenlerine ulaşılan işçiler Kerim Haznedar (32) ve İsa Gözbaşı (23) için Aşağıçağlar köyünde cenaze töreni düzenlendi.
 • Ölmeden mezara girdiler - cenaze töreni

  Ölmeden mezara girdiler08.11.2014

  GÜNDEM

  Ermenek'te madende mahsur kalan 18 işçiden cansız bedenlerine ulaşılan Kerim Haznedar ve İsa Gözbaşı için, Aşağıçağlar Köyü’nde cenaze töreni düzenlendi.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın da katıldığı tören öncesi İsa Gözbaşı'nın yakınları sinir krizi geçirerek, maden işçisinin mezarına girdi.
 • 14 kez cenaze namazı kılındı - cenaze töreni

  14 kez cenaze namazı kılındı02.11.2014

  GÜNDEM

  ISPARTA Yalvaç'ta aşırı yolcu alınması nedeniyle frenleri patlayıp şarampole devrilen midibüste hayatını kaybeden 17 işçi son yolculuklarına uğurlandı.Hayatını kaybeden 14 kişi için tek tek cenaze namazı kılındı, facianın kurbanları yan yana defnedildi.İkizler Emel ile Meral'in hayatlarında ilk kez birbirlerinden ayrılmış olması kazayla ilgili ortaya çıkan ve yürekleri sızlatan acı detaylardan sadece biri oldu.
 • Sezginer'in bedeni 2 yıl sonra toprağa verildi - cenaze töreni

  Sezginer'in bedeni 2 yıl sonra toprağa verildi02.11.2014

  GÜNDEM

  İzmir'de 2012 yılında yaşamını yitiren gazeteci Yaşar Sezginer'in kadavra olarak bağışladığı bedeni, 2 yıl sonra toprağa verildi.
 • Doğan HIZLAN

  Orhan Kemal fotoğrafları ve bir kitap - cenaze töreni

  Orhan Kemal fotoğrafları ve bir kitap30.10.2014

  YAZARLAR

  BİR insanı tanımışsanız, onun fotoğrafları sizi çağrışımlar denizinin ortasına atıverir.Gözünüzün önünde çeşitli halleri canlanır.
 • Hasan Göğebakan son yolculuğuna uğurlandı. - cenaze töreni

  Hasan Göğebakan son yolculuğuna uğurlandı.28.10.2014

  Paparazzi

  Yaklaşık üç ay önce hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan’ın (46) vefat eden babası Hasan Göğebakan (73) son yolculuğuna uğurlandı.
 • Uğur Kurt iddianamesi mahkemede - cenaze töreni

  Uğur Kurt iddianamesi mahkemede27.10.2014

  GÜNDEM

  22 Mayıs 2014 tarihinde Okmeydanı Cemevi bahçesinde polis kurşunuyla hayatını kaybeden Uğur Kurt’un ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Savcısı Hasan Yılmaz’ın 5 ay sonra tamamladığı iddianame, Başsavcılığın onayının ardından, yargılamanın yapılması için İstanbul 85.Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.İddianamede, Uğur Kurt’un babası Kemal Kurt ve eşi Narin Kurt "müşteki" olarak yer aldı.
 • Artvinli şehidi binler uğurladı - cenaze töreni

  Artvinli şehidi binler uğurladı27.10.2014

  GÜNDEM

  HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nde teröristlerin silahlı saldırısında şehit düşen 3 askerden 22 yaşındaki jandarma er Ramazan Köse’nin cenazesi, memleketi Artvin’in Borçka İlçesi’nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.Birlerce kişinin katıldığı cenaze töreni sırasında kalabalık teröre lanet yağdırdı, PKK flamalarını yaktı.Yanan flamayı ayakları ile çiğnemek isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu.
 • Döner Kralı'nın evini soyan hırsızın büyük sırrı - cenaze töreni

  Döner Kralı'nın evini soyan hırsızın büyük sırrı17.10.2014

  Avrupa

  İngiltere'nin en büyük et ve döner üretici firmalarından biri olan Vatan Catering'in sahibi Kıbrıslı Türk Tuncel Nalbantoğlu ve eşi Türkan Nalbantoğlu'nun Petts Wood'daki evinin soyulmasına dair mahkeme süreci başladı.Soygunun planlayıcısı olduğu iddia edilen bir şüpheli dünkü mahkemede ifade verdi.
 • Erdoğan'dan sürpriz ziyaret - cenaze töreni

  Erdoğan'dan sürpriz ziyaret16.10.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğan Güreş'in cenazesinden önce Atatürk Orman Çiftliği arazindeki Cumhurbaşkanlığı'nın yeni binasını denetledi.
 • Devletin zirvesi Doğan Güreş'in cenazesinde buluştu - cenaze töreni

  Devletin zirvesi Doğan Güreş'in cenazesinde buluştu16.10.2014

  GÜNDEM

  Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü GATA'da vefat eden eski Genelkurmay başkanı Doğan Güreş son yolculuğuna uğurlandı.Cenazeye bir dönem Güreş'e en yakın isimlerden olan eski Başbakan Tansu Çiller de katıldı.Çiller, "Türkiye vatansever bir evladını kaybetti" dedi.Güreş'in ikiz torunlarını dedelerini el sallayarak uğurladı.
 • Ailesini uyandıramadı yanan eve girdi - cenaze töreni

  Ailesini uyandıramadı yanan eve girdi15.10.2014

  Ege

  İZMİR’in Konak İlçesi’nde, evin mutfağında, cep telefonu şarj aletinden çıkan yangında babaannesini kurtaran 17 yaşındaki Aycan Yüceyurt’u, ölüme götüren acı olayın detayları ortaya çıktı.Alt katta oturan ailesini uyandıramayan talihsiz kızın, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber vermek için tekrar yanan eve girdiği, ancak bu sırada alevlerin arasında kaldığı öğrenildi.
 • Gözyaşlarıyla - cenaze töreni

  Gözyaşlarıyla14.10.2014

  Gündem2008

  SİVAS’ta meydana gelen trafik kazasında şehit olan 3 polis dün memleketlerinde gözyaşları arasında uğurlandı.
 • Geriye o sözler kaldı: Tak emrediyor şak yapıyoruz - cenaze töreni

  Geriye o sözler kaldı: Tak emrediyor şak yapıyoruz14.10.2014

  Gündem2008

  PKK ile mücadelenin en sert döneminde görev yapan ve bir dönemin en çok tartışılan isimleri arasında bulunan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Doğan Güreş (88), dün tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde yaşamını yitirdi.
 • 'Sırtım yanıyor' diyerek bağırdı ve atladı - cenaze töreni

  'Sırtım yanıyor' diyerek bağırdı ve atladı14.10.2014

  Gündem2008

  İZMİR’in Konak İlçesi’nde, evin mutfağında, cep telefonu şarj aletinden çıkan yangında babaannesini kurtaran 17 yaşındaki Aycan Yüceyurt’u, ölüme götüren acı olayın detayları ortaya çıktı.Alt katta oturan ailesini uyandıramayan talihsiz kızın, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber vermek için tekrar yanan eve girdiği, ancak bu sırada alevlerin arasında kaldığı öğrenildi.Alevlerden kurtulmak için pencereye çıkan Aycan’ın, kurtarma ekiplerin gelmekte olduğu telkinlere rağmen "sırtım yanıyor" diyerek 4’üncü kattan atladığı; son anda hamle yapmasına rağmen direkteki telefon kablosuna tutunamadığı belirtildi.
 • Demirel'in ablası Afife Ünlü, Isparta'da toprağa verildi - cenaze töreni

  Demirel'in ablası Afife Ünlü, Isparta'da toprağa verildi12.10.2014

  Gündem2008

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefat eden 94 yaşındaki ablası Afife Ünlü, Isparta'da toprağa verildi.
 • Anneye evde kurşun - cenaze töreni

  Anneye evde kurşun10.10.2014

  Gündem2008

  Sevgi Alıcı henüz 18 yaşındaydı.Gaziantep’te perşembe akşamı Kobani protestoları düzenlendiği sırada kızını uyutmuş, akşam yemeği için salona geçmişti.Ancak karşıt görüşlü protestocular arasında çıkan çatışmada saat 21.00 sıralarında bir tabancadan çıkan kurşun, Vatan mahallesindeki evinde yemek yiyen genç kadının göğsüne isabet etti.Hastaneye kaldırıldı Sevgi Alıcı ancak tüm çabalar onu döndürmeye yetmedi.
 • Cem Garipoğlu toprağa verildi - cenaze töreni

  Cem Garipoğlu toprağa verildi10.10.2014

  Gündem2008

  Türkiye'nin kanını donduran Münevver Karabulut cinayetini işleyen Cem Garipoğlu, 1849 gün sonra tek başına kaldığı cezaevindeki koğuşunda canına kıydı.Türkiye yıllarca bu cinayeti konuştu.Cinayetin sırrını mahkeme bile çözemedi.24 yıl hapis cezasına çarptırılan Cem Garipoğlu'nun hayat hikayesi Şakirin Camii'ndeki musalla taşında son buldu.Anne, baba ve abisi cemaatin en arkasında yan yana saf tuttu.
içinde

Cenaze Töreni


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz