Cenaze Töreni


 • Doğan HIZLAN

  Orhan Kemal fotoğrafları ve bir kitapcenaze töreni -

  Orhan Kemal fotoğrafları ve bir kitap30.10.2014

  YAZARLAR

  BİR insanı tanımışsanız, onun fotoğrafları sizi çağrışımlar denizinin ortasına atıverir.Gözünüzün önünde çeşitli halleri canlanır.
 • Hasan Göğebakan son yolculuğuna uğurlandı.cenaze töreni -

  Hasan Göğebakan son yolculuğuna uğurlandı.28.10.2014

  Paparazzi

  Yaklaşık üç ay önce hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan’ın (46) vefat eden babası Hasan Göğebakan (73) son yolculuğuna uğurlandı.
 • Uğur Kurt iddianamesi mahkemedecenaze töreni -

  Uğur Kurt iddianamesi mahkemede27.10.2014

  GÜNDEM

  22 Mayıs 2014 tarihinde Okmeydanı Cemevi bahçesinde polis kurşunuyla hayatını kaybeden Uğur Kurt’un ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Savcısı Hasan Yılmaz’ın 5 ay sonra tamamladığı iddianame, Başsavcılığın onayının ardından, yargılamanın yapılması için İstanbul 85.Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.İddianamede, Uğur Kurt’un babası Kemal Kurt ve eşi Narin Kurt "müşteki" olarak yer aldı.
 • Artvinli şehidi binler uğurladıcenaze töreni -

  Artvinli şehidi binler uğurladı27.10.2014

  GÜNDEM

  HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nde teröristlerin silahlı saldırısında şehit düşen 3 askerden 22 yaşındaki jandarma er Ramazan Köse’nin cenazesi, memleketi Artvin’in Borçka İlçesi’nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.Birlerce kişinin katıldığı cenaze töreni sırasında kalabalık teröre lanet yağdırdı, PKK flamalarını yaktı.Yanan flamayı ayakları ile çiğnemek isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu.
 • Döner Kralı'nın evini soyan hırsızın büyük sırrıcenaze töreni -

  Döner Kralı'nın evini soyan hırsızın büyük sırrı17.10.2014

  Avrupa

  İngiltere'nin en büyük et ve döner üretici firmalarından biri olan Vatan Catering'in sahibi Kıbrıslı Türk Tuncel Nalbantoğlu ve eşi Türkan Nalbantoğlu'nun Petts Wood'daki evinin soyulmasına dair mahkeme süreci başladı.Soygunun planlayıcısı olduğu iddia edilen bir şüpheli dünkü mahkemede ifade verdi.
 • Erdoğan'dan sürpriz ziyaretcenaze töreni -

  Erdoğan'dan sürpriz ziyaret16.10.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğan Güreş'in cenazesinden önce Atatürk Orman Çiftliği arazindeki Cumhurbaşkanlığı'nın yeni binasını denetledi.
 • Devletin zirvesi Doğan Güreş'in cenazesinde buluştucenaze töreni -

  Devletin zirvesi Doğan Güreş'in cenazesinde buluştu16.10.2014

  GÜNDEM

  Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü GATA'da vefat eden eski Genelkurmay başkanı Doğan Güreş son yolculuğuna uğurlandı.Cenazeye bir dönem Güreş'e en yakın isimlerden olan eski Başbakan Tansu Çiller de katıldı.Çiller, "Türkiye vatansever bir evladını kaybetti" dedi.Güreş'in ikiz torunlarını dedelerini el sallayarak uğurladı.
 • Ailesini uyandıramadı yanan eve girdicenaze töreni -

  Ailesini uyandıramadı yanan eve girdi15.10.2014

  Ege

  İZMİR’in Konak İlçesi’nde, evin mutfağında, cep telefonu şarj aletinden çıkan yangında babaannesini kurtaran 17 yaşındaki Aycan Yüceyurt’u, ölüme götüren acı olayın detayları ortaya çıktı.Alt katta oturan ailesini uyandıramayan talihsiz kızın, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber vermek için tekrar yanan eve girdiği, ancak bu sırada alevlerin arasında kaldığı öğrenildi.
 • Gözyaşlarıylacenaze töreni -

  Gözyaşlarıyla14.10.2014

  Gündem2008

  SİVAS’ta meydana gelen trafik kazasında şehit olan 3 polis dün memleketlerinde gözyaşları arasında uğurlandı.
 • Geriye o sözler kaldı: Tak emrediyor şak yapıyoruzcenaze töreni -

  Geriye o sözler kaldı: Tak emrediyor şak yapıyoruz14.10.2014

  Gündem2008

  PKK ile mücadelenin en sert döneminde görev yapan ve bir dönemin en çok tartışılan isimleri arasında bulunan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Doğan Güreş (88), dün tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde yaşamını yitirdi.
 • 'Sırtım yanıyor' diyerek bağırdı ve atladıcenaze töreni -

  'Sırtım yanıyor' diyerek bağırdı ve atladı14.10.2014

  Gündem2008

  İZMİR’in Konak İlçesi’nde, evin mutfağında, cep telefonu şarj aletinden çıkan yangında babaannesini kurtaran 17 yaşındaki Aycan Yüceyurt’u, ölüme götüren acı olayın detayları ortaya çıktı.Alt katta oturan ailesini uyandıramayan talihsiz kızın, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber vermek için tekrar yanan eve girdiği, ancak bu sırada alevlerin arasında kaldığı öğrenildi.Alevlerden kurtulmak için pencereye çıkan Aycan’ın, kurtarma ekiplerin gelmekte olduğu telkinlere rağmen "sırtım yanıyor" diyerek 4’üncü kattan atladığı; son anda hamle yapmasına rağmen direkteki telefon kablosuna tutunamadığı belirtildi.
 • Demirel'in ablası Afife Ünlü, Isparta'da toprağa verildicenaze töreni -

  Demirel'in ablası Afife Ünlü, Isparta'da toprağa verildi12.10.2014

  Gündem2008

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefat eden 94 yaşındaki ablası Afife Ünlü, Isparta'da toprağa verildi.
 • Anneye evde kurşuncenaze töreni -

  Anneye evde kurşun10.10.2014

  Gündem2008

  Sevgi Alıcı henüz 18 yaşındaydı.Gaziantep’te perşembe akşamı Kobani protestoları düzenlendiği sırada kızını uyutmuş, akşam yemeği için salona geçmişti.Ancak karşıt görüşlü protestocular arasında çıkan çatışmada saat 21.00 sıralarında bir tabancadan çıkan kurşun, Vatan mahallesindeki evinde yemek yiyen genç kadının göğsüne isabet etti.Hastaneye kaldırıldı Sevgi Alıcı ancak tüm çabalar onu döndürmeye yetmedi.
 • Cem Garipoğlu toprağa verildicenaze töreni -

  Cem Garipoğlu toprağa verildi10.10.2014

  Gündem2008

  Türkiye'nin kanını donduran Münevver Karabulut cinayetini işleyen Cem Garipoğlu, 1849 gün sonra tek başına kaldığı cezaevindeki koğuşunda canına kıydı.Türkiye yıllarca bu cinayeti konuştu.Cinayetin sırrını mahkeme bile çözemedi.24 yıl hapis cezasına çarptırılan Cem Garipoğlu'nun hayat hikayesi Şakirin Camii'ndeki musalla taşında son buldu.Anne, baba ve abisi cemaatin en arkasında yan yana saf tuttu.
 • Şehit Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu son yolculuğuna uğurlandıcenaze töreni -

  Şehit Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu son yolculuğuna uğurlandı10.10.2014

  Gündem2008

  BİNGÖL’de şehit düşen Başkomiser 30 yaşındaki Hüseyin Hatipoğlu, bugün memleketi Amasya’da gözyaşları arasında toprağa verildi.Şehidin 3 yıllık eşi Sibel Hatipoğlu törende gözyaşlarına boğuldu.
 • Mehmet Sabancı'nın eşi Aysen Mulla Sabancı son yolculuğuna uğurlandıcenaze töreni -

  Mehmet Sabancı'nın eşi Aysen Mulla Sabancı son yolculuğuna uğurlandı10.10.2014

  Ekonomi

  Tedavi gördüğü hastanede solunum yetmezliği sonucu önceki gün hayatını kaybeden Merhum Mehmet Sabancı'nın eşi Aysen Mulla Sabancı, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 'Bizim öyle işlerle işimiz olmaz'cenaze töreni -

  'Bizim öyle işlerle işimiz olmaz'10.10.2014

  Gündem2008

  Esenyurt'ta Kobani eylemleri sırasında yaralanan, tedavi gördüğü hastanede de beyin ölümü gerçekleşen Mert Değirmenci'nin cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
 • Şehit polis son yolculuğuna uğurlandıcenaze töreni -

  Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı09.10.2014

  Gündem2008

  BİNGÖL kent merkezinde dün düzenlenen saldırıda şehit olan Emniyet Müdür Yardımcısı 47 yaşındaki Atıf Şahin’in Türk bayrağına sarılı cenazesi, Ankara’daki Kocatepe Camiine getirildi ve burada cenaze töreni düzenlendi.
 • Derik'teki gösterilerde gaz bombası evin içine düştücenaze töreni -

  Derik'teki gösterilerde gaz bombası evin içine düştü08.10.2014

  Gündem2008

  IŞİD ile girdiği çatışmada yaşamını yitiren YPG’li Selman Turan’ın cenazesi, Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde toprağa verilmesi sırasında çıkan olaylarda 8 kişi yaralandı.4 gündür olayların devam ettiği Derik İlçesi’nde bir binaya asılan PYD bayrağını indirmek için itfaiye aracı kullanıldı.
 • Anadolu’dan Görünüm’e vedacenaze töreni -

  Anadolu’dan Görünüm’e veda07.10.2014

  Gündem2008

  BİR süredir kanser tedavisi gören gazeteci Güntaç Aktan (69) hayatını kaybetti.
 • Bebeğini kucağına alamadıcenaze töreni -

  Bebeğini kucağına alamadı02.10.2014

  Ege

  ÇANAKKALE’nin Gelibolu İlçesi’nde 10 gün önce yaptığı doğum sonrası yüksek tansiyona bağlı rahatsızlanan 26 yaşındaki Pelin Karabulut, minik kızını kucağına alamadan yaşamını yitirdi.Genç annenin ölümü, ailesi ve yakınları başta olmak üzere ilçedeki herkesi yasa boğdu.
 • Görev şehidine son görevcenaze töreni -

  Görev şehidine son görev02.10.2014

  Gündem2008

  ELAZIĞ’ın Kovancılar ilçesinde askerleri taşıyan aracın devrilmesi sonucu şehit olan 27 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Selahattin İlhan’ın cenazesi, memleketi Adana’da Buruk Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • Görev şehidi uzman çavuş toprağa verildicenaze töreni -

  Görev şehidi uzman çavuş toprağa verildi01.10.2014

  Gündem2008

  ELAZIĞ’ın Kovancılar İlçesi’nde askerleri taşıyan aracın devrilmesi sonucu şehit olan 27 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Selahattin İlhan’ın cenazesi, memleketi Adana’da gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • Üç yaşındaki çocuk, babasının kullandığı aracın altında kaldıcenaze töreni -

  Üç yaşındaki çocuk, babasının kullandığı aracın altında kaldı01.10.2014

  Gündem2008

  Adıyaman'ın Kahta ilçesinde babasının kullandığı aracın altında kalan 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
 • Cenazede Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan'a tepkicenaze töreni -

  Cenazede Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan'a tepki29.09.2014

  Gündem2008

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun 85 yaşında hayatını kaybeden kayınpederi Salih Yüksel için Kasımpaşa Kebir Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.Bakan Eroğlu ve eşi Hatice Eroğlu taziyeleri kabul etti.
 • Lüks cipe silahlı saldırıda yaralanan genç kız da öldücenaze töreni -

  Lüks cipe silahlı saldırıda yaralanan genç kız da öldü26.09.2014

  Gündem2008

  Büyükçekmece'de lüks bir cipe gerçekleşen silahlı saldırıda ölen 19 yaşındaki Arzu Şerifi Zindaşti'nin babası Naci Şerifi Zindaşti, "Daha önce tehdit aldım.Çocuklara birşey yapacaklarını zannetmiyordum.Hedef bendim" dedi.Arzu Şerifi Zindaşti'nin cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak Büyükçekmece Aybars Ak Camii'ne getirildi.Büyükçekmece’de dün öğle saatlerinde lüks bir cipe gerçekleşen silahlı saldırıda yaralanan 19 yaşındaki Arzu Şerifi Zindaşti kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.Saldırı sırasında cipin sürücüsü Devrim Öztunç ise olay yerinde ölmüştü.
 • Kışlanın önünden yürüyüp AK Parti’ye molotof attılarcenaze töreni -

  Kışlanın önünden yürüyüp AK Parti’ye molotof attılar25.09.2014

  Gündem2008

  SURİYE’nin Rojava bölgesinde IŞİD’e karşı savaşırken ölen ve Habur Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye getirilen 7 YPG’li’nin cenazesi, Şırnak’ın Silopi ilçesinde DBP’liler tarafından karşılandıktan sonra memleketlerine uğurlandı.Cenaze törenleri sırasında olaylar çıktı.
 • Güner Namlı son yolculuğuna uğurlandıcenaze töreni -

  Güner Namlı son yolculuğuna uğurlandı21.09.2014

  Paparazzi

  Bizimkiler, Şehnaz Tango, Perihan Abla, Tanrı Misafiri, Kızlar Yurdu gibi dizi filmlerin yapımcısı Güner Namlı, Ayvalık'ta düzenlenen törenle toprağa verildi
 • Nicole Kidman gözyaşlarıyla.cenaze töreni -

  Nicole Kidman gözyaşlarıyla.19.09.2014

  Avrupa

  Hollywood yıldızı Nicole Kidman geçen hafta aniden yaşamını yitiren babası Anthony Kidman'ı gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurladı
 • Prof.Divitçioğlu son yolculuğuna uğurlandıcenaze töreni -

  Prof.Divitçioğlu son yolculuğuna uğurlandı11.09.2014

  Keyif

  İSTANBUL'da geçtiğimiz salı günü yaşamını yitiren İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi eski hocalarından 87 yaşındaki Prof.Dr.Sencer Divitçioğlu, Sarıyer'de son yolculuğuna uğurlandı.
 • Eğitimin ışığı uğurlandıcenaze töreni -

  Eğitimin ışığı uğurlandı08.09.2014

  Gündem2008

  Vefat eden eğitimci yazar hayırsever Hüseyin Hüsnü Tekışık'ın (86) cenazesi Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 • Ahmet HAKAN

  Afyon patlamasını ne çabuk unuttukcenaze töreni -

  Afyon patlamasını ne çabuk unuttuk31.08.2014

  Yazarlar

  BEŞİKTAŞ Çarşı’da gezerken yanıma geldi.
 • Mafya babası altın tabutla gömüldücenaze töreni -

  Mafya babası altın tabutla gömüldü31.08.2014

  Avrupa

  İrlanda'da çocuklarının ve eşinin gözleri önünde vurulan mafya babası 'Şişman' Andy Connors, altın kaplama tabutla toprağa verildi.
 • Tuncay Gürel'e vefasızlıkcenaze töreni -

  Tuncay Gürel'e vefasızlık30.08.2014

  Paparazzi

  YALOVA’nın Çiftlikköy İlçesi’nde son yolculuğuna uğurlanan ve ’Tosun Paşa’ filminde canlandırdığı 'Küçük Enişte Bekir’ karakteri ile ünlenen sinema oyuncusu Tuncay Gürel’in cenazesine sanatçı dostları katılmadı.
 • Serdar için cenaze töreni düzenlendicenaze töreni -

  Serdar için cenaze töreni düzenlendi27.08.2014

  Gündem2008

  Kumburgaz'da, kardeşi ve 3 arkadaşıyla birlikte kiraladıkları deniz bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan ve cesedi 7 gün sonra bulunan Serdar Demir için cenaze töreni düzenlendi.
 • Cenazesi kardeşi için bekletilmişti ama.cenaze töreni -

  Cenazesi kardeşi için bekletilmişti ama.26.08.2014

  Gündem2008

  Kumburgaz sahilinde Deniz Bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan 5 kişiden cansız bedenine ulaşılan tek isim olan Serdar Demir için yarın cenaze töreni yapılacak.
 • Anneye asker künyesi jesticenaze töreni -

  Anneye asker künyesi jesti23.08.2014

  Gündem2008

  Mersin’de 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün çarparak ölümüne yol açtığı üniversite son sınıf öğrencisi Mehmet Deniz Sınar’ın annesi Muazzez Sınar’a, Milli Savunma Bakanlığı’ndan anlamlı bir destek geldi.
 • Malezyalılara 1 ay sonra cenaze törenicenaze töreni -

  Malezyalılara 1 ay sonra cenaze töreni23.08.2014

  Planet

  MALEZYA, 17 Temmuz’da Ukrayna’nın doğusuna düşen Malezya Havayolları’na ait MH17 uçağında ölenlerin naaşlarının ülkeye ulaşmasıyla ulusal yas ilan etti.
 • Aynur TARTAN

  Tören şahane kameralar şahanecenaze töreni -

  Tören şahane kameralar şahane22.08.2014

  Yazarlar

  İki çok değerli ismin cenaze törenine tanık olduk.Havada, hüzünden çok daha farklı bir duygu vardı.Yas tutma kültürümüzü kaybettiğimizin farkında mısınız?
 • Şehitler gözyaşlarıyla toprağa verildicenaze töreni -

  Şehitler gözyaşlarıyla toprağa verildi20.08.2014

  Gündem2008

  Diyarbakır Lice ve Van Saray'da şehit olan Uzman Çavuş Uğur İnal ile 23 yaşındaki piyade teğmen Emre As gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • Şehit teğmen as gözyaşları içinde toprağa verildicenaze töreni -

  Şehit teğmen as gözyaşları içinde toprağa verildi20.08.2014

  Gündem2008

  VAN’ın Saray İlçesi’nde PKK pususunda şehit düşen 23 yaşındaki piyade teğmen Emre As Tokat’ın Zile ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.Oğlunu toprağa veren acılı baba Ömer As, "Allah kötülere fırsat vermesin, vatan sağolsun" dedi.
 • O heykel indirildicenaze töreni -

  O heykel indirildi19.08.2014

  Gündem2008

  Lice’deki PKK mezarlığına 4 gün önce gece yarısı dikilen ve mahkemenin el konulması kararı verdiği Mahsum Korkmaz heykelini dün askerler kaldırdı.Mezarlıkta toplananların heykelin indirilmesini önlemek istemesiyle çıkan çatışmada, 24 yaşındaki Mehdi Taşkın hayatını kaybetti.1’i asker, 3 kişi yaralandı.Olaylar üzerine Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır-Bingöl karayolunu ulaşıma kapadı.
 • Askere pusu: 1 şehit, 1 yaralıcenaze töreni -

  Askere pusu: 1 şehit, 1 yaralı19.08.2014

  Gündem2008

  Van’ın İran sınırındaki Saray İlçesi’nde alınan bir görüntü üzerine bölgeye giden askeri time PKK’lılar tarafından pusu kurulup uzun namlulu silahlarla ateş açıldı, 1 teğmen şehit oldu, 1 er yaralandı.Şehit teğmenin Tokat nüfusuna kayıtlı Emre As olduğu öğrenildi.Çözüm süreci boyunca yani 19 ay boyunca PKK'nın saldırısı olmadı, şehirlere de şehit haberi gelmiyordu.PKK'nın kurduğu pusuda en son 7 Ocak 2013'te Çukurca'da Adanalı Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Doğan şehit düşmüştü.
 • Cinayet gibi kaza kurbanı hayatını kaybetticenaze töreni -

  Cinayet gibi kaza kurbanı hayatını kaybetti18.08.2014

  Gündem2008

  Mersin'de, trafik kazası sonucu yaşamını yitiren üniversite öğrencisinin annesi, "mürüvvetini göremedim" diye ağıt yaktığı oğlu için davul zurnalı cenaze töreni düzenledi.16 yaşındaki sürücünün çarptığı Mehmet Deniz'in cenazesinde gözyaşı sel oldu.
 • Ünlü komedyene son görevcenaze töreni -

  Ünlü komedyene son görev15.08.2014

  Ege

  MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde tedavi görmekte olduğu hastanede 78 yaşında karaciğer kanserinden yaşamını yitiren 'Ateş Böceği Yalçın' olarak tanınan ünlü komedyen Yalçın Otağı, 20 yıldır ikamet ettiği ve çok sevdiği Datça'da bugün, eşi, sevenleri ve sanat camiasından arkadaşlarının katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • Ateşböceği Yalçın son yolculuğuna uğurlandıcenaze töreni -

  Ateşböceği Yalçın son yolculuğuna uğurlandı15.08.2014

  Keyif

  "Ateşböceği Yalçın" olarak ünlenen komedyen Yalçın Otağı, Muğla'nın Datça ilçesinde toprağa verildi.
 • Baykal ve İnce Seba'nın cenazesinde yan yanacenaze töreni -

  Baykal ve İnce Seba'nın cenazesinde yan yana14.08.2014

  Gündem2008

  Beşiktaş ve Türk futbolunun efsane ismi Süleyman Seba’nın cenaze töreni çok sayıda siyasetçiyi bir araya getirdi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan kurultay açıklamasıcenaze töreni -

  Kılıçdaroğlu'ndan kurultay açıklaması14.08.2014

  Gündem2008

  Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın cenaze törenine katılan Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra Yezidi Milletvekili Viyan Dahil'i hastanede ziyaret etti.CHP Lideri, gazetecilerin olağanüstü kurultay soruları üzerine "Pazar günü takvim netleşir.Kriz yok arkadaşlar.Normal, demokratik yollarla yarış yapılacak.Bütün hedef 2015 seçimlerinde daha başarılı bir performans çıkartmak"dedi.
 • Efsane'ye son veda Dolmabahçe'decenaze töreni -

  Efsane'ye son veda Dolmabahçe'de13.08.2014

  Futbol

  Süleyman Seba’nın cenaze töreni bugün saat 12.00’de ilk golünü attığı dünün İnönü, bugünün Vodafone Arena’sında yapılacak.
 • Süleyman Seba hayatını kaybetticenaze töreni -

  Süleyman Seba hayatını kaybetti12.08.2014

  Futbol

  Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde hayatını kaybetti.Süleyman Seba için Cuma günü Vodafone Arena Stadı'nda tören düzenlenecek.Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrasında da efsane başkanın naaşı Feriköy Mezarlığı'na defnedilecek.
içinde

Cenaze Töreni


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz