MENÜ

Yks

Yks ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yks haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 690 Yks haberi bulunmuştur.

Yks Haberleri

Polis alımı başvurusu nasıl yapılır Lise mezunu polis alımı

Polis alımı başvurusu nasıl yapılır! Lise mezunu polis alımı!

Lise mezunu polis alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlayan Polis Akademisi Başkanlığı, alımı yapılacak 2 bin 250 erkek, 250 kadın polis alımı için müracaatları kabul ediyor. Peki, polis alımı başvurusu nasıl yapılabilecek? İşte, binlerce gencin merakla araştırdığı polis alımı başvuru şartları ve merak edilen bazı detaylar

19.08.2018Gündem
YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak

YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak?

YKS tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı sınavın ardından tercih işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. YKS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından puanlarını gören öğrenciler, tercih işlemlerini 14 Ağustos tarihine kadar tamamladı. Şimdi merakla tercih sonuçları araştırılıyor. Peki, YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak?

18.08.2018Gündem
YÖK Atlas Değerlendirme Raporu...12 milyon kişi kullandı

YÖK Atlas Değerlendirme Raporu...12 milyon kişi kullandı

YÖK’ün yeni yayınladığı ‘YÖK Atlas Değerlendirme Raporu’na göre, 2016’da kurulan platformu bugüne kadar toplamda 12 milyon kişi kullandı. Bu sene 31 Temmuz-14 Ağustos arasında 1 milyon 963 bin kullanıcının ziyaret ettiği sistemden, üniversitelere ek yerleştirmelerin yapılacağı eylül sonuna kadar 2.2 milyon adayın faydalanması bekleniyor. Adayların en çok ilgi gösterdiği lisans programı tıp; önlisans bölümü ise ‘ilk ve acil yardım’ oldu.

17.08.2018Eğitim
Üniversite tercih sonuçları  ne zaman hangi gün açıklanacak ÖSYM tarih verdi mi

Üniversite tercih sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? ÖSYM tarih verdi mi?

YKS tercih sonuçları için vatandaşların araştırması başladı. Üniversite hayali kuran binlerce kişinin sorguladığı tercih sonuçları, ÖSYM'nin belirlediği tarih içerisinde erişime açılacak. Peki, binlerce kişinin merakla araştırdığı üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2018 YKS tercih sonuçları ve detaylı bilgiler

17.08.2018Eğitim
Başkan Uysaldan yeni üniversitelilere: Yüzümüzü ağarttınız

Başkan Uysal'dan yeni üniversitelilere: Yüzümüzü ağarttınız

Başkan Uysal'dan yeni üniversitelilere: Yüzümüzü ağarttınız

16.08.2018Antalya
2500 polis alımı başvuruları nasıl yapılacak Lise mezunu polis alımı başvuru şartları neler

2500 polis alımı başvuruları nasıl yapılacak? Lise mezunu polis alımı başvuru şartları neler?

Polis Akademisi 2500 polis alımı başvurusunun nasıl yapılacağı binlerce lise mezunu vatandaş tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamayla birlikte 2500 lise mezunu kişi alınacağı belirtildi. Peki, 2500 polis alımı başvuruları nasıl yapılacak? Lise mezunu polis alımı başvuru şartları neler?

15.08.2018Gündem
YKS Mersin 1incisi Anamurdan

YKS Mersin 1'incisi Anamur'dan

YKS Mersin 1'incisi Anamur'dan

15.08.2018Merkez
Üniversite kayıtları ne zaman başlayacak İşte 2018 yılının üniversite kayıt tarihleri

Üniversite kayıtları ne zaman başlayacak? İşte 2018 yılının üniversite kayıt tarihleri

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler bu kez üniversite kayıtlarının yapılacağı tarihe çevrildi. Üniversite kayıtlarının ne zaman yapılacağını merak eden yüz binlerce öğrenci konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Peki, üniversite kayıtları ne zaman başlayacak? 2018 Üniversite kayıtları ne zaman?

15.08.2018Gündem
YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu mu

YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

YKS tercih sonuçları, dün tamamlanan tercih dönemininin ardından gündemdeki konu oldu. Hayallerindeki üniversiteyi ÖSYM'nin AİS ekranı üzerinden yaptıkları tercihlerle sıralayan adaylar, değerlendirmeninin yapılıp sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Peki, ÖSYM YKS üniversite tercih sonuçları bilgisini ne zaman açıklayacak? İşte, binlerce kişinin merakla beklediği o süreç hakkında detaylı bilgiler

15.08.2018Eğitim
2018 KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlayacak

2018 KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlayacak?

YKS tercihlerini tamamlayan üniversiteli adayları şimdi KYK burs ve yurt başvurusu için gün saymaya başladı. Eğitim alacakları şehir ve üniversiteyi tahmin eden gençler, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurt ve burs başvurularına odaklamış durumda. Konu hakkında beklenen açıklama ise Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı'ndan geldi. Peki, KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlayacak?

14.08.2018Gündem
ÖSYMden önemli uyarı

ÖSYM'den önemli uyarı

Üniversite sınavına giren adaylara, 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı tercih işlemlerinin saat 23.59'da sona ereceği ve sürenin uzatılmayacağı uyarısı yapıldı 

14.08.2018Gündem
MURGEM öğrencilerinin başarısı

MURGEM öğrencilerinin başarısı

MURGEM öğrencilerinin başarısı

14.08.2018Antalya
AÖF kayıt yenilme ne zaman başlayacak 2018 AÖF kayıt yenileme tarihi

AÖF kayıt yenilme ne zaman başlayacak? 2018 AÖF kayıt yenileme tarihi

AÖF kayıt yenileme işleminin ne zaman başlayacağı çok sayıda AÖF öğrencisinin bir numaralı gündem maddesi oldu. Üniversite eğitimine açıktan devam etmek isteyen vatandaşlar, AÖF kayıt yenileme tarihlerini kaçırmak istemiyor. Peki, AÖF kayıt yenilme ne zaman başlayacak? 2018 AÖF kayıt yenileme tarihi ne zaman?

14.08.2018Gündem
Lisansın az bilinen bölümleri: Gerontoloji, rekreasyon, aktüerya...

Lisansın az bilinen bölümleri: Gerontoloji, rekreasyon, aktüerya...

Üniversite adaylarının tercih telaşı bugün sona eriyor. Öğrenciler, saat 23.59’a kadar tercihlerini ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden tamamlayacak. Süre uzatılmayacak. Adaylar, ‘2018 YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu son kez gözden geçirirken bazı lisans programları şaşırtıyor. Sadece adayların değil, birçok insanın adını daha önce duymadığı bazı bölümler var. Gerontoloji, rekreasyon, aktüerya... 2018-2019 eğitim yılında öğrenci alacak programları ve kontenjanlarını inceleyerek, lisans dünyasının az bilinen bölümlerini derledik:

13.08.2018Eğitim
YKS tercih başvuruları bugün sona eriyor... Üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak

YKS tercih başvuruları bugün sona eriyor... Üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

31 Temmuz'da açıklanan 2018-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları ardından tercih telaşı başlamıştı. 7 Ağustos'ta başlatılan üniversite tercih süreci ise 14 Ağustos Salı günü yani bugün saat 23.59'da sona erecek. ÖSYM, bu sürenin uzatılmayacağını açıkladı. Peki, üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

13.08.2018Eğitim
PMYO başvuru şartları neler EGM polis alımı

PMYO başvuru şartları neler? EGM polis alımı

Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Polis Meslek Yüksekokullarına 2 bin 250 erkek, 250 kadın olmak üzere toplam 2 bin 500 öğrenci alınacak. Söz konusu açıklamanın ardından, polis olma hayali kuran çok sayıda kişi araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, polis alımı başvuru şartları neler?

13.08.2018Gündem
Otizmli Ege’nin YKS başarısı

Otizmli Ege’nin YKS başarısı

Otizmli Ege Akdeniz, YKS’de milyonlarca kişiyi geride bırakarak ilk 2 bin arasına girdi. Akdeniz, 2 milyon 381 bin 412 kişinin girdiği Temel Yeterlilik Testi’nde 535 puanla 256’ncı, 2 milyon 19 bin 564 adayın başvurduğu Alan Yeterlilik Testi’nde ise sayısal alanda Türkiye 1948’incisi oldu. “Mutluyum ve gururluyum” diyen Akdeniz, öğrencilere ‘düzenli çalışma alışkanlığı’ öneriyor.

12.08.2018Eğitim
YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak Üniversitelere kayıt işlemi ne zaman yapılacak

YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak? Üniversitelere kayıt işlemi ne zaman yapılacak?

YKS tercih sonuçları, tercih işlemleri devam ederken vatandaşların merakla araştırdığı konu oldu. YKS tercih robotu aracılığıyla hayallerindeki üniversiteyi listeleyen öğrenciler, 14 Ağustos Salı günü sona erecek olan tercih dönemi sonrasında YKS tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını sorgulamaya başladı. Peki, üniversite için geri sayıma geçen öğrencilerin sorguladığı YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak? İşte, o tarih hakkında bazı bilgiler

12.08.2018Eğitim
Polis Akademisi 2500 polis alımı başvurusu nasıl yapılacak EGM polis alımı başvuru şartları nelerdir

Polis Akademisi 2500 polis alımı başvurusu nasıl yapılacak? EGM polis alımı başvuru şartları nelerdir?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Meslek Yüksekokullarına (PMYO) 2 bin 500 polis memuru adayı alımı yapacak. Ön başvurular, Polis Akademisi Başkanlığının 'www.pa.edu.tr' internet sitesinden online olarak gerçekleştirilecek. Peki, EGM polis alımı başvuru şartları neler?

12.08.2018Gündem
Emniyet Genel Müdürlüğü 2 bin 500 polis alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 2 bin 500 polis alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 2 bin 500 polis alacak

11.08.2018Ankara
Otizmli Ege TYT’de 256’ncı oldu

Otizmli Ege TYT’de 256’ncı oldu

İzmir’in Tire ilçesinde eğitim gören otizmli öğrenci Ege Akdeniz, YKS başarısıyla dikkat çekti. Ege, TYT Türkiye 256’ncısı, AYT sayısal alanda ise Türkiye 1.948’incisi oldu.

11.08.2018Eğitim
Otizmli Egenin YKSde dikkat çeken başarısı

Otizmli Ege'nin YKS'de dikkat çeken başarısı

Otizmli Ege'nin YKS'de dikkat çeken başarısı

11.08.2018Tire
Üniversite adayları, İstanbul Yeni Havalimanını tercih ediyor

Üniversite adayları, İstanbul Yeni Havalimanı'nı tercih ediyor

Üniversite adayları, İstanbul Yeni Havalimanı'nı tercih ediyor

11.08.2018Merkez
En hızlı iş bulan üniversiteler

En hızlı iş bulan üniversiteler

Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği, ‘Yükseköğretim İstihdam Endeksi 2018’i yayınladı. 100 tam puanla Özyeğin, mezunlarının en hızlı iş bulduğu üniversite olurken, onu Sabancı ve Boğaziçi takip etti.

10.08.2018Eğitim
Üniversite adayları için danışmanlık merkezi

Üniversite adayları için danışmanlık merkezi

Üniversite adayları için danışmanlık merkezi

10.08.2018Finike
Havacılık yönetimi bölümü nedir Havacılık yönetimi taban puanları

Havacılık yönetimi bölümü nedir? Havacılık yönetimi taban puanları

ÖSYM'nin YKS tercih işlemleri sürecini başlatmasıyla birlikte bazı bölümlerin taban puanları, iş imkanları ve ders içerikleri merak konusu oldu. Havacılık sektörü alanında bir kariyer hedefleyen gençler havacılık yönetimi bölümü hakkında bilgi edinmek ve bölümün taban puanlarını öğrenmek istiyor. Peki, havacılık yönetimi bölümü nedir? Havacılık yönetimi taban puanları kaç? İşte, son dönemlerin popüler bölümü havacılık yönetimi hakkında merak edilen detaylar...

10.08.2018Gündem
2 yıllık bölümlerin taban ve tavan puanları | TYT puanıyla öğrenci alan bölümler

2 yıllık bölümlerin taban ve tavan puanları | TYT puanıyla öğrenci alan bölümler

YKS tercih işlemlerinin bitmesine sayılı günler kala henüz tercihini yapmayan yüz binlerce üniversiteli adayı, üniversite bölümlerinin taban puanlarını araştırıyor. Bu kapsamda en çok araştırılan konulardan biri de 2 yıllık olarak bilinen ön lisans bölümlerinin taban puanları oldu. ÖSYM'nin açıkladığı TYT puanı ile öğrenci kabul eden bu bölümlerin taban puanları araştırılmaya devam ediyor. İşte öğrencilerin merak ettikleri tüm detaylar...

10.08.2018Gündem
Listenizi yaparken YÖK Atlastan yararlanın

Listenizi yaparken YÖK Atlas'tan yararlanın

YKS'nin tamamlanmasının ardından gözler tercihlerde. Bu dönemde lisans ve önlisans programlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiyi YÖK Atlas’tan alabilirsiniz. Ancak bir uyarı; veriler YGS-LYS sistemine ait. Bu nedenle ÖSYM’nin 2018 YKS tercih kılavuzundaki bilgilerle karşılaştırmanızda yarar var. İşte platform sayesinde ulaşabileceğiniz veriler:

10.08.2018Eğitim
Tercihte bu 5 hataya dikkat

Tercihte bu 5 hataya dikkat

Üniversitelerdeki 1 milyon 68 bin 327 kontenjan için tercihler devam ediyor. Adaylar, ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi (AİS) üzerinden işlemlerini yapıyor. Ancak bazıları farkında olmadan yaptıkları kritik hatalarla üniversite hayallerine veda edebiliyor. Tercih işlemlerinde en çok yapılan 5 hatayı derledik.

9.08.2018Eğitim
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü nedir Tıbbi Görüntüleme Teknikleri taban puanları

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü nedir? Tıbbi Görüntüleme Teknikleri taban puanları

YKS tercih işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. İyi bir üniversitede istedikleri bölümleri okuma hayali kuran milyonlarca öğrenci, tercih süreci devam ederken bölüm araştırması yapmaya devam ediyor. TYT puanı ile öğrenci alan iki yıllık bölümlerden olan Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü de son günlerde merak konusu oldu. Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünün ne olduğuna, iş imkanlarına ve müfredatına yönelik araştırma yapan çok sayıda öğrenci, bir yandan da Tıbbi Görüntüleme Teknikleri taban ve tavan puanlarını sorguluyor. Peki, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü nedir?

9.08.2018Gündem
Büyükşehir’den öğrencilere doğru tercih desteği

Büyükşehir’den öğrencilere doğru tercih desteği

Büyükşehir’den öğrencilere doğru tercih desteği

9.08.2018Merkez
Tercih sürecine uzman desteği

Tercih sürecine uzman desteği

Geleceklerini şekillendirme arefesindeki üniversite adayları, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih telaşı yaşıyor.

9.08.2018Ankara
YKS tercihleri devam ediyor | YKS tercih robotu nasıl kullanılır

YKS tercihleri devam ediyor | YKS tercih robotu nasıl kullanılır?

Üniversiteli adayları ve ailelerini yakından ilgilendiren YKS tercih süreci devam ediyor. YKS tercihlerini henüz yapmayan çok sayıda kişi, YKS tercihlerinin nasıl yapıldığını ve tercihler için son günün ne zaman olduğunu öğrenmek istiyor. Öte yandan, tercih yapacak kişilere büyük kolaylık sağlayan YKS tercih robotunun nasıl kullanılacağı da merak ediliyor. Peki, YKS tercihleri ne zaman bitecek? YKS tercih robotu nasıl kullanılır?

9.08.2018Gündem
Abdülkadir Gayretli: Gerçek hayaller gerçek başarıyı getirir

Abdülkadir Gayretli: Gerçek hayaller gerçek başarıyı getirir

Abdülkadir Gayretli: Gerçek hayaller gerçek başarıyı getirir

9.08.2018Merkez
Faydalı ve mutlu olacağınız bölümü seçin

'Faydalı ve mutlu olacağınız bölümü seçin'

'Faydalı ve mutlu olacağınız bölümü seçin'

9.08.2018Isparta
Ege Üniversitesinde tercih günleri

Ege Üniversitesi'nde tercih günleri

Ege Üniversitesi'nde tercih günleri

9.08.2018İzmir
Gelecek bu mesleklerde

Gelecek bu mesleklerde

Üniversite tercihleri 14 Ağustos’ta bitecek. Bu yıl üniversiteye girenler, lisans veya önlisans eğitimlerinin ardından iş hayatına atılacak. Bu nedenle 2020’lerin ortalarında hangi mesleklerin önem kazanacağını bilmekte yarar var. İşte ABD’li haber sitesi ‘Business Insider’ın sıraladığı gelecek 10 yılda öne çıkacak meslekler ve ÖSYM’nin 2018 YKS programlar kılavuzunda bu alanlara ayrılan kontenjanlar:

8.08.2018Eğitim
‘Hangi okulda okumalıyım’

‘Hangi okulda okumalıyım?’

Eğitim hayatında okul tercihini kolaylaştırmak için harekete geçen iki kuzen Mustafa Kavaklı ve Turgut Kavaklı, Mürşide Berivan Ağırman ile birlikte ’ ‘Hangi Okulda Okumalıyım’ platformunu kurdu. Veliler, bu platformla okulların güncel bilgilerine ve okulla ilgili yetkililere ulaşabiliyor.

8.08.2018Ekonomi
Niğde’de YKS tercih danışma bürosu oluşturuldu

Niğde’de YKS tercih danışma bürosu oluşturuldu

Niğde’de YKS tercih danışma bürosu oluşturuldu

8.08.2018Merkez
CHPli Tezcan: Genel Başkan kurultay toplamayacağını ifade etmiştir (2)- Yeniden

CHP'li Tezcan: Genel Başkan kurultay toplamayacağını ifade etmiştir (2)- Yeniden

CHP'li Tezcan: Genel Başkan kurultay toplamayacağını ifade etmiştir (2)- Yeniden

8.08.2018Ankara
Spor bilimleri fakültesi için ön kayıt zamanı

Spor bilimleri fakültesi için ön kayıt zamanı

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, yeni akademik yıl için öğrenci başvuruları almaya başladı. Ön kayıtlar üniversitenin 10 Ağustos’ta sona erecek.

8.08.2018Eğitim
Adaylar YKS tercihlerinde nelere dikkat etmeli

Adaylar YKS tercihlerinde nelere dikkat etmeli?

Adaylar YKS tercihlerinde nelere dikkat etmeli?

8.08.2018Merkez
KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman 2018 KYK yurt başvuruları ne zaman başlayacak

KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman? 2018 KYK yurt başvuruları ne zaman başlayacak?

KYK yurt ve burs başvurularının ne zaman başlayacağı yüz binlerce üniversiteli adayının bir numaralı gündem maddesi oldu. Ağustos ayının gelmesi ve üniversitelerin eğitim dönemine başlayacağı tarihin yaklaşmasıyla birlikte, 2018 KYK yurt ve burs başvurularına odaklanan vatandaşlar, 'KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman yapılacak?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman?

8.08.2018Gündem
Anestezi bölümü nedir Anestezi taban puanları

Anestezi bölümü nedir? Anestezi taban puanları

ÖSYM'nin YKS tercih işlemleri sürecini başlatmasıyla birlikte bazı bölümlerin taban puanları, iş imkanları ve ders içerikleri merak konusu oldu. Sağlık sektörü alanında bir kariyer hedefleyen gençler anestezi bölümü hakkında bilgi edinmek ve bölümün taban puanlarını öğrenmek istiyor. Peki, anestezi bölümü nedir? Anestezi taban puanları kaç? İşte, son dönemlerin popüler bölümü anestezi hakkında merak edilen detaylar...

8.08.2018Gündem
Odyometri nedir Odyometri taban puanları

Odyometri nedir? Odyometri taban puanları

YKS tercih işlemlerinin başlamasıyla birlikte, bazı bölümlerin taban puanları, iş imkanları ve ders içerikleri merak konusu oldu. Özellikle odyometri bölümü hakkında bilgi edinmek isteyen üniversiteli adayları, bu bölümün taban puanlarını sorguluyor. Peki, odyometri bölümü nedir? Odyometri taban puanları kaç?

8.08.2018Gündem
Fizyoterapi bölümü nedir Fizyoterapi ve rehabilitasyon taban puanları

Fizyoterapi bölümü nedir? Fizyoterapi ve rehabilitasyon taban puanları

YKS tercih işlemlerinin başlamasıyla birlikte, bazı bölümlerin taban puanları, iş imkanları ve ders içerikleri merak konusu oldu. Özellikle fizyoterapi bölümü hakkında bilgi edinmek isteyen üniversiteli adayları, bu bölümün taban puanlarını sorguluyor. Peki, fizyoterapi bölümü nedir? Fizyoterapi taban puanları kaç?

8.08.2018Gündem
47 lisans programına ‘YÖK Başarı Bursu’... Aylık 700 TL

47 lisans programına ‘YÖK Başarı Bursu’... Aylık 700 TL

2016 yılında başlatılan ‘YÖK Başarı Bursları’nın kapsamı genişletildi ve burs verilen lisans programı sayısı 47’ye çıkarıldı. 12 ay verilecek bursun miktarı ise aylık 700 TL olacak. 

8.08.2018Eğitim
ABEMde gurur tablosu

ABEM'de gurur tablosu

ADANA’nın 12 ilçesindeki 15 şubesiyle dar gelirli öğrencilere ücretsiz kurs desteği veren Adana Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri (ABEM), Liselere Geçiş Sınavında (LGS) yüzde 95.09 başarı sağladı. LGSye giren 2 bin 100 öğrenciden bin 997'si en seçkin liseleri kazanma başarısı gösterdi.

8.08.2018Çukurova
BAYSEMde tercih zamanı

BAYSEM'de tercih zamanı

BAYSEM'de tercih zamanı

8.08.2018Bayraklı
YKS adaylarına ‘24 tercih hakkını da kullanın’ önerisi

YKS adaylarına ‘24 tercih hakkını da kullanın’ önerisi

YKS adaylarına ‘24 tercih hakkını da kullanın’ önerisi

8.08.2018Merkez