GeriTelevizyon Yeni Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Yeni Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Yeni Gelin dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırması sürmeye devam ediyor. Ekranların sevilen ve izleyicilere kahkaha tufanı yaşatan dizisi Yeni Gelin'in yeni sezonu ne zaman başlayacağı sorgulanıyor. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Ekranların herkes tarafından sevilen ve takip edilen dizisi Yeni Gelin hakkında yeni sezon araştırması sürmeye devam ediyor. Yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmayan Yeni Gelin dizisinin sezon finalinde eğlenceli anlar yer almıştı. Peki, Yeni Gelin dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Yeni Gelin dizisinin yeni sezonu hakkında henüz bir tarih verilmedi fakat dizinin yeni sezonunun eylül ayında başlayacağı tahmin ediliyor.

SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR

Yeni Gelin’in 53. bölümünde Hazar askere gitmiş, Bella konakta tek başına kalmıştır, yani öyle hissetmektedir. Fakat ne Kalender Ağa’nın, ne de eltilerinin onu yalnız bırakmaya niyeti yoktur. Hep birlikte bu günleri atlatacaklardır. Hazar’ın gidişi şimdilik sadece Bella’yı etkilemiş gibi görünmektedir. Çünkü konaktaki herkesin ayrı ayrı gündemleri vardır. Kaynanalar, kutuya kafayı takmış, onu açmayı nerdeyse izzet-i nefis haline getirmişlerdir. Tam da tüm çareleri tükettiklerini düşündükleri anda Kalender’in üstün sezgileri ve kurnazlığı sayesinde başka bir sırrı deşifre ederler. Helga, gerçekten ajandır. Ve Kalender’in sırrı için Adana’ya gelmiştir. Kalender, bunu ifşa etse de belgeleyememekte, Helga’yı itiraf ettirememektedir. Bunun için işin uzmanına yani eşlerine başvurur. Üç kaynana Helga’yı, kendi yöntemleriyle bülbül gibi öttüreceklerdir. Kaynanalar, bu yöntemleri öyle abartır ki kendileri bile şaşırırlar. Helga, sonunda itiraf eder ama kaynanalar yine sırrın, sırrına erememiştir. Hazar’ın yemin töreni gelip çattığında Bella, Kalender ve oğulları soluğu Isparta’da alır. Hazar’ı üniformalar içinde gören Bozoklar çok duygulanmış, Hazar’la bir kez daha gurur duymuşlardır. Hazar, dağıtım izni için bir günlüğüne Adana’ya gelmiştir. Bella’dan mutlusu yoktur. Hem kocası bir günlüğüne de olsa yanındadır hem de tamamen kavuşmalarına sadece dört ay kalmıştır. Yani o öyle sanmaktadır. Çünkü Hazar’ın dönüp dönemeyeceği bir muammadadır. Savaşa gidecektir. Bella, her şeyden habersiz, kocasını yeniden askere uğurladığında konakta yeni bir kız isteme hazırlığı başlamıştır. Sonunda Dilan’la Ferhat kavuşacaktır. Kız isteme töreni, Hazar’ın acı haberiyle bölündüğünde; her şeyden habersiz olan Bella, dünyanın en güzel haberini ailesiyle paylaşmak üzeredir.

Cevizli Zeytinli Ekmek | Mucize Lezzetler

Cevizli Zeytinli Ekmek | Mucize Lezzetler

Yorumları Göster
Yorumları Gizle