MENÜ

Yakıt

Yakıt ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yakıt haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yakıt haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 19.040 Yakıt haberi bulunmuştur.

Yakıt Haberleri

Dünyada 7,25 trilyon ton plastik, kara ve denizleri kirletiyor

Dünyada 7,25 trilyon ton plastik, kara ve denizleri kirletiyor

Plastik, çevre için büyük bir sorun olmaya devam ediyor. Dünyada 7,25 trilyon ton plastik kara ve denizleri kirletiyor. Ancak plastiğin 20. yüzyılda hayatımızda devrim yarattığı da inkar edilemez.

9.12.2019Teknoloji
Kargo kapsülü Progress MS 13 uzaya fırlatıldı

Kargo kapsülü Progress MS 13 uzaya fırlatıldı

Progress MS 13 kargo kapsülü, TSİ 12.34'te Kazakistan'ın Baykonur Uzay Üssü'nden fırlatıldı.

6.12.2019Teknoloji
Kuzey Koreden ABD Başkanı Trumpa tehdit mesajları

Kuzey Kore'den ABD Başkanı Trump'a tehdit mesajları

Kuzey Kore, liderleri Kim Jong-un için "roket adam" ifadesini kullanmaya devam etmesi halinde ABD Başkanı Donald Trump'a çok sert bir dille karşılık verileceği açıklamasında bulundu.

6.12.2019Dünya
Bakan Pakdemirli: Gelecek yıl, Türkiyede tarımda dijitalleşmenin yılı olacak

Bakan Pakdemirli: Gelecek yıl, Türkiye'de tarımda dijitalleşmenin yılı olacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Türkiye, dünyaya bin 690 adet farklı tarım ürününü ihraç ederek tarımda net ihracatçı bir ülkedir. Tarımsal GSYH’miz 44 milyar dolar ve tarımsal dış ticaret fazlamız ise yaklaşık 4,8 milyar dolardır. Ekonomik dalgalanmalara ve dünyadaki iklim değişikliğine rağmen, Türkiye'de tarım ve gıda sektörü son on yılda sürdürülebilir kalkınmasına devam etmiştir. Gelecek yıl, özellikle Türkiye'de tarımda dijitalleşmenin yılı olacak. Dijitalleşme konusundaki çabalarımızın somut bir sonucu olarak, sadece 45 dakikalık şarj ile 7 saat boyunca sürekli çalışabilen çevre dostu Elektrikli Traktör Prototipi geliştirdiğimizi beyan etmekten gurur duyuyorum. Ayrıca, her tür hayvan kaydını hayvancılıkta tutmak için hassas tarım teknikleri kullanarak verimliliği artıracak Akıllı Etiketler (Hayvan İzleme Platformu) geliştirmeye başladık” açıklamasında bulundu.

4.12.2019Ekonomi
Trafiğe kayıtlı araç sayısı Ekimde 68 bin 69 adet arttı

Trafiğe kayıtlı araç sayısı Ekim'de 68 bin 69 adet arttı

Trafiğe kayıtlı araç sayısı Ekim ayı sonu itibarıyla 68 bin 69 adet artarak 23 milyon 153 bin 556 oldu.

4.12.2019Ekonomi
Akşener’e yanıt: Cibuti’ye cami açmaya değil konferansa gittim

Akşener’e yanıt: Cibuti’ye cami açmaya değil konferansa gittim

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in, “Özel uçak kiralayıp cami açmak için Cibuti’ye gitti” iddiasına yanıt verdi.

4.12.2019Gündem
SunExpressten Antalya için rekor koltuk artırımı

SunExpress'ten Antalya için rekor koltuk artırımı

SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof "Antalya'da 2020 yazında iç ve dış hatlarda toplam 5 milyonluk koltukla tarihimizin en yüksek arzını gerçekleştireceğiz" dedi.

3.12.2019Ekonomi
Uludağda kayıp iki dağcının yakınlarının endişeli bekleyişi

Uludağ'da kayıp iki dağcının yakınlarının endişeli bekleyişi

Uludağ'da pazar gecesi zirveye çıkmak için tırmanış yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan (31) ve Efe Sarp'ı (37) arama çalışmaları sürdürülüyor. Arama- kurtarma çalışmaları sürdürülürken Mert Alpaslan ve Efe Sarp'ın yakınları da bölgede ekiplerden gelecek iyi haberi bekliyor. Alpaslan'ın halası Sedef Sayar, ''İnşallah en kısa zamanda bulunurlar. Tek isteğimiz, bir an önce çocuklarımıza ulaşmak'' dedi.

3.12.2019Gündem
NATOnun gelecek dönemde enerji güvenliğine odaklanması bekleniyor

NATO'nun gelecek dönemde "enerji güvenliği"ne odaklanması bekleniyor

Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politika Kurulu Üyesi Prof. Dr. Nurşin Ateşoğlu Güney, "Önümüzdeki yıllarda NATO'nun Uluslararası Enerji Ajansı'ndan özel enerji sektörüne kadar tüm aktörlerle ilişkilerinin yoğunlaşmasını beklemek gerekir." dedi.

3.12.2019Ekonomi
Trafikte 2 milyon aracın verdiği zararı önlemek mümkün mü

Trafikte 2 milyon aracın verdiği zararı önlemek mümkün mü

Dünyada 7.25 trilyon ton plastik kara ve denizleri kirletiyor. Ancak plastiğin 20. yüzyılda hayatımızda devrim yarattığı da inkar edilemez. Plastik olmasaydı ne müzik kayıt altına alınabilir ne de film yapılabilirdi. Modern tıp, otomobil, uçak, bilgisayar, telefon ve internet teknolojisi de plastik olmadan mümkün olmazdı. Ancak plastik üretimi için kömür ve petrol gibi fosil yakıtların kullanılması gerekiyor. Bu işlem ise iklim değişikliğine neden olan sera gazlarından biri olan karbondioksit (CO2) salınımına yol açıyor. Ama bir yolunu bulup da CO2 emisyonuna yol açmayacak şekilde plastik eşya üretimi ya da bu gazın atmosferden emilmesi mümkün olsaydı ne olurdu?

3.12.2019Avrupa
Kuzey Koreden ABDye: Nasıl bir Noel hediyesi alacağın sana bağlı

Kuzey Kore'den ABD'ye: Nasıl bir Noel hediyesi alacağın sana bağlı

Kuzey Kore, nükleer müzakereleri kurtarmak için vakti azalan ABD'nin nasıl bir Noel hediyesi alacağına karar vereceğini bildirdi.

3.12.2019Dünya
Son dakika... Uludağda iki dağcı kayıp: Ayak izlerine rastlandı ancak...

Son dakika... Uludağ'da iki dağcı kayıp: 'Ayak izlerine rastlandı ancak...'

Uludağ'da pazar gecesi zirveye çıkmak için tırmanış yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan (31) ve Efe Sarp'ı (37) arama çalışmaları sürdürülüyor. Bölgede 130 kişilik ekip, dağcıları bulmaya çalışırken aramalarda Tunceli'den getirilen 2 insanlı keşif uçağı da kullanıldı. Ekipler, Uludağ'ın 6 noktasında kar motorları, paletli araçlar ve drone ile arama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Nilüfer Arama Kurtarma (NAK) Başkanı Fatih Işık, ''Ayak izlerine rastlandı; ancak onların ayak izi olup, olmadığına dair net bilgi yok'' dedi.

3.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan son dakika Adil Öksüz açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika Adil Öksüz açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO toplantısına katılmak üzere Londra'ya gidiyor. Erdoğan, kritik görüşmeler yapacağı zirve öncesinde Esenboğa Havalimanı'nda önemli açıklamalar yaptı. Açıklamasında FETÖ firarisi Adil Öksüz hakkındaki soruya da cevap veren Erdoğan 'Şu anda ona benzer yüzlerce binlerce biliyorsunuz FETÖ’cü terörist buralarda yaşıyor. Biz bunların hepsini istedik. İstedik ama adreslerini vererek istedik. Buna rağmen buraların yönetimleri bu FETÖ’cü teröristleri bize bugüne kadar teslim etmedi. Edenler yok mu? Edilenler de var. Edildiği zaman açıklamasını da yapıyoruz. İçişleri Bakanlığı'mız yapılacak herhangi bir operasyonla karga tulumba alır gelir mi, o ayrı bir konu' ifadelerini kullandı.

3.12.2019Gündem
TOGEM-DER Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Gülbaran: Kapımız da gönlümüz de herkese açık

TOGEM-DER Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Gülbaran: Kapımız da gönlümüz de herkese açık

2005 yılında Emine Erdoğan’ın himayelerinde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), “Sıfır Atık” projesine destek amacıyla özel bir etkinliğe imza atıyor. “Artsın Eksilmesin Dönüşüm Pazarı” 6-8 Aralık’ta, derneğin Üsküdar’daki merkezinde kurulacak. Mobilyadan kıyafete yenilenen binlerce ürünün satışa sunulacağı etkinliğe günler kala TOGEM-DER Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Gülbaran ile bir araya geldik. Herkese “Sizin kullanmadıklarınız başkasının hazinesi olsun” çağrısında bulunan Gülbaran, geri dönüşümün önemine dikkat çekti: “Çocuklarımıza güzel bir dünya bırakabilmemiz için, ne kadar az çöp çıkarırsak o kadar iyi.”

3.12.2019Magazin
Termik santral nedir Termik santral teknolojisi nerelerde kullanılır

Termik santral nedir? Termik santral teknolojisi nerelerde kullanılır?

"Termik santral nedir? Termik santral nasıl çalışır?" soruları internette merak edilen konular arasında yer aldı. Ülkemizde enerji sektöründeki sürdürülebilirliğin devamlılığı açısından önem arz eden termik santraller ısı enerjisini elektrik enerjisine dönüştürmeyi sağlıyor. Peki, termik santral teknolojisi nerelerde kullanılır? Termik santral çalışma alanları nelerdir? İşte, termik santral tüketimi hakkında merak edilen bilgiler.

2.12.2019Gündem
Hanife Gürdal: 2100 lira maaş alıyordum

Hanife Gürdal: 2100 lira maaş alıyordum

Evlilik programıyla adını duyuran Hanife Gürdal Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

2.12.2019Magazin
Sultan Abhülhamid zamanında projesi çizilmişti Dev projede sona yaklaşıldı

Sultan Abhülhamid zamanında projesi çizilmişti! Dev projede sona yaklaşıldı

Osmanlı padişahı Sultan Abdülaziz döneminde ilk kez gündeme gelen, II. Abdülhamid zamanında da projesi çizilen Karadeniz-Akdeniz Yolu'nda sona yaklaşıldı.

2.12.2019Ekonomi
Enerji için karbondioksit tüketen bakteri türü geliştirildi

Enerji için karbondioksit tüketen bakteri türü geliştirildi

Bilim insanları, "Escherichia coli" bakterisinin karbondioksit tüketen bir türünü laboratuvar ortamında üretmeyi başardı.

30.11.2019Teknoloji
Sürücülere çok önemli uyarı: 1 Aralıktan sonra zorunlu olacak

Sürücülere çok önemli uyarı: 1 Aralık'tan sonra zorunlu olacak

Kış aylarının gelmesiyle birlikte, sürücülerin yaptırması gereken motorlu araç bakımlarında kalitesiz yağ kullanıldığı takdirde, motorda ciddi sıkıntıların meydana gelebileceği belirtildi. Özellikle sıvı bakımlarının yapılması konusunda uyarılarda bulunan uzmanlar, kış lastiklerinin de 1 Aralık'tan sonra zorunlu olarak kullanılması gerektiğine vurgu yaptı.

29.11.2019Ekonomi
Avrasya’dan 48 milyon araç geçti

Avrasya’dan 48 milyon araç geçti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda bakanlığının 2020 yılı bütçesinin sunumunu yaptı.

29.11.2019Gündem
Zeytin çekirdeğinden üretilen çevreci yakıta talep artıyor

Zeytin çekirdeğinden üretilen çevreci yakıta talep artıyor

Zeytin çekirdeğinden elde edilen ve çok az miktarda kül bırakan "çevre dostu" kalorifer yakıtının kullanımı artıyor.

28.11.2019Ekonomi
Son dakika haberi.. İçişleri Bakanlığından kış genelgesi 81 ilin valiliklerine gönderildi…

Son dakika haberi.. İçişleri Bakanlığından kış genelgesi! 81 ilin valiliklerine gönderildi…

Bakanlıkça valiliklere gönderilen kış genelgesi uyarınca, kış lastiği kullanma zorunluluğu bulunan araçlarda kış lastiği kullanımı denetimlerine ağırlık verilecek, bu zorunluluğa uymayanlara idari para cezası kesilecek. Gelen son dakika bilgisine göre, olumsuz hava koşulları nedeniyle karayolunun trafiğe kapanması veya trafik akımının yoğunlaşması halinde taşıt trafiği belirlenen alternatif güzergahlara yönlendirilecek.

27.11.2019Gündem
Evi ısınmayanlar dikkat Küçük ayarlamayla sorun çözülüyor

Evi ısınmayanlar dikkat! Küçük ayarlamayla sorun çözülüyor

Bazı kombili evlerde ısınma sorunu ortaya çıkıyor. Kombiye uzak olan peteklerin ısılarında düşüş olması hem yakıt sarfiyatını artırıyor hem de ev içindeki konforu azaltıyor.

26.11.2019Ekonomi
BMC ve Öztreyler 72 tank taşıyıcıyı MSBye teslim etti

BMC ve Öztreyler 72 tank taşıyıcıyı MSB'ye teslim etti

Römorku ile yüzde 30 dik meyile tırmanabilen ve 75 santimetre derinliğindeki sudan geçebilen taşıyıcılar, 90 kilometre hıza çıkabiliyor.

26.11.2019Ekonomi
Ürdünde ekonomik paket otomobil ve emlak sektörünü olumlu etkiledi

Ürdün'de ekonomik paket otomobil ve emlak sektörünü olumlu etkiledi

Ürdün hükümeti tarafından uygulamaya konulan yeni ekonomi reform paketi otomobil ve emlak sektörünü olumlu etkiledi.

26.11.2019Ekonomi
Petrol bağımlılığını azaltmak isteyen Riyad nükleer enerjiye yöneliyor

Petrol bağımlılığını azaltmak isteyen Riyad nükleer enerjiye yöneliyor

Kral Faysal Araştırma ve İslami Çalışmalar Merkezi Kıdemli Araştırmacısı Joseph Kechichian "Nükleer tesislerin inşası, kimya endüstrisinden ulaşıma kadar birçok sektörde Riyad'ın petrol kullanımını dengeleme hedefine hizmet edecek" dedi.

26.11.2019Ekonomi
BMWnin yeni model araçları Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı

BMW'nin yeni model araçları Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Group, en yeni modellerinin dünya tanıtımlarını 2019 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda gerçekleştiriyor. BMW, başta Türkiye olmak üzere pek çok ülkede önemli satış rakamlarına ulaşması beklenen BMW 2 Serisi Gran Coupé, BMW M2 CS ve BMW M8 Gran Coupé dünyaya Los Angeles’tan tanıtırken, MINI de ilk global elektrikli modeli MINI Electric’i Amerikan pazarıyla ilk kez buluşturuyor. Ayrıca BMW X5 M, BMW X5 M Competition, BMW X6 M ve BMW X6 M Competition modelleri de ilk kez bu fuarda görücüye çıktı.

24.11.2019Teknoloji
Bolivyada Morales hakkında ayaklanma çıkarmak suçlamasıyla soruşturma

Bolivya'da Morales hakkında 'ayaklanma çıkarmak' suçlamasıyla soruşturma

Bolivya Başsavcılığı, muhaliflerin ve ordunun baskısıyla istifa eden Devlet Başkanı Evo Morales hakkında "geçici hükümeti devirmek ve teröre destek" suçlamasıyla soruşma başlattı.

23.11.2019Dünya
Güneş hücrelerinin verimliliğini artıran nano malzeme geliştirdiler

Güneş hücrelerinin verimliliğini artıran nano malzeme geliştirdiler

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde yerli imkanlarla güneş hücrelerinin verimliliğinde yaklaşık yüzde 20 oranında artış sağlayan nano boyutta grafen film geliştirildi.

21.11.2019Teknoloji
Araçlarda ‘kışlık bakım’ uyarısı

Araçlarda ‘kışlık bakım’ uyarısı

Kış aylarının gelmesi ile birlikte araçlara yapılması gereken bazı bakımlar yapılmadığı zaman, ciddi hasarların ortaya çıkabileceği belirtiliyor. Türkiye'de yaklaşık 23 milyon trafiğe kayıtlı araç sayısı, trafikteki yerini korurken araçların bakımları ciddi önem arz ediyor. Yaz aylarında kullanıldığı gibi kışın da çok sık kullanılan araçlara, havaların soğuması ile birlikte uygulanacak bazı işlemler, hem motorun ömrünü uzatıyor hem de zamanla oluşabilecek zararların önüne geçiyor.

20.11.2019Ekonomi
Hibrit araçların enerjisini bordan karşılamak için proje geliştirdi

Hibrit araçların enerjisini "bor"dan karşılamak için proje geliştirdi

Van'da gelecekte fosil yakıtlı araçların yerini alması beklenen hibrit araçların enerji ihtiyacının bor madeninden karşılanması amacıyla proje hazırlandı.

19.11.2019Ekonomi
Neden Düzenli Su Tüketmeliyiz İşte 8 Sebep...

Neden Düzenli Su Tüketmeliyiz? İşte 8 Sebep...

Su, insan yaşamı için hayati bir önem taşıyor. İnsan vücudu pek çok hayati işlevi yerine getirebilmek için suya ihtiyaç duyuyor. Diyetisyen Melda Demiröz, "Araba için benzin ne ise bizim için de su aynı. Vücudumuz için en gerekli yakıt" diyor.

18.11.2019İyi Yaşam
Türkiyenin yollarına Avrupadan övgü

Türkiye'nin yollarına Avrupa'dan övgü

Kaplamalar Birliği (EUPAVE) Direktörü Luc Rens, Türkiye'deki yol ağının ve şehir içi yolların iyi kalitede olduğunu belirterek, "Ülkede yoğun trafik şartlarının bulunduğu şehir içi yollardaki iyileştirmeler takdir edilmeli." dedi.

16.11.2019Ekonomi
dünyanın en iyi trafiğine sahip şehri sıralamasında İstanbul 88. oldu

"dünyanın en iyi trafiğine sahip şehri" sıralamasında İstanbul 88. oldu

Kanada'nın Calgary'nin kenti, 100 şehir arasında yapılan araştırmayla, sürücüler için "dünyanın en iyi trafiğine sahip" şehri oldu. İstanbul ise bu listenin 88'incisi oldu.

15.11.2019Dünya
EIB, 2021den sonra fosil yakıt projelerini finanse etmeyecek

EIB, 2021'den sonra fosil yakıt projelerini finanse etmeyecek

Sürdürülebilir enerji projelerine odaklanma kararı alan Avrupa Yatırım Bankası, 2021'den sonra fosil yakıt projelerine finansman sağlamayacak.

15.11.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Alfa Romeo Ruhunun SUV Hali: Stelvio

Bu hafta Alfa Romeo’nun ilk SUV modeli Stelvio ile beraberiz. Alfa Romeo denilince akla ilk gelen 'sürüş keyfi'dir. Siz de Alfa Romeo sürüş keyfini yaşamak ama SUV kullanmak isteyenlerdenseniz gelin Stelvio'yu birlikte inceleyelim.

5.12.2019

Kapımız da gönlümüz de herkese açık

2005 yılında Emine Erdoğan’ın himayelerinde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), “Sıfır Atık” projesine destek amacıyla özel bir etkinliğe imza atıyor. “Artsın Eksilmesin Dönüşüm Pazarı” 6-8 Aralık’ta, derneğin Üsküdar’daki merkezinde kurulacak. Mobilyadan kıyafete yenilenen binlerce ürünün satışa sunulacağı etkinliğe günler kala TOGEM-DER Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Gülbaran ile bir araya geldik. Herkese “Sizin kullanmadıklarınız başkasının hazinesi olsun” çağrısında bulunan Gülbaran, geri dönüşümün önemine dikkat çekti: “Çocuklarımıza güzel bir dünya bırakabilmemiz için, ne kadar az çöp çıkarırsak o kadar iyi.”

3.12.2019

Tutunanlar

Tükeniyoruz, tükettikçe tükeniyoruz... 

2.12.2019

Lüksün Sade ve Zarif Hali Volvo S90

Lüks anlayışı kişiden kişiye değişir. Kimi gösterişi, şatafatı sever; kimi de sadeliği ve zarafeti…Siz de otomobilinizde lüksün sade bir şıklıkla sunulmasını sevenlerden misiniz? Tabi kalite, güvenlik ve teknolojiden ödün vermeden…  Gelin Volvo S90’ı birlikte inceleyelim.

29.11.2019

Kömür santralları tartışması: Hekim örgütleri tepkili, Çevre Bakanı işletmeleri uyarıyor

MESELE kömüre dayalı termik santralların insan sağlığı üzerinde yarattığı tehlikeler olduğunda yapılacak en doğru iş, sözü konunun uzmanı durumundaki kuruluşlara bırakmak olmalı. Ben de bu çerçevede öncelikle Türkiye’de akciğer sağlığı alanındaki uzman hekimlerin meslek örgütü olan Türk Toraks Derneği’nin bu konuda yaptığı değerlendirmeye kulak vermemiz gerektiğini düşünüyorum.

28.11.2019

Bizi bu güzel havalar mahvedecek!

9 Kasım’da Antalya’nın Demre ilçesinden geçilen haberi “Aaa, ne güzel... Hep bahar, hep bahar...” şeklinde okuyan da çıkmıştır, “Eyvah! Kıyamet alameti resmen...” diye okuyan da...

21.11.2019

Çevreci ve Hibrit: Toyota Yaris

Yeterince kalabalık, kirli ve gürültülü şehir hayatında; pratik, çevreci ve sessiz bir otomobil arıyorsanız, size biraz Toyota Yaris’in Hybrid versiyonundan bahsedeyim.

21.11.2019

Doğal beslen uzun yaşa

Doğru, dengeli, sağlıklı ve kaliteli şeyler yiyip içenler daha sağlıklı ve uzun ömür sürer. Neden mi? İyi beslenmek her şey değilse bile çok şeydir de ondan!

20.11.2019

Pencere mi koridor mu?

Yaşları 60-70’ten fazla olan erkek yolcular sık tuvalet kullandıkları için genellikle koridor tarafı koltuk tercih ediyor. Genç yolcuların uçuş korkusu olanları mutlaka koridor tarafında oturmak için çaba harcıyor. Ama çocuklar ve büyük çoğunluk aşağıyı seyretmek için mutlaka pencere kenarını tercih ediyor.

20.11.2019

Bizi bu havalar mahvedecek

ORHAN Veli ünlü şiirinde “Beni bu güzel havalar mahvetti” der. Eğer böyle devam ederse Ege, Akdeniz gibi Güney bölgelerinden başlamak üzere bizi de bu güzel havalar mahvedecek gibi görünüyor.

18.11.2019

İkonik Model Nissan Micra Artık Bambaşka

Nissan Micra’nın merakla beklenen yeni modeli Türkiye’ye geldi!

15.11.2019

İşletmelerin otomobil masraflarında vergi hesabı değişiyor

Mecliste komisyondan geçti. Yasa teklifinin genel kuruldan da geçip yasalaşması durumunda işletmelerin binek oto masraflarında matematik oldukça değişiyor.

15.11.2019