MENÜ

Yeni Gelin

Yeni Gelin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Gelin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13.695 Yeni Gelin haberi bulunmuştur.

Yeni Gelin Haberleri

Yeni Gelin 46. bölüm fragmanında Bozok Konağında sırlar artıyor

Yeni Gelin 46. bölüm fragmanında Bozok Konağı'nda sırlar artıyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 46. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Bozok Konağı’nın sırları ve kapalı kapılar ardında yaşanan olayları tabii ki son bulmaz. İşte, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı.

20.4.2018Televizyon
Ekonomik olarak zor ayakta duruyoruz

Ekonomik olarak zor ayakta duruyoruz

Emekli Devlet Tiyatrosu sanatçısı Kemal Başar, tiyatro serüvenine 2013’te kurduğu Tiyatro Keyfi’nde devam ediyor. Başar ve son oyunu “Gözlerin Ardında Müzikali”nin başrol oyuncusu Eda Kandulu, önümüzdeki günlerde düzenlenen tiyatro festivalleri nedeniyle önce Londra, ardından Berlin’e gidecek. İkiliyle Avrupa turu öncesi bir araya geldik.

20.4.2018Magazin
Gelinliği 25 bin TL

Gelinliği 25 bin TL

“Yeni Gelin” dizisinin başrol oyuncusu Jessica May, nişanlısı Hüseyin Kara ile evlenmek için gün sayıyor.

17.4.2018Magazin
Yeni Gelin dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni Gelin dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Baran sonunda adalete teslim oldu, işlediği suçların bedelini ödemekteydi. Fakat Baran’ı cezaevinde bekleyen tek şey, mahkûmluk değildi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.4.2018Televizyon
Nikah şahidi Alex de Souza

Nikah şahidi Alex de Souza

Brezilyalı oyuncu Jessica May, Rizeli fotoğrafçı sevgilisi Hüseyin Kara ile 30 Haziran'da Brezilya'da evlenecek.

12.4.2018Magazin
Çiftlik Bank Skandalı Sinema Filmi Oluyor

Çiftlik Bank Skandalı Sinema Filmi Oluyor

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen ve Hollywood filmlerini aratmayacak bir senaryoyla birçok insanın mağdur olmasına sebep olan Çiftlik Bank skandalı filmi oluyor.

11.4.2018Magazin
Yeni Gelin 44. bölüm fragmanında Baran adalete teslim oluyor

Yeni Gelin 44. bölüm fragmanında Baran adalete teslim oluyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 44. bölüm fragmanıyla izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Baran sonunda adalete teslim olmuştur, işlediği suçların bedelini ödemektedir. İşte, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı.

6.4.2018Televizyon
Yeni Gelin dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni Gelin dizisinin son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Türkmen Şirin’den önce evlenmek isterken, Müsellim “Önce benim düğünüm yapılacak!” sözleriyle işleri karıştırdı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

31.3.2018Televizyon
Brezilya usulü kuymak

Brezilya usulü kuymak

 “Yeni Gelin”in Brezilyalı oyuncusu Jessica May, Türkiye’ye âşık oldu. Sevgilisi Hüseyin Kara ile tatil için Rize’ye giden May, yayla manzarasına karşı oturup kuymak bile pişirdi.

26.3.2018Magazin
Yeni Gelin 42. bölüm fragmanında genç aşıkların hevesi kursağında kalıyor

Yeni Gelin 42. bölüm fragmanında genç aşıkların hevesi kursağında kalıyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 42. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Şirin ve Baran, sonunda muradına erdiklerini düşünüyorken genç aşıkların yine hevesleri kursağında kalır. İşte, Yeni Gelin 42. bölüm fragmanı.

23.3.2018Televizyon
2018’in 5 ayakkabı trendi

2018’in 5 ayakkabı trendi

2018 trendleri hakkında tüm ayrıntıları aldık gibi değil mi? Aksesuardan saç modellerine kadar her şeye hâkimiz. Peki ya ayakkabılar ne durumda? Gelin kaçırılmaması gereken 2018 ayakkabı trendlerine biraz daha yakından bakalım. Zira bu sene ayakkabılar da kıyafetler kadar iddialı…

12.3.2018Stil
Yeni Gelin 41. bölüm fragmanında askerlik şoku

Yeni Gelin 41. bölüm fragmanında askerlik şoku

Yeni Gelin 41. bölüm fragmanında ortalık yine karışıyor. Son bölümde Baran ve Şirin tam evlenmek üzereyken, konak ahalisinin birden bire kapıdan içeri girmesi, kısa süreli bir kargaşaya yol açmıştır. Ancak bu kargaşa, üstesinden gelinmeyecek gibi de değildir. Yeni Gelin'in 41. bölüm fragmanında ise Hazar'ın askerlik konusunda ağzından çıkan sözler, Bella'da büyük bir şoka neden olmuştur. İşte, Yeni Gelin 41. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

11.3.2018Televizyon
Yeni Gelin 40. bölüm fragmanında Möhteberin tavırları konakta dikkat çekiyor

Yeni Gelin 40. bölüm fragmanında Möhteber'in tavırları konakta dikkat çekiyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 40. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Möhteber’in psikopat tavırları, başta Nazgül olmak üzere tüm konak halkının dikkatini çekmiştir. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

9.3.2018Televizyon
Yeni Gelin 39. bölüm fragmanında Bella ve ailesi konağı terk ediyor

Yeni Gelin 39. bölüm fragmanında Bella ve ailesi konağı terk ediyor

Yeni Gelin dizisinin 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Kalender Ağa’nın, Kamil ve Kamilla ile orta oyunu oynadığı tanıtımda Baran ve Şirin’i görüştürmek isteyen Hazar, Kalender’e yakalanıyor. Baran, Şirin’e ait her şeyi yakarken, Ayşe ve Asiye’yi esir tutan Möhteber kendi tuzağına düşüyor. İşte, Yeni Gelin 39. bölüm fragmanı.

2.3.2018Televizyon
Yeni Gelin 39. bölüm fragmanında Testere parodisi

Yeni Gelin 39. bölüm fragmanında Testere parodisi

Yeni Gelin son bölümü ile izleyicinin karşısına çıktı. Eğlenceli dakikaların ele alındığı son bölümde Kalender yine birçok olayın körükleyicisi olmuştur. İşte, birçok olayın yaşandığı Yeni Gelin son bölüm ve yayınlanan 39. yeni bölüm fragmanı

23.2.2018Televizyon
Türkçe’de çok mecaz anlamlı sözler ve deyim kullanılıyor, anlamıyorum

"Türkçe’de çok mecaz anlamlı sözler ve deyim kullanılıyor, anlamıyorum"

“Yeni Gelin” dizisinde rol alan Brezilyalı oyuncu Jessica May, fotoğrafçı sevgilisi Hüseyin Kara ve menajeriyle Bebek Lucca’da objektife takıldı.

20.2.2018Magazin
Yeni Gelin 37. bölüm fragmanında konağın erkekleri sakatlanıyor

Yeni Gelin 37. bölüm fragmanında konağın erkekleri sakatlanıyor

Yeni Gelin yayınlanan 37. bölüm fragmanıyla izleyicilerine hareketli ve eğlenceli dakikalar yaşatacak. Her hafta cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizi Yeni Gelin'in yeni bölümünde Bozok’lar; Bella ve Kamil’ kurtarmış ama fazlasıyla zaiyat vermişlerdir. Konağın nerdeyse tüm erkekleri sakatlanmıştır. İşte, Yeni Gelin 37. bölüm fragmanı.

16.2.2018Televizyon
Bu haberler yüzünden Merve ile küstük

'Bu haberler yüzünden Merve ile küstük'

“Yeni Gelin” dizisinde rol alan Şilan Makal, Nişantaşı’nda görüntülendi.

30.1.2018Magazin
Ünlü oyuncu eridi 60 kilo verdi

Ünlü oyuncu eridi! 60 kilo verdi

Yeni Gelin dizisinin Türkmen Hala’sı Esin Gündoğdu, yaşadığı obezite sorununu diyet ve sporla aştı.

29.1.2018Magazin
Yeni Gelin 34. bölüm fragmanında Baranla Şirin kaçıyor

Yeni Gelin 34. bölüm fragmanında Baran'la Şirin kaçıyor

Yeni Gelin yayınlanan 34. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Baran’la Şirin, Dolan’lardan kurtulmak için kaçmıştır. İşte, Yeni Gelin 34. bölüm fragmanı.

26.1.2018Televizyon
Yeni Gelin 33. bölüm fragmanında Bella Hazarı fena yakalıyor

Yeni Gelin 33. bölüm fragmanında Bella Hazar'ı fena yakalıyor

Yeni Gelin yayınlanan 33. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça samimi dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların herkes tarafından büyük bir keyifle takip edilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hazar, Bella’ya fena yakalanmıştır. Mevzuyu, daha fazla büyümeden hallettiğini düşündüğünde de Bella’nın radikal kararıyla şok olur. İşte, Yeni Gelin 33. bölüm fragmanı.

19.1.2018Televizyon
Yeni Gelin 33. yeni bölüm fragmanında Baran şoka girdi

Yeni Gelin 33. yeni bölüm fragmanında Baran şoka girdi!

Yeni Gelin 33. yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Baran ile Şirin arasındaki ilişki her geçen gün biraz daha alevlenmeye devam ederken, bir anda gelen bomba gibi bir telefon ortalığın karışmasına neden olacaktır. Yeni Gelin fragmanında Bella ise şirkette çalışmak için harekete geçecektir. Peki, Yeni Gelin'in 33. bölüm fragmanında ekrana gelen olaylarla birlikte Şirin ve Baran nasıl bir çözüm bulacaktır? İşte, son bölümden bazı bilgiler

14.1.2018Televizyon
Yeni Gelin 32. bölüm fragmanında Bozoklar yeni aile üyelerini buluyorlar

Yeni Gelin 32. bölüm fragmanında Bozok'lar yeni aile üyelerini buluyorlar

Yeni Gelin yayınlanan 32. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Bozok’lar yeni aile üyelerini bulmuş, konakta birlikte yaşamaya başlamışlardır. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

12.1.2018Televizyon
Yeni Gelin neden yok Yeni Gelin ne zaman hangi gün yayınlanacak

Yeni Gelin neden yok? Yeni Gelin ne zaman hangi gün yayınlanacak?

Yeni Gelin neden yok sorusu izleyicilerin odak noktası oldu. Show TV ekranlarında cumartesi akşamları izleyicilerin ilgiyle takip ettiği dizi, 6 Ocak Cumartesi günü ekrana gelmeyecek. Kanalın yayın akışında olmaması ve yayın saatinde film yer alması nedeniyle merak edilmeye başlandı. Peki, Yeni Gelin neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, merak edilen dizi hakkında detaylı bilgiler

6.1.2018Televizyon
Oyunculukta öğrencilik hiç bitmez

Oyunculukta öğrencilik hiç bitmez

Tiyatro Keyfi'nin Şubat ayında gösterime girecek yeni oyunu 'Gözlerin Ardında Müzikal' adlı eserde şarkıcı Özgün Uğurlu ile başrolü paylaşacak Eda Kandulu, samimi açıklamalarda bulundu.

29.12.2017Televizyon
Kraliyet ailesinde neler oluyor Kraliçenin odasında bir tek onların fotoğrafı yok

Kraliyet ailesinde neler oluyor? Kraliçenin odasında bir tek onların fotoğrafı yok

Kraliçe Elizabeth geleneksel Noel konuşması için odasında kameralar karşısına geçti. Odada tüm aile bireylerinin hatta yeni gelin Meghan Markle'nin bile fotoğrafları görünebiliyordu, iki kişi hariç...

27.12.2017Dünya
Yeni Gelin 28. bölüm fragmanında Bozok kardeşler hastanelik oluyor

Yeni Gelin 28. bölüm fragmanında Bozok kardeşler hastanelik oluyor

Yeni Gelin yayınlanan 28. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Korkut Ağa’nın, Kalender’le yaptığı konuşma işe yaramış; Kalender artık bir karar vermesi gerektiğini anlamıştır. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

8.12.2017Televizyon
Düğün yazın Brezilya’da

Düğün yazın Brezilya’da

'Yeni Gelin' dizisinin Bella’sı Jessica May, 24’üncü yaşını Arnavutköy’deki Curtis adlı mekanda kutladı.

8.12.2017Magazin
Yeni Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Yeni Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hazar ve Bella, gözlerini karartıp idecekken Kalender de onların peşine takıldı. O da ailesini ve konağını bırakıp gidecektir fakat aldıkları acı haber; onlara engel oldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.12.2017Televizyon
Düğün tarihi belli oldu Prens Harry dilini yuttu... Yeni gelin konuştu

Düğün tarihi belli oldu! Prens Harry dilini yuttu... Yeni gelin konuştu

İngiltere tahtının beşinci sıradaki varisi Prensi Harry(33) ve ABD’li oyuncu Meghan Markle(36), Prens Charles’ın çiftin nişanlandığını duyurmasının ardından Kensignton Sarayı’nda birlikte ilk röportajlarını verdi.

28.11.2017Dünya
Yeni Gelin 25. bölüm fragmanında Bella artık kıdemli gelin oluyor

Yeni Gelin 25. bölüm fragmanında Bella artık kıdemli gelin oluyor

Yeni Gelin yayınlanan 25. bölüm fragmanında izleyiciler heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşayacak. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde ilginç anlar izleyicileri kahkahaya boğacak. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

17.11.2017Televizyon
Yeni Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Yeni Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde kaynanalar, oğullarının ağalığı elden gidecek diye panik haldedir; gelinler, kocalarının ağalığının önündeki bu büyük engelden dolayı son derece gergindi. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.11.2017Televizyon
Şilan Makal: 100’ü aşkın evlenme teklifi aldım

Şilan Makal: '100’ü aşkın evlenme teklifi aldım'

Yeni Gelin’de Dilan karakterini canlandıran oyuncu Şilan Makal'a evlilik teklifi yağıyor.

8.11.2017Magazin
Küçükken lakabım Pandaydı

Küçükken lakabım 'Panda'ydı

“Yeni Gelin” dizisinin Hazar’ı Tolga Mendi bilinmeyenlerini anlattı.

7.11.2017Keyif
Yeni Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında çok güldürecek sahne

Yeni Gelin son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında çok güldürecek sahne

Yeni Gelin son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında inanılmaz sahneler izleyicilerle buluştu. Konaktaki düzeni yeniden sağlamak isteyen kadınlar, tüm eksikliklerin dış görünüşlerinden kaynaklandığını düşünerek saçlarını boyatıp makyaj yapmışlardır. Yeni Gelin 24. yeni bölüm fragmanında bu durum ortalığı konağı karıştırmakla kalmayacak, Adana'nın merkezine kadar taşınacaktır. İşte, Yeni Gelin 24. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı detaylar

4.11.2017Televizyon
Yeni Gelin’in Bella’sı Jessica May kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Yeni Gelin’in Bella’sı Jessica May kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Brezilyalı model, dizi ve reklam filmi oyuncusu. Jessica May, Türkiye’de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Jessica May , Jessica May, Show TV'nin yeni dizisi Yeni Gelin'de, Türkmen Aşireti'ne gelin giden Bella'ya hayat veriyor. Peki, Yeni Gelin’in Bella’sı Jessica May kimdir?

3.11.2017Televizyon
Yeni Gelinin güzeli Jessica May merak edilenlerini anlattı

'Yeni Gelin'in güzeli Jessica May merak edilenlerini anlattı

“Yeni Gelin” dizisinin başrol oyuncusu Jessica May, Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu interaktif talk show programı “Hadi Be”ye konuk oldu.

1.11.2017Magazin
Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında konak ayaklanması

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında konak ayaklanması!

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanları ile izleyicilere güzel dakikalar yaşatacağının sinyalini verdi. Konak ahalisinin Kalender konusundaki duruşunun giderek sertleşmesi, Kalender'i iyice köşeye sıkıştıracaktır. Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında Bella'nın ortalığı karıştırması, konaktaki kadınların hiç de hoşuna gitmeyecektir. İşte, eğlenceli bir bölüm geçeceğinin sinyalini veren Yeni Gelin 22. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

28.10.2017Televizyon
Prof. Dr. Canan Karatay: Kanı sulandırmak için zeytinyağı için

Prof. Dr. Canan Karatay: 'Kanı sulandırmak için zeytinyağı için'

Mersin’in Mut İlçesi’nde bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Zeytin ve Zeytinyağı Sempozyumu’nda konuşan Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinyağının alzheimeri ve kalp krizini önlediğini belirterek, "Zeytinyağı kanı sulandırıyor. Kanı sulandırmak için aspirin yerine zeytinyağı için" dedi. Prof. Karatay, "Laboratuvarlarda yapılan bir araştırmada, doğal zeytinyağının kanseri önlediği gösterildi. Riviera değil, riviera tehlikelidir. Hafif kokuyor filan diye inanmayın, en önemli antioksidan özelliklerinden yok edilmiş bir yağdır. Hiçbir faydası yoktur" dedi.

24.10.2017Gündem
Prof. Dr. Karatay: Kanı sulandırmak için zeytinyağı için

Prof. Dr. Karatay: Kanı sulandırmak için zeytinyağı için

Prof. Dr. Karatay: Kanı sulandırmak için zeytinyağı için

24.10.2017Mut
Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında Kalenderin hesap günü

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanında Kalender'in hesap günü!

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanı son bölümün ardından izleyicilerle buluştu. Son bölümde yaşanan olayların ardından yeni bölümde neler yaşanacağını merak eden vatandaşlar, Yeni Gelimn 22. bölüm fragmanını merak etti. İşte, son bölümün ardından yayınlanan ve kadınların konağı ele geçirdiği Yeni Gelin 22. bölüm fragmanı

22.10.2017Televizyon
Yeni Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Yeni Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Asiye’nin Hazar’ı ihbarı, Kalender’i çileden çıkardı, Asiye’nin Kalender’in gözünden iyice düşmesine sebep oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.10.2017Televizyon
Yeni Gelin son bölüm sonrası 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni Gelin son bölüm sonrası 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni Gelin 20. yeni bölüm fragmanı, son bölümün ardından araştırılmaya başlandı. Asiye ile Bella arasındaki çekişme devam ederken araya giren Kalender, Yeni Gelin 20. yeni bölüm fragmanında noktayı koymuştur. Asiye ise duydukları karşısında neye uğradığını şaşırmıştır. İşte, tüm bu olayların yaşanacağı Yeni Gelin 20. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

8.10.2017Televizyon
Yeni Gelin 19. bölüm fragmanında konağa davetsiz misafir geliyor

Yeni Gelin 19. bölüm fragmanında konağa davetsiz misafir geliyor

Yeni Gelin yayınlanan 19. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların soluksuz olarak takip edilen dizisi Yeni Gelin yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Bozok konağına davetsiz bir misafir geliyor. Konak kadınları bu durumdan rahatsız. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı.

6.10.2017Televizyon
‘Altın Badem ödülleri sahiplerini buldu

‘Altın Badem' ödülleri sahiplerini buldu

‘Altın Badem' ödülleri sahiplerini buldu

3.10.2017Datça
Yeni Gelin 18. bölüm fragmanı.. Bozokloru bekleyen kötü sürpriz ne

Yeni Gelin 18. bölüm fragmanı.. Bozoklor'u bekleyen kötü sürpriz ne?

Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısa bir süre önce yeni maceralarıyla ekranlara dönen Yeni Gelin'in 18. bölümünde; Bozok’lar sonunda özgürlüklerine, Adana’ya kavuşuyor. İşte Yeni Gelin 18. bölüm fragmanları ve yeni bölümden detaylar!

29.9.2017Televizyon
Yeni Gelin 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni Gelin 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Yeni sezonunu açılışını boma gelişmeleriyle yapan Yeni Gelin’in 30 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak olan 18. bölümünde eğlenceli sahneler yer var. İşte Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

24.9.2017Kelebek
Yeni Gelin son bölüm sonrası 17. bölüm fragmanında Bella şok oluyor

Yeni Gelin son bölüm sonrası 17. bölüm fragmanında Bella şok oluyor

Yeni Gelin son bölüm sonrasında Bella, sevdiği adamı başka bir kadınla görünce şok oluyor. Hazar'ın yaşananlar hakkında hiçbir şey hatırlamaması ise ortalığı daha dah fazla karıştıracaktır. Yeni Gelin 17. bölüm fragmanında Bella, Hazar'ı terk etmek zorunda kalacaktır. Peki, bu fırsattan faydalanmak isteyen Temel, Bella'yı kaçırdıktan sonra nasıl bir yol izleyecektir? İşte, yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar hakkında detaylı bilgiler

22.9.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

CHP’nin belediye başkan adaylarını açıklıyorum

- Seksen yedi CHP kulisçisi ile mavra çevirdim.

8.4.2018

2018 sırat köprüsü gibi

Aslı Güder 2017 senesi için öngörülerini paylaşmıştı bizimle... Geçen sene söylediklerinin bir kısmını yaşadık, gördük. “Yeni bir parti kurulacak" dedi, İyi Parti kuruldu. "Kadına karşı şiddet artacak çünkü evren bu meseleyi çözmemiz için gözümüze sokuyor" dedi, maalesef kadın cinayetleri arttı. Reza Zarrab davası da yine Güder’in tahminlerinden doğru çıkan ayrıntılardan... Geçen seneki tahminlerinden sonra bu sene de Aslı’yla buluşup 2018 yılını konuştuk. Bakalım bu sene için Aslı neler söyledi…Gülben Ergen bu hafta spiritüel danışman Aslı Güder ile bir araya geldi ve 2018 yılında neler olacağına dair öngörülerini dinledi. Güder, 2018 yılının sırat köprüsü gibi kılıçtan keskin olacağını söyledi.

9.1.2018