30 Mart Seçimleri

 • 9 yıl siyasi istikrar mesajı - 30 Mart seçimleri
  9 yıl siyasi istikrar mesajı15.11.2014
  PlanetBAŞBAKAN Davutoğlu, dün G-20 zirvesinde yaptığı konuşmada, Türk ekonomisinin durumu hakkında bilgi verirken, AK Parti iktidarının simgelediği siyasi istikrarın 9 yıl daha süreceği mesajını verdi.
 • Akdoğan: 'Erdoğan'ı devirirsek her şeyden kurtuluruz' dediler - 30 Mart seçimleri
  Akdoğan: 'Erdoğan'ı devirirsek her şeyden kurtuluruz' dediler14.11.2014
  Son DakikaBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ak Parti'nin Polatlı İlçe Kongresi'ne katıldı.Ankara'daki kongrede konuşan Akdoğan, son dönemde hükümete yönelik kirli yöntemlerin devreye sokulduğunu savunarak "Hiçbir hak, hukuk tanımadan; ahlak, edep tanımadan her yolu denediler.30 Mart seçimleri için hepsi bir araya geldi.İttifak yaptılar yine olmadı.10 Ağustos'ta çatı aday çıkardılar.İçeridekiler, dışarıdakiler bütün dünya bir araya geldi Erdoğan'ı devirirsek her şeyden kurtuluruz dediler.Deviremediler.Siz haklıysanız kimse sizinle baş edemez.Baş edemediler.Bundan sonra edemeyecekler" dedi.
 • Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar - 30 Mart seçimleri
  Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar11.11.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu.Davutoğlu, "İsrail’e ve zalim yöneticilerine sesleniyorum, sakın ola islam dünyasındaki bir takım problemler yaşanıyor diye Kudüs’e ve mescidi aksaya yönelik bu saldırıları devam ettirmeyi düşünme, herkes sussa Türkiye Cumhuriyeti sessiz kalmayacaktır" dedi.
 • Mavi kartlılar, ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlanamayacak - 30 Mart seçimleri
  Mavi kartlılar, ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlanamayacak02.11.2014
  AvrupaALMANYA’da yaşayan ve Türk vatandaşlığından çıkan 69 yaşındaki Naci Şahin, Kayseri’de bir süreden bu yana yararlandığı 65 yaş üstü ücretsiz ulaşım hizmetinin Mavi Kart sahibi olduğu gerekçesiyle iptal edilmesine tepki gösterdi.Şahin, "Kendi ülkemizde de yabancı olduk.Konuyu İçişleri Bakanlığı’na taşıyacağım" dedi.
 • Kuzguncuk’ta ortak karar Bostan Park - 30 Mart seçimleri
  Kuzguncuk’ta ortak karar Bostan Park29.10.2014
  Gündemİstanbul Boğazı’nın ender kalan yeşil alanlarından Kuzguncuk Bostanı için Üsküdar Belediyesi ve Kuzguncuklular Derneği ortak karara vardı.‘Betonlaşma’ kaygısıyla eylemlere sahne olan bostan için hazırlanan ‘uzlaşı projesi’nde tarım alanı da var, çocuk parkı da.
 • Tuğrul Türkeş: Sınırları enerji lobisi çiziyor - 30 Mart seçimleri
  Tuğrul Türkeş: Sınırları enerji lobisi çiziyor19.10.2014
  GündemIŞİD’in Kobani’yi düşürmeye yönelik saldırılarıyla birlikte Türkiye’deki Kürtlerin sokaklara taşınan geriliminin ülkücü harekette karşılığı olur mu?
 • Bornova'da muhtarlık binaları yenileniyor - 30 Mart seçimleri
  Bornova'da muhtarlık binaları yenileniyor13.10.2014
  EgeBORNOVA Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçedeki mahalle muhtarlarıyla Şahin Tepesi Restoran’da gerçekleşen kahvaltıda bir araya geldi.Başkan Atila, her gün çok sayıda kişinin hizmet aldığı muhtarlık binalarının yenileneceğini söyledi.
 • Haberi kaldırın - 30 Mart seçimleri
  Haberi kaldırın30.09.2014
  Gündemİstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri karsigazete.com’un ofisini basıp, bilgisayarların harddisklerini kopyaladı.Sitenin Genel Yayın Yönetmeni Emrah Dibek “Bir polis memuru, ‘Bir haberiniz varmış.Bu haberinizi kaldırın’ dedi” diye konuştu.Muhabir Emre Erciş ise baskının Tayyip Erdoğan’ın ses kayıtlarıyla ilgili yaptığı haberler yüzünden yapıldığını savundu “Herhalde birileri rahatsız oldu” dedi.
 • 3.Köprü inşaatında ölen işçiler için şok rapor - 30 Mart seçimleri
  3.Köprü inşaatında ölen işçiler için şok rapor12.09.2014
  EkonomiGeçtiğimiz nisan ayı başında 3.Köprü'yü çevre yoluna bağlayan viyadük inşaatında ölen 3 işçi için hazırlanan bilirkişi raporu savcılığa sunuldu.Rapora göre işçiler, gelişi güzel monte edilen çelik iskelenin kurbanı oldu.Ölen işçilerde emniyet kemeri bulunmuyordu.Rapora göre, yaşam halatı bulunsaydı, iskele çökse bile işçilere bir şey olmazdı.Bilirkişi heyeti olay ile ilgili 11 kişiyi sorumlu gördü.3.Köprü’yü inşa eden ICA İçtaş-Astaldi’nin Proje Koordinatörü Mustafa Cılız ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) İş Teftiş Kurulu Başkanı ve taşeron firma sahipleri kusurlu görülen isimler arasında.
 • Validebağ Korusu'nda yapılaşmaya müdahale - 30 Mart seçimleri
  Validebağ Korusu'nda yapılaşmaya müdahale19.08.2014
  EkonomiÜsküdar Belediyesi tarafından yapılaşmaya açılan doğal Sit alanı konumundaki Validebağ Korusu'nda eylem yapıldı.
 • Taha AKYOL

  Yeni dönem - 30 Mart seçimleri
  Yeni dönem10.08.2014
  YazarlarSEÇİMLERİ Tayyip Erdoğan’ın kazanması sürpriz değil.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Erdoğan’la birlikte başkanlık perdesi açılıyor - 30 Mart seçimleri
  Erdoğan’la birlikte başkanlık perdesi açılıyor10.08.2014
  Yazarlar26.45’i 17.76’yla toplarsanız sonuç kaç olur?
 • Fatura tabana çıktı - 30 Mart seçimleri
  Fatura tabana çıktı06.08.2014
  AnkaraÇatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Ankara turuna CHP’li ve MHP’li parti yöneticileri, milletvekilleri ve belediye başkanları eşlik etti.
 • Yalçın BAYER

  Borçlar CHP’ye alacaklar AKP’ye - 30 Mart seçimleri
  Borçlar CHP’ye alacaklar AKP’ye06.08.2014
  YazarlarKapatılan İl Özel İdare gayrimenkulleri ‘paylaştırılıyor’.
 • İmrahor'u seçim de kurtaramadı - 30 Mart seçimleri
  İmrahor'u seçim de kurtaramadı20.07.2014
  AnkaraBaşkent’in en önemli yeşil alanlarından biri olan İmrahor Vadisi’ni, 30 Mart seçimleri öncesinde verilen sözler de kurtaramadı.Kamyonların art arda hafriyat taşıdığı vadide ‘çevre katliamı’ devam ediyor.
 • Uğur GÜRSES

  Sanayi üretimi de düşük vitese geçti - 30 Mart seçimleri
  Sanayi üretimi de düşük vitese geçti08.07.2014
  Yazarlar“Otomobil ve konut satışlarında gözlenen gerileme, Mayıs ayı sanayi üretimindeki yavaşlama ile de teyit edildi”
 • Bu defa köşk için karargah - 30 Mart seçimleri
  Bu defa köşk için karargah07.07.2014
  Ankara30 Mart’taki Çankaya Belediye Başkanlığı yarışında AK Parti ve CHP adaylarının kullandığı binalar, bu defa cumhurbaşkanı adaylarının seçim karargahı oldu.Erdoğan, Barış Aydın’ın, İhsanoğlu da Alper Taşdelen’in kullandığı seçim binasını tercih etti.Her iki binanın da Çankaya Köşkü’ne 500 metre mesafede olması dikkat çekti.
 • Başbakan'ın projesi değişti - 30 Mart seçimleri
  Başbakan'ın projesi değişti06.07.2014
  GündemTürkiye’nin önde gelen şehir planlamacılarından, ODTÜ Mimarlık Fakültesi öğretim üyesi.Türkiye Bilimler Akademisi’nde şeref üyeliği, TÜBİTAK’tan hizmet ödülü var.
 • Erdoğan'ın seçim gezisinde ilk iki adresi: Samsun ve Erzurum - 30 Mart seçimleri
  Erdoğan'ın seçim gezisinde ilk iki adresi: Samsun ve Erzurum30.06.2014
  Gündem30 Mart seçimleri öncesinde, paralel yapıyla mücadele hakkında sık sık "bu İstiklal mücadelesi" diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı adayı olmasının ardından çok ilginç bir ziyaret programı izleyecek.Erdoğan adaylık sonrası, önce Samsun'a, ardından Erzurum'a gidecek.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  O kapak aç-tı-rıl-ma-ya-cak - 30 Mart seçimleri
  O kapak aç-tı-rıl-ma-ya-cak08.06.2014
  YazarlarYOLSUZLUK ve usulsüzlüklerini örtbas için rejim bunalımı çıkarma oyunu oynayanların bu zevksiz oyununun son kullanma tarihi geçmiştir.” (3 Ekim 2003)
 • Yalçın BAYER

  Başbakanlık Sarayı’nın mimarı Şefik Birkiye - 30 Mart seçimleri
  Başbakanlık Sarayı’nın mimarı Şefik Birkiye07.06.2014
  Yazarlar5N1K yapımcısı ve Radikal yazarı Cüneyt Özdemir köşesinde, ‘Başbakanlık Sarayı’ndaki şatafat!’ başlıklı bir yazı ilginç bilgiler içeriyor.
 • Bakan hissetti, TÜBİTAK 'montaj' dedi - 30 Mart seçimleri
  Bakan hissetti, TÜBİTAK 'montaj' dedi05.06.2014
  Gündem30 Mart seçimleri öncesinde internete sızan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'la yaptığı görüşmeler, mahkemenin isteği üzerine TÜBİTAK tarafından incelendi.TÜBİTAK, ses kayıtları konusunda "montaj" raporu verdi.TÜBİTAK'ın bağlı olduğu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da, göreve geldiği ilk günlerde yaptığı açıklamada, "tapelerin montaj olduğunu hissettim" demişti.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - 30 Mart seçimleri
  Erdoğan'dan önemli açıklamalar02.06.2014
  GündemTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun Genel Kurul'unda "Bazı müjdeleri burada açıklamanın daha uygun olacağına karar verdim" diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ardından AK Parti'nin grup toplantısında konuştu.
 • Deniz Gürel

  Ankara koltuğuna İstanbul ihtimali - 30 Mart seçimleri
  Ankara koltuğuna İstanbul ihtimali01.06.2014
  YazarlarTürkiye genelinde, AK Parti Genel Merkezi’nin isteği doğrultusunda yaşanan istifaların en çarpıcısı kuşkusuz, Ankara İl Başkanı Murat Alparslan’ın istifası oldu.
 • İlk sonuçlara göre seçimlerin kazananları - 30 Mart seçimleri
  İlk sonuçlara göre seçimlerin kazananları31.05.2014
  Gündem30 Mart’ta yapılan seçimlerin ardından YSK'nın yeniden seçim yapılmasına karar verdiği ilçelerde ve beldelerde seçim bugün yapıldı.İşte ilk sonuçlara göre Belediye Başkanlığını kazananlar.
 • '10 Ağustos bir milat olacak' - 30 Mart seçimleri
  '10 Ağustos bir milat olacak'30.05.2014
  GündemBaşbakan Erdoğan, 'Millete Hizmet Yolunda' konuşmasında gündemdeki konulara değindi.Erdoğan, "10 Ağustos, inşallah, Türkiye için bir milat olacak.10 Ağustos seçimleri öncesinde, birileri tekrar kirli hesapların içine girebilir.Siyaset, bu kirli hesaplardan medet ummak isteyebilir.Sizler, eminim ki bu tahriklere aldırış etmeyecek, sandığa gidecek, hür iradenizle Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanını belirleyeceksiniz" dedi.
 • Yalçın DOĞAN

  ‘Çapulcu musun vay vay’ - 30 Mart seçimleri
  ‘Çapulcu musun vay vay’30.05.2014
  Yazarlar“KÜRTAJ olmayacaksın, en az üç çocuk doğuracaksın.”
 • Cengiz ÇANDAR

  Irak’ta ve Kürdistan’da yeni fotoğraf - 30 Mart seçimleri
  Irak’ta ve Kürdistan’da yeni fotoğraf21.05.2014
  YazarlarSürekli temasta olduğum için biliyorum Celal Talabani, cumhurbaşkanlığına değil ama ülkesine çok yakında geri dönüyor.
 • Belediyeyi kaybetti ilçenin başına geldi - 30 Mart seçimleri
  Belediyeyi kaybetti ilçenin başına geldi18.05.2014
  EgeCHP Sındırgı İlçe Başkanlığı’na Özgür Ertuğrul seçildi.
 • Başbakan Erdoğan Afyonkarahisar'da konuştu - 30 Mart seçimleri
  Başbakan Erdoğan Afyonkarahisar'da konuştu09.05.2014
  GündemAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Baralor Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na yönelik, "Danıştayın Başkanı 25 dakika konuşuyor, ev sahibi.Bu beyefendi, orada bir saat konuşma yapıyor ve Danıştayın kuruluş yıl dönümünde konuyla ilgili değil tamamıyla baştan aşağıya bir siyasi konuşma yapmak suretiyle orada kendine göre bir tatmin.Çıkar cübbeni sen de birilerinin yaptığı gibi.Söylüyoruz, siyaseti çok seviyorsan çık bu siyaset meydanına orada kendini ispat et" dedi.
 • Katılım yüzde 89.48 ! - 30 Mart seçimleri
  Katılım yüzde 89.48 !07.05.2014
  Ekonomi30 Mart Yerel Seçimleri bitti ama yankıları hala devam ediyor.Yüksek Seçim Kurulu dün 2014 seçimlerine ilişkin istatistikleri yayımladı.En çok göze batan rakam ise katılım oranlarında ortaya çıktı.YSK tarafından açıklanan verilere göre büyükşehirlerdeki 40.727.194 seçmenden 36.440.968 seçmen oy kullandı ve katılım oranı %89.48 çıktı.Bu rakam 1963 yılından bu yana en yoğun katılımın yaşandığı ikinci yerel seçim olarak dikkat çekti.En son Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’u Refah Partisi’nden kazandığı 1994 yılı yerel seçimlerinde katılım oranı yüzde 90.62 çıkmıştı.
 • İşte CHP'nin yeni yönetimi - 30 Mart seçimleri
  İşte CHP'nin yeni yönetimi07.05.2014
  GündemCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından parti yönetiminde beklenen değişikliği yaptı.Yeni yönetimde en çok dikkat çeken unsur ise, partinin genel başkanlıktan sonraki en güçlü iki koltuğunun, iki tıp doktoruna emanet edilmesi oldu.
 • Deniz Gürel

  GECE ULAŞIMI BAŞLIYOR - 30 Mart seçimleri
  GECE ULAŞIMI BAŞLIYOR06.05.2014
  YazarlarBaşkent'te gece ulaşımı olmamasını Ankara Hürriyet'te defalarca gündeme getirmiştik.
 • Kocaoğlu yeni kadroyu açıkladı - 30 Mart seçimleri
  Kocaoğlu yeni kadroyu açıkladı05.05.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni dönem kadrosunu, danışmanlarını ve çalışma yöntemini açıkladı.
 • Yalçın BAYER

  CHP için vahim tablo - 30 Mart seçimleri
  CHP için vahim tablo01.05.2014
  YazarlarCHP’nin seçim uzmanı olarak bilinen eski milletvekili, Baykal’a yakın bir isim olan Algan Hacaloğlu seçim sonuçları ile ilgili olarak ‘gerçekten emek verilmiş’ bir çalışmayı gönderdi.
 • Başbakan Erdoğan: 1 Mayıs'ın şiddetten uzak kutlanması en büyük arzumuz - 30 Mart seçimleri
  Başbakan Erdoğan: 1 Mayıs'ın şiddetten uzak kutlanması en büyük arzumuz29.04.2014
  GündemBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Millete Hizmet Yolunda programında konuştu.
 • Cemaat İslam'a büyük darbe vurdu - 30 Mart seçimleri
  Cemaat İslam'a büyük darbe vurdu27.04.2014
  Gündem17 Aralık'ı cemaatin AK Parti hükümetini sırtından hançerlemesi olarak değerlendiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'Biz onları can bildik, kardeş bildik.Allah rızası için çalıştıklarını düşünerek her türlü desteği verdik.Başbakanımız için de öyleydi' dedi.Cemaatin İslam'a büyük darbe vurduğunu belirten Gökçek, 'Bu sebeple benim için hareket öldü' şeklinde konuştu.
 • Her şeye rağmen tatile çıkıyoruz - 30 Mart seçimleri
  Her şeye rağmen tatile çıkıyoruz26.04.2014
  EgeÖnce Gezi Parkı, ardından 17 Aralık ve 30 Mart’ta iyice yorgun düşen Türk halkı, bu yaz tatille moral bulacak.
 • Almanya Türkleri ve seçme hakkı - 30 Mart seçimleri
  Almanya Türkleri ve seçme hakkı24.04.2014
  Planet30 Mart 2014 yerel seçimleriyle Türkiye´deki seçim triatlonunun ilk ayağı tamamlandı.Bir yerel seçimden çok daha fazla anlam yüklenen bu seçimlere yüzde 90 oranındaki yüksek katılım, siyasilerce yüklenen anlamın halk nezdinde de tasdik bulduğunu göstermekteydi.Şimdi ise en az 30 Mart seçimleri kadar önemli bir başka seçim Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını bekliyor.
 • Bodrum'da imar işlemleri geçici olarak durduruldu - 30 Mart seçimleri
  Bodrum'da imar işlemleri geçici olarak durduruldu19.04.2014
  EkonomiMUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde, mevzuata uygun olarak devam eden inşaatlar haricinde, imara ilişkin diğer bütün faaliyetlerin geçici bir süre durdurulduğu açıklandı.Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon "Bulanık suda balık avlama gibi bir niyetimiz yok.İmar planlarımızı toplayıp düzgün bir hale getirmemiz lazım" dedi.
 • Kocadon, "Bulanık suda balık avla niyetimiz yok" - 30 Mart seçimleri
  Kocadon, "Bulanık suda balık avla niyetimiz yok"18.04.2014
  EgeMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, mevzuata uygun olarak devam eden inşaatlar haricinde, imara ilişkin diğer bütün faaliyetlerin geçici bir süre durdurulduğu açıklandı.
 • Çankaya için kostümlü prova - 30 Mart seçimleri
  Çankaya için kostümlü prova17.04.2014
  Gündemİstanbul - Ankara - Antalya seçimlerindeki üç farklı sonuç, seçmen tabanında olası ittifaklara dair bazı ipuçları veriyor.CHP ve MHP seçmen tabanları, değerler ve siyasi kimlikler bakımından farklı.
 • Deniz Gürel

  Yerel parlamentonun ilginç detayları - 30 Mart seçimleri
  Yerel parlamentonun ilginç detayları15.04.2014
  YazarlarBaşkent’te tartışmalı Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin ardından Büyükşehir Belediye Meclisi ve komisyonları belirlendi.
 • Kılıçdaroğlu'na örgütten çağrı - 30 Mart seçimleri
  Kılıçdaroğlu'na örgütten çağrı15.04.2014
  Gündem30 Mart seçimleri sonrasında CHP'ye, örgütten gelen "sol seçmene dön" çağrıları damgasını vurdu.
 • AK Parti Mısır bildirisini desteklemedi tartışması - 30 Mart seçimleri
  AK Parti Mısır bildirisini desteklemedi tartışması08.04.2014
  GündemCHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Mısır'daki idam cezalarına karşı tüm partilerin ortak bildiri yayınlamasını önerdiğini ancak MHP'den olumlu yanıt gelirken AK Parti'nin öneriye yanıt vermediğini söyledi.AK Parti Grup Başkanvekili Belma Satır ise CHP'li Hamzaçebi'nin "ortak bildiri önerdik, AK Parti destek vermedi" sözlerini yalanladı.AK Parti Grup Başkanvekili Belma Satır'ın Twitter mesajına, CHP'li Hamzaçebi de twitter'dan yanıt verdi.
 • Bahçeli grup toplantısında konuştu - 30 Mart seçimleri
  Bahçeli grup toplantısında konuştu07.04.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 30 Mart seçimleri sonrasında ilk kez partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Yıldırım, "İzmir'in genleri değişiyor" - 30 Mart seçimleri
  Yıldırım, "İzmir'in genleri değişiyor"04.04.2014
  EgeAK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçimin ardından ilk ziyaretini kendisine en çok oy veren ilçe belediyesini de partisinin kazandığı Kemalpaşa'ya yaptı.Yıldırım, "Biz İzmir'e kendimizi daha iyi anlatacağız.Herkes şunu iyi bilmelidir.Artık İzmir bugün dünkü gibi değildir.İzmir hareketlenmiştir.İzmir hizmet siyasetinin işaretini vermiştir.Bugün bir belediyeden altı belediyeye AK Parti için şans vermiş 'haydi kendinizi gösterin' demiştir" dedi.AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçimin ardından ilk ziyaretini kendisine en çok oy veren ilçe belediyesini de partisinin kazandığı Kemalpaşa'ya yaptı.Yıldırım, "Biz İzmir'e kendimizi daha iyi anlatacağız.Herkes şunu iyi bilmelidir.Artık İzmir bugün dünkü gibi değildir.İzmir hareketlenmiştir.İzmir hizmet siyasetinin işaretini vermiştir.Bugün bir belediyeden altı belediyeye AK Parti için şans vermiş 'haydi kendinizi gösterin' demiştir" dedi.
 • Ak Parti aday göstermedi, bağımsız girdiği seçimi kazandı - 30 Mart seçimleri
  Ak Parti aday göstermedi, bağımsız girdiği seçimi kazandı03.04.2014
  GündemKASTAMONU’nun Devrekani İlçesi’nde AK Parti’nin aday göstermemesi üzerine partisinden istifa ederek bağımsız girdiği belediye başkanlığı seçimini yeniden kazanan Mümtaz Aliustaoğlu, mazbatasını alarak görevine başladı.
 • Enerji Bakanı Taner Yıldız: Trafoya kedi girdi - 30 Mart seçimleri
  Enerji Bakanı Taner Yıldız: Trafoya kedi girdi01.04.2014
  GündemEnerji Bakanı Taner Yıldız, yerel seçimlerin yapıldığı 30 Mart'ta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili açıklama yaptı.Bakan Yıldız 'Espri yapmıyorum trafoya kedi girdi.Bu ilk kez yaşanmadı.Bunu seçime bağlamak yanlış' dedi.Öte yandan Enerji Bakanlığı da Bakan' Yıldız'ın açıklamalarından sonra 30 Mart günü yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili açıklama yaptı ve fotoğraf servis etti.Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, yoğun fırtına nedeniyle Adana'nın Yüreğir ilçesinde elektrik direklerinin ve trafolarının yıkıldığı belirtildi.İşte Bakan Yıldız'ın açıklamalarından satır başları:
 • Cengiz ÇANDAR

  Erdoğan’ın ‘Çankaya yürüyüşü’ başladı mı? - 30 Mart seçimleri
  Erdoğan’ın ‘Çankaya yürüyüşü’ başladı mı?01.04.2014
  Yazarlar30 Mart’ta istediğini büyük ölçüde elde eden Erdoğan, kendi iktidar hesapları bakımından, elini çabuk tutmak isteyebilir.
içinde

30 Mart Seçimleri


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz